facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds februari 2017
Leraar sinds februari 2017
Op maat gemaakte lessen Nederlands, Engels, Frans of Duits
course price icon
Van 30 € /h
arrow icon
Als freelance vertaler-tolk werk ik dagelijks met het Duits, Frans, Nederlands en Engels. Daarnaast ben ik ook taaltrainer. Ik zorg voor op maat gemaakte lessen, volledig naar wens van de cursist! De lessen kunnen bij mij, bij jou, op je werk of waar dan ook plaatsvinden. Het is nooit te laat om bij te leren!
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Elsene, Brussel, België
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Frans
Engels
Vaardigheden
School
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het bijles geven van Engels voor professionele examens van de Europese Unie (bijv.AST - AD promotie-examens en 'retour'-interpretatie-examens), voor andere examens (SAT, GMAT, GRE, FCE, CAE, CPE, IELTS. TOEFL), voor het indienen van scripties , en voor ander professioneel werk, met name Engels voor auditors, juridische, financiële en ambassadeursadviseurs, zakenmensen, projectmanagers, verkopers, artsen, wetenschappers en academische studenten.

Alle cursussen zijn individueel afgestemd op de behoeften van de student en studenten worden uitgenodigd om hun eigen materialen van het werk te leveren. Cursussen zijn meestal gericht op het slagen voor een examen of op het bereiken van een gevoel om comfortabel in het Engels te kunnen werken met moedertaalsprekers of native speakers.
verified badge
Gekwalificeerd FLE-leraar bij de Alliance française Bruxelles-Europe. Ik heb lesgegeven in Laos (1 jaar op een plaatselijke school) in Peru (1 jaar op een universiteit en binnen een Franse alliantie), in Moskou (2 jaar op een particuliere taalschool), in Brussel (6 maanden binnen een vereniging die lessen verzorgt voor nieuwkomers en voor F9 voor privé- en groepslessen aan de ULB).
Het type onderwijs waar ik de voorkeur aan geef, is gebaseerd op actieve pedagogie, constante interactie van de leerling met zijn leraar en zijn omgeving, een culturele uitwisseling en een duidelijk en nauwkeurig begrip van de te bereiken doelstellingen.
Om deze praktijk toe te passen, gebruik ik veel: authentieke documenten (radio- en tv-uitzendingen, artikelen, rapporten, liedjes, getuigenissen, enz.), het rollenspel (theatralisering van de oefeningen), de spellen zijn een fundamenteel onderdeel van mijn lesgeven ( speelse en recreatieve benadering van de taal), debatten (ervaring en persoonlijke geschiedenis zijn het ruwe materiaal om ze te animeren), lezen (boeken en strips: fonetiek), grammaticale oefeningen in lijn met het thema (FLE-onderwijs en grammaticale methodologie)
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur, journalist en expert op het gebied van recht en beleid. Ik ben gespecialiseerd in lesgeven, voorbereiding op sollicitatiegesprekken en examens, consultancy en tekstcorrectie voor een breed scala aan professionals en studenten in België, onder andere in de juridische, academische, beleids- en andere sectoren.

Tot mijn huidige en voormalige klantenkring behoren professionals en politici van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR en diverse ngo's, naast diplomaten, artsen, journalisten en ingenieurs, en een breed scala aan andere beroepsgroepen, evenals traditionele studenten. Ik heb meer dan 50 terugkerende studenten gehad via Apprentus (dat onlangs zijn algoritme heeft aangepast om alleen de laatste zes maanden weer te geven).

Vanuit het perspectief van een echte moedertaalspreker geef ik les in zowel educatief als zakelijk Engels op een veelzijdige manier. Dit omvat een breed scala aan onderwerpen, waaronder begrijpend lezen, conversatie, grammatica en situationele vaardigheden, naast het werken aan algemene taalvaardigheden en accenttraining. Ook kan ik uitgebreide hulp en training bieden voor de EPSO-, IELTS- en TOEFL-examens.

Ik heb ook diverse academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, bewerkt of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten.

