facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds mei 2020
Leraar sinds mei 2020
Workshop "Hoe start je een eigen bedrijf" . Nederlands
course price icon
Van 35 € /h
arrow icon
Hoe start je een eigen bedrijf? Wat voor verschillende bedrijfsvormen zijn er? Waar moet je allemaal op letten ? Op welke markt ga je de focus leggen met je bedrijf? Een hele boel vragen zullen er in eerste instantie zijn als je een onderneming wilt starten. Hierbij kan ik jou helpen.
We behandelen:

- Inschrijving KVK
- BTW nummer
- Bedrijfsvormen
- Start up vragen
Extra informatie
Voor deze les zul je een laptop nodig hebben.
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Mijn naam is Edwin. Ik ben een veelzijdige docent die les geeft in o.a. het plannen van evenementen aan voornamelijk mensen die momenteel op beginners niveau zitten. Ook kan ik je helpen bij het opstarten van je eigen bedrijf of het vinden naar een passende baan. Zelf heb ik een eigen bedrijf in de evenementen branche. Verder heb ik 10 jaar ervaring binnen verschillende bedrijven in de horeca. Graag help ik je verder met al je vragen en uitdagingen die je tegen komt tijdens het organiseren van een evenement.
Opleiding
(Bachelor) Stenden Leeuwarden - International Hospitality Management (Hogere Hotelschool). Minor Event Management & Intrapreneurship.
(Bachelor) IDEA - BBA Event Management Certificate
(MBO4) TIO Amsterdam - Hotelmanagement
BHV Diploma
SVH Verklaring Sociale Hygiëne
Leservaring
HBO International Hospitality Management
Minor Event Management & Intrapreneurship
Ik heb mijn eigen bedrijf als freelance Event Manager en heb 10 jaar ervaring in deze branche.
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in evenementen planning. Mijn doel is om de leerling uit te dagen maar niet te overweldigen. Ik geef tijdens elke les een case mee die je thuis kan maken. De volgende les zullen wij dan je huiswerk bespreken.

Ook is het mogelijk als je al bezig bent met het organiseren van een event om je daar mee te helpen.

Bij deze les leer je wat er allemaal komt kijken bij het organiseren van een evenement/activiteit/bijeenkomst.

We zullen de volgende onderdelen doornemen:

- Planning
- Leveranciers
- Locatie
- Opdrachtgevers
Lees meer
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in evenementen planning. Mijn doel is om de leerling uit te dagen maar niet te overweldigen. Ik geef tijdens elke les een case mee die je thuis kan maken. De volgende les zullen wij dan je huiswerk bespreken.

Bij deze les leer je wat er allemaal komt kijken bij het organiseren van een evenement/activiteit/bijeenkomst.

We zullen de volgende onderdelen doornemen:

- Planning
- Opdrachtgevers
- Leveranciers
- Locatie
- Financiële planning
- Entertainment
- Veiligheid
- Leidinggeven
Lees meer
Toon meer
arrow icon
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo,
Ik heb een Master in HR en een Master in Business analyse afgerond. Ik bied cursussen aan om studenten te helpen excelleren in bedrijfscommunicatiebeheer, marketingstrategie en projectmanagement. Ik wil eenvoudige voorbeelden en uitleg geven om studenten te helpen de lessen te onthouden.

De cursussen zijn bedoeld om de student te helpen zijn zwakte in een bepaald onderwerp te overwinnen. Daarnaast focus ik me ook op communicatie en algemene vaardigheden voor holistische ontwikkeling.

Ik heb een aantal jaren in universitaire studies gezeten, als je vragen hebt over het universitaire leven en timemanagement; Ik luister naar jou!

