van27.00EUR/ u
Bijles wiskunde (en/ of taal) voor middelbare scholieren
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Hoi!Ik ben Antoine, een MSc afgestudeerd in Applied Mathematics aan de TU Delft.
Tijdens al mijn studies heb ik middelbare scholieren en bachelorstudenten bijles gegeven in wiskunde, Frans en Italiaans.
Nu ik me in dit nieuwe land heb gevestigd, wil ik graag weer beginnen met bijles geven. Dus als je het moeilijk hebt met wiskunde (of in een van die talen) op welk niveau dan ook, zal ik je graag alle hulp geven die je nodig hebt!
Ik heb in het verleden zowel face-to-face als via de webcam bijles gegeven. Ik kan beide methodes goed gebruiken, hoewel ik denk dat het veel gemakkelijker is om te helpen tijdens een live sessie, daarom vind ik het prima om in de zone Den Haag/Rotterdam te verhuizen.
Locatie
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Delft, Nederland
Les via webcam






|
Use ⊞+wheel to zoom!
Over
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Hoi!Ik ben Antoine, een MSc afgestudeerd in Applied Mathematics van de TU Delft.
Ik woonde eerder in Milaan, Italië, en kwam naar Nederland zodra ik mijn bachelor had afgerond.
Ik ontdekte dat lesgeven een heel leuke bezigheid kan zijn, en dat ik graag tijd met andere mensen doorbracht om hen te helpen dingen te begrijpen (wat die "dingen" ook mogen zijn).
Studeren is lonend als het goed gaat, en erg frustrerend als het minder goed gaat. Daarom wil ik je helpen om het beter te laten gaan!
Opleiding
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
-Master of Science Toegepaste Wiskunde aan de TU Delft.- Bachelor of Science ("Laurea Triennale") in wiskundige techniek aan Politecnico di Milano (Milaan, Italië).
-Frans-Italiaans dubbel middelbare schooldiploma ("esabac")
Leservaring
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik geef al meer dan 4 jaar bijles: zowel aan middelbare scholieren (14-17 jaar) als aan bachelor 1e of 2e jaars studenten in Algebra, Calculus en vakken gerelateerd aan Numerieke Analyse.Tijdens mijn master heb ik ook gewerkt als onderwijsassistent op de TU Delft en heb ik meegeholpen aan verschillende bachelor- en mastervakken.
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Antoine snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 29€Les via webcam
van 27€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds maart 2021
- Geverifieerd telefoonnummer
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 29€Les via webcam
van 27€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Zhour
Bijles wiskunde voortgezet onderwijs alle niveaus en bovenbouw wiskunde B
Bijles wiskunde voor alle niveaus van middelbare school
Onderbouw vmbo, havo, vwo
Bovenbouw wiskunde B havo en VWO
In de bijles krijg je uitleg over de stof en kunnen we samen oefenopgaven uitwerken. Voor examen leerlingen kunnen we gericht examen training doen
Maxime
Masterstudent wiskunde zoekt leerlingen voor wiskunde en/of natuurkunde bijlessen (Lagere School, Wiskunde A-D)
Hoi, Ik ben Maxime, Masterstudent in Applied Mathematics aan de TU Delft en ik heb al jarenlang een passie voor de vakken natuurkunde en wiskunde. Daarom ben ik een dubbele bachelor in wiskunde+natuurkunde gaan studeren aan de TU Delft. Na het succesvol afronden van deze studies ben ik doorgestroomd naar de master in wiskunde.
Door mijn diploma in zowel wiskunde als natuurkunde heb ik een diepgaande kennis in deze vakken, wat mij geschikt maakt om aan alle niveau’s hierover bijles te geven.
Door de leerlingen waaraan ik al bijles heb gegeven, word ik omschreven als enthousiast, begripvol en geduldig. Mijn doel is om bij mijn leerlingen uit te zoeken waar precies de missende schakel zit om de leerstof te begrijpen. Ik ben goed in het bijschaven van basiskennis die leerlingen vervolgens in staat brengt om hun leerstof te begrijpen.
Ik ben bereid om aan huis en online les te geven, zo vaak en zo lang als nodig is.
Mustafa
Professioneel bijles in Wiskunde en wetenschappen (niveau ASO), meer dan 700 uur ervaring !!
Mijn unieke lesmethode is speciaal afgestemd op de individuele behoeften van elke student. Ik luister aandachtig naar de specifieke uitdagingen van de student, of het nu concentratie, motivatie, stress van een specifieke leermethode is, en streef naar deze uitdagingen op een effectieve manier om te pakken.
