facebook
favorite button
1/4
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds februari 2020
Leraar sinds februari 2020
Pianoles volgens het principe: de leukste en snelste weg naar Rome!
course price icon
Van 60 € /h
arrow icon
Wilt u (elektrische) piano, keyboard of synthesizer lessen? Dan bent u bij ons aan het goede adres!
Gosse (1989) geeft al meer dan 10 jaar lang pianoles en met trots kunnen wij u vermelden dat vrijwel alle leerlingen die beginnen met de lessen ook daadwerkelijk doorzetten. De lessen zijn voornamelijk gericht op plezier en ontwikkeling.
Hij weet uit eigen ervaring dat de belangrijkste ingrediënten om zo effectief mogelijk piano te leren spelen zijn:

1: Het plezier in het spelen
Het spelplezier wordt o.a. verhoogd door het leren spelen van nummers die de leerling als mooi of leuk ervaart en die de juiste mate van uitdaging met zich meebrengen. Gosse is voornamelijk gespecialiseerd in de stijlen Pop, Soul, R&b, Hip-Hop, Jazz, Funk, Bossa-nova, Latin en Licht-klassiek. Leer je favoriete nummers spelen!

2: Leren op de manier die het best past bij de leerling
Er zijn drie verschillende manieren waarop iemand piano kan leren spelen: bladmuziek, op gehoor en (de relatief nieuwe manier) door middel van software programma's als Synthesia. De juiste methode verschilt van persoon tot persoon.

3: Het kennen van de muziektheorie / shortcuts
De hierboven beschreven drie manieren waarop u piano kunt leren spelen helpen bij het indrukken van de juiste toetsen op het juiste moment. Maar het kan makkelijker. Namelijk door het kennen van de achterliggende muziektheorie en/of de shortcuts!

Gosse geeft ook les in muziekproductie (songwriting en produceren). Hij is het meest gespecialiseerd in het studioprogramma Logic Pro en Ableton. Daarnaast helpt hij vocalisten die zichzelf willen begeleiden op de piano.
Neem vrijblijvend contact op voor een proefles, voor een verder uitgewerkte versie van bovenstaande 3 punten of indien u meer wilt weten!
Extra informatie
Informeer svp naar de beschikbaarheid.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Amsterdam, Nederland
  • In de omgeving van Haarlem, Nederland
location type icon
Bij de leraar :
  • Lpc Cooking, Willemsstraat, Amsterdam, Nederland
  • Schotersingel, Haarlem, Nederland
location type icon
Online vanuit Nederland
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Van 8 tot 80, iedereen kan leren pianospelen. Lesstof met popmuziek en alle soorten stijlen tussen jazz en klassieke muziek. Individuele lessen van een uur of een half uur. De bedoeling is dat een leerling ook leert studeren en inzicht krijgt in de muzikale structuren (eenvoudig).
verified badge
Ik help beginnende, gevorderde en gevorderde songwriters hun songwritingroutine vast te stellen en / of te verfijnen.
Met behulp van mijn eigen boek over het onderwerp (zonder extra kosten) en een verscheidenheid aan interessante opdrachten, werk ik met u samen om u de beste songwriter te maken die u maar kunt zijn!
Sommige basistheorieën en instrumentale vaardigheden zijn nodig, maar ik kan je ook helpen dit voor je te krijgen.
verified badge
JE ZULT SNEL DE FLAMENCO-TECHNIEK EN DE HARMONIE LEREN EN JE ZAL JE TALENT, JE STIJL EN JE POTENTIEEL OP EENVOUDIGE MANIER VINDEN! IK ZAL U HELPEN UW SCENIC ANGST TE OVERWINNEN!
IK WACHT OP U!
JE ZULT SNEL DE FLAMENCO-TECHNIEK EN DE HARMONIE LEREN EN JE ZAL JE TALENT, JE STIJL EN JE POTENTIEEL OP EENVOUDIGE MANIER VINDEN! IK ZAL U HELPEN UW SCENIC ANGST TE OVERWINNEN!
IK WACHT OP U!
verified badge
Ha! In mijn lessen is wat jij wilt het belangrijkste. Daarom creëren we samen een studieplan met ideeën, doelen en onderwerpen om onze droom om muziek te maken te bereiken (dat is ook mijn droom)

