facebook
favorite button
1/4
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds januari 2018
Leraar sinds januari 2018
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Jonge gepassioneerde muzikant doceert muziektheorie en muziektheorie voor beginners.
course price icon
Van 23 € /h
arrow icon
- Wil je met muziek bezig zijn maar heb je geen of geen theoretische basis?
- Volg je een muziekopleiding maar heb je er moeite mee?
- Wil je persoonlijke hulp krijgen van een jonge gepassioneerde muzikant?

Vaak beschouwd als een vervelende taak, is muziektheorie voor muziek in werkelijkheid wat grammatica voor taal is. Het is een hulpmiddel, een code waarmee we kunnen begrijpen hoe onze taal werkt. Met woorden of met aantekeningen, het is hetzelfde!
Daarom is het belangrijk om op een pragmatische manier muziektheorie te leren, in gedachten houdend dat het er is om ons te helpen verschillende muzikale talen te begrijpen, helemaal niet om ons strikte regels op te leggen. Het zou inderdaad ondenkbaar zijn om de grammatica van een taal te leren zonder ooit zijn interesse in de huidige en gebruikelijke praktijk te zien!

Over mij:
Als 27-jarige pianist/geluidstechnicus/elektronische producer/componist en DJ bied ik hulp bij het leren van muziektheorie en muziektheorie, zowel in harmonie als ritme.
Momenteel ben ik masterstudent Geluid aan INSAS, heb ik musicologie gestudeerd aan de ULB en beoefen ik dagelijks muziek, hetzij als pianist (improvisatie, compositie, leren van jazz en klassieke stukken) of als geluidstechnicus en beatmaker.
Wat info over mijn muzikale reis:
- afgestudeerd aan de opleiding “klassieke piano” aan de academie van Etterbeek (10 jaar)
- lid van het bosacademie jazzensemble (4e jaar)
- 7 jaar lang regelmatig concerten en compositie in MAO (computer-assisted music) (voornamelijk hiphop)
- 7 jaar privélessen drums + Braziliaanse percussielessen (batucada) parallel
- voltooide muzikale opleiding (Academie van Etterbeek, 4 jaar oud)
- 3 jaar cursussen schrijven en muziekanalyse in de academie
- Solo DJ maar ook voor een hiphopgroep
- opnemen en mixen als geluidstechnicus binnen het kader van mijn studies en daarbuiten: muziek, film, geluidscreatie, enz.

De cursus:
Afhankelijk van uw wensen en / of uw behoeften, kan ik u aanraden de cursus te oriënteren op verschillende facetten van de muziektheorie. Of het nu gaat om harmonie, ritme, analyse of zicht lezen; of je doel nu kennis, compositie, improvisatie of het oefenen van een instrument is, ik pas me aan jou aan!
De eerste cursus is doorgaans gewijd aan het beoordelen van het kennis- en knowhowniveau van de leerling, en aan het samen opstellen van een ontwerpprogramma voor de volgende cursussen.
Het idee is om in je eigen tempo en in een goed humeur verder te gaan!

