facebook
favorite button
1/5
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds juni 2020
Leraar sinds juni 2020
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Piano- en orgellessen voor beginners tot gevorderden
course price icon
Van 46 € /h
arrow icon
Ik heb zojuist mijn masterstudie bij Codarts Rotterdam afgerond. Sinds ik heel jong was, leerde ik muziek niet alleen als een aparte activiteit, maar als een manier om een georganiseerde en gedisciplineerde mentaliteit te verwerven die ik op alle situaties in het leven kon toepassen. Dit is wat mijn leerlingen zullen leren, samen met het verbeteren van hun muzikale vaardigheden en het genieten van alles wat muziek ons kan bieden!
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Delft, Nederland
Over
Geboren in Italië, wereldburger.
Actief concert- en opnamekunstenaar, dol op het klassieke repertoire maar ook enthousiast over nieuwe en spannende samenwerkingen.
Muziek was eerst mijn hobby, daarna mijn werk, maar bovenal is het mijn levensstijl: het leert me discipline, concentratie, toewijding en nog veel meer dan het spelen van de noten.
Opleiding
Bachelor in orgel en orgelcompositie aan het Cagliari Conservatorium
Master of Music: Organ bij Codarts Rotterdam
Young Talent Class 2016 en Excellence Class 2020 op Orgelfestival Haarlem
Leservaring
Bachelor Cum Laude en Honours in orgel en orgelcompositie
Muziekonderzoeker: het verkennen van verbanden tussen orgelmuziek en andere kunsten
Opnames: Sardijnse orgelmuziek in de 18e en 19e eeuw (Tactus)
Werken van Italiaanse vrouwelijke componisten in de 20e en 21e eeuw (Stradivarius)
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Italiaans
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben Ai, een sopraan. Ik geef zangles.
Ik heb mijn studie afgerond aan:
Kyoto Universiteit voor Kunst/Bachelor of Arts
Royal College of Music / Master of Music Performance
Koninklijk Conservatorium Den Haag / Oude Muziek Zang

Ik heb een officieel onderwijscertificaat in Japan en daarnaast ruime ervaring met lesgeven en optreden.
Ik wil de muziek graag met u delen!
verified badge
We kunnen de lessen zo organiseren dat ze aansluiten bij de behoeften van de leerling. Ze kunnen een uur, anderhalf uur duren, één keer per week of twee weken. Ik neem meestal graag wat extra tijd om te praten over muziek, de doelen van de leerlingen en hun prestaties.

Tijdens de basgitaarlessen gaan we het volgende behandelen:
- techniek voor linker- en rechterhand
- toonladders, arpeggio's en akkoorden
- Jazzbegeleiding
- Improvisatie
- van blad lezen
- harmonie gerelateerd aan het instrument.
verified badge
Op de locatie in Den Haag staan twee vleugels.

Voor kinderen is het belangrijk om naast pianospelen ook basis muzikale vaardigheden te ontwikkelen door middel van zang-, ritme- en gehoortraining. Ik gebruik een technisch oefenboek, het hoofdleerboek en een theorieboek. Door deze 3 boeken leren leerlingen verschillende aspecten van muziek en maken ze zich natuurlijk klaar voor examens en cijfers.

Na het verwerven van de basisvaardigheden bestuderen de studenten ook harmonie- en akkoordoefeningen. Deze zijn handig voor het spelen van pops en jazz, en ze geven ook een dieper inzicht in klassieke stukken.

Privé pianoles, vanaf 4 jaar en ouder. Kinderen kunnen met de les beginnen nadat ze de cijfers 1 tot en met 5 en het alfabet van A tot en met G hebben kunnen lezen.

Gevorderde studenten die zich willen voorbereiden op concoursen, audities, ABRSM, GCSE, IB-examens of het toelatingsexamen van het conservatorium.

Het concert wordt jaarlijks gehouden samen met studenten van fluit-, viool- en compositiedocenten.


Voor de leeftijden 1-7 jaar geef ik groepsritmelessen.
verified badge
De les is voor:
- beginners die hun reis in muziek willen beginnen
- intermediaire musici die hun vaardigheden willen verbeteren
- voor hoogopgeleide musici die hun kennis willen perfectioneren.
De klas omvat songwritingvaardigheden in POP, ROCK, JAZZ en vele andere stijlen van populaire muziek, evenals compositievaardigheden bij het schrijven van KLASSIEKE, FILM-, THEATRE-muziek.
Ik ben gespecialiseerd in zowel populaire muziek als klassieke muziek. De klas omvat zowel theoretische kennis als de praktische toepassing ervan met het favoriete instrument van de student. De les omvat ook vaardigheden in het spelen van gitaar, piano en percussie.
verified badge
Welkom op mijn introductiesite!