Elke succesvolle student is een eer voor mij :)
verified badge
Ingenieur, doctor in de toegepaste wetenschappen,
Projectdirecteur, People Manager

Beheer van technische en / of industriële projecten
Alle school- en professionele niveaus
Eenmalige interventie en / of Global Global Project Management (turnkey)
Planning, uitbesteding, ...
verified badge
Ik heb meer dan dertig jaar ervaring in het bedrijfsleven en wil die kennis en ervaring graag delen. Ik heb ook ervaring als docent en (bedrijfs)coach.
Mogelijke vakken waar ik (bij)les in kan geven: boekhouden, economie, ondernemerschap, credit management, financieel management en eigenlijk alles wat met financiën te maken heeft.
verified badge
Cursus & enkele onderwerpen:
Boekhoudkundig en conceptueel raamwerk
Zakelijke transacties vastleggen
Accrual-boekhouding
Interne controle, contant geld en vorderingen
Inventaris en merchandising
Plantaardige activa
Kasstroomoverzicht



 Bijles om je voor te bereiden op het eindexamen.
 Leer de hele cursus zelf
 Begin binnen 15 minuten na de les met leren.
 Volledige revisielessen die zich richten op onderwerpen die in de cursus van het semester worden behandeld.
 Lessen die je helpen om op tijd af te studeren.
 Je zult je vrienden zeker na je eerste les over de lessen vertellen.
verified badge
Als eerder afgestudeerd IGCSE & IB-student begrijp ik de stress en moeilijkheden bij het voorbereiden op zowel de tussentijdse als de eindejaarsexamens. Het leerplan voor beide vakken zal gebaseerd zijn op het deconstrueren van de theorie in kleinere secties die dan elk gericht zijn op de belangrijkste woordenschat en feitelijke informatie. Bovendien zal voor elk onderwerp een duidelijke essaystructuur voor examens worden geschetst en geoefend op basis van IGCSE & IB-beoordelingscriteria. Afhankelijk van hoe dichtbij de student is, zullen hun eind- of tussentijdse examens worden gepersonaliseerd om hun beperkingen te verbeteren en samen zal er een gestructureerde samenvatting worden gemaakt om optimaal te slagen in hun examens.

Vorige cijfers:
IGCSE:
Bedrijfskunde: A
Sociologie: A*
IB:
Bedrijfsmanagement HL: 7
Psychologie HL: 6
verified badge
Ik kon mensen helpen om kennis van bedrijfskunde op te doen, zowel in het Engels als in het Nederlands.
De lessen kunnen verschillende doelen hebben:
- gewoon zakelijke en managementkennis verwerven die nuttig is in een speciale functieomgeving
- bedrijfs- en managementkennis leren vertalen in de Nederlandse taal
- Nederlands leren spreken in een jobsetting
verified badge
Of je nu een eigen bedrijf wilt starten of in de industrie wilt werken, je moet over goede bedrijfsmanagementvaardigheden beschikken en goed kunnen communiceren. Veranderingen in de technologie hebben de noodzaak gecreëerd om op de hoogte te zijn van nieuwe en uitdagende benaderingen van zakendoen. De manier van communiceren, de media die kunnen worden gebruikt, de manier waarop klanten nu winkelen en de toegenomen concurrentie hebben het allemaal noodzakelijk gemaakt om over de nodige vaardigheden te beschikken om te slagen.
verified badge
Alle domeinen van financieel management. Boekhouden van basiskennis tot analytische boekhouding en rapportering.
Balans en een winst- en verliesrekening ; kostprijsberekening ; debiteuren & crediteuren, balansposten & resultaatposten, opbrengsten & inkomsten en kosten & uitgaven; omzetprognose en een liquiditeit-prognose.
BTW werking enn aan- en verkoopfacturen.
verified badge
Versnel de Engelse taalvaardigheid voor: zakenreizen, betere communicatie met buitenlandse bedrijfsvestigingen, locatiebezoeken in andere landen en andere gerelateerde of relevante activiteiten.

We bieden een intensieve en meeslepende Engelse training, waarin managers interactief kunnen leren met hun eigen native English sprekende coach, door middel van praktische, theoretische, analytische ontdekking en ontwikkeling.

