facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds november 2018
Leraar sinds november 2018
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Personal coaching, psychologie, loopbaancoaching, rollenspel
course price icon
Van 72 € /h
arrow icon
Zijn er in jouw leven problemen die niet makkelijk op te lossen zijn?
Of wil je eens een goed overzicht van jouw kwaliteiten krijgen mbt werk?
Sta je voor een keuze en lukt het je niet om te kiezen?
Wil je wat assertiever worden maar je weet niet hoe?
Doe je niet wat jij wilt maar wel wat anderen willen?

Zo zijn er nog meer dingen te bedenken waar je mee kunt zitten, vraag me maar!

Digitale coaching is mogelijk: per Webcam, Skype of mail. Telefonische coaching is ook een mogelijkheid.

Ik ben gediplomeerd psycholoog plus arbeid- en organisatiepsycholoog (universitair, Msc) en gebruik technieken uit personal coaching, dilemmacounselling, cognitieve psychologie en verbeeldingstechnieken. Ook het inleven in jouw situatie speelt een belangrijke rol. Daarnaast heb ik ook ervaring als trainingsacteur in rollenspelen en heb ik cultuurwetenschappen gestudeerd (BA).
Extra informatie
Momenteel geef ik online coaching, telefonische coaching, buiten of wandelcoaching.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Prins Hendrikstraat, Eindhoven
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Ik geef bijlessen en studiebegeleiding in diverse vakken. Zowel basisvorming als middelbaar onderwijs. Nederlands (en Nederlands voor expats), Engels op alle niveaus en de andere vakken tot niveau vwo 3 of 4. Ook Nederlandse dekking voor expats, niet voor beginners (geen NT2- of A2-niveau gespecificeerd).
Ook besteed aan een leerstijl van leerling van student en leer ik de leerling leren op een systematische manier, aanpassen de uitkomen beter worden.
Ik heb hier jarenlange ervaring in.
Daarnaast geef ik eventueel aandacht aan faalangst en heb ik ervaring met hoogbegaafdheid.
Je kunt bij mij ook lessen en privé coaching krijgen in creatief schrijven (proza, poëzie, columns, andere teksten) en mime.


Ik werk met jou op een heel persoonlijk niveau.
We kijken eerst wat voor lessen je echt nodig hebt. Expats die beter Nederlands willen leren en spreken zijn welkom. Geen beginners.
Leerlingen of studenten met speciale problemen, zoals autisme, adhd zijn welkom.
Ervaring met werken met begaafden.
Opleiding
Universiteit, Psychologie en psychologie van leren en werken, MSc.
Universiteit, culturele wetenschappen en literatuur, BA
KHO Open University Language and Literature.
KHO Open University Personeel en Arbeid, Human Resources Management
Buurtwerk: onderwijzen aan buitenlanders
Mimeschool Halina Witek, theater Het Klein
Leservaring
Zelfstandig schrijf- en bijlesdocent, psycholoog en coach.
Trainingsacteur Fontys.
Docent, docent bij Fontys.
Tutor bij Buurtwerk Eindhoven.
Docent aan Etude, instituut voor studiebegeleiding.
Zelfstandige tutor, leraar en psycholoog.
Nederlands onderwijzen aan buitenlanders.
Persoonlijke coach.
Kunstenaar, mimespeler.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Duits
Frans
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Pantomime of mime is toneel zonder woorden. Je roept een hele wereld op zonder iets te zeggen. Maar met je lichaam zeg je de te meer! Illusies creëren zonder objecten of emoties uitbeelden zonder taal. Mooi bewegen of clownerie? Het kan allemaal. Mime is an art of drama that is very special. Learn the techniques and the nonverbal way of acting. For every age!
Experience: playing in theater, outdoors, party's, performances, trainingactor (verbal and nonverbal) teaching mime and drama to adults and children.
Lees meer
Bijlessen vanaf 6 jaar in diverse vakken. Taal, rekenen, algemene studievaardigheden, leerstijlen. Nederlands, Engels, Frans, filosofie, CKV, Geschiedenis, Biologie. Nederlands voor expats. Persoonlijke coaching. Het leren om creatief te schrijven van proza, andere teksten en poëzie, ook voor volwassenen. Teksten nakijken en corrigeren. Hulp bij studie en beroepskeuze. Huiswerkbegeleiding.

Bijles voor iedereen die extra lessen nodig heeft in alle schoollessen. Leerlingen van 6 tot 6 jaar tot senioren. Ik kan je ook leren de studie te plannen en te helpen bij het kiezen van studie en soort werk. Persoonlijke coaching. Beter spreken en schrijven in het Nederlands. Grammatica. Rekenen, geschiedenis, biologie, Frans, Duits, filosofie, CKV. Nederlands sprekend, grammatica en schrijven voor alle leeftijden. Creatief schrijven en poëzie leren.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
message icon
Contacteer Marian
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Marian