facebook
favorite button
member since icon
Sinds januari 2026
Leraar sinds januari 2026
Ik ondersteun eigen kinderen en kinderen in eigen netwerk met hun schoolwerk. Rekenen, aardrijkskunde, geschiedenis, Engels, spelling.
course price icon
Van 47 € /h
arrow icon
Ik kan goed ondersteunen en bijles geven, maar ben niet persee gespecialiseerd in de schoolvakken. Maar met het goed doornemen van het schoolwerk, slaag ik er altijd wel in om de leerling te voorzien van goede ondersteuning met goede resultaten.
Extra informatie
Eigen schoolwerk/huiswerk brengen voor gerichte begeleiding
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
30 minuten
45 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Mijn lessen gaan over lezen, schrijven en begrijpen van de Nederlandse taal. Voor peuters en kleuters lees ik een boek voor. Kinderen van groep 3 en hoger leer ik schrijven, door het geven van zinnen die ze vervolgens overschrijven. Je leert de spelling van woorden. Je leert lidwoorden, zelfstandige naamwoorden, enkelvoud en meervoud, verkleinwoorden, enz. Je krijgt veel oefeningen. Ook oefeningen in woordkennis en betekenis.
Afhankelijk van je vraag wat je wil leren gaan we aan de slag.
Ik ben een rustig en geduldig mens.
Mijn achtergrond is docent, mentor en coach in ontwikkelingspsychologie dit betekent de ontwikkeling van kinderen en volwassenen op lichamelijk, verstandelijk/(cognitief),sociaal en emotioneel gebied. Verder ben ik tutor Nederlandse taal voor expats.
verified badge
Ik ben een afgestudeerde Universiteits-studente, die naast haar eigen onderneming tijd en energie over heeft om kinderen (op zowel de basisschool als de middelbare school) en volwassenen les te geven in Aardrijkskunde. Ik ben altijd geïnteresseerd geweest in aardrijkskunde en ik heb het vak afgerond met een 9. Ik wil mijn enthousiasme graag overbrengen op kinderen, jongeren en eventueel volwassenen die het vak niet zo ervaren. Ik ben een sociale meid en ik kan goed om gaan met mensen en de moeilijkheden die zij kunnen ervaren (zoals teleurstelling of onzekerheid als gevolg van minder goede resultaten) door dat bepaalde vakken/vakgebieden niet zo lekker lopen. Ik wil op een positieve, leuke en interactieve manier online les geven zodat zij het vak daadwerkelijk onder de knie krijgen terwijl ze plezier hebben.
verified badge
In het dagelijks leven ben ik leerkracht Nederlands voor anderstalige volwassenen. Ik heb ook jarenlang ervaring met het aanleren van Frans.
Voorts geef ik nog theorie lessen voor het behalen van rijbewijs B.

De lessen worden op maat gegeven. Ik geef zowel bijles voor leerlingen secundair, als taallessen aan volwassenen die een examen bij Selor willen afleggen.
De lessen kunnen bij mij thuis of via internet doorgaan.
verified badge
- Helpen bij het memoriseren van woordenschat op een leuke actieve manier adhv spel, online oefeningen en conversaties.
- Het opbouwen van een correcte zin, met oog voor de juiste uitspraak.
- Het leren begrijpen en analyseren van zinnen, teksten en opdrachten, zodat de leerling duidelijk weet wat er gevraagd wordt.
- Leerling helpen bij het maken van oefeningen, opdrachten/taken. Eerst samen, om nadien met het nodige zelfvertrouwen zelf aan de slag te gaan.
- Vervolgens samen verbeteren en vervolgens samen analyseren waar je de mist inging of wat er uitstekend verliep.
- Leerlingen uit het secundair onderwijs helpen bij het begrijpen/opstellen van teksten en helpen bij voorbereidingen van taken/toetsen en proefwerken.
Eventueel indien nodig: helpen bij een haalbare studieplanning zodat de aangebrachte leerstof vlotter wordt gememoriseerd.
- Leerlingen krijgt ook gerichte oefeningen/taken mee ter voorbereiding van volgende les.
verified badge
Hallo!

Ik ben Sofia en geef al heel veel jaren met plezier bijles en huiswerkbegeleiding aan leerlingen van verschillende middelbare niveaus (ook online!). Heeft u(w kind) structurele hulp nodig, hulp met de proefwerkweek, zijn er examens niet gehaald of moet er in de zomervakantie wat worden bijgespijkerd? Wellicht kan ik helpen! Stuur me vrijblijvend een bericht en vertel me om welke vakken het zal gaan+niveau. Dan kunnen we afstemmen wat er nodig is en/of waar ik kan helpen.

