facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds augustus 2020
Leraar sinds augustus 2020
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Engelse lessen en conversatie: niet alleen de droge stoffige oude grammaticalessen uit je schooltijd.
course price icon
Van 54 € /h
arrow icon
Mijn naam is Robbert. Een moedertaalspreker Engels en een CELTA-gecertificeerde leraar Engels, gevestigd in Amsterdam, Nederland. Geïnteresseerd in het verbeteren van je Engels? Ik bied online Engelse lessen, in-company trainingen en op maat gemaakte lesplannen voor groepen en individuen. Ben je een beginner of gevorderd? Wil je algemeen of zakelijk Engels verbeteren? Wat uw wensen ook zijn, u kunt het hier vinden. Met een ruime onderwijservaring sinds 2011, sta ik klaar om voor u het juiste trainingsprogramma samen te stellen.

De lessen zullen zich richten op spreekvaardigheid en conversatie. Ook grammatica, woordenschat en hedendaagse onderwerpen komen aan bod.

Laat u niet misleiden door mijn naam! Ik ben een native speaker uit de VS.
Extra informatie
De lessen kunnen online of in persoon plaatsvinden.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Amsterdam, Nederland
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
I am from the USA, however have been living in Amsterdam since 2007. International environments are my natural habitat. Most of my students had studied English before starting my classes. The most common qualm; they were rarely given the chance to speak! You may be able to memorise every grammar rule, but might not be able to express yourself in a business meeting or change a hotel reservation by phone. My lessons focus on fluency and real-life situations. Depending on your level and needs (general or business English), I can customise a lesson plan for you. Yes, we will study some grammar, but fluency is the main goal.
Opleiding
CELTA Certification - BLTC Amsterdam
Masters of Science (International Relations) - University of Amsterdam
Bachelor of Arts (Politics) - University of San Francisco
Leservaring
CELTA Certification. Teaching English since 2011. Currently teaching in Amsterdam at Berlitz, Language Corner, and UvA Talen.
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Vaardigheden
Engels als tweede taal (esl)
Engels voor volwassenen
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Als je op zoek bent naar een enthousiaste docent om je te helpen bij het verbeteren van je Engels, zoek dan niet verder! Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met bijles geven aan studenten van alle leeftijdsgroepen. Ik heb Engelse les gegeven aan beginnende, halfgevorderde en gevorderde studenten met verschillende culturele en taalachtergronden.

Gecertificeerde Cambridge CELTA-docent met een achtergrond in onderwijs en pedagogiek. Omdat ik graag talen leer, begrijp ik de uitdagingen waarmee mijn studenten worden geconfronteerd; altijd gericht op de student en zijn behoeften.

Mijn lessen zijn studentgericht, ontworpen om jou te helpen verbeteren, inclusief zeer interactief en professioneel leermateriaal.

Coachen van professionals op de Nederlandse markt en het verbeteren van hun interculturele communicatieve vaardigheden zakelijk Engels; onderwerpen omvatten, maar zijn niet beperkt tot de taal van onderhandelingen, vergaderingen en presentaties.

Gebruik PowerPoint, digitale media en videoconferenties in virtuele klassen.

Mijn methodologie zorgt ervoor dat de studenten in het Engels blijven denken en zich concentreren op communicatie en conversatie; oefenen staat centraal!
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in Engels (Brits en Amerikaans) onderwijs voor moedertaalsprekers en niet-moedertaalsprekers van alle leeftijden, en heb ervaring met het werken met:
• jonge kinderen die voor het eerst Engels leren
• leerlingen in het basis- en voortgezet onderwijs die de Engelse taal en de bijbehorende literatuur bestuderen
• volwassen professionals en senioren die hun taalvaardigheden willen verbeteren of uitspraak- of presentatievaardigheden willen ontwikkelen

Ik heb twee diploma's in Engelse taal- en letterkunde (BA en Mst) van de Universiteit van Oxford en ben ook afgestudeerd aan het International Baccalaureate (IB) Diploma-programma. Ik heb een creatieve benadering ontwikkeld in mijn sessies met studenten waarbij de specifieke talenten en interesses van een student (ongeacht het onderwerp) worden toegepast in het proces van taalverwerving, samen met de gelijktijdige ontwikkeling van kritische vaardigheden zoals nauw en zorgvuldig lezen, argumentatie, geschreven stijl en effectieve communicatie.

