facebook
favorite button
member since icon
Sinds november 2025
Leraar sinds november 2025
Nederlands als NT2 en 2e generatiesprekers. Zowel voor degelijks al professionele taalregisters
course price icon
Van 46 € /h
arrow icon
Nederlands is een mooie taal, alleen niet altijd gemakkelijk om te leren. Twee jaar lang deed ik onderzoek naar hoe een tweede taal nu precies aangeleerd wordt. Wat zijn de hulpmiddelen, valkuilen en vooral... met en gedifferentieerde aanpak.

Daarnaast kan je bij mij ook terecht voor schriftelijke en commerciële aspecten van taal zoals het schrijven van antwoorden op moeilijke vragen, nieuwsbrieven, mailverkeer,... Kortom, voor elke vraag ga ik graag samen met jou op zoek naar een oplossing of antwoord op maat.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Moorselbaan, Aalst, België
location type icon
Online vanuit België
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
45 minuten
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Vaardigheden
Nederlands voor volwassenen
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben Nederlands en geef privélessen Nederlands online of thuis in Schaarbeek.
Leren bestaat uit:
- leer elke dag Nederlands te spreken.
- leren van woordenschat gebruikt op het werk.
- hulp bij school-, lager en secundair huiswerk
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Mijn naam is Serdane en ik bied Nederlandse lessen aan middelbare scholieren en volwassenen die het moeilijk vinden om een manier van werken te ontwikkelen die bij hen past. Extravert en sprankelend...en vooral veel humor!

Iedereen leert op zijn eigen manier. Sommige mensen leren talen intuïtief door deel te nemen aan gesprekken. Anderen hebben een rigoureuze blootstelling aan grammaticale concepten nodig voordat ze in de praktijk kunnen komen... kortom, er zijn net zoveel manieren om te leren als er studenten zijn! Daarom hanteer ik geen rigide methode, maar pas ik me aan de specifieke kenmerken van elke student aan. Ik beoordeel hun niveau, hun sterke punten, hun mogelijke zwakke punten of vertragingen en pas mijn koers daarop aan. Mijn prioriteit is om de leerling vertrouwen te geven: Nederlands is voor iedereen toegankelijk als het goed wordt onderwezen!

Ik geloof in de effectiviteit van actieve lesmethoden: ik moedig de deelname van studenten zoveel mogelijk aan en begeleid hen om te ontdekken wat voor hen het beste werkt. Hierdoor kan hij uiteindelijk zelfstandig verder leren.

Mijn expertisegebieden:
- Versterking
- inhalen
- Grammatica beoordelingen
- Conversatiecursus
- Werkmethode (organisatie, schema van herzieningen, enz.)
- Ondersteuning voor beginners

Mijn prijs is inclusief volledige academische ondersteuning (privélessen, mogelijkheid om vragen te stellen buiten de lesuren, hulp bij het schrijven en corrigeren van vragen, enz.). Indien nodig verleen ik specifieke hulp bij het voorbereiden van vragen of examens bij complexere onderwerpen.

Ik produceer al mijn cursusmateriaal voor elke student. Je hoeft dus geen leerboek te kopen. Als je echter al vanuit een boek werkt, is het voor mij heel goed mogelijk om me daaraan aan te passen.
verified badge
Als ex-leraar Aardrijkskunde gedurende enige jaren bij de aanvang van mijn carrière en thans als jong gepensioneerde ex-Hoofdcommissaris van Politie en perfect tweetalig Nederlands-Frans, bied ik een dagdagelijkse beschikbaarheid om ook overdag bij te springen waar het nodig is. Ik beschik over de nodige pedagogische vaardigheden om mede de kennis van anderen op een hoger niveau te tillen en bepaalde lacunes in te kunnen vullen.
Dit kan voor bijlessen van/uiteenzettingen over Aardrijkskunde en andere Wetenschappen aan leerlingen/scholieren tot taallessen Nederlands aan volwassenen en (bij-)lessen in andere talen aan leerlingen en scholieren in functie van het verbeteren van hun taalvaardigheden.

