facebook
favorite button
1/3
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds april 2023
Leraar sinds april 2023
Vertaald met GoogleBekijk origineel
PRIVÉLESSEN CELLO, CONTRABAS EN MUZIKALE OPLEIDING IN HET BRUSSELSE GEWEST EN AFSTAND
course price icon
Van 36 € /h
arrow icon
Afgestudeerd aan het Conservatorium van Lyon in cello, muzikale opleiding en met een dubbele Master in cello en contrabas aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel

Daarnaast moet u er meer over weten.

Ik geef lessen voor alle niveaus, alle leeftijden.

Daarnaast moet u er meer over weten.

Je houdt van Bach-suites voor cello solo, de muziek van Telemann, Chopin, tango's, enz. Het is mogelijk om op elke leeftijd muziek te leren en ik begeleid je graag op jouw reis.

Daarnaast moet u er meer over weten.

Je beschikt niet over een instrument, ik leen je er één tijdens de eerste les en kan je daarna begeleiden in je zoektocht naar een instrument.



Ik geef les bij mij thuis, bij jou in Elsene, Etterbeek, Sint-Gillis, Vorst, Ukkel, Watermaal-Bosvoorde en in Brussel. Mogelijkheid om lessen te geven via Zoom of anders.

Daarnaast moet u er meer over weten.

Ik geef les in het Frans, Engels en Nederlands.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Elsene, Brussel, België
  • In de omgeving van Etterbeek, Brussel, België
location type icon
Bij de leraar :
  • Rue du Viaduc, Ixelles, Belgique
Over
Afgestudeerd aan de conservatoria van Avignon en Lyon en het Koninklijk Conservatorium van Brussel. Met een dubbel masterdiploma cello en contrabas geef ik muzieklessen voor jong en oud
Opleiding
studeerde af aan de Conservatoria van Avignon en Lyon en het Koninklijk Conservatorium van Brussel in muzikale opleiding, instrumentaal lezen, cello en contrabas
Leservaring
Ruim 15 jaar professionele ervaring in het lesgeven en op het gebied van de muziekscene in diverse opleidingen
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Frans
Engels
Nederlands
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Afgestudeerd aan het Conservatorium van Lyon in cello, muzikale opleiding en met een dubbele Master in cello en contrabas aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel





Daarnaast moet u er meer over weten.

Ik geef lessen voor alle niveaus, alle leeftijden.

Daarnaast moet u er meer over weten.

Daarnaast moet u er meer over weten.

Je houdt van Bach-suites voor cello solo, de muziek van Telemann, Chopin, tango's, enz. Het is mogelijk om op elke leeftijd muziek te leren en ik begeleid je graag op jouw reis.

Daarnaast moet u er meer over weten.

Je beschikt niet over een instrument, ik leen je er één tijdens de eerste les en kan je daarna begeleiden in je zoektocht naar een instrument.



Ik geef les bij mij thuis, bij jou in Elsene, Etterbeek, Sint-Gillis, Vorst, Ukkel, Watermaal-Bosvoorde en in Brussel. Mogelijkheid om lessen te geven via Zoom of anders.

Daarnaast moet u er meer over weten.

Ik geef les in het Frans, Engels en Nederlands.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Deze cursus is voor alle muziekliefhebbers, jong of oud, van beginner tot gemiddeld niveau.
Afhankelijk van de verwachtingen van de student, kunnen we ervoor kiezen klassieke piano te werken, waarvoor muziektheorie moet worden geleerd die in de pianocursus kan worden geïntegreerd, en / of een actueler repertoire en werkstukken te selecteren die zijn geselecteerd volgens de smaak van de student.

