facebook
favorite button
member since icon
Sinds november 2025
Leraar sinds november 2025
Nederlands als NT2 en 2e generatiesprekers. Zowel voor degelijks al professionele taalregisters
course price icon
Van 46 € /h
arrow icon
Nederlands is een mooie taal, alleen niet altijd gemakkelijk om te leren. Twee jaar lang deed ik onderzoek naar hoe een tweede taal nu precies aangeleerd wordt. Wat zijn de hulpmiddelen, valkuilen en vooral... met en gedifferentieerde aanpak.

Daarnaast kan je bij mij ook terecht voor schriftelijke en commerciële aspecten van taal zoals het schrijven van antwoorden op moeilijke vragen, nieuwsbrieven, mailverkeer,... Kortom, voor elke vraag ga ik graag samen met jou op zoek naar een oplossing of antwoord op maat.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Moorselbaan, Aalst, België
location type icon
Online vanuit België
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
45 minuten
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Vaardigheden
Nederlands voor volwassenen
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben Nederlands en geef privélessen Nederlands online of thuis in Schaarbeek.
Leren bestaat uit:
- leer elke dag Nederlands te spreken.
- leren van woordenschat gebruikt op het werk.
- hulp bij school-, lager en secundair huiswerk
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur en journalist, gespecialiseerd in redactie, het schrijven van artikelen, tekstcorrectie en proeflezen voor een breed scala aan professionals en studenten in België en Europa.

Ik heb diverse artikelen, academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, als ghostwriter geschreven, geredigeerd of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten. Mijn achtergrond ligt voornamelijk in de politiek en het beleid, met een carrière waarin ik schreef over mededingingswetgeving (voor PaRR-Global). In mijn carrière en beroep heb ik echter met een breed scala aan onderwerpen gewerkt, waaronder de medische, academische, financiële, wetenschappelijke en politieke wereld.

Tot mijn vroegere en huidige cliënten behoren professionals van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR, diverse ngo's, auteurs, romanschrijvers, journalisten, ingenieurs en een breed scala aan andere beroepsgroepen, naast de traditionele studenten.

Stuur me gerust een bericht en ik geef je graag vrijblijvend advies over je publicatie.
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Mijn naam is Serdane en ik bied Nederlandse lessen aan middelbare scholieren en volwassenen die het moeilijk vinden om een manier van werken te ontwikkelen die bij hen past. Extravert en sprankelend...en vooral veel humor!

Iedereen leert op zijn eigen manier. Sommige mensen leren talen intuïtief door deel te nemen aan gesprekken. Anderen hebben een rigoureuze blootstelling aan grammaticale concepten nodig voordat ze in de praktijk kunnen komen... kortom, er zijn net zoveel manieren om te leren als er studenten zijn! Daarom hanteer ik geen rigide methode, maar pas ik me aan de specifieke kenmerken van elke student aan. Ik beoordeel hun niveau, hun sterke punten, hun mogelijke zwakke punten of vertragingen en pas mijn koers daarop aan. Mijn prioriteit is om de leerling vertrouwen te geven: Nederlands is voor iedereen toegankelijk als het goed wordt onderwezen!

Ik geloof in de effectiviteit van actieve lesmethoden: ik moedig de deelname van studenten zoveel mogelijk aan en begeleid hen om te ontdekken wat voor hen het beste werkt. Hierdoor kan hij uiteindelijk zelfstandig verder leren.

Mijn expertisegebieden:
- Versterking
- inhalen
- Grammatica beoordelingen
- Conversatiecursus
- Werkmethode (organisatie, schema van herzieningen, enz.)
- Ondersteuning voor beginners

Mijn prijs is inclusief volledige academische ondersteuning (privélessen, mogelijkheid om vragen te stellen buiten de lesuren, hulp bij het schrijven en corrigeren van vragen, enz.). Indien nodig verleen ik specifieke hulp bij het voorbereiden van vragen of examens bij complexere onderwerpen.

