facebook
favorite button
member since icon
Sinds oktober 2023
Leraar sinds oktober 2023
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Trombonelessen en muzikale begeleiding voor alle niveaus!
course price icon
Van 72 € /h
arrow icon
Hallo! Mijn naam is Lezaam en ik ben professioneel trombonist en docent.
Ik deel mijn kennis graag en help anderen hun muzikale doelen te bereiken. Ik heb ruime ervaring als docent en uitvoerend muzikant en werk graag met muzikanten van alle niveaus.
Of je nu je basisvaardigheden op het gebied van koperinstrumenten wilt versterken, je improvisatievermogen wilt ontwikkelen of je wilt verdiepen in muziektheorie, -geschiedenis, -compositie of het welzijn tijdens het optreden, ik help je graag om dieper in deze onderwerpen te duiken.

Mijn doel is om een ondersteunende en inspirerende leeromgeving te creëren waarin we samen muziek kunnen ontdekken, zelfvertrouwen kunnen opbouwen en jou kunnen helpen groeien als muzikant!
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Leo Hornstraat, Amsterdam, Netherlands
  • GAJA Korean BBQ & Bar, Oosterdokskade, Amsterdam, Netherlands
location type icon
Online vanuit Nederland
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo! Ik heb meer dan 7 jaar ervaring met lesgeven, van jonge kinderen tot volwassenen van alle niveaus, en ik vind het geweldig! Mijn doel is dat mijn leerlingen plezier beleven aan het bespelen van een instrument en plezier hebben tijdens de lessen. Ik streef er ook naar dat elke leerling gemotiveerd uit de les komt om verder te leren, en ik stem de lessen af op wat ze willen leren en hoe ze hun doel kunnen bereiken.
Ik kan studenten ook helpen met het voorbereiden op hun piano-examens en theorie-examens.
verified badge
Hallo, ik ben Philip!
Ik ben een professionele basgitarist en docent, woonachtig in Amsterdam.
Ik heb les gehad van enkele van de beste docenten in Europa, evenals van bekende bassisten uit de New Yorkse jazzscene. Naast mijn studie ben ik sinds mijn zestiende actief als performer, opnameartiest en docent, wat me de kans heeft gegeven om op verschillende festivals en podia te spelen, zoals North Sea Jazz, JazzOpen Stuttgart, Bimhuis en DeDoelen Rotterdam.
Ik ben rustig en makkelijk in de omgang en ik wil de kennis die ik van mijn docenten heb opgedaan, evenals mijn eigen ervaring, graag met je delen. Ik focus me er altijd op om je voor te bereiden op het spelen in een band, of om je vaardigheden daarin te verbeteren, want dat is wat we als bassisten doen! Ik heb ervaring met en sta open voor een breed scala aan stijlen, mijn specialisatie is jazz.
.....................................................................................................................
Elektrische basgitaar/basgitaar - Contrabas - Muziektheorie - Ritme - Groove - Gehoortraining - Noten lezen - Auditievoorbereiding - Thuisopnames - Apparatuur

---> Jazz, pop, rock, soul, funk, hiphop....

Ik pas mijn lesmethoden aan uw niveau aan (van absolute beginner tot gevorderd), evenals aan uw doelen en uw persoonlijke voorkeuren qua stijl.

Speel je in een band en wil je graag feedback? Dan kunnen we ook bandcoaching voor je regelen.
verified badge
Ha! In mijn lessen is wat jij wilt het belangrijkste. Daarom creëren we samen een studieplan met ideeën, doelen en onderwerpen om onze droom om muziek te maken te bereiken (dat is ook mijn droom)

Ik kan u alvast een overzicht geven van de inhoud van mijn lessen:

Ik verdeel de muziektheorie in twee delen: Technisch en muzikaal.
Technische Theorie over alle concepten en informatie met betrekking tot muziek (objectief), en Muzikale Theorie over de ideeën en concepten om ons te helpen bij het uitvoeren van muziek, en dit te begrijpen en te verbeteren (subjectief). Daarnaast kijken we op een functionele, ritmische en organische manier naar harmonie.
We leren en benaderen muziek vanaf de eerste les vanuit verschillende invalshoeken (begrip van ritme en de essentie van een lied bijvoorbeeld). Dit alles plus een mooi dieet van opdrachten en oefeningen :D