Over mezelf: Naast mijn huidige werk geef ik bijles, omdat ik merk dat ik er veel leerlingen mee help en dit mij plezier geeft. Zelf heb ik altijd gestudeerd (nog steeds vind ik het leuk om studies naast mijn werk te doen) en 8 jaar terug alweer heb ik een Master behaald aan de Universiteit van Leiden. Ik geef al 10+ jaar bijles en huiswerkbegeleiding (ook examentraining).

Met vriendelijke groet,
Sofia

PS: Natuurkunde geef ik alleen voor leerlingen in de onderbouw.
PS: Tijden en afspraken altijd in overleg, kan afwijken van de agenda. :)
verified badge
Ik ben een docent met ruim 10 jaar leservaring op het voortgezet onderwijs. Ik bied bijles aan in aardrijkskunde voor alle niveaus in de onderbouw en voor VMBO leerlingen bied ik ook examentraining in het vak aardrijkskunde aan.

Aardrijkskunde is een dynamisch vak. Dit betekent dat het continue verandert, denk maar aan landsgrenzen die veranderen, de wereldeconomie of de aardkorst die steeds in beweging is. Dit maakt het één van de lastigere vakken op school, het is meer dan topografie, tegenwoordig moet je de systemen van de aarde begrijpen.

Tevens ben ik in het bezit van mijn TEFL, bijles of examentraining aanbieden in het Engels is ook mogelijk.
verified badge
In deze les ga ik je uitleggen wat er is gebeurd tijdens de Eerste en tweede Wereldoorlog. hierbij laat ik het aan jouzelf waar je aandacht bij nodig hebt. ik weet over de tweede wereldoorlog het meeste maar de eerste wereld oorlog ligt ook aardig in mijn straatje. Van de opkomst van Hitler tot de overwinning van de geallieerden wat je wilt weten help ik jou mee.
verified badge
Ik zou deze les starten aan de hand van een spellingstest. Voor deze les heb ik ook een kruiswoordraadsel gemaakt, waarbij de betekenis van de woorden duidelijker wordt. Hierna herhalen we de spellingstest en de woordjes die dan nog fout zijn, herhalen we opnieuw. Op het einde van de les doen we nog een klein testje over de betekenissen van de woorden en dan is uw zoon of dochter helemaal verbereid voor de test.
verified badge
Engels is een taal dat iedereen spreekt, iedereen gebruikt het om met elkaar te communiceren. Daarom heb ik besloten om Engels bijles te geven zodat ik iedereen kan helpen met gebruik van mijn Junior Cambridge Diploma. Ik kan jou met spelling, taal en grammatica helpen en ik heb veel geduld dus wij kunnen lekker doorgaan totdat jij de stof snapt. Ik kan jou met huiswerk helpen en ook leren voor een toets.
verified badge
Leer je Japans, maar wil je altijd al meer weten over de cultuur en geschiedenis? Deze cursus duikt dieper in de cultuur en geschiedenis – van de vroegmoderne tijd tot de hedendaagse beeldende cultuur. We stemmen de cursus af op jouw interesses en combineren taal leren met relevante culturele onderwerpen. Denk aan literatuur in de breedste zin van het woord, zoals gedichten en songteksten, of aan beeldende kunst, van traditionele schilderijen tot kalligrafie, manga en animatiefilms, en nog veel meer. Stuur me een berichtje als je een specifiek onderwerp wilt bespreken.

De cursus wordt in het Engels gegeven; studenten wordt echter aangeraden een basiskennis van het Japans te hebben.
verified badge
Ik geef online Italiaanse lessen voor alle niveaus, van absolute beginners tot gevorderden. De lessen zijn gestructureerd, rustig en gericht op echt begrip en praktische toepassing.

Wat je kunt verwachten
• Praktisch Italiaans dat je direct in gesprekken kunt gebruiken
• Volop spreekvaardigheidsoefeningen, met feedback op uitspraak en zinsbouw
• Op maat gemaakte materialen en opdrachten, afgestemd op jouw doelen en interesses.
• Een duidelijke structuur zodat je snel vooruitgang kunt zien
• Online lessen van 1 tot 1,5 uur, flexibel in te plannen.

Stuur me een bericht met je niveau en je doel, dan maak ik een eenvoudig leerplan dat bij je past.
verified badge
Ik help je bij het behalen van je HGGSP-bachelordiploma.

In deze cursus behandelen we onderwerpen uit het eerste en laatste jaar van de middelbare school.