Ik produceer al mijn cursusmateriaal voor elke student. Je hoeft dus geen leerboek te kopen. Als je echter al vanuit een boek werkt, is het voor mij heel goed mogelijk om me daaraan aan te passen.
verified badge
Als ex-leraar Aardrijkskunde gedurende enige jaren bij de aanvang van mijn carrière en thans als jong gepensioneerde ex-Hoofdcommissaris van Politie en perfect tweetalig Nederlands-Frans, bied ik een dagdagelijkse beschikbaarheid om ook overdag bij te springen waar het nodig is. Ik beschik over de nodige pedagogische vaardigheden om mede de kennis van anderen op een hoger niveau te tillen en bepaalde lacunes in te kunnen vullen.
Dit kan voor bijlessen van/uiteenzettingen over Aardrijkskunde en andere Wetenschappen aan leerlingen/scholieren tot taallessen Nederlands aan volwassenen en (bij-)lessen in andere talen aan leerlingen en scholieren in functie van het verbeteren van hun taalvaardigheden.

Als daar een behoefte aan is, kan ik uiteraard ook uitleg verschaffen over de Belgische staats- en gewestelijke/gemeenschapsstructuren en de rol en werking ervan, maar ook zinvolle duiding/uitleg geven over relevante/nuttige strafrechtelijke aspecten van toepassing in onze maatschappij.
verified badge
Ik geef bijles voor alle vakken van het lager onderwijs, van het eerste tot en met het zesde leerjaar. Dit omvat vakken zoals wiskunde, Nederlands, Frans, wereldoriëntatie (WO), wetenschappen, aardrijkskunde, Engels, en meer. Daarnaast help ik ook bij het voorbereiden van toetsen en examens, het maken van taken, eindopdrachten en presentaties.

Met meerdere jaren ervaring in het begeleiden van leerlingen bied ik een persoonlijke en doelgerichte aanpak, afgestemd op het niveau en de noden van elk kind, om hen te helpen hun leerdoelen te bereiken en met meer zelfvertrouwen te leren.
verified badge
Ben je student, werk je of woon je in Nederland en wil je lessen volgen om de Nederlandse taal te leren? Ik ben een geduldige, sociale en ruimdenkende docent met een goed inlevingsvermogen.
Door mijn 10 jaar ervaring in het lesgeven van de Nederlandse taal ben ik gespecialiseerd in het vinden van de meest effectieve leermethode voor elke individuele leerling.

In de loop der jaren heb ik geleerd dat elke leerling anders is en zijn of haar eigen stijl en tempo heeft. Ik ben een veelzijdige tutor die zich aanpast aan alle mogelijke benaderingen, waaronder: grammatica lessen, conversatielessen, schrijflessen, leeslessen en interactieve lessen.

De methode die voor de meeste leerlingen het meest effectief is, is een inleiding tot de grammatica in combinatie met conversatieoefeningen. Door middel van een diagnostische toets kan ik vaststellen met welk grammaticaal onderdeel mijn leerlingen de meeste moeite hebben, zodat ik efficiënte en gerichte lessen kan geven.

Aarzel niet om me een bericht te sturen als je nog vragen hebt.
verified badge
Extra ondersteuning nodig bij het studeren van Nederlands in de basisschool of eerste graad van de middelbare school? Ik help graag bij het herhalen of verwerken van nieuwe leerstof.

