facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds juni 2018
Leraar sinds juni 2018
repeat students icon
1 herhaalleerling
Vertrouwde keuze voor 1 terugkerende leerling
ONLINE LESSEN ENGELS OF DUITS voor middelbare scholieren
course price icon
Van 44 € /h
arrow icon
Kan uw kind bij de Nederlandse of Engelse taal wat extra uitleg, motivatie, training gebruiken? Neem dan contact met mij op!

Ik geef bijles aan leerlingen van vmbo, havo en aan vwo-onderbouw. Ik ben in het bezit van een diploma HEAO Economische Linguïstiek en heb ruime ervaring in privéles geven en met lesgeven vis Skype.
De opgegeven beschikbare lestijden zijn een indicatie. Het is raadzaam een tijdstip met mij af te spreken voor u boekt.
Omdat ik zowel korte- als langetermijnprojecten heb, is er meestal wel snel plaats. Lessen buiten de reguliere lestijden (bv. in verband met intensieve examentraining) in overleg. De genoemde tarieven zijn tarieven middelbare school.
VOOR TARIEVEN VOOR VOLWASSENEN ZIE MIJN ANDERE ADVERTENTIES
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Italiaans
Duits
Spaans
Vaardigheden
School
School
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Alweer die Hogeschooltaaltoets nét niet gehaald? Moet je werkwoordspelling eens flink opgefrist worden? Geen flauw idee of het symfoniën of symfonieën moet zijn? Vind je het lastig om hoofd- van bijzinnen te onderscheiden? MOET je deze keer de toets halen omdat je anders studievertraging oploopt? Neem dan even contact met mij op. Al meer dan veertien jaar verzorg ik via Skype trainingen op alle onderdelen van de toets.
Samen gaan we ons best doen om die toets deze keer wél te halen! Wacht niet te lang; de volgende toets staat sneller voor de deur dan je denkt!
N.B. ken je een studiegenoot die ook lessen zou willen nemen? Bij deze training zijn lessen voor twee personen ook mogelijk - tegen een aantrekkelijk tarief (dit geldt tijdelijk niet, want alleen voor de lessen aan huis).
Omdat ik zowel lang- als kortlopende projecten heb, is er op korte termijn meestal wel plaats voor je. De aangegeven beschikbare lestijden zijn daarom een indicatie. Avondlessen zijn mogelijk in overleg.
Lees meer
NEDERLANDS VOOR BUITENLANDERS - ALLE NIVEAUS - A0 tot C1 / ONLINE LESSEN VIA SKYPE.
Ik geef les aan beginners en gevorderden. Speciale trainingen zijn mogelijk voor inburgeringsexamens of staatsexamens.
Alle frequenties mogelijk; een of meerdere keren per week. Lesduur: 60, 90 en 120 minuten. De meeste cursisten geven de voorkeur aan lessen van 90 of 120 minuten, omdat 60 minuten als te kort wordt beschouwd. Ik geef lessen OP MAAT in het tempo dat bij jou past. Wil je versnellen, dan versnellen wij; wil je vertragen, dan vertragen wij; wil je meer oefenen, dan oefenen wij meer; alles afhankelijk van je algemene opleidingsniveau en de tijd die je - buiten de lesuren - beschikbaar hebt om te studeren en huiswerk te maken.
Lessen zijn beschikbaar van 9.00 tot 17.00 uur; avondlessen zijn bespreekbaar. De beschikbare tijdsloten op de Apprentus-website zijn slechts een indicatie; aangezien ik zowel korte als lange projecten doe, kan ik je vaak op korte termijn inplannen, zodat je vrijwel direct met je cursus kunt beginnen.