Omdat ik een bachelordiploma in geschiedenis, aardrijkskunde en geologie heb behaald met een gemiddelde van 17, zal ik u gedurende de cursus begeleiden.

Gevestigd in Casablanca, in de wijk Maarif.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Fabian en ik ben een bevoegd docent Maatschappijleer met meerdere jaren ervaring met het geven van Burgerschap en maatschappijleer binnen zowel het mbo als het voortgezet onderwijs. Naast deze vakken heb ik ook ervaring met het geven van geschiedenis en aardrijkskunde in het voortgezet onderwijs.

Geschiedenis, aardrijkskunde en maatschappijleer hebben veel raakvlakken, wat het zo interessant maakt. Als je goed kijkt zie je dat principes van verschillende vakken zoals geschiedenis, aardrijkskunde en economie allemaal in het vak maatschappijleer terugkomen. Door inzicht te krijgen in historische gebeurtenissen en maatschappelijke veranderingen leer je verbanden te leggen die je in staat stellen een beter begrip te ontwikkelen van de wereld om je heen. Dit is wat ik zo leuk vind aan deze vakken en waarom ik zo gemotiveerd ben anderen hierover te leren.

Als docent ben ik gewend om complexe onderwerpen op een duidelijke en toegankelijke manier uit te leggen. Door mijn ervaring met verschillende niveaus en doelgroepen weet ik hoe belangrijk het is om aan te sluiten bij de behoeften van de leerling. Samen werken we aan een aanpak die past bij het niveau, de leerdoelen en het tempo van de leerling.

Bijles maatschappijleer verzorg ik voor alle niveaus. Geschiedenis en aardrijkskunde geef ik aan leerlingen in het vmbo en de onderbouw van havo/vwo.
verified badge
In dit uur gaan we aan de slag met het zelfgekozen vak. Mijn specialisatie: spelling, dictee, lezen, Nederlandse les en rekenen. Laat van te voren weten welk vak en welke stof, zodat ik de les zorgvuldig kan voorbereiden. Zo kunnen we samen effectief aan de slag.
verified badge
Heb je moeite met aardrijkskunde of wil je betere resultaten behalen? Ik geef persoonlijke begeleiding aan leerlingen van het basis- en middelbaar onderwijs. Tijdens de lessen werken we aan topografie, klimaat, geologie, kaarten lezen, duurzaamheid en examenvoorbereiding.

Dankzij mijn ervaring als docent leg ik complexe onderwerpen op een duidelijke en gestructureerde manier uit. De lessen worden aangepast aan jouw niveau en leerstijl, zodat je met meer zelfvertrouwen en betere resultaten vooruitgaat.

Mogelijk in het Nederlands, Engels of Duits. Online lessen!
message icon
Contacteer Edneia
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Mijn lessen gaan over lezen, schrijven en begrijpen van de Nederlandse taal. Voor peuters en kleuters lees ik een boek voor. Kinderen van groep 3 en hoger leer ik schrijven, door het geven van zinnen die ze vervolgens overschrijven. Je leert de spelling van woorden. Je leert lidwoorden, zelfstandige naamwoorden, enkelvoud en meervoud, verkleinwoorden, enz. Je krijgt veel oefeningen. Ook oefeningen in woordkennis en betekenis.
Afhankelijk van je vraag wat je wil leren gaan we aan de slag.
Ik ben een rustig en geduldig mens.
Mijn achtergrond is docent, mentor en coach in ontwikkelingspsychologie dit betekent de ontwikkeling van kinderen en volwassenen op lichamelijk, verstandelijk/(cognitief),sociaal en emotioneel gebied. Verder ben ik tutor Nederlandse taal voor expats.
verified badge
Ik ben een afgestudeerde Universiteits-studente, die naast haar eigen onderneming tijd en energie over heeft om kinderen (op zowel de basisschool als de middelbare school) en volwassenen les te geven in Aardrijkskunde. Ik ben altijd geïnteresseerd geweest in aardrijkskunde en ik heb het vak afgerond met een 9. Ik wil mijn enthousiasme graag overbrengen op kinderen, jongeren en eventueel volwassenen die het vak niet zo ervaren. Ik ben een sociale meid en ik kan goed om gaan met mensen en de moeilijkheden die zij kunnen ervaren (zoals teleurstelling of onzekerheid als gevolg van minder goede resultaten) door dat bepaalde vakken/vakgebieden niet zo lekker lopen. Ik wil op een positieve, leuke en interactieve manier online les geven zodat zij het vak daadwerkelijk onder de knie krijgen terwijl ze plezier hebben.
verified badge
In het dagelijks leven ben ik leerkracht Nederlands voor anderstalige volwassenen. Ik heb ook jarenlang ervaring met het aanleren van Frans.
Voorts geef ik nog theorie lessen voor het behalen van rijbewijs B.