Deze cursus is in de eerste plaats bedoeld voor mensen die nieuw zijn in muziek.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen als u vragen of opmerkingen heeft, ik beantwoord u graag!
Extra informatie
De cursus vindt uitsluitend plaats met de piano als hoofdondersteuning (de student hoeft deze helemaal niet te kunnen bespelen).
Als je de lessen bij je thuis wilt doen, zorg dan dat je een keyboard hebt (elektrisch of akoestisch).
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Brussel, België
location type icon
Bij de leraar :
  • Rue Félix Terlinden, Etterbeek, Belgique
  • Churchill, Uccle, Belgique
location type icon
Online vanuit België
Over
Over mij:
Als 25-jarige pianist/drummer/componist/geluidstechnicus/elektronisch producer/DJ bied ik hulp bij het leren van muziektheorie en muziektheorie, zowel in harmonie als ritme.
Momenteel 3de jaars student Geluid aan INSAS, studeerde ik musicologie aan de ULB en oefen ik dagelijks muziek, of het nu gaat om pianist (improvisatie, compositie, het leren van jazz en klassieke stukken) of als geluidstechnicus en beatmaker.
Wat info over mijn muzikale reis:
- momenteel in het laatste jaar piano (Academie Etterbeek)
- lid van het jazzensemble van de Forest Academy (2e jaar)
- 7 jaar lang regelmatig concerten en compositie in MAO (computer-assisted music) (voornamelijk hiphop)
- 7 jaar privélessen drums + Braziliaanse percussielessen (batucada) parallel
- voltooide muzikale opleiding (Academie van Etterbeek, 4 jaar oud)
- 3 jaar cursussen schrijven en muziekanalyse in de academie
- Solo DJ maar ook voor een hiphopgroep
- opnemen en mixen als geluidstechnicus in het kader van mijn studie en daarbuiten: muziek, film, geluidscreatie, enz.
Opleiding
- Momenteel studeert Geluid (3e jaar) aan INSAS (Nationaal Hoger Instituut voor Podiumkunsten en Omroeptechnieken);
- Momenteel in het laatste jaar piano aan de Academie van Etterbeek;
- Momenteel in het 2e jaar Ensemble Jazz aan de Academie van Etterbeek;
- 4 jaar muzikale opleiding (notenleer) aan de Academie van Etterbeek voltooid;
- 1 jaar muziekwetenschap aan de Université Libre de Bruxelles
- 3 jaar Muzikale Analyse en Schrijven aan de Academie van Etterbeek;
- 7 jaar drums (pop - rock - jazz) privé met Dominique Hamet (Studio Diapason);
- 7 jaar Braziliaanse percussie "Batucada" (cursussen en vele concerten waaronder Zinneke Parades, Sidaction processies en anderen) met Augusto Rego (+ verschillende masterclasses gevolgd door een concert in het Jazz Station).
Leservaring
- 7 jaar regelmatig concerten en compositie in MAO (computer-assisted music) (voornamelijk hiphop), maar ook als pianist
- Veel concerten voorheen van Braziliaanse percussie
- Compositie van MAO (Computer Aided Music) hiphop/electro
- Beatmaker
- opnemen en mixen als geluidstechnicus in het kader van mijn studie en daarbuiten: muziek, film, geluidscreatie, enz.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Frans
Engels
Nederlands
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Deze cursus is voor alle muziekliefhebbers, jong of oud, van beginner tot gemiddeld niveau.
Afhankelijk van de verwachtingen van de student, kunnen we ervoor kiezen klassieke piano te werken, waarvoor muziektheorie moet worden geleerd die in de pianocursus kan worden geïntegreerd, en / of een actueler repertoire en werkstukken te selecteren die zijn geselecteerd volgens de smaak van de student.

Aarzel niet om contact met me op te nemen voor meer informatie.
verified badge
Beste muziekliefhebber

Ik ben een professioneel opgeleide pianist, met een uitgebreide ervaring in het uitvoeren van muziek (klassiek / pop / jazz) en lesgeven.

In deze les kun je leren:

Piano en toetsenborden
Begeleiding
Samenstelling
Muziek theorie
Liedjes schrijven
Oortraining
Stem

Naast het leren en spelen van muziek, omvat mijn klas ook Muziektherapie.

Probeer het eerst en beslis dan of je wilt doorgaan!
verified badge
Russian-korean Violinist born in Moscow, graduated from Moscow Tchaikovsky conservatory, Konservatorium Wien and conservatoire royal de Bruxelles (with distinction), gives lessons of violin playing and solfege in english, french or german in the center of Brussels (Place Jourdan, Etterbeek).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Will je graag viool leren spelen? Dan ben je aan het juiste adres!

Professionele muzikant met veel ervaring als viool leerkracht met een diploma van het Conservatorium van Moskau "P.I. Tsjaikovski", Musik und Kunst Privatuniversität der Stadt Wien en Koninlijk Conservatorium Brussel;
Ik bied mijn service aan mensen die op elk niveau geïnteresseerd zijn in viool spelen. Aarzel nit om contact met mij op te nemen. Ik spreek Engels, Duits, Frans, Russisch en envoudig Neederlands.