Bovendien besteden we extra aandacht aan het genieten van muziek. Dat betekent dus dat we veel spelen, maar ook dat we naar muziek gaan luisteren! (volgens mij is dat een van de beste manieren om te leren :)

En natuurlijk leren we ook door fouten te maken, dus uiteindelijk draait het allemaal om plezier en het uitproberen van nieuwe dingen ;)

Onthoud: "Echt succes is niet alleen krijgen wat je wilt hebben in het leven, het is leuk vinden wat je krijgt" ;)

César
(Alle prijzen zijn belastingvrij)
verified badge
Hallo! Mijn naam is Eduardo, professioneel muzikant en al jarenlang muziekdocent. Ik geef fysieke en online lessen in muziektheorie, improvisatie en instrument.
#Harmonie #Compositie #Solfège #Saxofoon #Klarinet #Piano

De lessen zijn afgestemd op het profiel van elke leerling, ongeacht leeftijd, verwachtingsniveau (het maakt niet uit of het gezien wordt als hobby of dat de leerling zich voorbereidt op officiële audities voor het conservatorium, etc.).

We zullen spelen en/of ons richten op waar de student zich in wil verdiepen (welke muziekstijl ze ook interesseren, meer theoretische aspecten of juist praktische aspecten). We proberen zo veel mogelijk te profiteren van de gewerkte tijd en geven prioriteit aan het daadwerkelijke leerproces van de persoon als belangrijkste factor voor hun motivatie.

In juni 2022 heb ik mijn masteropleiding Jazzmuziek aan het Prins Claus Conservatorium in Groningen afgerond.
Eerder, in 2018, behaalde ik mijn bachelordiploma muziek aan het Conservatorio Superior de Música del Liceu in Barcelona (Spanje).
verified badge
Basgitaarles in Amsterdam of Online! Tijdens de lessen is er speciaal aandacht voor timing, samenspel en techniek. Er komen veel verschillende muziekstijlen aan bod en ook gehoorstraining en muziektheorie worden behandeld, en uiteraard is er ruimte voor je eigen vragen. Lessen voor alle leeftijden vanaf 5 jaar, voor beginners maar ook voor gevorderden of volwassenen die op latere leeftijd willen beginnen met die fantastische instrument.
verified badge
Je hebt altijd al accordeon willen spelen. Laten we die droom waarmaken.
Voor jou of voor je kind kan het beginnen met één gratis proefles.

Misschien ben je al jaren dol op het geluid van de accordeon, maar heb je nooit gedacht dat je het zelf zou kunnen bespelen.
Misschien heb je er al een, maar online video's hebben je meer vragen dan antwoorden opgeleverd.
Of misschien bent u op zoek naar een geduldige docent die uw kind helpt om plezier in muziek te beleven en trots te zijn op zijn of haar vooruitgang.
Wat je ook hierheen brengt, je hoeft het niet alleen uit te zoeken.
Jij brengt nieuwsgierigheid mee. Ik breng begeleiding, aanmoediging en een duidelijk plan.

Hallo, ik ben Nikola Spasic, oprichter van Accordion Joy Academy, afgestudeerd aan het ArtEZ Conservatorium en tweevoudig winnaar van de Nederlandse Nationale Accordeonwedstrijd.
Ik geef live, privé online lessen die beginnen bij jou, je ervaring, je muzikale smaak, je tempo en de tijd die je beschikbaar hebt.
Je hoeft geen noten te kunnen lezen om te beginnen. Je hoeft geen aangeboren talent te hebben. En je hoeft er ook niet als kind mee begonnen te zijn.
We bouwen de vaardigheden samen op, stap voor stap, op een behapbaar niveau.

Zo help ik je verder.
Persoonlijke aandacht bij elke les. Stel vragen, ontvang feedback en leer hoe je kunt verbeteren.
Een duidelijk oefenplan. Weet waar je tussen de lessen door aan moet werken, met haalbare doelen die bij je routine passen.
Muziek die je echt wilt spelen. Klassiek, tango, folk, musette, filmmuziek en meer – aangepast aan jouw niveau.
Ondersteuning die je steeds opnieuw kunt raadplegen. Lesopnames, demonstraties en bladmuziek helpen je om vol vertrouwen te oefenen.
Geduldige begeleiding bij de lastige onderdelen. We werken aan de balg, de basknoppen en de coördinatie zonder haast.
Aanmoediging onderweg. Zie je vooruitgang, vier kleine successen en kom in contact met medeleerlingen in mijn besloten accordeoncommunity.

