facebook
favorite button
1/5
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds november 2019
Leraar sinds november 2019
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Vioolles voor alle leeftijden in het centrum van Den Haag
course price icon
Van 58 € /h
arrow icon
In deze lessen leer je vioolspelen met een solide techniek en lichaamsbewustzijn. Ik geef les aan kinderen en volwassenen (van beginner tot gevorderd) en combineer viool- en muziektraining met de principes van de Alexandertechniek om je te helpen vrij te bewegen, gemakkelijk te spelen en van elke noot te genieten.
Is klassieke muziek niet jouw ding? Ik arrangeer je favoriete nummers speciaal voor jou. Persoonlijk in Den Haag of online – de keuze is aan jou!
Extra informatie
Breng je eigen viool mee
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Sirtemastraat, Den Haag, Nederland
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Hallo, ik ben een professionele violist uit Colombia met een certificering voor het lesgeven in de Alexandertechniek. Vioollessen zijn voor mij meer dan alleen muziekles – ze zijn een ervaring voor lichaam en geest. Ik geef les aan zowel kinderen als volwassenen, van beginners- tot gevorderdenniveau, en combineer gestructureerde begeleiding met een lichte, plezierige sfeer. Elke les is gebaseerd op de principes van de Alexandertechniek, waardoor leerlingen een gezonde houding, lichaamsbewustzijn en soepele bewegingen tijdens het spelen ontwikkelen.

Deze aanpak draait niet alleen om het voorkomen van blessures, maar ook om het ontsluiten van vrijheid en expressie door middel van een solide, bewuste techniek. Of je je nu voorbereidt op een auditie of vioolspelen als nieuwe passie oppakt, mijn doel is om je te helpen spelen met zelfvertrouwen, helderheid en plezier.

Niet zo'n fan van de klassieke canon? Geen probleem. Ik kan gepersonaliseerde arrangementen van je favoriete nummers maken, zodat je de muziek kunt spelen die bij je niveau past.
Opleiding
- Bachelor in vioolspel en kamermuziek, FU Corpas. Bogota, Colombia.
- Master in vioolspel, Conservatorium Utrecht, Nederland
- Alexandertechniek-training voor leraren (maart 2024), ATCA. Amsterdam, Nederland
Leservaring
- Meer dan 20 jaar speelervaring in symfonieorkesten, kamerorkesten en kamermuziekensembles.
- Meer dan 15 jaar ervaring met het lesgeven aan studenten van alle leeftijden in Colombia, Venezuela en Nederland.
- 8 jaar ervaring als docent bij een jeugdorkest.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Spaans
Nederlands
Vaardigheden
Muziekstijlen:
Klassiek
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Het vinden van de brug tussen doen en overdrijven kan overweldigend zijn. Met de Alexandertechniek verbetert u uw coördinatie en evenwicht in uw lichaam-geestmechanisme, waardoor uw houding, evenwicht, ademhalingsgewoonten en algehele gebruik van uzelf verbeteren.
De Alexandertechniek is een praktische methode die u helpt stil te staan, te observeren en keuzes te maken. Hierdoor krijgt u de mogelijkheid om actief na te denken. Of u nu op het werk bent, aan het hardlopen bent of de afwas doet, de Alexandertechniek helpt u te begrijpen en te verbeteren hoe u doet wat u doet. Ook helpt het u om spanningen los te laten die pijn of ongemak veroorzaken.
Na een aantal lessen kunt u het volgende ervaren:
- Betere proprioceptie
- Duidelijke keuzes maken
- Preventie en herstel van blessures
- Verbeter uw ademhalingsgewoonten
- Krijg weer grip op je lichaam en geest
- Bodymind zelfredzaamheid
Deze lessen zijn geschikt voor kantoorpersoneel, studenten, artiesten, sportbeoefenaars en eigenlijk voor alles wat te maken heeft met het gebruik van lichaam en geest.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Als 1e violiste bij het Residentie Orkest (Den Haag) gebruikt Francisca haar extra tijd graag om les te geven aan muziek- of vioolliefhebbers.
"Ik ben er vast van overtuigd dat gepassioneerde en hardwerkende mensen hun vioolvaardigheden kunnen leren en ontwikkelen, ongeacht hun huidige niveau. Om dat mogelijk te maken, is het echter essentieel om ons te concentreren op de achtergrond van elk individu en de lesmethode aan te passen aan de behoeften van de student. mogelijkheden en wensen.
De afgelopen 7 jaar woon ik in Nederland en heb ik les gegeven aan studenten van verschillende leeftijden, nationaliteiten en niveaus. Tijdens mijn studie kreeg ik ook de kans om deel te nemen aan een methodologiecursus, wat mij als docent enorm heeft beïnvloed.
Ik ben ook geïnteresseerd in het lesgeven van orkestfragmenten en het helpen bij de voorbereiding van audities."

