Ernst
    Betrouwbare leraar
    FavouritesMarkeer als favoriet
    FavouritesMarkeer als favoriet
    Betrouwbare leraar
    van50.00EUR/ u

    Viool- en muzieklessen voor jong en oud. Violin- and music lessons.

    Een instrument leren is een spannend traject. Met concrete stappen en veel spelplezier laat ik leerlingen kennis maken met het instrument en zoek repertoire dat bij hen past. Van klassiek tot filmmuziek.

    Master: Conservatorium van Amsterdam, viool.

    Extra informatie

    Breng eigen viool mee. Ik kan hierin adviseren.

    Locatie

    Op een locatie gekozen door de leraar : IJburglaan, Amsterdam, Nederland

    |
    Use ⊞+wheel to zoom!
    +

    Algemene info

    Leeftijd:
    Kleuters (4-6 jaar oud)
    Kinderen (7-12 jaar oud)
    Tieners (13-17 jaar oud)
    Volwassenen (18-64 jaar oud)
    Senioren (65+ jaar oud)
    Niveau van de leerling:
    Beginner
    Gemiddeld
    Gevorderden
    Duur:
    60 minuten
    De les wordt gegeven in:Nederlands, Duits, Engels, Frans

    Over

    - Ik vind het leuk om te achterhalen wat de student leuk vindt en probeer ik mijn lesmateriaal hierop aan te passen. Bv. een lied dat zij leuk vinden bewerken om het op de viool te leren.
    - Samenspel vind ik het belangrijkst, men leert het meest door te kopiëren van elkaar of samen aan een project te werken.
    - Hetzelfde idee van interesse pas ik in talen toe. Het is altijd het leukst om over iets te praten wat men zelf interessant vindt. Dit kan de toegang naar de taal vergemakkelijken.

    Opleiding

    - KU Leuven: Taal- en Letterkunde.
    - Bachelor viool Conservatorium van Luik.
    - Master viool en compositie Conservatorium van Amsterdam.
    - Privélessen hedendaagse muziek in Parijs.

    Leservaring

    - Concerten in binnen- en buitenland.
    - Geef sinds 2015 privéles, met leerlingen van 10 - 40 jaar oud.
    - Masterclasses in Luxemburg en VS voor viool.
    Ik spreek vloeiend Duits en heb ervaring met lesgeven. Ik ben in Luxemburg opgegroeid, waar ik vanaf 4-jarige leeftijd al ondergedompeld werd in de Duitse taal, en spreek het op moedertaalniveau. Tot mijn 15e jaar gebruikte ik Duits dagelijks, en nu lees ik nog veel in het Duits gebruik het in gesprekken met vrienden. Aan de universiteit van Leuven deed ik nog een jaar taal- en letterkunde om mij de taal ook academisch te onderbouwen. Ik kan Duits lesgeven voor alle middelbare schoolniveau's en leeftijden. Examentraining op maat kan in overleg. Daarnaast is de les ook open voor mensen die de taal willen leren. Verder spreek ik ook frans, dus er is een combinatiemogelijkheid voor examentraining voor deze twee talen.
    Ik spreek vloeiend Duits en heb ervaring met lesgeven. Ik ben in Luxemburg opgegroeid, waar ik vanaf 4-jarige leeftijd al ondergedompeld werd in de Frans taal, en spreek het op moedertaalniveau. Daarnaast heb ik 3 jaar in Wallonië geleefd en heb voor mijn werk veel in Frankrijk gewerkt. Tot mijn 25e gebruikte ik frans dagelijks, en nu lees ik nog veel in het Frans & gebruik het in gesprekken met vrienden. Ik kan Frans lesgeven voor alle middelbare schoolniveau's en leeftijden. Examentraining op maat kan in overleg. Daarnaast is de les ook open voor mensen die de taal willen leren. Verder spreek ik ook Duits, dus er is een combinatiemogelijkheid voor examentraining voor deze twee talen.

