facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds maart 2024
Leraar sinds maart 2024
repeat students icon
1 herhaalleerling
Vertrouwde keuze voor 1 terugkerende leerling
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Cello & Piano Lessons
course price icon
Van 58 € /h
arrow icon

Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Rijswijk, Netherlands
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Turks
Nederlands
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Lieve student,

Ik ben een piano leraar al 5 jaar. Drie jaar geleden heb ik mijn Bachelor degree in het Koninklijk Conservatorium in Den Haag gedaan. In mijn praktijk heb ik met verschillende leeftijden gewerkt, van 6 tot 73. Twee keer per jaar organiseer ik een concert voor mijn studenten.
Ik hou en geniet enorm van lesgeven en ontwikkelen samen met mijn leerlingen!
Voor kinderen werk ik met de volgende boeken:
1. Piano Adventures door Nancy en Randall Faber
2. Hal Leonard piano boeken door Barbara Kreader, Fred Kern

Voor volwassenen werk ik met de volgende boeken:
1. Alfred's Basic Adult All-in-one course.
2. Adult Piano Adventure All-in-one course.

Ik ben opgewonden om samen te werken!
verified badge
Ontdek je muzikale potentieel met gepersonaliseerde viool- en muziektheorielessen. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verfijnen, ik begeleid je bij elke stap!

Ik ben een professionele violist met zowel een bachelor- als een masterdiploma. De afgelopen jaren heb ik dagelijks vioolles gegeven in Den Haag en omstreken. In mijn lessen bied ik een combinatie van professionaliteit, beschikbaarheid, leuke leermethoden en effectieve strategieën om uitdagingen te overwinnen.

Muziek is mijn passie en ik vind het geweldig om dit met anderen te delen!
verified badge
Ik ben muziekdocent en ik wil mijn leerlingen graag helpen hun muzikale identiteit en technische vaardigheden te ontwikkelen.

Het leren bespelen van een instrument kan een leuke en lonende bezigheid zijn op elke leeftijd, ongeacht of je een professionele muzikant wilt worden of gewoon wilt genieten van een artistieke vrijetijdsbesteding. Muziek leren verbetert de coördinatie, sociale en emotionele vaardigheden en maakt ons slimmer. En muziek is iets dat iedereen nodig heeft in zijn leven, ongeacht leeftijd, achtergrond of beroep!

Ik heb meer dan vijftien jaar ervaring als docent. In die tijd heb ik studenten ontmoet met heel verschillende achtergronden, leeftijden en benaderingen van het instrument, die mij enorm hebben geïnspireerd. Voor mij is lesgeven ook een onderdeel van mijn levenslange leerproces van het instrument, wat mij elke keer weer verlicht. Bovendien ben ik een actieve artiest die gewend is om met een grote verscheidenheid aan stijlen om te gaan, wat mij een veelzijdigere docent maakt.

Volgens mijn eigen ervaring en filosofie is de beste leraar degene die je leert hoe je je eigen leraar kunt worden. Ik doe mijn best om deze aanpak in mijn lessen te volgen, om de autonomie en eigen identiteit van de student te vergroten.

Ik gebruik een heleboel verschillende methoden en middelen, wat mij helpt om de behoeften, muzikale smaak en het niveau van elke student te matchen. Ik speel graag veel met mijn studenten vanaf het begin, zodat ik ze kan helpen hun intonatie en ritme op de meest efficiënte manier te verbeteren, en we hebben meer plezier in het samen spelen! Er wordt speciale aandacht besteed aan het behouden van een natuurlijke en ontspannen lichaamshouding tijdens het spelen, om een open geluid te produceren en comfortabel te kunnen spelen. En zoals je misschien hebt gemerkt door deze website te bekijken, ben ik vooral dol op barokmuziek, dus als jij dat ook bent, zal ik me graag richten op dit repertoire, of je zelfs kennis laten maken met de barokcello. Maar andere stijlen zijn ook van harte welkom!

Wat is inbegrepen in mijn lessen:

-Persoonlijke methode aangepast aan de individuele behoeften van elke student
-Bladmuziek
- Basisprincipes van muziektheorie
-Leidt op het vinden van verdere coaching in muziektheorie
-Advies bij aankoop/huur van een cello
-Nieuwsbrief met cello-gerelateerde inhoud

Als u niet in de gelegenheid bent om naar mijn huis te komen of ergens anders woont, bied ik ook online lessen aan voor niet-beginnende studenten.

Neem contact met ons op voor meer informatie!
verified badge
Ik ben viool- en pianodocent en kom uit Kaapstad, Zuid-Afrika. Ik ben cum laude afgestudeerd aan de Universiteit van Kaapstad met een bachelordiploma vioolspel. Onlangs ben ik afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Den Haag (2021) met een masterdiploma muziekeducatie (met een specialisatie in viool).

Ik heb 7 jaar ervaring als viooldocent en 3 jaar als pianodocent. De meeste van mijn leerlingen waren jonge kinderen, maar ik heb ook leerlingen van alle leeftijden gehad, van kinderen vanaf drie jaar tot volwassenen die met pensioen zijn.

