facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds oktober 2019
Leraar sinds oktober 2019
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Muziekproductie (ableton), muziekcompositie, mixen en masteren
course price icon
Van 54 € /h
arrow icon
In deze klas kan ik je leren
Muziektheorie (harmonie, melodie, ritmestructuur, analyse)
Werk met Ableton Live
Je tracks mixen en beheersen
Samenstelling in verschillende stijlen
Elektronische dansmuziek maken in verschillende stijlen (techno, deep house, trance, psytrance enz.)

Ik heb mijn muziek uitgebracht bij labels zoals:

Buitenaardse archieven
Brute zware muziek
Ibogatech
Madabeats-records
Nova Collectief
Opus2Records
Psychologie
SolarTech-records
Synk87
X7M Blaze
Extra informatie
Neem je eigen laptop mee
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Ik ben een open minded en veelzijdige docent en heb veel ervaring in het uitvoeren en creëren van muziek. Naast mijn klassieke opleiding ben ik ook een elektronische muziekproducent en ik run een populair YouTube-kanaal met meer dan 2,5 miljoen abonnees en 500 miljoen views.
Opleiding
Heeft gestudeerd aan het conservatorium van Amsterdam, waar ik in 2008 mijn bachelor heb afgerond en in 2010 de graad van klassiek piano heb behaald. Sinds 2016 ook een componist die elektronische muziek maakt.
Leservaring
Heeft meer dan 600 concerten gegeven over de hele wereld.
Heeft verschillende 1e prijzen gewonnen op nationale wedstrijden.
Meer dan 30 releases bij grote elektronische muzieklabels.
Heb meer dan 25 jaar muziekervaring
Beheer verschillende YouTube-kanalen, hoofd een van meer dan 2,5 miljoen abonnees en 500 miljoen views
Bachelor & Master's degree op klassieke piano
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Russisch
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Ik geef pianolessen aan halfgevorderde en gevorderde leerlingen vanaf 15 jaar.
Ik heb klassiek piano gestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam en heb in 2010 mijn masteropleiding afgerond.
Door de jaren heen heb ik diverse eerste prijzen gewonnen op concoursen en kan ik lesgeven in klassieke muziek, pop en muziektheorie. Ik kan me ook voorbereiden op toelatingsexamens voor het conservatorium of een geavanceerde voorbereiding op wedstrijden.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik geef lessen piano en muziektheorie/muziekschrijven (compositie) in de regio’s Brussel en Leuven.
Ik heb in Italië (piano) en aan het Conservatorium van Brussel (muziekschrijven) gestudeerd.
Ik deel graag mijn artistieke kennis en ervaring met gemotiveerde studenten van alle leeftijden en met uiteenlopende achtergronden.
In mijn lesmethode probeer ik mij te richten op de sterke punten en kwaliteiten van de student om zo technische vaardigheden te ontwikkelen die de student helpen om op een eenvoudige en natuurlijke manier moeilijkheden te overwinnen.
Ik vind het belangrijk dat de student zijn/haar persoonlijkheid op een autonome en creatieve manier kan uiten.
verified badge
Basgitaarlessen met een holistieke, "all-round" character.

We gaan op de lessen samen oefenen en we gaan hier jouw allerliefste liedjes voor gebruiken. Ik geloof dat als je met een stuk muziek diepe emotionele contact hebt, wordt de leerproces ook sneller, gezelliger en vloeiender!

Onze belangrijkste thema's:

- techniek en overzicht van de bas (waar?)
- algemene muziekleer, gehoortraining (waarom?)
- creatieve improvisatie en compositie (wat?)
- ritme, tempo, frasering en gevoel (hoe?)

Voor volwassenen en tieners duren de lessen 1 uur. Voor alle niveaus vanaf absoluut beginner tot conservatorium niveau.
verified badge
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor o.a. leren van notenleer, muziektheorie, en ritmische gitaarbegeleiding. Wil je graag jezelf begeleiden op gitaar maar weet je niet hoe? Loop je vast op enkele akkororden? Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten!

Vooral focus op:
- akkoordenleer
- basis notenleer op gitaar
verified badge
Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken.

Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
verified badge
De manier waarop ik lesgeef hangt eigenlijk helemaal af van de student. De manier waarop ik de concepten uitleg, de lessen plan en structureer en elk onderwerp benader, hangt allemaal af van of de student een beginner, halfgevorderd of gevorderd persoon is en of hij of zij enige ervaring heeft met het onderwerp.

Elke student heeft verschillende behoeften en verschillende capaciteiten. Het is gewoon een kwestie van de student leren kennen, om zowel de zwakke punten als de sterke punten te identificeren waaraan gewerkt kan worden.
verified badge
Hallo. Mijn naam is Ana. Ik ben 27 jaar oud en werk als professioneel violiste en muziekdocente in Tokio.

Ik studeerde klassieke viool aan het Conservatorium van de Universiteit van Hongkong Utrecht, waar ik cum laude afstudeerde met een specialisatie in muziekpedagogiek. Daarna behaalde ik een master in orkestuitvoering aan het Koninklijk Conservatorium Den Haag.

Ik heb lesgegeven aan leerlingen van verschillende leeftijden, niveaus en nationaliteiten, in het Engels, Spaans en Nederlands. In mijn lessen staat het bevorderen van zelfvertrouwen, creativiteit, expressiviteit en basisvaardigheden centraal, terwijl de leerlingen tegelijkertijd plezier beleven aan muziek. Dit alles in een tempo dat is afgestemd op elke individuele leerling.

Beginners en gevorderde spelers zijn van harte welkom. Laten we samen groeien door middel van muziek!

Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten.
verified badge
Ik ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten.

Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student.

De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb.

Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Wil jij de wereld van (elektronische) muziekproductie ontdekken of je skills naar een hoger niveau tillen? Of je nu een complete beginner bent of al ervaring hebt, ik kan je helpen om jouw muziekproductie naar het volgende level te brengen!

Wat ik bied
🎧 Muziektheorie & Sound Design: Ontdek hoe je pakkende melodieën, harmonieën en ritmes creëert. Leer sound design-technieken, muziektheorie en tips & tricks om je eigen unieke sound te ontwikkelen.
🎛️ FL Studio Expertise: Leer de ins en outs van FL Studio (Fruity Loops) - van de basics tot geavanceerde technieken (VST's, melodieën maken, drum patterns schrijven, mixen, masteren, ...)
🎶 Werk met Jouw DAW: Heb je een ander programma zoals Ableton Live, Logic Pro, of Cubase? Geen probleem! Ik pas me aan aan jouw software.
🎹 Praktisch & Toegankelijk: Geen voorkennis nodig! Iedereen is welkom, of je nu house, rap, techno, pop of een ander genre wilt produceren.

Over de lessen
- Persoonlijke begeleiding: Ik stem de lessen af op jouw wensen en niveau.
- Online en in-person opties: Flexibiliteit om de lessen te volgen waar jij je het prettigst bij voelt.
- Gebruik van professionele tools: Je leert werken met professionele tools, zodat je tracks meteen een professioneel geluid hebben.

Wat heb je nodig?
- Een laptop/computer.
- Motivatie om je muzikale visie tot leven te brengen!

Wie ben ik?
Hey, ik ben Brent! Met meer dan 8 jaar ervaring in muziekproductie en een diploma op zak, maak ik muziek onder de naam Pai Napple. Je kan mijn tracks vinden op Spotify, Apple Music, YouTube, en meer. Ik heb ondertussen al miljoenen streams verzameld en samengewerkt met enkele bekende artiesten. Ik maak vooral rap, pop, R&B en EDM, maar ben thuis in veel verschillende genres. Daarnaast verkoop ik ook muziek aan andere artiesten en voor tv en film.

Interesse?
Ben je klaar om aan de slag te gaan? Stuur me een bericht om meer te weten te komen of direct een les te boeken. Laten we samen jouw muzikale reis beginnen! 🎶
verified badge
Heb je ooit naar een muziekstuk geluisterd en wilde je er meer over weten?