    Stel een vraag

    Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Ernst snel zal reageren:
    Hoe meer details, des te beter.
    Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

    Beschikbaarheid typische week

    (GMT -04:00) New York
    MaDiWoeDoVrijZatZo
    0              
    1              
    2              
    3              
    4              
    5              
    6      Woensdag om 6:00    Vrijdag om 6:00    
    7      Woensdag om 7:00    Vrijdag om 7:00    
    8  Maandag om 8:00  Dinsdag om 8:00  Woensdag om 8:00  Donderdag om 8:00  Vrijdag om 8:00    
    9  Maandag om 9:00  Dinsdag om 9:00  Woensdag om 9:00  Donderdag om 9:00  Vrijdag om 9:00    
    10  Maandag om 10:00  Dinsdag om 10:00  Woensdag om 10:00  Donderdag om 10:00  Vrijdag om 10:00    
    11  Maandag om 11:00  Dinsdag om 11:00  Woensdag om 11:00  Donderdag om 11:00  Vrijdag om 11:00    
    12  Maandag om 12:00  Dinsdag om 12:00  Woensdag om 12:00  Donderdag om 12:00  Vrijdag om 12:00    
    13  Maandag om 13:00  Dinsdag om 13:00  Woensdag om 13:00  Donderdag om 13:00  Vrijdag om 13:00    
    14  Maandag om 14:00  Dinsdag om 14:00  Woensdag om 14:00  Donderdag om 14:00  Vrijdag om 14:00    
    15              
    16              
    17              
    18              
    19              
    20              
    21              
    22              
    23              
    van 50€Bij de leraar thuis

    Good-fit Leraar Garantie


    Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

    Online reputatie

    • Leraar sinds mei 2023
    • Geverifieerd telefoonnummer
    • Verbonden met Google

    Beschikbaarheid typische week

    (GMT -04:00) New York
    MaDiWoeDoVrijZatZo
    0              
    1              
    2              
    3              
    4              
    5              
    6      Woensdag om 6:00    Vrijdag om 6:00    
    7      Woensdag om 7:00    Vrijdag om 7:00    
    8  Maandag om 8:00  Dinsdag om 8:00  Woensdag om 8:00  Donderdag om 8:00  Vrijdag om 8:00    
    9  Maandag om 9:00  Dinsdag om 9:00  Woensdag om 9:00  Donderdag om 9:00  Vrijdag om 9:00    
    10  Maandag om 10:00  Dinsdag om 10:00  Woensdag om 10:00  Donderdag om 10:00  Vrijdag om 10:00    
    11  Maandag om 11:00  Dinsdag om 11:00  Woensdag om 11:00  Donderdag om 11:00  Vrijdag om 11:00    
    12  Maandag om 12:00  Dinsdag om 12:00  Woensdag om 12:00  Donderdag om 12:00  Vrijdag om 12:00    
    13  Maandag om 13:00  Dinsdag om 13:00  Woensdag om 13:00  Donderdag om 13:00  Vrijdag om 13:00    
    14  Maandag om 14:00  Dinsdag om 14:00  Woensdag om 14:00  Donderdag om 14:00  Vrijdag om 14:00    
    15              
    16              
    17              
    18              
    19              
    20              
    21              
    22              
    23              
    van 50€Bij de leraar thuis

    Good-fit Leraar Garantie


    Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

    Deel deze pagina


    Aviv
    Saxofoonles: Geniet ervan een allround muzikant te worden (EN, NL, HB)
    Geniet ervan om een onafhankelijke & allround muzikant te worden!! Mijn doel als saxofoon- en muziekleraar is om je de mogelijkheid te geven om vaardigheden te ontwikkelen waardoor je zult genieten van "muziek maken" en het leuk zult vinden om allerlei soorten liedjes / muziekstukken te ontdekken. Ook geef ik je handvatten om samen te kunnen werken met andere muzikanten. De methoden die ik gebruik, zijn gericht op doelen die ik samen met elke individuele leerling (en/of ouders) creëer. Onze doelen zijn gebaseerd op zowel de passie als de muzikale verlangens van de student, samen met de technische behoeften om deze verlangens te laten klinken! (beheersing van het instrument, notenschrift lezen, muziektheorie, improvisatie, compositie, solfège en meer). Muziek is een krachtige taal die iedereen over de hele wereld kan begrijpen, maar nog niet iedereen kan spreken... Muziek maken omvat vreugde, nieuwsgierigheid, zelfexpressie en het gevoel deel uit te maken van iets groters dan jezelf! Praktische informatie: - Normaal vinden de lessen plaats op mijn locatie in Amsterdam. (bel om andere opties te bespreken) - Ik werk met zowel kinderen (vanaf 8/9 jaar) als volwassenen, (totaal) beginners, amateurs & semiprofessionals - Ik speel en geef les: sopraan-, alt-, tenor- en baritonsaxofoons (ook dwarsfluit en basklarinet voor beginners) ** VOOR OUDERS ** - Muziek maken leert je hoe je een langdurige toewijding en een succesvolle werkethiek opbouwt die je hele leven kan worden toegepast, in elk dossier! - Muziek leert je gedachten en gevoelens te uiten en kan belangrijk zijn voor de groei van een kind. - Muziek is een rijke levensstijl en een kind openstellen voor die wereld is een groot geschenk dat een ouder aan zijn/haar kind kan geven.