Mijn naam is Marta en muziek is al mijn hele leven mijn grote liefde en passie.
Zangles is niet alleen een kans om te leren zingen en iets nieuws over muziek te leren, maar ook een kans om emoties te uiten, de dagelijkse beslommeringen te vergeten en plezier te hebben!
Via muziektheorielessen leert u over de structuur van muziek en ontwikkelt u daarnaast een aantal zeer nuttige muzikale vaardigheden, zoals het lezen van bladmuziek (van blad zingen of bladmuziek lezen).

Alle leerlingen die een specifiek doel voor ogen hebben, maar ook degenen die geen specifiek doel voor ogen hebben en gewoon voor de lol willen zingen of theorie willen leren, zijn van harte welkom!

Hieronder worden de verschillende lesopties beschreven die ik aanbied. Deze kunnen allemaal worden aangepast aan de wensen en behoeften van de student:

ZANGLESSEN VOOR KINDEREN (individuele of groepslessen - maximaal 10 leerlingen*)
Zangles voor kinderen is in principe een geïntegreerde methode die zingen combineert met solfège, het ontwikkelen van basisvaardigheden in muziektheorie. Het bestaat uit het spelen van muzikale spelletjes en het zingen van kinderliedjes en het ontwikkelen van intonatie, muzikaal gehoor, muzikaal geheugen, gevoel voor puls en ritme, allemaal met aandacht voor gezond zingen.

ZANGLESSEN VOOR TIENERS EN VOLWASSENEN (individuele of groepslessen - maximaal 10 leerlingen*)
Tijdens de zanglessen gaan we op zoek naar een diepere betekenis van het verhaal en verschillende manieren van interpretatie, met aandacht voor gezonde zangtechnieken, uitspraak en stijl. De lessen bestaan uit ademhalingsoefeningen en vocale warming-up oefeningen met een specifiek technisch doel en werken aan het gewenste repertoire - betekenis van de woorden en het verhaal, vocale techniek, uitspraak, interpretatie en stijl.
Ik ben gespecialiseerd in klassieke zang, maar ik vind het ook niet erg om in mijn lessen andere genres te behandelen.

ZANGLESSEN OP ZICHT (individuele of groepslessen)
Intensieve cursus waarin je leert hoe je bladmuziek op zicht kunt lezen. De lessen bestaan alleen uit bladmuziek zingen, beginnend op het makkelijkste niveau en geleidelijk aan leren hoe je steeds moeilijkere muziek kunt lezen. Je ontwikkelt vaardigheden die nodig zijn voor bladmuziek zingen en een bepaalde manier van denken die geschikt is voor bladmuziek zingen. (Er is geen techniek van zingen of interpretatie betrokken bij deze lessen.)

SOLFEGGIO LESSEN (individuele of groepslessen, voor kinderen vanaf 8 jaar, tieners en volwassenen)
In deze lessen leert u hoe u geschreven muziek tot leven brengt (song-singing), hoe u de muziek die u hoort ontdekt en op papier zet (muzikaal dictee) en hoe u toonladders, intervallen en akkoorden bouwt. Deze kennis is nodig en wordt op elk conservatorium en elke muziekacademie onderzocht. Voor sommige conservatoria en academies is dit een verplichte voorwaarde en eliminatiefactor bij toelatingsexamens. Het is een onvermijdelijk onderdeel van elke professionele muziekopleiding.

MUZIEKTHEORIELESSEN (individuele lessen)
Muziektheorielessen kunnen, indien gewenst, het volgende omvatten: solfège, harmonie, contrapunt, muziekvorm, analyse en/of andere muziektheorie-gerelateerde onderwerpen. Voor elk onderwerp kunnen we een speciaal programma maken, afhankelijk van de wensen en behoeften van de student.

GECOMBINEERDE SOLFEGGIO- EN ZANGLESSEN
Gecombineerde solfège- en zanglessen zijn ook mogelijk voor volwassenen, als aparte vakken of geïntegreerd met zanglessen. In beide gevallen is de lesduur 90 minuten en wordt het programma besproken en samengesteld op basis van de wensen en behoeften van de leerling. (Een combinatie van individuele zanglessen en een groepsles solfège is ook mogelijk.*)

AUDITIETRAINING EN EXAMENVOORBEREIDING (individuele lessen)
Ter voorbereiding op audities voor zang en/of muziektheorie kun je denken aan de voorbereiding op toelatingsexamens, reguliere examens op conservatoria of voorbereiding op ABRSM-examens.