Ik vertrek vanuit de handboeken die je zelf gebruikt, en verzamel materiaal die je kan helpen.
verified badge
Ik ben een taaldocent in Brussel en bied mijn hulp aan uw kinderen aan om hen te ondersteunen bij hun moderne taallessen (NL, AN, ES). Ik kan ze ook helpen hun vaardigheden te versterken of ze voor te bereiden op het nieuwe schooljaar.
verified badge
Ik ben sinds 2018 docent Spaans. Ik heb lesgegeven op een privéschool in Turkije en heb ook gewerkt voor het Cervantes Instituut in Istanbul. Momenteel werk ik voor het Cervantes Instituut in Brussel. Ik heb ervaring met alle leeftijden en beschik over veel lesmateriaal en hulpmiddelen die ik graag met je deel. Als je je Spaanse taalvaardigheid wilt verbeteren of het DELE-examen wilt afleggen, kan ik je ook helpen, aangezien ik examinator ben op alle niveaus. Mijn lessen zijn voornamelijk gericht op spreken. We geven af en toe uitleg over grammatica, maar het grootste deel van de tijd zullen we spreken om de geleerde stof te verbeteren.
verified badge
Docent Nederlands, perfect tweetalig en met ervaring, geeft dynamische en gepersonaliseerde lessen voor alle niveaus en alle leeftijden: bijles, gesprekstafel, professionele setting, etc...

Heeft u bijles nodig voor uw kind of wilt u bijvoorbeeld een gesprek aangaan?
Ik pas mijn cursus aan uw specifieke behoeften aan om uw doelen te bereiken.
Ik spreek ook vloeiend Frans, Engels en Spaans.
De cursussen kunnen in al deze talen plaatsvinden.

Opgeleid in Moderne Talen en Literatuur (ULB), ben ik gepassioneerd door talen. Ik hou van lezen, schrijven en schakelen van de ene taal naar de andere. Ik heb als docent Nederlands gewerkt bij Lerian-Nti (Brussel), CLL (Louvain-la-Neuve) en Call International (Waterloo). De lessen vinden plaats in een ontspannen sfeer.
verified badge
Als ervaren docent pas ik mij aan mijn publiek aan en creëer ik een vertrouwensrelatie. Ik richt mij vooral op wat ‘vastloopt’ bij het leren van Nederlands door Franstaligen: de structuur van de zin. Ik gebruik traditioneel lesmateriaal, online of in 3D! Ik werk niet met studenten geïntegreerd in het Nederlandstalig onderwijs. Dit is niet mijn opleiding.

PS: Ik werk niet onderweg, enkel in Ukkel centrum of Ukkel Calevoet
verified badge
Je stelt de particuliers van het tweede land (conversatie en grammatica) voor op het niveau van elk niveau: het debutant ter bevestiging, voor een tweederangs matière en een hoger niveau, of voor een heel persoonlijk persoon die zijn taalcursus wil volgen.

De methode is gebaseerd op het principe van twee assen, dat wil zeggen:

1. Theoriecursussen: leer of deel kennis van de taal met grammaticaoefeningen (vervoeging, constructie van zinnen), verrijk uw woordenschat.

2. Conversatiecursussen: praat met de taal over teksten die kenmerkend zijn voor de werkelijkheid of voor de rol die u speelt.

Als je het ritme en de specifieke kenmerken van het leven aanpast, creëer je een gezellige sfeer en een goed gevoel voor de leerling.

------

A propos de moi :

De grootste naissance-landbouwer in het Pays-Bas is een voorloper van de déménager in België of je bent onderhoudsvrij en quarantainerijk.

Als je jong bent, heb je meer kennis van buitenlandse talen (Frans, Engels, en allemand) en ben ik geïnteresseerd in je functie; Als ik een uitstekend begrip van de grammatica van de algemene manier heb gekregen, is het mogelijk dat het leren van een nieuwe taal gemakkelijker of makkelijker wordt.

In de loop van mijn leven kun je ervaringen opdoen in de betekenis van talen, ook in het kader van individuen die collectieven, jongeren en volwassenen zijn.

De vragen? Zorg ervoor dat u een bericht verzendt voor meer informatie!
verified badge
Gebruikmakend van mijn ervaring als docent in het algemeen voortgezet onderwijs (onder- en bovenbouw), beschik ik over een breed scala aan instrumenten om Nederlands te onderwijzen aan kinderen, tieners en volwassenen die beginners zijn in de taal, zowel ter ondersteuning als ter versterking.
verified badge
"Taal is de sleutel tot elk succes." — Maurice Druon

Gedreven door mijn liefde voor talen en de rijkdom van woorden, bied ik gepersonaliseerde cursussen aan die zijn afgestemd op jouw niveau, je doelen en je tempo.

