facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds januari 2020
Leraar sinds januari 2020
Gitaarles in Amsterdam Oost, van beginners tot gevorderden!
course price icon
Van 60 € /h
arrow icon
Hallo allemaal!
Mijn naam is Davor,, professioneel jazzmuzikant en muziekdocent. Ik geef sinds 9 jaar les en ik ben studenten van veel verschillende niveaus tegengekomen (van beginners tot gevorderden), dus iedereen is welkom!

Naast jazz kan ik je veel verschillende stijlen leren, zoals rock, blues, pop, funk, latin en braziliaanse muziek. Ik heb mijn masteropleiding jazzgitaar aan het Conservatorium van Amsterdam afgerond, dus mocht je geïnteresseerd zijn, dan kan ik je helpen met componeren, muziektheorie, harmonie en ritme.

Mijn concept geeft je uitgebreide kennis en tools, zodat je uiteindelijk in een paar maanden zelfstandig je gitaarvaardigheden kunt blijven ontwikkelen. De lessen vinden plaats bij mij thuis in Amsterdam Noord of online.
Mogelijke talen tijdens de lessen zijn Nederlands, Engels en Duits. Voor meer informatie neem contact met mij op.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Cornelis Drebbelstraat, Amsterdam, Netherlands
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Duits
Vaardigheden
Akoestisch
Elektrisch
Jazz
Blues
Funk
Jazz manouche
Pop
Rock
Rnb
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Bij mij kun je terecht voor vioolles, folklore, jazz (theorie), improvisatie technieken en ensemble coaching.
Samen gaan we op zoek naar jou muziek en creativiteit. Ik maak veel gebruik van (samen)spel en improvisatie, techniek is hierbij een handvat voor wat jij wilt leren.
Kennismaking met viool voor jong en oud, spelen met balkan ornamenten, op gehoor improviseren of juist verdiepen in harmonie of akkoordenschema's, dit zijn allemaal mogelijke onderwerpen in mijn lessen.
Mijn lessen zijn 30 of 45 minuten (niet strikt).
verified badge
Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden.

Daarom pas ik mijn lesmethoden aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les zullen we werken aan drie hoofdlijnen van ontwikkeling: technische aspecten, theoretische kennis en performatieve praktijk.

Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.
verified badge
Ik ben al meer dan 25 jaar pianoleraar. Dit is iets waar ik erg gepassioneerd over ben en waar ik echt van geniet.
Mijn doel is om de interesses van de studenten te combineren met een programma dat ik als docent nodig vind om techniek en vaardigheden te verbeteren en te ontwikkelen. Persoonlijk heb ik ook piano aan mijn kinderen gegeven, dus ik begrijp hoe belangrijk het is dat pianolessen interessant en opwindend zijn.
Ik studeerde aan het Tsjaikovski Conservatorium in Moskou. Jarenlang had ik mijn eigen muziektheaterstudio.
Ik heb een Hoffmann-vleugel en geef het liefst les bij mij thuis. Hoewel ik flexibel ben en ook bij u thuis kan komen.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Eduardo, professioneel muzikant en al jarenlang muziekdocent. Ik geef fysieke en online lessen in muziektheorie, improvisatie en instrument.
#Harmonie #Compositie #Solfège #Saxofoon #Klarinet #Piano

De lessen zijn afgestemd op het profiel van elke leerling, ongeacht leeftijd, verwachtingsniveau (het maakt niet uit of het gezien wordt als hobby of dat de leerling zich voorbereidt op officiële audities voor het conservatorium, etc.).

We zullen spelen en/of ons richten op waar de student zich in wil verdiepen (welke muziekstijl ze ook interesseren, meer theoretische aspecten of juist praktische aspecten). We proberen zo veel mogelijk te profiteren van de gewerkte tijd en geven prioriteit aan het daadwerkelijke leerproces van de persoon als belangrijkste factor voor hun motivatie.

In juni 2022 heb ik mijn masteropleiding Jazzmuziek aan het Prins Claus Conservatorium in Groningen afgerond.
Eerder, in 2018, behaalde ik mijn bachelordiploma muziek aan het Conservatorio Superior de Música del Liceu in Barcelona (Spanje).
verified badge
Ik ben een professioneel musicus, afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam (master, afdeling jazz). Ik heb een ruime ervaring in lesgeven en optreden, die ik graag met u deel.