Bent u geïnteresseerd en wilt u in contact komen, stuur mij dan een bericht. Ik help je graag verder :)
verified badge
Ontdek je muzikale potentieel met gepersonaliseerde viool- en muziektheorielessen. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verfijnen, ik begeleid je bij elke stap!

Ik ben een professionele violist met zowel een bachelor- als een masterdiploma. De afgelopen jaren heb ik dagelijks vioolles gegeven in Den Haag en omstreken. In mijn lessen bied ik een combinatie van professionaliteit, beschikbaarheid, leuke leermethoden en effectieve strategieën om uitdagingen te overwinnen.

Muziek is mijn passie en ik vind het geweldig om dit met anderen te delen!
verified badge
Ik ben viool- en pianodocent en kom uit Kaapstad, Zuid-Afrika. Ik ben cum laude afgestudeerd aan de Universiteit van Kaapstad met een bachelordiploma vioolspel. Onlangs ben ik afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Den Haag (2021) met een masterdiploma muziekeducatie (met een specialisatie in viool).

Ik heb 7 jaar ervaring als viooldocent en 3 jaar als pianodocent. De meeste van mijn leerlingen waren jonge kinderen, maar ik heb ook leerlingen van alle leeftijden gehad, van kinderen vanaf drie jaar tot volwassenen die met pensioen zijn.

De Kodály-opleiding aan het conservatorium heeft me toegerust om les te geven vanuit een auditief en liedgericht perspectief, waarbij zang geïntegreerd is in de instrumentale lessen. Ik gebruik ook beweging tijdens de lessen, omdat ik enige training heb gevolgd binnen de euritmiebenadering van Dalcroze. Deze benadering ziet beweging als de belichaming van de muziek. Ik verwerk ook actief elementen van creativiteit in mijn lessen, bijvoorbeeld door improvisaties te creëren of muzikale verhalen te verzinnen.

Wat mijn eigen muzikale ervaring betreft, heb ik opgetreden als soloviolist met het orkest, als ad-hoc tuttiviolist bij het Cape Town Philharmonic Orchestra en met de barokviool bij Camerata Tinta Barocca en Cape Consort. Ik heb opgetreden met traditionele Afrikaanse muzikanten en ensembles, en met dansers, bijvoorbeeld in MusicDance021, een interdisciplinair realtime compositieproject.
verified badge
Hallo, ik ben Sacha! Ik ben een vioolleraar uit Tenerife (Canarische Eilanden, Spanje).

Momenteel ben ik viooldocent bij Strijkdomein, Gelderlanschool, Vuurvlinder en Het Klooster (Woerden). Ik werk ook als studie-coach bij Jong Talent in Koninklijk Conservatorium Den Haag.

Ik heb mijn Bachelor of Music als violist behaald aan de Alfonso X El Sabio Universiteit (Madrid). Later heb ik de opleiding tot violist en docent voortgezet in Bloomington (Indiana) onder leiding van Mauricio Fuks gedurende 3 jaar. Onlangs heb ik mijn masterdiploma behaald aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag, onder leiding van Ilona Sieh Dhian Ho.