De lessen worden op een uitdagende en interactieve manier gegeven, waarbij de studenten actief betrokken zijn en het maximale uit elke les kunnen halen. Bovendien zullen de lessen op een visuele manier worden uitgelegd (via zoom), zodat de studenten een volledig begrip krijgen van de leerstof.
Wanneer de theorie duidelijk is voor de student, zullen we praktische oefeningen doen om het begrip te versterken.
Ik heb meer dan 700 uur ervaring met het geven van bijlessen via GoStudent en ben er klaar voor om mijn kennis en ervaring over te dragen en te helpen bij het versterken van jouw begrip van wiskunde en fysica."
Lucie
Franse les (ONLINE) - Franse cursus (ONLINE)
NL - Hallo, ik ben Lucie en ik help je graag om Frans te leren, of het nu helemaal opnieuw is of om je te helpen verbeteren. Ik vind het heerlijk om mijn studenten te laten spreken, omdat ik er sterk van overtuigd ben dat oefenen de sleutel is om een taal te leren en je kennis te verbeteren. Ik structureer mijn lessen altijd volgens onderwerpen op basis van dagelijkse situaties (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, winkelen/boodschappen doen, naar de dokter gaan, beroepstaal, enz.). We nemen de grammatica, woordenschat en uitspraak door. Als je halfgevorderd bent, doen we ook enkele lessen over begrijpend lezen. We brengen zowel de grammatica als de woordenschat in de praktijk. En hey, ik kan in het Engels lesgeven als je wilt!
FR - Hallo, ik ben Lucie en ik zou je graag helpen om Frans te leren, of het nu van nul is of om je kennis te verbeteren. Ik hou ervan mijn studenten aan het praten te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van kennis. Tijdens de eerste les zullen we zowel je doelen als je niveau bespreken, zodat ik een les voor je kan maken. Ik structureer mijn lessen altijd volgens thema's die gebaseerd zijn op het echte leven (hoe ik me voor kan stellen, hoe ik een afspraak kan maken, boodschappen doen, naar de dokter gaan, Frans op het werk, enz.). We zullen samen grammatica, woordenschat en uitspraak bekijken. Als je een halfgevorderde bent, zullen we ook tekstlessen geven. We gaan zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. De lessen vinden plaats via Zoom of Google Meet. Voordat u een les boekt, dient u mij een bericht te sturen om de beschikbaarheid te bevestigen.
Paola
Italiaanse prive' lessen van beginner tot gevorderde met een Italiaanse moedertaal
Hallo, ik ben Paola en ik ben afgestuudeerd in Italiaanse Literature en ik heb ook een master in Italiaans leren aan buitenlanders.
Tijdens de universitaire periode gaf ik privelessen aan erasmus studenten in Italie en nu ik geef individuele Italiaanse les in Amsterdam en online.
Ik gebruik een boek dat ik met verschillende materialen integreer. Converseren is heel belangrijk, maar ook luisteren en een tekst begrijpen.
De prijs voor 2 mensen is hoger natuurlijk, dus sturen mj een bericht voor meer informatie.
A presto!
Sandhya
Franse lessen voor volwassenen (niveau A1 - C1), privé- en groepslessen
Ik creëer een leerervaring (inhoud en tempo) aangepast aan uw behoeften: vloeiend spreken, DELF / DALF-testvoorbereiding, of gewoon om gesprekken te voeren om te helpen bij reizen of verhuizen. We kunnen onze lessen volgen in een ontspannen sfeer en genieten van verschillende aspecten van het leren van een taal. Het gaat niet alleen om het onthouden van complexe vervoegingen!
Ik werk met verschillende online bronnen, die allemaal na de les met je worden gedeeld. Voor structuur en om voortgang te meten werk ik ook met bepaalde boeken afhankelijk van het niveau en de behoefte. Tenzij je je op specifieke vaardigheden wilt concentreren, probeer ik tijdens de sessie spreken, luisteren en lezen op te nemen, terwijl schrijfoefeningen als huiswerk worden gegeven. Grammaticapunten worden behandeld als en wanneer ze naar voren komen.
Silvia
Lessen Italiaanse taal en cultuur. Italiaans voor anderstaligen.
Bachelor Italiaanse Literatuur en Taalwetenschap, Universiteit van Florence, Italië, cum laude.
Onderzoek Master Literatuurwetenschap, Universiteit Leiden, Nederland, cum laude.
DITALS 1 certificaat dat uitgereikt wordt door de "Università per Stranieri di Siena" dat de theoretische en praktische kwalificaties beoordeelt op het gebied van het onderwijzen van de Italiaanse taal aan buitenlanders.
Ik heb in Italië privélessen Duitse taal aan volwassenen gegeven.