    Andre
    klassieke of oosterse vioollessen, voor alle niveaus
    Syrische vioolleraar geeft lessen klassieke of oosterse viool en muziektheorie voor alle niveaus. Leer de verschillende technieken van verschillende scholen, verschillende methoden om Arabische muziek of klassieke muziek te leren spelen.

    Lydia
    Pianolessen voor beginners tot gevorderden in klassieke en hedendaagse stijlen
    Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen geeft aan studenten van alle niveaus. Als pianist, 12 jaar leservaring en meer dan 21 jaar spelen, motiveer ik mijn studenten graag met muziek van hun eigen favoriete stijl en interesse, of dat nu klassiek of eigentijds is. Mijn belangrijkste doel is om tijdens het piano leren een positieve ervaring en liefde voor het maken van muziek te bevorderen. Als de student geïnteresseerd is in een serieuzere aanpak, kan ik ook de voorbereiding begeleiden voor de examens van de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM). Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op toelating tot het conservatorium en op verschillende concoursen. Onlangs hebben mijn studenten de hoogste cijfers behaald in de ABRSM-examens, evenals prijzen in competities. Ook hebben we twee keer per jaar een klasconcert voor geïnteresseerde leerlingen. Ik werk graag in zowel een ontspannen als serieuze benadering, we hoeven alleen maar de doelstellingen van de student te bespreken. Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postgraduaatsdiploma's behaald aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek". Daarvoor behaalde ik mijn bachelor- en masterdiploma in pianospel/muziek aan de Universiteit van Minnesota en TCU-Fort Worth, TX, VS. Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist met orkest (ook als harpist), en het behalen van hoofdprijzen in verschillende concoursen. Terwijl ik momenteel mijn performance- en opnamecarrière in België voortzet, ben ik mijn privé-muziekstudio aan het ontwikkelen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.

    Alex
    Gitaarlessen en muziek theorie lessen in Rotterdam
    Alex heeft een bachelor behaald op het Rotterdamse conservatorium Codarts. Daarnaast heeft hij een diploma pedagogiek behaald aan het Amsterdamse conservatorium. Deze combinatie maakt het, dat Alex op een prettige wijze zijn kennis van muziek kan overbrengen op zijn leerlingen. Ervaring heeft Alex voldoende, zo heeft hij meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven van muziek in Rotterdam en omstreken. Deze ervaring heeft hij opgedaan door het geven van privélessen en op diverse muziekscholen. Alex blinkt uit in het verzorgen van akoestische gitaarlessen en muziektheorie lessen. Wanneer je de beste gitaarles in de omgeving van Rotterdam zoekt, dan ben je bij Alex aan het juiste adres. Lees verder op zijn eigen website om een impressie te krijgen van de lessen en van de leraar. Alex' prioriteiten tijdens de lessen zijn ontwikkeling, motivatie en interesse. Het is inderdaad belangrijk dat er een constructieve evolutie is in het spel van de leerling, een constante wil om vooruit te gaan, evenals stukken / liedjes die hem of haar inspireren. Het is belangrijk dat de leerlingen leren via een efficiënte en persoonlijke methode, maar ook vanuit hun eigen interesse en repertoire (verlanglijst). In een lesles wordt de focus gelegd op: • gitaarhouding, techniek en geluid • timing en gevoel voor ritme • tokkelen en grooven • muzikale interpretatie • muziektheorie • improvisatie • repertoire (op het verlanglijstje van de student) Werkmateriaal wordt altijd in drie dimensies gemaakt: partituren, videos en coaching. Met een master's degree in jazz compositie gehaald (Rotterdam) ontwerpt Alex de partituren zelf. Hij maakt toegankelijke arrangementen van stukken of liedjes. Ook de methode en de oefeningen voor gitaartechniek komen uit eigen hand. De partituren zijn geschreven met een hybride notatie (muzieknotatie en tabnotatie), waarbij alle benodigde informatie over de rechter- en linkerhand wordt verstrekt. Na overeenstemming te hebben bereikt over de te werken stukken of liedjes, krijgt de leerling de desbetreffende partituur. In de les speelt de leraar het live voor de leerling, zodat hij een nog beter beeld krijgt van het stuk. Vervolgens legt de leraar uit wat er moet worden verduidelijkt om huiswerk voor te bereiden. Ten slotte maakt Alex een videotutorial over het stuk of nummer dat voor de volgende les moet worden geleerd. Dit geeft extra ondersteuning bij het thuis oefenen, om twijfel te voorkomen en de motivatie hoog te houden. Vervolgens wordt er dan een rapport gemaakt om bij te houden wat er gedaan is en wat moet nog erop gewerkt worden, om technische vereisten te ontgrendelen en een specifiek repertoire op een constructieve en efficiënte manier te voltooien. Alex doceert in Rotterdam thuis of op de eigen locatie van de leerling. De lessen zijn in het Nederlands, Engels of Frans, voor alle leeftijden en niveaus. De docent geeft voornamelijk live lessen, waarbij hij met zijn leerlingen werkt aan specifiek materiaal (techniek en repertoire). Mocht er om wat voor reden dan ook geen live les kunnen plaatsvinden, dan is het natuurlijk mogelijk om een online les te volgen. De lessen duren 30 minuten of 45 minuten, wekelijks of tweewekelijks.