Audiovisuals en meer worden gebruikt. Pas effectieve tactieken toe in praktijksituaties.

Dit omvat: hoe effectief te onderhandelen, hoe tijd efficiënter te beheren, best practices voor het uitvoeren van operaties, hoe om te gaan met bedrijfsherstructureringen en meer.

**OPMERKING: Deze les is alleen voor een halve dag (4 uur) of een hele dag (7 uur) en kan ook worden aangeboden en aangepast om meerdere individuen als groepssessie te huisvesten, voor economische doeleinden. Het wordt aangeraden dat groepen niet groter zijn dan 3 personen per sessie, tenzij de trainer dit goedkeurt. Tarieven zijn afhankelijk van afstanden, afstandsduur, feestdagen en eventuele dal-/buitenstandaard kantooruren, etc.!!
verified badge
Met mijn medische kennis heb ik veel lessen gevolgd voor communicatie, parafraseren, actief opsommen etc. De psychologie, lichaamskennis en hoe het brein werkt (neurologie) is mij tijdens mijn medische opleiding allemaal bijgebleven. Ik wil graag mijn vaardigheden die ik heb verkregen samen met mijn sport- en voedingskwalificaties inzetten om andere mensen te helpen hun doelen en hun potentieel te bereiken. Mensen die worstelen met gewicht, to do-lijstjes, uitstelgedrag, een idee naar buiten brengen of hun businessplan ontwikkelen, kunnen bij mij terecht. Ik ga extra certificeringen doen om meer ervaring op te doen bovenop wat ik al heb. Daarom zijn mijn prijzen aangepast voor mensen die mij willen helpen meer ervaring op te doen in coaching.
verified badge
360° communicatie

De uitdagingen in 2024, de nieuwe paradigma’s (digitaal, sociale netwerken, kunstmatige intelligentie, enz.) hebben een fundamentele revolutie teweeggebracht in de manier waarop we communiceren. Hoe we op de digitale golf kunnen surfen terwijl we onze menselijke natuur behouden en een positieve impact hebben op onze activiteiten.

Hoe de media, netwerken van invloed te gebruiken.

Hoe je een merkimago, een duurzame en impactvolle gemeenschap opbouwt.

Spreken in het openbaar. Coaching. Identificeer mijn sterke punten en verbeterpunten.
verified badge
- Je bent in loondienst en wil graag de stap zetten naar een ondernemersactiviteit omdat je een idee hebt, een professioneel project dat je graag wil realiseren en op de markt wil brengen,
- u heeft uw bedrijf al gelanceerd en u wilt graag een extern perspectief hebben en de tijd nemen om de balans op te maken.

De meeste fases worden doorlopen met officiële instanties, sommige met een accountant, een aantal fases doe je alleen en er zijn fasen waarin de ondernemer de wens of de behoefte voelt om te delen, de balans op te maken, de juiste vragen te stellen, te overleggen met een persoon volledig buiten het project. Dit zijn de fases waarin de ondernemer een beroep doet op de coach.

Gespecialiseerd in het ondersteunen van mensen die starten met ondernemerschap, kunnen tijdens de cursussen de volgende elementen aan bod komen, afhankelijk van de vraag en behoefte, omdat elk verzoek uniek en dus gepersonaliseerd is:

heeft. definieer de belangrijkste fasen van het project met retroplanning,
B. (her)bezoek de blokkeer- en stimuleringspunten van het project,
versus ken uw succes- en faalstrategieën,
D. gun jezelf de tijd om na te denken en een stap terug te doen om jezelf de juiste vragen te stellen,
e. passende acties uitvoeren,
F. ontwikkel je relationele netwerk,
G. kies bondgenoten en beïnvloed strategieën,
H. zorgen voor het behoud van de visie en het concurrentievoordeel van uw bedrijf,
i. vind je eigen balans tussen privé- en professionele verplichtingen

Hier is een voorbeeld van ondersteuning van ondernemerschap:

De context uitgelegd door de klant

Ik had coaching nodig in een tijd waarin de activiteiten van mijn bedrijf exponentieel groeiden. Deze situatie bracht het bedrijf naar een nieuwe schaal met de opening van 2 nieuwe winkels in 6 maanden, renovatiewerkzaamheden en een explosie van het aantal werknemers, van 1 naar 12.