Ik heb mijn hele jeugd en volwassen leven in de Verenigde Staten doorgebracht, voordat ik mijn master in politieke wetenschappen en Europese politiek aan de KU Leuven behaalde. Daarnaast heb ik ook bachelordiploma's in politieke wetenschappen en geschiedenis. Ik beschik over uitgebreide kennis van en ervaring met de Engelse grammatica en literatuur, en heb zowel in het verleden als nu werkervaring in de journalistiek (mededingingsrecht en Europees beleid bij het Policy and Regulatory Report) en in de Europese en Amerikaanse politiek.

Ik verzorg ook tekstcorrectie, redactie, proeflezen en ghostwriting, met wekelijkse en maandelijkse tarieven. Reiskosten zijn inbegrepen.
verified badge
Ik stel mijn les ter bestemming van Nederlandstaligen die Frans willen leren, die daar moeilijkheden mee hebben op school, of die gewoon hun gespreksvaardigheden willen verfijnen.
Frans is mijn moedertaal, en ik heb Latijn en Grieks gestudeerd, waardoor ik een dieper inzicht heb op de Franse grammatica en taal.
verified badge
Naarmate je een nieuwe vaardigheid verwerft of de vaardigheid van een nieuwe taalvaardigheid verbetert, word je begeleid in grammatica, vocabulaire, gesprekken, dicties en mondelinge articulaties om je te helpen beter te communiceren met andere Engelssprekenden over de hele wereld ... gespreksdata, excursies in de buitenlucht & dagelijkse routine-oefeningen kunnen worden aangevraagd.
Testvoorbereidingen zijn inclusief! IELTS, TOEFL, algemeen of academisch!
verified badge
Ik heb 17 jaar ervaring als docent Engels en heb in 5 verschillende landen gewerkt. Ik heb mensen voorbereid op de IELTS- of TOEFL-examens. Ik heb hier ervaring mee en ben tevens gecertificeerd TEFL-docent via itoi. Neem gerust contact met me op om je schrijf-, lees- en spreekvaardigheid voor deze examens te verbeteren.
verified badge
Nederlands is echt de gemakkelijkste taal ter wereld, en ik kan iedereen helpen de taal beter en gelukkiger te spreken. Ik heb een zeer persoonlijke aanpak en ben een ervaren docent met 20 jaar ervaring. Ik zal je van de Nederlandse taal laten houden, door middel van gesprekken, liedjes, video's en alles waar je voorkeur voor hebt. Probeer een les een keer en je komt terug voor meer...
verified badge
Hoi! Ik ben Maria, 21 jaar oud en heb meer dan 5 jaar ervaring in het geven van bijles in Nederlands, Engels en andere vakken zoals Economie. Ik werk al meer dan 5 jaar als onderwijsassistent en help leerlingen van alle leeftijden om hun taalvaardigheden efficiënt te verbeteren. Als examentrainer heb ik leerlingen voor verschillende vakken getraind om te slagen voor hun eindexamens.

Ik ben gespecialiseerd in examenvoorbereiding voor middelbare scholieren en middelbare scholieren, en gemiddeld zien mijn studenten een stijging van 9% in hun cijfers. Maar of u nu een student bent die zich voorbereidt op examens of een volwassene die Nederlands leert voor het dagelijks leven, mijn lessen zijn ontworpen om efficiënt, boeiend en afgestemd op uw behoeften te zijn.

Wat maakt mijn lessen uniek?
Immersief leren – Vanaf dag 1 richten we ons op gesprekken uit het echte leven en proberen we zoveel mogelijk Nederlands te spreken
Maatwerk – Lessen afgestemd op uw specifieke doelen en behoeften
Grammatica en woordenschat – Natuurlijk geïntegreerd op basis van uw behoeften, dagelijkse spraak en moeilijkheidsgraad
Informeel en boeiend – Geen druk, gewoon leuk leren

Ik ben ook een Franstalige (B2) en een Chineestalige (B1/B2), wat handig kan zijn voor leerlingen die deze talen spreken. Mijn doel is om het leren van Nederlands efficiënt en praktisch te maken, zodat u het met vertrouwen in het dagelijks leven kunt gebruiken.