NT2 - Nederlands voor anderstaligen: hulp bij inburgeringsexamen, Staatsexamen I en II

Nederlandse lessen voor anderstaligen op alle niveaus, van A0 tot C1. Alle frequenties mogelijk: eenmalig of meerdere keren per week. Lessen van 60, 90 of 120 minuten. Ik pas mijn lessen aan uw tempo aan. Ik geef les van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Avondlessen na 17.00 uur zijn ook mogelijk (in overleg); + 30%.
De tijden waarop er ruimte is voor lessen zijn slechts een indicatie!! Meestal is er op korte termijn wel plek, aangezien ik zowel korte als lange projecten aanneem.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Leer Engels van een bijna moedertaalspreker Engels (woonde in het VK, Cambridge cert. of bekwaamheid, TEFL niveau 5).
Ik kan alle niveaus doceren en de cursus afstemmen op uw behoeften en motivaties. Voorbereiding op interviews of presentaties, hulp bij cv's en vertalingen worden ook aangeboden.
Ik heb 13 jaar ervaring in internationale omgevingen en beheers daarom zakelijk Engels.
verified badge
Ik bied Engelse lessen aan aan studenten van alle leeftijden en niveaus als onderdeel van school, examenvoorbereiding of gewoon uit interesse in woordenschat, grammatica en/of uitspraak. Mijn ervaring is voornamelijk met kinderen die individueel of in groepslessen Engels als tweede taal leren in de leeftijd van 7 tot 17 jaar. Mijn doel is om studenten te helpen een doel te stellen en hen te helpen op het pad om dat doel te bereiken, met duidelijke voortgangsmijlpalen. Ik spreek Engels op moedertaalniveau, maar ik kan ook in het Nederlands lesgeven, afhankelijk van uw behoeften. Ik heb een Engelstalige bachelor in politiek en recht, met een A voor mijn scriptie over internationale mensenrechten, een 1560/1600 voor mijn SAT en 5/5 voor AP Engelse taal. Ik geef ook graag examenspecifieke bijles.
verified badge
Ik heb ervaring en passie in het lesgeven van Engels en het behalen van goede resultaten. Na de lessen ligt onze focus ook op het herhalen van de lesstof, periodieke opdrachten en het stapsgewijs evalueren van de resultaten. We bespreken ook probleemgebieden, creëren een goede basis en gebruiken verschillende methoden om vooruitgang te boeken en gestelde doelen te bereiken.
verified badge
Ik help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen.
Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat
Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend.
Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis.
Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie.
Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.
verified badge
Hallo studenten!

Ben je klaar om Engels te leren? Laten we dan beginnen! De lessen zullen entertainment en hard werken combineren. We praten vanaf de eerste les in het Engels en passen onze lessen aan zodat ze aansluiten bij jouw behoeften. Alle niveaus en leeftijden, zowel online als persoonlijk!

Onze lessen worden aangepast aan jouw wensen. We kunnen ons bezighouden met de basisgrammatica en woordenschat, of vanaf het allereerste begin beginnen. En aan de andere kant kunnen we ook samenwerken om officiële examens voor te bereiden en om te gaan met meer gecompliceerde situaties. Het verbeteren van zakelijk Engels behoort ook tot de mogelijkheden, aangezien ik daar eerdere ervaring mee heb.

Tijdens onze lessen zullen we vooral gebruik maken van online bronnen, gepersonaliseerde activiteiten en powerpoint. Je krijgt elke les wat huiswerk mee, zodat je wat we in de les gezien hebben verder kunt verinnerlijken. De lessen kunnen 1 tot 2 uur duren, afhankelijk van persoonlijke voorkeur en beschikbaarheid. Ze worden één of twee keer per week gehouden.

Ik ben afgestudeerd in Engelse studies, waar we algemeen Engels, morfologie, cultuur en literatuur bestudeerden. Bovendien heb ik ook een masterdiploma Talenonderwijs behaald, waarmee ik alle middelen heb verworven die nodig zijn om lessen te geven. Ik studeer momenteel een doctoraat in Engelse literatuur aan de Universiteit van Lleida.

Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met lesgeven in de Engelse taal, plus ervaring met lesgeven in het Spaans. Ik heb zowel persoonlijke als online lessen gehad, zowel in grote als kleine groepen en voor individuele studenten. Ik heb lesgegeven van kleuters tot oudere leerlingen en heb de lessen aangepast aan hun niveaus en behoeften. Ik heb ook zakelijk Engels, conversatiecursussen en examengerichte lessen gegeven.
verified badge
Verbeter je Engels met gepersonaliseerde lessen gericht op IELTS- en TOEFL-voorbereiding, spreekvaardigheid en professionele communicatie. Deze lessen zijn ontworpen voor studenten, professionals en werkzoekenden.

Ik bied gestructureerde en interactieve lessen aan om je te helpen:
• Bereid je voor op de IELTS- en TOEFL-examens
• Verbeter je spreekvaardigheid en zelfvertrouwen
• Oefen echte gesprekken
• Verbeter je professionele Engels voor je werk
• Verbeter je grammatica en woordenschat
• Bereid je voor op sollicitatiegesprekken en presentaties

IELTS- en TOEFL-voorbereiding

Uitgebreide training die alle vier vaardigheden omvat:
• Spreekstrategieën
• Schrijfopdracht 1 & 2
• Leestechnieken
• Luisteroefening
• Proefexamens en feedback

Engels spreekpraktijk

Verbeter je spreekvaardigheid door:
• Gesprekken uit het echte leven
• Correctie van de uitspraak
• Woordenschat opbouwen
• Debat en discussie
• Zelfvertrouwenstraining

Professioneel Engels

Perfect voor professionals die Engels nodig hebben voor:
• Sollicitatiegesprekken
• Zakelijke communicatie
• Vergaderingen en presentaties
• E-mails en rapporten
• Netwerken en onderhandelen

De lessen worden afgestemd op jouw niveau en doelen. Of je nu examens voorbereidt, je spreekvaardigheid wilt verbeteren of je carrière wilt bevorderen, ik help je meetbare vooruitgang te boeken.
verified badge
Ik heb 17 jaar ervaring als docent Engels en heb in 5 verschillende landen gewerkt. Ik heb mensen voorbereid op de IELTS- of TOEFL-examens. Ik heb hier ervaring mee en ben tevens gecertificeerd TEFL-docent via itoi. Neem gerust contact met me op om je schrijf-, lees- en spreekvaardigheid voor deze examens te verbeteren.
verified badge
Met een diploma vertaling geef ik al meer dan 20 jaar taalcursussen (in het bedrijfsleven en in de schoolwereld). Deze cursussen worden geheel aangepast aan jouw wensen en jouw niveau. Talen zijn een echte passie en gegarandeerd resultaat, in een goed humeur!
verified badge
🇫🇷 Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇬🇧
✨ Wil je vloeiender Engels spreken, of het nu gaat om reizen, werk of het behalen van een examen? Deze cursus is iets voor jou!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en gepassioneerde docent met jarenlange ervaring in het lesgeven van talen. Hier leer je Engels op een praktische, motiverende en effectieve manier.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik geef persoonlijke, zorgzame en dynamische lessen.
💬 Tijdens mijn lessen praten we vanaf het begin: geen angst meer, geen stilte meer — alleen nuttig en levendig Engels!

🌍 Kies je route:
✈️ Engels voor reizen
→ Communiceer op de luchthaven, in een hotel, restaurant, in het openbaar vervoer...
→ Leer de uitdrukkingen die moedertaalsprekers daadwerkelijk gebruiken.
→ Ga op avontuur zonder taalangst!

💼 Professioneel Engels
→ Woordenschat en structuren voor vergaderingen, presentaties, e-mails, onderhandelingen...
→ Inhoud afgestemd op uw branche.
→ Krijg zelfvertrouwen en geef je carrière een boost.