Locatie: Place Jourdan, Etterbeek Brussel
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Violoniste moscovite, diplomé du Conservatoire Tschaikovski du Moscou, conservatoire de Vienne et de Conservatoire royal de Bruxelles (avec distinction), donne les cours de violon pour les enfants, adultes et adolescents. Les cours de musique pour les enfants 1-4 ans en forme de petit concert. Cours en anglais, français, allemand ou russe. Cours à Etterbeek (Place Jourdan) ou online par webcam.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
verified badge
Ik ben altijd al gepassioneerd geweest door muziek, ik speel drie instrumenten en ik heb onlangs mijn pianostudie afgerond aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel in de klas van Piet Kuijken. Ik heb altijd gevonden dat het uiteindelijke doel van muziek delen was, en daarom oriënteer ik me sterk op alles wat in groepen wordt gedaan: kamermuziek, orkest, maar ook lesgeven, waardoor ik ook mijn passie kan delen.
Mijn cursus is voor iedereen: wil je helemaal opnieuw beginnen? Geen probleem, ik geef ook lessen in muziektheorie en muziekcultuur die een perfecte aanvulling zullen zijn om je een complete muzikant te maken.
Heb je al les gehad op de academie maar wil je een meer gepersonaliseerde of juist een andere aanpak? Ik bied methodische begeleiding voor elke student en ik pas mijn cursus aan alle profielen aan. Wil je je voorbereiden op een examen (toegang academie of conservatorium)? Ik word jouw persoonlijke coach en investeer persoonlijk in jouw succes.
Mijn cursus is bedoeld voor studenten die techniek en repertoire methodisch willen leren, maar ook voor degenen die willen leren voor de lol of om een specifiek stuk te leren.
verified badge
Klassieke lessen piano, jazz, compositie en improvisatie en lessen muziektheorie voor beginners of meer ervaren. Ik pas me aan aan de behoeften en wensen van de student door met hem of haar een persoonlijk project te bouwen.

Luisterend, enthousiast, gestructureerd, wil ik mijn praktische en / of theoretische kennis van piano en muziek overbrengen op kinderen en volwassenen door ze te laten evolueren.
verified badge
Heb je er altijd van gedroomd om piano te leren spelen of wil je graag wat basis Solfège-vaardigheden hebben om een ander instrument te leren? U bent bij ons aan het juiste adres. Ik geef u graag les in deze twee vakken die mij al van kleins af aan fascineren. Lessen kunnen bij mij thuis, rue Vergote of bij jou thuis gegeven worden als je een piano hebt. Aarzel niet om mij een kort bericht te sturen als u vragen heeft. Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten bij de volgende les!
verified badge
Welkom bij gemotiveerde leerlingen van 18 jaar en ouder die piano willen leren spelen
klassiek, jazz en/of pop, .....

Opleiding: Klassiek: 1995 - 2013: Academie Eeklo + BA en Ma bij
Koninklijk Conservatorium Brussel.
Jazz: Eeklo Academie 2004-2009
+ Evere Academie 2022-2025 met Nathalie Loriers

Dictie en presentatie bij VRT

Leservaring:
Meer dan 15 jaar ervaring met gedegen pianoles, voornamelijk aan kinderen, maar ook met enige ervaring aan volwassenen. Momenteel geef ik de voorkeur aan lesgeven aan volwassenen.

Professionele ervaring:
Duo Dyptik - Cello en piano
Big Band Evere (Flagey)
Jazzcombo (Jazz Station)
Momenteel studeert ze bij de Belgische jazzpianiste Nathalie Loriers

Radiopresentator op de Belgische nationale radio, KLARA


Cursussen beschikbaar in MEERDERE TALEN:
Vloeiend in het Nederlands, Frans en Engels.
Minder vloeiend Zweeds, Spaans en Italiaans
verified badge
Hallo! Ik vind het geweldig om les te geven en mijn passie voor kunst te delen. Ik ben altijd een geduldige en zorgzame leraar.