Ik bied gepersonaliseerde muzieklessen aan, waarbij JIJ beslist wat je wilt ontdekken! Of je nu nieuwsgierig bent naar harmonie, ritme, muziekstijlen van over de hele wereld of een ander concept, ik zal elke les afstemmen op jouw interesses. En als er een onderwerp is waar ik nog niet bekend mee ben, neem ik de tijd om het te leren en de les speciaal voor jou voor te bereiden.

Of, als u dat liever doet, kunt u een begeleide introductie tot muziek volgen, waarbij u essentiële concepten verkent aan de hand van zorgvuldig geselecteerde luistervoorbeelden van over de hele wereld.
verified badge
De lessen zijn specifiek afgestemd op de behoeften van elke student, met een focus op hun persoonlijke verzoeken. Ik bied verschillende benaderingen aan: lesgeven, coachen, mentoring. Mijn lesstijl varieert van duiken in muziektheorie en het analyseren van geweldige muziekwerken uit het verleden, tot het ontwikkelen van een muzikaal concept voor uw composities en het werken aan uw persoonlijke stijl.

Ik ben bedreven in jazzarrangementen en -composities, klassieke orkestratie en compositie, jazz- en klassieke theorie, solfège, ritmiek en werk binnen interdisciplinaire vakgebieden, waarbij ik verschillende kunstvormen met muziek combineer.

Ik bied een breed scala aan mogelijkheden: het schrijven van uw eigen composities/liedjes; het arrangeren voor een bigband (of een ander ensemble); het schrijven van liedjes; het werken met strijkers, houtblazers, koperblazers en slagwerk.
Jouw motivatie is de limiet:)

Ik werk ook met Sibelius als software, dus ik kan je leren hoe je het kunt gebruiken.
verified badge
Hallo! Wil je een nieuwe hobby beginnen? Speel je al piano en wil je je vaardigheden verbeteren met een creatieve benadering van het instrument? Dan denk ik dat ik je kan helpen!
Ik kan je zowel de basis- als de gevorderde concepten van elke pianostijl leren (klassiek, jazz, pop-rock...), en als je van improvisatie en jazz houdt, dan kunnen we het nog beter met elkaar vinden!
Ik bied zeer persoonlijke lessen aan, afgestemd op uw niveau en interesses. Mijn lesmethode houdt sterk rekening met de creativiteit van de student, maar zonder daarbij te vergeten dat een goede kennis van muziektheorie en pianotechniek essentieel is.

Over mijn filosofie met betrekking tot het lesgeven in muziek:
In een creatief vakgebied als muziek is onderwijs een delicate kwestie. Ik ben er stellig van overtuigd dat een docent er alles aan moet doen om de persoonlijke stem van de leerling niet te onderdrukken. Ieder van ons – ongeacht leeftijd of vaardigheidsniveau – heeft een unieke benadering van muziek, zelfs nog voordat we een instrument aanraken!
Mijn doel is om studenten te helpen hun eigen muzikale identiteit aan de piano te ontdekken, door mijn ervaring te gebruiken en een solide theoretische basis te bieden die is afgestemd op hun interesses en niveau.
Dat gezegd hebbende, zoals in elke discipline, zijn er geen shortcuts in de muziek. Passie en toewijding zijn essentieel voor het behalen van betekenisvolle resultaten. Bovendien is een solide technische en theoretische basis onmisbaar, ongeacht je muzikale interesses.
Ik kijk ernaar uit om mijn grote passie voor muziek met jullie te delen. Neem gerust contact op voor meer informatie!
verified badge
Loop je vast in je creatieve proces en heb je behoefte aan ondersteuning op maat?
Dan is dit aanbod iets voor jou.

Ik ben Simon, een muziekproducer en docent met meer dan 15 jaar ervaring in muziekproductie en een indrukwekkende reeks releases met meer dan 10 miljoen streams op labels zoals DIYnamic, Ki Records, Connaisseur en vele andere.