Het verzoek van de klant

Beheer de exponentiële ontwikkeling van de activiteit.

De aanpak van deze ondersteuning in de woorden van de cliënt

Het eerste doel was het kanaliseren van de inspanningen en het vaststellen van prioriteiten: het kunnen verdelen van taken op basis van hun mate van prioriteit en urgentie. Vervolgens was het nodig om diepgaand aan de planning te werken om zowel taken als onvoorziene gebeurtenissen te beheren. Uiteindelijk zijn we begonnen met plannen om de omvang van het administratieve werk aan te kunnen. We hebben ook uitgebreid gesproken over leiderschap.

Ik moest nadenken over hoe ik krachtig leiding kon geven en tegelijkertijd beleefd, empathisch en motiverend voor teams kon blijven. Voor mij was het van cruciaal belang om te communiceren, rekening houdend met de persoonlijkheden, profielen en werkwijzen van iedereen in het team. Tenslotte hebben we gewerkt aan het thema balans tussen professioneel en privéleven. Hoe blijf je gefocust op het professionele doel, terwijl je rekening houdt met het persoonlijke en gezinsleven? Hoe kan ik deze twee aspecten van mijn leven zo eerlijk mogelijk coördineren? Ik had het gevoel overal en nergens tegelijk te zijn, wat destijds voor een enorme ontevredenheid bij mij zorgde. Tijdens de coachingsessies simuleerden we concrete situaties en rollenspellen om alle mogelijke situaties in relatie tot de realiteit van het moment te bestrijken. Het was veel voorbereidend werk om niet verrast te worden als je eenmaal op de grond stond.

De verkregen resultaten, uitgedrukt door de cliënt 6 maanden na de coachingsondersteuning

Naarmate mijn coachingstraject vorderde, implementeerde ik wat we tijdens de sessies besproken hadden. Zo kon ik mijn doelen bereiken en kon ik concreet getuige zijn van mijn vooruitgang als leider. Ik zag ook hoe ik geleidelijk mijn vaardigheden ontwikkelde om een veel groter bedrijfsvolume te beheren. Deze steun heeft grotendeels bijgedragen aan mijn succes.

MT – Business creator in de commerciële sector.
verified badge
Verbeter uw Engelse vaardigheden met persoonlijke lessen die zijn afgestemd op uw doelen! Of u nu uw zakelijke communicatie wilt verbeteren, presentaties wilt voorbereiden of dagelijkse gesprekken wilt verbeteren, mijn lessen bieden een gestructureerde en boeiende aanpak.

Als CELTA-gecertificeerde docent met ervaring in zakelijke en taaltrainingen, richt ik me op praktisch, realistisch Engels om u te helpen slagen in zowel professionele als persoonlijke settings. De lessen zijn interactief, aanpasbaar aan uw niveau en ontworpen om vertrouwen op te bouwen in het spreken, schrijven en begrijpen van Engels.

Laten we samenwerken om uw taaldoelen te bereiken!
verified badge
Nederlandse man van 49 jaar met een zeer ruime praktijkervaring op gebied van Bedrijfsadministratie, bied zich aan als leraar (Bedrijfs) administratie / economie voor beginners en gemiddeld niveau (LBO/MBO/Mavo)

Heb jij moeite met vakken Bedrijfsadministratie, economie of heb je hulp of tips nodig bij je eigen administratie, dan ben ik je graag van dienst.
verified badge
Franse lessen voor professionals, studenten en expats in Brussel en online, afgestemd op niveau en doelen.
Ik bied gespecialiseerde coaching voor werkgerelateerde communicatie en snelle integratie.