Of je je nu wilt voorbereiden op een examen, je spreekvaardigheid wilt verbeteren of gewoon vertrouwd wilt raken met de taal, ik help je graag op weg. Laten we beginnen met het leren van Nederlands op een manier die het beste bij jou past!
verified badge
📚 Cursussen in wetenschap, wiskunde en Frans – van basisschool tot 3e middelbare school (algemene cursussen)

Wilt u doorgroeien en slagen voor uw officiële examens (CEB, CE1D, CE2D)? Ik bied persoonlijke ondersteuning in de vakken natuurwetenschappen, wiskunde en Frans, afgestemd op leerlingen van de basisschool tot en met het 3e voortgezet onderwijs in algemene vakken.

🔬 Wetenschappelijke cursussen

Wetenschap is essentieel om de wereld om ons heen te begrijpen. Ik help je om het volgende onder de knie te krijgen:
✔ Biologie (het menselijk lichaam, ecosystemen, genetica, etc.)
✔ Chemie (chemische reacties, materie, oplossingen, etc.)
✔ Fysica (krachten, elektriciteit, energie, etc.)
✔ De wetenschappelijke methode en probleemoplossing
✔ Examenvoorbereiding (CE1D, CE2D)

👉 Methode: Duidelijke uitleg, eenvoudige experimenten en concrete oefeningen om wetenschappelijke concepten beter te begrijpen.

📐 Wiskundecursus

Wiskunde is een belangrijk vak voor academisch succes. Ik ondersteun u bij:
✔ De fundamentele basisprincipes (berekeningen, breuken, verhoudingen, enz.)
✔ Algebra en meetkunde (vergelijkingen, figuren, stellingen, etc.)
✔ Statistieken en waarschijnlijkheid
✔ Wiskundige logica en probleemoplossing
✔ Examenvoorbereiding (CEB, CE1D, CE2D)

👉 Methode: Aangepaste oefeningen, memorisatietechnieken en tips voor gemakkelijk succes.

📖 Franse lessen

Het beheersen van het Frans is essentieel voor succes in alle vakken. Ik help studenten met het verbeteren van:
✔ Grammatica en vervoeging
✔ Spelling en woordenschat
✔ Tekstbegrip en literaire analyse
✔ Schrijven en schriftelijke expressie
✔ Examenvoorbereiding (CEB, CE1D, CE2D)

👉 Methode: Praktische oefeningen, lezingen, dictaten en schrijfoefeningen om snel vooruitgang te boeken.

🎯 Doel: Succes!

Of het nu gaat om opfriscursussen, regelmatige academische ondersteuning of intensieve examenvoorbereiding, ik bied een gestructureerde, effectieve aanpak op maat voor elke student.

📍 Cursussen op locatie of online
📆 Flexibele uren

Gemotiveerd om te slagen? Neem nu contact met mij op!
verified badge
Nederlands is een leuke taal met een rijke geschiedenis. Je hebt de basis snel onder de knie! Wil je de taal wat vloeiender spreken? Dan wordt het al snel een stuk uitdagender. Onze cursus Nederlands richt zich op het verwerven van basisgrammatica en woordenschat. Daarna gaan we verder met meer gevorderde onderwerpen, afgestemd op jouw behoeften. Zo ben je voorbereid op je professionele en academische uitdagingen.

Veel expats in Brussel wonen in het tweetalige gebied of aan de rand van Brussel. Vaak kiezen ze ervoor om hun kinderen in te schrijven in Nederlandstalige scholen. Vlaanderen is, naast Brussel, het economische hart van het land, met de meeste werkgelegenheid. In België is het daarom bijna onmisbaar om deze taal te spreken om werk te vinden en zich te vestigen in je (nieuwe) gemeenschap.

Wil je samen ontdekken welke mogelijkheden het Nederlands jou kan bieden? We stemmen deze cursus af op jouw behoeften en zorgen ervoor dat de belangrijkste professionele communicatievaardigheden, culturele bijzonderheden die je tegen kunt komen en alle broodnodige actuele woordenschat aan bod komen.
verified badge
Leer Nederlands met mij!
Ik heb mijn cursus Nederlands zo ontworpen dat je de basisbeginselen leert die je nodig hebt om vol zelfvertrouwen te spreken.
We zullen ons vooral richten op spreken. Ik geloof dat de beste manier om een taal te leren, is door hem te gebruiken!
Tijdens mijn lessen voeren we gesprekken, doen we rollenspellen en voeren we leuke discussies, zodat je echt leert hoe je met mensen in het Nederlands kunt praten.
Natuurlijk behandelen we ook grammatica en woordenschat, maar altijd op een praktische en gemakkelijke manier.