Ondersteund door grote dj's uit de scene: Solomun, Dixon, The Echonomist, Mira, Mimi Love, Sarah Kreis, Elif, Deer Jade en vele anderen.
Een vaste gast op grote festivals en podia zoals: Fusion Festival, Garbicz Festival, Kater Blau, Ms Dockville, BUSHFIRE SWAZILAND, KURENIVKA PALACE KIYV
, MODULE ISTANBUl, CHATEAU PERCHE frankrijk,

Melodische house, elektronica, breakbeats, experimenteel, hyperpop

Waar je ook vastloopt, wij kunnen strategieën ontwikkelen die zijn afgestemd op jouw creatieve workflow, zodat je je volledige potentieel kunt benutten.
Een deel van creativiteit lijkt moeilijk te bevatten, maar op veel vlakken kan ik technieken aanleren die als algemeen kader kunnen dienen om je op weg te helpen bij het afronden van je projecten:

Arrangement
Muziek theorie
Samenstelling
Liedjes schrijven
Mengen
Mastering
Live optreden
Hoe schrijf je op etiketten?
Zelf uitgebracht via Distrokid
verified badge
Trompet spelen kan fijn zijn, maar ook moeilijk. Samen wil ik kijken wat we kunnen verbeteren, of welke nieuwe concepten we kunnen aanleren. Dit om meer expressie, meer stijlen, meer power of hoogte te bereiken en dat met minder moeite.
Zelf heb ik ervaring als trompettist en flugelhorn in jazz, pop, funk, bigband en klassiek. En veel als lead player.
verified badge
Mijn naam is Andre. Ik ben een professioneel muzikant met meer dan 10 jaar ervaring. Hoewel jazz de hoofd focus van mijn studie en praktijk is, heb ik geleerd van alle genres te houden en de unieke waarden en sterke punten van elk genre te omarmen. Deze heb ik geïntegreerd in de muzikale projecten die ik heb gecreëerd of waaraan ik heb meegewerkt. Projecten die draaien om jazz, pop, rock, psychedelische muziek, elektronische muziek en reggae.
Gedurende mijn professionele carrière heb ik gewerkt met muziekscholen en privéleerlingen (meer dan 200). In die jaren ben ik een grote verscheidenheid aan leerlingen tegengekomen, van alle niveaus, van kinderen tot senioren, en zelfs een aanzienlijk aantal leerlingen met autisme of het syndroom van Down. Dit heeft mijn interesse in de kunst van het lesgeven en het helpen van mensen om te groeien, door een balans te vinden tussen uitdaging en empathie, alleen maar vergroot.

Mijn lessen kenmerken zich door een praktische aanpak gecombineerd met een theoretische component, die altijd aansluit bij de interesses van de student en hun muzikale smaak en creativiteit stimuleert. Daarom ga ik graag breed in op de disciplines zoals:
Muziektheorie
Techniek
Gehoortraining
Prestatie
Samenstelling
Improvisatie
Band-/projectbegeleiding
Studiemethodiek
Rapportage

Mijn belangrijkste doelstellingen als mentor zijn:

- Om leerlingen te boeien met muziek en hun leerproces te bevorderen

- Om gezonde leermethoden te stimuleren die gebaseerd zijn op hun eigen doelen.

- Om de geest en discipline van zelfstudie te ontwikkelen.

De frequentie, duur en vorm hangen af van de doelen van elke individuele student.
message icon
Contacteer Slava
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik geef lessen piano en muziektheorie/muziekschrijven (compositie) in de regio’s Brussel en Leuven.
Ik heb in Italië (piano) en aan het Conservatorium van Brussel (muziekschrijven) gestudeerd.
Ik deel graag mijn artistieke kennis en ervaring met gemotiveerde studenten van alle leeftijden en met uiteenlopende achtergronden.
In mijn lesmethode probeer ik mij te richten op de sterke punten en kwaliteiten van de student om zo technische vaardigheden te ontwikkelen die de student helpen om op een eenvoudige en natuurlijke manier moeilijkheden te overwinnen.
Ik vind het belangrijk dat de student zijn/haar persoonlijkheid op een autonome en creatieve manier kan uiten.
verified badge
Basgitaarlessen met een holistieke, "all-round" character.

