van20.00EUR/ h
Cursussen in het Engels en de Nederlandse taal (Brussel)
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik ben momenteel een student en ik ben bereid om taalcursussen (Nederlands, Engels) te geven aan kinderen of tieners. Ik wil mijn kennis te delen en anderen helpen in hun succes. Voor meer informatie, neem dan gerust contact met me op.Locatie
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Brussel, België









|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kleuters (4-6 jaar oud) Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Frans, Engels, Nederlands |
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Leslie snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | Zaterdag om 4:00 | Zondag om 4:00 | |||||
5 | Zaterdag om 5:00 | Zondag om 5:00 | |||||
6 | Zaterdag om 6:00 | Zondag om 6:00 | |||||
7 | Zaterdag om 7:00 | Zondag om 7:00 | |||||
8 | Woensdag om 8:00 | Zaterdag om 8:00 | Zondag om 8:00 | ||||
9 | Woensdag om 9:00 | Zaterdag om 9:00 | Zondag om 9:00 | ||||
10 | Woensdag om 10:00 | Zaterdag om 10:00 | Zondag om 10:00 | ||||
11 | Maandag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | Zaterdag om 11:00 | Zondag om 11:00 | |
12 | Maandag om 12:00 | Dinsdag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | Zaterdag om 12:00 | Zondag om 12:00 |
13 | Maandag om 13:00 | Dinsdag om 13:00 | Woensdag om 13:00 | Donderdag om 13:00 | Vrijdag om 13:00 | Zaterdag om 13:00 | Zondag om 13:00 |
14 | Maandag om 14:00 | Dinsdag om 14:00 | Woensdag om 14:00 | Donderdag om 14:00 | Vrijdag om 14:00 | Zaterdag om 14:00 | |
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 20€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds maart 2018
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | Zaterdag om 4:00 | Zondag om 4:00 | |||||
5 | Zaterdag om 5:00 | Zondag om 5:00 | |||||
6 | Zaterdag om 6:00 | Zondag om 6:00 | |||||
7 | Zaterdag om 7:00 | Zondag om 7:00 | |||||
8 | Woensdag om 8:00 | Zaterdag om 8:00 | Zondag om 8:00 | ||||
9 | Woensdag om 9:00 | Zaterdag om 9:00 | Zondag om 9:00 | ||||
10 | Woensdag om 10:00 | Zaterdag om 10:00 | Zondag om 10:00 | ||||
11 | Maandag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | Zaterdag om 11:00 | Zondag om 11:00 | |
12 | Maandag om 12:00 | Dinsdag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | Zaterdag om 12:00 | Zondag om 12:00 |
13 | Maandag om 13:00 | Dinsdag om 13:00 | Woensdag om 13:00 | Donderdag om 13:00 | Vrijdag om 13:00 | Zaterdag om 13:00 | Zondag om 13:00 |
14 | Maandag om 14:00 | Dinsdag om 14:00 | Woensdag om 14:00 | Donderdag om 14:00 | Vrijdag om 14:00 | Zaterdag om 14:00 | |
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 20€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Nadège
Lessen Engels - cursus Engels (Gramm., Voc. & Dictie / dictie)Als Franstalige, heb ik mijn studies in het Nederlands gevolgd sinds mijn kleuterklas. Tijdens mijn studies hebben ik meerdere buitenlandse stages (UK, Malta) gevolgd om mijn Engels te perfectioneren.
Het eerste doel is een goede basis Engels te leren / perfectioneren met de student, met een nadruk op grammatica en een duidelijk woordenschat.
Afhankelijk van de doelstellingen van de student, pas ik de lessen / materialen aan.