Mijn moedertaal is Frans, maar ik kan ook in het Engels lesgeven als u dat liever heeft.
Laten we samen het leren van Nederlands leuk en nuttig maken!
verified badge
Franse cursussen voor alle niveaus, gericht op het verbeteren van zowel mondelinge als schriftelijke taalvaardigheden: het structureren van gesprekken, het beheersen van schrijfvaardigheid, het verbeteren van de uitspraak en de voorbereiding op mondelinge presentaties in een academische of professionele context.
verified badge
Nederlands kan ook voor jou vanzelfsprekend worden.

Ik spreek Nederlands sinds mijn tweede levensjaar.
In de loop der tijd heb ik deze taal niet alleen behouden: ik heb eraan gewerkt, haar geperfectioneerd en beheerst totdat ze een echte troef is geworden.

Deze reis heeft me één essentieel inzicht gegeven:
👉 Nederlands leer je veel beter door het te ervaren dan door het te doorstaan.


Een methode die echt werkt

Ik heb veel mensen geholpen Nederlands te leren, zelfs mensen die dachten dat het hen "nooit zou lukken".
Dankzij een duidelijke, progressieve en effectieve lesmethode ontwikkelen mijn leerlingen snel zelfvertrouwen en spreekvaardigheid.

Geen overbodige theorie hier:
We praten, we begrijpen elkaar, we oefenen vanaf het begin.


Voor wie?

✔️ Beginners of valse beginners
✔️ Studenten en professionals
✔️ Voor iedereen die stressvrij en met resultaat wil leren.


Mijn doel

Om je te laten zien dat Nederlands niet ingewikkeld is, en om je te helpen het eenvoudig, effectief en duurzaam te leren.
verified badge
Ik geef Nederlandse lessen aan mensen die een solide basis in het Nederlands willen leggen, zodat ze gesprekken kunnen voeren, lezen en schrijven in de taal die binnenkort geen geheimen meer voor hen zal hebben! Ik geef geen les volgens één vaste methode, maar op verschillende manieren, afhankelijk van de leerling. Naar mijn mening is dit de beste manier van lesgeven: door een onderwerp te behandelen dat de leerling interesseert.
message icon
Contacteer Sophie
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het bijles geven van Engels voor professionele examens van de Europese Unie (bijv.AST - AD promotie-examens en 'retour'-interpretatie-examens), voor andere examens (SAT, GMAT, GRE, FCE, CAE, CPE, IELTS. TOEFL), voor het indienen van scripties , en voor ander professioneel werk, met name Engels voor auditors, juridische, financiële en ambassadeursadviseurs, zakenmensen, projectmanagers, verkopers, artsen, wetenschappers en academische studenten.

Alle cursussen zijn individueel afgestemd op de behoeften van de student en studenten worden uitgenodigd om hun eigen materialen van het werk te leveren. Cursussen zijn meestal gericht op het slagen voor een examen of op het bereiken van een gevoel om comfortabel in het Engels te kunnen werken met moedertaalsprekers of native speakers.
verified badge
Gekwalificeerd FLE-leraar bij de Alliance française Bruxelles-Europe. Ik heb lesgegeven in Laos (1 jaar op een plaatselijke school) in Peru (1 jaar op een universiteit en binnen een Franse alliantie), in Moskou (2 jaar op een particuliere taalschool), in Brussel (6 maanden binnen een vereniging die lessen verzorgt voor nieuwkomers en voor F9 voor privé- en groepslessen aan de ULB).
Het type onderwijs waar ik de voorkeur aan geef, is gebaseerd op actieve pedagogie, constante interactie van de leerling met zijn leraar en zijn omgeving, een culturele uitwisseling en een duidelijk en nauwkeurig begrip van de te bereiken doelstellingen.
Om deze praktijk toe te passen, gebruik ik veel: authentieke documenten (radio- en tv-uitzendingen, artikelen, rapporten, liedjes, getuigenissen, enz.), het rollenspel (theatralisering van de oefeningen), de spellen zijn een fundamenteel onderdeel van mijn lesgeven ( speelse en recreatieve benadering van de taal), debatten (ervaring en persoonlijke geschiedenis zijn het ruwe materiaal om ze te animeren), lezen (boeken en strips: fonetiek), grammaticale oefeningen in lijn met het thema (FLE-onderwijs en grammaticale methodologie)
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur, journalist en expert op het gebied van recht en beleid. Ik ben gespecialiseerd in lesgeven, voorbereiding op sollicitatiegesprekken en examens, consultancy en tekstcorrectie voor een breed scala aan professionals en studenten in België, onder andere in de juridische, academische, beleids- en andere sectoren.