Marcel
Voor gemotiveerde studenten die Frans willen leren met een glimlach ;-)
Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
Kollol
Wiskundelessen (Boswell-Beta / CCVX (VWO) Wiskunde A / B / C / IB / GCSE A-niveaus / SAT)
Ik ben gespecialiseerd (> 5 jaar ervaring) in het begeleiden van wiskunde voor school (elk niveau, maar bij voorkeur op een hoger niveau), inclusief competitieve examens zoals de SAT, GRE, GMAT en de IIT-JEE.
Deze les is bedoeld om te trainen
1) middelbare scholieren die VWO of een IB-curriculum volgen, die problemen hebben met het volgen van wiskunde op school of universiteit,
2) Iedereen die het VWO Math-A / B / C toelatingsexamen wil afleggen bij Boswell of CCVX en daarvoor wil trainen.
Persoonlijk ben ik momenteel werkzaam als kwantitatieve onderzoeker van aandelenmarkten, en daarom is analytische wiskunde ook een deel van mijn werk.
De lessen kunnen rigoureus of inschikkelijk zijn, afhankelijk van de student. Er zullen periodieke voortgangsbeoordelingen en tests zijn en ik zal ervoor zorgen dat de student zijn / haar gewenste doelen bereikt.
Elfriede
Leer de prachtige Franse taal en cultuur kennen in al zijn facetten!
Frans is natuurlijk een prachtige, zangerige taal. Wie wil die niet leren? Ik help je daar graag mee. We gaan in ons hoofd alvast op reis naar Frankrijk en oefenen de situaties die je daar tegen zult komen. Afhankelijk van jouw doelen en jouw niveau, kunnen we alle kanten op. Wil je nu eindelijk in de vakantie een gesprek met de lokale bevolking kunnen voeren? Dan werken we daaraan.
Heb je een huis in Frankrijk en wil je met alle klusjesmannen kunnen praten, dan gaan we daarmee aan de slag.
En doe je veel zaken met Franstalige landen, dan kiezen we een methode zakelijk Frans en gaan we oefenen met de situaties waarin je de taal nodig hebt.
Kortom, we kunnen alle kanten op!
Omdat het Frans zo'n zangerige taal is en de uitspraak soms moeilijk is, werk ik graag met chansons. Door mee te zingen leer je de uitspraak vanzelf en de tekst van de liederen kunnen de basis zijn voor een grammaticaal onderwerp of een sociaal onderwerp om over te spreken. Ook werk ik aan een cursus met het chanson als basis. Ik vertel je hier graag meer over.
Narayan
Collegegeld in wiskunde en wetenschappen (natuurkunde, scheikunde en wiskunde), wiskundig deel (GRE en SAT)
Wiskundecursus gegeven door een afgestudeerde ingenieur die meer dan 14 jaar ervaring heeft in het onderwijzen van wiskunde (tot undergraduate niveau), en meer dan 3 jaar ervaring in het onderwijzen en begeleiden van gestandaardiseerde tests (GRE en SAT). Ik zal je helpen om gestandaardiseerde cursussen (GRE, SAT en zelfs TOEFL) effectiever te leren.
Wiskundelessen zijn beschikbaar voor studenten tot het vwo-niveau, inclusief IB-studenten (Math SL en Math HL), A-niveau studenten, Europese S6- en S7-studenten, GCSE-studenten en IGCSE-studenten en lagere niveaus (primair) studenten.
De cursus Wetenschap (Fysica en Scheikunde) is beschikbaar voor studenten tot Europees hoger secundair niveau, IB en A-niveau.
Wetenschapslessen (biologie) zijn beschikbaar voor de studenten tot Europees secundair niveau, GCSE-niveau en IGCSE-niveau.
Momenteel geef ik les:
1. GCSE-studenten
2. IGCSE-studenten
3. IB-studenten
4. Europese scholieren
5. Studenten op AS / A-niveau
6. Lycée Vauban-studenten
7. Athénée de Luxembourg studenten
Er zal ook huiswerkhulp beschikbaar zijn voor scholieren.
De voortgang van de student kan worden afgeleid uit de periodieke tests in alle bovenstaande cursussen volgens de eisen van de ouders of de student zelf.
Gelieve de notitie te lezen.
Opmerking:
1. Hoewel sommige van mijn studenten een cursus Frans / Duits / Zweeds volgen, is mijn onderwijstaal Engels. Aangezien het onderwerp wiskunde is, is het gemakkelijk om erachter te komen waar de taak over gaat (aangezien ik ook een algemene kennis van een bepaalde taal heb) en daarom leg ik het antwoord in het Engels uit.
Laurie
Cours en ligne. Professeur de FLE diplômée, la technologie au service de l'apprentissage.
LES TECHNOLOGIES AU SERVICE DE L'APPRENTISSAGE.