We gaan op de lessen samen oefenen en we gaan hier jouw allerliefste liedjes voor gebruiken. Ik geloof dat als je met een stuk muziek diepe emotionele contact hebt, wordt de leerproces ook sneller, gezelliger en vloeiender!

Onze belangrijkste thema's:

- techniek en overzicht van de bas (waar?)
- algemene muziekleer, gehoortraining (waarom?)
- creatieve improvisatie en compositie (wat?)
- ritme, tempo, frasering en gevoel (hoe?)

Voor volwassenen en tieners duren de lessen 1 uur. Voor alle niveaus vanaf absoluut beginner tot conservatorium niveau.
verified badge
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor o.a. leren van notenleer, muziektheorie, en ritmische gitaarbegeleiding. Wil je graag jezelf begeleiden op gitaar maar weet je niet hoe? Loop je vast op enkele akkororden? Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten!

Vooral focus op:
- akkoordenleer
- basis notenleer op gitaar
verified badge
Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken.

Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
verified badge
De manier waarop ik lesgeef hangt eigenlijk helemaal af van de student. De manier waarop ik de concepten uitleg, de lessen plan en structureer en elk onderwerp benader, hangt allemaal af van of de student een beginner, halfgevorderd of gevorderd persoon is en of hij of zij enige ervaring heeft met het onderwerp.

Elke student heeft verschillende behoeften en verschillende capaciteiten. Het is gewoon een kwestie van de student leren kennen, om zowel de zwakke punten als de sterke punten te identificeren waaraan gewerkt kan worden.
verified badge
Hallo. Mijn naam is Ana. Ik ben 27 jaar oud en werk als professioneel violiste en muziekdocente in Tokio.

Ik studeerde klassieke viool aan het Conservatorium van de Universiteit van Hongkong Utrecht, waar ik cum laude afstudeerde met een specialisatie in muziekpedagogiek. Daarna behaalde ik een master in orkestuitvoering aan het Koninklijk Conservatorium Den Haag.

Ik heb lesgegeven aan leerlingen van verschillende leeftijden, niveaus en nationaliteiten, in het Engels, Spaans en Nederlands. In mijn lessen staat het bevorderen van zelfvertrouwen, creativiteit, expressiviteit en basisvaardigheden centraal, terwijl de leerlingen tegelijkertijd plezier beleven aan muziek. Dit alles in een tempo dat is afgestemd op elke individuele leerling.

Beginners en gevorderde spelers zijn van harte welkom. Laten we samen groeien door middel van muziek!

Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten.
verified badge
Ik ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten.

Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student.

De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb.

Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Wil jij de wereld van (elektronische) muziekproductie ontdekken of je skills naar een hoger niveau tillen? Of je nu een complete beginner bent of al ervaring hebt, ik kan je helpen om jouw muziekproductie naar het volgende level te brengen!

Wat ik bied
🎧 Muziektheorie & Sound Design: Ontdek hoe je pakkende melodieën, harmonieën en ritmes creëert. Leer sound design-technieken, muziektheorie en tips & tricks om je eigen unieke sound te ontwikkelen.
🎛️ FL Studio Expertise: Leer de ins en outs van FL Studio (Fruity Loops) - van de basics tot geavanceerde technieken (VST's, melodieën maken, drum patterns schrijven, mixen, masteren, ...)
🎶 Werk met Jouw DAW: Heb je een ander programma zoals Ableton Live, Logic Pro, of Cubase? Geen probleem! Ik pas me aan aan jouw software.
🎹 Praktisch & Toegankelijk: Geen voorkennis nodig! Iedereen is welkom, of je nu house, rap, techno, pop of een ander genre wilt produceren.

Over de lessen
- Persoonlijke begeleiding: Ik stem de lessen af op jouw wensen en niveau.
- Online en in-person opties: Flexibiliteit om de lessen te volgen waar jij je het prettigst bij voelt.
- Gebruik van professionele tools: Je leert werken met professionele tools, zodat je tracks meteen een professioneel geluid hebben.

Wat heb je nodig?
- Een laptop/computer.
- Motivatie om je muzikale visie tot leven te brengen!

