van25.00EUR/ h
Bijles Nederlands en Engels (ook mogelijk om slechts één van de twee te doen)
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik studeer Engels in Brussel, maar kom oorspronkelijk uit Vlaanderen. Nederlands is mijn moedertaal en ik heb ook veel ervaring met de Engelse taal. Daarom zou ik je graag helpen met je Nederlandse of Engelse lessen. Ik zou je kunnen helpen met je huiswerk, je helpen met het leren van een tekst of gewoon de dingen doornemen die moeilijk te begrijpen zijn. Ik zou zelf geen lessen geven, maar als de student zegt dat iets moeilijk is, zou ik het graag nog een keer uitleggen totdat ze het begrijpen.De duur van de cursus is ook aan de student zelf te bepalen. Mocht het op sommige dagen langer duren, dan is dat geen enkel probleem!
Locatie
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Brussel, België






|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
School
School
Leeftijd: | Kleuters (4-6 jaar oud) Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Nederlands |
Over
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Hoi!!Mijn naam is Hanne en ik ben momenteel student in Brussel. Ik studeer in het Engels, maar mijn moedertaal is Nederlands, dus ik spreek vloeiend in beide talen. Ik denk dat het leren van een nieuwe taal heel waardevol is in het leven, en ik zou het een eer vinden als ik deel uit zou kunnen maken van jouw leerervaring. Ik kijk ernaar uit om van je te horen :))
Een beetje over mezelf: ik ben momenteel 19 jaar oud (wordt 20). Ik hou van hardlopen, reizen en buiten zijn. Ik woon momenteel in een studentenhuis in Brussel en heb geen auto, maar ik zou het openbaar vervoer kunnen gebruiken om naar de locatie van de student te komen!
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Hanne snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | Woensdag om 2:00 | Donderdag om 2:00 | Vrijdag om 2:00 | ||||
3 | Woensdag om 3:00 | Donderdag om 3:00 | Vrijdag om 3:00 | ||||
4 | Woensdag om 4:00 | Donderdag om 4:00 | Vrijdag om 4:00 | ||||
5 | Woensdag om 5:00 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | ||||
6 | Woensdag om 6:00 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | ||||
7 | Woensdag om 7:00 | Donderdag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | ||||
8 | Woensdag om 8:00 | Donderdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | ||||
9 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | ||||
10 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | ||||
11 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | ||||
12 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | |||||
13 | Donderdag om 13:00 | ||||||
14 | Woensdag om 14:00 | Donderdag om 14:00 | |||||
15 | Woensdag om 15:00 | Donderdag om 15:00 | |||||
16 | Woensdag om 16:00 | Donderdag om 16:00 | |||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 25€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds februari 2025
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | Woensdag om 2:00 | Donderdag om 2:00 | Vrijdag om 2:00 | ||||
3 | Woensdag om 3:00 | Donderdag om 3:00 | Vrijdag om 3:00 | ||||
4 | Woensdag om 4:00 | Donderdag om 4:00 | Vrijdag om 4:00 | ||||
5 | Woensdag om 5:00 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | ||||
6 | Woensdag om 6:00 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | ||||
7 | Woensdag om 7:00 | Donderdag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | ||||
8 | Woensdag om 8:00 | Donderdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | ||||
9 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | ||||
10 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | ||||
11 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | ||||
12 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | |||||
13 | Donderdag om 13:00 | ||||||
14 | Woensdag om 14:00 | Donderdag om 14:00 | |||||
15 | Woensdag om 15:00 | Donderdag om 15:00 | |||||
16 | Woensdag om 16:00 | Donderdag om 16:00 | |||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 25€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Brussel
Vergelijkbare lessen
Emily
Privélessen in het Nederlands (grammatica, vocabulaire, ...)Mogelijkheid van privélessen in het Nederlands. Ik ben tweetalig Frans Nederlands. Ik deed mijn kleuter-, basis- en voortgezet onderwijs in het Nederlands. Ik studeerde in januari 2019 af als leraar in Germaanse talen, door de Normale Katholieke School van Waals-Brabant in Louvain-la-Neuve.
Ik kan privélessen geven in Brussel of Dilbeek. Ik ben gepassioneerd door talen en leer en ik geef deze passie graag door aan anderen.