Aarzel niet om contact met me op te nemen voor meer informatie.
verified badge
Afgestudeerd in Frankrijk voor een klassieke opleiding, bied ik cursussen fluiten aan (van piccolo tot octobasse via bas en altviool!).
De inhoud van de cursussen zal worden aangepast aan de behoeften van elke cursus. Ik beoefen improvisatie al een aantal jaren, de Braziliaanse muziek (choro) is een van mijn specialiteiten. Ik speel ook in het Franse Flutes Orchestra en deel graag mijn praktijken en degelijk onderzoek, zoals multiphonic, fluit en stem, circulaire ademhaling, fluittoon en andere flatterzung! Muziektheorie wordt natuurlijk geleerd als dat nodig is.
Ik kan lessen geven in het Frans, Portugees (Brazilië), Engels.
verified badge
Gepassioneerd door muziek en afgestudeerd in piano aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel, bied ik een cursus muziektheorie aan, of je nu helemaal opnieuw wilt beginnen, voor herstel of voor verbetering. Na ook de cursussen schrijven, harmonie, geavanceerde muziektheorie en praktische harmonie te hebben voltooid, kan ik alle profielen helpen, van beginner tot conservatoriumstudent, of het nu gaat om ritme, muziektheorie, toetsen lezen, harmonie, muziektheorie toegepast op het toetsenbord , enzovoort.
verified badge
Ik ben een professionele violist. Ik ben cum laude afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel (Master) en heb een Bachelor Diploma van Codarts (Rotterdam).
Ik volgde ook een masteropleiding Muziekeducatie aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel.

Ik geef les aan studenten van alle leeftijden en niveaus.
Ik heb vijftien jaar ervaring als docent in Nederland en België (privé en op muziekscholen/muziekacademies).

In mijn lessen help ik de studenten om een goed contact met het instrument te vinden en een positieve relatie met muziek te cultiveren door de ontwikkeling van auditieve vaardigheden, gevoel voor ritme en een optimaal lichaamsgebruik te integreren, zodat ze zich kunnen verbinden met hun muzikale verbeelding.
De lessen zijn aangepast aan de behoeften en wensen van elke student.
verified badge
Violist van het Koninklijk Conservatorium van Brussel en het IMEP van Namen, ik geef vioollessen op alle niveaus, alle leeftijden, vanaf 5 jaar voor kinderen.

Met enkele jaren ervaring in het vioollesgeven zijn mijn lessen voor iedereen geschikt, wat je wensen ook zijn. Ik pas mijn werkwijze aan aan de wensen en leeftijd van de leerling, en het starten met een instrument als volwassene mag geen belemmering zijn.
Ik ben afgestudeerd in de musicologie aan de La Sorbonne en aan de ULB en bied ook ondersteunende cursussen aan in muzikale vorming, muziekgeschiedenis en analyse.

Een instrumentles duurt doorgaans een uur. Indien nodig kan ik de tijd tussen Viool en Muziekopleiding/Geschiedenis inkorten.
verified badge
Wil je je stem ontdekken? Ik ben een klassiek geschoolde countertenor die je de basis van zangtechniek kan leren. Laten we zingen en plezier hebben!

Ik ben een conservatoriumstudent die ervaring heeft met lesgeven op beginners- en intermediair niveau.

Ik ben een zeer positieve en flexibele docent, dus ik pas me volledig aan aan de behoeften van mijn studenten.

Ik spreek Nederlands, Engels, Russisch en een beetje Frans.
verified badge
Altijd al viool willen spelen, maar is het nooit gebeurd?

Jaren van je viool niet aangeraakt en nu de wil om hem weer op te pakken?

Je bent nooit te oud om het te leren of om het weer op te pakken!
Ik ben een violist uit Hongarije - ik heb mijn masterdiploma in onderwijs afgerond aan de universiteit van Debrecen, en in de tussentijd heb ik vioollessen gegeven op verschillende muziekscholen in Hongarije. Ik heb actief gespeeld in verschillende professionele orkesten.
Vanaf dit jaar ben ik begonnen met de artistieke masteropleiding aan het Lemmensinstituut.
Sinds mijn eerste jaar aan de universiteit geef ik privélessen, ik heb ervaring met zowel kinderen als volwassenen.
verified badge
Muziek is mijn passie en het is voor mij een genoegen om het door te geven: door mijn educatieve ervaring en mijn opleiding kan ik muziek leren met spelletjes en speelse methoden om met plezier te leren en spelen, en ik pas de stukken en methoden aan volgens het niveau van de leerlingen en hun leeftijden.
verified badge
Hallo allemaal!
Mijn naam is María, ik ben een Venezolaanse celliste.
Al mijn muzikale opleiding was binnen het muzikale programma "El Sistema" in Venezuela. Deze opleiding was gebaseerd op het voorbereiden van mezelf als een beter mens door cello te spelen in orkesten, kamermuziek en als solist.
Ik studeer momenteel mijn Master diploma aan het Koninklijk Conservatorium Brussel.
Waaruit bestaan mijn lessen?
Cellolessen voor alle niveaus (beginner, halfgevorderd en gevorderd), het maakt niet uit of je nog nooit cello hebt gespeeld of al aan het studeren bent, het belangrijkste is om je te helpen de doelen te bereiken die je wilt met dit prachtige instrument.
Om betere resultaten te krijgen met oefenen, als het nodig is om je te helpen met muziektheorie, zal ik je helpen.
Ook als je hulp zoekt bij orkestfragmenten voor audities, ben ik er voor jou!
Voor kinderen is ouderlijke ondersteuning ook belangrijk tijdens een les, we zijn allemaal een team en we moeten samenwerken om de doelen te bereiken!
De lessen kunnen persoonlijk bij u thuis of bij mij (BRUSSEL, BELGI) of via videocall (Skype, Zoom, enz.) plaatsvinden. De schema's zijn gepland volgens de tijd van de student en de leraar.

Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten en samen te werken!
Maria.
verified badge
Lessen in piano, klavecimbel en historische en moderne cello, met een programma en repertoire dat is aangepast aan de doelstellingen en het tempo van elke leerling, jong, oud of volwassen, voor een algemene introductie tot deze instrumenten, ter voorbereiding op het hoger muziekonderwijs, als aanvullend hulpmiddel voor examens aan muziekacademies, of als hobby, of voor het maken van amateurmuziek in groepsverband, of voor het ontwikkelen van kwaliteiten als concentratie, coördinatie, discipline, uitdrukkingsvermogen, stijlbewustzijn en muziekgeschiedenis.
In mijn lessen vertrouw ik vooral op oude traditionele methoden, boeken en repertoire, die hun efficiëntie in de loop der tijd hebben bewezen. Ik maak ook gebruik van de onderwijstraditie van partimenti van de oude Napolitaanse conservatoria - oefeningen voor het componeren die al vroeg kunnen worden toegepast. Dit voegt niet alleen een creatief element toe, al snel na het begin, maar leert ook via oefening de basisbeginselen van harmonie en polyfonie.
Indien de student dit wenst, kunnen de lessen gecombineerd worden (+30 min.) met theorie/solfege (gehoortraining).
Engels, Nederlands, française, Deutsch.
Ik geef al meer dan 15 jaar les, privé, in Brussel en in het verleden ook in New York, aan meer dan 100 studenten.
Ik ben afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel in barokcello en klavecimbel, maar ik speel ook moderne cello, orgel en piano.
verified badge
Ik heb hoorn gestudeerd aan het conservatorium van Brussel en bied muziektheorie/muziektraining voor alle leeftijden vanaf 7 jaar, voor niveaus van beginner tot eerste jaar conservatorium.
Momenteel studeer ik psychologie aan de UGent en daarnaast speel ik intensief muziek (hoorn en cello).
verified badge
Wil je leren hoe je je favoriete nummer of stuk speelt? Of wilt u misschien dat uw kinderen meer leren over klassieke muziek? Viool leren spelen is een geweldige manier om je muzikaliteit en zoveel vaardigheden te ontwikkelen.

Introductie van muzieknotatie, leren zingen en stukken spelen op een leuke en boeiende manier voor alle leeftijden.
verified badge
✍️ Wil je leren componeren, maar weet je niet waar je moet beginnen?
🎓 Tijdens deze compositiecursus leer je alles wat je nodig hebt om te leren componeren: klassieke, jazz- en popharmonie; melodieopbouw, ritmes en grooves, en de basisprincipes van orkestratie!
✅ De cursus is altijd praktisch van aard. Tijdens de cursus komen theorie en analyses van werken aan bod. Daarna bied ik je oefeningen aan om thuis te maken, met gegarandeerde wekelijkse nascholing.

🎯 Perfect voor beginners of voor iedereen die zijn kennis van harmonie/ritme wil verdiepen.

Er is geen enkele kennis van muziektheorie nodig!
verified badge
Mijn naam is Francisco, ik ben een Argentijnse gitarist die momenteel in Brussel woont. Ik ben mijn studie aan het conservatorium (KCB) aan het afronden, maar ik speel al het grootste deel van mijn leven en geef al een paar jaar privéles en muziekacademische lessen.
Hoewel mijn muzikale focus vooral ligt op jazz en improvisatie in het algemeen, houd ik ook van funk, blues, rock, pop, indie en folk.