Voor kinderen bieden de lessen ruimte voor nieuwsgierigheid, herhaling en kleine successen die het zelfvertrouwen versterken. Voor volwassenen bieden ze een gestructureerde manier om muziek eindelijk een onderdeel van hun leven te maken.
Je eerste simpele liedje binnen 30 dagen, of je geld terug.
We beginnen met een nummer dat bij jouw niveau past en werken er naartoe om het van begin tot eind te kunnen spelen. Als je dat binnen 30 dagen niet lukt, krijg je je geld terug.
Je eerste stap is een gratis, individuele proefles, geheel vrijblijvend. We bespreken je doelen, doen een aantal praktische oefeningen en bespreken de lesmogelijkheden en prijzen.

Heb je nog geen accordeon? Neem dan eerst contact met me op, dan help ik je begrijpen waar je op moet letten.
Stuur me een berichtje met de tekst: "Ik wil graag meer leren", en laat me weten of de lessen voor jou of voor je kind zijn.
Laten we die wens een beginpunt geven.
verified badge
Over mij:
Ik heb zowel een bachelor- als een masterdiploma in jazzcontrabas behaald aan het Conservatorium van Amsterdam.
Ik treed regelmatig live op met verschillende projecten op prestigieuze podia en jazzclubs en ik heb basgitaar opgenomen op 15 albums (jazz en pop), zowel op contrabas als elektrische bas.

Ik heb jarenlange ervaring met het lesgeven aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus, van beginners tot gevorderde spelers.
Ik heb ook voor de organisatie Memo gewerkt, waar ik interactieve shows verzorgde in kleuterscholen.

Over mijn leslessen:

Na de eerste les stel ik een studieplan voor dat is afgestemd op uw niveau, uw doelstellingen en uw interesses.
De belangrijkste onderwerpen zijn:
- repertoire (de muziek die je wilt spelen)
- techniek en kennis van de toets
- gehoortraining en basiskennis van de harmonie
- ritme, tempo
- improvisatie
verified badge
Ik ben een Georgische violiste en studeer momenteel aan het Conservatorium van Amsterdam. Ik heb ruime ervaring met zowel solisten als ensembles op het podium. Ik heb vele nationale en internationale wedstrijden gewonnen. Ik heb veel lessen gehad van bekende docenten en musici van over de hele wereld. Momenteel krijg ik les van prof. Ilya Grubert.
Ik vind het leuk om mijn kennis met anderen te delen en een leuke muzikale sfeer te creëren!
verified badge
Ik ben een professioneel musicus, afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam (master, afdeling jazz). Ik heb een ruime ervaring in lesgeven en optreden, die ik graag met u deel.

Tijdens onze lessen kunnen we de volgende aspecten van optreden behandelen:
- ademhalen
- geluidskwaliteit
- formulering
- flexibiliteit van de lippen en legato
- articulatie
- bladmuziek lezen
- improvisatie

Ik ben flexibel in mijn lesproces. Ik kan een systematische en persoonlijke aanpak bieden. Afhankelijk van uw niveau, behoeften en interesses kunnen we:
- maak een lesplan en leer de onderwerpen stap voor stap
- werken met specifieke vragen en materiaal dat u kiest
- voorbereiden op examens. Bijvoorbeeld toelatingsexamen voor het Conservatorium

Als u vragen heeft, stuur ze gerust!
verified badge
Spelen en werken als saxofonist met internationaal bekende artiesten over de hele wereld.
Egor heeft veel ervaring in het lesgeven aan alle leeftijden en is als leerkracht actief op meerdere scholen. De lessen zijn afgestemd op de leeftijd/het niveau van de leerlingen.
Egor is uitzonderlijk vloeiend in het lesgeven in klassiek en jazz, maar heeft ook veel ervaring met elektronische en geproduceerde muziek.

De lessen kunnen plaatsvinden op verschillende locaties in BE/NL (bijv. conservatorium Amsterdam, Antwerpen TRIX, etc) verzorgd door de docent of bij jou thuis en zijn open voor alle leeftijden!