Tot mijn huidige en voormalige klantenkring behoren professionals en politici van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR en diverse ngo's, naast diplomaten, artsen, journalisten en ingenieurs, en een breed scala aan andere beroepsgroepen, evenals traditionele studenten. Ik heb meer dan 50 terugkerende studenten gehad via Apprentus (dat onlangs zijn algoritme heeft aangepast om alleen de laatste zes maanden weer te geven).

Vanuit het perspectief van een echte moedertaalspreker geef ik les in zowel educatief als zakelijk Engels op een veelzijdige manier. Dit omvat een breed scala aan onderwerpen, waaronder begrijpend lezen, conversatie, grammatica en situationele vaardigheden, naast het werken aan algemene taalvaardigheden en accenttraining. Ook kan ik uitgebreide hulp en training bieden voor de EPSO-, IELTS- en TOEFL-examens.

Ik heb ook diverse academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, bewerkt of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten.

Ik heb mijn hele jeugd en volwassen leven in de Verenigde Staten doorgebracht, voordat ik mijn master in politieke wetenschappen en Europese politiek aan de KU Leuven behaalde. Daarnaast heb ik ook bachelordiploma's in politieke wetenschappen en geschiedenis. Ik beschik over uitgebreide kennis van en ervaring met de Engelse grammatica en literatuur, en heb zowel in het verleden als nu werkervaring in de journalistiek (mededingingsrecht en Europees beleid bij het Policy and Regulatory Report) en in de Europese en Amerikaanse politiek.

Ik verzorg ook tekstcorrectie, redactie, proeflezen en ghostwriting, met wekelijkse en maandelijkse tarieven. Reiskosten zijn inbegrepen.
verified badge
Ik stel mijn les ter bestemming van Nederlandstaligen die Frans willen leren, die daar moeilijkheden mee hebben op school, of die gewoon hun gespreksvaardigheden willen verfijnen.
Frans is mijn moedertaal, en ik heb Latijn en Grieks gestudeerd, waardoor ik een dieper inzicht heb op de Franse grammatica en taal.
verified badge
Naarmate je een nieuwe vaardigheid verwerft of de vaardigheid van een nieuwe taalvaardigheid verbetert, word je begeleid in grammatica, vocabulaire, gesprekken, dicties en mondelinge articulaties om je te helpen beter te communiceren met andere Engelssprekenden over de hele wereld ... gespreksdata, excursies in de buitenlucht & dagelijkse routine-oefeningen kunnen worden aangevraagd.
Testvoorbereidingen zijn inclusief! IELTS, TOEFL, algemeen of academisch!
verified badge
Ik heb 17 jaar ervaring als docent Engels en heb in 5 verschillende landen gewerkt. Ik heb mensen voorbereid op de IELTS- of TOEFL-examens. Ik heb hier ervaring mee en ben tevens gecertificeerd TEFL-docent via itoi. Neem gerust contact met me op om je schrijf-, lees- en spreekvaardigheid voor deze examens te verbeteren.
verified badge
Nederlands is echt de gemakkelijkste taal ter wereld, en ik kan iedereen helpen de taal beter en gelukkiger te spreken. Ik heb een zeer persoonlijke aanpak en ben een ervaren docent met 20 jaar ervaring. Ik zal je van de Nederlandse taal laten houden, door middel van gesprekken, liedjes, video's en alles waar je voorkeur voor hebt. Probeer een les een keer en je komt terug voor meer...
verified badge
Hoi! Ik ben Maria, 21 jaar oud en heb meer dan 5 jaar ervaring in het geven van bijles in Nederlands, Engels en andere vakken zoals Economie. Ik werk al meer dan 5 jaar als onderwijsassistent en help leerlingen van alle leeftijden om hun taalvaardigheden efficiënt te verbeteren. Als examentrainer heb ik leerlingen voor verschillende vakken getraind om te slagen voor hun eindexamens.

