


Betrouwbare leraar
van26.00EUR/ h
Bijles en huiswerkbegeleiding voor middelbare school
Heb jij hulp nodig met jouw middelbare school vakken? Wil je begeleiding met het inplannen van jouw week? Of met iemand praten over het kiezen van je profielvakken of opleiding? Ik help je graag!
Ik kan helpen met middelbare schoolvakken van alle niveaus en ook met het maken van een goede weekplanning. Ik geef privé lessen en begeleiding, omdat ik van mening ben dat iedereen zijn eigen manier heeft om te leren. Ook als leren soms lastig is, geloof ik dat het een kwestie is van samen uitzoeken wat wél werkt en om niet in hokjes te denken. Iedereen is welkom!
Het is mogelijk om aan huis te komen, of om in de bibliotheek aan het werk te gaan. Ik heb ervaring met coaching en werken met kinderen en jong volwassenen. Ik ben zelf masterstudent aan de universiteit (V, 27 jaar) en heb dat te danken aan de bijles docent die mij op de middelbare school begeleid heeft. Daarom wil ik graag iemand anders ook helpen.
Ik kan helpen met middelbare schoolvakken van alle niveaus en ook met het maken van een goede weekplanning. Ik geef privé lessen en begeleiding, omdat ik van mening ben dat iedereen zijn eigen manier heeft om te leren. Ook als leren soms lastig is, geloof ik dat het een kwestie is van samen uitzoeken wat wél werkt en om niet in hokjes te denken. Iedereen is welkom!
Het is mogelijk om aan huis te komen, of om in de bibliotheek aan het werk te gaan. Ik heb ervaring met coaching en werken met kinderen en jong volwassenen. Ik ben zelf masterstudent aan de universiteit (V, 27 jaar) en heb dat te danken aan de bijles docent die mij op de middelbare school begeleid heeft. Daarom wil ik graag iemand anders ook helpen.
Locatie
Les via webcam
Algemene info
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands, Engels, Spaans |
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Phaedra snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 26€Les via webcam
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds mei 2022
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 26€Les via webcam
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Christian
Wiskundebijles voor O-, AS- en A-niveaus (Cambridge, Edexcel, GCSE, IGCSE, Boswell, CCVX, IB, enz.)Mijn naam is Christian en ik heb een masterdiploma in scheikunde (biomoleculaire wetenschappen) en een doctoraat in ontwikkelingsbiologie. Ik geef al jaren bijles aan studenten in wiskunde, scheikunde en natuurkunde – en ik help je graag!
Hoewel mijn lessen online plaatsvinden, zorg ik ervoor dat ze persoonlijk en boeiend zijn. Met een stift en een whiteboard creëer ik een eenvoudige maar dynamische leeromgeving die aanvoelt alsof je samen in de klas studeert.
Studenten zoeken om vele redenen bijles, en iedereen leert op zijn eigen unieke manier. Ik stem elke les af op jouw behoeften en blijf nauw betrokken bij je doelen en voortgang. Mijn optimistische en toegankelijke karakter draagt bij aan een veilige, motiverende sfeer waarin begrip zich verdiept en zelfvertrouwen groeit!
Ik help je graag bij het bereiken van jouw doelen. Neem gerust contact met mij op!
Sanne
Bijles wiskunde (A, B, C) voor vmbo, havo en vwo / tutoring in mathematics (A, B, C) for middle and high school students*ENGLISH BELOW*
Hallo! Mijn naam is Sanne (23) en als masterstudent Moleculaire Levenswetenschappen heb ik een grote passie voor biochemie. Ik heb al een aantal jaar ervaring en meer dan 20 studenten geholpen met diverse bètavakken. Ik bied bijles aan voor het vak wiskunde (wiskunde A, B en C). Of je nu hulp nodig hebt bij een specifiek hoofdstuk, of een bredere examentraining wilt volgen.
Tijdens de bijlessen zullen we vooral gezamenlijk bezig met opdrachten en zal ik je ondersteunen in het denkproces. Naast de lessen is het uiteraard ook de bedoelingen dat je zelfstandig bezig gaat. Je hebt zelf een rekenmachine nodig.
Bijles in tweetallen of kleine groepjes (bijvoorbeeld met klasgenoten) is mogelijk tegen een lager tarief per persoon – neem gerust contact op voor meer informatie!
