Antoine
Privélessen op maat - Fotografie voor beginners of bevestigd met een fotograaf 10 jaar ervaringPrivélessen op maat - Fotografie voor beginners of bevestigd met een fotograaf 10 jaar ervaring - Fototheorie, fotograferen, inlijsten, aanpassingen, retoucheren, workflow
Deze cursus is geschikt voor zowel beginners die hun tools willen begrijpen als meer gevorderden die hun werkwijze of creatieve aanpak willen perfectioneren.
Mijn leerfilosofie is gebaseerd op het principe van continue monitoring op maat van uw behoeften en middelen. We kunnen maandelijks vergaderen voor langdurige follow-up of wekelijks voor het snel aanleren van technieken en werkwijze.
Ik begin het liefst met een gesprek. Zo stellen we het kader en de doelstellingen van de cursus vast. Mijn sleutelwoord is vriendelijkheid.
De rest hangt af van uw wensen en uw middelen.
Wat ik je kan voorstellen om samen aan te pakken:
- De fotografische benadering
- Postproductie management
- Theoretische concepten (tentoonstellingen, aanpassingen)
- Het licht
- Werk met modellen
- Bereid een shoot voor
- Verwerf een fotografische cultuur
- Hoe werkt de uitrusting, onderscheidt het goedkope en het betrouwbare
Evert
Gebruik Lightroom / Photoshop om uw mensenfoto's na te bewerkenPhotoshop gebruiken om fotografie te verbeteren of om de afbeelding te veranderen om het gewenste bericht over te brengen. Deze cursus is gericht op het retoucheren van mensen, voornamelijk portretten, lesmethoden die ook met Photoshop op elk ander gebied van fotografie kunnen worden gebruikt.
- maak selecties
- met behulp van maskers
- met een pengereedschap
- gebruik stempelgereedschap
- gebruik van verschillende lagen
- gebruik van mengmodi
Jaume
MENTORING IN KUNSTEN: Ontdek hoe je iets kunt zeggen door je artistieke werk.Ik ben een beeldend kunstenaar geboren in Barcelona, gevestigd in België sinds 2017. Als kunstenaar heb ik de afgelopen 25 jaar ervaring opgedaan. Ik ben afgestudeerd met een Academische Bachelor in Schone Kunsten aan de Universiteit van Barcelona en ben afgestudeerd als Master in Beeldende Kunsten aan de Sint Lucas School of Arts in Antwerpen.
Ik ben gespecialiseerd in schilderen, tekenen, experimentele films, installaties, taal, geluid en cureren. Met andere woorden, ik ben een multidisciplinaire kunstenaar.
Ik begrijp de artistieke praktijk als een manier om onszelf en de situaties om ons heen te begrijpen. In mijn lessen leer ik niet hoe je kunst moet doen, maar hoe je iets moet zeggen door je artistieke werk. Bij mij kun je zelfstandig werken, met een coach die je uitdaagt met enkele opdrachten en feedback geeft op je persoonlijke zorgen.
Daarnaast leer je werken met verschillende media, het voorbereiden van je eigen materiaal: schilderijen, doeken, enzovoort.
Je krijgt niet alleen individuele coaching, maar moedigt je ook aan om naar andere artiesten te kijken of rekening te houden met andere referenties die verband houden met je zorgen.
Samen oplossingen zoeken, bespreken en opnieuw nemen zijn de kern van mijn lessen.
Davide
Film- en digitale fotografie van eenvoudig tot geavanceerdHoi! Wil je leren hoe je je filmcamera kunt gebruiken, 35 mm, medium of zelfs groot formaat? Wil je begrijpen hoe je je foto correct kunt belichten, hoe je verlichting onder de knie kunt krijgen en hoe je je foto perfect kunt kaderen? Dit is wat u zoekt!
Ik ben een ervaren fotograaf, omdat ik een aantal jaren als professional in een studio heb gewerkt en nu een freelancer ben. Ik heb een MFA in Fine Arts Photography, maar ik ben een multidisciplinair persoon met verschillende kennisgebieden die ik aantref - van wiskunde en informatica tot talen.
Tijdens mijn cursus kun je leren:
- Basisprincipes van fotografie: belichting, hoe je je film / sensor in kleur kunt balanceren, bewegende en stilstaande onderwerpen en andere onderwerpen voor een beginner!
- Verlichting: studioflitser, buitenflitser, natuurlijk en kunstlicht mengen, digitale workflow enz.
-Inleiding tot fotobeheer: hoe Lightroom te gebruiken, hoe uw film correct te scannen en op te slaan, hoe basisaanpassingen en correcties aan uw foto te maken
Ik bied ook een volledige Photoshop-cursus aan, kijk op mijn Apprentus-pagina!
De lessen worden voornamelijk in het Engels gegeven en kunnen indien nodig worden aangevuld met Nederlands!
Jean
Leer de foto volgens uw wensen en behoeften.Ik coach vaak, of het nu jongeren of volwassenen zijn. Na technische basis, zullen we kijken waar je heen wilt, een bepaalde stijl of wensen, en hoe je daar kunt komen.
Of het nu door persoonlijke interesse is of door trainingsbehoefte, uw behoeften en wensen vormen de basis van mijn aanpak. En dan is het geen verrassing dat oefenen de kern vormt van elke vooruitgang;)
Vorig jaar student film, jobstudent bij RTBF en RTL, 3 jaar radio @funradio. Producent van korte films voor Le Biais Vert.
Dit is de feitelijke kant.
Fotografie is een passie die ik al jaren heb, en sinds kort professioneel. Ik ben verheugd om te kunnen overbrengen wat ik heb geleerd, door lesgeven kan ik doorgaan met vooruitgang.