De Kodály-opleiding aan het conservatorium heeft me toegerust om les te geven vanuit een auditief en liedgericht perspectief, waarbij zang geïntegreerd is in de instrumentale lessen. Ik gebruik ook beweging tijdens de lessen, omdat ik enige training heb gevolgd binnen de euritmiebenadering van Dalcroze. Deze benadering ziet beweging als de belichaming van de muziek. Ik verwerk ook actief elementen van creativiteit in mijn lessen, bijvoorbeeld door improvisaties te creëren of muzikale verhalen te verzinnen.

Wat mijn eigen muzikale ervaring betreft, heb ik opgetreden als soloviolist met het orkest, als ad-hoc tuttiviolist bij het Cape Town Philharmonic Orchestra en met de barokviool bij Camerata Tinta Barocca en Cape Consort. Ik heb opgetreden met traditionele Afrikaanse muzikanten en ensembles, en met dansers, bijvoorbeeld in MusicDance021, een interdisciplinair realtime compositieproject.
verified badge
Start de nieuwe cursus piano leren spelen!

Ik ben een professionele klassieke pianist, begeleider, maker en componist met een bachelordiploma van het Conservatorium van Amsterdam en een masterdiploma van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Al 7 jaar geef ik les aan studenten van alle niveaus tussen de 5 en 60 jaar oud.

De lessen zijn gebaseerd op uw niveau, interesses en doelen. Samen kunnen we uitzoeken of je meer van klassiek repertoire houdt, of dat je je favoriete popmuziek wilt spelen, een mooie soundtrack van een film die je leuk vindt of nieuwe stukken wilt componeren/improviseren. Met mijn ervaring in het lesgeven van verschillende genres, help ik je de muziek te ontdekken die je leuk vindt.

De centrale pijlers waar ik altijd mee werk zijn techniek en creativiteit, die veel meer met elkaar verbonden zijn dan je zou verwachten! Terwijl we verder gaan, introduceer ik ook de basis (of dieper, als je geïnteresseerd bent) van muziektheorie om te leren communiceren met elkaar in muzikale termen (akkoorden, toetsen, partituur lezen, etc.). En bovenal is het doel om te genieten en plezier te hebben!
verified badge
Op de locatie in Den Haag staan twee vleugels.

Voor kinderen is het belangrijk om naast pianospelen ook basis muzikale vaardigheden te ontwikkelen door middel van zang-, ritme- en gehoortraining. Ik gebruik een technisch oefenboek, het hoofdleerboek en een theorieboek. Door deze 3 boeken leren leerlingen verschillende aspecten van muziek en maken ze zich natuurlijk klaar voor examens en cijfers.

Na het verwerven van de basisvaardigheden bestuderen de studenten ook harmonie- en akkoordoefeningen. Deze zijn handig voor het spelen van pops en jazz, en ze geven ook een dieper inzicht in klassieke stukken.

Privé pianoles, vanaf 4 jaar en ouder. Kinderen kunnen met de les beginnen nadat ze de cijfers 1 tot en met 5 en het alfabet van A tot en met G hebben kunnen lezen.

Gevorderde studenten die zich willen voorbereiden op concoursen, audities, ABRSM, GCSE, IB-examens of het toelatingsexamen van het conservatorium.

Het concert wordt jaarlijks gehouden samen met studenten van fluit-, viool- en compositiedocenten.


Voor de leeftijden 1-7 jaar geef ik groepsritmelessen.
verified badge
Om piano te leren spelen is het nooit te laat! Ik heb 15 jaar ervaring in het lesgeven aan leerlingen van 5 tot 80 jaar. Amateurs en professionele muzikanten, alle niveaus.
Gevarieerd repertoire, van lichte pop tot klassiek.


Ik heb mijn diploma behaald aan het Tsjaikovski-conservatorium in Moskou en het Koninklijk Conservatorium in Den Haag.
Ik heb 2 masterdiploma's als solopianist, kamersolist en pianoleraar. Ik begon met pianoles geven toen ik 15 was als onderdeel van een schoolprogramma, maar mijn grootste ervaring heb ik hier in Nederland opgedaan.

Ik heb studenten met zo'n verschillende achtergrond in muziek: amateurs, professionals, kinderen, volwassenen. Ik probeer een persoonlijke benadering te vinden voor elke student en het leerproces interessanter en inspirerender te maken. Ik geef les, maar ik leer ook veel van mijn studenten.

Ik heb bijvoorbeeld veel studenten van boven de 65 jaar en zij hebben mijn visie veranderd en mij ook geïnspireerd. Nu zie ik dat het nooit te laat is om te beginnen met piano leren spelen.

Voor de eerste les hoef je (student) niets mee te nemen. Maar als je geen beginner bent is het natuurlijk wel leuk om iets te spelen wat je al eerder hebt geleerd.