Ik kan u alvast een overzicht geven van de inhoud van mijn lessen:

Ik verdeel de muziektheorie in twee delen: Technisch en muzikaal.
Technische Theorie over alle concepten en informatie met betrekking tot muziek (objectief), en Muzikale Theorie over de ideeën en concepten om ons te helpen bij het uitvoeren van muziek, en dit te begrijpen en te verbeteren (subjectief). Daarnaast kijken we op een functionele, ritmische en organische manier naar harmonie.
We leren en benaderen muziek vanaf de eerste les vanuit verschillende invalshoeken (begrip van ritme en de essentie van een lied bijvoorbeeld). Dit alles plus een mooi dieet van opdrachten en oefeningen :D

Bovendien besteden we extra aandacht aan het genieten van muziek. Dat betekent dus dat we veel spelen, maar ook dat we naar muziek gaan luisteren! (volgens mij is dat een van de beste manieren om te leren :)

En natuurlijk leren we ook door fouten te maken, dus uiteindelijk draait het allemaal om plezier en het uitproberen van nieuwe dingen ;)

Onthoud: "Echt succes is niet alleen krijgen wat je wilt hebben in het leven, het is leuk vinden wat je krijgt" ;)

César
(Alle prijzen zijn belastingvrij)
verified badge
Drum- en percussielessen met verschillende methodologieën, afhankelijk van de doelstellingen van de student. Van lessen voor degenen die beginnen in de wereld van de drums tot speciale lessen ter versterking voor studenten die muziek studeren tot een gemiddelde graad.

Ik bied lessen aan huis aan, waarin ik de student voorbereid om zijn uitdagingen te overwinnen en hem help zijn droom te verwezenlijken om een geweldige muzikant te worden. De studenten die besluiten om te beginnen met spelen, leren hen van de meest elementaire (basistechniek, muzieklezen, theorie) tot meer geavanceerd materiaal zoals muzikaliteit, het leren van verschillende stijlen (jazz, rock, samba, funk, etc.), improvisatie en nog veel meer.

Lessen aangeboden in het Engels en Spaans

Academische opleiding:

- Associate Degree Conservatorium van Amsterdam, Muziekproductie
- Bachelordiploma Jazz aan CSMIB (Spanje)
- Hogere graad aan het Professioneel Conservatorium voor Muziek van Gijón
- Privélessen en masterclasses met drummers van wereldklasse zoals Jeff Prentice, Marc Miralta, Yoran Vroom, Jack Dejohnette, Jairo Ubiaño, Dani Dominguez en nog veel meer
verified badge
Piano leren spelen is ontzettend leuk! Je kunt dan iets wat de meeste mensen niet kunnen, maar wel erg graag zouden willen leren. Je leert noten lezen, ritme tappen, beide handen tegelijk gebruiken, hard en zacht spelen, akkoorden herkennen en nog veel meer. Pianospelen is een echte kunst, maar bijna iedereen kan het leren! Als je regelmatig oefent, zul je versteld staan van jezelf.

We beginnen met een goede basis, zoals de juiste zit- en handhouding, muziekschrift lezen en in tempo spelen. Voor gevorderde leerlingen ligt de focus op articulatie, dynamiek, frasering en hoe je in een klassieke of populaire stijl speelt. In mijn lessen ligt de nadruk op ritme en expressie. Het gaat er niet om dat je iets supersnel kunt, maar dat je een pianostuk met gevoel en in het juiste ritme kunt spelen.