Tijdens onze lessen kunnen we de volgende aspecten van optreden behandelen:
- ademhalen
- geluidskwaliteit
- formulering
- flexibiliteit van de lippen en legato
- articulatie
- bladmuziek lezen
- improvisatie

Ik ben flexibel in mijn lesproces. Ik kan een systematische en persoonlijke aanpak bieden. Afhankelijk van uw niveau, behoeften en interesses kunnen we:
- maak een lesplan en leer de onderwerpen stap voor stap
- werken met specifieke vragen en materiaal dat u kiest
- voorbereiden op examens. Bijvoorbeeld toelatingsexamen voor het Conservatorium

Als u vragen heeft, stuur ze gerust!
verified badge
Ik geef graag pianoles! Ik wil een leerling helpen in zijn artistieke groei en steeds meer verliefd worden op muziek, maar ook tips geven voor de techniek van het spelen. Ik bied ook lessen in muziektheorie aan voor studenten die muziek willen leren schrijven, muziek willen horen en de concepten ervan willen begrijpen.
verified badge
Voor beginners en gevorderden.
Techniek,Improvisatie en Repertoirekennis; alles komt aan bod.

De mondharmonica, ook wel harmonica of bluesharp genoemd, is een relatief goedkoop instrument met eindeloze mogelijkheden.Zonder noten te hoeven kunnen lezen haal je al snel veel uit dit handzame instrument.

Flexibele lesuren
Ontspannen, informele sfeer
Lessen aangepast aan de individuele wensen van de leerling
Jarenlange praktijk ervaring
Theoretische kennis
Uitgebreide repertoirekennis
Ervaring met lesgeven aan uiteenlopende leeftijdsgroepen
Groepslessen mogelijk

Les mogelijkheid via Skype-verbinding
Lessen gevolgd bij Richard Sleigh, Mitch Kashmar, Billy Branch, RJ Mischo, Adam Gussow,Rick Estrin,Gary Primich en Joe Powers
verified badge
Hallo daar! Altijd al dwarsfluit willen leren of heb je juist zin om dit prachtige instrument weer op te pakken na een pauze?

Als docent met meer dan 6 jaar ervaring bied ik privélessen aan voor alle leeftijden en alle niveaus.
Ik heb mijn lesvaardigheden geleerd van beroemde dwarsfluit-pedagogen van deze tijd. Ik heb ervaring met lesgeven aan zowel kinderen als volwassenen en ik vind het essentieel dat we allebei plezier hebben terwijl we zoiets geweldigs leren als muziek spelen! De lessen worden aangepast aan uw behoeften en we zullen samen uw muzikaliteit en technische vaardigheden ontwikkelen. Naast Klassieke muziek kunnen we als daar behoefte voor is ook werken aan andere muziekstijlen. Zo ben ik bekend met Braziliaanse volkmuziek, Barokmuziek, Moderne Muziek en Jazz.
Ook is het mogelijk om academische ondersteuning te vragen bij het instrument, muziektheorie of geschiedenis.

Lessen kunnen in het Engels en in het Nederlands. Als je zelf nog geen instrument hebt, kan ik wat suggesties geven over waar en hoe je er een kunt vinden/huren - aarzel niet om contact met me op te nemen als je interesse hebt.

Ik hoop snel van je te horen!
Iara
verified badge
Mijn doel is om je te helpen een zelfverzekerde gitarist te worden door techniek, muzikaal inzicht en de muziek die je inspireert te combineren. Of je nu je favoriete nummers wilt leren, je techniek wilt verbeteren, improvisatievaardigheden wilt ontwikkelen, verschillende muziekstijlen wilt ontdekken of een solide basis in muziektheorie wilt leggen, ik help je graag stap voor stap je doelen te bereiken.

De lessen combineren structuur met flexibiliteit, waardoor je in je eigen tempo kunt vorderen. Neem gerust contact met me op als je vragen hebt.
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Arabische muziek, Turkse muziek en wereldmuziek, ook Makam, improvisatie.
Ik kan Saz, Baglama of elk ander instrument in dit gezin bespelen.
Je leert alles over oosterse muziek.
Wilt u professioneel te werk gaan, dan bent u hier aan het juiste adres.
verified badge
Ik geef vioolles aan kinderen en volwassenen, beginners en gevorderden.

Iedere leerling is uniek. Naast het ontwikkelen van een goede techniek kom ik graag de muzikale wensen en dromen van de leerling tegemoet. Viool leren spelen doe je samen!

Vanaf de eerste les geef ik veel aandacht aan het samen spelen, want samen musiceren is het leukste wat er is!