Er wordt bijzondere aandacht besteed aan de levende en authentieke taal, maar ook aan de schoonheid en kracht van woorden in hun meest ware betekenis.
message icon
Contacteer Inge
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben Nederlands en geef privélessen Nederlands online of thuis in Schaarbeek.
Leren bestaat uit:
- leer elke dag Nederlands te spreken.
- leren van woordenschat gebruikt op het werk.
- hulp bij school-, lager en secundair huiswerk
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur en journalist, gespecialiseerd in redactie, het schrijven van artikelen, tekstcorrectie en proeflezen voor een breed scala aan professionals en studenten in België en Europa.

Ik heb diverse artikelen, academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, als ghostwriter geschreven, geredigeerd of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten. Mijn achtergrond ligt voornamelijk in de politiek en het beleid, met een carrière waarin ik schreef over mededingingswetgeving (voor PaRR-Global). In mijn carrière en beroep heb ik echter met een breed scala aan onderwerpen gewerkt, waaronder de medische, academische, financiële, wetenschappelijke en politieke wereld.

Tot mijn vroegere en huidige cliënten behoren professionals van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR, diverse ngo's, auteurs, romanschrijvers, journalisten, ingenieurs en een breed scala aan andere beroepsgroepen, naast de traditionele studenten.

Stuur me gerust een bericht en ik geef je graag vrijblijvend advies over je publicatie.
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Mijn naam is Serdane en ik bied Nederlandse lessen aan middelbare scholieren en volwassenen die het moeilijk vinden om een manier van werken te ontwikkelen die bij hen past. Extravert en sprankelend...en vooral veel humor!

Iedereen leert op zijn eigen manier. Sommige mensen leren talen intuïtief door deel te nemen aan gesprekken. Anderen hebben een rigoureuze blootstelling aan grammaticale concepten nodig voordat ze in de praktijk kunnen komen... kortom, er zijn net zoveel manieren om te leren als er studenten zijn! Daarom hanteer ik geen rigide methode, maar pas ik me aan de specifieke kenmerken van elke student aan. Ik beoordeel hun niveau, hun sterke punten, hun mogelijke zwakke punten of vertragingen en pas mijn koers daarop aan. Mijn prioriteit is om de leerling vertrouwen te geven: Nederlands is voor iedereen toegankelijk als het goed wordt onderwezen!

Ik geloof in de effectiviteit van actieve lesmethoden: ik moedig de deelname van studenten zoveel mogelijk aan en begeleid hen om te ontdekken wat voor hen het beste werkt. Hierdoor kan hij uiteindelijk zelfstandig verder leren.

Mijn expertisegebieden:
- Versterking
- inhalen
- Grammatica beoordelingen
- Conversatiecursus
- Werkmethode (organisatie, schema van herzieningen, enz.)
- Ondersteuning voor beginners

Mijn prijs is inclusief volledige academische ondersteuning (privélessen, mogelijkheid om vragen te stellen buiten de lesuren, hulp bij het schrijven en corrigeren van vragen, enz.). Indien nodig verleen ik specifieke hulp bij het voorbereiden van vragen of examens bij complexere onderwerpen.