Ik ben nu 41 en speel piano sinds mijn 8e. Ik begon met eenvoudige stukjes en kreeg les van verschillende leraren, waaronder Sherry van Baaren. In Enschede studeerde ik bij de Russische pianist Michail Markov voor de juiste interpretatie van klassieke muziek zoals Mozart-sonates en romantische stukken. Dit alles heeft ertoe geleid dat ik nu zelf pianoles geef en daarnaast ook mijn eigen pianomethode heb geschreven.

Ik werk als leraar op een internationale basisschool in Nederland en ben gewend te werken met kinderen van 3-12 jaar. Vier a vijf jaar is de minimumleeftijd voor pianoles, maar volwassenen zijn ook van harte welkom.

Met vriendelijke groet,
Christiaan
verified badge
Privélessen voor beginners tot gevorderden. Alle leeftijden zijn welkom. Ik ben al bijna twintig jaar professioneel geschoold viooldocent en violist. Ik geef lessen in het Engels, Spaans en (basis) Nederlands.

Mijn lesmethode is variabel, afhankelijk van de behoeften van de studenten, maar het doel is gedeeld: van de leerling een geweldige muzikant en gekwalificeerde violist maken. Ik werk aan zowel technische als muzikale aspecten vanuit een (zeer) bewust voorbereid gezond en plezierig perspectief. Bijzondere nadruk op plezier maken met de kleintjes!

Ik besteed speciale aandacht aan het creëren van een gepersonaliseerde opleiding en ervaring voor al mijn studenten. Ik geef ook enkele aanvullende hulpmiddelen die van toepassing zijn op het vioolspel, waaronder: Inleiding tot yoga, Feldenkrais, Alexandertechniek en Body & Mind. Alle basistheorie wordt ook onderwezen.

Af en toe zijn er leerlingconcerten en samenwerkingen met andere docenten. (Dit kunnen enkele docenten zijn van de Sweelinck Academie of het Conservatorium van Amsterdam, en meer).

Tot de benodigde hulpmiddelen voor mijn lessen behoren: een viool en een strijkstok, partituur en boekenaankopen indien nodig, en van tijd tot tijd ontmoetingen met de ouders. Af en toe gebruik ik digitale tools zoals telefoon-/tablet-apps.

Ik kan lesgeven op verschillende plekken in de buurt van of in het centrum van Amsterdam. Maar ik kan ook, afhankelijk van de behoefte, naar vrijwel iedere plek in Nederland verhuizen.

Over het huiswerk stuur ik het wekelijks naar de studenten en moedig ze aan om deel te nemen aan wedstrijden en zomercursussen muziek. Dit is zoals altijd afhankelijk van het stadium van de leerling.
verified badge
Bas leren spelen is leuk en zal je snel een gewilde muzikant maken in bands van alle genres.
Daar wil ik je graag bij helpen!

Eerst bespreken we jouw muzikale voorkeuren en kijken wat een haalbaar doel zou zijn. Dat kan zijn het spelen van de baslijn van je favoriete nummer, het opbouwen van een muzikaal repertoire om lid te worden van een band of nog veel meer.
Het belangrijkste is dat ik je het plezier wil bieden dat bas spelen en muziek maken mij brengt!

Ook gehoortraining, muziektheorie, techniek en indien geïnteresseerd pianospel en compositie komen aan bod.
Die vaardigheden zijn belangrijk voor elke muzikant, of het nu Pop/Rock/Jazz/Funk/Hip Hop of klassieke muziek is.

Ben je geïnteresseerd, boek dan gerust een les en ik kijk ernaar uit je te ontmoeten!

Daniël
verified badge
Mijn naam is Maaike, ik ben 25 jaar en in mei 2018 afgestudeerd aan Conservatorium Haarlem, richting zang.

Van jongs af aan speel ik al met veel plezier piano, zowel klassieke- als populaire muziek, en ik begon er ook al snel bij te zingen en mezelf te begeleiden op piano en gitaar. Tegenwoordig schrijf ik ook zelf liedjes, voor mezelf en anderen, en speel ik mijn repertoire live met een band onder de naam MYCA. In juni 2021 heb ik een masterstudie Songwriting afgerond aan het Conservatorium in Rotterdam.