De lessen zijn mogelijk in het Nederlands, Engels en Russisch, afhankelijk van wat het meest geschikt en comfortabel is voor de student.
verified badge
Hallo! Ik ben een klassiek geschoolde pianiste met een masterdiploma van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag.
Ik heb 9 jaar ervaring in het lesgeven aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus. Mijn lesmethode is gericht op het aanpassen aan de behoeften en motivaties van de leerling, terwijl ik mijn kennis overdraag om de leerling te helpen muzikale onafhankelijkheid te ontwikkelen en een persoonlijke band met muziek te creëren.

Ik organiseer twee klasconcerten per jaar op een mooie locatie, waarbij de leerlingen hun favoriete stukken uitvoeren en hun vorderingen kunnen laten zien aan familie, vrienden en klasgenoten.

Tijdens de lessen kan ik, afhankelijk van de doelen en het muzikale niveau van de leerling, helpen met verschillende aspecten van het pianospelen:
- leren hoe je partituren moet lezen
- basisprincipes van muziektheorie
- technische mogelijkheden ontwikkelen
- leren spelen uit het hoofd
- het vinden van je muzieksmaak
- voorbereiding op piano-examens (ABRSM)

En het allerbelangrijkste is dat u plezier heeft en geniet van de reis!
verified badge
Bent u op zoek naar leuke pianolessen voor uw kinderen?

Met een masterdiploma Muziek van het Conservatorium van Utrecht en een tweede master van Fontys Hogeschool voor Muziek en Podiumkunsten Tilburg, bied ik dynamisch vroegschoolse muziekonderwijs en basispianoles. Mijn lessen richten zich op fundamentele muzikale vaardigheden door middel van interactieve spelletjes en oefeningen in ritme, toonhoogte, melodieherkenning en muzikaal geheugen. Elk lesplan wordt aangepast aan de leeftijd, behoeften en het niveau van de leerling.

Voor meer informatie of om te beginnen kunt u gerust contact met mij opnemen.
verified badge
Hallo !

Momenteel ben ik masterstudent viola da gamba aan het Koninklijk Conservatorium van Den Haag (Nederland) en bied ik viola da gamba-lessen aan voor alle niveaus.
Ik geef al 4 jaar muziekles aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus.

Lesgeven is voor mij een zeer belangrijke activiteit waar ik veel plezier aan beleef. Ik doe er alles aan om mij zo goed mogelijk aan te passen aan mijn studenten, om hen onderwijs aan te bieden dat is aangepast aan hun behoeften en wensen. Ik hou er vooral van om mezelf in vraag te stellen en indien nodig nieuwe wegen te zoeken, omdat lesgeven voor mij nooit vaststaat en de leraar ook de kans moet geven om te evolueren.
Ik ben ervan overtuigd dat lesgeven ook leren is!

De lessen kunnen thuis in of rond Den Haag zijn of indien nodig online.
De uitdagingen van online lesgeven zijn belangrijk, maar voor mensen die geen toegang hebben tot een leraar in hun stad, kan dit je echt vooruitgang laten boeken met je instrument en toegang geven tot het leren van de viola da gamba.

Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten!
verified badge
Dominyka is een professionele zang- en pianolerares die lesgeeft op haar muziekschool of bij de leerling thuis. Ze heeft ruim 8 jaar ervaring in het lesgeven. Dominyka gaf les aan meer dan 400 studenten van 4 tot 70+ jaar oud. Als docent gaat haar missie verder dan je leren zingen of spelen; ze wekt vertrouwen en moedigt individualiteit aan.

Belangrijk om te vermelden is dat ze als muzikante: zangeres, zang- en pianolerares die momenteel in Den Haag woont, ook een muziekschool viool heeft afgerond en muziek schrijft.
De afgelopen tien jaar studeerde zij af aan het Koninklijk Conservatorium in Nederland met een bachelor- en masterdiploma in jazzzang en in pedagogische minorstudies. Daarnaast - een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) afgerond.

Ik ben zeer communicatief en geduldig. Ik hoor van mijn studenten dat ze mijn lessen erg leuk vinden! En ik beloof je dat je op een boeiende en leuke manier veel zult leren!

Ik geloof dat elke leerling moet omarmen wat hij graag zou willen spelen, en ik zou overwegen om open te staan voor wat de leerling wil spelen. Ik kan mijn lesmethoden zeer goed aanpassen aan elk individu, omdat iedereen informatie anders verwerkt. Je kunt een geweldige tijd verwachten en elke les iets nieuws leren. Ik pas me snel aan en ben erg goed in wat ik doe. 🎶

👇

In mijn lessen:
✅ Je leert de noten lezen
✅Je leert de akkoordsymbolen lezen
✅ Je leert akkoordprogressies spelen
✅ Je leert melodieën met beide handen spelen
✅Je ontwikkelt het ritmegevoel
✅ Je leert hoe je je emoties kunt verbinden in je spel
✅ Je zult er zeker van zijn dat je zelfstandig kunt oefenen
✅Je leert hoe je de dynamiek kunt beheersen
✅Je mag jezelf begeleiden
✅ Je vergroot je geheugen
✅ Je beheerst de muzieknotatie vloeiend
✅Je leert improviseren
✅ Je voelt vrijheid tijdens het spelen

Tot ziens !
verified badge
Elke leerling heeft een leraar nodig die persoonlijke aandacht geeft en flexibel is. Daarom pas ik me altijd aan aan de individuele behoeften van de leerling en de verschillende leersnelheden. Iedereen is in staat muziek te maken, we hoeven alleen onze vaardigheden te ontwikkelen, en met de juiste tools gaat de wereld van muziek open.