*ENGLISH*
My name is Sanne (23), and I’m a Master’s student in Molecular Life Sciences with a strong passion for biochemistry. I have several years of tutoring experience and have helped over 20 students with various science subjects. I currently offer tutoring sessions in mathematics (A, B, and C) – whether you need help with a specific chapter or are looking for broader exam preparation.
During our sessions, we’ll work through exercises together, and I’ll guide you through the thought process step by step. Between sessions, it's important for you to work independently on homework assignments too. You’ll need your own calculator.
Tutoring in pairs or small groups (e.g. with a classmate) is possible at a reduced rate per person – feel free to get in touch for more details!
Olga
Bijles wiskunde en Engels voor de basisschool. Remedial TherapeutenOnline remedial therapy. Ondersteuning met Engels en rekenen op de basisschool. Ondersteuning met Engels bij lezen, begrijpend lezen en expressief schrijven. Online lessen op maat kunnen helpen bij huiswerk of een individueel therapieprogramma opstellen.
Robert
Wiskunde / stat / proba, natuurkunde / scheikunde en bio, bij jou thuis, bij mij of op afstandFrans-Belgische docent geeft (ook in het nederlands!), voor secundair en hoger, privélessen wiskunde (inclusief financiën), kansrekening en statistiek, natuurkunde/scheikunde/bio (voor natuurkunde/scheikunde/bio: alleen secundair niveau, tot 'in 5de Belg), Gaat, indien nodig, naar uw huis (Brussel + Waals en Vlaams-Brabant), voor dan minimum 2 uur. Geweldige ervaring en veel oefeningen! Mogelijkheid tot leren op afstand (Skype, Facebook, enz.). Voor Frankrijk: alleen cursussen voor afstandsonderwijs.
Voor wiskunde in het bijzonder: ik geef veel lessen (voor alle middelbare scholen tot wiskunde 6 en hoger) over factorisatie, 1e en 2e graads vergelijkingen (met studie van parabolen), limieten, afgeleiden, integralen, exponentiëlen en logaritmen, en trigonometrie . Ook word ik af en toe ingeschakeld voor analytische meetkunde in de ruimte (vergelijkingen van lijnen en vlakken).
In statistiek en waarschijnlijkheden: beschrijvende en inferentiële statistiek (univariate en bivariate) (met betrouwbaarheidsintervallen en hypothesetoetsen), voor secundair en hoger onderwijs.
Jordy
Biologie - alle niveaus: MCAT, GCSE, SAT, International Baccalaureate, etc.In deze module geef ik biologielessen op middelbare school- en hogerschoolniveau, afhankelijk van de behoeften van de leerling. De mogelijkheden variëren van eenvoudige lessen over basisbegrippen tot onderwerpen die nodig zijn om te slagen voor 'eindexamens' zoals de SAT, GCSE, MCAT en International Baccalaureate.
Dankzij de kennis die ik op de medische school heb opgedaan, kan ik de stof op een meer diepgaand niveau uitleggen als de student daarom vraagt.
Sevban
Wiskunde, biologie, scheikunde en lichamelijke opvoeding.Ik ben gespecialiseerd in wiskunde, biologie, scheikunde en lichamelijke opvoeding. Ik heb ervaring met privélessen en het geven van grotere klassen voor school. Daarnaast heb ik vaardigheden die me helpen bij andere vakken op school, waaronder lichamelijke opvoeding.
Chris
Les in wiskunde/natuurkunde, elk niveau, VMBO - universitair, online of in Velp, door een ervaren wiskundedocent.Iedereen leert anders. Ik geef daarom les zoals jij dat wilt. Jij bepaalt wat je wilt leren en hoe, onder andere wanneer jouw les plaatsvindt en hoe lang de les duurt.
Ik geef wiskunde en/of natuurkunde/NASK aan iedereen die wil, ongeacht leeftijd of niveau, online of bij mij thuis in Velp. Je kunt bijles of een cursus volgen. Je kunt werken richting een examen/tentamen of gewoon leren vanuit interesse. Ik kan je helpen met je dyscalculie of met jou helemaal de diepte in duiken. Er is van alles mogelijk. Ik zorg eventueel ook voor passend lesmateriaal.
Wat wiskunde betreft, heb ik ervaring met alle klassen van VMBO, HAVO en VWO, maar ook HBO en universiteit. Ik heb ervaring met wiskunde A, B, C en D, en met allerlei wiskunde die meestal niet op de middelbare school wordt gegeven, zoals cryptografie, lineaire algebra, groepentheorie, gevorderde analyse/calculus, geschiedenis van de wiskunde, topologie, knopentheorie en meer. Ook hierin kun je bij mij les volgen. Wat natuurkunde/NASK betreft, heb ik ervaring met alle klassen van VMBO, HAVO en VWO.