Als daar een behoefte aan is, kan ik uiteraard ook uitleg verschaffen over de Belgische staats- en gewestelijke/gemeenschapsstructuren en de rol en werking ervan, maar ook zinvolle duiding/uitleg geven over relevante/nuttige strafrechtelijke aspecten van toepassing in onze maatschappij.
verified badge
Ben je student, werk je of woon je in Nederland en wil je lessen volgen om de Nederlandse taal te leren? Ik ben een geduldige, sociale en ruimdenkende docent met een goed inlevingsvermogen.
Dankzij mijn 10 jaar ervaring in het lesgeven van de Nederlandse taal ben ik gespecialiseerd in het vinden van de juiste aanpak om al mijn studenten op een efficiënte manier Nederlands te leren.

Wij bieden grammaticatoetsen, grammaticacursussen, schrijfcursussen, leescursussen en conversatiecursussen aan.

Aarzel niet om me een bericht te sturen als je nog vragen hebt.

PS: Om mijn diensten te gebruiken is een redelijk niveau van Engels vereist. Als u nog vragen heeft, aarzel dan niet om deze te stellen. Stuur mij vóór je eerste les een berichtje, zodat we een datum en tijd afspreken.
verified badge
Extra ondersteuning nodig bij het studeren van Nederlands in de basisschool of eerste graad van de middelbare school? Ik help graag bij het herhalen of verwerken van nieuwe leerstof.

Ik vertrek vanuit de handboeken die je zelf gebruikt, en verzamel materiaal die je kan helpen.
verified badge
Ik ben een taaldocent in Brussel en bied mijn hulp aan uw kinderen aan om hen te ondersteunen bij hun moderne taallessen (NL, AN, ES). Ik kan ze ook helpen hun vaardigheden te versterken of ze voor te bereiden op het nieuwe schooljaar.
verified badge
Ik ben sinds 2018 docent Spaans. Ik heb lesgegeven op een privéschool in Turkije en heb ook gewerkt voor het Cervantes Instituut in Istanbul. Momenteel werk ik voor het Cervantes Instituut in Brussel. Ik heb ervaring met alle leeftijden en beschik over veel lesmateriaal en hulpmiddelen die ik graag met je deel. Als je je Spaanse taalvaardigheid wilt verbeteren of het DELE-examen wilt afleggen, kan ik je ook helpen, aangezien ik examinator ben op alle niveaus. Mijn lessen zijn voornamelijk gericht op spreken. We geven af en toe uitleg over grammatica, maar het grootste deel van de tijd zullen we spreken om de geleerde stof te verbeteren.
verified badge
Docent Nederlands, perfect tweetalig en met ervaring, geeft dynamische en gepersonaliseerde lessen voor alle niveaus en alle leeftijden: bijles, gesprekstafel, professionele setting, etc...

Heeft u bijles nodig voor uw kind of wilt u bijvoorbeeld een gesprek aangaan?
Ik pas mijn cursus aan uw specifieke behoeften aan om uw doelen te bereiken.
Ik spreek ook vloeiend Frans, Engels en Spaans.
De cursussen kunnen in al deze talen plaatsvinden.

Opgeleid in Moderne Talen en Literatuur (ULB), ben ik gepassioneerd door talen. Ik hou van lezen, schrijven en schakelen van de ene taal naar de andere. Ik heb als docent Nederlands gewerkt bij Lerian-Nti (Brussel), CLL (Louvain-la-Neuve) en Call International (Waterloo). De lessen vinden plaats in een ontspannen sfeer.
verified badge
Ik bied privélessen Nederlands aan voor leerlingen van het eerste leerjaar tot en met de 5e middelbare school, met een pedagogische aanpak die is afgestemd op elke leerling. Mijn doel is om de leerstof grondig te laten begrijpen, zodat elke leerling de essentiële regels en vaardigheden in het Nederlands onder de knie krijgt.