Ik ben vertrouwd met de vereisten en ingewikkeldheden van een reeks nationale en internationale diplomaprogramma's. Bij het werken met studenten die een academische syllabus aanvullen, is mijn doel altijd om hen te positioneren om te slagen in de opdrachten en beoordelingen die zijn opgesteld door een primaire instructeur.
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in wiskunde, rekenen en Nederlands, (eventueel bespreekbare vakken: Engels, geschiedenis, aardrijkskunde en biologie.) Bij deze vakken had ik groot succes op school. Mijn doel is om de leerling/student te helpen met moeilijkheden en het overtreffen van het niveau waarop ze op dat moment zitten. Ik heb eigen extra leermateriaal (mocht u dat aanspreken) en ik geef elke les huiswerk.

Andere Locatie bespreekbaar
verified badge
Dag Allemaal,

Ik ben een Engelse majoor van NYU en heb een sterke achtergrond in het onderwijzen van IB Level Engels aan st udent.

Wat u kunt verwachten -

Sterke verbale en literaire basis
Nederlands naar Engels vertalingen
Grammaticale basis
IB syllabus-dekking - we zullen de romans in detail doornemen en analyseren
Ik help je met je essays en opdrachten, bewerkingen, brainstorming en schrijfoefeningen.

Als je een expert-schrijver en -analysator wilt worden, kom dan naar mij.

Ik zal je de kunst van effectieve communicatie leren, zowel verbaal als literair.
verified badge
Engels is de Lingua Franca van tegenwordig. Het is een waardevolle vaardigheid om te bezitten, nuttig voor iedereen. Het is handig in de zich steeds ontwikkelende wereld waarin we leven en opent deuren naar veel plaatsen, ook in de geest. Bovendien verbetert tweetaligheid de cognitieve vaardigheden.

Of je nu je spreekvaardigheid wilt verbeteren en de taalbarrière wilt doorbreken of je je beter wilt voorbereiden op een Engels examen, ik kom je te hulp.

Ik ben een 3-jarige taalstudent, ik heb de C1 + niveaus in het Engels behaald. Ik heb 2 jaar ervaring in Londen, waar ik de RP (received pronunciation) heb geleerd en 3 jaar ervaring in de International Academia in Amsterdam. Mijn taalkundige achtergrond geeft me het vermogen om de geluiden en verschillende processen van de Engelse taal uit te leggen, vanuit een perspectief dat veel native-speakers niet kennen. Tijdens het lesgeven oefen ik de holistische benadering. Ik ben van mening dat taal bedoeld is voor mensen van elke leeftijd en opleiding, maar ik ben me ervan bewust dat iedereen een persoonlijke benadering verdient. Daarom bied ik de eerste kennismaking onbetaald aan, zodat we kennis kunnen maken en de verwachtingen van beide kanten kunnen bespreken.

In de lessen zal ik proberen om je zelfvertrouwen en kennis in het Engels te vergroten. We werken aan 4 niveaus: spreken, luisteren, lezen en schrijven. Ik zal me concentreren op je sterke punten en je leren hoe je die in je voordeel kunt gebruiken bij het leren. We zullen uw potentieel benutten en samen de doelen bereiken die u voor uzelf heeft gesteld.
verified badge
Ik motiveer, stimuleer en begeleid personen bij het leren en het vinden van oplossingen om efficiënt en gericht vooruit te komen in het realiseren van de eigen gestelde doelen.

Door mijn brede ervaring en hoog algemeen kennisniveau, kan ik naast pedagogische/didactische ondersteuning ook bijlessen geven in alle alpha-vakken van het middelbaar onderwijs en begeleiding van studenten bij voorbereiding van
tentamens en met het schrijven van scripties.
verified badge
Hoi! Mijn naam is Lex. Ik geef al 3,5 jaar bijles wiskunde en natuurkunde voor de middelbare school in Den Helder. Sinds dit jaar ben ik nu bachelor student wiskunde aan de Universiteit van Amsterdam, en ben opzoek naar een paar nieuwe leerlingen om te kunnen begeleiden voor bijles.