Naast de indiviuele lessen steun ik het spelen van mijn leerlingen bij orkesten, ensembles en bands. Ook zijn er meerdere mogelijkheden op te treden met begeleiding van een professionele pianist. Een keer per jaar organiseer ik met een aantal leerlingen een video-opnamedag voor wedstrijden en concoursen. Mijn leerlingen halen prijzen binnen, in Nederland en internationaal.

Naast de individuele lessen geef ik een SNUFFELCURSUS ' MIJN KLEINE VIOOL' voor kinderen, leeftijd 3-5. Deze cursus bestaat uit 10 lessen voor kleine kinderen, om kennis te maken met muziek en de viool. Ik geef deze cursus ook aan Engels- en Duitstalige kinderen.

Ik geef vioolles in vier verschillende talen: Nederlands, Duits, Engels en Italiaans.

Mogelijk zijn ook vioollessen aan huis.

Over Mij:
Ik ben violiste verbonden aan Nationale Opera&Ballet in Amsterdam. Ik heb met veel orkesten in binnen-en buitenland gewerkt. Daarnaast speel ik kamermuziek en braziliaanse choro ( Duo Chorinho, met Alvaro Rovira Ruiz gitaar). Ik heb een internationale opleiding genoten aan de conservatoria van Hamburg, Rome en Amsterdam.

Sinds meer dan 30 jaar ben ik werkzaam als viooldocente; ook internationaal: o.a. een masterclass voor Braziliaanse vioolstudenten aan de universiteit van Minas Gerais, Brazilie.
verified badge
Ik ben een professioneel cellist en toegewijd docent. Ik geef cellolessen aan kinderen, tieners en volwassenen in Amsterdam.

In mijn lessen staat de leerling centraal. Ik luister aandachtig naar wat jij (of je kind) nodig hebt en pas de les aan op jouw niveau, persoonlijkheid en doelen. Ik kan rustig en gestructureerd zijn, of speels en onderzoekend – het belangrijkste is dat jij je veilig, gemotiveerd en serieus genomen voelt.

Voor wie?
- Volledige beginners
- Gevorderde studenten
- Volwassenen die na een pauze terugkeren naar de cello
- Studenten die zich voorbereiden op audities voor een muziekschool of conservatorium

Ik heb ook ervaring met het lesgeven aan leerlingen met dyslexie en ADHD. Ik ben gewend om uitleg, tempo en oefeningen aan te passen, zodat ze duidelijk zijn en niet overweldigend.

Wat ik bied
- Cello en basismuziektheorie
- Techniek, geluid en muzikale expressie
- Ondersteuning bij school- of examenrepertoire
- Flexibele planning waar mogelijk

Lessen bij mij in Amsterdam of bij jou thuis (afhankelijk van de locatie)

Mijn muzikale achtergrond
- Afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam
- Optredens met ensembles als Rotterdams Philharmonisch Orkest (stage) en Asko|Schönberg
- Ervaring met concoursen en festivals (o.a. Cello Biënnale, Triomphe de l'Art, Wonderfeel Festival)

Als u geïnteresseerd bent, kunt u gerust contact met mij opnemen als u vragen heeft.
verified badge
Ik geef gitaarles voor alle niveaus, van beginners tot gevorderden die hun techniek willen verbeteren. Tijdens de lessen werken we aan techniek, ritme, akkoorden, basismuziektheorie en liedjes die je leuk vindt, zodat je kunt leren terwijl je plezier hebt.
De lessen worden afgestemd op het niveau en de doelen van de leerling. We kunnen verschillende muziekstijlen verkennen, zoals pop, rock, blues en meer. Het doel is om zelfvertrouwen met het instrument te ontwikkelen, de muzikaliteit te verbeteren en op een natuurlijke en creatieve manier te leren spelen.
De lessen zijn individueel en duren ongeveer een uur. Ze zijn geschikt voor zowel kinderen als volwassenen.
Als je altijd al gitaar hebt willen leren spelen of je vaardigheden wilt verbeteren, neem dan gerust contact met me op voor meer informatie!
verified badge
Hallo! 🥁🎵
Ben je klaar voor een nieuw muzikaal avontuur?
Mijn naam is Chen. Ik woon, treed op en geef les in Amsterdam sinds een aantal jaren en ik heb zowel een bachelor- als een masterdiploma in jazzdrums behaald aan het Conservatorium van Amsterdam (CvA).
Ik duik graag in een enorme mix van stijlen en combineer alles van jazz en minimalisme tot rock, elektronische muziek en creatief drummen met grooves. Ik ben ervan overtuigd dat muzieklessen moeten aansluiten op wat jou enthousiast maakt. Of je nu een solide oefenpad-routine wilt perfectioneren, je favoriete nummers wilt leren spelen, je timing en coördinatie wilt verbeteren of je wilt verdiepen in geavanceerde improvisatie, we stemmen de lessen af op jouw doelen.
Alle leeftijden en niveaus zijn welkom!