__________________________________
+gepersonaliseerde lessen voor kinderen.
+gepersonaliseerde lessen voor studenten met een functiebeperking.
__________________________________
Klassen;
saxofoon (bariton, alt, tenor, sopraan,)
Solfège + gehoortraining
Toelatingsexamen begeleiding
klarinet
ableton/logica
piano
samenstelling
muziektheorie
onderwijs geven.
____________________________________
verified badge
Gitaarles in Amsterdam-Centrum van een gediplomeerd gitaarleraar met meer dan 20 jaar didactische ervaring!

Pop, Rock, Blues, Funk, Jazz: ik ben bekend met veel stijlen en kan jou helpen in je ontdekking van de gitaar en jouw muzikale ontwikkeling!

Jezelf begeleiden op gitaar terwijl je zingt? Wil je zelf liedjes schrijven? Met mijn tips, lessen en coaching kom je verder en haal je nog meer plezier en voldoening uit muziek en je gitaar
verified badge
Of je nu graag zingt onder de douche, tijdens karaoke-avonden of op het podium, ik help je graag om je stem te ontwikkelen en jezelf met zelfvertrouwen uit te drukken. Ben je gepassioneerd door zingen en wil je je stem ontwikkelen in pop, jazz, soul of R&B? Of wil je misschien je songwriting, achtergrondzang, vocale arrangementen, gehoortraining of pianovaardigheden verbeteren? Ongeacht je ervaringsniveau, ik begeleid je graag!

💡 Wat ik aanbied:
✔️ Zanglessen: Zangtechniek, podiumuitstraling, emotionele expressie
✔️ Songinterpretatie: leer om echt verbinding te maken met de liedjes die je zingt
✔️ Songwriting & Vocal Arranging: Druk jezelf uit door middel van originele muziek
✔️ Achtergrondzang en harmoniewerk: leer leadzang te mengen en te ondersteunen
✔️ Oortraining: Verbeter de toonhoogtenauwkeurigheid en muzikaliteit
✔️ Piano voor beginners: een solide basis om jezelf te begeleiden of muziek te componeren

🌟 Mijn lesaanpak:
Ik geloof dat elke student uniek is, dus ik stem elke les af op jouw persoonlijke doelen en muziekstijl. Zingen is meer dan alleen de juiste noten raken: het gaat om het vinden van je stem, het vertellen van je verhaal en het verkrijgen van het vertrouwen om het te delen. Naarmate je je vocale vaardigheden versterkt, merk je misschien ook nieuwe moed op in andere gebieden van het leven: of het nu gaat om het spreken in een kamer, het stappen buiten je comfortzone of gewoon het omarmen van wie je bent.

🎤 Laten we samenwerken om jouw volledige potentieel te ontdekken en muziek te maken die bij JOU past!
verified badge
Als je ooit je eigen nummer hebt willen opnemen, een beat wilt maken, een muzikale demo wilt creëren of een muzikaal idee tot leven wilt brengen, heb je enige basiskennis nodig van een DAW (Digital Audio Workstation) en hoe muziek opnemen werkt.
Ik help je graag met het inrichten van je thuisstudio en begeleid je stap voor stap bij het gebruik van Ableton Live of FL Studio.

Heb je geen achtergrond in muziektheorie? Geen zorgen – ik zal je ook de basisbeginselen van muziektheorie en pianospelen bijbrengen. Zo krijg je de tools om je eigen muziek helemaal zelf te creëren, zonder dat je naar een studio hoeft – alles kan gewoon vanuit huis.

Tijdens de les kunnen we een beat creëren of werken aan een idee dat jij graag wilt verwezenlijken.
Mijn doel is om jou de tools te geven waarmee jij jouw muzikale ideeën tot leven kunt brengen.
verified badge
Op zoek naar hoogwaardige pianoles? Joris biedt persoonlijke coaching voor beginnende en gevorderde pianisten in Amsterdam Oost. Bij mij leer je niet alleen de juiste noten spelen, maar begrijp je ook hoe je ze laat klinken. Met 'the best ears in town' begeleid ik je als een soort klankarchitect bij het ontwikkelen van techniek, muzikaal inzicht en de kunst van het luisteren.

Of je nu je techniek op de piano wilt perfectioneren, je eigen stukken wilt componeren of wilt leren hoe je een professionele productie maakt: ik bied meticuleuze begeleiding op maat.

Mijn expertise omvat:
• Pianoles (Klassiek, Jazz, Pop, Crossover)
• Muziektheorie & Compositie
• Coaching in Muziekproductie (Editing, Mixing & Mastering)

In mijn studio op het Zeeburgereiland (of bij jou aan huis in Amsterdam) staan jouw muzikale ontwikkeling en speelplezier voorop. Professionele begeleiding met een persoonlijke aanpak.