Ik ben afgestudeerd als tweedegraads wiskundedocent en studeer momenteel voor eerstegraads. Ik heb al meer dan 10 jaar ervaring in het onderwijs en geef onder andere al een aantal jaar wiskunde, natuurkunde en andere vakken op een kleine middelbare school, waar ik ook teamlid ben. Ik schrijf lesmateriaal, dat op diverse scholen in het middelbare en hogere onderwijs gebruikt wordt. Ik heb veel ervaring met vernieuwend onderwijs en het één op één lesgeven.
Heb je interesse of vragen? Neem dan gerust contact op.
Naast wiskunde en natuurkunde kan je ook bij mij terecht voor lessen creatief schrijven, muziektheorie en kunstgeschiedenis.
Hala
Bijles voor middelbare en basisschool, alle vakken en groepen! Verzend een berichtje voor meer informatieVakgebieden:
- Wiskunde, Nederlands, biologie, natuurkunde, scheikunde.
- Cito training
- Huiswerkbegeleiding
Doelstellingen:
1. Verbeteren van academische vaardigheden en kennis.
2. Vergroten van zelfvertrouwen en zelfstandigheid.
3. Ontwikkelen van effectieve studie- en leerstrategieën.
4. Voorbereiden op toetsen en examens.
Inhoud van de bijles:
1. Behoeftenanalyse:
- Intakegesprek om sterke en zwakke punten te identificeren.
- Persoonlijk leerplan opstellen.
2. Basiskennis en Verdieping:
- Herhalen en verdiepen van belangrijke concepten.
- Oefenen met relevante opdrachten.
3. Huiswerk en Toetsvoorbereiding:
- Hulp bij huiswerk.
- Voorbereiden op toetsen met oefentoetsen.
4. Studievaardigheden:
- Aanleren van technieken zoals samenvatten en plannen.
- Effectieve leertips en tijdsbeheer.
5. Feedback en Evaluatie:
- Regelmatige evaluatie en aanpassing van het leerplan.
Carli
Bijles biologie, scheikunde, natuurkunde en wiskunde voor middelbare scholierenAls tweedejaars geneeskundestudent heb ik veel ervaring met het leren van wiskunde en wetenschappen. Ik heb alle drie de wetenschappen en wiskunde gevolgd in mijn IBDP-diploma. Nu blijf ik mijn wetenschappelijke en wiskundige kennis uitgebreid ontwikkelen in mijn geneeskundeopleiding.
Wiskunde en wetenschappen zijn zeer interessante en belangrijke vakken, maar het kan een behoorlijke uitdaging zijn om zelfstandig te leren. Mijn bijles is gericht op het geven van duidelijke, gestructureerde, georganiseerde en boeiende lessen om eventuele verwarring te helpen oplossen. Ik stem mijn lessen af op de behoeften van de leerlingen en moedig hen aan om actief te zijn in hun eigen leerproces door middel van oefenvragen. Ik ben iemand die vriendelijk, attent, gemotiveerd en hardwerkend is en deze eigenschappen komen terug in mijn bijlessessies.
Als recent IB-afgestudeerde met een score van 44/45 (Alle 7's in de Wetenschappen en Wiskunde) weet ik de inhoud van het IB-diploma op een slimme manier onder de knie te krijgen. Omdat het IB-diploma een zeer universeel curriculum bestrijkt en mijn kennis van wetenschappen/wiskunde solide is, kan ik ook helpen bij het geven van bijles in andere systemen.
Narayan
Biologiebijles voor studenten van IGCSE-, GCSE-, S5-, secundair of gelijkwaardig niveauBiologielessen gegeven door een afgestudeerde ingenieur met meer dan 16 jaar ervaring (stand 2024) in het lesgeven van wiskunde (tot en met bachelorniveau), biologie (tot en met secundair niveau, inclusief IGCSE, GCSE en S5) en natuurkunde en scheikunde (hoger secundair niveau, IB en A-level).
Met uitgebreide ervaring in het geven van bijles biologie, bied ik gespecialiseerde lessen aan studenten tot en met GCSE, IGCSE en Europees S5-niveau. Ik streef ernaar om biologie boeiend en toegankelijk te maken, zodat studenten niet alleen de stof begrijpen, maar ook uitblinken in hun examens en cursuswerk. Of u nu ecosystemen, menselijke fysiologie, genetica of celbiologie studeert, ik stem mijn lessen af op uw individuele leerbehoeften.