Ik baseer mijn lessen op de schriften, huistaken en lessen die door de school worden verstrekt, om zo te zorgen voor consistentie met het schoolprogramma en het effect van de privéles te optimaliseren. We werken direct aan wat de leerling moet beheersen, terwijl we indien nodig ook de basis herhalen.

Daarnaast bied ik specifieke hulp voor de voorbereiding van examens of taken. Of het nu gaat om eindexamens, tussentijdse toetsen of projecten die ingeleverd moeten worden, ik ben er om de leerling te begeleiden in de voorbereiding en hem of haar de beste kans op succes te geven.
verified badge
Je stelt de particuliers van het tweede land (conversatie en grammatica) voor op het niveau van elk niveau: het debutant ter bevestiging, voor een tweederangs matière en een hoger niveau, of voor een heel persoonlijk persoon die zijn taalcursus wil volgen.

De methode is gebaseerd op het principe van twee assen, dat wil zeggen:

1. Theoriecursussen: leer of deel kennis van de taal met grammaticaoefeningen (vervoeging, constructie van zinnen), verrijk uw woordenschat.

2. Conversatiecursussen: praat met de taal over teksten die kenmerkend zijn voor de werkelijkheid of voor de rol die u speelt.

Als je het ritme en de specifieke kenmerken van het leven aanpast, creëer je een gezellige sfeer en een goed gevoel voor de leerling.

------

A propos de moi :

De grootste naissance-landbouwer in het Pays-Bas is een voorloper van de déménager in België of je bent onderhoudsvrij en quarantainerijk.

Als je jong bent, heb je meer kennis van buitenlandse talen (Frans, Engels, en allemand) en ben ik geïnteresseerd in je functie; Als ik een uitstekend begrip van de grammatica van de algemene manier heb gekregen, is het mogelijk dat het leren van een nieuwe taal gemakkelijker of makkelijker wordt.

In de loop van mijn leven kun je ervaringen opdoen in de betekenis van talen, ook in het kader van individuen die collectieven, jongeren en volwassenen zijn.

De vragen? Zorg ervoor dat u een bericht verzendt voor meer informatie!
verified badge
Het strategische belang van conversatielessen. Het integreren van mondelinge oefeningen is essentieel om je te onderscheiden van traditionele academische methoden en een volwassen en professioneel publiek aan te trekken.
Vloeiendheid ontwikkelen: Leerlingen overwinnen de mentale blokkade van het vertalen van woorden naar woorden. Ze leren zich spontaan en natuurlijk uit te drukken. Zelfvertrouwen opbouwen: Een ondersteunende omgeving helpt de angst om fouten te maken te overwinnen. Spreekvaardigheid krijgt voorrang boven strikte grammaticale correctheid.
Authentieke taalverwerving: Tijdens discussies maken leerlingen kennis met idiomatische uitdrukkingen, werkwoordelijke zinsdelen en logische verbindingswoorden die essentieel zijn voor dagelijks gebruik. Bevordering van sociale verbondenheid: De ontspannen sfeer bevordert een gevoel van saamhorigheid binnen de school. Leerlingen helpen elkaar en delen hun culturele ervaringen.
verified badge
Afhankelijk van het niveau van de leerling, de te behalen doelen, maar ook van zijn of haar sterke en zwakke punten, stellen we samen een werkmethode vast.
Meestal richt de les zich op het identificeren en verduidelijken van grammaticale punten die herhaling behoeven (inversie, enjambement, tijden, congruentie, Nederlandse syntaxis, enz.) en op oefeningen. Ik geef ook vaak kleine huiswerkopdrachten voor de volgende les, omdat het leren van een taal consistente inspanning vereist.
Indien mogelijk sluiten we de les af met een kort gesprek over het onderwerp van de dag.
verified badge
Gebruikmakend van mijn ervaring als docent in het algemeen voortgezet onderwijs (onder- en bovenbouw), beschik ik over een breed scala aan instrumenten om Nederlands te onderwijzen aan kinderen, tieners en volwassenen die beginners zijn in de taal, zowel ter ondersteuning als ter versterking.
verified badge
Wil je Chinees leren, bijvoorbeeld voor je kind, je studie, je werk, een reis of gewoon uit nieuwsgierigheid? Ik bied Mandarijncursussen aan, aangepast aan kinderen, tieners en volwassenen, van beginners tot gevorderden!