Ik ben gespecialiseerd in examenvoorbereiding voor middelbare scholieren en middelbare scholieren, en gemiddeld zien mijn studenten een stijging van 9% in hun cijfers. Maar of u nu een student bent die zich voorbereidt op examens of een volwassene die Nederlands leert voor het dagelijks leven, mijn lessen zijn ontworpen om efficiënt, boeiend en afgestemd op uw behoeften te zijn.

Wat maakt mijn lessen uniek?
Immersief leren – Vanaf dag 1 richten we ons op gesprekken uit het echte leven en proberen we zoveel mogelijk Nederlands te spreken
Maatwerk – Lessen afgestemd op uw specifieke doelen en behoeften
Grammatica en woordenschat – Natuurlijk geïntegreerd op basis van uw behoeften, dagelijkse spraak en moeilijkheidsgraad
Informeel en boeiend – Geen druk, gewoon leuk leren

Ik ben ook een Franstalige (B2) en een Chineestalige (B1/B2), wat handig kan zijn voor leerlingen die deze talen spreken. Mijn doel is om het leren van Nederlands efficiënt en praktisch te maken, zodat u het met vertrouwen in het dagelijks leven kunt gebruiken.

Of je je nu wilt voorbereiden op een examen, je spreekvaardigheid wilt verbeteren of gewoon vertrouwd wilt raken met de taal, ik help je graag op weg. Laten we beginnen met het leren van Nederlands op een manier die het beste bij jou past!
verified badge
📚 Cursussen in wetenschap, wiskunde en Frans – van basisschool tot 3e middelbare school (algemene cursussen)

Wilt u doorgroeien en slagen voor uw officiële examens (CEB, CE1D, CE2D)? Ik bied persoonlijke ondersteuning in de vakken natuurwetenschappen, wiskunde en Frans, afgestemd op leerlingen van de basisschool tot en met het 3e voortgezet onderwijs in algemene vakken.

🔬 Wetenschappelijke cursussen

Wetenschap is essentieel om de wereld om ons heen te begrijpen. Ik help je om het volgende onder de knie te krijgen:
✔ Biologie (het menselijk lichaam, ecosystemen, genetica, etc.)
✔ Chemie (chemische reacties, materie, oplossingen, etc.)
✔ Fysica (krachten, elektriciteit, energie, etc.)
✔ De wetenschappelijke methode en probleemoplossing
✔ Examenvoorbereiding (CE1D, CE2D)

👉 Methode: Duidelijke uitleg, eenvoudige experimenten en concrete oefeningen om wetenschappelijke concepten beter te begrijpen.

📐 Wiskundecursus

Wiskunde is een belangrijk vak voor academisch succes. Ik ondersteun u bij:
✔ De fundamentele basisprincipes (berekeningen, breuken, verhoudingen, enz.)
✔ Algebra en meetkunde (vergelijkingen, figuren, stellingen, etc.)
✔ Statistieken en waarschijnlijkheid
✔ Wiskundige logica en probleemoplossing
✔ Examenvoorbereiding (CEB, CE1D, CE2D)

👉 Methode: Aangepaste oefeningen, memorisatietechnieken en tips voor gemakkelijk succes.

📖 Franse lessen

Het beheersen van het Frans is essentieel voor succes in alle vakken. Ik help studenten met het verbeteren van:
✔ Grammatica en vervoeging
✔ Spelling en woordenschat
✔ Tekstbegrip en literaire analyse
✔ Schrijven en schriftelijke expressie
✔ Examenvoorbereiding (CEB, CE1D, CE2D)

👉 Methode: Praktische oefeningen, lezingen, dictaten en schrijfoefeningen om snel vooruitgang te boeken.

🎯 Doel: Succes!

Of het nu gaat om opfriscursussen, regelmatige academische ondersteuning of intensieve examenvoorbereiding, ik bied een gestructureerde, effectieve aanpak op maat voor elke student.