Mijn vioollessen bij Apprentus zijn bedoeld om plezier te hebben in het muziek maken en tegelijkertijd beter te worden in het bespelen van dit prachtige instrument! Iedereen, alle niveaus en leeftijden zijn welkom bij mijn lessen! Ik zie mezelf als een flexibele en geïnteresseerde viooldocent die luistert naar de behoeften van elk van zijn leerlingen en wat zij muzikaal interessant vinden. Wat mijn vioolmethodiek betreft, werk ik met de lesmethoden van Suzuki en Galamian, die ik combineer met een breed spectrum aan vioolstukken die geleidelijk worden opgebouwd van beginners tot meer gevorderde spelers. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten. We gaan een geweldige tijd samen hebben!
verified badge
Hoi! Ik ben Vivian, ik ben 20 jaar oud en studeer klassiek viool aan het Conservatorium van Utrecht. Voor mijn methodologieles dit jaar moet ik een student vinden om mee te werken.
Ik moet dit schooljaar minimaal 10 lessen geven, je kunt verwachten dat je elke week les krijgt.
Het maakt niet uit op welk niveau je zit, we praten over je doelen en motivatie en dat neem ik mee in de lessen. Het enige dat je mee hoeft te nemen is liefde voor muziek en viool :)
Ik studeer klassieke muziek, maar als je liever andere muzieksoorten wilt is dat ook helemaal goed!! dit zijn individuele lessen, jouw wensen staan centraal!
verified badge
Hallo allemaal! Ik ben een altvioolspeler uit Wit-Rusland. Ik heb mijn bachelordiploma behaald aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag en ben momenteel bezig met mijn master aan het Conservatorium van de HKU in Utrecht. Naast altviool spelen, heb ik veel kennis van muziektheorie, omdat dit me mijn hele carrière heeft begeleid.
Ik wil graag mijn kennis delen met muziekliefhebbers van alle leeftijden en niveaus.
Laten we samen muziek maken!
verified badge
[ENGLISH BELOW] Ik ben een Tsjechische violiste, gevestigd in Den Haag. Ik heb een Master of Music graad behaald in klassieke en moderne viool aan het Conservatorium van Amsterdam met een cijfer van 10/10. Sindsdien werk ik als concertvioliste, kamermusicus (spelend in kleine groepen en ensembles) en als freelancer in orkesten door heel Nederland. Ik ben aanvoerder van het Doelen Ensemble in Rotterdam en een veelgevraagde samenwerkingspartner voor opnamestudio's, dansers, componisten van nieuwe en filmmuziek en theatermakers. Als docent heb ik ervaring in privéonderwijs, speciale conservatoriumvoorbereiding en competitie-training, maar ook als gastdocent aan het Conservatorium van Brno (Tsjechië). Ik speel zowel klassieke akoestische viool als elektrische viool.

In mijn lessen bied ik zowel traditionele klassieke muziekopleiding (techniek en klassieke muziekstukken) gebaseerd op mijn 20 jaar werk en studie met toonaangevende docenten en vioolvirtuozen (de beste van de Tsjechische, Amerikaanse en Russische school van techniek), alsook lessen voor degenen die alleen genoeg willen leren om hun favoriete nummers van hun favoriete zanger te spelen en ermee te improviseren. We zullen de viool gebruiken in alle muziekgenres en onze leerplannen baseren op jouw wensen, dromen en ambities, waarbij we altijd samen jouw leertraject op maat ontwerpen en indien nodig aanpassen. Ik werk graag met alle leeftijden, leerproblemen of diverse fysieke mogelijkheden; muziek staat open voor iedereen en moet vooral een leuke manier zijn om verbinding te maken met anderen en de wereld.

-----------------------
I am a Czech violinist based in Den Haag. I have graduated with a Master of Music degree in classical and modern violin at Conservatorium van Amsterdam with the grade of 10/10, and have since worked as a concert violinist, as well as chamber musician (playing in small groups and ensembles) and as a freelancer in orchestras around the Netherlands. I am a leader of the Doelen Ensemble in Rotterdam and a frequent collaborator for recording studios, dancers, composers of new and film music and theatre makers. As a teacher, I have experience in private teaching, special conservatory preparation and competition training, but also as a guest teacher at the Brno Conservatory (Czech Republic). I play both classical acoustic violin and electric violin.