Ik ben er diep van overtuigd dat muziek iets is dat we allemaal nodig hebben en dat we het meest troostend vinden in de lastigste situaties. Muziek helpt emoties te uiten en de cello is een instrument dat enorm veel op de menselijke stem lijkt.
Ik hoop dat elke student van mij zijn stem zal vinden en zijn gevoelens zal laten zien tijdens het spelen van cello.

Laten we elkaar ontmoeten in onze eerste les en genieten van de wereld van muziek!
verified badge
Bent u op zoek naar muziekles voor uw kind, maar heeft u het gevoel dat hij/zij nog niet klaar is voor piano of een ander instrument?
Tijdens mijn 1-jarige "Voorbereidende Muziekcursus" krijgen kinderen van 5 tot 7 jaar de kans om kennis te maken met de wereld van de muziek, met leuke en interactieve lessen!
De lessen worden gegeven in kleine groepjes (3-5 leerlingen) waar ze op een leuke manier alle basisprincipes van ritme, zang, pianospelen, improvisatie en alle belangrijke muzikale vaardigheden leren! Dit gebeurt door middel van specifieke groepsspelletjes, onder begeleiding van de docent, en het is de beste manier voor jonge kinderen om muziek te leren begrijpen.

Na de cursus zijn de studenten voorbereid op het volgen van lessen op een specifiek Instrument naar keuze.

Locatie: Rijswijk
verified badge
Ontdek hoe leuk het is om cello te spelen en met zelfvertrouwen op te treden!

Muziek is meer dan alleen de juiste noten spelen: het gaat om expressie, creativiteit en verbinding. Als ervaren cellist en toegewijde docent help ik studenten van alle niveaus hun vaardigheden te ontwikkelen op een manier die past bij hun individuele behoeften en doelen. Of je nu een beginner bent die voor het eerst de cello ontdekt of een gevorderde speler die zijn techniek en muzikaliteit wil verfijnen, lessen zijn afgestemd op jouw reis.

De lessen richten zich op:
🎵 Een solide technische basis opbouwen en tegelijkertijd de lessen leuk en boeiend houden
🎵 Ontdek verschillende muziekstijlen, van barok tot hedendaagse muziek
🎵 Muzikale expressie en zelfvertrouwen ontwikkelen tijdens het optreden
🎵 Aanpassen aan de leerstijl en persoonlijke doelen van elke student

Naast cellolessen bied ik coachingsessies aan voor muzikanten die podiumangst willen overwinnen en hun podiumuitstraling willen verbeteren. Met mijn achtergrond in muziektherapie en uitgebreide podiumervaring help ik muzikanten zich meer op hun gemak te voelen en zichzelf volledig uit te drukken op het podium. Deze sessies omvatten ademhalingsoefeningen om podiumangst te beheersen, de focus te vergroten en een kalme, aanwezige staat te activeren door kennis van het autonome zenuwstelsel.

Om nog meer verbinding te maken met je instrument, werken we aan vrije improvisatie: een krachtige manier om creativiteit aan te boren en emoties uit te drukken via muziek. Dit helpt je niet alleen om je meer verbonden te voelen met je instrument, maar verdiept ook je algehele muzikale ervaring.

Of je nu de cello onder de knie wilt krijgen of meer zelfvertrouwen wilt krijgen als artiest, ik help je graag op je muzikale reis! Neem gerust contact op voor meer informatie.
verified badge
(For English scroll down)

Voor beginners of gevorderden maak ik gebruik van de pianomethode: Microjazz (R&B/Pop & Harmony!). Microjazz heeft ook een online audio (meespelen), zodat je de stukken ook thuis kunt spelen met de begeleiding-online audio.

Er is ook de mogelijkheid om te leren over Harmonie en Keyboard Voicings (akkoorden/harmonie en akkoordmelodie). Deze methoden kunnen in de praktijk worden gebracht met Harmonievoortgangen (ook met je eigen composities/liedjes, enz.), om te zien hoe Harmonie werkt met het concept van Functionele Harmonie en verder.

We bespreken waar je muzikale voorkeur ligt en welke kant we op gaan. In elk geval staat spelplezier voorop!

De lessen zijn voor alle niveaus en leeftijden. Online lessen is ook mogelijk via WhatsApp, etc.


ENGLISH:

For beginners or advanced, I use the piano method: Microjazz (R&B/Pop & Harmony!)
Microjazz also has an online audio (play along), so you can also play the pieces in your house, play along with the online audio.

There's also the opportunity to learn about Harmony and Keyboard Voicings (chords/harmony and chord-melody. These methods can be put into practice with Harmony Progressions (also with your own compositions/tunes, etc.), to see how Harmony works with the concept of Functional Harmony and beyond.

We discuss what your musical preferences are and which way we go. In any case, fun is paramount!