Michael
⭐Engelse training met hulp van een native speaker uit de VSIk ben een moedertaalspreker uit de VS (North Dakota), geboren en getogen, en ik heb de afgelopen 6 jaar in het buitenland gewoond. Ik heb mijn bachelor afgerond en ben nu bezig met mijn master. Ik heb meerdere jaren ervaring met het geven van Engels: zes maanden lang was ik leraar Engels in Thailand en de afgelopen twee jaar heb ik bijles Engels gegeven aan middelbare scholieren in Brussel. Ik ben gespecialiseerd in alle niveaus!
Ik heb veel ervaring met lesgeven en lessen kunnen worden aangepast aan specifieke zwakke punten die je hebt! We kunnen je voortgang volgen en je kunt op mij rekenen om je te ondersteunen en er voor je te zijn bij het verfijnen van je Engelse vaardigheden. Ik zit al heel lang in de academische wereld en daarom kan ik ook helpen met het proeflezen van essays of schrijven. Ik heb zelf verschillende publicaties geschreven die onderscheiden zijn.
Mocht u nog vragen hebben, neem dan gerust contact op! Ik kijk er naar uit om kennis met je te maken.
Het beste,
Michael
Sara
Nederlandse lessen (beginners)Hallo! In mijn vrije tijd geef ik Nederlandse les (beginners). Ik ben flexibel en pas mijn lesmethode aan de student aan. Ik leer je mijn moedertaal op een creatieve en effectieve manier!
Ik kan lessen geven in het Engels en Frans.
Hannah
Bijles Engels om kinderen op een leuke manier te helpen Engels te leren en te verbeterenIk ben een marketingstudent die kinderen op school kan begeleiden om hun Engels op een leuke manier te verbeteren. Ik ben opgegroeid in Hong Kong en Singapore en Engels is een taal geworden die ik spreek, lees en schrijf beter dan mijn moedertaal.
Mijn doel is om kinderen te helpen hun Engels te verbeteren op een leuke manier om hen geïnteresseerd te houden. Soms kan het doen van dagelijkse activiteiten in het Engels veel meer helpen dan alleen leren van een boek. Ik kan ook helpen met huiswerk voor andere cursussen indien nodig.
Aline
Nederlandse les of hulp bij huiswerk. (Uit het Frans of Engels)Ik heb mijn volledige middelbare schoolopleiding in het Nederlands afgerond en mijn universitaire studies Nederlands aan de VUB afgerond. Ik kan uw kinderen waardevolle hulp bieden bij hun Nederlandse huiswerk. Daarnaast ben ik ook in staat om verdiepingslessen te geven aan zowel middelbare scholieren als jongvolwassenen.
Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen.
We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur.
Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen.
Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!
Soukaina
Engels en Nederlands docent voor kinderen onder de 17 jaarEngels is een wereld taal en daarom erg belangrijk om te leren voor de toekomst van uw kind. Door het op jonge leeftijd te leren zal veel in zijn of haar voordeel komen op bijvoorbeeld werk en school gebied, maar ook op het gebied van reizen en internationale vrienden maken.
Heeft uw kind nog moeite met Nederlands spreken, dan kan ik daar ook bij helpen.
Candela
Privé (online) lessen Engels en Spaans voor alle niveaus en doeleinden!Het leren van een nieuwe taal opent deuren naar nieuwe werelden, en mijn lessen zijn ontworpen om die reis zowel effectief als plezierig te maken. Als ervaren docent Engels en Spaans en taalkundige bied ik persoonlijke lessen aan, afgestemd op de behoeften van elke student, of je nu je spreekvaardigheid, schrijfvaardigheid, grammatica of uitspraak wilt verbeteren, of je wilt verdiepen in academische onderwerpen zoals taalkunde en literatuur.
In onze lessen krijg je zelfvertrouwen, leer je praktische vaardigheden en ontwikkel je een dieper begrip van de taal door middel van boeiende activiteiten, conversatieoefeningen en persoonlijke feedback. Mijn aanpak combineert gedegen academische kennis met creatieve en dynamische lesmethoden, waarbij ik er altijd op gericht ben om leren betekenisvol, toegankelijk en motiverend te maken.
Samen bouwen we een pad uit dat jou helpt jouw taaldoelen te bereiken - of het nu voor academische doeleinden, werk, reizen of persoonlijke verrijking is!