Een paar punten die mij nou echt los zetten van de rest zijn:

- mijn bijles ervaring, ik geef al 3,5 jaar ervaring met bijles op veel verschillende niveau's
- ik werk een stuk minder formeel, dit zorgr er vooral voor dat de leerling niet bang is om vragen te stellen of zich "dom" gaat voelen
- ik ben zeer flexibel met de tijden
- ik kan alles op veel verschillende manieren uitleggen
- de leerling kan altijd een whatsappje sturen als iets niet lukt, en dan help ik hem daarbij

Online bijles is zeker mogelijk, en daarbij zorg ik ook dat alle aantekeningen die ik maak doorgestuurd worden zodat ze later terug gekeken kunnen worden.

Het beste raad ik aan een blok van 2 uur achterelkaar bij bijles, hierbij weet ik zeker dat ik de leerling voldoende kan helpen.
verified badge
Als moedertaalspreker Engels met kennis van verschillende vreemde talen en mondiale kwesties in de geschiedenis en de politieke economie, kan ik Engelse lessen geven aan verschillende leerniveaus en leeftijdsgroepen in veel verschillende onderwerpen. Ik heb mijn master Internationale Betrekkingen behaald aan de Universiteit Leiden en heb in de internationale diplomatie gewerkt bij de VN. Voorheen werkte ik bij universiteiten bij onderzoeksadministratie en mediabedrijven. Ik heb een TEFL-diploma en veel ervaring met het beheren van academische evenementen en lesgeven. Daarnaast kan ik alle educatieve hulp bieden die nodig is bij het bestuderen van disciplines in de geesteswetenschappen, zoals politiek, economie, geschiedenis, onderzoeksanalyse, schrijven, ethiek en het leren van talen. Ik ontwikkel graag gepersonaliseerde lessen, cursussen en leerstrategieën waar jij naar op zoek bent!
verified badge
Ik kan IB-vakken bijles geven: Engels, Biologie, Economie en Psychologie

Ik heb ook een taalonderwijsopleiding gevolgd en kan Engels als tweede taal en Tamil onderwijzen.

Ik kan ook helpen bij het aanleren van organisatie, proeflezen van essays en het aanscherpen van schriftelijke opdrachten voor studenten.
verified badge
Tijdens mijn bijles Engels krijgt de student gerichte hulp bij huiswerk en ondersteuning bij alle onderdelen van het vak. We richten ons op het verbeteren van taalvaardigheid- zoals grammatica, woordenschat, lezen, schrijven en uitspraak- met extra aandacht voor de gebieden waar de leerling vastloopt. Samen werken we doelgericht aan het oplossen van taalproblemen en het opbouwen van zelfvertrouwen, zodat de student sterker en zelfstandiger wordt in Engels.
message icon
Contacteer Robbert
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Als je op zoek bent naar een enthousiaste docent om je te helpen bij het verbeteren van je Engels, zoek dan niet verder! Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met bijles geven aan studenten van alle leeftijdsgroepen. Ik heb Engelse les gegeven aan beginnende, halfgevorderde en gevorderde studenten met verschillende culturele en taalachtergronden.

Gecertificeerde Cambridge CELTA-docent met een achtergrond in onderwijs en pedagogiek. Omdat ik graag talen leer, begrijp ik de uitdagingen waarmee mijn studenten worden geconfronteerd; altijd gericht op de student en zijn behoeften.

Mijn lessen zijn studentgericht, ontworpen om jou te helpen verbeteren, inclusief zeer interactief en professioneel leermateriaal.

Coachen van professionals op de Nederlandse markt en het verbeteren van hun interculturele communicatieve vaardigheden zakelijk Engels; onderwerpen omvatten, maar zijn niet beperkt tot de taal van onderhandelingen, vergaderingen en presentaties.