Je hebt geen voorkennis nodig: ik laat je graag vanaf nul kennismaken met de piano (en desgewenst ook met muziektheorie). Ik ben pedagogisch vertrouwd met de meeste pianostijlen, dus ik kan je het juiste advies geven, ongeacht je ambities of doelen: Klassiek, Jazz, Begeleiding, Variété, Rock, Improvisatie, enzovoort.
Ik heb gestudeerd aan het Conservatorium van Bergen (compositie) en aan de UCLouvain (kunstgeschiedenis/musicologie). Ik studeer nu biologie aan de ULB, want waarom ook niet ;)
Met 7 jaar ervaring in het muziekonderwijs (piano, compositie, muziektheorie) heb ik de kans gehad om les te geven aan leerlingen van alle leeftijden en achtergronden. Ik heb geleerd mijn lesstijl aan te passen aan ieders individuele behoeften.

✔️Voor alle leeftijden en alle niveaus
✔️Ik geef les in alle stijlen, of het nu klassiek, jazz of variété is.
✔️Ik pas mijn methode aan op jouw behoeften en wensen.
verified badge
In deze lessen leer je hoe je zelf muziek op papier kan zetten. Dat doen we aan de hand van componeren, harmoniseren en arrangeren.

We werken progressief aan je vaardigheden en fine-tuning, zodat je na verloop van tijd zelfstandig aan de slag kan.
verified badge
Ik heb hoorn gestudeerd aan het conservatorium van Brussel en bied muziektheorie/muziektraining voor alle leeftijden vanaf 7 jaar, voor niveaus van beginner tot eerste jaar conservatorium.
Momenteel studeer ik psychologie aan de UGent en daarnaast speel ik intensief muziek (hoorn en cello).
verified badge
Wil je leren hoe je je favoriete nummer of stuk speelt? Of wilt u misschien dat uw kinderen meer leren over klassieke muziek? Viool leren spelen is een geweldige manier om je muzikaliteit en zoveel vaardigheden te ontwikkelen.

Introductie van muzieknotatie, leren zingen en stukken spelen op een leuke en boeiende manier voor alle leeftijden.
verified badge
Ontdek een gepersonaliseerde pedagogische aanpak met lessen muziektheorie aangepast aan alle niveaus. Mijn doel is om studenten te motiveren en hen met vriendelijkheid en geduld te begeleiden op hun muzikale reis. Of je nu een beginner bent of al enige muzikale ervaring hebt, ik ben hier om je te helpen je muzikale vaardigheden te ontwikkelen en de fijne kneepjes van muziek met enthousiasme en aanmoediging te ontdekken!
verified badge
Afgestudeerd aan het Conservatorium van Lyon in cello, muzikale opleiding en met een dubbele Master in cello en contrabas aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel

Daarnaast moet u er meer over weten.

Ik geef lessen voor alle niveaus, alle leeftijden.

Daarnaast moet u er meer over weten.

Je houdt van Bach-suites voor cello solo, de muziek van Telemann, Chopin, tango's, enz. Het is mogelijk om op elke leeftijd muziek te leren en ik begeleid je graag op jouw reis.

Daarnaast moet u er meer over weten.

Je beschikt niet over een instrument, ik leen je er één tijdens de eerste les en kan je daarna begeleiden in je zoektocht naar een instrument.



Ik geef les bij mij thuis, bij jou in Elsene, Etterbeek, Sint-Gillis, Vorst, Ukkel, Watermaal-Bosvoorde en in Brussel. Mogelijkheid om lessen te geven via Zoom of anders.

Daarnaast moet u er meer over weten.

Ik geef les in het Frans, Engels en Nederlands.
verified badge
Ik richt mij op het geven van saxofoonlessen aan mensen met een stevige of basis basis die zich willen verbeteren of willen gaan improviseren. Deze cursus is speciaal voor degenen die het gevoel hebben dat ze stagneren in het verbeteren van hun muziekvaardigheden. Ik analyseer actief uw verbeterpunten en zorg voor persoonlijke begeleiding en werkwijze. Ik ben me er zeer van bewust dat elke persoon anders denkt tijdens het improviseren: er worden persoonlijke oefeningen gegeven, afhankelijk van je behoeften.

Lessen toegepaste muziektheorie zijn een ondersteuning van deze les. Ik integreer akkoordentheorie in praktische saxofoonlessen, waarbij ik een belangrijke verbinding maak tussen oor en theorie.