Liesbet
Perzische les / Nederlandse les voor anderstaligen en (anderstalige) kinderenAls anderstalige ouders is het zeker niet gemakkelijk om jullie kinderen Nederlands bij te brengen of te helpen met het vloeiender worden van de nieuwe taal. Wie wil wat extra oefening voor z ́n kinderen? Graag kan ik jullie daarbij helpen. Als hun woordenschat steeds uitgebreider wordt en hun zinnen steeds vloeiender worden, zullen uw kinderen steeds meer zelfvertrouwen krijgen. Het goed beheersen van de Nederlandse taal is zowel nu als ook later zeker in hun voordeel.
Hebben uw kinderen nood aan wat hulp bij hun huistaken, met name met hun Nederlands, dan kan ik daar graag bij helpen.
Ook als anderstalige volwassenen is het soms moeilijk om genoeg oefening te hebben. Daarom zijn ook volwassenen die willen vorderingen maken in het spreken van de Nederlandse taal hier welkom! We kunnen samen de alledaagse taal met elkaar oefenen. Converseren is de beste manier om een nieuwe taal te leren.
Wil iemand Perzisch leren? Dan ben ik erbij om u te helpen daarbij. Ik werk ook hier vooral op communicatie.
Andrea
Tweetalige docent | Gespecialiseerd in conversatie Engels en SpaansAls tweetalige docent met 5 jaar ervaring, ben ik gespecialiseerd in het helpen van studenten om zelfvertrouwen op te bouwen in het spreken van Spaans en Engels. Mijn sessies richten zich op het uitbreiden van de woordenschat, het begrijpen van culturele nuances en het beheersen van essentiële grammatica om vloeiende en natuurlijke gesprekken mogelijk te maken.
Ik heb een diploma in taalonderwijs en een Cambridge-certificering, wat ervoor zorgt dat mijn lessen zowel effectief als professioneel gestructureerd zijn. Elke sessie is gepersonaliseerd, interactief en ontworpen met een directe, praktische benadering die studenten helpt om wat ze leren direct toe te passen. Mijn doel is om een comfortabele leeromgeving te creëren waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om te spreken en zichzelf uit te drukken in hun nieuwe taal.
Ik integreer alledaagse scenario's die je uitdagen om nieuwe woordenschat te gebruiken en tegelijkertijd je culturele bewustzijn te vergroten. Mijn directe, heldere aanpak van zinsstructuur en grammatica zorgt ervoor dat je interactief en efficiënt leert.
Bent u bezig met het voorbereiden van een reis, het imponeren van collega's of het ontmoeten van nieuwe mensen? Ik stem mijn lesplannen af op uw behoeften en doelen.
Ik ben benieuwd naar je doelen! Laten we bespreken wat je wilt verbeteren of leren. Stel gerust vragen.
Caroline
Nederlands voor anderstaligen (ook ITNA ) en moedertaalsprekersNederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.
Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)
De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.
De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuningWil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.
Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
Catharina
Nederlands voor alle niveaus, situaties. Volledige onderdompeling.Elke klasse is afgestemd op de eisen en / of behoeften van het individu. Wil je carrièremogelijkheden verbeteren; zakelijk Nederlands leren of verbeteren, waar elke klas aandacht aan zal besteden.
Want die kennen het Nederlands al; uitbreiding van bestaande kennis samen met een dieper cultureel begrip en inzicht.
Alle studenten krijgen vooraf lesrooster ter beoordeling (afhankelijk van de tijd).
De nadruk ligt op totale onderdompeling op een leuke en begrijpelijke manier, zonder belangrijke aspecten zoals grammatica, etc. weg te laten.
ENKELE BEOORDELINGEN:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.
Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.
Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.
Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
Florence
Leraar secundair, tweetalig FR-NL en afgestudeerd in tolk geeft privélessen in het Nederlands en EngelsDe methodologie die voor mijn privélessen is gekozen, past zich aan de specifieke behoeften van de student aan, van de jongste (leert lezen) tot de meest ervaren: voorbereiding op een examen, een reis naar het buitenland, een heroriëntatie professioneel, ... de cursussen kunnen variëren van een conversatietafel tot een meer academische structuur met de nadruk op grammatica, vervoeging en woordenschat, of toch gebaseerd zijn op het thema van een bepaalde professionele sector.
Rina
Изучение голландскогo языка для русскоязычных - Nederlands voor RussischtaligeDe taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur