Praktijkgerichte Nederlandse les - Schrijven, lezen en idioom
Van 20 € /h
Praktijkgerichte Nederlandse les met name voor jonge en oudere allochtonen - Gerichte idioomverwerving aan de hand van thema's - winkel, werk, stad, supermarkt, in overleg met leerling. Er worden idioomlijsten opgesteld, die de leerling thuis bestudeert. De lessen bij de leraar worden in overleg mogelijk op een memo-recorder opgenomen zodat de leerling deze thuis kan afspelen voor een beter spraakvermogen. Ik ben nog steeds op zoek naar (leerlierige) studenten.
Extra informatie
Breng svp eigen laptop mee
Locatie
Bij de leraar :
- Euro Business Translations, Multatuliweg, Almere, Nederland
Over
Ik geef op een persoonlijke, praktijkgerichte manier les , waarbij de werkgebieden en ervaringen van student centraal staan in het idioom. Er wordt ook naar een supermarkt gegaan om de producten op de Nederlandse markt te leren kennen.
Opleiding
Hoger beroepsonderwijs, met name veel praktijkvering met studenten in 1-op-1 situaties. Als leraar beheers ik Engels, Duits, Frans, Spaans en behoorlijk goed Italiaans.
Leservaring
Hoger beroepsonderwijs, met name veel praktijkvering met studenten in 1-op-1 situaties. Als leraar beheers ik Engels, Duits, Frans, Spaans en behoorlijk goed Italiaans.
Leeftijd
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Frans
Engels
Duits
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Good-fit Leraar Garantie