---
verified badge
Rather than a fixed curriculum, I build a custom syllabus for each student based on their needs, goals, and current level. In designing lessons, I draw on my own experience both as a self-taught musician and as an academically trained one — combining structured, conservatory-level methods with the flexibility that comes from having found my own way into this field first.

Lessons are shaped in pace and format to what actually works for the student in front of me — whether that means working note-by-note through an audition piece, or building broader theoretical fluency over a longer stretch of time.
message icon
Contacteer Lezaam
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo! Ik heb meer dan 7 jaar ervaring met lesgeven, van jonge kinderen tot volwassenen van alle niveaus, en ik vind het geweldig! Mijn doel is dat mijn leerlingen plezier beleven aan het bespelen van een instrument en plezier hebben tijdens de lessen. Ik streef er ook naar dat elke leerling gemotiveerd uit de les komt om verder te leren, en ik stem de lessen af op wat ze willen leren en hoe ze hun doel kunnen bereiken.
Ik kan studenten ook helpen met het voorbereiden op hun piano-examens en theorie-examens.
verified badge
Hallo, ik ben Philip!
Ik ben een professionele basgitarist en docent, woonachtig in Amsterdam.
Ik heb les gehad van enkele van de beste docenten in Europa, evenals van bekende bassisten uit de New Yorkse jazzscene. Naast mijn studie ben ik sinds mijn zestiende actief als performer, opnameartiest en docent, wat me de kans heeft gegeven om op verschillende festivals en podia te spelen, zoals North Sea Jazz, JazzOpen Stuttgart, Bimhuis en DeDoelen Rotterdam.
Ik ben rustig en makkelijk in de omgang en ik wil de kennis die ik van mijn docenten heb opgedaan, evenals mijn eigen ervaring, graag met je delen. Ik focus me er altijd op om je voor te bereiden op het spelen in een band, of om je vaardigheden daarin te verbeteren, want dat is wat we als bassisten doen! Ik heb ervaring met en sta open voor een breed scala aan stijlen, mijn specialisatie is jazz.
.....................................................................................................................
Elektrische basgitaar/basgitaar - Contrabas - Muziektheorie - Ritme - Groove - Gehoortraining - Noten lezen - Auditievoorbereiding - Thuisopnames - Apparatuur

---> Jazz, pop, rock, soul, funk, hiphop....

Ik pas mijn lesmethoden aan uw niveau aan (van absolute beginner tot gevorderd), evenals aan uw doelen en uw persoonlijke voorkeuren qua stijl.

Speel je in een band en wil je graag feedback? Dan kunnen we ook bandcoaching voor je regelen.
verified badge
Ha! In mijn lessen is wat jij wilt het belangrijkste. Daarom creëren we samen een studieplan met ideeën, doelen en onderwerpen om onze droom om muziek te maken te bereiken (dat is ook mijn droom)

Ik kan u alvast een overzicht geven van de inhoud van mijn lessen:

Ik verdeel de muziektheorie in twee delen: Technisch en muzikaal.
Technische Theorie over alle concepten en informatie met betrekking tot muziek (objectief), en Muzikale Theorie over de ideeën en concepten om ons te helpen bij het uitvoeren van muziek, en dit te begrijpen en te verbeteren (subjectief). Daarnaast kijken we op een functionele, ritmische en organische manier naar harmonie.
We leren en benaderen muziek vanaf de eerste les vanuit verschillende invalshoeken (begrip van ritme en de essentie van een lied bijvoorbeeld). Dit alles plus een mooi dieet van opdrachten en oefeningen :D

Bovendien besteden we extra aandacht aan het genieten van muziek. Dat betekent dus dat we veel spelen, maar ook dat we naar muziek gaan luisteren! (volgens mij is dat een van de beste manieren om te leren :)

En natuurlijk leren we ook door fouten te maken, dus uiteindelijk draait het allemaal om plezier en het uitproberen van nieuwe dingen ;)

Onthoud: "Echt succes is niet alleen krijgen wat je wilt hebben in het leven, het is leuk vinden wat je krijgt" ;)

César
(Alle prijzen zijn belastingvrij)
verified badge
Hallo! Mijn naam is Eduardo, professioneel muzikant en al jarenlang muziekdocent. Ik geef fysieke en online lessen in muziektheorie, improvisatie en instrument.
#Harmonie #Compositie #Solfège #Saxofoon #Klarinet #Piano

De lessen zijn afgestemd op het profiel van elke leerling, ongeacht leeftijd, verwachtingsniveau (het maakt niet uit of het gezien wordt als hobby of dat de leerling zich voorbereidt op officiële audities voor het conservatorium, etc.).