Ik zit momenteel in mijn laatste jaar van een masteropleiding Chinese studies, spreek vier talen (Frans, Nederlands, Engels en Chinees) en heb de kans gehad om een jaar in Peking te wonen en te studeren aan de 外交学院 (China Foreign Affairs University).

Mijn carrière is ook gekenmerkt door diverse deelnames aan de Chinese Bridge Competition, een belangrijke internationale wedstrijd voor de Chinese taal. Ik behaalde tweemaal de tweede plaats in de Belgische finale en nam vervolgens deel aan het vertel-evenement (故事会), waar ik de top 50 wereldwijd bereikte.

Mijn methode is gebaseerd op een gestructureerde opbouw, met name geïnspireerd op de HSK-toets, maar aangepast aan de doelstellingen en het tempo van elke leerling. We kunnen werken aan uitspraak en intonatie, woordenschat, grammatica, karakters, luistervaardigheid en mondelinge en schriftelijke uitdrukking.

Voor kinderen en tieners gebruik ik een interactieve aanpak met spelletjes, verhalen, afbeeldingen, dialogen en leeftijdsgeschikte activiteiten. Voor volwassenen kan ik de lessen meer afstemmen op conversatie, praktisch Chinees, alledaagse situaties, reizen, studie of een professionele context.

Ik wil ook graag mijn passie voor de Chinese cultuur delen, die ik tijdens mijn jaar in Peking uitgebreid heb kunnen verkennen. Omdat taal en cultuur nauw met elkaar verbonden zijn, kunnen de cursussen ook elementen van tradities, festivals, geschiedenis en het dagelijks leven in China omvatten.

Elke les wordt daarom gepersonaliseerd op basis van het niveau, de leeftijd en de doelstellingen van de student.

Of je nu een absolute beginner bent of je niveau op gemiddeld niveau wilt consolideren, mijn doel is om je op een serieuze, gestructureerde en motiverende manier vooruit te helpen in het Chinees.
message icon
Contacteer Inge
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben Nederlands en geef privélessen Nederlands online of thuis in Schaarbeek.
Leren bestaat uit:
- leer elke dag Nederlands te spreken.
- leren van woordenschat gebruikt op het werk.
- hulp bij school-, lager en secundair huiswerk
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Mijn naam is Serdane en ik bied Nederlandse lessen aan middelbare scholieren en volwassenen die het moeilijk vinden om een manier van werken te ontwikkelen die bij hen past. Extravert en sprankelend...en vooral veel humor!

Iedereen leert op zijn eigen manier. Sommige mensen leren talen intuïtief door deel te nemen aan gesprekken. Anderen hebben een rigoureuze blootstelling aan grammaticale concepten nodig voordat ze in de praktijk kunnen komen... kortom, er zijn net zoveel manieren om te leren als er studenten zijn! Daarom hanteer ik geen rigide methode, maar pas ik me aan de specifieke kenmerken van elke student aan. Ik beoordeel hun niveau, hun sterke punten, hun mogelijke zwakke punten of vertragingen en pas mijn koers daarop aan. Mijn prioriteit is om de leerling vertrouwen te geven: Nederlands is voor iedereen toegankelijk als het goed wordt onderwezen!

Ik geloof in de effectiviteit van actieve lesmethoden: ik moedig de deelname van studenten zoveel mogelijk aan en begeleid hen om te ontdekken wat voor hen het beste werkt. Hierdoor kan hij uiteindelijk zelfstandig verder leren.