Sinds 2017 geef ik privé of duo zangles, pianoles en gitaarles aan huis in Haarlem. Wil je jezelf kunnen begeleiden? Combinatielessen zang/piano of zang/gitaar zijn ook mogelijk!
Les aan huis in Bloemendaal, Heemstede, Overveen of Aerdenhout kan ook, informeer naar de mogelijkheden.
verified badge
Mijn naam is Sjaak. Ik ben 21 jaar en studeer momenteel aan het Conservatorium van Amsterdam. Ik speel al zolang als dat ik me herinner verschillende instrumenten en ben me voornamelijk gaan focussen op basgitaar. Zo speel ik ook in meerdere bands en heb ik veel ervaring met het instrument op het podium of in de studio. Ook heb ik veel verstand van alles wat met de theorie te maken heeft en ik maak dus een lesplan dat helemaal is afgericht op wat jij graag wilt doen!
De lessen kunnen bij mij thuis of op school plaats vinden. Ik kan ook naar jou toekomen, maar daar vraag ik een kleine extra reiskostenvergoeding voor (inbegrepen in de prijs)
verified badge
Privélessen van een zeer ervaren bassist met ruim 10 jaar internationale ervaring en ruim 5 jaar als docent. De lessen zijn voor alle niveaus, er is geen voorafgaande ervaring vereist. In de lessen leren we het instrument en de muziektheorie, maar de nadruk ligt vooral op het spelen en het plezier hebben ervan. In mijn ervaring is dat de sleutel tot succes.

Ik concentreer me voornamelijk op jazzmuziek, maar ik heb verschillende muziekstijlen gespeeld en de lessen kunnen worden afgestemd op jouw muzikale interesses. Ik heb dit instrument leren bespelen bij de beste leraren van Europa, maar ik heb ook in New York gestudeerd bij jazzlegendes als Buster Williams, Reggie Workman en David Wong.
verified badge
Ik zal het je leren zonder je natuurlijke toegang tot de muziek in de weg te staan.
Met als doel uw proces te helpen voeden
Wij nemen waar u zich bevindt.
verified badge
Hallo, ik ben Aliaksandra! Ik kom oorspronkelijk uit Wit-Rusland en heb onlangs mijn masterdiploma klassieke cello en piano behaald. Ik ben 25 jaar oud, woon in Amsterdam en speel al sinds mijn achtste cello en piano.
Na ruim 15 jaar muziek te hebben gestudeerd en gespeeld, ben ik erachter gekomen hoe leuk ik het vind om mijn passie en kennis met anderen te delen. Momenteel geef ik les bij het Leerorkest Muziekschool in Amsterdam en geef ik ook privélessen.
Ik geef piano- en celloles aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus – of je nu een absolute beginner bent of al wat gevorderd. De lessen kunnen bij mij thuis (in het centrum van Amsterdam) of bij jou plaatsvinden. Ik sta open voor alle muziekstijlen en streef er altijd naar om mijn lessen af te stemmen op elke individuele leerling – want iedereen leert anders en iedereen is uniek. Met de juiste aanpak geloof ik echt dat iedereen verliefd kan worden op muziek.
Neem gerust contact met mij op, ik hoor graag van u!
Proost,
Aliaksandra
verified badge
Enthousiaste gitarist met meer dan 15 jaar ervaring geeft gitaarles op alle niveaus, in veel genres; rock, blues, jazz, standards, enz... Ik kan je alles leren tot en met het conservatorium niveau. Over de jaren heb ik in bigbands, combo’s en eigen bands opgetreden door het land en in Europa. Met veel plezier leer ik je dit prachtige instrument!