Ik zou mijn manier van lesgeven omschrijven als flexibel. Ik geloof erin dat ik samen met elke student een programma moet samenstellen waarin zijn of haar specifieke muzikale interesses aan bod komen en dat ik tegelijkertijd de gebieden die ik fundamenteel vind, moet verkennen en ontwikkelen, ongeacht de muziekstijl of het genre: ritme en gevoel voor timing, klank, techniek, houding en kennis van het toetsbord.

Enkele onderwerpen die we zullen behandelen:

Repertoire (liedjes leren)
Drieklanken en toonladders
Akkoorden
Metronoom oefeningen
Plukken
Linker- en rechterhandcoördinatie

En nog veel meer!
verified badge
Heb je ooit naar een muziekstuk geluisterd en wilde je er meer over weten?

Ik bied gepersonaliseerde muzieklessen aan, waarbij JIJ beslist wat je wilt ontdekken! Of je nu nieuwsgierig bent naar harmonie, ritme, muziekstijlen van over de hele wereld of een ander concept, ik zal elke les afstemmen op jouw interesses. En als er een onderwerp is waar ik nog niet bekend mee ben, neem ik de tijd om het te leren en de les speciaal voor jou voor te bereiden.

Of, als u dat liever doet, kunt u een begeleide introductie tot muziek volgen, waarbij u essentiële concepten verkent aan de hand van zorgvuldig geselecteerde luistervoorbeelden van over de hele wereld.
message icon
Contacteer Charlotte
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Deze cursus is voor alle muziekliefhebbers, jong of oud, van beginner tot gemiddeld niveau.
Afhankelijk van de verwachtingen van de student, kunnen we ervoor kiezen klassieke piano te werken, waarvoor muziektheorie moet worden geleerd die in de pianocursus kan worden geïntegreerd, en / of een actueler repertoire en werkstukken te selecteren die zijn geselecteerd volgens de smaak van de student.

Aarzel niet om contact met me op te nemen voor meer informatie.
verified badge
Afgestudeerd in Frankrijk voor een klassieke opleiding, bied ik cursussen fluiten aan (van piccolo tot octobasse via bas en altviool!).
De inhoud van de cursussen zal worden aangepast aan de behoeften van elke cursus. Ik beoefen improvisatie al een aantal jaren, de Braziliaanse muziek (choro) is een van mijn specialiteiten. Ik speel ook in het Franse Flutes Orchestra en deel graag mijn praktijken en degelijk onderzoek, zoals multiphonic, fluit en stem, circulaire ademhaling, fluittoon en andere flatterzung! Muziektheorie wordt natuurlijk geleerd als dat nodig is.
Ik kan lessen geven in het Frans, Portugees (Brazilië), Engels.
verified badge
Gepassioneerd door muziek en afgestudeerd in piano aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel, bied ik een cursus muziektheorie aan, of je nu helemaal opnieuw wilt beginnen, voor herstel of voor verbetering. Na ook de cursussen schrijven, harmonie, geavanceerde muziektheorie en praktische harmonie te hebben voltooid, kan ik alle profielen helpen, van beginner tot conservatoriumstudent, of het nu gaat om ritme, muziektheorie, toetsen lezen, harmonie, muziektheorie toegepast op het toetsenbord , enzovoort.
verified badge
Ik ben een professionele violist. Ik ben cum laude afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel (Master) en heb een Bachelor Diploma van Codarts (Rotterdam).
Ik volgde ook een masteropleiding Muziekeducatie aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel.

Ik geef les aan studenten van alle leeftijden en niveaus.
Ik heb vijftien jaar ervaring als docent in Nederland en België (privé en op muziekscholen/muziekacademies).

In mijn lessen help ik de studenten om een goed contact met het instrument te vinden en een positieve relatie met muziek te cultiveren door de ontwikkeling van auditieve vaardigheden, gevoel voor ritme en een optimaal lichaamsgebruik te integreren, zodat ze zich kunnen verbinden met hun muzikale verbeelding.
De lessen zijn aangepast aan de behoeften en wensen van elke student.
verified badge
Violist van het Koninklijk Conservatorium van Brussel en het IMEP van Namen, ik geef vioollessen op alle niveaus, alle leeftijden, vanaf 5 jaar voor kinderen.