Mijn expertisegebieden:
- Versterking
- inhalen
- Grammatica beoordelingen
- Conversatiecursus
- Werkmethode (organisatie, schema van herzieningen, enz.)
- Ondersteuning voor beginners

Mijn prijs is inclusief volledige academische ondersteuning (privélessen, mogelijkheid om vragen te stellen buiten de lesuren, hulp bij het schrijven en corrigeren van vragen, enz.). Indien nodig verleen ik specifieke hulp bij het voorbereiden van vragen of examens bij complexere onderwerpen.

Ik produceer al mijn cursusmateriaal voor elke student. Je hoeft dus geen leerboek te kopen. Als je echter al vanuit een boek werkt, is het voor mij heel goed mogelijk om me daaraan aan te passen.
verified badge
Als ex-leraar Aardrijkskunde gedurende enige jaren bij de aanvang van mijn carrière en thans als jong gepensioneerde ex-Hoofdcommissaris van Politie en perfect tweetalig Nederlands-Frans, bied ik een dagdagelijkse beschikbaarheid om ook overdag bij te springen waar het nodig is. Ik beschik over de nodige pedagogische vaardigheden om mede de kennis van anderen op een hoger niveau te tillen en bepaalde lacunes in te kunnen vullen.
Dit kan voor bijlessen van/uiteenzettingen over Aardrijkskunde en andere Wetenschappen aan leerlingen/scholieren tot taallessen Nederlands aan volwassenen en (bij-)lessen in andere talen aan leerlingen en scholieren in functie van het verbeteren van hun taalvaardigheden.

Als daar een behoefte aan is, kan ik uiteraard ook uitleg verschaffen over de Belgische staats- en gewestelijke/gemeenschapsstructuren en de rol en werking ervan, maar ook zinvolle duiding/uitleg geven over relevante/nuttige strafrechtelijke aspecten van toepassing in onze maatschappij.
verified badge
Ben je student, werk je of woon je in Nederland en wil je lessen volgen om de Nederlandse taal te leren? Ik ben een geduldige, sociale en ruimdenkende docent met een goed inlevingsvermogen.
Dankzij mijn 10 jaar ervaring in het lesgeven van de Nederlandse taal ben ik gespecialiseerd in het vinden van de juiste aanpak om al mijn studenten op een efficiënte manier Nederlands te leren.

Wij bieden grammaticatoetsen, grammaticacursussen, schrijfcursussen, leescursussen en conversatiecursussen aan.

Aarzel niet om me een bericht te sturen als je nog vragen hebt.

PS: Om mijn diensten te gebruiken is een redelijk niveau van Engels vereist. Als u nog vragen heeft, aarzel dan niet om deze te stellen. Stuur mij vóór je eerste les een berichtje, zodat we een datum en tijd afspreken.
verified badge
Extra ondersteuning nodig bij het studeren van Nederlands in de basisschool of eerste graad van de middelbare school? Ik help graag bij het herhalen of verwerken van nieuwe leerstof.

Ik vertrek vanuit de handboeken die je zelf gebruikt, en verzamel materiaal die je kan helpen.
verified badge
Ik ben een taaldocent in Brussel en bied mijn hulp aan uw kinderen aan om hen te ondersteunen bij hun moderne taallessen (NL, AN, ES). Ik kan ze ook helpen hun vaardigheden te versterken of ze voor te bereiden op het nieuwe schooljaar.
verified badge
Ik ben sinds 2018 docent Spaans. Ik heb lesgegeven op een privéschool in Turkije en heb ook gewerkt voor het Cervantes Instituut in Istanbul. Momenteel werk ik voor het Cervantes Instituut in Brussel. Ik heb ervaring met alle leeftijden en beschik over veel lesmateriaal en hulpmiddelen die ik graag met je deel. Als je je Spaanse taalvaardigheid wilt verbeteren of het DELE-examen wilt afleggen, kan ik je ook helpen, aangezien ik examinator ben op alle niveaus. Mijn lessen zijn voornamelijk gericht op spreken. We geven af en toe uitleg over grammatica, maar het grootste deel van de tijd zullen we spreken om de geleerde stof te verbeteren.
verified badge
Docent Nederlands, perfect tweetalig en met ervaring, geeft dynamische en gepersonaliseerde lessen voor alle niveaus en alle leeftijden: bijles, gesprekstafel, professionele setting, etc...