Ik produceer al mijn cursusmateriaal voor elke student. Je hoeft dus geen leerboek te kopen. Als je echter al vanuit een boek werkt, is het voor mij heel goed mogelijk om me daaraan aan te passen.
verified badge
Als ex-leraar Aardrijkskunde gedurende enige jaren bij de aanvang van mijn carrière en thans als jong gepensioneerde ex-Hoofdcommissaris van Politie en perfect tweetalig Nederlands-Frans, bied ik een dagdagelijkse beschikbaarheid om ook overdag bij te springen waar het nodig is. Ik beschik over de nodige pedagogische vaardigheden om mede de kennis van anderen op een hoger niveau te tillen en bepaalde lacunes in te kunnen vullen.
Dit kan voor bijlessen van/uiteenzettingen over Aardrijkskunde en andere Wetenschappen aan leerlingen/scholieren tot taallessen Nederlands aan volwassenen en (bij-)lessen in andere talen aan leerlingen en scholieren in functie van het verbeteren van hun taalvaardigheden.

Als daar een behoefte aan is, kan ik uiteraard ook uitleg verschaffen over de Belgische staats- en gewestelijke/gemeenschapsstructuren en de rol en werking ervan, maar ook zinvolle duiding/uitleg geven over relevante/nuttige strafrechtelijke aspecten van toepassing in onze maatschappij.
verified badge
Ik geef bijles voor alle vakken van het lager onderwijs, van het eerste tot en met het zesde leerjaar. Dit omvat vakken zoals wiskunde, Nederlands, Frans, wereldoriëntatie (WO), wetenschappen, aardrijkskunde, Engels, en meer. Daarnaast help ik ook bij het voorbereiden van toetsen en examens, het maken van taken, eindopdrachten en presentaties.

Met meerdere jaren ervaring in het begeleiden van leerlingen bied ik een persoonlijke en doelgerichte aanpak, afgestemd op het niveau en de noden van elk kind, om hen te helpen hun leerdoelen te bereiken en met meer zelfvertrouwen te leren.
verified badge
Ben je student, werk je of woon je in Nederland en wil je lessen volgen om de Nederlandse taal te leren? Ik ben een geduldige, sociale en ruimdenkende docent met een goed inlevingsvermogen.
Door mijn 10 jaar ervaring in het lesgeven van de Nederlandse taal ben ik gespecialiseerd in het vinden van de meest effectieve leermethode voor elke individuele leerling.

In de loop der jaren heb ik geleerd dat elke leerling anders is en zijn of haar eigen stijl en tempo heeft. Ik ben een veelzijdige tutor die zich aanpast aan alle mogelijke benaderingen, waaronder: grammatica lessen, conversatielessen, schrijflessen, leeslessen en interactieve lessen.

De methode die voor de meeste leerlingen het meest effectief is, is een inleiding tot de grammatica in combinatie met conversatieoefeningen. Door middel van een diagnostische toets kan ik vaststellen met welk grammaticaal onderdeel mijn leerlingen de meeste moeite hebben, zodat ik efficiënte en gerichte lessen kan geven.

Aarzel niet om me een bericht te sturen als je nog vragen hebt.
verified badge
Extra ondersteuning nodig bij het studeren van Nederlands in de basisschool of eerste graad van de middelbare school? Ik help graag bij het herhalen of verwerken van nieuwe leerstof.

Ik vertrek vanuit de handboeken die je zelf gebruikt, en verzamel materiaal die je kan helpen.
verified badge
Ik ben een taaldocent in Brussel en bied mijn hulp aan uw kinderen aan om hen te ondersteunen bij hun moderne taallessen (NL, AN, ES). Ik kan ze ook helpen hun vaardigheden te versterken of ze voor te bereiden op het nieuwe schooljaar.
verified badge
Ik ben sinds 2018 docent Spaans. Ik heb lesgegeven op een privéschool in Turkije en heb ook gewerkt voor het Cervantes Instituut in Istanbul. Momenteel werk ik voor het Cervantes Instituut in Brussel. Ik heb ervaring met alle leeftijden en beschik over veel lesmateriaal en hulpmiddelen die ik graag met je deel. Als je je Spaanse taalvaardigheid wilt verbeteren of het DELE-examen wilt afleggen, kan ik je ook helpen, aangezien ik examinator ben op alle niveaus. Mijn lessen zijn voornamelijk gericht op spreken. We geven af en toe uitleg over grammatica, maar het grootste deel van de tijd zullen we spreken om de geleerde stof te verbeteren.
verified badge
Docent Nederlands, perfect tweetalig en met ervaring, geeft dynamische en gepersonaliseerde lessen voor alle niveaus en alle leeftijden: bijles, gesprekstafel, professionele setting, etc...