Ik heb in meerdere bands, combo's en bigbands gespeeld en opgetreden; dit is wat muziek zo leuk maakt! Ik speel al 21 jaar met veel passie gitaar! Ik ben opgeleid door Patrick Sedoc. Daarnaast heb ik sinds mijn 7e gitaarles; eerst 5 jaar akoestisch en daarna electrisch. Ik ben vaardig in veel stijlen, denk rock, jazz, fusion, blues, bigband jazz, metal, klassiek... Ik heb in de Vossius Bigband, Eldert van Oosten band, Amterdamse Muziekschool Fusion band gespeeld, naast eigen bands!
verified badge
Tijdens mijn lessen kunnen we werken aan verschillende stijlen, van pop en jazz tot klassiek. We werken aan het opbouwen van techniek, noten lezen, spelen met akkoordsymbolen, improviseren en spelen op gehoor. Het plezier van pianospelen en samen muziek maken staan centraal in mijn lessen. We kunnen samen de doelen bepalen en de lessen worden altijd individueel afgestemd op het niveau van de leerling. Ik geef voornamelijk les aan volwassenen en tieners (vanaf ongeveer 15 jaar). Alle niveaus zijn welkom, van absolute beginners tot gevorderden!

Naast pianolessen geef ik ook lessen in muziekcompositie en -theorie.

Ik heb bijna 10 jaar ervaring als docent en een masterdiploma in jazzpianospel van het Conservatorium van Amsterdam.
message icon
Contacteer Gosse
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Van 8 tot 80, iedereen kan leren pianospelen. Lesstof met popmuziek en alle soorten stijlen tussen jazz en klassieke muziek. Individuele lessen van een uur of een half uur. De bedoeling is dat een leerling ook leert studeren en inzicht krijgt in de muzikale structuren (eenvoudig).
verified badge
Ik help beginnende, gevorderde en gevorderde songwriters hun songwritingroutine vast te stellen en / of te verfijnen.
Met behulp van mijn eigen boek over het onderwerp (zonder extra kosten) en een verscheidenheid aan interessante opdrachten, werk ik met u samen om u de beste songwriter te maken die u maar kunt zijn!
Sommige basistheorieën en instrumentale vaardigheden zijn nodig, maar ik kan je ook helpen dit voor je te krijgen.
verified badge
JE ZULT SNEL DE FLAMENCO-TECHNIEK EN DE HARMONIE LEREN EN JE ZAL JE TALENT, JE STIJL EN JE POTENTIEEL OP EENVOUDIGE MANIER VINDEN! IK ZAL U HELPEN UW SCENIC ANGST TE OVERWINNEN!
IK WACHT OP U!
JE ZULT SNEL DE FLAMENCO-TECHNIEK EN DE HARMONIE LEREN EN JE ZAL JE TALENT, JE STIJL EN JE POTENTIEEL OP EENVOUDIGE MANIER VINDEN! IK ZAL U HELPEN UW SCENIC ANGST TE OVERWINNEN!
IK WACHT OP U!
verified badge
Ha! In mijn lessen is wat jij wilt het belangrijkste. Daarom creëren we samen een studieplan met ideeën, doelen en onderwerpen om onze droom om muziek te maken te bereiken (dat is ook mijn droom)

Ik kan u alvast een overzicht geven van de inhoud van mijn lessen:

Ik verdeel de muziektheorie in twee delen: Technisch en muzikaal.
Technische Theorie over alle concepten en informatie met betrekking tot muziek (objectief), en Muzikale Theorie over de ideeën en concepten om ons te helpen bij het uitvoeren van muziek, en dit te begrijpen en te verbeteren (subjectief). Daarnaast kijken we op een functionele, ritmische en organische manier naar harmonie.
We leren en benaderen muziek vanaf de eerste les vanuit verschillende invalshoeken (begrip van ritme en de essentie van een lied bijvoorbeeld). Dit alles plus een mooi dieet van opdrachten en oefeningen :D

Bovendien besteden we extra aandacht aan het genieten van muziek. Dat betekent dus dat we veel spelen, maar ook dat we naar muziek gaan luisteren! (volgens mij is dat een van de beste manieren om te leren :)