*Neem contact met mij op voor meer informatie over groepslessen. Prijzen per persoon in groepslessen zijn veel lager dan prijzen voor individuele lessen.

Mocht u nog vragen hebben, neem dan gerust contact met mij op. Ik beantwoord graag al uw vragen!
verified badge
Wilt u uw pianospel verbeteren en heeft u iemand nodig die u daarbij begeleidt?
Speelde je vroeger piano en wil je dat weer oppakken, of ben je autodidact?
Laten we samenwerken om u te helpen uw doelen SNELLER te bereiken, zonder stress en verwarring.

EEN PAAR WOORDEN OVER MIJ
Mijn naam is Gina, ik ben klassiek pianiste, pianodocent en muziektheoriedocent.
Ik help studenten van alle leeftijden om hun vaardigheden te ontwikkelen, hun ideale pianistische doelen te bereiken en zich daarbij goed over zichzelf te voelen.
Ik geef al meer dan 8 jaar professioneel les en gebruik een combinatie van moderne en traditionele methoden waarvan bewezen is dat ze werken voor iedereen die daadwerkelijk wil spelen.
Ik ben gespecialiseerd in het werken met beginners en gevorderden die hun hobby serieus nemen en er goed in willen worden.
Muziek draait om expressie en plezier. Met een bepaalde mate van toewijding en nieuwsgierigheid is niets onmogelijk.
Laten we kennismaken en een persoonlijk plan voor u maken!

PS. De lessen vinden plaats in een professionele studio in Rijswijk.

*Voor de studenten die de muziek willen begrijpen, geef ik ook les in muziektheorie als apart vak
Tot ziens!
verified badge
Mijn gitaarlessen worden afgestemd op de doelen, interesses en het niveau van elke leerling. De lessen vinden plaats in een vriendelijke en ondersteunende omgeving, waarin leren op een prettige en motiverende manier centraal staat. Afhankelijk van de wensen van de leerling kunnen de lessen zowel informeel en ontspannen als meer gestructureerd en formeel worden ingericht. Of je je nu voorbereidt op een muziekopleiding, specifieke technieken wilt verbeteren, of de gitaar weer oppakt na een periode van pauze: de lessen worden aangepast aan jouw behoeften. Het doel is altijd om de best mogelijke leeromgeving te creëren waarin je met vertrouwen kunt groeien en jouw muzikale doelen kunt bereiken.
verified badge
Hallo allemaal!
Mijn naam is Yiannis, ik ben een trombonist van de derde generatie en ik speel trombone sinds ik 9 jaar oud ben.
In 2017 heb ik mijn trombonediploma in Griekenland behaald en sinds 2018 studeer ik klassiek trombone aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag, waar ik mijn bachelordiploma heb behaald.
Ik heb ervaring met lesgeven in Griekenland en naast mijn bachelordiploma heb ik hier de minor Onderwijs gevolgd.
Lesgeven is werkelijk een heel mooi en leuk proces waar zowel de docent als de leerling veel van leren!
Ik ben erg gepassioneerd over muziek en ik kan je zowel klassieke trombone als pop leren spelen, als dat jouw ding is!

Ik wil iedereen eraan herinneren dat leeftijd slechts een getal is en niets betekent.
Heb je altijd al trombone willen leren spelen, lid willen worden van de harmonie of gewoon willen spelen met je familie en vrienden?
Nu kan dat met mijn hulp!

Elke les wordt afgestemd op de behoeften van elke student, terwijl ik je begeleid naar de meest productieve oefensessies die je kunt hebben!
Weet je geen noten lezen? Geen probleem! We leren alles samen!
De belangrijkste aspecten van mijn lessen zijn dat ik je de vaardigheden leer die je nodig hebt, maar ook dat je plezier hebt! We willen tenslotte allemaal wat plezier in ons leven!
Ik gebruik boeken, maar ook mijn oefeningen.
Mijn hoofddoel is UW hoofddoel.
Samen verwezenlijken wij uw droom!

Hopelijk tot snel!
verified badge
Bent u op zoek naar leuke pianolessen voor uw kinderen?