Ik begon klassieke saxofoon te spelen en studeer momenteel jazzsaxofoon aan het conservatorium van Brussel. Door de overstap naar Jazz ben ik mijn eigen improvisatiegedrag gaan analyseren, wat ik een cruciale stap in de ontwikkeling vind.

Neem gerust contact op!

Ook geef ik graag lessen aan complete beginners of kinderen.
verified badge
Heb je altijd al piano willen leren spelen en weet je niet hoe te beginnen? Heb je al een muzikale achtergrond en wil je je pianistieke vaardigheden/kennis van muziektheorie bijschaven? Of ben je al een gevorderde speler die nog verder in het detail wil treden? Ik bied lessen piano en muziektheorie aan.

In mijn pianolessen ga ik samen met de student op zoek naar zijn muzikale persoonlijkheid. Afhankelijk van diens voorkeur ligt de nadruk op jazz en improvisatie of op klassieke muziek, aangevuld door de nodige muziektheorie. Ik probeer steeds in te spelen op het tempo en de noden van iedere individuele student. Spelplezier staat voorop. Ik geef les aan alle leeftijden.
message icon
Contacteer Oscar
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Deze cursus is voor alle muziekliefhebbers, jong of oud, van beginner tot gemiddeld niveau.
Afhankelijk van de verwachtingen van de student, kunnen we ervoor kiezen klassieke piano te werken, waarvoor muziektheorie moet worden geleerd die in de pianocursus kan worden geïntegreerd, en / of een actueler repertoire en werkstukken te selecteren die zijn geselecteerd volgens de smaak van de student.

Aarzel niet om contact met me op te nemen voor meer informatie.
verified badge
Beste muziekliefhebber

Ik ben een professioneel opgeleide pianist, met een uitgebreide ervaring in het uitvoeren van muziek (klassiek / pop / jazz) en lesgeven.

In deze les kun je leren:

Piano en toetsenborden
Begeleiding
Samenstelling
Muziek theorie
Liedjes schrijven
Oortraining
Stem

Naast het leren en spelen van muziek, omvat mijn klas ook Muziektherapie.

Probeer het eerst en beslis dan of je wilt doorgaan!
verified badge
Russian-korean Violinist born in Moscow, graduated from Moscow Tchaikovsky conservatory, Konservatorium Wien and conservatoire royal de Bruxelles (with distinction), gives lessons of violin playing and solfege in english, french or german in the center of Brussels (Place Jourdan, Etterbeek).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Will je graag viool leren spelen? Dan ben je aan het juiste adres!

Professionele muzikant met veel ervaring als viool leerkracht met een diploma van het Conservatorium van Moskau "P.I. Tsjaikovski", Musik und Kunst Privatuniversität der Stadt Wien en Koninlijk Conservatorium Brussel;
Ik bied mijn service aan mensen die op elk niveau geïnteresseerd zijn in viool spelen. Aarzel nit om contact met mij op te nemen. Ik spreek Engels, Duits, Frans, Russisch en envoudig Neederlands.

Locatie: Place Jourdan, Etterbeek Brussel
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Violoniste moscovite, diplomé du Conservatoire Tschaikovski du Moscou, conservatoire de Vienne et de Conservatoire royal de Bruxelles (avec distinction), donne les cours de violon pour les enfants, adultes et adolescents. Les cours de musique pour les enfants 1-4 ans en forme de petit concert. Cours en anglais, français, allemand ou russe. Cours à Etterbeek (Place Jourdan) ou online par webcam.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
verified badge
Ik ben altijd al gepassioneerd geweest door muziek, ik speel drie instrumenten en ik heb onlangs mijn pianostudie afgerond aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel in de klas van Piet Kuijken. Ik heb altijd gevonden dat het uiteindelijke doel van muziek delen was, en daarom oriënteer ik me sterk op alles wat in groepen wordt gedaan: kamermuziek, orkest, maar ook lesgeven, waardoor ik ook mijn passie kan delen.
Mijn cursus is voor iedereen: wil je helemaal opnieuw beginnen? Geen probleem, ik geef ook lessen in muziektheorie en muziekcultuur die een perfecte aanvulling zullen zijn om je een complete muzikant te maken.
Heb je al les gehad op de academie maar wil je een meer gepersonaliseerde of juist een andere aanpak? Ik bied methodische begeleiding voor elke student en ik pas mijn cursus aan alle profielen aan. Wil je je voorbereiden op een examen (toegang academie of conservatorium)? Ik word jouw persoonlijke coach en investeer persoonlijk in jouw succes.
Mijn cursus is bedoeld voor studenten die techniek en repertoire methodisch willen leren, maar ook voor degenen die willen leren voor de lol of om een specifiek stuk te leren.
verified badge
Klassieke lessen piano, jazz, compositie en improvisatie en lessen muziektheorie voor beginners of meer ervaren. Ik pas me aan aan de behoeften en wensen van de student door met hem of haar een persoonlijk project te bouwen.