The lessons are for all ages and levels, and are taught in Dutch, English, Spanish, Catalan or Portuguese.

Online lessons are also possible via WhatsApp, etc.
message icon
Contacteer Beste
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Lieve student,

Ik ben een piano leraar al 5 jaar. Drie jaar geleden heb ik mijn Bachelor degree in het Koninklijk Conservatorium in Den Haag gedaan. In mijn praktijk heb ik met verschillende leeftijden gewerkt, van 6 tot 73. Twee keer per jaar organiseer ik een concert voor mijn studenten.
Ik hou en geniet enorm van lesgeven en ontwikkelen samen met mijn leerlingen!
Voor kinderen werk ik met de volgende boeken:
1. Piano Adventures door Nancy en Randall Faber
2. Hal Leonard piano boeken door Barbara Kreader, Fred Kern

Voor volwassenen werk ik met de volgende boeken:
1. Alfred's Basic Adult All-in-one course.
2. Adult Piano Adventure All-in-one course.

Ik ben opgewonden om samen te werken!
verified badge
Ontdek je muzikale potentieel met gepersonaliseerde viool- en muziektheorielessen. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verfijnen, ik begeleid je bij elke stap!

Ik ben een professionele violist met zowel een bachelor- als een masterdiploma. De afgelopen jaren heb ik dagelijks vioolles gegeven in Den Haag en omstreken. In mijn lessen bied ik een combinatie van professionaliteit, beschikbaarheid, leuke leermethoden en effectieve strategieën om uitdagingen te overwinnen.

Muziek is mijn passie en ik vind het geweldig om dit met anderen te delen!
verified badge
Ik ben muziekdocent en ik wil mijn leerlingen graag helpen hun muzikale identiteit en technische vaardigheden te ontwikkelen.

Het leren bespelen van een instrument kan een leuke en lonende bezigheid zijn op elke leeftijd, ongeacht of je een professionele muzikant wilt worden of gewoon wilt genieten van een artistieke vrijetijdsbesteding. Muziek leren verbetert de coördinatie, sociale en emotionele vaardigheden en maakt ons slimmer. En muziek is iets dat iedereen nodig heeft in zijn leven, ongeacht leeftijd, achtergrond of beroep!

Ik heb meer dan vijftien jaar ervaring als docent. In die tijd heb ik studenten ontmoet met heel verschillende achtergronden, leeftijden en benaderingen van het instrument, die mij enorm hebben geïnspireerd. Voor mij is lesgeven ook een onderdeel van mijn levenslange leerproces van het instrument, wat mij elke keer weer verlicht. Bovendien ben ik een actieve artiest die gewend is om met een grote verscheidenheid aan stijlen om te gaan, wat mij een veelzijdigere docent maakt.

Volgens mijn eigen ervaring en filosofie is de beste leraar degene die je leert hoe je je eigen leraar kunt worden. Ik doe mijn best om deze aanpak in mijn lessen te volgen, om de autonomie en eigen identiteit van de student te vergroten.

Ik gebruik een heleboel verschillende methoden en middelen, wat mij helpt om de behoeften, muzikale smaak en het niveau van elke student te matchen. Ik speel graag veel met mijn studenten vanaf het begin, zodat ik ze kan helpen hun intonatie en ritme op de meest efficiënte manier te verbeteren, en we hebben meer plezier in het samen spelen! Er wordt speciale aandacht besteed aan het behouden van een natuurlijke en ontspannen lichaamshouding tijdens het spelen, om een open geluid te produceren en comfortabel te kunnen spelen. En zoals je misschien hebt gemerkt door deze website te bekijken, ben ik vooral dol op barokmuziek, dus als jij dat ook bent, zal ik me graag richten op dit repertoire, of je zelfs kennis laten maken met de barokcello. Maar andere stijlen zijn ook van harte welkom!

Wat is inbegrepen in mijn lessen:

-Persoonlijke methode aangepast aan de individuele behoeften van elke student
-Bladmuziek
- Basisprincipes van muziektheorie
-Leidt op het vinden van verdere coaching in muziektheorie
-Advies bij aankoop/huur van een cello
-Nieuwsbrief met cello-gerelateerde inhoud

Als u niet in de gelegenheid bent om naar mijn huis te komen of ergens anders woont, bied ik ook online lessen aan voor niet-beginnende studenten.

Neem contact met ons op voor meer informatie!
verified badge
Ik ben viool- en pianodocent en kom uit Kaapstad, Zuid-Afrika. Ik ben cum laude afgestudeerd aan de Universiteit van Kaapstad met een bachelordiploma vioolspel. Onlangs ben ik afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Den Haag (2021) met een masterdiploma muziekeducatie (met een specialisatie in viool).

Ik heb 7 jaar ervaring als viooldocent en 3 jaar als pianodocent. De meeste van mijn leerlingen waren jonge kinderen, maar ik heb ook leerlingen van alle leeftijden gehad, van kinderen vanaf drie jaar tot volwassenen die met pensioen zijn.