In my lessons I offer both traditional classical music training (teaching technique and pieces of classical music) based on my 20 years of work and studies with leading teachers and violin virtuosos (the best of Czech, American and Russian school of technique), but also lessons tailored for those who wish to learn just enough to play their favorite songs from their favorite singer, and improvise along with it.
We will use the violin in all genres of music and base our learning plans on your wishes, dreams and ambitions, always custom-designing your learning trajectory together and adjusting as needed along the way. I am happy to work with any ages, learning differences or diverse physical abilities, music is open to all, and most of all, should be a fun way to connect with others and the world.
verified badge
Viool les
verified badge
Alles wat met de grondbeginselen van de muziek te maken heeft, van intonatie, ritme, theorie tot piano, wordt aan de leerling geleerd. Ik vind het belangrijk om in te spelen op de persoonlijke behoeften van de leerling qua lengte en diversiteit van de lessen. Indien nodig kan er ook viool of ballet aan toegevoegd worden om een noodzakelijke basis te leggen voor een beginnend muzikant!
verified badge
Hallo allemaal! Mijn naam is Anna Jane en ik ben violiste en docente in Den Haag. Mijn eigen muzikale reis begon op vierjarige leeftijd in Florida met de Suzuki-methode, ging verder met klassieke studies en vioolsessies in Nashville, en culmineerde in een barokopleiding aan The Juilliard School en het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Gedurende mijn jaren van studie en optreden is lesgeven altijd een belangrijk onderdeel van mijn leven geweest. Enkele voorbeelden van mijn leservaring zijn:

- Privélessen geven bij lokale muziekscholen zoals WO Smith en Upbeat NYC, met de nadruk op toegankelijkheid van muzieklessen.
-Groepslessen geven op Oak Park Fiddle Camp
-Leiding geven aan Kindermusik-lessen bij Gracemusic Den Haag
- Werkzaam als adjunct-docent aan de Blair School of Music van Vanderbilt University
- Werkzaam als mentor bij een educatief ensemble en als uitvoerend artiest bij jeugdconcerten tijdens mijn studie aan The Juilliard School.
- en nog veel meer!

Waar je ook bent in je muzikale ontwikkeling, ik werk graag met je samen! Op elk niveau integreren we oefenvaardigheden, technische souplesse en comfort, en creatieve expressie en samenwerking. Ik werk graag met lesboeken of vanuit je eigen repertoire.
message icon
Contacteer Laura
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Als 1e violiste bij het Residentie Orkest (Den Haag) gebruikt Francisca haar extra tijd graag om les te geven aan muziek- of vioolliefhebbers.
"Ik ben er vast van overtuigd dat gepassioneerde en hardwerkende mensen hun vioolvaardigheden kunnen leren en ontwikkelen, ongeacht hun huidige niveau. Om dat mogelijk te maken, is het echter essentieel om ons te concentreren op de achtergrond van elk individu en de lesmethode aan te passen aan de behoeften van de student. mogelijkheden en wensen.
De afgelopen 7 jaar woon ik in Nederland en heb ik les gegeven aan studenten van verschillende leeftijden, nationaliteiten en niveaus. Tijdens mijn studie kreeg ik ook de kans om deel te nemen aan een methodologiecursus, wat mij als docent enorm heeft beïnvloed.
Ik ben ook geïnteresseerd in het lesgeven van orkestfragmenten en het helpen bij de voorbereiding van audities."

Bent u geïnteresseerd en wilt u in contact komen, stuur mij dan een bericht. Ik help je graag verder :)
verified badge
Ontdek je muzikale potentieel met gepersonaliseerde viool- en muziektheorielessen. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verfijnen, ik begeleid je bij elke stap!

Ik ben een professionele violist met zowel een bachelor- als een masterdiploma. De afgelopen jaren heb ik dagelijks vioolles gegeven in Den Haag en omstreken. In mijn lessen bied ik een combinatie van professionaliteit, beschikbaarheid, leuke leermethoden en effectieve strategieën om uitdagingen te overwinnen.

Muziek is mijn passie en ik vind het geweldig om dit met anderen te delen!
verified badge
Ik ben viool- en pianodocent en kom uit Kaapstad, Zuid-Afrika. Ik ben cum laude afgestudeerd aan de Universiteit van Kaapstad met een bachelordiploma vioolspel. Onlangs ben ik afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Den Haag (2021) met een masterdiploma muziekeducatie (met een specialisatie in viool).

Ik heb 7 jaar ervaring als viooldocent en 3 jaar als pianodocent. De meeste van mijn leerlingen waren jonge kinderen, maar ik heb ook leerlingen van alle leeftijden gehad, van kinderen vanaf drie jaar tot volwassenen die met pensioen zijn.