En natuurlijk leren we ook door fouten te maken, dus uiteindelijk draait het allemaal om plezier en het uitproberen van nieuwe dingen ;)

Onthoud: "Echt succes is niet alleen krijgen wat je wilt hebben in het leven, het is leuk vinden wat je krijgt" ;)

César
(Alle prijzen zijn belastingvrij)
verified badge
Drum- en percussielessen met verschillende methodologieën, afhankelijk van de doelstellingen van de student. Van lessen voor degenen die beginnen in de wereld van de drums tot speciale lessen ter versterking voor studenten die muziek studeren tot een gemiddelde graad.

Ik bied lessen aan huis aan, waarin ik de student voorbereid om zijn uitdagingen te overwinnen en hem help zijn droom te verwezenlijken om een geweldige muzikant te worden. De studenten die besluiten om te beginnen met spelen, leren hen van de meest elementaire (basistechniek, muzieklezen, theorie) tot meer geavanceerd materiaal zoals muzikaliteit, het leren van verschillende stijlen (jazz, rock, samba, funk, etc.), improvisatie en nog veel meer.

Lessen aangeboden in het Engels en Spaans

Academische opleiding:

- Associate Degree Conservatorium van Amsterdam, Muziekproductie
- Bachelordiploma Jazz aan CSMIB (Spanje)
- Hogere graad aan het Professioneel Conservatorium voor Muziek van Gijón
- Privélessen en masterclasses met drummers van wereldklasse zoals Jeff Prentice, Marc Miralta, Yoran Vroom, Jack Dejohnette, Jairo Ubiaño, Dani Dominguez en nog veel meer
verified badge
Piano leren spelen is ontzettend leuk! Je kunt dan iets wat de meeste mensen niet kunnen, maar wel erg graag zouden willen leren. Je leert noten lezen, ritme tappen, beide handen tegelijk gebruiken, hard en zacht spelen, akkoorden herkennen en nog veel meer. Pianospelen is een echte kunst, maar bijna iedereen kan het leren! Als je regelmatig oefent, zul je versteld staan van jezelf.

We beginnen met een goede basis, zoals de juiste zit- en handhouding, muziekschrift lezen en in tempo spelen. Voor gevorderde leerlingen ligt de focus op articulatie, dynamiek, frasering en hoe je in een klassieke of populaire stijl speelt. In mijn lessen ligt de nadruk op ritme en expressie. Het gaat er niet om dat je iets supersnel kunt, maar dat je een pianostuk met gevoel en in het juiste ritme kunt spelen.

Ik ben nu 41 en speel piano sinds mijn 8e. Ik begon met eenvoudige stukjes en kreeg les van verschillende leraren, waaronder Sherry van Baaren. In Enschede studeerde ik bij de Russische pianist Michail Markov voor de juiste interpretatie van klassieke muziek zoals Mozart-sonates en romantische stukken. Dit alles heeft ertoe geleid dat ik nu zelf pianoles geef en daarnaast ook mijn eigen pianomethode heb geschreven.

Ik werk als leraar op een internationale basisschool in Nederland en ben gewend te werken met kinderen van 3-12 jaar. Vier a vijf jaar is de minimumleeftijd voor pianoles, maar volwassenen zijn ook van harte welkom.

Met vriendelijke groet,
Christiaan
verified badge
Privélessen voor beginners tot gevorderden. Alle leeftijden zijn welkom. Ik ben al bijna twintig jaar professioneel geschoold viooldocent en violist. Ik geef lessen in het Engels, Spaans en (basis) Nederlands.

Mijn lesmethode is variabel, afhankelijk van de behoeften van de studenten, maar het doel is gedeeld: van de leerling een geweldige muzikant en gekwalificeerde violist maken. Ik werk aan zowel technische als muzikale aspecten vanuit een (zeer) bewust voorbereid gezond en plezierig perspectief. Bijzondere nadruk op plezier maken met de kleintjes!