De Kodály-opleiding aan het conservatorium heeft me toegerust om les te geven vanuit een auditief en liedgericht perspectief, waarbij zang geïntegreerd is in de instrumentale lessen. Ik gebruik ook beweging tijdens de lessen, omdat ik enige training heb gevolgd binnen de euritmiebenadering van Dalcroze. Deze benadering ziet beweging als de belichaming van de muziek. Ik verwerk ook actief elementen van creativiteit in mijn lessen, bijvoorbeeld door improvisaties te creëren of muzikale verhalen te verzinnen.

Wat mijn eigen muzikale ervaring betreft, heb ik opgetreden als soloviolist met het orkest, als ad-hoc tuttiviolist bij het Cape Town Philharmonic Orchestra en met de barokviool bij Camerata Tinta Barocca en Cape Consort. Ik heb opgetreden met traditionele Afrikaanse muzikanten en ensembles, en met dansers, bijvoorbeeld in MusicDance021, een interdisciplinair realtime compositieproject.
verified badge
Start de nieuwe cursus piano leren spelen!

Ik ben een professionele klassieke pianist, begeleider, maker en componist met een bachelordiploma van het Conservatorium van Amsterdam en een masterdiploma van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Al 7 jaar geef ik les aan studenten van alle niveaus tussen de 5 en 60 jaar oud.

De lessen zijn gebaseerd op uw niveau, interesses en doelen. Samen kunnen we uitzoeken of je meer van klassiek repertoire houdt, of dat je je favoriete popmuziek wilt spelen, een mooie soundtrack van een film die je leuk vindt of nieuwe stukken wilt componeren/improviseren. Met mijn ervaring in het lesgeven van verschillende genres, help ik je de muziek te ontdekken die je leuk vindt.

De centrale pijlers waar ik altijd mee werk zijn techniek en creativiteit, die veel meer met elkaar verbonden zijn dan je zou verwachten! Terwijl we verder gaan, introduceer ik ook de basis (of dieper, als je geïnteresseerd bent) van muziektheorie om te leren communiceren met elkaar in muzikale termen (akkoorden, toetsen, partituur lezen, etc.). En bovenal is het doel om te genieten en plezier te hebben!
verified badge
Op de locatie in Den Haag staan twee vleugels.

Voor kinderen is het belangrijk om naast pianospelen ook basis muzikale vaardigheden te ontwikkelen door middel van zang-, ritme- en gehoortraining. Ik gebruik een technisch oefenboek, het hoofdleerboek en een theorieboek. Door deze 3 boeken leren leerlingen verschillende aspecten van muziek en maken ze zich natuurlijk klaar voor examens en cijfers.

Na het verwerven van de basisvaardigheden bestuderen de studenten ook harmonie- en akkoordoefeningen. Deze zijn handig voor het spelen van pops en jazz, en ze geven ook een dieper inzicht in klassieke stukken.

Privé pianoles, vanaf 4 jaar en ouder. Kinderen kunnen met de les beginnen nadat ze de cijfers 1 tot en met 5 en het alfabet van A tot en met G hebben kunnen lezen.

Gevorderde studenten die zich willen voorbereiden op concoursen, audities, ABRSM, GCSE, IB-examens of het toelatingsexamen van het conservatorium.

Het concert wordt jaarlijks gehouden samen met studenten van fluit-, viool- en compositiedocenten.


Voor de leeftijden 1-7 jaar geef ik groepsritmelessen.
verified badge
Om piano te leren spelen is het nooit te laat! Ik heb 15 jaar ervaring in het lesgeven aan leerlingen van 5 tot 80 jaar. Amateurs en professionele muzikanten, alle niveaus.
Gevarieerd repertoire, van lichte pop tot klassiek.


Ik heb mijn diploma behaald aan het Tsjaikovski-conservatorium in Moskou en het Koninklijk Conservatorium in Den Haag.
Ik heb 2 masterdiploma's als solopianist, kamersolist en pianoleraar. Ik begon met pianoles geven toen ik 15 was als onderdeel van een schoolprogramma, maar mijn grootste ervaring heb ik hier in Nederland opgedaan.

Ik heb studenten met zo'n verschillende achtergrond in muziek: amateurs, professionals, kinderen, volwassenen. Ik probeer een persoonlijke benadering te vinden voor elke student en het leerproces interessanter en inspirerender te maken. Ik geef les, maar ik leer ook veel van mijn studenten.

Ik heb bijvoorbeeld veel studenten van boven de 65 jaar en zij hebben mijn visie veranderd en mij ook geïnspireerd. Nu zie ik dat het nooit te laat is om te beginnen met piano leren spelen.

Voor de eerste les hoef je (student) niets mee te nemen. Maar als je geen beginner bent is het natuurlijk wel leuk om iets te spelen wat je al eerder hebt geleerd.

De lessen zijn mogelijk in het Nederlands, Engels en Russisch, afhankelijk van wat het meest geschikt en comfortabel is voor de student.
verified badge
Hallo! Ik ben een klassiek geschoolde pianiste met een masterdiploma van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag.
Ik heb 9 jaar ervaring in het lesgeven aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus. Mijn lesmethode is gericht op het aanpassen aan de behoeften en motivaties van de leerling, terwijl ik mijn kennis overdraag om de leerling te helpen muzikale onafhankelijkheid te ontwikkelen en een persoonlijke band met muziek te creëren.