Ik bied uitgebreide lessen die complexe concepten vereenvoudigen, zodat studenten een solide greep op het onderwerp krijgen. Ik ben er trots op dat ik moeilijke onderwerpen opdeel in hanteerbare stukken, zodat studenten vertrouwen krijgen in hun kennis en vaardigheden. Mijn lesaanpak is interactief en moedigt studenten aan om vragen te stellen en kritisch na te denken over het materiaal.
Ik heb ook meer dan 7 jaar ervaring in het lesgeven en begeleiden van gestandaardiseerde tests zoals de GRE en SAT. Ik kan u helpen om gestandaardiseerde cursussen zoals de GRE, SAT en zelfs TOEFL effectief te leren.
Op het gebied van wiskunde verzorg ik lessen voor leerlingen tot en met bachelorniveau, waaronder bachelorstudenten, IB-studenten (Math SL en Math HL), AS/A-level-studenten, Europese S6- en S7-niveau-studenten, GCSE-studenten en IGCSE-studenten.
Wetenschapscursussen (natuurkunde en scheikunde) zijn beschikbaar voor studenten tot het Europese hoger middelbaar niveau, inclusief IB- en A-niveau.
Wetenschapslessen (biologie) zijn beschikbaar voor studenten tot het Europees secundair niveau, GCSE-niveau en IGCSE-niveau.
Momenteel geef ik les:
1. GCSE-studenten
2. IGCSE-studenten
3. IB-studenten
4. Europese scholieren
5. Studenten op AS / A-niveau
Mijn huidige leerlingen komen van de volgende scholen:
1. St Georges International School, Luxemburg, Edexcel (Pearson) Curriculum (10 studenten)
2. Internationale School van Luxemburg, Luxemburg, IB-curriculum (6 studenten)
3. Lycée Athénée de Luxembourg, Luxemburg, IB Curriculum (4 studenten)
4. Lycée - Internationale school Michel Lucius, Luxemburg, Cambridge Curriculum (4 studenten)
5. Europese School Kirchberg, Luxemburg, Europees curriculum (4 studenten)
6. Lycée Aline Mayrisch, Luxemburg, Luxemburgs curriculum (1 student)
7. Internationale School van Den Haag, Nederland, IB-curriculum (1 student)
8. Internationale School van Nice, Frankrijk, IB-curriculum (2 studenten)
9. Merchiston Castle School, Edinburgh, Schotland, Edexcel (Pearson)/Cambridge (1 leerling)
10. Silverline Private School, Limassol, Cyprus, nationaal curriculum van het Verenigd Koninkrijk (1 student)
11. North Broward Preparatory School, Florida, VS, IB-curriculum (1 student)
12. King Solomon International School, Israël, IB-curriculum (1 student)
Naast het helpen van studenten met hun cursuswerk, richt ik me ook op het ontwikkelen van effectieve studiegewoonten en teststrategieën om ervoor te zorgen dat ze volledig voorbereid zijn op hun examens. Mijn doel is om elke student te helpen hun best mogelijke resultaten te behalen.
Als je een GCSE, IGCSE of European S5 student bent die op zoek is naar deskundige Biologie bijles, dan ben ik er om je te helpen slagen. Neem vandaag nog contact met me op om je reis naar academische excellentie in Biologie te beginnen!
Prashil
Bijles aan huis in wiskunde/natuurkunde/wetenschappen voor het (IB) of Britse curriculum (IGCSE en A-levels).Welkom bij mijn bijles wiskunde, natuurkunde en wetenschap, speciaal ontworpen voor jonge geesten die zich voorbereiden op IB MYP, IGCSE en GCSE-examens. Als gepassioneerde leerling en toegewijde tutor, zet ik me in om studenten te helpen deze boeiende onderwerpen niet alleen te begrijpen, maar ook een liefde voor ze te ontwikkelen. Dit is wat u kunt verwachten van mijn bijlessessies
Gepersonaliseerd leren: Elke leerling is uniek en ik geloof in het afstemmen van mijn lesmethoden op de individuele behoeften van elke leerling. Ik oordeel niet; in plaats daarvan concentreer ik me op het begrijpen van hun sterke punten en verbeterpunten om een ondersteunende en aanmoedigende leeromgeving te creëren.