Ik besteed speciale aandacht aan het creëren van een gepersonaliseerde opleiding en ervaring voor al mijn studenten. Ik geef ook enkele aanvullende hulpmiddelen die van toepassing zijn op het vioolspel, waaronder: Inleiding tot yoga, Feldenkrais, Alexandertechniek en Body & Mind. Alle basistheorie wordt ook onderwezen.

Af en toe zijn er leerlingconcerten en samenwerkingen met andere docenten. (Dit kunnen enkele docenten zijn van de Sweelinck Academie of het Conservatorium van Amsterdam, en meer).

Tot de benodigde hulpmiddelen voor mijn lessen behoren: een viool en een strijkstok, partituur en boekenaankopen indien nodig, en van tijd tot tijd ontmoetingen met de ouders. Af en toe gebruik ik digitale tools zoals telefoon-/tablet-apps.

Ik kan lesgeven op verschillende plekken in de buurt van of in het centrum van Amsterdam. Maar ik kan ook, afhankelijk van de behoefte, naar vrijwel iedere plek in Nederland verhuizen.

Over het huiswerk stuur ik het wekelijks naar de studenten en moedig ze aan om deel te nemen aan wedstrijden en zomercursussen muziek. Dit is zoals altijd afhankelijk van het stadium van de leerling.
verified badge
Bas leren spelen is leuk en zal je snel een gewilde muzikant maken in bands van alle genres.
Daar wil ik je graag bij helpen!

Eerst bespreken we jouw muzikale voorkeuren en kijken wat een haalbaar doel zou zijn. Dat kan zijn het spelen van de baslijn van je favoriete nummer, het opbouwen van een muzikaal repertoire om lid te worden van een band of nog veel meer.
Het belangrijkste is dat ik je het plezier wil bieden dat bas spelen en muziek maken mij brengt!

Ook gehoortraining, muziektheorie, techniek en indien geïnteresseerd pianospel en compositie komen aan bod.
Die vaardigheden zijn belangrijk voor elke muzikant, of het nu Pop/Rock/Jazz/Funk/Hip Hop of klassieke muziek is.

Ben je geïnteresseerd, boek dan gerust een les en ik kijk ernaar uit je te ontmoeten!

Daniël
verified badge
Mijn naam is Maaike, ik ben 25 jaar en in mei 2018 afgestudeerd aan Conservatorium Haarlem, richting zang.

Van jongs af aan speel ik al met veel plezier piano, zowel klassieke- als populaire muziek, en ik begon er ook al snel bij te zingen en mezelf te begeleiden op piano en gitaar. Tegenwoordig schrijf ik ook zelf liedjes, voor mezelf en anderen, en speel ik mijn repertoire live met een band onder de naam MYCA. In juni 2021 heb ik een masterstudie Songwriting afgerond aan het Conservatorium in Rotterdam.

Sinds 2017 geef ik privé of duo zangles, pianoles en gitaarles aan huis in Haarlem. Wil je jezelf kunnen begeleiden? Combinatielessen zang/piano of zang/gitaar zijn ook mogelijk!
Les aan huis in Bloemendaal, Heemstede, Overveen of Aerdenhout kan ook, informeer naar de mogelijkheden.
verified badge
Mijn naam is Sjaak. Ik ben 21 jaar en studeer momenteel aan het Conservatorium van Amsterdam. Ik speel al zolang als dat ik me herinner verschillende instrumenten en ben me voornamelijk gaan focussen op basgitaar. Zo speel ik ook in meerdere bands en heb ik veel ervaring met het instrument op het podium of in de studio. Ook heb ik veel verstand van alles wat met de theorie te maken heeft en ik maak dus een lesplan dat helemaal is afgericht op wat jij graag wilt doen!
De lessen kunnen bij mij thuis of op school plaats vinden. Ik kan ook naar jou toekomen, maar daar vraag ik een kleine extra reiskostenvergoeding voor (inbegrepen in de prijs)
verified badge
Privélessen van een zeer ervaren bassist met ruim 10 jaar internationale ervaring en ruim 5 jaar als docent. De lessen zijn voor alle niveaus, er is geen voorafgaande ervaring vereist. In de lessen leren we het instrument en de muziektheorie, maar de nadruk ligt vooral op het spelen en het plezier hebben ervan. In mijn ervaring is dat de sleutel tot succes.