🎓 Examenvoorbereiding (IELTS, TOEFL, Cambridge...)
→ Gepersonaliseerde training voor de tests.
→ Strategieën, oefentoetsen, gerichte correcties.
→ Doel: met sereniteit slagen!

💬 Conversatielessen
→ Verschillende thema's: cultuur, maatschappij, reizen, actualiteit, dagelijks leven...
→ Verbeter uw taalvaardigheid in een ondersteunende omgeving.
→ Correcties, woordenschat, uitspraak, zelfvertrouwen: het staat er allemaal!

🎁 Kleine bonus:
Vanaf uw eerste reservering krijgt u direct toegang tot een privé virtueel klaslokaal met alle cursusmaterialen:
interactieve bronnen, grammatica- en woordenschatbladen, leesbegripsoefeningen, schriftelijke en mondelinge expressieactiviteiten, enz.

✨ Klaar om je Engels te transformeren? Begin nu!
verified badge
Engels is een van de meest gesproken talen ter wereld. Als Nederlander die in het buitenland woont, weet ik hoe nuttig het is om een tweede taal te kennen.

Ik zal mijn lessen zoveel mogelijk afstemmen op jouw taalbehoeften. Bijvoorbeeld academisch voor schoolschrijven, conversatie voor het dagelijks leven of als je je wilt concentreren op woordenschat.
verified badge
Ik heb tijdens mijn uitwisselingsprogramma acht maanden in de Verenigde Staten gewoond en veel geleerd. Ik ben geslaagd voor mijn middelbareschooldiploma met de prijs voor Engels. Ik spreek vloeiend Engels.

Ik ben geboren in België en spreek Nederlands.

Ik beheers de basisgrammatica en heb grote interesse in alle talen.
verified badge
Je kunt je begrip, je mondelinge uitdrukking, je woordenschat en je uitspraak verbeteren in een dynamische en bienveillante sfeer.

Door de praktijkactiviteiten, de dialogen en de situaties waarin u zich bevindt, te doorkruisen, kunt u progressie maken met vertrouwen voor communicatie en facilitering in het Engels op het dagelijkse leven, op de school, op reis of op reis.
message icon
Contacteer Ingrid
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Leer Engels van een bijna moedertaalspreker Engels (woonde in het VK, Cambridge cert. of bekwaamheid, TEFL niveau 5).
Ik kan alle niveaus doceren en de cursus afstemmen op uw behoeften en motivaties. Voorbereiding op interviews of presentaties, hulp bij cv's en vertalingen worden ook aangeboden.
Ik heb 13 jaar ervaring in internationale omgevingen en beheers daarom zakelijk Engels.
verified badge
Ik bied Engelse lessen aan aan studenten van alle leeftijden en niveaus als onderdeel van school, examenvoorbereiding of gewoon uit interesse in woordenschat, grammatica en/of uitspraak. Mijn ervaring is voornamelijk met kinderen die individueel of in groepslessen Engels als tweede taal leren in de leeftijd van 7 tot 17 jaar. Mijn doel is om studenten te helpen een doel te stellen en hen te helpen op het pad om dat doel te bereiken, met duidelijke voortgangsmijlpalen. Ik spreek Engels op moedertaalniveau, maar ik kan ook in het Nederlands lesgeven, afhankelijk van uw behoeften. Ik heb een Engelstalige bachelor in politiek en recht, met een A voor mijn scriptie over internationale mensenrechten, een 1560/1600 voor mijn SAT en 5/5 voor AP Engelse taal. Ik geef ook graag examenspecifieke bijles.
verified badge
Ik heb ervaring en passie in het lesgeven van Engels en het behalen van goede resultaten. Na de lessen ligt onze focus ook op het herhalen van de lesstof, periodieke opdrachten en het stapsgewijs evalueren van de resultaten. We bespreken ook probleemgebieden, creëren een goede basis en gebruiken verschillende methoden om vooruitgang te boeken en gestelde doelen te bereiken.
verified badge
Ik help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen.
Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat
Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend.
Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis.
Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie.
Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.
verified badge
Hallo studenten!