Heeft u bijles nodig voor uw kind of wilt u bijvoorbeeld een gesprek aangaan?
Ik pas mijn cursus aan uw specifieke behoeften aan om uw doelen te bereiken.
Ik spreek ook vloeiend Frans, Engels en Spaans.
De cursussen kunnen in al deze talen plaatsvinden.

Opgeleid in Moderne Talen en Literatuur (ULB), ben ik gepassioneerd door talen. Ik hou van lezen, schrijven en schakelen van de ene taal naar de andere. Ik heb als docent Nederlands gewerkt bij Lerian-Nti (Brussel), CLL (Louvain-la-Neuve) en Call International (Waterloo). De lessen vinden plaats in een ontspannen sfeer.
verified badge
Ik bied privélessen Nederlands aan voor leerlingen van het eerste leerjaar tot en met de 5e middelbare school, met een pedagogische aanpak die is afgestemd op elke leerling. Mijn doel is om de leerstof grondig te laten begrijpen, zodat elke leerling de essentiële regels en vaardigheden in het Nederlands onder de knie krijgt.

Ik baseer mijn lessen op de schriften, huistaken en lessen die door de school worden verstrekt, om zo te zorgen voor consistentie met het schoolprogramma en het effect van de privéles te optimaliseren. We werken direct aan wat de leerling moet beheersen, terwijl we indien nodig ook de basis herhalen.

Daarnaast bied ik specifieke hulp voor de voorbereiding van examens of taken. Of het nu gaat om eindexamens, tussentijdse toetsen of projecten die ingeleverd moeten worden, ik ben er om de leerling te begeleiden in de voorbereiding en hem of haar de beste kans op succes te geven.
verified badge
Je stelt de particuliers van het tweede land (conversatie en grammatica) voor op het niveau van elk niveau: het debutant ter bevestiging, voor een tweederangs matière en een hoger niveau, of voor een heel persoonlijk persoon die zijn taalcursus wil volgen.

De methode is gebaseerd op het principe van twee assen, dat wil zeggen:

1. Theoriecursussen: leer of deel kennis van de taal met grammaticaoefeningen (vervoeging, constructie van zinnen), verrijk uw woordenschat.

2. Conversatiecursussen: praat met de taal over teksten die kenmerkend zijn voor de werkelijkheid of voor de rol die u speelt.

Als je het ritme en de specifieke kenmerken van het leven aanpast, creëer je een gezellige sfeer en een goed gevoel voor de leerling.

------

A propos de moi :

De grootste naissance-landbouwer in het Pays-Bas is een voorloper van de déménager in België of je bent onderhoudsvrij en quarantainerijk.

Als je jong bent, heb je meer kennis van buitenlandse talen (Frans, Engels, en allemand) en ben ik geïnteresseerd in je functie; Als ik een uitstekend begrip van de grammatica van de algemene manier heb gekregen, is het mogelijk dat het leren van een nieuwe taal gemakkelijker of makkelijker wordt.

In de loop van mijn leven kun je ervaringen opdoen in de betekenis van talen, ook in het kader van individuen die collectieven, jongeren en volwassenen zijn.