De Kodály-opleiding aan het conservatorium heeft me toegerust om les te geven vanuit een auditief en liedgericht perspectief, waarbij zang geïntegreerd is in de instrumentale lessen. Ik gebruik ook beweging tijdens de lessen, omdat ik enige training heb gevolgd binnen de euritmiebenadering van Dalcroze. Deze benadering ziet beweging als de belichaming van de muziek. Ik verwerk ook actief elementen van creativiteit in mijn lessen, bijvoorbeeld door improvisaties te creëren of muzikale verhalen te verzinnen.

Wat mijn eigen muzikale ervaring betreft, heb ik opgetreden als soloviolist met het orkest, als ad-hoc tuttiviolist bij het Cape Town Philharmonic Orchestra en met de barokviool bij Camerata Tinta Barocca en Cape Consort. Ik heb opgetreden met traditionele Afrikaanse muzikanten en ensembles, en met dansers, bijvoorbeeld in MusicDance021, een interdisciplinair realtime compositieproject.
verified badge
Hallo, ik ben Sacha! Ik ben een vioolleraar uit Tenerife (Canarische Eilanden, Spanje).

Momenteel ben ik viooldocent bij Strijkdomein, Gelderlanschool, Vuurvlinder en Het Klooster (Woerden). Ik werk ook als studie-coach bij Jong Talent in Koninklijk Conservatorium Den Haag.

Ik heb mijn Bachelor of Music als violist behaald aan de Alfonso X El Sabio Universiteit (Madrid). Later heb ik de opleiding tot violist en docent voortgezet in Bloomington (Indiana) onder leiding van Mauricio Fuks gedurende 3 jaar. Onlangs heb ik mijn masterdiploma behaald aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag, onder leiding van Ilona Sieh Dhian Ho.

Mijn vioollessen bij Apprentus zijn bedoeld om plezier te hebben in het muziek maken en tegelijkertijd beter te worden in het bespelen van dit prachtige instrument! Iedereen, alle niveaus en leeftijden zijn welkom bij mijn lessen! Ik zie mezelf als een flexibele en geïnteresseerde viooldocent die luistert naar de behoeften van elk van zijn leerlingen en wat zij muzikaal interessant vinden. Wat mijn vioolmethodiek betreft, werk ik met de lesmethoden van Suzuki en Galamian, die ik combineer met een breed spectrum aan vioolstukken die geleidelijk worden opgebouwd van beginners tot meer gevorderde spelers. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten. We gaan een geweldige tijd samen hebben!
verified badge
Hoi! Ik ben Vivian, ik ben 20 jaar oud en studeer klassiek viool aan het Conservatorium van Utrecht. Voor mijn methodologieles dit jaar moet ik een student vinden om mee te werken.
Ik moet dit schooljaar minimaal 10 lessen geven, je kunt verwachten dat je elke week les krijgt.
Het maakt niet uit op welk niveau je zit, we praten over je doelen en motivatie en dat neem ik mee in de lessen. Het enige dat je mee hoeft te nemen is liefde voor muziek en viool :)
Ik studeer klassieke muziek, maar als je liever andere muzieksoorten wilt is dat ook helemaal goed!! dit zijn individuele lessen, jouw wensen staan centraal!
verified badge
Hallo allemaal! Ik ben een altvioolspeler uit Wit-Rusland. Ik heb mijn bachelordiploma behaald aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag en ben momenteel bezig met mijn master aan het Conservatorium van de HKU in Utrecht. Naast altviool spelen, heb ik veel kennis van muziektheorie, omdat dit me mijn hele carrière heeft begeleid.
Ik wil graag mijn kennis delen met muziekliefhebbers van alle leeftijden en niveaus.
Laten we samen muziek maken!
verified badge
[ENGLISH BELOW] Ik ben een Tsjechische violiste, gevestigd in Den Haag. Ik heb een Master of Music graad behaald in klassieke en moderne viool aan het Conservatorium van Amsterdam met een cijfer van 10/10. Sindsdien werk ik als concertvioliste, kamermusicus (spelend in kleine groepen en ensembles) en als freelancer in orkesten door heel Nederland. Ik ben aanvoerder van het Doelen Ensemble in Rotterdam en een veelgevraagde samenwerkingspartner voor opnamestudio's, dansers, componisten van nieuwe en filmmuziek en theatermakers. Als docent heb ik ervaring in privéonderwijs, speciale conservatoriumvoorbereiding en competitie-training, maar ook als gastdocent aan het Conservatorium van Brno (Tsjechië). Ik speel zowel klassieke akoestische viool als elektrische viool.