Wat ik bied
- Privélessen Frans online of op locatie in Brussel en omliggende gemeenten, aangepast aan de niveaus A1 t/m C1 (van beginners tot gevorderden).
- Gespecialiseerde coaching voor professionele contexten: mondelinge presentaties, vergaderingen, interviews, e-mails en sectorspecifieke behoeften in het bedrijfsleven, de wetenschap, de medische wereld en de techniek.
- Ondersteuning voor expats en nieuwkomers: praktisch Frans voor het dagelijks leven in België, culturele normen, administratieve basisprincipes en de lokale context voor een soepelere start.

Wie ik ben
- Moedertaalspreker Frans, vloeiend in Engels en Nederlands, met ruime ervaring in meertalige, multinationale omgevingen.
- Heeft een PhD, is hoog opgeleid en heeft een passie om leerlingen te helpen zelfvertrouwen op te bouwen en authentiek, duidelijk Frans te gebruiken in echte situaties.
- Grondige kennis van de Belgische geografie, cultuur en instellingen, zodat leerlingen zich snel kunnen integreren en effectief kunnen communiceren.
- Ervaring als people coach en Franstalige content producer. Gecertificeerd in Franstalige AI-training en data-annotatie, met uitgebreide feedback en moderne tools voor het leren.
message icon
Contacteer Edwin
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo,
Ik heb een Master in HR en een Master in Business analyse afgerond. Ik bied cursussen aan om studenten te helpen excelleren in bedrijfscommunicatiebeheer, marketingstrategie en projectmanagement. Ik wil eenvoudige voorbeelden en uitleg geven om studenten te helpen de lessen te onthouden.

De cursussen zijn bedoeld om de student te helpen zijn zwakte in een bepaald onderwerp te overwinnen. Daarnaast focus ik me ook op communicatie en algemene vaardigheden voor holistische ontwikkeling.

Ik heb een aantal jaren in universitaire studies gezeten, als je vragen hebt over het universitaire leven en timemanagement; Ik luister naar jou!

Elke succesvolle student is een eer voor mij :)
verified badge
Ingenieur, doctor in de toegepaste wetenschappen,
Projectdirecteur, People Manager

Beheer van technische en / of industriële projecten
Alle school- en professionele niveaus
Eenmalige interventie en / of Global Global Project Management (turnkey)
Planning, uitbesteding, ...
verified badge
Ik heb meer dan dertig jaar ervaring in het bedrijfsleven en wil die kennis en ervaring graag delen. Ik heb ook ervaring als docent en (bedrijfs)coach.
Mogelijke vakken waar ik (bij)les in kan geven: boekhouden, economie, ondernemerschap, credit management, financieel management en eigenlijk alles wat met financiën te maken heeft.
verified badge
Cursus & enkele onderwerpen:
Boekhoudkundig en conceptueel raamwerk
Zakelijke transacties vastleggen
Accrual-boekhouding
Interne controle, contant geld en vorderingen
Inventaris en merchandising
Plantaardige activa
Kasstroomoverzicht



 Bijles om je voor te bereiden op het eindexamen.
 Leer de hele cursus zelf
 Begin binnen 15 minuten na de les met leren.
 Volledige revisielessen die zich richten op onderwerpen die in de cursus van het semester worden behandeld.
 Lessen die je helpen om op tijd af te studeren.
 Je zult je vrienden zeker na je eerste les over de lessen vertellen.
verified badge
Als eerder afgestudeerd IGCSE & IB-student begrijp ik de stress en moeilijkheden bij het voorbereiden op zowel de tussentijdse als de eindejaarsexamens. Het leerplan voor beide vakken zal gebaseerd zijn op het deconstrueren van de theorie in kleinere secties die dan elk gericht zijn op de belangrijkste woordenschat en feitelijke informatie. Bovendien zal voor elk onderwerp een duidelijke essaystructuur voor examens worden geschetst en geoefend op basis van IGCSE & IB-beoordelingscriteria. Afhankelijk van hoe dichtbij de student is, zullen hun eind- of tussentijdse examens worden gepersonaliseerd om hun beperkingen te verbeteren en samen zal er een gestructureerde samenvatting worden gemaakt om optimaal te slagen in hun examens.