Conceptanalyse: Ik verdeel complexe onderwerpen in eenvoudigere, beter beheersbare delen, waardoor het voor studenten gemakkelijker wordt om uitdagende concepten te begrijpen en een sterke basis in natuurkunde en wetenschap op te bouwen.
Student-Centred Approach: Ik vind het leuk om studenten les te geven en streef er voortdurend naar om hun nieuwsgierigheid en passie voor leren aan te wakkeren. Ik streef ernaar om elke les boeiend en plezierig te maken, en studenten te helpen de echte toepassingen van wat ze leren te herkennen.
Gedeelde strategieën: Als student die zich succesvol heeft gekwalificeerd voor het Engineering Entrance-examen en momenteel in het buitenland studeert met een volledig gefinancierde beurs, breng ik mijn eigen leerstrategieën en studietechnieken mee. Deze bewezen methoden zullen studenten helpen hun academische doelen te bereiken.
Continue verbetering: Ik leer en groei altijd, net als mijn studenten. Deze mindset van continue verbetering, die ik actief promoot, inspireert en motiveert studenten om het beste uit zichzelf te halen. Het stelt mij in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste educatieve trends en technieken, zodat mijn studenten de best mogelijke begeleiding krijgen.
Ondersteunende omgeving: Ik moedig studenten aan om vragen te stellen, hoe triviaal ze ook lijken. Door een vriendelijke en comfortabele sfeer te creëren, zorg ik ervoor dat studenten zich op hun gemak voelen en openstaan om hun twijfels en nieuwsgierigheid te uiten, wat leidt tot een dieper begrip van de onderwerpen.
Kollol
Wiskundelessen (Boswell-Beta / CCVX (VWO) Wiskunde A / B / C / IB / GCSE A-niveaus / SAT)Ik ben gespecialiseerd (> 5 jaar ervaring) in het begeleiden van wiskunde voor school (elk niveau, maar bij voorkeur op een hoger niveau), inclusief competitieve examens zoals de SAT, GRE, GMAT en de IIT-JEE.
Deze les is bedoeld om te trainen
1) middelbare scholieren die VWO of een IB-curriculum volgen, die problemen hebben met het volgen van wiskunde op school of universiteit,
2) Iedereen die het VWO Math-A / B / C toelatingsexamen wil afleggen bij Boswell of CCVX en daarvoor wil trainen.
Persoonlijk ben ik momenteel werkzaam als kwantitatieve onderzoeker van aandelenmarkten, en daarom is analytische wiskunde ook een deel van mijn werk.
De lessen kunnen streng of mild zijn, afhankelijk van de student. Er wordt periodiek huiswerk gegeven en ik zorg ervoor dat de leerling zijn/haar gewenste doelen behaalt.
Adunola
Engels voor beginners, bijles wiskunde en resultaatgerichte ondersteuning.Ik heb ervaring en passie in het lesgeven van Engels en het behalen van goede resultaten. Na de lessen ligt onze focus ook op het herhalen van de lesstof, periodieke opdrachten en het stapsgewijs evalueren van de resultaten. We bespreken ook probleemgebieden, creëren een goede basis en gebruiken verschillende methoden om vooruitgang te boeken en gestelde doelen te bereiken.
Yogesh
Verbeter uw wiskundige vaardigheden - Wiskunde A - B (HAVO VWO HBO CCVX OMPT SAT)Als wiskundefanaat doe ik graag dingen die met wiskunde te maken hebben. Om die reden vind ik het fijn om mijn wiskundige kennis met anderen te delen. Ik zou graag wiskundeonderwijs geven aan middelbare scholieren of universiteitsstudenten (HAVO, HBO, VWO) met mijn ervaring van meer dan 10 jaar.
Als je in korte tijd de Nederlandse CCVX Wiskunde-A toelatingstoetsen of OMPT-A (online wiskunde plaatsingstest) of SAT (Scholastic Aptitude Test) moet behalen, kan ik je helpen met een intensieve cursus.
Mijn lessen zijn veelomvattend, duidelijk en persoonsgebonden. Ik zorg ervoor dat de studenten snel leren met een minimum aan lessen.
Susan
Wiskunde, Economie, Bedrijfseconomie, Geschiedenis, Scriptiebegeleiding- Wiskunde A, Geschiedenis op alle niveaus van het voortgezet onderwijs
- Economie, Bedrijfseconomie op alle niveaus van het voortgezet onderwijs, tevens ook HBO/Universitair
- Scriptiebegeleiding alle niveaus van het voortgezet onderwijs, tevens ook HBO/Universitair (economische onderwerpen)