van25.00EUR/ h
Leer Turks van moedertaalsprekers en leer wiskunde
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Hallo,Mijn naam is Meryem en ik woon in België. Ik kwam net uit Turkije om me in België te vestigen. Ik vind het heerlijk om je Turks te leren. Ik wil lesgeven terwijl ik plezier heb.
Door mijn lessen bij te wonen, kun je zowel Turkse als culturele benaderingen leren. Turks is heel anders dan Europese talen, maar het is ook leuk om te leren.
Wist je dat zelfstandige naamwoorden en voornaamwoorden geen geslacht hebben in het Turks?
En ik ben ook een wiskundeleraar. Ook hierbij kan ik je helpen. Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten, mijn beste studenten, die Turks spreken maar niet goed zijn in wiskunde.
Ik kan online lesgeven!
Locatie
Les via webcam
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Meryem snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | Maandag om 4:00 | Dinsdag om 4:00 | Woensdag om 4:00 | Donderdag om 4:00 | Vrijdag om 4:00 | ||
5 | Maandag om 5:00 | Dinsdag om 5:00 | Woensdag om 5:00 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | ||
6 | Maandag om 6:00 | Dinsdag om 6:00 | Woensdag om 6:00 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | ||
7 | Maandag om 7:00 | Dinsdag om 7:00 | Woensdag om 7:00 | Donderdag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | ||
8 | Maandag om 8:00 | Dinsdag om 8:00 | Woensdag om 8:00 | Donderdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | ||
9 | Maandag om 9:00 | Dinsdag om 9:00 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | ||
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | ||
11 | Maandag om 11:00 | Dinsdag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | ||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | Maandag om 15:00 | Dinsdag om 15:00 | Woensdag om 15:00 | Donderdag om 15:00 | Vrijdag om 15:00 | ||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 25€Les via webcam
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds oktober 2021
- Verbonden met Google
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | Maandag om 4:00 | Dinsdag om 4:00 | Woensdag om 4:00 | Donderdag om 4:00 | Vrijdag om 4:00 | ||
5 | Maandag om 5:00 | Dinsdag om 5:00 | Woensdag om 5:00 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | ||
6 | Maandag om 6:00 | Dinsdag om 6:00 | Woensdag om 6:00 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | ||
7 | Maandag om 7:00 | Dinsdag om 7:00 | Woensdag om 7:00 | Donderdag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | ||
8 | Maandag om 8:00 | Dinsdag om 8:00 | Woensdag om 8:00 | Donderdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | ||
9 | Maandag om 9:00 | Dinsdag om 9:00 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | ||
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | ||
11 | Maandag om 11:00 | Dinsdag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | ||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | Maandag om 15:00 | Dinsdag om 15:00 | Woensdag om 15:00 | Donderdag om 15:00 | Vrijdag om 15:00 | ||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 25€Les via webcam
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Prashil
Bijles aan huis in wiskunde/natuurkunde/wetenschappen voor het (IB) of Britse curriculum (IGCSE en A-levels).Welkom bij mijn bijles wiskunde, natuurkunde en wetenschap, speciaal ontworpen voor jonge geesten die zich voorbereiden op IB MYP, IGCSE en GCSE-examens. Als gepassioneerde leerling en toegewijde tutor, zet ik me in om studenten te helpen deze boeiende onderwerpen niet alleen te begrijpen, maar ook een liefde voor ze te ontwikkelen. Dit is wat u kunt verwachten van mijn bijlessessies
Gepersonaliseerd leren: Elke leerling is uniek en ik geloof in het afstemmen van mijn lesmethoden op de individuele behoeften van elke leerling. Ik oordeel niet; in plaats daarvan concentreer ik me op het begrijpen van hun sterke punten en verbeterpunten om een ondersteunende en aanmoedigende leeromgeving te creëren.
Conceptanalyse: Ik verdeel complexe onderwerpen in eenvoudigere, beter beheersbare delen, waardoor het voor studenten gemakkelijker wordt om uitdagende concepten te begrijpen en een sterke basis in natuurkunde en wetenschap op te bouwen.
Student-Centred Approach: Ik vind het leuk om studenten les te geven en streef er voortdurend naar om hun nieuwsgierigheid en passie voor leren aan te wakkeren. Ik streef ernaar om elke les boeiend en plezierig te maken, en studenten te helpen de echte toepassingen van wat ze leren te herkennen.