We zullen spelen en/of ons richten op waar de student zich in wil verdiepen (welke muziekstijl ze ook interesseren, meer theoretische aspecten of juist praktische aspecten). We proberen zo veel mogelijk te profiteren van de gewerkte tijd en geven prioriteit aan het daadwerkelijke leerproces van de persoon als belangrijkste factor voor hun motivatie.

In juni 2022 heb ik mijn masteropleiding Jazzmuziek aan het Prins Claus Conservatorium in Groningen afgerond.
Eerder, in 2018, behaalde ik mijn bachelordiploma muziek aan het Conservatorio Superior de Música del Liceu in Barcelona (Spanje).
verified badge
Basgitaarles in Amsterdam of Online! Tijdens de lessen is er speciaal aandacht voor timing, samenspel en techniek. Er komen veel verschillende muziekstijlen aan bod en ook gehoorstraining en muziektheorie worden behandeld, en uiteraard is er ruimte voor je eigen vragen. Lessen voor alle leeftijden vanaf 5 jaar, voor beginners maar ook voor gevorderden of volwassenen die op latere leeftijd willen beginnen met die fantastische instrument.
verified badge
Je hebt altijd al accordeon willen spelen. Laten we die droom waarmaken.
Voor jou of voor je kind kan het beginnen met één gratis proefles.

Misschien ben je al jaren dol op het geluid van de accordeon, maar heb je nooit gedacht dat je het zelf zou kunnen bespelen.
Misschien heb je er al een, maar online video's hebben je meer vragen dan antwoorden opgeleverd.
Of misschien bent u op zoek naar een geduldige docent die uw kind helpt om plezier in muziek te beleven en trots te zijn op zijn of haar vooruitgang.
Wat je ook hierheen brengt, je hoeft het niet alleen uit te zoeken.
Jij brengt nieuwsgierigheid mee. Ik breng begeleiding, aanmoediging en een duidelijk plan.

Hallo, ik ben Nikola Spasic, oprichter van Accordion Joy Academy, afgestudeerd aan het ArtEZ Conservatorium en tweevoudig winnaar van de Nederlandse Nationale Accordeonwedstrijd.
Ik geef live, privé online lessen die beginnen bij jou, je ervaring, je muzikale smaak, je tempo en de tijd die je beschikbaar hebt.
Je hoeft geen noten te kunnen lezen om te beginnen. Je hoeft geen aangeboren talent te hebben. En je hoeft er ook niet als kind mee begonnen te zijn.
We bouwen de vaardigheden samen op, stap voor stap, op een behapbaar niveau.

Zo help ik je verder.
Persoonlijke aandacht bij elke les. Stel vragen, ontvang feedback en leer hoe je kunt verbeteren.
Een duidelijk oefenplan. Weet waar je tussen de lessen door aan moet werken, met haalbare doelen die bij je routine passen.
Muziek die je echt wilt spelen. Klassiek, tango, folk, musette, filmmuziek en meer – aangepast aan jouw niveau.
Ondersteuning die je steeds opnieuw kunt raadplegen. Lesopnames, demonstraties en bladmuziek helpen je om vol vertrouwen te oefenen.
Geduldige begeleiding bij de lastige onderdelen. We werken aan de balg, de basknoppen en de coördinatie zonder haast.
Aanmoediging onderweg. Zie je vooruitgang, vier kleine successen en kom in contact met medeleerlingen in mijn besloten accordeoncommunity.

Voor kinderen bieden de lessen ruimte voor nieuwsgierigheid, herhaling en kleine successen die het zelfvertrouwen versterken. Voor volwassenen bieden ze een gestructureerde manier om muziek eindelijk een onderdeel van hun leven te maken.
Je eerste simpele liedje binnen 30 dagen, of je geld terug.
We beginnen met een nummer dat bij jouw niveau past en werken er naartoe om het van begin tot eind te kunnen spelen. Als je dat binnen 30 dagen niet lukt, krijg je je geld terug.
Je eerste stap is een gratis, individuele proefles, geheel vrijblijvend. We bespreken je doelen, doen een aantal praktische oefeningen en bespreken de lesmogelijkheden en prijzen.