Met een masterdiploma Muziek van het Conservatorium van Utrecht en een tweede master van Fontys Hogeschool voor Muziek en Podiumkunsten Tilburg, bied ik dynamisch vroegschoolse muziekonderwijs en basispianoles. Mijn lessen richten zich op fundamentele muzikale vaardigheden door middel van interactieve spelletjes en oefeningen in ritme, toonhoogte, melodieherkenning en muzikaal geheugen. Elk lesplan wordt aangepast aan de leeftijd, behoeften en het niveau van de leerling.

Voor meer informatie of om te beginnen kunt u gerust contact met mij opnemen.
verified badge
Dominyka is een professionele zang- en pianolerares die lesgeeft op haar muziekschool of bij de leerling thuis. Ze heeft ruim 8 jaar ervaring in het lesgeven. Dominyka gaf les aan meer dan 400 studenten van 4 tot 70+ jaar oud. Als docent gaat haar missie verder dan je leren zingen of spelen; ze wekt vertrouwen en moedigt individualiteit aan.

Belangrijk om te vermelden is dat ze als muzikante: zangeres, zang- en pianolerares die momenteel in Den Haag woont, ook een muziekschool viool heeft afgerond en muziek schrijft.
De afgelopen tien jaar studeerde zij af aan het Koninklijk Conservatorium in Nederland met een bachelor- en masterdiploma in jazzzang en in pedagogische minorstudies. Daarnaast - een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) afgerond.

Ik ben zeer communicatief en geduldig. Ik hoor van mijn studenten dat ze mijn lessen erg leuk vinden! En ik beloof je dat je op een boeiende en leuke manier veel zult leren!

Ik geloof dat elke leerling moet omarmen wat hij graag zou willen spelen, en ik zou overwegen om open te staan voor wat de leerling wil spelen. Ik kan mijn lesmethoden zeer goed aanpassen aan elk individu, omdat iedereen informatie anders verwerkt. Je kunt een geweldige tijd verwachten en elke les iets nieuws leren. Ik pas me snel aan en ben erg goed in wat ik doe. 🎶

👇

In mijn lessen:
✅ Je leert de noten lezen
✅Je leert de akkoordsymbolen lezen
✅ Je leert akkoordprogressies spelen
✅ Je leert melodieën met beide handen spelen
✅Je ontwikkelt het ritmegevoel
✅ Je leert hoe je je emoties kunt verbinden in je spel
✅ Je zult er zeker van zijn dat je zelfstandig kunt oefenen
✅Je leert hoe je de dynamiek kunt beheersen
✅Je mag jezelf begeleiden
✅ Je vergroot je geheugen
✅ Je beheerst de muzieknotatie vloeiend
✅Je leert improviseren
✅ Je voelt vrijheid tijdens het spelen

Tot ziens !
verified badge
Speel de muziek die je leuk vindt!
Maak kennis met de schoonheid van klassieke muziek!
Neem deel aan het prachtige proces van het ontdekken van kunst!

- Lesgeven is een essentieel onderdeel van mijn muzikale leven geweest. Ik heb veel respect voor deze roeping en ben bereid mijn leerlingen met verantwoordelijkheid en enthousiasme te begeleiden! Ik heb les gegeven aan mensen in de leeftijd tussen de 5 en 75 jaar, mensen met allerlei niveaus en achtergronden. Ik ben bereid elke nieuwe situatie als een uitdaging te beschouwen.
verified badge
Als toegewijd harpdocent is mijn voornaamste doel om bij al mijn leerlingen een passie voor de harp aan te wakkeren. Ik bereik dit door middel van theoretische kennis en praktische experimenten, waardoor het leren harpspelen boeiend en plezierig is. Mijn lesmethode is zeer flexibel en afgestemd op de individuele behoeften en leerstijlen van mijn leerlingen. Gebruikmakend van mijn achtergrond in de Suzuki-methode, die met name effectief is bij jonge leerlingen, streef ik ernaar om de lessen plezierig en gedenkwaardig te maken, wat leidt tot sneller en effectiever leren.
verified badge
Alles wat met de grondbeginselen van de muziek te maken heeft, van intonatie, ritme, theorie tot piano, wordt aan de leerling geleerd. Ik vind het belangrijk om in te spelen op de persoonlijke behoeften van de leerling qua lengte en diversiteit van de lessen. Indien nodig kan er ook viool of ballet aan toegevoegd worden om een noodzakelijke basis te leggen voor een beginnend muzikant!
verified badge
Müziği sadece öğrenmek değil, gerçekten hissetmek ister misiniz? 🎶 Müzik öğretmenliği eğitimi almış ve konser performansı deneyimine sahip bir müzisyen olarak çocuklara ve yetişkinlere özel piyano, gitar ve flüt dersleri veriyorum. Derslerimi öğrencinin yaşına, seviyesine, hedeflerine ve müzik zevkine göre kişiselleştiriyorum. Nota okuma, temel müzik bilgisi, teknikler, ritimler ve müzikal ifade çalışmalarının yanı sıra öğrencilerin sevdiği şarkılar üzerinden de çalışıyoruz. İster sıfırdan başlayın ister mevcut becerilerinizi geliştirin; keyifli, anlaşılır ve motive edici bir eğitimle müzikal yolculuğunuza birlikte başlayabiliriz!
message icon
Contacteer Francesca
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben Ai, een sopraan. Ik geef zangles.
Ik heb mijn studie afgerond aan:
Kyoto Universiteit voor Kunst/Bachelor of Arts
Royal College of Music / Master of Music Performance
Koninklijk Conservatorium Den Haag / Oude Muziek Zang

