facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds januari 2021
Leraar sinds januari 2021
WO student wiskunde geeft wiskunde, scheikunde en natuurkunde les op middelbare school niveau in Schiedam, Delft en omstreken
course price icon
Van 20 € /h
arrow icon
In mijn methode van lesgeven laat ik de leerling erg actief deelnemen. Ik stel hem/haar veel vragen over de stof die meer inzicht geven in de theorie. Naast de vragen laat ik een leerling ook af en toe een cruciaal stukje theorie aan mij uitleggen. Ik corrigeer hem/haar waar nodig. Hierdoor krijgt de leerling een beter beeld van de kern van de stof.
Een typische les ziet er zo uit:
Ter voorbereiding, als de leerling dit wil, nemen we samen de lastigere theorie door. Wil de leerling dit niet, dan wijs ik beknopt op de aandachtspunten van de te behandelen stof en stel een aantal vragen. Hetgeen waar de moeilijkheden liggen bestuderen we samen tot de theorie gesnapt wordt. Daarna maken we samen een opdracht van gemiddeld niveau, daarna een opdracht van gemiddeld niveau waarin de leerling zijn/haar denkstappen vertelt en tenslotte een wat lastigere opgave om zowel de theorie als het opdrachten maken er nóg beter in te krijgen. Aan het eind van de les evalueren we de les.
Dit is zoals gezegd wat we meestal doen; Als de leerling andere wensen, voorkeuren, vragen, ... heeft dan is dat natuurlijk ook altijd prima
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Schiedam, Nederland
Over
In mijn methode van lesgeven laat ik de leerling erg actief deelnemen. Ik stel hem/haar veel vragen over de stof die meer inzicht geven in de theorie. Naast de vragen laat ik een leerling ook af en toe een cruciaal stukje theorie aan mij uitleggen. Ik corrigeer hem/haar waar nodig. Hierdoor krijgt de leerling een beter beeld van de kern van de stof.
Een typische les ziet er zo uit:
Ter voorbereiding, als de leerling dit wil, nemen we samen de lastigere theorie door. Wil de leerling dit niet, dan wijs ik beknopt op de aandachtspunten van de te behandelen stof en stel een aantal vragen. Hetgeen waar de moeilijkheden liggen bestuderen we samen tot de theorie gesnapt wordt. Daarna maken we samen een opdracht van gemiddeld niveau, daarna een opdracht van gemiddeld niveau waarin de leerling zijn/haar denkstappen vertelt en tenslotte een wat lastigere opgave om zowel de theorie als het opdrachten maken er nóg beter in te krijgen. Aan het eind van de les evalueren we de les.
Dit is zoals gezegd wat we meestal doen; Als de leerling andere wensen, voorkeuren, vragen, ... heeft dan is dat natuurlijk ook altijd prima
Opleiding
Derdejaars student Technische Wiskunde aan de Technische Universiteit Delft. Momenteel ben ik mijn scriptie aan het schrijven om hierna te starten aan de masteropleiding wiskunde met specialisatie in optimalisering.
Leservaring
Ik geef al les sinds maart 2015. Al meer dan 40 mensen zijn zeer tevreden over het behaalde resultaat! Ik heb gewerkt met kinderen vanaf groep zeven tot en met het examenjaar vwo (klas 6). Ook heb ik een aantal keer lesgegeven aan volwassenen op het mbo.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Je leert structuur aan te brengen in het maken van huiswerk in diverse vakken. Welke manier het beste bij jou past zoeken we uit. Ieder heeft tenslotte een eigen manier om zichzelf iets aan te leren. Zo kan een vak waar je tegen op ziet zo maar je favoriete vak worden.
Met de vakken op technisch studies kan ik je ook helpen met name in de studierichting werktuigbouwkunde/vliegtuigbouwkunde.

Voor de vakken rekenen, wiskunde, natuurkunde kan ik je ook helpen.
verified badge
Wiskunde is de basis voor vrijwel alle verschijnselen van de natuur. Dat is iets dat mij altijd heeft aangetrokken.