Luisterend, enthousiast, gestructureerd, wil ik mijn praktische en / of theoretische kennis van piano en muziek overbrengen op kinderen en volwassenen door ze te laten evolueren.
verified badge
Heb je er altijd van gedroomd om piano te leren spelen of wil je graag wat basis Solfège-vaardigheden hebben om een ander instrument te leren? U bent bij ons aan het juiste adres. Ik geef u graag les in deze twee vakken die mij al van kleins af aan fascineren. Lessen kunnen bij mij thuis, rue Vergote of bij jou thuis gegeven worden als je een piano hebt. Aarzel niet om mij een kort bericht te sturen als u vragen heeft. Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten bij de volgende les!
verified badge
Welkom bij gemotiveerde leerlingen van 18 jaar en ouder die piano willen leren spelen
klassiek, jazz en/of pop, .....

Opleiding: Klassiek: 1995 - 2013: Academie Eeklo + BA en Ma bij
Koninklijk Conservatorium Brussel.
Jazz: Eeklo Academie 2004-2009
+ Evere Academie 2022-2025 met Nathalie Loriers

Dictie en presentatie bij VRT

Leservaring:
Meer dan 15 jaar ervaring met gedegen pianoles, voornamelijk aan kinderen, maar ook met enige ervaring aan volwassenen. Momenteel geef ik de voorkeur aan lesgeven aan volwassenen.

Professionele ervaring:
Duo Dyptik - Cello en piano
Big Band Evere (Flagey)
Jazzcombo (Jazz Station)
Momenteel studeert ze bij de Belgische jazzpianiste Nathalie Loriers

Radiopresentator op de Belgische nationale radio, KLARA


Cursussen beschikbaar in MEERDERE TALEN:
Vloeiend in het Nederlands, Frans en Engels.
Minder vloeiend Zweeds, Spaans en Italiaans
verified badge
Hallo! Ik vind het geweldig om les te geven en mijn passie voor kunst te delen. Ik ben altijd een geduldige en zorgzame leraar.

Je hebt geen voorkennis nodig: ik laat je graag vanaf nul kennismaken met de piano (en desgewenst ook met muziektheorie). Ik ben pedagogisch vertrouwd met de meeste pianostijlen, dus ik kan je het juiste advies geven, ongeacht je ambities of doelen: Klassiek, Jazz, Begeleiding, Variété, Rock, Improvisatie, enzovoort.
Ik heb gestudeerd aan het Conservatorium van Bergen (compositie) en aan de UCLouvain (kunstgeschiedenis/musicologie). Ik studeer nu biologie aan de ULB, want waarom ook niet ;)
Met 7 jaar ervaring in het muziekonderwijs (piano, compositie, muziektheorie) heb ik de kans gehad om les te geven aan leerlingen van alle leeftijden en achtergronden. Ik heb geleerd mijn lesstijl aan te passen aan ieders individuele behoeften.

✔️Voor alle leeftijden en alle niveaus
✔️Ik geef les in alle stijlen, of het nu klassiek, jazz of variété is.
✔️Ik pas mijn methode aan op jouw behoeften en wensen.
verified badge
In deze lessen leer je hoe je zelf muziek op papier kan zetten. Dat doen we aan de hand van componeren, harmoniseren en arrangeren.