Ik organiseer twee klasconcerten per jaar op een mooie locatie, waarbij de leerlingen hun favoriete stukken uitvoeren en hun vorderingen kunnen laten zien aan familie, vrienden en klasgenoten.

Tijdens de lessen kan ik, afhankelijk van de doelen en het muzikale niveau van de leerling, helpen met verschillende aspecten van het pianospelen:
- leren hoe je partituren moet lezen
- basisprincipes van muziektheorie
- technische mogelijkheden ontwikkelen
- leren spelen uit het hoofd
- het vinden van je muzieksmaak
- voorbereiding op piano-examens (ABRSM)

En het allerbelangrijkste is dat u plezier heeft en geniet van de reis!
verified badge
Bent u op zoek naar leuke pianolessen voor uw kinderen?

Met een masterdiploma Muziek van het Conservatorium van Utrecht en een tweede master van Fontys Hogeschool voor Muziek en Podiumkunsten Tilburg, bied ik dynamisch vroegschoolse muziekonderwijs en basispianoles. Mijn lessen richten zich op fundamentele muzikale vaardigheden door middel van interactieve spelletjes en oefeningen in ritme, toonhoogte, melodieherkenning en muzikaal geheugen. Elk lesplan wordt aangepast aan de leeftijd, behoeften en het niveau van de leerling.

Voor meer informatie of om te beginnen kunt u gerust contact met mij opnemen.
verified badge
Hallo !

Momenteel ben ik masterstudent viola da gamba aan het Koninklijk Conservatorium van Den Haag (Nederland) en bied ik viola da gamba-lessen aan voor alle niveaus.
Ik geef al 4 jaar muziekles aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus.

Lesgeven is voor mij een zeer belangrijke activiteit waar ik veel plezier aan beleef. Ik doe er alles aan om mij zo goed mogelijk aan te passen aan mijn studenten, om hen onderwijs aan te bieden dat is aangepast aan hun behoeften en wensen. Ik hou er vooral van om mezelf in vraag te stellen en indien nodig nieuwe wegen te zoeken, omdat lesgeven voor mij nooit vaststaat en de leraar ook de kans moet geven om te evolueren.
Ik ben ervan overtuigd dat lesgeven ook leren is!

De lessen kunnen thuis in of rond Den Haag zijn of indien nodig online.
De uitdagingen van online lesgeven zijn belangrijk, maar voor mensen die geen toegang hebben tot een leraar in hun stad, kan dit je echt vooruitgang laten boeken met je instrument en toegang geven tot het leren van de viola da gamba.

Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten!
verified badge
Dominyka is een professionele zang- en pianolerares die lesgeeft op haar muziekschool of bij de leerling thuis. Ze heeft ruim 8 jaar ervaring in het lesgeven. Dominyka gaf les aan meer dan 400 studenten van 4 tot 70+ jaar oud. Als docent gaat haar missie verder dan je leren zingen of spelen; ze wekt vertrouwen en moedigt individualiteit aan.

Belangrijk om te vermelden is dat ze als muzikante: zangeres, zang- en pianolerares die momenteel in Den Haag woont, ook een muziekschool viool heeft afgerond en muziek schrijft.
De afgelopen tien jaar studeerde zij af aan het Koninklijk Conservatorium in Nederland met een bachelor- en masterdiploma in jazzzang en in pedagogische minorstudies. Daarnaast - een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) afgerond.

Ik ben zeer communicatief en geduldig. Ik hoor van mijn studenten dat ze mijn lessen erg leuk vinden! En ik beloof je dat je op een boeiende en leuke manier veel zult leren!

Ik geloof dat elke leerling moet omarmen wat hij graag zou willen spelen, en ik zou overwegen om open te staan voor wat de leerling wil spelen. Ik kan mijn lesmethoden zeer goed aanpassen aan elk individu, omdat iedereen informatie anders verwerkt. Je kunt een geweldige tijd verwachten en elke les iets nieuws leren. Ik pas me snel aan en ben erg goed in wat ik doe. 🎶

👇

In mijn lessen:
✅ Je leert de noten lezen
✅Je leert de akkoordsymbolen lezen
✅ Je leert akkoordprogressies spelen
✅ Je leert melodieën met beide handen spelen
✅Je ontwikkelt het ritmegevoel
✅ Je leert hoe je je emoties kunt verbinden in je spel
✅ Je zult er zeker van zijn dat je zelfstandig kunt oefenen
✅Je leert hoe je de dynamiek kunt beheersen
✅Je mag jezelf begeleiden
✅ Je vergroot je geheugen
✅ Je beheerst de muzieknotatie vloeiend
✅Je leert improviseren
✅ Je voelt vrijheid tijdens het spelen

Tot ziens !
verified badge
Elke leerling heeft een leraar nodig die persoonlijke aandacht geeft en flexibel is. Daarom pas ik me altijd aan aan de individuele behoeften van de leerling en de verschillende leersnelheden. Iedereen is in staat muziek te maken, we hoeven alleen onze vaardigheden te ontwikkelen, en met de juiste tools gaat de wereld van muziek open.