    Aida
    viool / altviool lessen met een professionele leraar voor alle leeftijden
    Hallo, ik heb uitgebreide ervaring met studenten van alle leeftijden als docent muziektheorie, viool en altviool. Aangepaste lessen, gericht op studentenbelangen. Ik studeerde viool aan het conservatorium Superior de Música de Vigo in Spanje en altviool in Spanje en aan het Utrechts Conservatorium. Het onderzoek van mijn eindexamen ging over welzijn en praktisch onderwijs om het leerproces te verbeteren en te versnellen. Ik wil dat mijn studenten zich bewust zijn van het belang van een goede houding en techniek om zonder problemen van het leerproces te kunnen genieten.

    Geertje
    Muzieklessen, privélessen, makkelijk en leuk
    Musicwonderland is makkelijk en leuk en met veel enthousiasme :) Vioolwonderland, makkelijk en leuk. Na een geweldige internationale carrière leer ik iedereen graag viool! Het is gemakkelijk en gebaseerd op de juiste bewegingen die direct het juiste geluid geven :)

    Nathalie
    Piano (klassiek - jazz/pop) en/of zang (jazz/pop) lessen
    Hallo en welkom in mijn muziekstudio! Het is absoluut fantastisch dat je geïnteresseerd bent in muziek, en ik hoop dat je er heel veel plezier mee zult hebben! Echter, duiken in de wonderen van de piano/keyboard kan een beetje overweldigend zijn... en dat is waar ik van pas kom! Deze cursus is voor iedereen, van complete beginners tot gevorderden, van lessen die volledig gericht zijn op klassieke muziek tot lessen die de basis van jazz/pop omvatten of erop focussen. Als je van zingen houdt, kunnen we ook werken aan de basis van jazz/popzang, zodat je jezelf kunt leren begeleiden aan de piano. In onze lessen zal techniek een inherent onderdeel zijn van de training, evenals analyse, elementaire muziektheorie en efficiënte manieren om muziek te oefenen. Als je dat allemaal goed in de oren klinkt, neem dan contact met me op en we kunnen zo snel mogelijk beginnen! Lessen kunnen in het Engels of Nederlands zijn. Dus wie ben ik? In een notendop, ik ben een professionele pianist, zanger, tekstschrijver en blogger. Sinds 2014 heb ik lesgegeven in verschillende muziekscholen, piano, ensemble, jazzvocaal en solfège. Op een meer uitgebreide noot, ik behaalde mijn Master of Arts in klassieke piano, summa cum laude, aan het Koninklijk Conservatorium van Gent (KASK) in 2017, en studeerde als Fulbrighter aan de Indiana University Jacobs School of Music in Bloomington USA tijdens de 2019 -2020 studiejaar. Elke dag streef ik ernaar om een betere muzikant en persoon te worden, en ik wil die passie overbrengen op mijn studenten.