Ik heb een officieel onderwijscertificaat in Japan en daarnaast ruime ervaring met lesgeven en optreden.
Ik wil de muziek graag met u delen!
verified badge
We kunnen de lessen zo organiseren dat ze aansluiten bij de behoeften van de leerling. Ze kunnen een uur, anderhalf uur duren, één keer per week of twee weken. Ik neem meestal graag wat extra tijd om te praten over muziek, de doelen van de leerlingen en hun prestaties.

Tijdens de basgitaarlessen gaan we het volgende behandelen:
- techniek voor linker- en rechterhand
- toonladders, arpeggio's en akkoorden
- Jazzbegeleiding
- Improvisatie
- van blad lezen
- harmonie gerelateerd aan het instrument.
verified badge
Op de locatie in Den Haag staan twee vleugels.

Voor kinderen is het belangrijk om naast pianospelen ook basis muzikale vaardigheden te ontwikkelen door middel van zang-, ritme- en gehoortraining. Ik gebruik een technisch oefenboek, het hoofdleerboek en een theorieboek. Door deze 3 boeken leren leerlingen verschillende aspecten van muziek en maken ze zich natuurlijk klaar voor examens en cijfers.

Na het verwerven van de basisvaardigheden bestuderen de studenten ook harmonie- en akkoordoefeningen. Deze zijn handig voor het spelen van pops en jazz, en ze geven ook een dieper inzicht in klassieke stukken.

Privé pianoles, vanaf 4 jaar en ouder. Kinderen kunnen met de les beginnen nadat ze de cijfers 1 tot en met 5 en het alfabet van A tot en met G hebben kunnen lezen.

Gevorderde studenten die zich willen voorbereiden op concoursen, audities, ABRSM, GCSE, IB-examens of het toelatingsexamen van het conservatorium.

Het concert wordt jaarlijks gehouden samen met studenten van fluit-, viool- en compositiedocenten.


Voor de leeftijden 1-7 jaar geef ik groepsritmelessen.
verified badge
De les is voor:
- beginners die hun reis in muziek willen beginnen
- intermediaire musici die hun vaardigheden willen verbeteren
- voor hoogopgeleide musici die hun kennis willen perfectioneren.
De klas omvat songwritingvaardigheden in POP, ROCK, JAZZ en vele andere stijlen van populaire muziek, evenals compositievaardigheden bij het schrijven van KLASSIEKE, FILM-, THEATRE-muziek.
Ik ben gespecialiseerd in zowel populaire muziek als klassieke muziek. De klas omvat zowel theoretische kennis als de praktische toepassing ervan met het favoriete instrument van de student. De les omvat ook vaardigheden in het spelen van gitaar, piano en percussie.
verified badge
Welkom op mijn introductiesite!

Mijn naam is Marta en muziek is al mijn hele leven mijn grote liefde en passie.
Zangles is niet alleen een kans om te leren zingen en iets nieuws over muziek te leren, maar ook een kans om emoties te uiten, de dagelijkse beslommeringen te vergeten en plezier te hebben!
Via muziektheorielessen leert u over de structuur van muziek en ontwikkelt u daarnaast een aantal zeer nuttige muzikale vaardigheden, zoals het lezen van bladmuziek (van blad zingen of bladmuziek lezen).