Ben je klaar om Engels te leren? Laten we dan beginnen! De lessen zullen entertainment en hard werken combineren. We praten vanaf de eerste les in het Engels en passen onze lessen aan zodat ze aansluiten bij jouw behoeften. Alle niveaus en leeftijden, zowel online als persoonlijk!

Onze lessen worden aangepast aan jouw wensen. We kunnen ons bezighouden met de basisgrammatica en woordenschat, of vanaf het allereerste begin beginnen. En aan de andere kant kunnen we ook samenwerken om officiële examens voor te bereiden en om te gaan met meer gecompliceerde situaties. Het verbeteren van zakelijk Engels behoort ook tot de mogelijkheden, aangezien ik daar eerdere ervaring mee heb.

Tijdens onze lessen zullen we vooral gebruik maken van online bronnen, gepersonaliseerde activiteiten en powerpoint. Je krijgt elke les wat huiswerk mee, zodat je wat we in de les gezien hebben verder kunt verinnerlijken. De lessen kunnen 1 tot 2 uur duren, afhankelijk van persoonlijke voorkeur en beschikbaarheid. Ze worden één of twee keer per week gehouden.

Ik ben afgestudeerd in Engelse studies, waar we algemeen Engels, morfologie, cultuur en literatuur bestudeerden. Bovendien heb ik ook een masterdiploma Talenonderwijs behaald, waarmee ik alle middelen heb verworven die nodig zijn om lessen te geven. Ik studeer momenteel een doctoraat in Engelse literatuur aan de Universiteit van Lleida.

Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met lesgeven in de Engelse taal, plus ervaring met lesgeven in het Spaans. Ik heb zowel persoonlijke als online lessen gehad, zowel in grote als kleine groepen en voor individuele studenten. Ik heb lesgegeven van kleuters tot oudere leerlingen en heb de lessen aangepast aan hun niveaus en behoeften. Ik heb ook zakelijk Engels, conversatiecursussen en examengerichte lessen gegeven.
verified badge
Verbeter je Engels met gepersonaliseerde lessen gericht op IELTS- en TOEFL-voorbereiding, spreekvaardigheid en professionele communicatie. Deze lessen zijn ontworpen voor studenten, professionals en werkzoekenden.

Ik bied gestructureerde en interactieve lessen aan om je te helpen:
• Bereid je voor op de IELTS- en TOEFL-examens
• Verbeter je spreekvaardigheid en zelfvertrouwen
• Oefen echte gesprekken
• Verbeter je professionele Engels voor je werk
• Verbeter je grammatica en woordenschat
• Bereid je voor op sollicitatiegesprekken en presentaties

IELTS- en TOEFL-voorbereiding

Uitgebreide training die alle vier vaardigheden omvat:
• Spreekstrategieën
• Schrijfopdracht 1 & 2
• Leestechnieken
• Luisteroefening
• Proefexamens en feedback

Engels spreekpraktijk

Verbeter je spreekvaardigheid door:
• Gesprekken uit het echte leven
• Correctie van de uitspraak
• Woordenschat opbouwen
• Debat en discussie
• Zelfvertrouwenstraining

Professioneel Engels

Perfect voor professionals die Engels nodig hebben voor:
• Sollicitatiegesprekken
• Zakelijke communicatie
• Vergaderingen en presentaties
• E-mails en rapporten
• Netwerken en onderhandelen