Vorige cijfers:
IGCSE:
Bedrijfskunde: A
Sociologie: A*
IB:
Bedrijfsmanagement HL: 7
Psychologie HL: 6
verified badge
Ik kon mensen helpen om kennis van bedrijfskunde op te doen, zowel in het Engels als in het Nederlands.
De lessen kunnen verschillende doelen hebben:
- gewoon zakelijke en managementkennis verwerven die nuttig is in een speciale functieomgeving
- bedrijfs- en managementkennis leren vertalen in de Nederlandse taal
- Nederlands leren spreken in een jobsetting
verified badge
Of je nu een eigen bedrijf wilt starten of in de industrie wilt werken, je moet over goede bedrijfsmanagementvaardigheden beschikken en goed kunnen communiceren. Veranderingen in de technologie hebben de noodzaak gecreëerd om op de hoogte te zijn van nieuwe en uitdagende benaderingen van zakendoen. De manier van communiceren, de media die kunnen worden gebruikt, de manier waarop klanten nu winkelen en de toegenomen concurrentie hebben het allemaal noodzakelijk gemaakt om over de nodige vaardigheden te beschikken om te slagen.
verified badge
Alle domeinen van financieel management. Boekhouden van basiskennis tot analytische boekhouding en rapportering.
Balans en een winst- en verliesrekening ; kostprijsberekening ; debiteuren & crediteuren, balansposten & resultaatposten, opbrengsten & inkomsten en kosten & uitgaven; omzetprognose en een liquiditeit-prognose.
BTW werking enn aan- en verkoopfacturen.
verified badge
Versnel de Engelse taalvaardigheid voor: zakenreizen, betere communicatie met buitenlandse bedrijfsvestigingen, locatiebezoeken in andere landen en andere gerelateerde of relevante activiteiten.

We bieden een intensieve en meeslepende Engelse training, waarin managers interactief kunnen leren met hun eigen native English sprekende coach, door middel van praktische, theoretische, analytische ontdekking en ontwikkeling.

Audiovisuals en meer worden gebruikt. Pas effectieve tactieken toe in praktijksituaties.

Dit omvat: hoe effectief te onderhandelen, hoe tijd efficiënter te beheren, best practices voor het uitvoeren van operaties, hoe om te gaan met bedrijfsherstructureringen en meer.

**OPMERKING: Deze les is alleen voor een halve dag (4 uur) of een hele dag (7 uur) en kan ook worden aangeboden en aangepast om meerdere individuen als groepssessie te huisvesten, voor economische doeleinden. Het wordt aangeraden dat groepen niet groter zijn dan 3 personen per sessie, tenzij de trainer dit goedkeurt. Tarieven zijn afhankelijk van afstanden, afstandsduur, feestdagen en eventuele dal-/buitenstandaard kantooruren, etc.!!
verified badge
Met mijn medische kennis heb ik veel lessen gevolgd voor communicatie, parafraseren, actief opsommen etc. De psychologie, lichaamskennis en hoe het brein werkt (neurologie) is mij tijdens mijn medische opleiding allemaal bijgebleven. Ik wil graag mijn vaardigheden die ik heb verkregen samen met mijn sport- en voedingskwalificaties inzetten om andere mensen te helpen hun doelen en hun potentieel te bereiken. Mensen die worstelen met gewicht, to do-lijstjes, uitstelgedrag, een idee naar buiten brengen of hun businessplan ontwikkelen, kunnen bij mij terecht. Ik ga extra certificeringen doen om meer ervaring op te doen bovenop wat ik al heb. Daarom zijn mijn prijzen aangepast voor mensen die mij willen helpen meer ervaring op te doen in coaching.
verified badge
360° communicatie