Laten we van drummen een leuke, gerichte en unieke ervaring maken. Neem contact op en we gaan aan de slag!
message icon
Contacteer Davor
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Bij mij kun je terecht voor vioolles, folklore, jazz (theorie), improvisatie technieken en ensemble coaching.
Samen gaan we op zoek naar jou muziek en creativiteit. Ik maak veel gebruik van (samen)spel en improvisatie, techniek is hierbij een handvat voor wat jij wilt leren.
Kennismaking met viool voor jong en oud, spelen met balkan ornamenten, op gehoor improviseren of juist verdiepen in harmonie of akkoordenschema's, dit zijn allemaal mogelijke onderwerpen in mijn lessen.
Mijn lessen zijn 30 of 45 minuten (niet strikt).
verified badge
Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden.

Daarom pas ik mijn lesmethoden aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les zullen we werken aan drie hoofdlijnen van ontwikkeling: technische aspecten, theoretische kennis en performatieve praktijk.

Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.
verified badge
Ik ben al meer dan 25 jaar pianoleraar. Dit is iets waar ik erg gepassioneerd over ben en waar ik echt van geniet.
Mijn doel is om de interesses van de studenten te combineren met een programma dat ik als docent nodig vind om techniek en vaardigheden te verbeteren en te ontwikkelen. Persoonlijk heb ik ook piano aan mijn kinderen gegeven, dus ik begrijp hoe belangrijk het is dat pianolessen interessant en opwindend zijn.
Ik studeerde aan het Tsjaikovski Conservatorium in Moskou. Jarenlang had ik mijn eigen muziektheaterstudio.
Ik heb een Hoffmann-vleugel en geef het liefst les bij mij thuis. Hoewel ik flexibel ben en ook bij u thuis kan komen.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Eduardo, professioneel muzikant en al jarenlang muziekdocent. Ik geef fysieke en online lessen in muziektheorie, improvisatie en instrument.
#Harmonie #Compositie #Solfège #Saxofoon #Klarinet #Piano

De lessen zijn afgestemd op het profiel van elke leerling, ongeacht leeftijd, verwachtingsniveau (het maakt niet uit of het gezien wordt als hobby of dat de leerling zich voorbereidt op officiële audities voor het conservatorium, etc.).

We zullen spelen en/of ons richten op waar de student zich in wil verdiepen (welke muziekstijl ze ook interesseren, meer theoretische aspecten of juist praktische aspecten). We proberen zo veel mogelijk te profiteren van de gewerkte tijd en geven prioriteit aan het daadwerkelijke leerproces van de persoon als belangrijkste factor voor hun motivatie.

In juni 2022 heb ik mijn masteropleiding Jazzmuziek aan het Prins Claus Conservatorium in Groningen afgerond.
Eerder, in 2018, behaalde ik mijn bachelordiploma muziek aan het Conservatorio Superior de Música del Liceu in Barcelona (Spanje).
verified badge
Ik ben een professioneel musicus, afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam (master, afdeling jazz). Ik heb een ruime ervaring in lesgeven en optreden, die ik graag met u deel.

Tijdens onze lessen kunnen we de volgende aspecten van optreden behandelen:
- ademhalen
- geluidskwaliteit
- formulering
- flexibiliteit van de lippen en legato
- articulatie
- bladmuziek lezen
- improvisatie

Ik ben flexibel in mijn lesproces. Ik kan een systematische en persoonlijke aanpak bieden. Afhankelijk van uw niveau, behoeften en interesses kunnen we:
- maak een lesplan en leer de onderwerpen stap voor stap
- werken met specifieke vragen en materiaal dat u kiest
- voorbereiden op examens. Bijvoorbeeld toelatingsexamen voor het Conservatorium

Als u vragen heeft, stuur ze gerust!
verified badge
Ik geef graag pianoles! Ik wil een leerling helpen in zijn artistieke groei en steeds meer verliefd worden op muziek, maar ook tips geven voor de techniek van het spelen. Ik bied ook lessen in muziektheorie aan voor studenten die muziek willen leren schrijven, muziek willen horen en de concepten ervan willen begrijpen.
verified badge
Voor beginners en gevorderden.
Techniek,Improvisatie en Repertoirekennis; alles komt aan bod.