Mijn naam is Rawi en ik ben een docent toegepaste natuurkunde/wiskunde op het HBO in Rotterdam. Ik geef les op diverse opleidingen en ben zelf ook breed opgeleid. Ik help je graag verder als je behoefte hebt aan bijles in de wiskunde. Dit maakt niet uit welk niveau het is. Dit geldt ook voor het vak natuurkunde en ingangstoetsen voor het HBO of universiteit.

Neem gerust contact met mij op!
verified badge
Een persoonlijke examentraining op maat bij jou thuis. Na een telefonische kennismaking kom ik je helpen bij de voorbereiding op je examen. Ik geef je algemene uitleg, uitleg over een specifiek thema of een persoonlijk leerplan richting je eindexamen.
verified badge
Scheikunde is een exact vak en voor genoeg mensen is dit lastig. Scheikunde volgt een systeem dat je je stukje bij beetje eigen moet maken. Je moet thuis raken in de verschillende subdomeintjes en deze vervolgens met elkaar laten samensmelten. Scheikunde wordt ook wel een stapelwetenschap genoemd, waarbij je eerder opgedane kennis toepast binnen nieuwe te verwerven kennis.

Ik zal je spreekwoordelijk bij de hand nemen en je stap voor stap meenemen door de verschillende deelgebieden. Ik zal je dit uitleggen en laten begrijpen, waarbij we samen opgaven maken uit jouw leerboeken.

Naast scheikunde geef ik ook bijles in Nask 1 en natuurkunde mavo/ havo t/m klas 4. Dit docerr ik inmiddels ook binnen een school voor mavo/havo.
verified badge
Ik help je graag met de vakken : natuurkunde, biologie, geschiedenis, engels en wiskunde B. Ik kan je daarbij ook helpen met huiswerkbegeleiding en als je bijvoorbeeld een toetsweek hebt met toets voorbereiding.
Ik heb zelf mijn diploma al gehaald en kan dus aan de volgende groepen bijles geven :
- klas 1 t/m 4 Havo, MAVO, BBL, KBL en daaronder
verified badge
Hoi!

Ik ben een ervaren bijles wiskunde en natuurkunde voor kinderen van 12-18 jaar in Rotterdam. Ik heb de afgelopen 5 jaar ingenieurswetenschappen gestudeerd in Londen en de TU Delft en heb al eerder (internationale) kinderen geholpen met hun wiskunde- en natuurkundelessen.
verified badge
Ik ben een derdejaars student pre-med aan het Erasmus University College en een tweede jaar werktuigbouwkunde aan de TU Delft. Ik ben bedreven in het lesgeven in het Engels en kan dingen in het Nederlands uitleggen, maar in een iets langzamer tempo omdat het mijn tweede taal is. Ik kan in wezen alle STEM-vakken met een opzegtermijn van een week bijles geven vanwege mijn cursussen op bijna alle gebieden, maar hier is een lijst waar ik me het prettigst bij voel: wiskunde, natuurkunde, biologie (geen plantenbiologie sorry), scheikunde, informatica (Matlab en Python) , principes van technisch ontwerp (inclusief SolidWorks) en economie. Mijn eerdere ervaring met lesgeven is zowel op universitair niveau als onderwijs- en onderzoeksassistent Gedragseconomie, en als parttime docent biologie, en wiskunde op een middelbare school.
In mijn vrije tijd speel ik graag tennis en drink ik graag een drankje met mijn vrienden. Hopelijk tot snel in de klas!
verified badge
Bijles wiskunde voor alle niveaus van middelbare school
Onderbouw vmbo, havo, vwo
Bovenbouw wiskunde B havo en VWO

In de bijles krijg je uitleg over de stof en kunnen we samen oefenopgaven uitwerken. Voor examen leerlingen kunnen we gericht examen training doen
verified badge
Onderpresteren?
Lage cijfers halen en niet weten waarom?
Geen motivatie om te studeren?