Gebruik PowerPoint, digitale media en videoconferenties in virtuele klassen.

Mijn methodologie zorgt ervoor dat de studenten in het Engels blijven denken en zich concentreren op communicatie en conversatie; oefenen staat centraal!
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in Engels (Brits en Amerikaans) onderwijs voor moedertaalsprekers en niet-moedertaalsprekers van alle leeftijden, en heb ervaring met het werken met:
• jonge kinderen die voor het eerst Engels leren
• leerlingen in het basis- en voortgezet onderwijs die de Engelse taal en de bijbehorende literatuur bestuderen
• volwassen professionals en senioren die hun taalvaardigheden willen verbeteren of uitspraak- of presentatievaardigheden willen ontwikkelen

Ik heb twee diploma's in Engelse taal- en letterkunde (BA en Mst) van de Universiteit van Oxford en ben ook afgestudeerd aan het International Baccalaureate (IB) Diploma-programma. Ik heb een creatieve benadering ontwikkeld in mijn sessies met studenten waarbij de specifieke talenten en interesses van een student (ongeacht het onderwerp) worden toegepast in het proces van taalverwerving, samen met de gelijktijdige ontwikkeling van kritische vaardigheden zoals nauw en zorgvuldig lezen, argumentatie, geschreven stijl en effectieve communicatie.

Ik ben vertrouwd met de vereisten en ingewikkeldheden van een reeks nationale en internationale diplomaprogramma's. Bij het werken met studenten die een academische syllabus aanvullen, is mijn doel altijd om hen te positioneren om te slagen in de opdrachten en beoordelingen die zijn opgesteld door een primaire instructeur.
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in wiskunde, rekenen en Nederlands, (eventueel bespreekbare vakken: Engels, geschiedenis, aardrijkskunde en biologie.) Bij deze vakken had ik groot succes op school. Mijn doel is om de leerling/student te helpen met moeilijkheden en het overtreffen van het niveau waarop ze op dat moment zitten. Ik heb eigen extra leermateriaal (mocht u dat aanspreken) en ik geef elke les huiswerk.

Andere Locatie bespreekbaar
verified badge
Dag Allemaal,

Ik ben een Engelse majoor van NYU en heb een sterke achtergrond in het onderwijzen van IB Level Engels aan st udent.

Wat u kunt verwachten -

Sterke verbale en literaire basis
Nederlands naar Engels vertalingen
Grammaticale basis
IB syllabus-dekking - we zullen de romans in detail doornemen en analyseren
Ik help je met je essays en opdrachten, bewerkingen, brainstorming en schrijfoefeningen.

Als je een expert-schrijver en -analysator wilt worden, kom dan naar mij.

Ik zal je de kunst van effectieve communicatie leren, zowel verbaal als literair.
verified badge
Engels is de Lingua Franca van tegenwordig. Het is een waardevolle vaardigheid om te bezitten, nuttig voor iedereen. Het is handig in de zich steeds ontwikkelende wereld waarin we leven en opent deuren naar veel plaatsen, ook in de geest. Bovendien verbetert tweetaligheid de cognitieve vaardigheden.

Of je nu je spreekvaardigheid wilt verbeteren en de taalbarrière wilt doorbreken of je je beter wilt voorbereiden op een Engels examen, ik kom je te hulp.

Ik ben een 3-jarige taalstudent, ik heb de C1 + niveaus in het Engels behaald. Ik heb 2 jaar ervaring in Londen, waar ik de RP (received pronunciation) heb geleerd en 3 jaar ervaring in de International Academia in Amsterdam. Mijn taalkundige achtergrond geeft me het vermogen om de geluiden en verschillende processen van de Engelse taal uit te leggen, vanuit een perspectief dat veel native-speakers niet kennen. Tijdens het lesgeven oefen ik de holistische benadering. Ik ben van mening dat taal bedoeld is voor mensen van elke leeftijd en opleiding, maar ik ben me ervan bewust dat iedereen een persoonlijke benadering verdient. Daarom bied ik de eerste kennismaking onbetaald aan, zodat we kennis kunnen maken en de verwachtingen van beide kanten kunnen bespreken.