In mijn lessen bied ik zowel traditionele klassieke muziekopleiding (techniek en klassieke muziekstukken) gebaseerd op mijn 20 jaar werk en studie met toonaangevende docenten en vioolvirtuozen (de beste van de Tsjechische, Amerikaanse en Russische school van techniek), alsook lessen voor degenen die alleen genoeg willen leren om hun favoriete nummers van hun favoriete zanger te spelen en ermee te improviseren. We zullen de viool gebruiken in alle muziekgenres en onze leerplannen baseren op jouw wensen, dromen en ambities, waarbij we altijd samen jouw leertraject op maat ontwerpen en indien nodig aanpassen. Ik werk graag met alle leeftijden, leerproblemen of diverse fysieke mogelijkheden; muziek staat open voor iedereen en moet vooral een leuke manier zijn om verbinding te maken met anderen en de wereld.

-----------------------
I am a Czech violinist based in Den Haag. I have graduated with a Master of Music degree in classical and modern violin at Conservatorium van Amsterdam with the grade of 10/10, and have since worked as a concert violinist, as well as chamber musician (playing in small groups and ensembles) and as a freelancer in orchestras around the Netherlands. I am a leader of the Doelen Ensemble in Rotterdam and a frequent collaborator for recording studios, dancers, composers of new and film music and theatre makers. As a teacher, I have experience in private teaching, special conservatory preparation and competition training, but also as a guest teacher at the Brno Conservatory (Czech Republic). I play both classical acoustic violin and electric violin.

In my lessons I offer both traditional classical music training (teaching technique and pieces of classical music) based on my 20 years of work and studies with leading teachers and violin virtuosos (the best of Czech, American and Russian school of technique), but also lessons tailored for those who wish to learn just enough to play their favorite songs from their favorite singer, and improvise along with it.
We will use the violin in all genres of music and base our learning plans on your wishes, dreams and ambitions, always custom-designing your learning trajectory together and adjusting as needed along the way. I am happy to work with any ages, learning differences or diverse physical abilities, music is open to all, and most of all, should be a fun way to connect with others and the world.
verified badge
Viool les
verified badge
Alles wat met de grondbeginselen van de muziek te maken heeft, van intonatie, ritme, theorie tot piano, wordt aan de leerling geleerd. Ik vind het belangrijk om in te spelen op de persoonlijke behoeften van de leerling qua lengte en diversiteit van de lessen. Indien nodig kan er ook viool of ballet aan toegevoegd worden om een noodzakelijke basis te leggen voor een beginnend muzikant!
verified badge
Hallo allemaal! Mijn naam is Anna Jane en ik ben violiste en docente in Den Haag. Mijn eigen muzikale reis begon op vierjarige leeftijd in Florida met de Suzuki-methode, ging verder met klassieke studies en vioolsessies in Nashville, en culmineerde in een barokopleiding aan The Juilliard School en het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Gedurende mijn jaren van studie en optreden is lesgeven altijd een belangrijk onderdeel van mijn leven geweest. Enkele voorbeelden van mijn leservaring zijn:

- Privélessen geven bij lokale muziekscholen zoals WO Smith en Upbeat NYC, met de nadruk op toegankelijkheid van muzieklessen.
-Groepslessen geven op Oak Park Fiddle Camp
-Leiding geven aan Kindermusik-lessen bij Gracemusic Den Haag
- Werkzaam als adjunct-docent aan de Blair School of Music van Vanderbilt University
- Werkzaam als mentor bij een educatief ensemble en als uitvoerend artiest bij jeugdconcerten tijdens mijn studie aan The Juilliard School.
- en nog veel meer!

Waar je ook bent in je muzikale ontwikkeling, ik werk graag met je samen! Op elk niveau integreren we oefenvaardigheden, technische souplesse en comfort, en creatieve expressie en samenwerking. Ik werk graag met lesboeken of vanuit je eigen repertoire.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Laura