Voor ouders is het vaak lastig in te schatten of het kind bijles nodig heeft. En als het zeker is dat het kind bijles nodig heeft is het 9 van de 10 keer te laat (blijven zitten, te lage advies etc..)

om dit te voorkomen meld je dan NU AAN voor de huiswerkbegeleiding!
zowel voor middelbare scholieren als bassischool leerlingen.

Ik kan zelf naar de bijles leerling komen (thuis) of via de facetime, teams en videobellen.
verified badge
Opzoek naar bijles? Lees verder👇

Helaas een aantal onvoldoendes gehaald waardoor je gemiddelde is gezakt? Dat kan gebeuren, maar fijn is het niet.. Tijd om het op te halen!

Als student (20) biologie HBO en docent op het VO geef ik al lange tijd (bij)les aan verschillende doelgroepen binnen het voortgezet onderwijs. Door mijn ervaring in het onderwijs ben ik mij bewust van de verschillende leerstrategieën die het leerproces van een leerling kan ondersteunen.

Bij vragen en/of meer informatie zie ik graag een bericht tegemoet.

De vakken:
- Biologie
- Natuurkunde
- Wiskunde
- Aardrijkskunde
- Engels
verified badge
Inhoudelijke stof, vaardigheden, methoden, handigheidjes, examentrucs, gerichte oefenmateriaal.
Wiskunde A & B. Naast de bèta-vakken, ook talen. Nederlands, Engels, Frans. Economie en bedrijfseconomie.
Aanpak is gericht op inhoud, methode, vaardigheden en fijne samenwerking.
verified badge
Effectief & productief (online)bijles door een ervaren eerstegraad scheikunde docent.

Jaren leservaring met doceren aan (voor)examenklassen havo & vwo en hoger onderwijs. Maar uiteraard ook de onderbouw.
Vanaf de eerste les inventariseren we jou nood en werken daarna al snel aan het inzichtelijk maken van de rode draad van het vak. We verstevigen de basisvaardigheden en jou aanpak voor het oplossen van complexere vragen/opdrachten (examens).

Diverse methodes: Chemie, Chemie Overal, Nova Max en ook module-onderwijs.
Leerstrategieen, Examentraining, Huiswerkbegeleiding.
verified badge
Hallo! Ik ben een recent afgestudeerde vwo-leerling die bijles geeft in natuurwetenschappen, wiskunde en taal aan de middelbare school. Dankzij mijn ervaring als huiswerkbegeleider voor basisschoolleerlingen en een stage van een week als onderwijsassistent bij ISK (Internationale Schakel Klas), heb ik een sterk begrip ontwikkeld van het ondersteunen van leerlingen op verschillende leerniveaus.

Ik help u graag met:

Wiskunde: Algebra, Pre-algebra, Meetkunde, integraalrekening, calculus
Wetenschap: Natuurkunde, biologie en scheikunde (organische chemie) worden stap voor stap uitgelegd.
Talen: Engels en Nederlands, met de nadruk op grammatica, woordenschat, schrijven en conversatie.
Of je nu hulp nodig hebt bij het onder de knie krijgen van moeilijke concepten, het voorbereiden op examens of het bijhouden van je huiswerk, ik pas mijn lessen aan op jouw behoeften en maak het leren zo boeiend mogelijk.

Lessen zijn zowel online als in persoon beschikbaar (afhankelijk van de locatie).

Hier worden alle niveaus behandeld: internationaal curriculum, VWO, MAVO, HAVO, basisschool, etc.
verified badge
Heb jij of heeft uw kind bijles nodig voor wiskunde of 1 van de economie vakken dan ben ik daar voor. Ik ben student economie aan de Erasmus universiteit Rotterdam, 21 jaar. Maar wil jij jouw kind op de basischool net dat stapje extra laten zetten dat kan ook.
verified badge
Ik bied persoonlijke bijles aan voor IB Wiskunde: Analyse & Benaderingen (SL) voor studenten in het IB Diploma-programma. Ik geef al drie jaar bijles en bied IB-ondersteuning, zowel online als in persoon. Ik focus op het creëren van een persoonlijke les die aansluit bij de individuele student en die theorie en praktijk op de juiste manier combineert.