Wie ben ik?
Hey, ik ben Brent! Met meer dan 8 jaar ervaring in muziekproductie en een diploma op zak, maak ik muziek onder de naam Pai Napple. Je kan mijn tracks vinden op Spotify, Apple Music, YouTube, en meer. Ik heb ondertussen al miljoenen streams verzameld en samengewerkt met enkele bekende artiesten. Ik maak vooral rap, pop, R&B en EDM, maar ben thuis in veel verschillende genres. Daarnaast verkoop ik ook muziek aan andere artiesten en voor tv en film.

Interesse?
Ben je klaar om aan de slag te gaan? Stuur me een bericht om meer te weten te komen of direct een les te boeken. Laten we samen jouw muzikale reis beginnen! 🎶
verified badge
Heb je ooit naar een muziekstuk geluisterd en wilde je er meer over weten?

Ik bied gepersonaliseerde muzieklessen aan, waarbij JIJ beslist wat je wilt ontdekken! Of je nu nieuwsgierig bent naar harmonie, ritme, muziekstijlen van over de hele wereld of een ander concept, ik zal elke les afstemmen op jouw interesses. En als er een onderwerp is waar ik nog niet bekend mee ben, neem ik de tijd om het te leren en de les speciaal voor jou voor te bereiden.

Of, als u dat liever doet, kunt u een begeleide introductie tot muziek volgen, waarbij u essentiële concepten verkent aan de hand van zorgvuldig geselecteerde luistervoorbeelden van over de hele wereld.
verified badge
De lessen zijn specifiek afgestemd op de behoeften van elke student, met een focus op hun persoonlijke verzoeken. Ik bied verschillende benaderingen aan: lesgeven, coachen, mentoring. Mijn lesstijl varieert van duiken in muziektheorie en het analyseren van geweldige muziekwerken uit het verleden, tot het ontwikkelen van een muzikaal concept voor uw composities en het werken aan uw persoonlijke stijl.

Ik ben bedreven in jazzarrangementen en -composities, klassieke orkestratie en compositie, jazz- en klassieke theorie, solfège, ritmiek en werk binnen interdisciplinaire vakgebieden, waarbij ik verschillende kunstvormen met muziek combineer.

Ik bied een breed scala aan mogelijkheden: het schrijven van uw eigen composities/liedjes; het arrangeren voor een bigband (of een ander ensemble); het schrijven van liedjes; het werken met strijkers, houtblazers, koperblazers en slagwerk.
Jouw motivatie is de limiet:)

Ik werk ook met Sibelius als software, dus ik kan je leren hoe je het kunt gebruiken.
verified badge
Hallo! Wil je een nieuwe hobby beginnen? Speel je al piano en wil je je vaardigheden verbeteren met een creatieve benadering van het instrument? Dan denk ik dat ik je kan helpen!
Ik kan je zowel de basis- als de gevorderde concepten van elke pianostijl leren (klassiek, jazz, pop-rock...), en als je van improvisatie en jazz houdt, dan kunnen we het nog beter met elkaar vinden!
Ik bied zeer persoonlijke lessen aan, afgestemd op uw niveau en interesses. Mijn lesmethode houdt sterk rekening met de creativiteit van de student, maar zonder daarbij te vergeten dat een goede kennis van muziektheorie en pianotechniek essentieel is.

Over mijn filosofie met betrekking tot het lesgeven in muziek:
In een creatief vakgebied als muziek is onderwijs een delicate kwestie. Ik ben er stellig van overtuigd dat een docent er alles aan moet doen om de persoonlijke stem van de leerling niet te onderdrukken. Ieder van ons – ongeacht leeftijd of vaardigheidsniveau – heeft een unieke benadering van muziek, zelfs nog voordat we een instrument aanraken!
Mijn doel is om studenten te helpen hun eigen muzikale identiteit aan de piano te ontdekken, door mijn ervaring te gebruiken en een solide theoretische basis te bieden die is afgestemd op hun interesses en niveau.
Dat gezegd hebbende, zoals in elke discipline, zijn er geen shortcuts in de muziek. Passie en toewijding zijn essentieel voor het behalen van betekenisvolle resultaten. Bovendien is een solide technische en theoretische basis onmisbaar, ongeacht je muzikale interesses.
Ik kijk ernaar uit om mijn grote passie voor muziek met jullie te delen. Neem gerust contact op voor meer informatie!
verified badge
Loop je vast in je creatieve proces en heb je behoefte aan ondersteuning op maat?
Dan is dit aanbod iets voor jou.