Ik concentreer me voornamelijk op jazzmuziek, maar ik heb verschillende muziekstijlen gespeeld en de lessen kunnen worden afgestemd op jouw muzikale interesses. Ik heb dit instrument leren bespelen bij de beste leraren van Europa, maar ik heb ook in New York gestudeerd bij jazzlegendes als Buster Williams, Reggie Workman en David Wong.
verified badge
Ik zal het je leren zonder je natuurlijke toegang tot de muziek in de weg te staan.
Met als doel uw proces te helpen voeden
Wij nemen waar u zich bevindt.
verified badge
Hallo, ik ben Aliaksandra! Ik kom oorspronkelijk uit Wit-Rusland en heb onlangs mijn masterdiploma klassieke cello en piano behaald. Ik ben 25 jaar oud, woon in Amsterdam en speel al sinds mijn achtste cello en piano.
Na ruim 15 jaar muziek te hebben gestudeerd en gespeeld, ben ik erachter gekomen hoe leuk ik het vind om mijn passie en kennis met anderen te delen. Momenteel geef ik les bij het Leerorkest Muziekschool in Amsterdam en geef ik ook privélessen.
Ik geef piano- en celloles aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus – of je nu een absolute beginner bent of al wat gevorderd. De lessen kunnen bij mij thuis (in het centrum van Amsterdam) of bij jou plaatsvinden. Ik sta open voor alle muziekstijlen en streef er altijd naar om mijn lessen af te stemmen op elke individuele leerling – want iedereen leert anders en iedereen is uniek. Met de juiste aanpak geloof ik echt dat iedereen verliefd kan worden op muziek.
Neem gerust contact met mij op, ik hoor graag van u!
Proost,
Aliaksandra
verified badge
Enthousiaste gitarist met meer dan 15 jaar ervaring geeft gitaarles op alle niveaus, in veel genres; rock, blues, jazz, standards, enz... Ik kan je alles leren tot en met het conservatorium niveau. Over de jaren heb ik in bigbands, combo’s en eigen bands opgetreden door het land en in Europa. Met veel plezier leer ik je dit prachtige instrument!

Ik heb in meerdere bands, combo's en bigbands gespeeld en opgetreden; dit is wat muziek zo leuk maakt! Ik speel al 21 jaar met veel passie gitaar! Ik ben opgeleid door Patrick Sedoc. Daarnaast heb ik sinds mijn 7e gitaarles; eerst 5 jaar akoestisch en daarna electrisch. Ik ben vaardig in veel stijlen, denk rock, jazz, fusion, blues, bigband jazz, metal, klassiek... Ik heb in de Vossius Bigband, Eldert van Oosten band, Amterdamse Muziekschool Fusion band gespeeld, naast eigen bands!
verified badge
Tijdens mijn lessen kunnen we werken aan verschillende stijlen, van pop en jazz tot klassiek. We werken aan het opbouwen van techniek, noten lezen, spelen met akkoordsymbolen, improviseren en spelen op gehoor. Het plezier van pianospelen en samen muziek maken staan centraal in mijn lessen. We kunnen samen de doelen bepalen en de lessen worden altijd individueel afgestemd op het niveau van de leerling. Ik geef voornamelijk les aan volwassenen en tieners (vanaf ongeveer 15 jaar). Alle niveaus zijn welkom, van absolute beginners tot gevorderden!

Naast pianolessen geef ik ook lessen in muziekcompositie en -theorie.

Ik heb bijna 10 jaar ervaring als docent en een masterdiploma in jazzpianospel van het Conservatorium van Amsterdam.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Gosse