Rukiye
Cursussen Frans voor volwassenen en tieners vanaf 12 jaar, van beginner tot gevorderd niveau - Individueel of kleine groepFranse les voor volwassenen en jongeren (vanaf 12 jaar; kinderen onder deze leeftijd geef ik geen les). Voor alle niveaus (van A1 tot C2). Cursussen aangepast aan het niveau van de student. Focus op de gevraagde onderwerpen. Vele jaren ervaring. Goede referenties. Beginnen met het leren van een taal is een cruciale stap en niveau. Als je een absolute beginner bent, zal ik je helpen deze eerste stap te overwinnen, zodat je de taal met plezier leert. Alle materialen worden tijdens de cursus verstrekt.
Individueel of kleine groep (2 tot 5 personen). Voor kleine groepen varieert de prijs afhankelijk van het aantal studenten. Neem contact met mij op voor meer informatie.
Hans
Leer de Nederlandse taal spreken, voor internationale studenten en vluchtelingen.Ben jij student, werk of woon je in Nederland, of wil je online lessen volgen om de Nederlandse taal te leren? Ik ben een geduldige, sociale en ruimdenkende docent met een goed inlevingsvermogen. En ik heb meer dan 8 jaar ervaring in het lesgeven van Nederlands! Door mijn lessen zijn mijn leerlingen gegroeid in het spreken van de Nederlandse taal. En sommige van mijn leerlingen hebben niveau C1 bereikt! Ik weet zeker dat u daar ook terecht kunt als u contact met mij opneemt. Ik sta open om mensen met alle leerstijlen te helpen en ik geloof dat de lessen altijd leuk moeten zijn.
PS: Om mijn diensten te gebruiken is een redelijk niveau van Engels vereist. Als u nog vragen heeft, aarzel dan niet om deze te stellen. Stuur mij vóór je eerste les een berichtje, zodat we een datum en tijd afspreken.
Yas
Engels: TOEFL- en IELTS-examens. School en universiteitIk ben Yas en ik werk alleen. Ik hou van lesgeven en ik zal al mijn tijd besteden aan het volgen van hoe mijn studenten het doen; Daarom vinden ze het fijn om bij mij terug te komen.
Ik ga je helpen deze internationale taal te leren. Je zult het overal gebruiken.
We kunnen uitzoeken wat uw niveau is en hoe u uw Engels wilt verbeteren.
Toon
Nederlands: spelling, grammatica, spreek-, lees- en schrijfvaardigheidHeb je moeite met de dt-regel? Snap je helemaal niets van zinsontleding? Slaag je er maar niet in om een goeie zin op papier te zetten voor je opstel? Of wil je graag vlotter Nederlands leren spreken met vrienden, in de winkel of op het werk?
Samen bekijken we wat jouw noden en behoeften zijn. Vervolgens werk ik een programma uit, op maat van jou. Zo kunnen we efficiënt aan de slag gaan, om jouw doelen te bereiken!
Specifieke vragen? Stuur me gerust een berichtje.
Jérôme
Cursus Frans FLE - tutoring - FOS (Frans goal) - lever ik Franse les voor kinderen, tieners en volwassenen.Gekwalificeerd FLE-leraar bij de Alliance française Bruxelles-Europe. Ik heb lesgegeven in Laos (1 jaar op een plaatselijke school) in Peru (1 jaar op een universiteit en binnen een Franse alliantie), in Moskou (2 jaar op een particuliere taalschool), in Brussel (6 maanden binnen een vereniging die lessen verzorgt voor nieuwkomers en voor F9 voor privé- en groepslessen aan de ULB).
Het type onderwijs waar ik de voorkeur aan geef, is gebaseerd op actieve pedagogie, constante interactie van de leerling met zijn leraar en zijn omgeving, een culturele uitwisseling en een duidelijk en nauwkeurig begrip van de te bereiken doelstellingen.
Om deze praktijk toe te passen, gebruik ik veel: authentieke documenten (radio- en tv-uitzendingen, artikelen, rapporten, liedjes, getuigenissen, enz.), het rollenspel (theatralisering van de oefeningen), de spellen zijn een fundamenteel onderdeel van mijn lesgeven ( speelse en recreatieve benadering van de taal), debatten (ervaring en persoonlijke geschiedenis zijn het ruwe materiaal om ze te animeren), lezen (boeken en strips: fonetiek), grammaticale oefeningen in lijn met het thema (FLE-onderwijs en grammaticale methodologie)
Jacques
Taallessen Duits - Nederlands, ter plaatse of via Teams/SkypeAfgestudeerd in Germaanse talen, tweetalig Nederlands - Duits, help ik elk niveau te bereiken, met de nadruk op de praktijk !
Tijdens een eerste kennismaking analyseer ik uw niveau, uw behoeften en bepalen we samen uw doelstellingen. Hierna pas ik de lessen aan met een maximum aan simulatie- en bevattingsoefeningen. Ik ga gestructureerd en methodisch tewerk , zodoende kan ik u ondersteunen in uw vooruitgang. Mijn missie is om u autonoom en zelfverzekerd te maken.
Corentin
Cursus Frans en hulp bij het schrijven van werken en memoires (alle openbaar)Leraar Frans, romanschrijver en filosoof, met ervaring in verband met onderzoek, biedt hulp bij het schrijven van werken of memoires en hulp bij cursussen Frans (literatuur, spelling, grammatica, enz.).
Rigoureus werk en aangepast aan mensen.
Ik kan me verplaatsen in Brussel (vooral Laken en omgeving).
Sarah
Bijles Frans, Nederlands, Engels, Biologie, Wiskunde en Informatica - Op Maat!Ben je op zoek naar effectieve en persoonlijke begeleiding in Frans, Nederlands, Engels, Biologie, Wiskunde of Informatica? Als ervaren programmeur met een diploma in Wetenschappen-Wiskunde én een passie voor talen, ben ik hier om jou te helpen jouw doelen te bereiken!
Mijn bijlessen zijn erop gericht om complexe onderwerpen begrijpelijk te maken en je zelfvertrouwen te vergroten. Voor talen help ik je met grammatica, uitspraak, schrijfvaardigheid en spreekvaardigheid. Voor Biologie en Wiskunde leer ik je concepten te begrijpen en toe te passen, van basisprincipes tot gevorderde onderwerpen.
Met mijn expertise in informatica kan ik je begeleiden in onderwerpen zoals programmeren, algoritmes, en logisch denken, essentiële vaardigheden in de moderne wereld. Samen maken we leren niet alleen effectief, maar ook leuk!
Olivier
Leraar Nederlands (ook CE1D): individueel of in groepsverbandDocent Nederlands – Privélessen en CE1D coaching
Momenteel ben ik docent Nederlands in het Franstalig secundair onderwijs in Brussel. Daarnaast geef ik privélessen aan leerlingen om hun Nederlandse taalvaardigheden te verbeteren. Ik geef les op middelbare scholen, waarbij ik een aanpak hanteer die is afgestemd op de specifieke behoeften van elke leerling. Het kan gaan om remediëring, verbetering of voorbereiding op examens.
Ik bied individuele lessen en lessen in kleine groepen aan, met de nadruk op:
✔ Grammatica en vervoeging
✔ Lees- en luistervaardigheid
✔ Mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid
✔ Voorbereiding op schoolbeoordelingen en officiële examens
✔ Specifieke coaching voor CE1D (strategieën, methodologie en intensieve training)
Of het nu gaat om regelmatige ondersteuning, opfriscursussen of intensieve voorbereiding, ik pas mijn methoden aan om effectieve en motiverende vooruitgang te garanderen.
📩 Geïnteresseerd? Neem contact met mij op voor meer informatie!