De lessen worden afgestemd op jouw niveau en doelen. Of je nu examens voorbereidt, je spreekvaardigheid wilt verbeteren of je carrière wilt bevorderen, ik help je meetbare vooruitgang te boeken.
verified badge
Ik heb 17 jaar ervaring als docent Engels en heb in 5 verschillende landen gewerkt. Ik heb mensen voorbereid op de IELTS- of TOEFL-examens. Ik heb hier ervaring mee en ben tevens gecertificeerd TEFL-docent via itoi. Neem gerust contact met me op om je schrijf-, lees- en spreekvaardigheid voor deze examens te verbeteren.
verified badge
Met een diploma vertaling geef ik al meer dan 20 jaar taalcursussen (in het bedrijfsleven en in de schoolwereld). Deze cursussen worden geheel aangepast aan jouw wensen en jouw niveau. Talen zijn een echte passie en gegarandeerd resultaat, in een goed humeur!
verified badge
🇫🇷 Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇬🇧
✨ Wil je vloeiender Engels spreken, of het nu gaat om reizen, werk of het behalen van een examen? Deze cursus is iets voor jou!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en gepassioneerde docent met jarenlange ervaring in het lesgeven van talen. Hier leer je Engels op een praktische, motiverende en effectieve manier.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik geef persoonlijke, zorgzame en dynamische lessen.
💬 Tijdens mijn lessen praten we vanaf het begin: geen angst meer, geen stilte meer — alleen nuttig en levendig Engels!

🌍 Kies je route:
✈️ Engels voor reizen
→ Communiceer op de luchthaven, in een hotel, restaurant, in het openbaar vervoer...
→ Leer de uitdrukkingen die moedertaalsprekers daadwerkelijk gebruiken.
→ Ga op avontuur zonder taalangst!

💼 Professioneel Engels
→ Woordenschat en structuren voor vergaderingen, presentaties, e-mails, onderhandelingen...
→ Inhoud afgestemd op uw branche.
→ Krijg zelfvertrouwen en geef je carrière een boost.

🎓 Examenvoorbereiding (IELTS, TOEFL, Cambridge...)
→ Gepersonaliseerde training voor de tests.
→ Strategieën, oefentoetsen, gerichte correcties.
→ Doel: met sereniteit slagen!

💬 Conversatielessen
→ Verschillende thema's: cultuur, maatschappij, reizen, actualiteit, dagelijks leven...
→ Verbeter uw taalvaardigheid in een ondersteunende omgeving.
→ Correcties, woordenschat, uitspraak, zelfvertrouwen: het staat er allemaal!

🎁 Kleine bonus:
Vanaf uw eerste reservering krijgt u direct toegang tot een privé virtueel klaslokaal met alle cursusmaterialen:
interactieve bronnen, grammatica- en woordenschatbladen, leesbegripsoefeningen, schriftelijke en mondelinge expressieactiviteiten, enz.

✨ Klaar om je Engels te transformeren? Begin nu!
verified badge
Engels is een van de meest gesproken talen ter wereld. Als Nederlander die in het buitenland woont, weet ik hoe nuttig het is om een tweede taal te kennen.

Ik zal mijn lessen zoveel mogelijk afstemmen op jouw taalbehoeften. Bijvoorbeeld academisch voor schoolschrijven, conversatie voor het dagelijks leven of als je je wilt concentreren op woordenschat.
verified badge
Ik heb tijdens mijn uitwisselingsprogramma acht maanden in de Verenigde Staten gewoond en veel geleerd. Ik ben geslaagd voor mijn middelbareschooldiploma met de prijs voor Engels. Ik spreek vloeiend Engels.

Ik ben geboren in België en spreek Nederlands.

Ik beheers de basisgrammatica en heb grote interesse in alle talen.
verified badge
Je kunt je begrip, je mondelinge uitdrukking, je woordenschat en je uitspraak verbeteren in een dynamische en bienveillante sfeer.

Door de praktijkactiviteiten, de dialogen en de situaties waarin u zich bevindt, te doorkruisen, kunt u progressie maken met vertrouwen voor communicatie en facilitering in het Engels op het dagelijkse leven, op de school, op reis of op reis.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Ingrid