Gedeelde strategieën: Als student die zich succesvol heeft gekwalificeerd voor het Engineering Entrance-examen en momenteel in het buitenland studeert met een volledig gefinancierde beurs, breng ik mijn eigen leerstrategieën en studietechnieken mee. Deze bewezen methoden zullen studenten helpen hun academische doelen te bereiken.
Continue verbetering: Ik leer en groei altijd, net als mijn studenten. Deze mindset van continue verbetering, die ik actief promoot, inspireert en motiveert studenten om het beste uit zichzelf te halen. Het stelt mij in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste educatieve trends en technieken, zodat mijn studenten de best mogelijke begeleiding krijgen.
Ondersteunende omgeving: Ik moedig studenten aan om vragen te stellen, hoe triviaal ze ook lijken. Door een vriendelijke en comfortabele sfeer te creëren, zorg ik ervoor dat studenten zich op hun gemak voelen en openstaan om hun twijfels en nieuwsgierigheid te uiten, wat leidt tot een dieper begrip van de onderwerpen.
Robert
Wiskunde / stat / proba, natuurkunde / scheikunde en bio, bij jou thuis, bij mij of op afstandFrans-Belgische docent geeft (ook in het nederlands!), voor secundair en hoger, privélessen wiskunde (inclusief financiën), kansrekening en statistiek, natuurkunde/scheikunde/bio (voor natuurkunde/scheikunde/bio: alleen secundair niveau, tot 'in 5de Belg), Gaat, indien nodig, naar uw huis (Brussel + Waals en Vlaams-Brabant), voor dan minimum 2 uur. Geweldige ervaring en veel oefeningen! Mogelijkheid tot leren op afstand (Skype, Facebook, enz.). Voor Frankrijk: alleen cursussen voor afstandsonderwijs.
Voor wiskunde in het bijzonder: ik geef veel lessen (voor alle middelbare scholen tot wiskunde 6 en hoger) over factorisatie, 1e en 2e graads vergelijkingen (met studie van parabolen), limieten, afgeleiden, integralen, exponentiëlen en logaritmen, en trigonometrie . Ook word ik af en toe ingeschakeld voor analytische meetkunde in de ruimte (vergelijkingen van lijnen en vlakken).
In statistiek en waarschijnlijkheden: beschrijvende en inferentiële statistiek (univariate en bivariate) (met betrouwbaarheidsintervallen en hypothesetoetsen), voor secundair en hoger onderwijs.
Sanne
Bijles wiskunde (A, B, C) voor vmbo, havo en vwo / tutoring in mathematics (A, B, C) for middle and high school students*ENGLISH BELOW*
Hallo! Mijn naam is Sanne (23) en als masterstudent Moleculaire Levenswetenschappen heb ik een grote passie voor biochemie. Ik heb al een aantal jaar ervaring en meer dan 20 studenten geholpen met diverse bètavakken. Ik bied bijles aan voor het vak wiskunde (wiskunde A, B en C). Of je nu hulp nodig hebt bij een specifiek hoofdstuk, of een bredere examentraining wilt volgen.
Tijdens de bijlessen zullen we vooral gezamenlijk bezig met opdrachten en zal ik je ondersteunen in het denkproces. Naast de lessen is het uiteraard ook de bedoelingen dat je zelfstandig bezig gaat. Je hebt zelf een rekenmachine nodig.
Bijles in tweetallen of kleine groepjes (bijvoorbeeld met klasgenoten) is mogelijk tegen een lager tarief per persoon – neem gerust contact op voor meer informatie!
*ENGLISH*
My name is Sanne (23), and I’m a Master’s student in Molecular Life Sciences with a strong passion for biochemistry. I have several years of tutoring experience and have helped over 20 students with various science subjects. I currently offer tutoring sessions in mathematics (A, B, and C) – whether you need help with a specific chapter or are looking for broader exam preparation.
During our sessions, we’ll work through exercises together, and I’ll guide you through the thought process step by step. Between sessions, it's important for you to work independently on homework assignments too. You’ll need your own calculator.
Tutoring in pairs or small groups (e.g. with a classmate) is possible at a reduced rate per person – feel free to get in touch for more details!
Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen.
We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur.
Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen.
Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!
Soukaina
Engels en Nederlands docent voor kinderen onder de 17 jaarEngels is een wereld taal en daarom erg belangrijk om te leren voor de toekomst van uw kind. Door het op jonge leeftijd te leren zal veel in zijn of haar voordeel komen op bijvoorbeeld werk en school gebied, maar ook op het gebied van reizen en internationale vrienden maken.
Heeft uw kind nog moeite met Nederlands spreken, dan kan ik daar ook bij helpen.