De lessen worden op maat gegeven. Ik geef zowel bijles voor leerlingen secundair, als taallessen aan volwassenen die een examen bij Selor willen afleggen.
De lessen kunnen bij mij thuis of via internet doorgaan.
verified badge
- Helpen bij het memoriseren van woordenschat op een leuke actieve manier adhv spel, online oefeningen en conversaties.
- Het opbouwen van een correcte zin, met oog voor de juiste uitspraak.
- Het leren begrijpen en analyseren van zinnen, teksten en opdrachten, zodat de leerling duidelijk weet wat er gevraagd wordt.
- Leerling helpen bij het maken van oefeningen, opdrachten/taken. Eerst samen, om nadien met het nodige zelfvertrouwen zelf aan de slag te gaan.
- Vervolgens samen verbeteren en vervolgens samen analyseren waar je de mist inging of wat er uitstekend verliep.
- Leerlingen uit het secundair onderwijs helpen bij het begrijpen/opstellen van teksten en helpen bij voorbereidingen van taken/toetsen en proefwerken.
Eventueel indien nodig: helpen bij een haalbare studieplanning zodat de aangebrachte leerstof vlotter wordt gememoriseerd.
- Leerlingen krijgt ook gerichte oefeningen/taken mee ter voorbereiding van volgende les.
verified badge
Hallo!

Ik ben Sofia en geef al heel veel jaren met plezier bijles en huiswerkbegeleiding aan leerlingen van verschillende middelbare niveaus (ook online!). Heeft u(w kind) structurele hulp nodig, hulp met de proefwerkweek, zijn er examens niet gehaald of moet er in de zomervakantie wat worden bijgespijkerd? Wellicht kan ik helpen! Stuur me vrijblijvend een bericht en vertel me om welke vakken het zal gaan+niveau. Dan kunnen we afstemmen wat er nodig is en/of waar ik kan helpen.

Over mezelf: Naast mijn huidige werk geef ik bijles, omdat ik merk dat ik er veel leerlingen mee help en dit mij plezier geeft. Zelf heb ik altijd gestudeerd (nog steeds vind ik het leuk om studies naast mijn werk te doen) en 8 jaar terug alweer heb ik een Master behaald aan de Universiteit van Leiden. Ik geef al 10+ jaar bijles en huiswerkbegeleiding (ook examentraining).

Met vriendelijke groet,
Sofia

PS: Natuurkunde geef ik alleen voor leerlingen in de onderbouw.
PS: Tijden en afspraken altijd in overleg, kan afwijken van de agenda. :)
verified badge
Ik ben een docent met ruim 10 jaar leservaring op het voortgezet onderwijs. Ik bied bijles aan in aardrijkskunde voor alle niveaus in de onderbouw en voor VMBO leerlingen bied ik ook examentraining in het vak aardrijkskunde aan.

Aardrijkskunde is een dynamisch vak. Dit betekent dat het continue verandert, denk maar aan landsgrenzen die veranderen, de wereldeconomie of de aardkorst die steeds in beweging is. Dit maakt het één van de lastigere vakken op school, het is meer dan topografie, tegenwoordig moet je de systemen van de aarde begrijpen.

Tevens ben ik in het bezit van mijn TEFL, bijles of examentraining aanbieden in het Engels is ook mogelijk.
verified badge
In deze les ga ik je uitleggen wat er is gebeurd tijdens de Eerste en tweede Wereldoorlog. hierbij laat ik het aan jouzelf waar je aandacht bij nodig hebt. ik weet over de tweede wereldoorlog het meeste maar de eerste wereld oorlog ligt ook aardig in mijn straatje. Van de opkomst van Hitler tot de overwinning van de geallieerden wat je wilt weten help ik jou mee.
verified badge
Ik zou deze les starten aan de hand van een spellingstest. Voor deze les heb ik ook een kruiswoordraadsel gemaakt, waarbij de betekenis van de woorden duidelijker wordt. Hierna herhalen we de spellingstest en de woordjes die dan nog fout zijn, herhalen we opnieuw. Op het einde van de les doen we nog een klein testje over de betekenissen van de woorden en dan is uw zoon of dochter helemaal verbereid voor de test.
verified badge
Engels is een taal dat iedereen spreekt, iedereen gebruikt het om met elkaar te communiceren. Daarom heb ik besloten om Engels bijles te geven zodat ik iedereen kan helpen met gebruik van mijn Junior Cambridge Diploma. Ik kan jou met spelling, taal en grammatica helpen en ik heb veel geduld dus wij kunnen lekker doorgaan totdat jij de stof snapt. Ik kan jou met huiswerk helpen en ook leren voor een toets.
verified badge
Leer je Japans, maar wil je altijd al meer weten over de cultuur en geschiedenis? Deze cursus duikt dieper in de cultuur en geschiedenis – van de vroegmoderne tijd tot de hedendaagse beeldende cultuur. We stemmen de cursus af op jouw interesses en combineren taal leren met relevante culturele onderwerpen. Denk aan literatuur in de breedste zin van het woord, zoals gedichten en songteksten, of aan beeldende kunst, van traditionele schilderijen tot kalligrafie, manga en animatiefilms, en nog veel meer. Stuur me een berichtje als je een specifiek onderwerp wilt bespreken.