Alle leerlingen die een specifiek doel voor ogen hebben, maar ook degenen die geen specifiek doel voor ogen hebben en gewoon voor de lol willen zingen of theorie willen leren, zijn van harte welkom!

Hieronder worden de verschillende lesopties beschreven die ik aanbied. Deze kunnen allemaal worden aangepast aan de wensen en behoeften van de student:

ZANGLESSEN VOOR KINDEREN (individuele of groepslessen - maximaal 10 leerlingen*)
Zangles voor kinderen is in principe een geïntegreerde methode die zingen combineert met solfège, het ontwikkelen van basisvaardigheden in muziektheorie. Het bestaat uit het spelen van muzikale spelletjes en het zingen van kinderliedjes en het ontwikkelen van intonatie, muzikaal gehoor, muzikaal geheugen, gevoel voor puls en ritme, allemaal met aandacht voor gezond zingen.

ZANGLESSEN VOOR TIENERS EN VOLWASSENEN (individuele of groepslessen - maximaal 10 leerlingen*)
Tijdens de zanglessen gaan we op zoek naar een diepere betekenis van het verhaal en verschillende manieren van interpretatie, met aandacht voor gezonde zangtechnieken, uitspraak en stijl. De lessen bestaan uit ademhalingsoefeningen en vocale warming-up oefeningen met een specifiek technisch doel en werken aan het gewenste repertoire - betekenis van de woorden en het verhaal, vocale techniek, uitspraak, interpretatie en stijl.
Ik ben gespecialiseerd in klassieke zang, maar ik vind het ook niet erg om in mijn lessen andere genres te behandelen.

ZANGLESSEN OP ZICHT (individuele of groepslessen)
Intensieve cursus waarin je leert hoe je bladmuziek op zicht kunt lezen. De lessen bestaan alleen uit bladmuziek zingen, beginnend op het makkelijkste niveau en geleidelijk aan leren hoe je steeds moeilijkere muziek kunt lezen. Je ontwikkelt vaardigheden die nodig zijn voor bladmuziek zingen en een bepaalde manier van denken die geschikt is voor bladmuziek zingen. (Er is geen techniek van zingen of interpretatie betrokken bij deze lessen.)

SOLFEGGIO LESSEN (individuele of groepslessen, voor kinderen vanaf 8 jaar, tieners en volwassenen)
In deze lessen leert u hoe u geschreven muziek tot leven brengt (song-singing), hoe u de muziek die u hoort ontdekt en op papier zet (muzikaal dictee) en hoe u toonladders, intervallen en akkoorden bouwt. Deze kennis is nodig en wordt op elk conservatorium en elke muziekacademie onderzocht. Voor sommige conservatoria en academies is dit een verplichte voorwaarde en eliminatiefactor bij toelatingsexamens. Het is een onvermijdelijk onderdeel van elke professionele muziekopleiding.

MUZIEKTHEORIELESSEN (individuele lessen)
Muziektheorielessen kunnen, indien gewenst, het volgende omvatten: solfège, harmonie, contrapunt, muziekvorm, analyse en/of andere muziektheorie-gerelateerde onderwerpen. Voor elk onderwerp kunnen we een speciaal programma maken, afhankelijk van de wensen en behoeften van de student.

GECOMBINEERDE SOLFEGGIO- EN ZANGLESSEN
Gecombineerde solfège- en zanglessen zijn ook mogelijk voor volwassenen, als aparte vakken of geïntegreerd met zanglessen. In beide gevallen is de lesduur 90 minuten en wordt het programma besproken en samengesteld op basis van de wensen en behoeften van de leerling. (Een combinatie van individuele zanglessen en een groepsles solfège is ook mogelijk.*)

AUDITIETRAINING EN EXAMENVOORBEREIDING (individuele lessen)
Ter voorbereiding op audities voor zang en/of muziektheorie kun je denken aan de voorbereiding op toelatingsexamens, reguliere examens op conservatoria of voorbereiding op ABRSM-examens.

*Neem contact met mij op voor meer informatie over groepslessen. Prijzen per persoon in groepslessen zijn veel lager dan prijzen voor individuele lessen.

Mocht u nog vragen hebben, neem dan gerust contact met mij op. Ik beantwoord graag al uw vragen!
verified badge
Wilt u uw pianospel verbeteren en heeft u iemand nodig die u daarbij begeleidt?
Speelde je vroeger piano en wil je dat weer oppakken, of ben je autodidact?
Laten we samenwerken om u te helpen uw doelen SNELLER te bereiken, zonder stress en verwarring.