    Natalia
    Muzieklessen / Pianolessen / Muziektheorie in Erpe-Mere (Burst)
    Ik geef al lange tijd privé muzieklessen en fortepiano. Naast mijn klassieke muziekopleiding in 2000, heb ik mijn bachelor in psychopedagogie in 2006 afgehaald. Dit jaar ben ik geïnteresseerd in het uitbreiden van mijn praktijk met meer leerlingen met speciale behoeften. Ik heb geleerd over de verschillende manieren waarop muziek leerlingen met speciale behoeften kan helpen. Het helpt hen hun emoties te uiten en hun herinneringen en zelfregulerende vaardigheden te ontwikkelen. Het kan hen sterke punten laten zien die ze anders misschien niet zouden vinden tijdens hun schooldag. Het kan ook hun ogen openen voor een hele wereld van expressie en schoonheid, waardoor hun leven wordt verrijkt. Ik zoek uit wat voor een bepaalde student werkt, wat hen afleidt, wat hen motiveert, wat hen helpt zich te concentreren en soms gewoon te leren hoe ze zich tot hen kunnen verhouden. Ik als muziekleerkracht werk graag met de leerlingen met speciale behoeften met autisme en met een verminderd gezichtsvermogen

    Jean
    Elektrische baslessen - Pedagogiek aangepast aan alle niveaus
    Een doorgewinterde en gepassioneerde muzikant sinds mijn 15e, ik gaf mijn eerste lessen meer dan 10 jaar geleden. Ik ben een uitstekende pedagoog en ik pas me aan het niveau van de student aan, of het nu gaat om de technische beheersing van het instrument, het vermogen om noten (of tablatuur) te lezen, maar ook om de muziektheorie en de theorie te begrijpen. Ik stel mezelf ten dienste van de student, zijn niveau en zijn smaak en muzikale projecten. Ik heb een grondige kennis van muziektheorie, met name in de jazz, en een lange ervaring in het samenspelen (jazz, rock en progressieve metal). Zo kan ik de student de theoretische elementen aanreiken die hij nodig heeft om zich zijn instrument volledig toe te eigenen, in zijn eigen tempo, en om in een groep te spelen, baslijnen te bedenken, te improviseren en stukken te componeren. De bas is het belangrijkste instrument in elk muzikaal ensemble, of het nu in jazz, rock, blues, funk, metal of pop is. Ze is de maatstaf voor alle andere muzikanten, ze definieert zowel ritme als harmonie, en ze laat letterlijk de lichamen van de luisteraars trillen. 4, 5 of 6 snarige elektrische bas

    Paula
    Wil je leren viool te spelen? Vioollessen voor iedereen!
    Ik ben een professionele violist afgestudeerd met onderscheiding aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel (Master) en bezit een bachelordiploma van Codarts (Rotterdam). Ik volgde ook een masteropleiding Muziekeducatie aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel. Ik geef les aan studenten van alle leeftijden en niveaus. Ik heb tien jaar leservaring in Nederland (privé en op muziekscholen: Hart Muziekschool in Haarlem en Vioolstudio 020! In Amsterdam). In mijn lessen help ik de studenten om een goed contact met het instrument te vinden en een positieve relatie met muziek te cultiveren door de ontwikkeling van auditieve vaardigheden, gevoel voor ritme en een optimaal lichaamsgebruik te integreren, zodat ze zich kunnen verbinden met hun muzikale verbeelding. De lessen zijn aangepast aan de behoeften en wensen van elke student.

