facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds mei 2022
Leraar sinds mei 2022
repeat students icon
1 herhaalleerling
Vertrouwde keuze voor 1 terugkerende leerling
Raak meer vetrouwd met het systeem van scheikunde.
course price icon
Van 33 € /h
arrow icon
Scheikunde is een exact vak en voor genoeg mensen is dit lastig. Scheikunde volgt een systeem dat je je stukje bij beetje eigen moet maken. Je moet thuis raken in de verschillende subdomeintjes en deze vervolgens met elkaar laten samensmelten. Scheikunde wordt ook wel een stapelwetenschap genoemd, waarbij je eerder opgedane kennis toepast binnen nieuwe te verwerven kennis.

Ik zal je spreekwoordelijk bij de hand nemen en je stap voor stap meenemen door de verschillende deelgebieden. Ik zal je dit uitleggen en laten begrijpen, waarbij we samen opgaven maken uit jouw leerboeken.

Naast scheikunde geef ik ook bijles in Nask 1 en natuurkunde mavo/ havo t/m klas 4. Dit docerr ik inmiddels ook binnen een school voor mavo/havo.
Extra informatie
Breng je boeken/schriften en laptop mee.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Rotterdam, Nederland
location type icon
Bij de leraar :
  • GreenFlux Charging Station, Zwijndrecht, Nederland
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Ik ben een zeer geduldige docent. Mijn doel is om voor jou het systeem van scheikunde toegankelijk en inzichtelijker te maken. Links om, of rechts om, dat maakt me niet uit: ik vind wel een manier om de stof begrijpelijker te maken voor je.
Opleiding
Biologie & Medisch Laboratoriumonderzoek aan Avans Hogeschool in Breda en Life Sciences aan Hogeschool Utrecht. Bij elkaar 3 afstudeerrichtingen: Histologie, Klinische-chemie en Medische Microbiologie. Daarnaast heb ik de mini-opleiding Proefdierkunde gevolgd en tevens een cursus Parasitologie Diagnostiek. Tegenwoordig ben ik bezig met het behalen van mijn lesgeefbevoegdheid natuurkunde.
Leservaring
Gedurende 18 jaar ben ik werkzaam geweest als onder meer ingenieur biomedisch officier bij Defensie. Sinds drie jaar werk ik als docent scheikunde en natuurkunde: de eerste 2 jaar op een MBO-instelling en nu op een middelbare school.

Meerdere leerlingen heb ik inmiddels één op één begeleid in scheikunde en met goede resultaten. Zie hiervoor de beoordelingen gekoppeld aan mijn profiel!
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Duits
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
message icon
Contacteer Fabian
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Fabian