EEN PAAR WOORDEN OVER MIJ
Mijn naam is Gina, ik ben klassiek pianiste, pianodocent en muziektheoriedocent.
Ik help studenten van alle leeftijden om hun vaardigheden te ontwikkelen, hun ideale pianistische doelen te bereiken en zich daarbij goed over zichzelf te voelen.
Ik geef al meer dan 8 jaar professioneel les en gebruik een combinatie van moderne en traditionele methoden waarvan bewezen is dat ze werken voor iedereen die daadwerkelijk wil spelen.
Ik ben gespecialiseerd in het werken met beginners en gevorderden die hun hobby serieus nemen en er goed in willen worden.
Muziek draait om expressie en plezier. Met een bepaalde mate van toewijding en nieuwsgierigheid is niets onmogelijk.
Laten we kennismaken en een persoonlijk plan voor u maken!

PS. De lessen vinden plaats in een professionele studio in Rijswijk.

*Voor de studenten die de muziek willen begrijpen, geef ik ook les in muziektheorie als apart vak
Tot ziens!
verified badge
Mijn gitaarlessen worden afgestemd op de doelen, interesses en het niveau van elke leerling. De lessen vinden plaats in een vriendelijke en ondersteunende omgeving, waarin leren op een prettige en motiverende manier centraal staat. Afhankelijk van de wensen van de leerling kunnen de lessen zowel informeel en ontspannen als meer gestructureerd en formeel worden ingericht. Of je je nu voorbereidt op een muziekopleiding, specifieke technieken wilt verbeteren, of de gitaar weer oppakt na een periode van pauze: de lessen worden aangepast aan jouw behoeften. Het doel is altijd om de best mogelijke leeromgeving te creëren waarin je met vertrouwen kunt groeien en jouw muzikale doelen kunt bereiken.
verified badge
Hallo allemaal!
Mijn naam is Yiannis, ik ben een trombonist van de derde generatie en ik speel trombone sinds ik 9 jaar oud ben.
In 2017 heb ik mijn trombonediploma in Griekenland behaald en sinds 2018 studeer ik klassiek trombone aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag, waar ik mijn bachelordiploma heb behaald.
Ik heb ervaring met lesgeven in Griekenland en naast mijn bachelordiploma heb ik hier de minor Onderwijs gevolgd.
Lesgeven is werkelijk een heel mooi en leuk proces waar zowel de docent als de leerling veel van leren!
Ik ben erg gepassioneerd over muziek en ik kan je zowel klassieke trombone als pop leren spelen, als dat jouw ding is!

Ik wil iedereen eraan herinneren dat leeftijd slechts een getal is en niets betekent.
Heb je altijd al trombone willen leren spelen, lid willen worden van de harmonie of gewoon willen spelen met je familie en vrienden?
Nu kan dat met mijn hulp!

Elke les wordt afgestemd op de behoeften van elke student, terwijl ik je begeleid naar de meest productieve oefensessies die je kunt hebben!
Weet je geen noten lezen? Geen probleem! We leren alles samen!
De belangrijkste aspecten van mijn lessen zijn dat ik je de vaardigheden leer die je nodig hebt, maar ook dat je plezier hebt! We willen tenslotte allemaal wat plezier in ons leven!
Ik gebruik boeken, maar ook mijn oefeningen.
Mijn hoofddoel is UW hoofddoel.
Samen verwezenlijken wij uw droom!

Hopelijk tot snel!
verified badge
Bent u op zoek naar leuke pianolessen voor uw kinderen?

Met een masterdiploma Muziek van het Conservatorium van Utrecht en een tweede master van Fontys Hogeschool voor Muziek en Podiumkunsten Tilburg, bied ik dynamisch vroegschoolse muziekonderwijs en basispianoles. Mijn lessen richten zich op fundamentele muzikale vaardigheden door middel van interactieve spelletjes en oefeningen in ritme, toonhoogte, melodieherkenning en muzikaal geheugen. Elk lesplan wordt aangepast aan de leeftijd, behoeften en het niveau van de leerling.

Voor meer informatie of om te beginnen kunt u gerust contact met mij opnemen.
verified badge
Dominyka is een professionele zang- en pianolerares die lesgeeft op haar muziekschool of bij de leerling thuis. Ze heeft ruim 8 jaar ervaring in het lesgeven. Dominyka gaf les aan meer dan 400 studenten van 4 tot 70+ jaar oud. Als docent gaat haar missie verder dan je leren zingen of spelen; ze wekt vertrouwen en moedigt individualiteit aan.