Ik ben er diep van overtuigd dat muziek iets is dat we allemaal nodig hebben en dat we het meest troostend vinden in de lastigste situaties. Muziek helpt emoties te uiten en de cello is een instrument dat enorm veel op de menselijke stem lijkt.
Ik hoop dat elke student van mij zijn stem zal vinden en zijn gevoelens zal laten zien tijdens het spelen van cello.

Laten we elkaar ontmoeten in onze eerste les en genieten van de wereld van muziek!
verified badge
Bent u op zoek naar muziekles voor uw kind, maar heeft u het gevoel dat hij/zij nog niet klaar is voor piano of een ander instrument?
Tijdens mijn 1-jarige "Voorbereidende Muziekcursus" krijgen kinderen van 5 tot 7 jaar de kans om kennis te maken met de wereld van de muziek, met leuke en interactieve lessen!
De lessen worden gegeven in kleine groepjes (3-5 leerlingen) waar ze op een leuke manier alle basisprincipes van ritme, zang, pianospelen, improvisatie en alle belangrijke muzikale vaardigheden leren! Dit gebeurt door middel van specifieke groepsspelletjes, onder begeleiding van de docent, en het is de beste manier voor jonge kinderen om muziek te leren begrijpen.

Na de cursus zijn de studenten voorbereid op het volgen van lessen op een specifiek Instrument naar keuze.

Locatie: Rijswijk
verified badge
Ontdek hoe leuk het is om cello te spelen en met zelfvertrouwen op te treden!

Muziek is meer dan alleen de juiste noten spelen: het gaat om expressie, creativiteit en verbinding. Als ervaren cellist en toegewijde docent help ik studenten van alle niveaus hun vaardigheden te ontwikkelen op een manier die past bij hun individuele behoeften en doelen. Of je nu een beginner bent die voor het eerst de cello ontdekt of een gevorderde speler die zijn techniek en muzikaliteit wil verfijnen, lessen zijn afgestemd op jouw reis.

De lessen richten zich op:
🎵 Een solide technische basis opbouwen en tegelijkertijd de lessen leuk en boeiend houden
🎵 Ontdek verschillende muziekstijlen, van barok tot hedendaagse muziek
🎵 Muzikale expressie en zelfvertrouwen ontwikkelen tijdens het optreden
🎵 Aanpassen aan de leerstijl en persoonlijke doelen van elke student

Naast cellolessen bied ik coachingsessies aan voor muzikanten die podiumangst willen overwinnen en hun podiumuitstraling willen verbeteren. Met mijn achtergrond in muziektherapie en uitgebreide podiumervaring help ik muzikanten zich meer op hun gemak te voelen en zichzelf volledig uit te drukken op het podium. Deze sessies omvatten ademhalingsoefeningen om podiumangst te beheersen, de focus te vergroten en een kalme, aanwezige staat te activeren door kennis van het autonome zenuwstelsel.

Om nog meer verbinding te maken met je instrument, werken we aan vrije improvisatie: een krachtige manier om creativiteit aan te boren en emoties uit te drukken via muziek. Dit helpt je niet alleen om je meer verbonden te voelen met je instrument, maar verdiept ook je algehele muzikale ervaring.

Of je nu de cello onder de knie wilt krijgen of meer zelfvertrouwen wilt krijgen als artiest, ik help je graag op je muzikale reis! Neem gerust contact op voor meer informatie.
verified badge
(For English scroll down)

Voor beginners of gevorderden maak ik gebruik van de pianomethode: Microjazz (R&B/Pop & Harmony!). Microjazz heeft ook een online audio (meespelen), zodat je de stukken ook thuis kunt spelen met de begeleiding-online audio.

Er is ook de mogelijkheid om te leren over Harmonie en Keyboard Voicings (akkoorden/harmonie en akkoordmelodie). Deze methoden kunnen in de praktijk worden gebracht met Harmonievoortgangen (ook met je eigen composities/liedjes, enz.), om te zien hoe Harmonie werkt met het concept van Functionele Harmonie en verder.

We bespreken waar je muzikale voorkeur ligt en welke kant we op gaan. In elk geval staat spelplezier voorop!

De lessen zijn voor alle niveaus en leeftijden. Online lessen is ook mogelijk via WhatsApp, etc.


ENGLISH:

For beginners or advanced, I use the piano method: Microjazz (R&B/Pop & Harmony!)
Microjazz also has an online audio (play along), so you can also play the pieces in your house, play along with the online audio.

There's also the opportunity to learn about Harmony and Keyboard Voicings (chords/harmony and chord-melody. These methods can be put into practice with Harmony Progressions (also with your own compositions/tunes, etc.), to see how Harmony works with the concept of Functional Harmony and beyond.

We discuss what your musical preferences are and which way we go. In any case, fun is paramount!

The lessons are for all ages and levels, and are taught in Dutch, English, Spanish, Catalan or Portuguese.

Online lessons are also possible via WhatsApp, etc.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Beste