Ik heb zelf het IB-diploma behaald met een 7 voor Wiskunde AA SL en een totaalscore van 39 punten. Ik woon in Rotterdam en ben beschikbaar voor zowel fysieke lessen in de buurt als online.

Wat ik aanbied:
Individuele lessen (online of in persoon)
Stapsgewijze begeleiding bij IB Math AA SL-onderwerpen
Examenvoorbereiding, oefeningen met oude examenvragen en strategieën voor beoordelingsschema's
Ondersteuning bij interne beoordelingen (IA) en studieplanning
message icon
Contacteer Quirijn
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Je leert structuur aan te brengen in het maken van huiswerk in diverse vakken. Welke manier het beste bij jou past zoeken we uit. Ieder heeft tenslotte een eigen manier om zichzelf iets aan te leren. Zo kan een vak waar je tegen op ziet zo maar je favoriete vak worden.
Met de vakken op technisch studies kan ik je ook helpen met name in de studierichting werktuigbouwkunde/vliegtuigbouwkunde.

Voor de vakken rekenen, wiskunde, natuurkunde kan ik je ook helpen.
verified badge
Wiskunde is de basis voor vrijwel alle verschijnselen van de natuur. Dat is iets dat mij altijd heeft aangetrokken.

Mijn naam is Rawi en ik ben een docent toegepaste natuurkunde/wiskunde op het HBO in Rotterdam. Ik geef les op diverse opleidingen en ben zelf ook breed opgeleid. Ik help je graag verder als je behoefte hebt aan bijles in de wiskunde. Dit maakt niet uit welk niveau het is. Dit geldt ook voor het vak natuurkunde en ingangstoetsen voor het HBO of universiteit.

Neem gerust contact met mij op!
verified badge
Een persoonlijke examentraining op maat bij jou thuis. Na een telefonische kennismaking kom ik je helpen bij de voorbereiding op je examen. Ik geef je algemene uitleg, uitleg over een specifiek thema of een persoonlijk leerplan richting je eindexamen.
verified badge
Scheikunde is een exact vak en voor genoeg mensen is dit lastig. Scheikunde volgt een systeem dat je je stukje bij beetje eigen moet maken. Je moet thuis raken in de verschillende subdomeintjes en deze vervolgens met elkaar laten samensmelten. Scheikunde wordt ook wel een stapelwetenschap genoemd, waarbij je eerder opgedane kennis toepast binnen nieuwe te verwerven kennis.

Ik zal je spreekwoordelijk bij de hand nemen en je stap voor stap meenemen door de verschillende deelgebieden. Ik zal je dit uitleggen en laten begrijpen, waarbij we samen opgaven maken uit jouw leerboeken.

Naast scheikunde geef ik ook bijles in Nask 1 en natuurkunde mavo/ havo t/m klas 4. Dit docerr ik inmiddels ook binnen een school voor mavo/havo.
verified badge
Ik help je graag met de vakken : natuurkunde, biologie, geschiedenis, engels en wiskunde B. Ik kan je daarbij ook helpen met huiswerkbegeleiding en als je bijvoorbeeld een toetsweek hebt met toets voorbereiding.
Ik heb zelf mijn diploma al gehaald en kan dus aan de volgende groepen bijles geven :
- klas 1 t/m 4 Havo, MAVO, BBL, KBL en daaronder
verified badge
Hoi!