    Katia
    Vioollessen, muziektheorie en muziekgeschiedenis / Viool voor alle niveaus
    Violist geboren in Moskou, afgestudeerd aan Moskou Tsjaikovski Conservatorium, Konservatorium Wien en Conservatorium Royal de Bruxelles (met onderscheiding), geeft lessen vioolspel en notenleer in het Engels, Frans of Duits in het centrum van Brussel (Place Jourdan, Etterbeek). -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ------------------------------ Zal ik graag viool spelen? Dan ben je aan het juiste adres! Professionele muzikant met veel ervaring als leraar met een diploma van het Conservatorium van Moskau "PI Tsjaikovski", Musik und Privatuniversität der Stadt Wien en Koninlijk Conservatorium Brussel; Ik bied mijn service aan mensen die op elk niveau geïnteresseerd zijn in viool spelen. Aarzel nit om contact met mij op te nemen. Ik spreek Engels, Duits, Frans, Russisch en envoudig Neederlands. Locatie: Jourdanplein, Etterbeek Brussel ​ Moskoviet violist, afgestudeerd aan het Tschaikovsky Conservatorium in Moskou, het Weense Conservatorium en het Koninklijk Conservatorium van Brussel (met onderscheiding), geeft vioollessen voor kinderen, volwassenen en adolescenten. Muzieklessen voor kinderen van 1-4 jaar in de vorm van een klein concert. Cursussen in het Engels, Frans, Duits of Russisch. Lessen in Etterbeek (Place Jourdan) of online via webcam. -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- --------------------------------

    Rita
    Creatieve basgitaarlessen waar de liedjes centraal staan
    Basgitaarlessen met een holistieke, "all-round" character. We gaan op de lessen samen oefenen en we gaan hier jouw allerliefste liedjes voor gebruiken. Ik geloof dat als je met een stuk muziek diepe emotionele contact hebt, wordt de leerproces ook sneller, gezelliger en vloeiender! Onze belangrijkste thema's: - techniek en overzicht van de bas (waar?) - algemene muziekleer, gehoortraining (waarom?) - creatieve improvisatie en compositie (wat?) - ritme, tempo, frasering en gevoel (hoe?) Voor volwassenen en tieners duren de lessen 1 uur. Voor alle niveaus vanaf absoluut beginner tot conservatorium niveau.

    Gwinny
    Gitaarbegeleiding/zang voor beginners, muziektheorie of muziekgeschiedenis voor beginners
    Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor het leren van notenleer, muziektheorie, muziekgeschiedenis, blokfluit, zang, ritmische gitaarbegeleiding en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten! Vooral focus op: - Zang - Gitaar (akkoordenleer)

    Hernan
    Berklee Graduate biedt privélessen Compositie, Orkestratie, Arrangeren, Gehoortraining, Harmonie & Contrapunt aan in Utrecht
    De manier waarop ik lesgeef hangt eigenlijk helemaal af van de student. De manier waarop ik de concepten uitleg, de lessen plan en structureer en elk onderwerp benader, hangt allemaal af van of de student een beginner, halfgevorderd of gevorderd persoon is en of hij of zij enige ervaring heeft met het onderwerp. Elke student heeft verschillende behoeften en verschillende capaciteiten. Het is gewoon een kwestie van de student leren kennen, om zowel de zwakke punten als de sterke punten te identificeren waaraan gewerkt kan worden.

    María
    Cours de violoncelle pour tous! / Cellolessen voor iedereen! / Clases de Cello para todos! / Cellolessen voor iedereen!
    Hallo allemaal! Mijn naam is María, ik ben een Venezolaanse celliste. Al mijn muzikale opleiding was binnen het muzikale programma "El Sistema" in Venezuela. Deze opleiding was gebaseerd op het voorbereiden van mezelf als een beter mens door cello te spelen in orkesten, kamermuziek en als solist. Ik studeer momenteel mijn Master diploma aan het Koninklijk Conservatorium Brussel. Waaruit bestaan mijn lessen? Cellolessen voor alle niveaus (beginner, halfgevorderd en gevorderd), het maakt niet uit of je nog nooit cello hebt gespeeld of al aan het studeren bent, het belangrijkste is om je te helpen de doelen te bereiken die je wilt met dit prachtige instrument. Om betere resultaten te krijgen met oefenen, als het nodig is om je te helpen met muziektheorie, zal ik je helpen. Ook als je hulp zoekt bij orkestfragmenten voor audities, ben ik er voor jou! Voor kinderen is ouderlijke ondersteuning ook belangrijk tijdens een les, we zijn allemaal een team en we moeten samenwerken om de doelen te bereiken! De lessen kunnen persoonlijk bij u thuis of bij mij (BRUSSEL, BELGI) of via videocall (Skype, Zoom, enz.) plaatsvinden. De schema's zijn gepland volgens de tijd van de student en de leraar. Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten en samen te werken! Maria.