Heb je nog geen accordeon? Neem dan eerst contact met me op, dan help ik je begrijpen waar je op moet letten.
Stuur me een berichtje met de tekst: "Ik wil graag meer leren", en laat me weten of de lessen voor jou of voor je kind zijn.
Laten we die wens een beginpunt geven.
verified badge
Over mij:
Ik heb zowel een bachelor- als een masterdiploma in jazzcontrabas behaald aan het Conservatorium van Amsterdam.
Ik treed regelmatig live op met verschillende projecten op prestigieuze podia en jazzclubs en ik heb basgitaar opgenomen op 15 albums (jazz en pop), zowel op contrabas als elektrische bas.

Ik heb jarenlange ervaring met het lesgeven aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus, van beginners tot gevorderde spelers.
Ik heb ook voor de organisatie Memo gewerkt, waar ik interactieve shows verzorgde in kleuterscholen.

Over mijn leslessen:

Na de eerste les stel ik een studieplan voor dat is afgestemd op uw niveau, uw doelstellingen en uw interesses.
De belangrijkste onderwerpen zijn:
- repertoire (de muziek die je wilt spelen)
- techniek en kennis van de toets
- gehoortraining en basiskennis van de harmonie
- ritme, tempo
- improvisatie
verified badge
Ik ben een Georgische violiste en studeer momenteel aan het Conservatorium van Amsterdam. Ik heb ruime ervaring met zowel solisten als ensembles op het podium. Ik heb vele nationale en internationale wedstrijden gewonnen. Ik heb veel lessen gehad van bekende docenten en musici van over de hele wereld. Momenteel krijg ik les van prof. Ilya Grubert.
Ik vind het leuk om mijn kennis met anderen te delen en een leuke muzikale sfeer te creëren!
verified badge
Ik ben een professioneel musicus, afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam (master, afdeling jazz). Ik heb een ruime ervaring in lesgeven en optreden, die ik graag met u deel.

Tijdens onze lessen kunnen we de volgende aspecten van optreden behandelen:
- ademhalen
- geluidskwaliteit
- formulering
- flexibiliteit van de lippen en legato
- articulatie
- bladmuziek lezen
- improvisatie

Ik ben flexibel in mijn lesproces. Ik kan een systematische en persoonlijke aanpak bieden. Afhankelijk van uw niveau, behoeften en interesses kunnen we:
- maak een lesplan en leer de onderwerpen stap voor stap
- werken met specifieke vragen en materiaal dat u kiest
- voorbereiden op examens. Bijvoorbeeld toelatingsexamen voor het Conservatorium

Als u vragen heeft, stuur ze gerust!
verified badge
Spelen en werken als saxofonist met internationaal bekende artiesten over de hele wereld.
Egor heeft veel ervaring in het lesgeven aan alle leeftijden en is als leerkracht actief op meerdere scholen. De lessen zijn afgestemd op de leeftijd/het niveau van de leerlingen.
Egor is uitzonderlijk vloeiend in het lesgeven in klassiek en jazz, maar heeft ook veel ervaring met elektronische en geproduceerde muziek.

De lessen kunnen plaatsvinden op verschillende locaties in BE/NL (bijv. conservatorium Amsterdam, Antwerpen TRIX, etc) verzorgd door de docent of bij jou thuis en zijn open voor alle leeftijden!

__________________________________
+gepersonaliseerde lessen voor kinderen.
+gepersonaliseerde lessen voor studenten met een functiebeperking.
__________________________________
Klassen;
saxofoon (bariton, alt, tenor, sopraan,)
Solfège + gehoortraining
Toelatingsexamen begeleiding
klarinet
ableton/logica
piano
samenstelling
muziektheorie
onderwijs geven.
____________________________________
verified badge
Gitaarles in Amsterdam-Centrum van een gediplomeerd gitaarleraar met meer dan 20 jaar didactische ervaring!

Pop, Rock, Blues, Funk, Jazz: ik ben bekend met veel stijlen en kan jou helpen in je ontdekking van de gitaar en jouw muzikale ontwikkeling!