We werken progressief aan je vaardigheden en fine-tuning, zodat je na verloop van tijd zelfstandig aan de slag kan.
verified badge
Ik heb hoorn gestudeerd aan het conservatorium van Brussel en bied muziektheorie/muziektraining voor alle leeftijden vanaf 7 jaar, voor niveaus van beginner tot eerste jaar conservatorium.
Momenteel studeer ik psychologie aan de UGent en daarnaast speel ik intensief muziek (hoorn en cello).
verified badge
Wil je leren hoe je je favoriete nummer of stuk speelt? Of wilt u misschien dat uw kinderen meer leren over klassieke muziek? Viool leren spelen is een geweldige manier om je muzikaliteit en zoveel vaardigheden te ontwikkelen.

Introductie van muzieknotatie, leren zingen en stukken spelen op een leuke en boeiende manier voor alle leeftijden.
verified badge
Ontdek een gepersonaliseerde pedagogische aanpak met lessen muziektheorie aangepast aan alle niveaus. Mijn doel is om studenten te motiveren en hen met vriendelijkheid en geduld te begeleiden op hun muzikale reis. Of je nu een beginner bent of al enige muzikale ervaring hebt, ik ben hier om je te helpen je muzikale vaardigheden te ontwikkelen en de fijne kneepjes van muziek met enthousiasme en aanmoediging te ontdekken!
verified badge
Afgestudeerd aan het Conservatorium van Lyon in cello, muzikale opleiding en met een dubbele Master in cello en contrabas aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel

Daarnaast moet u er meer over weten.

Ik geef lessen voor alle niveaus, alle leeftijden.

Daarnaast moet u er meer over weten.

Je houdt van Bach-suites voor cello solo, de muziek van Telemann, Chopin, tango's, enz. Het is mogelijk om op elke leeftijd muziek te leren en ik begeleid je graag op jouw reis.

Daarnaast moet u er meer over weten.

Je beschikt niet over een instrument, ik leen je er één tijdens de eerste les en kan je daarna begeleiden in je zoektocht naar een instrument.



Ik geef les bij mij thuis, bij jou in Elsene, Etterbeek, Sint-Gillis, Vorst, Ukkel, Watermaal-Bosvoorde en in Brussel. Mogelijkheid om lessen te geven via Zoom of anders.

Daarnaast moet u er meer over weten.

Ik geef les in het Frans, Engels en Nederlands.
verified badge
Ik richt mij op het geven van saxofoonlessen aan mensen met een stevige of basis basis die zich willen verbeteren of willen gaan improviseren. Deze cursus is speciaal voor degenen die het gevoel hebben dat ze stagneren in het verbeteren van hun muziekvaardigheden. Ik analyseer actief uw verbeterpunten en zorg voor persoonlijke begeleiding en werkwijze. Ik ben me er zeer van bewust dat elke persoon anders denkt tijdens het improviseren: er worden persoonlijke oefeningen gegeven, afhankelijk van je behoeften.

Lessen toegepaste muziektheorie zijn een ondersteuning van deze les. Ik integreer akkoordentheorie in praktische saxofoonlessen, waarbij ik een belangrijke verbinding maak tussen oor en theorie.

Ik begon klassieke saxofoon te spelen en studeer momenteel jazzsaxofoon aan het conservatorium van Brussel. Door de overstap naar Jazz ben ik mijn eigen improvisatiegedrag gaan analyseren, wat ik een cruciale stap in de ontwikkeling vind.

Neem gerust contact op!

Ook geef ik graag lessen aan complete beginners of kinderen.
verified badge
Heb je altijd al piano willen leren spelen en weet je niet hoe te beginnen? Heb je al een muzikale achtergrond en wil je je pianistieke vaardigheden/kennis van muziektheorie bijschaven? Of ben je al een gevorderde speler die nog verder in het detail wil treden? Ik bied lessen piano en muziektheorie aan.

In mijn pianolessen ga ik samen met de student op zoek naar zijn muzikale persoonlijkheid. Afhankelijk van diens voorkeur ligt de nadruk op jazz en improvisatie of op klassieke muziek, aangevuld door de nodige muziektheorie. Ik probeer steeds in te spelen op het tempo en de noden van iedere individuele student. Spelplezier staat voorop. Ik geef les aan alle leeftijden.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Oscar