In de lessen zal ik proberen om je zelfvertrouwen en kennis in het Engels te vergroten. We werken aan 4 niveaus: spreken, luisteren, lezen en schrijven. Ik zal me concentreren op je sterke punten en je leren hoe je die in je voordeel kunt gebruiken bij het leren. We zullen uw potentieel benutten en samen de doelen bereiken die u voor uzelf heeft gesteld.
verified badge
Ik motiveer, stimuleer en begeleid personen bij het leren en het vinden van oplossingen om efficiënt en gericht vooruit te komen in het realiseren van de eigen gestelde doelen.

Door mijn brede ervaring en hoog algemeen kennisniveau, kan ik naast pedagogische/didactische ondersteuning ook bijlessen geven in alle alpha-vakken van het middelbaar onderwijs en begeleiding van studenten bij voorbereiding van
tentamens en met het schrijven van scripties.
verified badge
Hoi! Mijn naam is Lex. Ik geef al 3,5 jaar bijles wiskunde en natuurkunde voor de middelbare school in Den Helder. Sinds dit jaar ben ik nu bachelor student wiskunde aan de Universiteit van Amsterdam, en ben opzoek naar een paar nieuwe leerlingen om te kunnen begeleiden voor bijles.

Een paar punten die mij nou echt los zetten van de rest zijn:

- mijn bijles ervaring, ik geef al 3,5 jaar ervaring met bijles op veel verschillende niveau's
- ik werk een stuk minder formeel, dit zorgr er vooral voor dat de leerling niet bang is om vragen te stellen of zich "dom" gaat voelen
- ik ben zeer flexibel met de tijden
- ik kan alles op veel verschillende manieren uitleggen
- de leerling kan altijd een whatsappje sturen als iets niet lukt, en dan help ik hem daarbij

Online bijles is zeker mogelijk, en daarbij zorg ik ook dat alle aantekeningen die ik maak doorgestuurd worden zodat ze later terug gekeken kunnen worden.

Het beste raad ik aan een blok van 2 uur achterelkaar bij bijles, hierbij weet ik zeker dat ik de leerling voldoende kan helpen.
verified badge
Als moedertaalspreker Engels met kennis van verschillende vreemde talen en mondiale kwesties in de geschiedenis en de politieke economie, kan ik Engelse lessen geven aan verschillende leerniveaus en leeftijdsgroepen in veel verschillende onderwerpen. Ik heb mijn master Internationale Betrekkingen behaald aan de Universiteit Leiden en heb in de internationale diplomatie gewerkt bij de VN. Voorheen werkte ik bij universiteiten bij onderzoeksadministratie en mediabedrijven. Ik heb een TEFL-diploma en veel ervaring met het beheren van academische evenementen en lesgeven. Daarnaast kan ik alle educatieve hulp bieden die nodig is bij het bestuderen van disciplines in de geesteswetenschappen, zoals politiek, economie, geschiedenis, onderzoeksanalyse, schrijven, ethiek en het leren van talen. Ik ontwikkel graag gepersonaliseerde lessen, cursussen en leerstrategieën waar jij naar op zoek bent!
verified badge
Ik kan IB-vakken bijles geven: Engels, Biologie, Economie en Psychologie

Ik heb ook een taalonderwijsopleiding gevolgd en kan Engels als tweede taal en Tamil onderwijzen.

Ik kan ook helpen bij het aanleren van organisatie, proeflezen van essays en het aanscherpen van schriftelijke opdrachten voor studenten.
verified badge
Tijdens mijn bijles Engels krijgt de student gerichte hulp bij huiswerk en ondersteuning bij alle onderdelen van het vak. We richten ons op het verbeteren van taalvaardigheid- zoals grammatica, woordenschat, lezen, schrijven en uitspraak- met extra aandacht voor de gebieden waar de leerling vastloopt. Samen werken we doelgericht aan het oplossen van taalproblemen en het opbouwen van zelfvertrouwen, zodat de student sterker en zelfstandiger wordt in Engels.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Robbert