📍 Cursussen op locatie of online
📆 Flexibele uren

Gemotiveerd om te slagen? Neem nu contact met mij op!
verified badge
Nederlands is een leuke taal met een rijke geschiedenis. Je hebt de basis snel onder de knie! Wil je de taal wat vloeiender spreken? Dan wordt het al snel een stuk uitdagender. Onze cursus Nederlands richt zich op het verwerven van basisgrammatica en woordenschat. Daarna gaan we verder met meer gevorderde onderwerpen, afgestemd op jouw behoeften. Zo ben je voorbereid op je professionele en academische uitdagingen.

Veel expats in Brussel wonen in het tweetalige gebied of aan de rand van Brussel. Vaak kiezen ze ervoor om hun kinderen in te schrijven in Nederlandstalige scholen. Vlaanderen is, naast Brussel, het economische hart van het land, met de meeste werkgelegenheid. In België is het daarom bijna onmisbaar om deze taal te spreken om werk te vinden en zich te vestigen in je (nieuwe) gemeenschap.

Wil je samen ontdekken welke mogelijkheden het Nederlands jou kan bieden? We stemmen deze cursus af op jouw behoeften en zorgen ervoor dat de belangrijkste professionele communicatievaardigheden, culturele bijzonderheden die je tegen kunt komen en alle broodnodige actuele woordenschat aan bod komen.
verified badge
Leer Nederlands met mij!
Ik heb mijn cursus Nederlands zo ontworpen dat je de basisbeginselen leert die je nodig hebt om vol zelfvertrouwen te spreken.
We zullen ons vooral richten op spreken. Ik geloof dat de beste manier om een taal te leren, is door hem te gebruiken!
Tijdens mijn lessen voeren we gesprekken, doen we rollenspellen en voeren we leuke discussies, zodat je echt leert hoe je met mensen in het Nederlands kunt praten.
Natuurlijk behandelen we ook grammatica en woordenschat, maar altijd op een praktische en gemakkelijke manier.

Mijn moedertaal is Frans, maar ik kan ook in het Engels lesgeven als u dat liever heeft.
Laten we samen het leren van Nederlands leuk en nuttig maken!
verified badge
Franse cursussen voor alle niveaus, gericht op het verbeteren van zowel mondelinge als schriftelijke taalvaardigheden: het structureren van gesprekken, het beheersen van schrijfvaardigheid, het verbeteren van de uitspraak en de voorbereiding op mondelinge presentaties in een academische of professionele context.
verified badge
Nederlands kan ook voor jou vanzelfsprekend worden.

Ik spreek Nederlands sinds mijn tweede levensjaar.
In de loop der tijd heb ik deze taal niet alleen behouden: ik heb eraan gewerkt, haar geperfectioneerd en beheerst totdat ze een echte troef is geworden.

Deze reis heeft me één essentieel inzicht gegeven:
👉 Nederlands leer je veel beter door het te ervaren dan door het te doorstaan.


Een methode die echt werkt

Ik heb veel mensen geholpen Nederlands te leren, zelfs mensen die dachten dat het hen "nooit zou lukken".
Dankzij een duidelijke, progressieve en effectieve lesmethode ontwikkelen mijn leerlingen snel zelfvertrouwen en spreekvaardigheid.

Geen overbodige theorie hier:
We praten, we begrijpen elkaar, we oefenen vanaf het begin.


Voor wie?

✔️ Beginners of valse beginners
✔️ Studenten en professionals
✔️ Voor iedereen die stressvrij en met resultaat wil leren.


Mijn doel

Om je te laten zien dat Nederlands niet ingewikkeld is, en om je te helpen het eenvoudig, effectief en duurzaam te leren.
verified badge
Ik geef Nederlandse lessen aan mensen die een solide basis in het Nederlands willen leggen, zodat ze gesprekken kunnen voeren, lezen en schrijven in de taal die binnenkort geen geheimen meer voor hen zal hebben! Ik geef geen les volgens één vaste methode, maar op verschillende manieren, afhankelijk van de leerling. Naar mijn mening is dit de beste manier van lesgeven: door een onderwerp te behandelen dat de leerling interesseert.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Sophie