Bonjour,
Je m'appelle Laurie et je suis professeur de FLE indépendante, diplômée en Langues and Littératures françaises et romanes depuis 2012. Een ervaring die je kunt ervaren in het leven (à l'étranger et en Belgique). J'ai créé LangMethode, méthode d'apprentissage pour les cours en ligne. Je prépare les élèves aux examens DELF, DALF, TCF, FIDE, examen d'admission, enz. depuis plusieurs années.
Le cours inclut:
-Le matériel (artikelen, video's, oefeningen à partir d'images et de textes, théorie grammaticale, liens vers les exercices…). J'utilise google doc, l'idéal est donc d'avoir une adresse gmail pour pouvoir y accéder.
-La correctie van oefeningen en auteurs van cours (les uitdrukkingen écrites sont corrigées en dehors du cours, ou avec l'élève, en fonction de ses besoins).
-L'accès à une applicatie (gratuitement) pour étudier le vocabulaire sur votre smartphone.
-Une fiche de vocabulaire - prononciation - grammaire / conjugaison, envoyée après chaque cours.
-Si nécessaire, un enregistrement du vocabulaire (pour les débutants).
-La réalisation d'exercices en ligne et de tests à partir des fiches de vocabulaires envoyées.
-De la motivatie, des rires, de la bonne humeur :-)
Ma méthode:
-Elle est basée sur l'oral.
-Pour la grammaire, gebruik een methode voor het automatiseren van orale structuren.
-Nous travaillons la prononciation avec la méthode verbotonal (exercices pour poser sa voix, pour la rythmique, etc.). Je te ferai même peut-être chanter! :-)
-Tout passe par l'oral avant de passer par l'écrit mais je m'adapte évidemment aux besoins des élèves.
-Le cours est un peu différent pour les enfants et adolescents: j'utilise des jeux interactifs et des cartes via la webcam.
Een bientôt!
Laurie
NB: Mogelijkheid tot facturering voor lesgevers en ondernemers.
Yas
Wiskunde voor basis- tot universiteitsstudenten / Wiskunde voor studenten in de lagere school, middelbaar en universiteit
(Alle cursussen zijn ook mogelijk in het Engels en Perzisch (Farsi))
Als ingenieur wil ik graag helpen andere studenten wegwijs te maken in de soms complexe wereld van wiskunde en fysica. Gedurende de mijne studies heb ik 6j bijles gegeven in de middelbare scholen, regio Den Haag, Delft, Rotterdam en Antwerpen. Hierbij tracht ik interactief met de leerling de leerstof door te nemen en oefeningen concepten zoveel mogelijk als mogelijk te linken aan voorbeelden uit ons dagelijks leven om student te voorbereiden en te oefenen.
Indien je dus bijles wenst over een van meerdere onderwerpen in wiskunde of fysica, kan je mij beginnen.
Femke
Bijles wiskunde B, wiskunde A, natuurkunde, Nederlands, biologie, economie, etc., voor vmbo, havo en vwo
Ik geef bijles in verschillende vakken op middelbaar niveau, in o.a. wiskunde, natuurkunde, biologie, Nederlands, Engels en economie.
Ik geef al jaren bijles in verschillende vakken aan leerlingen van alle leeftijden.
Zelf studeer ik op het moment linguistics aan de Universiteit van Amsterdam. Op het vwo volgde ik een natuur&techniek-profiel, waardoor ik ook alles afweet van wiskunde en natuurkunde zoals die vakken op middelbaar niveau onderwezen worden.
Melissa
Spaanse les: bereik het niveau waarnaar je op zoek bent!
Spaans is mijn moedertal!
Leer: Spaans voor beginners. (A1 / A2)
Beter worden: Spaans voor B1 of B2
Praktijk: conversatie en perfectie.
Expert: Heeft u de woordenschat nodig voor een specifiek onderwerp?
De modaliteiten voor lesgeven variëren afhankelijk van de specifieke doeleinden. Aanpassingsvermogen op verzoek van de studenten.
Privé-, groeps-, online-, telefoon-, thuis- en zakelijke lessen.
Are you willing to learn or improve a foreign language?
After 10 years of travelling, working and studying around the world I am now based in the Netherlands eager to share all these experiences through teaching languages!
I can offer lessons in Spanish, Italian, Portuguese and English! We can do it online or personally and, I can adapt our study plan to your objectives and necessities!
I provide personalized methods that will take you step by step to meet your goal! I am dynamic, easy-going and full of energy!
I have experience preparing students for IELTS, TOEFL, different Cambridge Exams, DELE, CELU, OPI, TELC, CELI, CILS, CIPLE, DEPLE, DIPLE, DAPLE, DUPLE...
Let's do it!