Met enkele jaren ervaring in het vioollesgeven zijn mijn lessen voor iedereen geschikt, wat je wensen ook zijn. Ik pas mijn werkwijze aan aan de wensen en leeftijd van de leerling, en het starten met een instrument als volwassene mag geen belemmering zijn.
Ik ben afgestudeerd in de musicologie aan de La Sorbonne en aan de ULB en bied ook ondersteunende cursussen aan in muzikale vorming, muziekgeschiedenis en analyse.

Een instrumentles duurt doorgaans een uur. Indien nodig kan ik de tijd tussen Viool en Muziekopleiding/Geschiedenis inkorten.
verified badge
Wil je je stem ontdekken? Ik ben een klassiek geschoolde countertenor die je de basis van zangtechniek kan leren. Laten we zingen en plezier hebben!

Ik ben een conservatoriumstudent die ervaring heeft met lesgeven op beginners- en intermediair niveau.

Ik ben een zeer positieve en flexibele docent, dus ik pas me volledig aan aan de behoeften van mijn studenten.

Ik spreek Nederlands, Engels, Russisch en een beetje Frans.
verified badge
Altijd al viool willen spelen, maar is het nooit gebeurd?

Jaren van je viool niet aangeraakt en nu de wil om hem weer op te pakken?

Je bent nooit te oud om het te leren of om het weer op te pakken!
Ik ben een violist uit Hongarije - ik heb mijn masterdiploma in onderwijs afgerond aan de universiteit van Debrecen, en in de tussentijd heb ik vioollessen gegeven op verschillende muziekscholen in Hongarije. Ik heb actief gespeeld in verschillende professionele orkesten.
Vanaf dit jaar ben ik begonnen met de artistieke masteropleiding aan het Lemmensinstituut.
Sinds mijn eerste jaar aan de universiteit geef ik privélessen, ik heb ervaring met zowel kinderen als volwassenen.
verified badge
Muziek is mijn passie en het is voor mij een genoegen om het door te geven: door mijn educatieve ervaring en mijn opleiding kan ik muziek leren met spelletjes en speelse methoden om met plezier te leren en spelen, en ik pas de stukken en methoden aan volgens het niveau van de leerlingen en hun leeftijden.
verified badge
Hallo allemaal!
Mijn naam is María, ik ben een Venezolaanse celliste.
Al mijn muzikale opleiding was binnen het muzikale programma "El Sistema" in Venezuela. Deze opleiding was gebaseerd op het voorbereiden van mezelf als een beter mens door cello te spelen in orkesten, kamermuziek en als solist.
Ik studeer momenteel mijn Master diploma aan het Koninklijk Conservatorium Brussel.
Waaruit bestaan mijn lessen?
Cellolessen voor alle niveaus (beginner, halfgevorderd en gevorderd), het maakt niet uit of je nog nooit cello hebt gespeeld of al aan het studeren bent, het belangrijkste is om je te helpen de doelen te bereiken die je wilt met dit prachtige instrument.
Om betere resultaten te krijgen met oefenen, als het nodig is om je te helpen met muziektheorie, zal ik je helpen.
Ook als je hulp zoekt bij orkestfragmenten voor audities, ben ik er voor jou!
Voor kinderen is ouderlijke ondersteuning ook belangrijk tijdens een les, we zijn allemaal een team en we moeten samenwerken om de doelen te bereiken!
De lessen kunnen persoonlijk bij u thuis of bij mij (BRUSSEL, BELGI) of via videocall (Skype, Zoom, enz.) plaatsvinden. De schema's zijn gepland volgens de tijd van de student en de leraar.

Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten en samen te werken!
Maria.
verified badge
Lessen in piano, klavecimbel en historische en moderne cello, met een programma en repertoire dat is aangepast aan de doelstellingen en het tempo van elke leerling, jong, oud of volwassen, voor een algemene introductie tot deze instrumenten, ter voorbereiding op het hoger muziekonderwijs, als aanvullend hulpmiddel voor examens aan muziekacademies, of als hobby, of voor het maken van amateurmuziek in groepsverband, of voor het ontwikkelen van kwaliteiten als concentratie, coördinatie, discipline, uitdrukkingsvermogen, stijlbewustzijn en muziekgeschiedenis.
In mijn lessen vertrouw ik vooral op oude traditionele methoden, boeken en repertoire, die hun efficiëntie in de loop der tijd hebben bewezen. Ik maak ook gebruik van de onderwijstraditie van partimenti van de oude Napolitaanse conservatoria - oefeningen voor het componeren die al vroeg kunnen worden toegepast. Dit voegt niet alleen een creatief element toe, al snel na het begin, maar leert ook via oefening de basisbeginselen van harmonie en polyfonie.
Indien de student dit wenst, kunnen de lessen gecombineerd worden (+30 min.) met theorie/solfege (gehoortraining).
Engels, Nederlands, française, Deutsch.
Ik geef al meer dan 15 jaar les, privé, in Brussel en in het verleden ook in New York, aan meer dan 100 studenten.
Ik ben afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel in barokcello en klavecimbel, maar ik speel ook moderne cello, orgel en piano.
verified badge
Ik heb hoorn gestudeerd aan het conservatorium van Brussel en bied muziektheorie/muziektraining voor alle leeftijden vanaf 7 jaar, voor niveaus van beginner tot eerste jaar conservatorium.
Momenteel studeer ik psychologie aan de UGent en daarnaast speel ik intensief muziek (hoorn en cello).
verified badge
Wil je leren hoe je je favoriete nummer of stuk speelt? Of wilt u misschien dat uw kinderen meer leren over klassieke muziek? Viool leren spelen is een geweldige manier om je muzikaliteit en zoveel vaardigheden te ontwikkelen.

Introductie van muzieknotatie, leren zingen en stukken spelen op een leuke en boeiende manier voor alle leeftijden.
verified badge
✍️ Wil je leren componeren, maar weet je niet waar je moet beginnen?
🎓 Tijdens deze compositiecursus leer je alles wat je nodig hebt om te leren componeren: klassieke, jazz- en popharmonie; melodieopbouw, ritmes en grooves, en de basisprincipes van orkestratie!
✅ De cursus is altijd praktisch van aard. Tijdens de cursus komen theorie en analyses van werken aan bod. Daarna bied ik je oefeningen aan om thuis te maken, met gegarandeerde wekelijkse nascholing.

🎯 Perfect voor beginners of voor iedereen die zijn kennis van harmonie/ritme wil verdiepen.

Er is geen enkele kennis van muziektheorie nodig!
verified badge
Mijn naam is Francisco, ik ben een Argentijnse gitarist die momenteel in Brussel woont. Ik ben mijn studie aan het conservatorium (KCB) aan het afronden, maar ik speel al het grootste deel van mijn leven en geef al een paar jaar privéles en muziekacademische lessen.
Hoewel mijn muzikale focus vooral ligt op jazz en improvisatie in het algemeen, houd ik ook van funk, blues, rock, pop, indie en folk.

Ik zou mijn manier van lesgeven omschrijven als flexibel. Ik geloof erin dat ik samen met elke student een programma moet samenstellen waarin zijn of haar specifieke muzikale interesses aan bod komen en dat ik tegelijkertijd de gebieden die ik fundamenteel vind, moet verkennen en ontwikkelen, ongeacht de muziekstijl of het genre: ritme en gevoel voor timing, klank, techniek, houding en kennis van het toetsbord.

Enkele onderwerpen die we zullen behandelen:

Repertoire (liedjes leren)
Drieklanken en toonladders
Akkoorden
Metronoom oefeningen
Plukken
Linker- en rechterhandcoördinatie

En nog veel meer!
verified badge
Heb je ooit naar een muziekstuk geluisterd en wilde je er meer over weten?

Ik bied gepersonaliseerde muzieklessen aan, waarbij JIJ beslist wat je wilt ontdekken! Of je nu nieuwsgierig bent naar harmonie, ritme, muziekstijlen van over de hele wereld of een ander concept, ik zal elke les afstemmen op jouw interesses. En als er een onderwerp is waar ik nog niet bekend mee ben, neem ik de tijd om het te leren en de les speciaal voor jou voor te bereiden.

Of, als u dat liever doet, kunt u een begeleide introductie tot muziek volgen, waarbij u essentiële concepten verkent aan de hand van zorgvuldig geselecteerde luistervoorbeelden van over de hele wereld.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Charlotte