Candela
Privé (online) lessen Engels en Spaans voor alle niveaus en doeleinden!Het leren van een nieuwe taal opent deuren naar nieuwe werelden, en mijn lessen zijn ontworpen om die reis zowel effectief als plezierig te maken. Als ervaren docent Engels en Spaans en taalkundige bied ik persoonlijke lessen aan, afgestemd op de behoeften van elke student, of je nu je spreekvaardigheid, schrijfvaardigheid, grammatica of uitspraak wilt verbeteren, of je wilt verdiepen in academische onderwerpen zoals taalkunde en literatuur.
In onze lessen krijg je zelfvertrouwen, leer je praktische vaardigheden en ontwikkel je een dieper begrip van de taal door middel van boeiende activiteiten, conversatieoefeningen en persoonlijke feedback. Mijn aanpak combineert gedegen academische kennis met creatieve en dynamische lesmethoden, waarbij ik er altijd op gericht ben om leren betekenisvol, toegankelijk en motiverend te maken.
Samen bouwen we een pad uit dat jou helpt jouw taaldoelen te bereiken - of het nu voor academische doeleinden, werk, reizen of persoonlijke verrijking is!
Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuningWil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.
Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
Florence
Leraar secundair, tweetalig FR-NL en afgestudeerd in tolk geeft privélessen in het Nederlands en EngelsDe methodologie die voor mijn privélessen is gekozen, past zich aan de specifieke behoeften van de student aan, van de jongste (leert lezen) tot de meest ervaren: voorbereiding op een examen, een reis naar het buitenland, een heroriëntatie professioneel, ... de cursussen kunnen variëren van een conversatietafel tot een meer academische structuur met de nadruk op grammatica, vervoeging en woordenschat, of toch gebaseerd zijn op het thema van een bepaalde professionele sector.
Stefan
Leer vloeiend Engels - op uw tempo en wanneer uw wiltIn de wereld van vandaag is Engels een bijna essentiële vaardigheid geworden. Of u nu uw vaardigheid in deze taal wilt verbeteren voor uw werk of privéleven, ik kan u helpen. Ik heb een Engels masterdiploma, succesvol een lerarenopleiding afgerond en werk al meer dan tien jaar in het Engels. Wat uw behoeften ook zijn, ik weet zeker dat ik u kan helpen.
Mijn lesmethoden zijn altijd aangepast aan de behoeften van de cursist. Ik gebruik meerdere bronnen, zoals audio, video, tekst en veel conversatie, om u te helpen wennen aan alle aspecten van de taal. De onderwerpen waarop we ons richten, zijn de onderwerpen die u zelf kiest. Mocht u vragen hebben, dan hoor ik dat graag.
Laura
Spaanse en Engelse lessen voor alle niveaus. Een nieuwe taal leren!Hallo, mijn naam is Laura, mijn taal is Spaans, maar ik heb ook een goed niveau Engels (C2 Cambridge) omdat ik ben opgegroeid in een internationale omgeving.
Ik vind het leuk om mijn taalkennis met andere mensen te delen en te zien hoe mijn studenten elke dag verbeteren.
In mijn lessen pas ik me aan de doelstellingen en behoeften van elke leerling aan, maar voor mij is het belangrijkste dat mijn leerlingen leren en plezier hebben tijdens mijn lessen.
Bent u geïnteresseerd in mijn cursussen, neem dan vrijblijvend contact met mij op!
Hala
Bijles voor middelbare en basisschool, alle vakken en groepen! Verzend een berichtje voor meer informatieVakgebieden:
- Wiskunde, Nederlands, biologie, natuurkunde, scheikunde.
- Cito training
- Huiswerkbegeleiding
Doelstellingen:
1. Verbeteren van academische vaardigheden en kennis.
2. Vergroten van zelfvertrouwen en zelfstandigheid.
3. Ontwikkelen van effectieve studie- en leerstrategieën.
4. Voorbereiden op toetsen en examens.
Inhoud van de bijles:
1. Behoeftenanalyse:
- Intakegesprek om sterke en zwakke punten te identificeren.
- Persoonlijk leerplan opstellen.
2. Basiskennis en Verdieping:
- Herhalen en verdiepen van belangrijke concepten.
- Oefenen met relevante opdrachten.
3. Huiswerk en Toetsvoorbereiding:
- Hulp bij huiswerk.
- Voorbereiden op toetsen met oefentoetsen.
4. Studievaardigheden:
- Aanleren van technieken zoals samenvatten en plannen.
- Effectieve leertips en tijdsbeheer.
5. Feedback en Evaluatie:
- Regelmatige evaluatie en aanpassing van het leerplan.