De uitdagingen in 2024, de nieuwe paradigma’s (digitaal, sociale netwerken, kunstmatige intelligentie, enz.) hebben een fundamentele revolutie teweeggebracht in de manier waarop we communiceren. Hoe we op de digitale golf kunnen surfen terwijl we onze menselijke natuur behouden en een positieve impact hebben op onze activiteiten.

Hoe de media, netwerken van invloed te gebruiken.

Hoe je een merkimago, een duurzame en impactvolle gemeenschap opbouwt.

Spreken in het openbaar. Coaching. Identificeer mijn sterke punten en verbeterpunten.
verified badge
- Je bent in loondienst en wil graag de stap zetten naar een ondernemersactiviteit omdat je een idee hebt, een professioneel project dat je graag wil realiseren en op de markt wil brengen,
- u heeft uw bedrijf al gelanceerd en u wilt graag een extern perspectief hebben en de tijd nemen om de balans op te maken.

De meeste fases worden doorlopen met officiële instanties, sommige met een accountant, een aantal fases doe je alleen en er zijn fasen waarin de ondernemer de wens of de behoefte voelt om te delen, de balans op te maken, de juiste vragen te stellen, te overleggen met een persoon volledig buiten het project. Dit zijn de fases waarin de ondernemer een beroep doet op de coach.

Gespecialiseerd in het ondersteunen van mensen die starten met ondernemerschap, kunnen tijdens de cursussen de volgende elementen aan bod komen, afhankelijk van de vraag en behoefte, omdat elk verzoek uniek en dus gepersonaliseerd is:

heeft. definieer de belangrijkste fasen van het project met retroplanning,
B. (her)bezoek de blokkeer- en stimuleringspunten van het project,
versus ken uw succes- en faalstrategieën,
D. gun jezelf de tijd om na te denken en een stap terug te doen om jezelf de juiste vragen te stellen,
e. passende acties uitvoeren,
F. ontwikkel je relationele netwerk,
G. kies bondgenoten en beïnvloed strategieën,
H. zorgen voor het behoud van de visie en het concurrentievoordeel van uw bedrijf,
i. vind je eigen balans tussen privé- en professionele verplichtingen

Hier is een voorbeeld van ondersteuning van ondernemerschap:

De context uitgelegd door de klant

Ik had coaching nodig in een tijd waarin de activiteiten van mijn bedrijf exponentieel groeiden. Deze situatie bracht het bedrijf naar een nieuwe schaal met de opening van 2 nieuwe winkels in 6 maanden, renovatiewerkzaamheden en een explosie van het aantal werknemers, van 1 naar 12.

Het verzoek van de klant

Beheer de exponentiële ontwikkeling van de activiteit.

De aanpak van deze ondersteuning in de woorden van de cliënt

Het eerste doel was het kanaliseren van de inspanningen en het vaststellen van prioriteiten: het kunnen verdelen van taken op basis van hun mate van prioriteit en urgentie. Vervolgens was het nodig om diepgaand aan de planning te werken om zowel taken als onvoorziene gebeurtenissen te beheren. Uiteindelijk zijn we begonnen met plannen om de omvang van het administratieve werk aan te kunnen. We hebben ook uitgebreid gesproken over leiderschap.