Belangrijk om te vermelden is dat ze als muzikante: zangeres, zang- en pianolerares die momenteel in Den Haag woont, ook een muziekschool viool heeft afgerond en muziek schrijft.
De afgelopen tien jaar studeerde zij af aan het Koninklijk Conservatorium in Nederland met een bachelor- en masterdiploma in jazzzang en in pedagogische minorstudies. Daarnaast - een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) afgerond.

Ik ben zeer communicatief en geduldig. Ik hoor van mijn studenten dat ze mijn lessen erg leuk vinden! En ik beloof je dat je op een boeiende en leuke manier veel zult leren!

Ik geloof dat elke leerling moet omarmen wat hij graag zou willen spelen, en ik zou overwegen om open te staan voor wat de leerling wil spelen. Ik kan mijn lesmethoden zeer goed aanpassen aan elk individu, omdat iedereen informatie anders verwerkt. Je kunt een geweldige tijd verwachten en elke les iets nieuws leren. Ik pas me snel aan en ben erg goed in wat ik doe. 🎶

👇

In mijn lessen:
✅ Je leert de noten lezen
✅Je leert de akkoordsymbolen lezen
✅ Je leert akkoordprogressies spelen
✅ Je leert melodieën met beide handen spelen
✅Je ontwikkelt het ritmegevoel
✅ Je leert hoe je je emoties kunt verbinden in je spel
✅ Je zult er zeker van zijn dat je zelfstandig kunt oefenen
✅Je leert hoe je de dynamiek kunt beheersen
✅Je mag jezelf begeleiden
✅ Je vergroot je geheugen
✅ Je beheerst de muzieknotatie vloeiend
✅Je leert improviseren
✅ Je voelt vrijheid tijdens het spelen

Tot ziens !
verified badge
Speel de muziek die je leuk vindt!
Maak kennis met de schoonheid van klassieke muziek!
Neem deel aan het prachtige proces van het ontdekken van kunst!

- Lesgeven is een essentieel onderdeel van mijn muzikale leven geweest. Ik heb veel respect voor deze roeping en ben bereid mijn leerlingen met verantwoordelijkheid en enthousiasme te begeleiden! Ik heb les gegeven aan mensen in de leeftijd tussen de 5 en 75 jaar, mensen met allerlei niveaus en achtergronden. Ik ben bereid elke nieuwe situatie als een uitdaging te beschouwen.
verified badge
Als toegewijd harpdocent is mijn voornaamste doel om bij al mijn leerlingen een passie voor de harp aan te wakkeren. Ik bereik dit door middel van theoretische kennis en praktische experimenten, waardoor het leren harpspelen boeiend en plezierig is. Mijn lesmethode is zeer flexibel en afgestemd op de individuele behoeften en leerstijlen van mijn leerlingen. Gebruikmakend van mijn achtergrond in de Suzuki-methode, die met name effectief is bij jonge leerlingen, streef ik ernaar om de lessen plezierig en gedenkwaardig te maken, wat leidt tot sneller en effectiever leren.
verified badge
Alles wat met de grondbeginselen van de muziek te maken heeft, van intonatie, ritme, theorie tot piano, wordt aan de leerling geleerd. Ik vind het belangrijk om in te spelen op de persoonlijke behoeften van de leerling qua lengte en diversiteit van de lessen. Indien nodig kan er ook viool of ballet aan toegevoegd worden om een noodzakelijke basis te leggen voor een beginnend muzikant!
verified badge
Müziği sadece öğrenmek değil, gerçekten hissetmek ister misiniz? 🎶 Müzik öğretmenliği eğitimi almış ve konser performansı deneyimine sahip bir müzisyen olarak çocuklara ve yetişkinlere özel piyano, gitar ve flüt dersleri veriyorum. Derslerimi öğrencinin yaşına, seviyesine, hedeflerine ve müzik zevkine göre kişiselleştiriyorum. Nota okuma, temel müzik bilgisi, teknikler, ritimler ve müzikal ifade çalışmalarının yanı sıra öğrencilerin sevdiği şarkılar üzerinden de çalışıyoruz. İster sıfırdan başlayın ister mevcut becerilerinizi geliştirin; keyifli, anlaşılır ve motive edici bir eğitimle müzikal yolculuğunuza birlikte başlayabiliriz!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Francesca