Ik maak commerciële foto's, portretten, analoge en digitale fotografie.
Laura
Privé Kunst Les, leer illustreren, schilderen en bouw zelf vertrouwenTekenen en schilderen zijn voor veel mensen een fijne manier van zelf expressie. Ik ben een ervaren kunstenaar met een achtergrond in psychologie en mindfulness, en ik help je graag je ideeën, techniek, en zelf vertrouwen te ontwikkelen, op je eigen tempo. We bespreken eerst je doelen voor jezelf en je kunst, en daarna werken we systematisch elke week aan je milestones te bereiken. Het mooie is dat je je process ziet groeien in je schetsboek, in je omgeving waar je het trots op mag hangen, en in de mensen om je heen wie je blij kunt maken door je kunst en je ervaring te delen.
Mali
Art GCSE / Alevel ANNOTATION TUTORING (Art and Design, Arts and Crafts, Photography)Individuele begeleiding bij het annoteren van illustraties voor kunst en design op A-niveau en GSCE-niveau, fotografie en kunst en kunstnijverheid.
- Via online lesgeven
- Verbetering van de woordenschat voor technische annotaties
-Cursusaantekening
-Algemeen begrip van hoe u een kunstwerk annoteert
Momenteel studeer ik farmacie aan de universiteit, ik deed GCSE + ALEVEL Art and Design - het behalen van A * (100%) in beide.
Jakub
Hedendaagse beeldende kunst: Andy Goldsworthy en TijdHet begrijpen van de hedendaagse beeldende kunst is vaak niet vanzelfsprekend. In deze les leer je via het werk van Andy Goldsworthy nadenken over de filosofische concepten die de kunstenaar bezighouden en drijven. Je zult een aantal universele principes aanleren van kijken en begrijpen, die je ook op andere kunstwerken kan toepassen.
Tim
Fotografie leren in jouw tempo, gemakkelijk en leuk!Met een beetje hulp kan iedereen fotografie leren! We doen alles stap voor stap, en in het tempo dat bij jou past, zodat je er altijd het meeste uit haalt. Van een goed begrip hoe de camera werkt (en kijkt!) tot het beste lichtgebruik en de finishing touches in de nabewerking. Ik help je met heldere uitleg, tips & tricks, en natuurlijk ook goede oefeningen, want fotografie is vooral een kwestie van doen!
Heleen
Begeleiding in opzet, maken, uitvoeren, onderzoek.Ik hou van een uitdaging waar ik mijn kennis graag deel en zelf ook iets nieuws te leren.
Heb jij een vraag of begeleiding nodig op het gebied van schrijven laat het me weten. Ik schrijf nu als freelancer veel losse opdrachten en publiceer eigen werk wat veelal op mijn passie kunst en onderwijs is gericht. Ik heb jaren aan de Pabo gestudeerd waar ik artikelen, onderzoeken, een essay en mijn scriptie succesvol heb afgerond.
Ik zou graag begeleiding willen geven aan de schrijvers die er even niet uitkomen, uitleg nodig hebben of voor welke vraag dan ook.
Elina
Tekenen en schetsen, aquarel, grafiet en potlodenIk kan je helpen met het ontwikkelen van teken- en schetsvaardigheden - figuur tekenen, schetsen naar het leven; tekenobjecten, de theorie van kleur en perspectief. Ik structureer mijn lessen op basis van het niveau en de interesses van de studenten. Ik leer zowel de basis als meer speelse en experimentele technieken, evenals tips om te begrijpen hoe je je ideeën op een gemakkelijke manier kunt tekenen en uitdrukken.
Sarah
Fotografie voor beginners, Adobe Photoshop, Adobe InDesign en het maken van zinesU leert hoe u een camera in de handmatige modus bedient, digitaal of analoog (digitaal aanbevolen). We maken samen foto's op straat (meerderheid) en in een studio met onderwerpen als:
architectuur, portretten, stillevens, landschap, mode en alle andere interessante onderwerpen.
We zullen samenwerken om de afbeelding van de camera in het juiste formaat op de computer te krijgen en vervolgens de afbeelding in hoge kwaliteit bewerken en uiteindelijk afdrukken. Hiermee gaan we kijken naar verschillende papiersoorten en het effect dat ze hebben op jouw imago.
We zullen enkele monumentale fotografen behandelen die de geschiedenis van het medium hebben gevormd en we zullen huidige fotografen onderzoeken die momenteel in Antwerpen exposeren, waaronder bezoeken aan Ibasho Gallery, Stieglitz19, FOMU.
We maken een eindproduct dat zal bestaan uit één grote ingelijste print, een kleine zine gebaseerd op één concept / thema. om dit te bereiken werken we samen in Adobe Photoshop en Adobe InDesign.
Naoyuki
Voor beginners, fotografie voor reizen, straat, portret, PhotoshopHallo! Ik ben Nao. Ik ben een vader van twee kinderen en een freelance fotograaf.
Denk je erover om digitale fotografie te leren, maar weet je niet waar je moet beginnen / hoe je je vaardigheden kunt verbeteren?
Volg je soms video-tutorials voor fotografie / fotobewerking op YouTube?
Als je antwoord "Ja!" Is, lees dan hieronder.
In de praktijk zal ik je fotografielessen op maat aanbieden. Het betekent dat je krijgt wat je wilt leren.
U kunt bijvoorbeeld een breed scala leren, van de basis van uw smartphone, digitale reflex- / systeemcamera tot principes van kleuren, belichting, fotobewerking met Adobe Lightroom en Photoshop en meer.
Mijn doel is om u te helpen uw eigen beelden te creëren met uw gedachten en gevoelens.
We hopen je in de toekomst te zien!
// Belangrijke aantekeningen //
* reservering een dag van tevoren vereist.
Nao