Jezelf begeleiden op gitaar terwijl je zingt? Wil je zelf liedjes schrijven? Met mijn tips, lessen en coaching kom je verder en haal je nog meer plezier en voldoening uit muziek en je gitaar
verified badge
Of je nu graag zingt onder de douche, tijdens karaoke-avonden of op het podium, ik help je graag om je stem te ontwikkelen en jezelf met zelfvertrouwen uit te drukken. Ben je gepassioneerd door zingen en wil je je stem ontwikkelen in pop, jazz, soul of R&B? Of wil je misschien je songwriting, achtergrondzang, vocale arrangementen, gehoortraining of pianovaardigheden verbeteren? Ongeacht je ervaringsniveau, ik begeleid je graag!

💡 Wat ik aanbied:
✔️ Zanglessen: Zangtechniek, podiumuitstraling, emotionele expressie
✔️ Songinterpretatie: leer om echt verbinding te maken met de liedjes die je zingt
✔️ Songwriting & Vocal Arranging: Druk jezelf uit door middel van originele muziek
✔️ Achtergrondzang en harmoniewerk: leer leadzang te mengen en te ondersteunen
✔️ Oortraining: Verbeter de toonhoogtenauwkeurigheid en muzikaliteit
✔️ Piano voor beginners: een solide basis om jezelf te begeleiden of muziek te componeren

🌟 Mijn lesaanpak:
Ik geloof dat elke student uniek is, dus ik stem elke les af op jouw persoonlijke doelen en muziekstijl. Zingen is meer dan alleen de juiste noten raken: het gaat om het vinden van je stem, het vertellen van je verhaal en het verkrijgen van het vertrouwen om het te delen. Naarmate je je vocale vaardigheden versterkt, merk je misschien ook nieuwe moed op in andere gebieden van het leven: of het nu gaat om het spreken in een kamer, het stappen buiten je comfortzone of gewoon het omarmen van wie je bent.

🎤 Laten we samenwerken om jouw volledige potentieel te ontdekken en muziek te maken die bij JOU past!
verified badge
Als je ooit je eigen nummer hebt willen opnemen, een beat wilt maken, een muzikale demo wilt creëren of een muzikaal idee tot leven wilt brengen, heb je enige basiskennis nodig van een DAW (Digital Audio Workstation) en hoe muziek opnemen werkt.
Ik help je graag met het inrichten van je thuisstudio en begeleid je stap voor stap bij het gebruik van Ableton Live of FL Studio.

Heb je geen achtergrond in muziektheorie? Geen zorgen – ik zal je ook de basisbeginselen van muziektheorie en pianospelen bijbrengen. Zo krijg je de tools om je eigen muziek helemaal zelf te creëren, zonder dat je naar een studio hoeft – alles kan gewoon vanuit huis.

Tijdens de les kunnen we een beat creëren of werken aan een idee dat jij graag wilt verwezenlijken.
Mijn doel is om jou de tools te geven waarmee jij jouw muzikale ideeën tot leven kunt brengen.
verified badge
Op zoek naar hoogwaardige pianoles? Joris biedt persoonlijke coaching voor beginnende en gevorderde pianisten in Amsterdam Oost. Bij mij leer je niet alleen de juiste noten spelen, maar begrijp je ook hoe je ze laat klinken. Met 'the best ears in town' begeleid ik je als een soort klankarchitect bij het ontwikkelen van techniek, muzikaal inzicht en de kunst van het luisteren.

Of je nu je techniek op de piano wilt perfectioneren, je eigen stukken wilt componeren of wilt leren hoe je een professionele productie maakt: ik bied meticuleuze begeleiding op maat.

Mijn expertise omvat:
• Pianoles (Klassiek, Jazz, Pop, Crossover)
• Muziektheorie & Compositie
• Coaching in Muziekproductie (Editing, Mixing & Mastering)

In mijn studio op het Zeeburgereiland (of bij jou aan huis in Amsterdam) staan jouw muzikale ontwikkeling en speelplezier voorop. Professionele begeleiding met een persoonlijke aanpak.

---
verified badge
Rather than a fixed curriculum, I build a custom syllabus for each student based on their needs, goals, and current level. In designing lessons, I draw on my own experience both as a self-taught musician and as an academically trained one — combining structured, conservatory-level methods with the flexibility that comes from having found my own way into this field first.

Lessons are shaped in pace and format to what actually works for the student in front of me — whether that means working note-by-note through an audition piece, or building broader theoretical fluency over a longer stretch of time.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Lezaam