De mondharmonica, ook wel harmonica of bluesharp genoemd, is een relatief goedkoop instrument met eindeloze mogelijkheden.Zonder noten te hoeven kunnen lezen haal je al snel veel uit dit handzame instrument.

Flexibele lesuren
Ontspannen, informele sfeer
Lessen aangepast aan de individuele wensen van de leerling
Jarenlange praktijk ervaring
Theoretische kennis
Uitgebreide repertoirekennis
Ervaring met lesgeven aan uiteenlopende leeftijdsgroepen
Groepslessen mogelijk

Les mogelijkheid via Skype-verbinding
Lessen gevolgd bij Richard Sleigh, Mitch Kashmar, Billy Branch, RJ Mischo, Adam Gussow,Rick Estrin,Gary Primich en Joe Powers
verified badge
Hallo daar! Altijd al dwarsfluit willen leren of heb je juist zin om dit prachtige instrument weer op te pakken na een pauze?

Als docent met meer dan 6 jaar ervaring bied ik privélessen aan voor alle leeftijden en alle niveaus.
Ik heb mijn lesvaardigheden geleerd van beroemde dwarsfluit-pedagogen van deze tijd. Ik heb ervaring met lesgeven aan zowel kinderen als volwassenen en ik vind het essentieel dat we allebei plezier hebben terwijl we zoiets geweldigs leren als muziek spelen! De lessen worden aangepast aan uw behoeften en we zullen samen uw muzikaliteit en technische vaardigheden ontwikkelen. Naast Klassieke muziek kunnen we als daar behoefte voor is ook werken aan andere muziekstijlen. Zo ben ik bekend met Braziliaanse volkmuziek, Barokmuziek, Moderne Muziek en Jazz.
Ook is het mogelijk om academische ondersteuning te vragen bij het instrument, muziektheorie of geschiedenis.

Lessen kunnen in het Engels en in het Nederlands. Als je zelf nog geen instrument hebt, kan ik wat suggesties geven over waar en hoe je er een kunt vinden/huren - aarzel niet om contact met me op te nemen als je interesse hebt.

Ik hoop snel van je te horen!
Iara
verified badge
Mijn doel is om je te helpen een zelfverzekerde gitarist te worden door techniek, muzikaal inzicht en de muziek die je inspireert te combineren. Of je nu je favoriete nummers wilt leren, je techniek wilt verbeteren, improvisatievaardigheden wilt ontwikkelen, verschillende muziekstijlen wilt ontdekken of een solide basis in muziektheorie wilt leggen, ik help je graag stap voor stap je doelen te bereiken.

De lessen combineren structuur met flexibiliteit, waardoor je in je eigen tempo kunt vorderen. Neem gerust contact met me op als je vragen hebt.
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Arabische muziek, Turkse muziek en wereldmuziek, ook Makam, improvisatie.
Ik kan Saz, Baglama of elk ander instrument in dit gezin bespelen.
Je leert alles over oosterse muziek.
Wilt u professioneel te werk gaan, dan bent u hier aan het juiste adres.
verified badge
Ik geef vioolles aan kinderen en volwassenen, beginners en gevorderden.

Iedere leerling is uniek. Naast het ontwikkelen van een goede techniek kom ik graag de muzikale wensen en dromen van de leerling tegemoet. Viool leren spelen doe je samen!

Vanaf de eerste les geef ik veel aandacht aan het samen spelen, want samen musiceren is het leukste wat er is!

Naast de indiviuele lessen steun ik het spelen van mijn leerlingen bij orkesten, ensembles en bands. Ook zijn er meerdere mogelijkheden op te treden met begeleiding van een professionele pianist. Een keer per jaar organiseer ik met een aantal leerlingen een video-opnamedag voor wedstrijden en concoursen. Mijn leerlingen halen prijzen binnen, in Nederland en internationaal.

Naast de individuele lessen geef ik een SNUFFELCURSUS ' MIJN KLEINE VIOOL' voor kinderen, leeftijd 3-5. Deze cursus bestaat uit 10 lessen voor kleine kinderen, om kennis te maken met muziek en de viool. Ik geef deze cursus ook aan Engels- en Duitstalige kinderen.