De cursus wordt in het Engels gegeven; studenten wordt echter aangeraden een basiskennis van het Japans te hebben.
verified badge
Ik geef online Italiaanse lessen voor alle niveaus, van absolute beginners tot gevorderden. De lessen zijn gestructureerd, rustig en gericht op echt begrip en praktische toepassing.

Wat je kunt verwachten
• Praktisch Italiaans dat je direct in gesprekken kunt gebruiken
• Volop spreekvaardigheidsoefeningen, met feedback op uitspraak en zinsbouw
• Op maat gemaakte materialen en opdrachten, afgestemd op jouw doelen en interesses.
• Een duidelijke structuur zodat je snel vooruitgang kunt zien
• Online lessen van 1 tot 1,5 uur, flexibel in te plannen.

Stuur me een bericht met je niveau en je doel, dan maak ik een eenvoudig leerplan dat bij je past.
verified badge
Ik help je bij het behalen van je HGGSP-bachelordiploma.

In deze cursus behandelen we onderwerpen uit het eerste en laatste jaar van de middelbare school.

Omdat ik een bachelordiploma in geschiedenis, aardrijkskunde en geologie heb behaald met een gemiddelde van 17, zal ik u gedurende de cursus begeleiden.

Gevestigd in Casablanca, in de wijk Maarif.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Fabian en ik ben een bevoegd docent Maatschappijleer met meerdere jaren ervaring met het geven van Burgerschap en maatschappijleer binnen zowel het mbo als het voortgezet onderwijs. Naast deze vakken heb ik ook ervaring met het geven van geschiedenis en aardrijkskunde in het voortgezet onderwijs.

Geschiedenis, aardrijkskunde en maatschappijleer hebben veel raakvlakken, wat het zo interessant maakt. Als je goed kijkt zie je dat principes van verschillende vakken zoals geschiedenis, aardrijkskunde en economie allemaal in het vak maatschappijleer terugkomen. Door inzicht te krijgen in historische gebeurtenissen en maatschappelijke veranderingen leer je verbanden te leggen die je in staat stellen een beter begrip te ontwikkelen van de wereld om je heen. Dit is wat ik zo leuk vind aan deze vakken en waarom ik zo gemotiveerd ben anderen hierover te leren.

Als docent ben ik gewend om complexe onderwerpen op een duidelijke en toegankelijke manier uit te leggen. Door mijn ervaring met verschillende niveaus en doelgroepen weet ik hoe belangrijk het is om aan te sluiten bij de behoeften van de leerling. Samen werken we aan een aanpak die past bij het niveau, de leerdoelen en het tempo van de leerling.

Bijles maatschappijleer verzorg ik voor alle niveaus. Geschiedenis en aardrijkskunde geef ik aan leerlingen in het vmbo en de onderbouw van havo/vwo.
verified badge
In dit uur gaan we aan de slag met het zelfgekozen vak. Mijn specialisatie: spelling, dictee, lezen, Nederlandse les en rekenen. Laat van te voren weten welk vak en welke stof, zodat ik de les zorgvuldig kan voorbereiden. Zo kunnen we samen effectief aan de slag.
verified badge
Heb je moeite met aardrijkskunde of wil je betere resultaten behalen? Ik geef persoonlijke begeleiding aan leerlingen van het basis- en middelbaar onderwijs. Tijdens de lessen werken we aan topografie, klimaat, geologie, kaarten lezen, duurzaamheid en examenvoorbereiding.

Dankzij mijn ervaring als docent leg ik complexe onderwerpen op een duidelijke en gestructureerde manier uit. De lessen worden aangepast aan jouw niveau en leerstijl, zodat je met meer zelfvertrouwen en betere resultaten vooruitgaat.

Mogelijk in het Nederlands, Engels of Duits. Online lessen!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Edneia