Ik moest nadenken over hoe ik krachtig leiding kon geven en tegelijkertijd beleefd, empathisch en motiverend voor teams kon blijven. Voor mij was het van cruciaal belang om te communiceren, rekening houdend met de persoonlijkheden, profielen en werkwijzen van iedereen in het team. Tenslotte hebben we gewerkt aan het thema balans tussen professioneel en privéleven. Hoe blijf je gefocust op het professionele doel, terwijl je rekening houdt met het persoonlijke en gezinsleven? Hoe kan ik deze twee aspecten van mijn leven zo eerlijk mogelijk coördineren? Ik had het gevoel overal en nergens tegelijk te zijn, wat destijds voor een enorme ontevredenheid bij mij zorgde. Tijdens de coachingsessies simuleerden we concrete situaties en rollenspellen om alle mogelijke situaties in relatie tot de realiteit van het moment te bestrijken. Het was veel voorbereidend werk om niet verrast te worden als je eenmaal op de grond stond.

De verkregen resultaten, uitgedrukt door de cliënt 6 maanden na de coachingsondersteuning

Naarmate mijn coachingstraject vorderde, implementeerde ik wat we tijdens de sessies besproken hadden. Zo kon ik mijn doelen bereiken en kon ik concreet getuige zijn van mijn vooruitgang als leider. Ik zag ook hoe ik geleidelijk mijn vaardigheden ontwikkelde om een veel groter bedrijfsvolume te beheren. Deze steun heeft grotendeels bijgedragen aan mijn succes.

MT – Business creator in de commerciële sector.
verified badge
Verbeter uw Engelse vaardigheden met persoonlijke lessen die zijn afgestemd op uw doelen! Of u nu uw zakelijke communicatie wilt verbeteren, presentaties wilt voorbereiden of dagelijkse gesprekken wilt verbeteren, mijn lessen bieden een gestructureerde en boeiende aanpak.

Als CELTA-gecertificeerde docent met ervaring in zakelijke en taaltrainingen, richt ik me op praktisch, realistisch Engels om u te helpen slagen in zowel professionele als persoonlijke settings. De lessen zijn interactief, aanpasbaar aan uw niveau en ontworpen om vertrouwen op te bouwen in het spreken, schrijven en begrijpen van Engels.

Laten we samenwerken om uw taaldoelen te bereiken!
verified badge
Nederlandse man van 49 jaar met een zeer ruime praktijkervaring op gebied van Bedrijfsadministratie, bied zich aan als leraar (Bedrijfs) administratie / economie voor beginners en gemiddeld niveau (LBO/MBO/Mavo)

Heb jij moeite met vakken Bedrijfsadministratie, economie of heb je hulp of tips nodig bij je eigen administratie, dan ben ik je graag van dienst.
verified badge
Franse lessen voor professionals, studenten en expats in Brussel en online, afgestemd op niveau en doelen.
Ik bied gespecialiseerde coaching voor werkgerelateerde communicatie en snelle integratie.

Wat ik bied
- Privélessen Frans online of op locatie in Brussel en omliggende gemeenten, aangepast aan de niveaus A1 t/m C1 (van beginners tot gevorderden).
- Gespecialiseerde coaching voor professionele contexten: mondelinge presentaties, vergaderingen, interviews, e-mails en sectorspecifieke behoeften in het bedrijfsleven, de wetenschap, de medische wereld en de techniek.
- Ondersteuning voor expats en nieuwkomers: praktisch Frans voor het dagelijks leven in België, culturele normen, administratieve basisprincipes en de lokale context voor een soepelere start.

Wie ik ben
- Moedertaalspreker Frans, vloeiend in Engels en Nederlands, met ruime ervaring in meertalige, multinationale omgevingen.
- Heeft een PhD, is hoog opgeleid en heeft een passie om leerlingen te helpen zelfvertrouwen op te bouwen en authentiek, duidelijk Frans te gebruiken in echte situaties.
- Grondige kennis van de Belgische geografie, cultuur en instellingen, zodat leerlingen zich snel kunnen integreren en effectief kunnen communiceren.
- Ervaring als people coach en Franstalige content producer. Gecertificeerd in Franstalige AI-training en data-annotatie, met uitgebreide feedback en moderne tools voor het leren.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Edwin