Laat het me weten als je nog details wilt toevoegen of als je een voorkeur hebt voor een bepaalde toon (formeel/informeel)! 😊
Julia
Bijles Engels, gespreksvaardigheden, schrijfredactie, logopedie etc.Hallo! Mijn naam is Julia en ik ben een Engelssprekende logopedist en voormalig voorschoolse opvoeder. Ik hou van talen en deel mijn taal met anderen. Ik bied bijles in het Engels, of het nu gaat om lezen, schrijven of het opbouwen van gespreks-/communicatievaardigheden. Engels is zo'n belangrijke internationale taal en leren van een moedertaalspreker is cruciaal. Ik ben een erg geduldige leraar en vind het leuk om strategieën te vinden die voor iedereen werken. Als logopedist heb ik ook met cliënten gewerkt aan het aanpassen van hun accenten, als dat iets is waarin je geïnteresseerd bent. Laat me je specifieke interesses en behoeften weten als deze betrekking hebben op de Engelse taal, en ik kan bijlessessies ontwerpen waar je voor kunt werken. Jij.
Artemisia
Nederlands alle niveaus - lager, middelbaar, universitairWat uw behoeften of tekortkomingen ook zijn, ik zal een oplossing vinden om u te helpen verbeteren!
Voorbereidingen voor het behalen van examens, sollicitatiegesprek, gesprekstafel, intensieve grammaticacursus, verdediging van het geheugen, ... Alles is mogelijk!
Irem
Bijles Nederlands en Engels in Brussel. Lessen Nederlands en Engels in Brussel.Ik geef bijles Nederlands en Engels. Nederlands is mijn moedertaal en mijn studies zijn in het Engels, dus beide talen beheers ik goed.
Ik geef lessen Nederlands en Engels. Nederlands is mijn moedertaal en ik studeer in het Engels, dus ik beheers beide talen.
Bianca
Luistervaardigheid, schrijfvaardigheid en spreekvaardigheid Italiaans en EngelsHeb je je ooit zorgen gemaakt dat je accent niet goed genoeg is, of dat je dingen verkeerd uitspreekt, of dat je alleen maar wilt oefenen? Nou, ik kan je helpen! Als native speaker Engels en in de buurt van de moedertaalspreker, kan ik je helpen met de basisbeginselen, met het helpen corrigeren van documenten op universitair niveau en gewoon gaan zitten en een praatje met je maken!
Ik heb eerdere ervaring met studiebegeleiding en ben flexibel ten opzichte van wat mijn studenten willen. Als je iemand zoekt om je wekelijks huiswerk te geven en je grammatica en woordenschat aan te leren, dan kan ik dat doen (met een vermakelijk, laidback gevoel). Ik wil niet dat een taal leren een last of een last is, daarom heb ik veel moeite gedaan om mijn lessen interessant, nieuw en leuk te maken om er zeker van te zijn dat je er het maximale uit haalt.
Als je meer wilt weten over wie ik ben, of hulp nodig hebt in het Engels en Italiaans, ben ik er klaar voor!
Mijn doel is om de studenten een hoog niveau van begrip te geven en te helpen bij het begrijpen van de basisvaardigheden Engels, ESL en Italiaans.
Bovendien streef ik ernaar, met de studenten, om een meer gevorderd niveau te bereiken voor de studenten in spreken, lezen en begrijpen. Ik kan flexibiliteit in mijn lessen garanderen. Als studenten merken dat ze al iets goed kennen, zal ik niet te lang stil blijven staan bij dergelijke onderwerpen en doorgaan naar andere onderwerpen die nieuw voor hen zijn, of van belang zijn. Mijn doel is om een gerichte sessie te geven waarin de student echt het middelpunt van de aandacht is, waar aan al zijn behoeften wordt voldaan.
Pierre
Cursussen Frans voor buitenlanders (FLE) / Frans voor buitenlandersAls taalkundige beoordeel ik nooit een spreker, hoe goed of slecht hij of zij ook is. Ik beschik over alle vaardigheden die nodig zijn om u te helpen dichter bij het standaard Frans te komen dat in België of Frankrijk wordt gesproken.
Ik pas het onderwijs (fonetiek, grammatica, syntaxis, enz.) voortdurend aan aan de behoeften van de studenten.
Afhankelijk van uw behoeften kunnen we werken aan mondelinge of schriftelijke expressie, of beide.