Emir
Lessons for understanding & speaking the Turkish / English / Dutch languagesWhether you're interested in developing your reading or writing skills, boosting your grammar, improving your pronunciation or just casual conversations in a foreign language, i've got you. First up we'll be discussing your expectations from these classes and I'll plan something from there on depending on your needs and aims. If you have any questions during class or have a specific subject you want to learn, you're of course free to let me know. See you at our class :)
Okuma/yazma becerilerinizi ilerletmek, dil bilginizi geliştirmek, telaffuzunuzu bir üst seviyeye taşımak veya yabancı bir dilde diyalog kurmak olsun, hiç sıkıntınız olmasın. Derslerle alakalı beklentilerinizi konuştuktan sonra ihtiyaç ve hedeflerinize göre bir plan oluşturup buradan yürüyeceğiz. Ders esnasında sorunuz olur, özellikle öğrenmek istediğiniz bir konu olur söyleyin yeter. Görüşmek dileğiyle :D
Of je nou wilt vooruitkomen met je lezen en schrijven, je grammar of uitspraak verbeteren, of gewoon converseren in een vreemde taal, je bevindt je op de juiste plek. Aanvankelijk zullen we over je verwachtingen gaan en daarna zal ik een plan voorbereiden, dat het beste zal uitkomen afhankelijk van je behoeften en doelen. Als je vragen hebt tijdens de les of graag een bepaalde onderwerp wilt leren, is dat volkomen prima. Zie ik je tijdens les ;)
Patricia
Op maat gemaakte Engelse lessen voor SpaanstaligenHallo allemaal!
Mijn naam is Patricia. Ik ben tweetalig (Engels/Spaans) en gecertificeerd taaldocent. Sinds 2004 geef ik les in Spaans en Engels als vreemde talen.
Ik heb mijn taalstudie afgerond aan de Nationale Universiteit van Salta en het Instituut voor Engelse Studies.
Ik ben een betrokken, verantwoordelijke en professionele docent die voortdurend bijscholing volgt. Ik heb geen grenzen aan mijn geduld en kan, als het nodig is, duizend manieren bedenken om iets uit te leggen.
Deze cursus Engels is speciaal bedoeld voor moedertaalsprekers van het Spaans. Binnen een paar weken leert u hoe u op een eenvoudige manier kunt communiceren met mensen op uw werk, in uw familie en in uw dagelijks leven.
Ik ben gespecialiseerd in het ontwerpen van cursussen op maat voor elke student, waarbij ik rekening houd met zijn of haar kennis, behoeften, interesses en vereisten. In de 19 jaar dat ik docent ben, heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan studiemateriaal speciaal voor iedere student samenstellen en produceren. Ben je geïnteresseerd in het leren van de Amerikaanse variant van het Engels? Of vindt u Brits-Engels prettiger? Ik plan graag uw lessen in op basis van de taalvariant die het beste bij uw wensen en behoeften past. Heb je een sollicitatiegesprek? Woont u in Nederland en spreken uw familie, collega's en vrienden alleen Engels? Wilt u met de leraren van uw kinderen praten? Maak je geen zorgen, met mijn lessen kun je dit alles en nog veel meer doen in slechts een paar weken studie.
Ik ben gepassioneerd door talen en communicatie, lesgeven is mijn roeping. Grammatica zal bij mij nooit een probleem zijn. Ik kan je zelfs beloven dat je ervan zult genieten en dat je er plezier in zult hebben!
Ik kijk uit naar je bericht :)
Chaimae
Online wiskunde A bijles in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb zelf wiskunde A op VWO niveau afgerond, dus met wiskunde B kan ik niet helpen.
Yoshka
Persoonlijke studie- en huiswerkbegeleiding voor kinderen en jongerenIn deze persoonlijke sessies bied ik kinderen en jongeren ondersteuning bij studievaardigheden, huiswerkbegeleiding en vakinhoudelijke bijles.
We werken samen aan beter leren leren, plannen en organiseren en het verbeteren van resultaten voor specifieke vakken wanneer nodig.
Ook besteden we aandacht aan persoonlijke ontwikkeling: omgaan met motivatieproblemen, faalangst en het vergroten van zelfvertrouwen.
De begeleiding wordt volledig afgestemd op de individuele behoeften, zodat elke leerling zich zelfverzekerd en succesvol kan ontwikkelen – zowel op school als daarbuiten.
Ik werk vanuit een warme en positieve aanpak, waarin groei, zelfstandigheid en plezier in leren centraal staan.