Ik ben Simon, een muziekproducer en docent met meer dan 15 jaar ervaring in muziekproductie en een indrukwekkende reeks releases met meer dan 10 miljoen streams op labels zoals DIYnamic, Ki Records, Connaisseur en vele andere.

Ondersteund door grote dj's uit de scene: Solomun, Dixon, The Echonomist, Mira, Mimi Love, Sarah Kreis, Elif, Deer Jade en vele anderen.
Een vaste gast op grote festivals en podia zoals: Fusion Festival, Garbicz Festival, Kater Blau, Ms Dockville, BUSHFIRE SWAZILAND, KURENIVKA PALACE KIYV
, MODULE ISTANBUl, CHATEAU PERCHE frankrijk,

Melodische house, elektronica, breakbeats, experimenteel, hyperpop

Waar je ook vastloopt, wij kunnen strategieën ontwikkelen die zijn afgestemd op jouw creatieve workflow, zodat je je volledige potentieel kunt benutten.
Een deel van creativiteit lijkt moeilijk te bevatten, maar op veel vlakken kan ik technieken aanleren die als algemeen kader kunnen dienen om je op weg te helpen bij het afronden van je projecten:

Arrangement
Muziek theorie
Samenstelling
Liedjes schrijven
Mengen
Mastering
Live optreden
Hoe schrijf je op etiketten?
Zelf uitgebracht via Distrokid
verified badge
Trompet spelen kan fijn zijn, maar ook moeilijk. Samen wil ik kijken wat we kunnen verbeteren, of welke nieuwe concepten we kunnen aanleren. Dit om meer expressie, meer stijlen, meer power of hoogte te bereiken en dat met minder moeite.
Zelf heb ik ervaring als trompettist en flugelhorn in jazz, pop, funk, bigband en klassiek. En veel als lead player.
verified badge
Mijn naam is Andre. Ik ben een professioneel muzikant met meer dan 10 jaar ervaring. Hoewel jazz de hoofd focus van mijn studie en praktijk is, heb ik geleerd van alle genres te houden en de unieke waarden en sterke punten van elk genre te omarmen. Deze heb ik geïntegreerd in de muzikale projecten die ik heb gecreëerd of waaraan ik heb meegewerkt. Projecten die draaien om jazz, pop, rock, psychedelische muziek, elektronische muziek en reggae.
Gedurende mijn professionele carrière heb ik gewerkt met muziekscholen en privéleerlingen (meer dan 200). In die jaren ben ik een grote verscheidenheid aan leerlingen tegengekomen, van alle niveaus, van kinderen tot senioren, en zelfs een aanzienlijk aantal leerlingen met autisme of het syndroom van Down. Dit heeft mijn interesse in de kunst van het lesgeven en het helpen van mensen om te groeien, door een balans te vinden tussen uitdaging en empathie, alleen maar vergroot.

Mijn lessen kenmerken zich door een praktische aanpak gecombineerd met een theoretische component, die altijd aansluit bij de interesses van de student en hun muzikale smaak en creativiteit stimuleert. Daarom ga ik graag breed in op de disciplines zoals:
Muziektheorie
Techniek
Gehoortraining
Prestatie
Samenstelling
Improvisatie
Band-/projectbegeleiding
Studiemethodiek
Rapportage

Mijn belangrijkste doelstellingen als mentor zijn:

- Om leerlingen te boeien met muziek en hun leerproces te bevorderen

- Om gezonde leermethoden te stimuleren die gebaseerd zijn op hun eigen doelen.

- Om de geest en discipline van zelfstudie te ontwikkelen.

De frequentie, duur en vorm hangen af van de doelen van elke individuele student.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Slava