John
Latijn - leer hoe u een van de belangrijkste talen van Europa leest en begrijptLatijn was en blijft een van de historisch belangrijkste talen in Europa. In deze les leer je de grondbeginselen van een oude en moeilijke taal. De lessen zijn flexibel, afhankelijk van de behoeften en beschikbaarheid van de studenten. Hoewel het misschien een uitdaging is, is het ook zeer de moeite waard, omdat je een gevoel van verbondenheid met de wereld kunt krijgen met een taal met zoveel geschiedenis en invloed.
Femke
Bijles / huiswerkbegeleiding basisschool (rekenen, begrijpend lezen, training voor cito toets, etc.)Kan uw kind wat extra steun gebruiken met bijvoorbeeld rekenen, (begrijpend) lezen of schrijven, dan bied ik graag mijn hulp aan.
Ik geef al een paar jaar met veel plezier bijles aan kinderen van verschillende leeftijden. Ook heb ik veel ervaring als oppas en als au pair, dus ik ben het gewend om met kinderen te werken en ze te helpen om vooruit te komen en ze te helpen inzien hoeveel ze eigenlijk kunnen!
Rita
Frans praten en lezen met woordenschat en grammatica lessenWil je op een leuke en interessante manier een nieuwe taal leren? Waarom geen frans? Frankrijk ligt op slechts enkele kilometers afstand van Nederland!
Frans is mijn moedertaal en ik ben altijd dol geweest op het leren van nieuwe talen.
Ik kan je leren hoe je gemakkelijk en snel Frans kunt leren.
Ik beheer grammatica, vocabulaire, lees- en schrijfmethoden.
Als student weet ik hoe moeilijk het lijkt om een nieuwe taal te leren.
Daarom vind ik het interessant om geleidelijk nieuwe items in de lessen te implementeren.
We kunnen beginnen met het luisteren en bestuderen van Franse video's om de uitspraak te begrijpen en een algemeen idee te hebben over hoe je je vocabulaire moet lezen en verrijken. Als ik het gevoel heb dat je zelfverzekerder bent geworden, kunnen we ons gaan richten op grammatica, het lastigste deel van de Franse taal.
Ik denk dat we plezier moeten hebben in leren. Mijn lessen aanpassen aan uw behoeften is mijn prioriteit!
Lobsang
Een huiswerkbegeleider uit Den Haag die je naar een hoger niveau begeleidt!Waar loop je tegen aan? Daar komen we tijdens onze kennismaking achter. Als het klikt dan gaan we aan de slag om jouw doelen te realiseren. Heb je moeite met plannen, of heb je concentratieproblemen of weinig motivatie. Ik begeleid je om het beste uit jezelf te halen. Door mijn afgeronde opleiding Commerciële Economie ben ik breed inzetbaar en kan je helpen met je talen, het doornemen van maakwerk, overhoren en vooral methodologie bij ieder vak. We maken duidelijke afspraken zodat we beiden weten waar we aan toe zijn en kunnen toewerken naar een hoger niveau waar je de rest van je leven profijt van zult hebben.
Lina
Bijles Engels en Duits - Beginner tot gemiddeld niveauIk ben gespecialiseerd in het bijles geven van Engelse en Duitse grammatica en uitspraak. Ik houd een voortgangsniveau bij en zorg ervoor dat mijn studenten hun gepersonaliseerde materiaal krijgen, evenals de ondersteuning die ze van mij nodig hebben. Ik wijs huiswerk toe indien nodig / gevraagd en zal ervoor zorgen dat mijn studenten een passend programma krijgen om hun taalniveau zo efficiënt mogelijk te verhogen. Ik ben een zeer spraakzaam en ruimdenkend persoon en geniet van het begeleiden, uitdagen en begeleiden van mensen tijdens hun reis.
Jackie
Bijles voor kinderen in de basisschool (Engels / Nederlands)In het VK opgeleide gekwalificeerde leraar (5+ jaar ervaring) beschikbaar om basisschoolkinderen te ondersteunen in wiskunde en geletterdheid. Ik heb ervaring met anderstaligen Engels en kan taalverwervingsvaardigheden ondersteunen. Ik kan ook Nederlands lesgeven (ik ben tweetalig).
Laura
Beginners Engelse lessen. Leer de Engelse taal op een leuke maar effectieve manier.Mijn doel is om jongere kinderen / studenten de juiste manier van Engels te leren. Ik heb waardevolle ervaring met studiebegeleiding gehad terwijl ik in Duitsland woonde. Tijdens mijn tutoring leerde ik dat kinderen de neiging hebben om sneller en gemakkelijker te leren als ze van een les genieten. Ik probeer daarom mijn lessen leuk en spannend te houden, maar natuurlijk, effectief. Mijn lessen omvatten taken zoals woordpuzzels, rollenspel, quizzen enz. Ik lever werkbladen, maar ik sta open voor het helpen van huiswerk dat ze van school hebben ontvangen of iets waar ze problemen mee hebben. Aan het einde van elke paar lessen geef ik graag een klein examen over wat er de afgelopen paar uur is geleerd. Gewoon om te zien wat kan worden verbeterd of wat al een pluspunt is geworden.
Hugh
Praktische en leuke Engelse taallessen die uw vertrouwen in de Engelse taal zullen vergroten!De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl u dit doet!
Als u goed Engels spreekt, vergroot u uw kansen op werk en krijgt u een betere financiële positie voor u en uw gezin.
Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken
Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!
U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
Caroline
Nederlands voor anderstaligen en moedertaalsprekersNederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie - schrijven - voorbereiding op de ITNA
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.
Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans
De prijs voor een les geldt voor 1 persoon.
Eva
Learn Dutch, French, English or German at your own paceFully adjusted to your level and your needs, i will prepare your own material and teach you the specific words and grammar you need.
Also help with translations, reading and writing documents, homework, etc
I have a vast experience teaching all levels, several languages
Bart
Inburgeringstraining - Online lessen - Examenvoorbereiding.Hoi,
Het inburgeringsexamen wordt vaak beschouwd als een lange en stressvolle onderneming. Met de juiste begeleiding en onderwijs hoeft dit niet het geval te zijn. In deze training werk je efficiënt en in je eigen tempo toe naar het examen. Je raakt vertrouwd met de opbouw en de logica van de tentamen- en tentamenvragen. Zodra u dit begrijpt, bespaart u veel tijd.
INDIVIDUELE TRAINING:
Efficiënte training
In je eigen tempo
Persoonlijke coaching
Tijdbesparende tips & advies over het examen
Veel examen oefenmateriaal
Online of persoonlijk
GROEPSTRAINING:
Vorm een groep met mensen die ook het examen willen afleggen
Persoonlijke coaching
Tijdbesparende tips & advies over het examen
Veel examen oefenmateriaal
Verlaagd groepstarief
Online of persoonlijk
Hoe ik les geef:
1 - Uw niveau en doelstelling (en)
In het begin zullen we uw niveau en doelstellingen bespreken. Op deze manier kan ik u efficiënt de hulp bieden die u nodig hebt.
2 - Open communicatie
Ik heb een open manier van lesgeven waarin ik studenten aanmoedig me te blijven vertellen wat hun problemen zijn of waar ze willen verbeteren. Mijn ervaring is dat dit veel tijd bespaart en de lessen ook leuker maakt.
3 - Vereenvoudig in plaats van gecompliceerd
Ik kan goed luisteren en begrijpen waarom studenten problemen hebben met bepaalde problemen. Op deze manier kan ik het probleem vereenvoudigen en Nederlands leren op een eenvoudige en begrijpelijke manier.
4 - Betrokken
Ik ben betrokken bij de doelstellingen van mijn studenten en ben constant op zoek naar de beste en meest efficiënte manier om vooruitgang te boeken.
Carina
Leer Nederlandse of Vlaamse taal van een moedertaalspreker.Gezellige privélessen voor iedereen
Ik probeer mijn online lessen zo gezellig mogelijk te maken. Ik gebruik het videoconferentiesysteem, zodat ik mijn studenten kan zien en zij mij kunnen zien; we kunnen praten, we maken de oefeningen samen, ik leg alle grammatica uit, en als mijn studenten enige twijfel of vragen hebben, leg ik het mondeling uit, waarvan ik denk dat het gemakkelijker te begrijpen is.
Het is alsof we naast elkaar in een kantoor zitten. Het enige wat we niet kunnen doen, is koffie drinken terwijl we studeren.
Naast de lessen stuur ik altijd wat huiswerk. Ik zal een boek sturen dat we volgen, en de rest van het materiaal wordt ook per e-mail door mij verzonden.
Zodra het mogelijk is, raad ik mijn studenten aan om boeken te gaan lezen in de taal die ze leren, en vanaf het allereerste begin om naar de tv te luisteren. Het is een manier om omringd te zijn door de taal.
Ik sta altijd sterk op het accent, en dit helpt. Ik heb studenten met een perfect accent. Luisteren naar de taal helpt ook om het horen van de geluiden te openen, waardoor het gemakkelijker te begrijpen is. Vanaf het begin begin ik ook met kleine gesprekken in elke les.
Je gelooft misschien dat al mijn studenten heel succesvol zijn met dit soort lessen. Ik heb nu studenten van over de hele wereld. Wat betreft het niveau dat mijn studenten bereiken, hangt het natuurlijk van hen af.
Samen zien we wat uw behoeften zijn en hoe snel u wilt leren.
Wat betreft het aantal lessen per week, adviseer ik dat je er minimaal twee moet hebben. Minder dan twee is erg klein en je hebt een lange pauze tussen de lessen. Het is slecht omdat je geen enkel contact hebt met de taal en het gevoel hebt dat je heel langzaam vooruitgaat.
We kunnen ook lessen in het weekend volgen als dat voor jou gemakkelijker is.
Adriaan
Nederlands voor alle niveaus, voor kinderen, tieners en volwassenen.Ik geef Nederlands les aan beginners, gevorderden en gevorderden. Ik kom uit Rotterdam, dus ik ben een Nederlandse moedertaalspreker. Tijdens de lessen schrijf ik alle informatie over een Google-document. Na elke sessie geef ik huiswerk voor de volgende sessie. Tussen twee sessies kunnen studenten me altijd vragen stellen over de dingen die we in de les hebben besproken. Ik ben tweetalig Spaans / Nederlands, dus ik kan Spaans, Engels, maar ook Duits als brugtaal gebruiken.
Pauline
Engels voor volwassenen / tieners / kinderen (Engels als onderwerp, zakelijk Engels, elke dag Engels)Mijn doel is om mijn studenten prettige leerervaringen te bieden. Ik streef naar een omgeving die een cultuur van vertrouwen, wederzijds respect, bevordering van diversiteit en gelijke kansen cultiveert. Ik geloof dat elke student op een andere manier leert. Daarom oefen ik een leerlinggerichte benadering waarbij mijn studenten sterk worden aangemoedigd om actief deel te nemen aan hun eigen leerproces.