Ik geef vioolles in vier verschillende talen: Nederlands, Duits, Engels en Italiaans.

Mogelijk zijn ook vioollessen aan huis.

Over Mij:
Ik ben violiste verbonden aan Nationale Opera&Ballet in Amsterdam. Ik heb met veel orkesten in binnen-en buitenland gewerkt. Daarnaast speel ik kamermuziek en braziliaanse choro ( Duo Chorinho, met Alvaro Rovira Ruiz gitaar). Ik heb een internationale opleiding genoten aan de conservatoria van Hamburg, Rome en Amsterdam.

Sinds meer dan 30 jaar ben ik werkzaam als viooldocente; ook internationaal: o.a. een masterclass voor Braziliaanse vioolstudenten aan de universiteit van Minas Gerais, Brazilie.
verified badge
Ik ben een professioneel cellist en toegewijd docent. Ik geef cellolessen aan kinderen, tieners en volwassenen in Amsterdam.

In mijn lessen staat de leerling centraal. Ik luister aandachtig naar wat jij (of je kind) nodig hebt en pas de les aan op jouw niveau, persoonlijkheid en doelen. Ik kan rustig en gestructureerd zijn, of speels en onderzoekend – het belangrijkste is dat jij je veilig, gemotiveerd en serieus genomen voelt.

Voor wie?
- Volledige beginners
- Gevorderde studenten
- Volwassenen die na een pauze terugkeren naar de cello
- Studenten die zich voorbereiden op audities voor een muziekschool of conservatorium

Ik heb ook ervaring met het lesgeven aan leerlingen met dyslexie en ADHD. Ik ben gewend om uitleg, tempo en oefeningen aan te passen, zodat ze duidelijk zijn en niet overweldigend.

Wat ik bied
- Cello en basismuziektheorie
- Techniek, geluid en muzikale expressie
- Ondersteuning bij school- of examenrepertoire
- Flexibele planning waar mogelijk

Lessen bij mij in Amsterdam of bij jou thuis (afhankelijk van de locatie)

Mijn muzikale achtergrond
- Afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam
- Optredens met ensembles als Rotterdams Philharmonisch Orkest (stage) en Asko|Schönberg
- Ervaring met concoursen en festivals (o.a. Cello Biënnale, Triomphe de l'Art, Wonderfeel Festival)

Als u geïnteresseerd bent, kunt u gerust contact met mij opnemen als u vragen heeft.
verified badge
Ik geef gitaarles voor alle niveaus, van beginners tot gevorderden die hun techniek willen verbeteren. Tijdens de lessen werken we aan techniek, ritme, akkoorden, basismuziektheorie en liedjes die je leuk vindt, zodat je kunt leren terwijl je plezier hebt.
De lessen worden afgestemd op het niveau en de doelen van de leerling. We kunnen verschillende muziekstijlen verkennen, zoals pop, rock, blues en meer. Het doel is om zelfvertrouwen met het instrument te ontwikkelen, de muzikaliteit te verbeteren en op een natuurlijke en creatieve manier te leren spelen.
De lessen zijn individueel en duren ongeveer een uur. Ze zijn geschikt voor zowel kinderen als volwassenen.
Als je altijd al gitaar hebt willen leren spelen of je vaardigheden wilt verbeteren, neem dan gerust contact met me op voor meer informatie!
verified badge
Hallo! 🥁🎵
Ben je klaar voor een nieuw muzikaal avontuur?
Mijn naam is Chen. Ik woon, treed op en geef les in Amsterdam sinds een aantal jaren en ik heb zowel een bachelor- als een masterdiploma in jazzdrums behaald aan het Conservatorium van Amsterdam (CvA).
Ik duik graag in een enorme mix van stijlen en combineer alles van jazz en minimalisme tot rock, elektronische muziek en creatief drummen met grooves. Ik ben ervan overtuigd dat muzieklessen moeten aansluiten op wat jou enthousiast maakt. Of je nu een solide oefenpad-routine wilt perfectioneren, je favoriete nummers wilt leren spelen, je timing en coördinatie wilt verbeteren of je wilt verdiepen in geavanceerde improvisatie, we stemmen de lessen af op jouw doelen.
Alle leeftijden en niveaus zijn welkom!

Laten we van drummen een leuke, gerichte en unieke ervaring maken. Neem contact op en we gaan aan de slag!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Davor