De vragen? Zorg ervoor dat u een bericht verzendt voor meer informatie!
verified badge
Het strategische belang van conversatielessen. Het integreren van mondelinge oefeningen is essentieel om je te onderscheiden van traditionele academische methoden en een volwassen en professioneel publiek aan te trekken.
Vloeiendheid ontwikkelen: Leerlingen overwinnen de mentale blokkade van het vertalen van woorden naar woorden. Ze leren zich spontaan en natuurlijk uit te drukken. Zelfvertrouwen opbouwen: Een ondersteunende omgeving helpt de angst om fouten te maken te overwinnen. Spreekvaardigheid krijgt voorrang boven strikte grammaticale correctheid.
Authentieke taalverwerving: Tijdens discussies maken leerlingen kennis met idiomatische uitdrukkingen, werkwoordelijke zinsdelen en logische verbindingswoorden die essentieel zijn voor dagelijks gebruik. Bevordering van sociale verbondenheid: De ontspannen sfeer bevordert een gevoel van saamhorigheid binnen de school. Leerlingen helpen elkaar en delen hun culturele ervaringen.
verified badge
Afhankelijk van het niveau van de leerling, de te behalen doelen, maar ook van zijn of haar sterke en zwakke punten, stellen we samen een werkmethode vast.
Meestal richt de les zich op het identificeren en verduidelijken van grammaticale punten die herhaling behoeven (inversie, enjambement, tijden, congruentie, Nederlandse syntaxis, enz.) en op oefeningen. Ik geef ook vaak kleine huiswerkopdrachten voor de volgende les, omdat het leren van een taal consistente inspanning vereist.
Indien mogelijk sluiten we de les af met een kort gesprek over het onderwerp van de dag.
verified badge
Gebruikmakend van mijn ervaring als docent in het algemeen voortgezet onderwijs (onder- en bovenbouw), beschik ik over een breed scala aan instrumenten om Nederlands te onderwijzen aan kinderen, tieners en volwassenen die beginners zijn in de taal, zowel ter ondersteuning als ter versterking.
verified badge
Wil je Chinees leren, bijvoorbeeld voor je kind, je studie, je werk, een reis of gewoon uit nieuwsgierigheid? Ik bied Mandarijncursussen aan, aangepast aan kinderen, tieners en volwassenen, van beginners tot gevorderden!

Ik zit momenteel in mijn laatste jaar van een masteropleiding Chinese studies, spreek vier talen (Frans, Nederlands, Engels en Chinees) en heb de kans gehad om een jaar in Peking te wonen en te studeren aan de 外交学院 (China Foreign Affairs University).

Mijn carrière is ook gekenmerkt door diverse deelnames aan de Chinese Bridge Competition, een belangrijke internationale wedstrijd voor de Chinese taal. Ik behaalde tweemaal de tweede plaats in de Belgische finale en nam vervolgens deel aan het vertel-evenement (故事会), waar ik de top 50 wereldwijd bereikte.

Mijn methode is gebaseerd op een gestructureerde opbouw, met name geïnspireerd op de HSK-toets, maar aangepast aan de doelstellingen en het tempo van elke leerling. We kunnen werken aan uitspraak en intonatie, woordenschat, grammatica, karakters, luistervaardigheid en mondelinge en schriftelijke uitdrukking.

Voor kinderen en tieners gebruik ik een interactieve aanpak met spelletjes, verhalen, afbeeldingen, dialogen en leeftijdsgeschikte activiteiten. Voor volwassenen kan ik de lessen meer afstemmen op conversatie, praktisch Chinees, alledaagse situaties, reizen, studie of een professionele context.

Ik wil ook graag mijn passie voor de Chinese cultuur delen, die ik tijdens mijn jaar in Peking uitgebreid heb kunnen verkennen. Omdat taal en cultuur nauw met elkaar verbonden zijn, kunnen de cursussen ook elementen van tradities, festivals, geschiedenis en het dagelijks leven in China omvatten.

Elke les wordt daarom gepersonaliseerd op basis van het niveau, de leeftijd en de doelstellingen van de student.

Of je nu een absolute beginner bent of je niveau op gemiddeld niveau wilt consolideren, mijn doel is om je op een serieuze, gestructureerde en motiverende manier vooruit te helpen in het Chinees.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Inge