Vergelijkbare lessen
Claudio
Capoeira les en Capoeira instrumenten en muziek les (percussie/berimbau)In Capoeira lessen beginnen we met opwarmen, en daarna leren we Capoeira bewegingen (voor alle niveaus en leeftijden). Uiteindelijk kunnen we samen capoeira spelen. Ik geef les aan indivuduelen en groepen. In de les leer je ook Capoeira Muziek (Percussie Instrumenten) en Cultuur.
Alle materialen zijn inbegrepen.
Lucas
Freerun/parkour les van een 18-jarige freerunleraarIk ben een freerunning leraar van 18 jaar. Ik heb 4 jaar ervaring in het geven van lessen en zelf freerun ik 7 jaar. Ik vind het leuk om mijn kennis over te brengen aan kinderen die graag zouden willen freerunnen! Via de webcam zal de kwaliteit van de lessen een stuk lager liggen en daarom is de prijs ook een stuk lager, ik heb de voorkeur aan buiten lessen, maar vanwege corona wil ik ook graag een alternatief aanbieden.
Ludovic
Parkour, freerunning and tricking lessons for all levelsYou want to learn a different sport and at the same time have fun and exercice your full body ?!
Try some Parkour with me!
Parkour and Freerunning are my special expertise. I've been doing parkour for more than 10 years now and teaching to all kinds of age and level for several years. I know how to safely support beginners in their first moves but also how to boost and enrich your basic level to some more difficult and creative movement.
All levels are welcome, kindly, Ludo!
Tatjana
Beginnerslessen gymnastiek, lenigheid en krachttrainingWil je graag werken aan je lenigheid? Of heb je net behoefte aan wat extra krachtsoefeningen?
Bij Tatjana ben je daarvoor aan het juiste adres. Door jarenlange ervaring als gymnastiek trainster, weet zij exact welke oefeningen er bij jou passen en hoe jij jouw doelen kan bereiken. Ongeacht of jouw doel nu is om spagaten en splits te kunnen of gewoonweg om actief en fit blijven.
In een eerste sessie gaan we na wat jouw doelen zijn en hoe jij er nu voor staat. Alle leeftijden zijn welkom. Haar jarenlange ervaring als gymnastiek trainster bij kleuters en tieners leerde haar om te werken met verschillende leeftijden en met verschillende startniveau's.
Sessies zijn mogelijk bij jou thuis, in de fitness of in de zomer op locatie buiten.
Twijfel je nog? Boek dan jouw gratis proefles.
Carla
Online Yogales om meer in balans te komen. Voor beginners & gevorderdenDeze online yogales zal ik helemaal op maat voor jou geven. Tijdens de eerste les gaan we kijken waar je behoefte aan hebt, wat je doelen zijn of lichamelijke klachten. Ervaar je rugpijn? Slaap je slecht? Noem het maar en we gaan er samen aan werken. De yogales kan gecombineerd worden met een meditatie voor ook innerlijke rust.
Ik geef diverse vormen van yoga en ben een gecertificeerd yoga teacher met 5 jaar ervaring in lesgeven. Ik geef Hatha yoga, Vinyasa Flow, Kundalini en Yin Yoga. Ik kan mijn les helemaal aanpassen op jou. Zo kunnen we er een rustige beginnersles van maken of als je al yoga ervaring hebt er meer kracht en snelheid aan toe voegen.
In elke yogales doe je een aantal yogahoudingen. Alle houdingen hebben als doel de organen, de klieren, de gewrichten, het zenuwstelsel, de bloedvaten, het evenwicht, etc. beter te laten functioneren. Tijdens de yogahoudingen, rek, strek en span je allerlei spieren. De houdingen zorgen voor een verbeterde doorbloeding van het hele lichaam.
De yogahoudingen (asana’s), de adem- en ontspanningsoefeningen werken in yoga samen om bewust en diep te ontspannen. Yoga heeft een diepe doorwerking op het energiesysteem en zenuwstelsel, het lichaam krijgt de kans om te ontspannen, te herstellen en op te laden. Door yoga zul je je niet alleen lichamelijk fitter voelen, maar het kan je ook mentaal en emotioneel meer energie en ruimte geven.
Doordat je je meer bewust wordt van je lichaam volgt ook geestelijke bewustwording en omgekeerd. Tijdens de yogales ben je met je hele aandacht in het hier en nu en dus bij de oefeningen. Door met aandacht je lichaam te voelen en te oefenen vergroot je het innerlijk bewustzijn. Je krijgt inzicht in de wisselwerking tussen denken en voelen. Hierdoor leer je de signalen zoals bijvoorbeeld stress en vermoeidheid eerder herkennen.
Ik zie er naar uit samen met jou de werken aan een betere gezondheid en jouw doelen. We kunnen met elkaar afstemmen welke dagen en tijden voor jou het beste uit komen en deze wekelijks online inplannen.
Déborah
Privélessen van sport, hardlopen, atletiek, uithoudingsvermogenIk ben een persoon die het leuk vindt om te leren.
Ik ben trainer voor alle leeftijden en ik heb ook een aantal privé-lessen te geven in een echt sfeer, een rustige plek, rust ..;
Ik hou ervan om mijn kennis te delen ..
Goede doel is om elke persoon te bevorderen en hem slagen in haar doelstellingen.
Of het nu beginner (e) of niet, dit is een probleem voor mij, als ik u helpen, ben ik tot uw dienst en voldoet aan uw behoeften vormt dit geen belang voor mij.