Heeft u bijles nodig voor uw kind of wilt u bijvoorbeeld een gesprek aangaan?
Ik pas mijn cursus aan uw specifieke behoeften aan om uw doelen te bereiken.
Ik spreek ook vloeiend Frans, Engels en Spaans.
De cursussen kunnen in al deze talen plaatsvinden.

Opgeleid in Moderne Talen en Literatuur (ULB), ben ik gepassioneerd door talen. Ik hou van lezen, schrijven en schakelen van de ene taal naar de andere. Ik heb als docent Nederlands gewerkt bij Lerian-Nti (Brussel), CLL (Louvain-la-Neuve) en Call International (Waterloo). De lessen vinden plaats in een ontspannen sfeer.
verified badge
Als ervaren docent pas ik mij aan mijn publiek aan en creëer ik een vertrouwensrelatie. Ik richt mij vooral op wat ‘vastloopt’ bij het leren van Nederlands door Franstaligen: de structuur van de zin. Ik gebruik traditioneel lesmateriaal, online of in 3D! Ik werk niet met studenten geïntegreerd in het Nederlandstalig onderwijs. Dit is niet mijn opleiding.

PS: Ik werk niet onderweg, enkel in Ukkel centrum of Ukkel Calevoet
verified badge
Je stelt de particuliers van het tweede land (conversatie en grammatica) voor op het niveau van elk niveau: het debutant ter bevestiging, voor een tweederangs matière en een hoger niveau, of voor een heel persoonlijk persoon die zijn taalcursus wil volgen.

De methode is gebaseerd op het principe van twee assen, dat wil zeggen:

1. Theoriecursussen: leer of deel kennis van de taal met grammaticaoefeningen (vervoeging, constructie van zinnen), verrijk uw woordenschat.

2. Conversatiecursussen: praat met de taal over teksten die kenmerkend zijn voor de werkelijkheid of voor de rol die u speelt.

Als je het ritme en de specifieke kenmerken van het leven aanpast, creëer je een gezellige sfeer en een goed gevoel voor de leerling.

------

A propos de moi :

De grootste naissance-landbouwer in het Pays-Bas is een voorloper van de déménager in België of je bent onderhoudsvrij en quarantainerijk.

Als je jong bent, heb je meer kennis van buitenlandse talen (Frans, Engels, en allemand) en ben ik geïnteresseerd in je functie; Als ik een uitstekend begrip van de grammatica van de algemene manier heb gekregen, is het mogelijk dat het leren van een nieuwe taal gemakkelijker of makkelijker wordt.

In de loop van mijn leven kun je ervaringen opdoen in de betekenis van talen, ook in het kader van individuen die collectieven, jongeren en volwassenen zijn.

De vragen? Zorg ervoor dat u een bericht verzendt voor meer informatie!
verified badge
Gebruikmakend van mijn ervaring als docent in het algemeen voortgezet onderwijs (onder- en bovenbouw), beschik ik over een breed scala aan instrumenten om Nederlands te onderwijzen aan kinderen, tieners en volwassenen die beginners zijn in de taal, zowel ter ondersteuning als ter versterking.
verified badge
"Taal is de sleutel tot elk succes." — Maurice Druon

Gedreven door mijn liefde voor talen en de rijkdom van woorden, bied ik gepersonaliseerde cursussen aan die zijn afgestemd op jouw niveau, je doelen en je tempo.

Er wordt bijzondere aandacht besteed aan de levende en authentieke taal, maar ook aan de schoonheid en kracht van woorden in hun meest ware betekenis.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Inge