Ik ben een ervaren bijles wiskunde en natuurkunde voor kinderen van 12-18 jaar in Rotterdam. Ik heb de afgelopen 5 jaar ingenieurswetenschappen gestudeerd in Londen en de TU Delft en heb al eerder (internationale) kinderen geholpen met hun wiskunde- en natuurkundelessen.
verified badge
Ik ben een derdejaars student pre-med aan het Erasmus University College en een tweede jaar werktuigbouwkunde aan de TU Delft. Ik ben bedreven in het lesgeven in het Engels en kan dingen in het Nederlands uitleggen, maar in een iets langzamer tempo omdat het mijn tweede taal is. Ik kan in wezen alle STEM-vakken met een opzegtermijn van een week bijles geven vanwege mijn cursussen op bijna alle gebieden, maar hier is een lijst waar ik me het prettigst bij voel: wiskunde, natuurkunde, biologie (geen plantenbiologie sorry), scheikunde, informatica (Matlab en Python) , principes van technisch ontwerp (inclusief SolidWorks) en economie. Mijn eerdere ervaring met lesgeven is zowel op universitair niveau als onderwijs- en onderzoeksassistent Gedragseconomie, en als parttime docent biologie, en wiskunde op een middelbare school.
In mijn vrije tijd speel ik graag tennis en drink ik graag een drankje met mijn vrienden. Hopelijk tot snel in de klas!
verified badge
Bijles wiskunde voor alle niveaus van middelbare school
Onderbouw vmbo, havo, vwo
Bovenbouw wiskunde B havo en VWO

In de bijles krijg je uitleg over de stof en kunnen we samen oefenopgaven uitwerken. Voor examen leerlingen kunnen we gericht examen training doen
verified badge
Onderpresteren?
Lage cijfers halen en niet weten waarom?
Geen motivatie om te studeren?

Voor ouders is het vaak lastig in te schatten of het kind bijles nodig heeft. En als het zeker is dat het kind bijles nodig heeft is het 9 van de 10 keer te laat (blijven zitten, te lage advies etc..)

om dit te voorkomen meld je dan NU AAN voor de huiswerkbegeleiding!
zowel voor middelbare scholieren als bassischool leerlingen.

Ik kan zelf naar de bijles leerling komen (thuis) of via de facetime, teams en videobellen.
verified badge
Opzoek naar bijles? Lees verder👇

Helaas een aantal onvoldoendes gehaald waardoor je gemiddelde is gezakt? Dat kan gebeuren, maar fijn is het niet.. Tijd om het op te halen!

Als student (20) biologie HBO en docent op het VO geef ik al lange tijd (bij)les aan verschillende doelgroepen binnen het voortgezet onderwijs. Door mijn ervaring in het onderwijs ben ik mij bewust van de verschillende leerstrategieën die het leerproces van een leerling kan ondersteunen.

Bij vragen en/of meer informatie zie ik graag een bericht tegemoet.

De vakken:
- Biologie
- Natuurkunde
- Wiskunde
- Aardrijkskunde
- Engels
verified badge
Inhoudelijke stof, vaardigheden, methoden, handigheidjes, examentrucs, gerichte oefenmateriaal.
Wiskunde A & B. Naast de bèta-vakken, ook talen. Nederlands, Engels, Frans. Economie en bedrijfseconomie.
Aanpak is gericht op inhoud, methode, vaardigheden en fijne samenwerking.
verified badge
Effectief & productief (online)bijles door een ervaren eerstegraad scheikunde docent.

Jaren leservaring met doceren aan (voor)examenklassen havo & vwo en hoger onderwijs. Maar uiteraard ook de onderbouw.
Vanaf de eerste les inventariseren we jou nood en werken daarna al snel aan het inzichtelijk maken van de rode draad van het vak. We verstevigen de basisvaardigheden en jou aanpak voor het oplossen van complexere vragen/opdrachten (examens).

Diverse methodes: Chemie, Chemie Overal, Nova Max en ook module-onderwijs.
Leerstrategieen, Examentraining, Huiswerkbegeleiding.
verified badge
Hallo! Ik ben een recent afgestudeerde vwo-leerling die bijles geeft in natuurwetenschappen, wiskunde en taal aan de middelbare school. Dankzij mijn ervaring als huiswerkbegeleider voor basisschoolleerlingen en een stage van een week als onderwijsassistent bij ISK (Internationale Schakel Klas), heb ik een sterk begrip ontwikkeld van het ondersteunen van leerlingen op verschillende leerniveaus.

Ik help u graag met:

Wiskunde: Algebra, Pre-algebra, Meetkunde, integraalrekening, calculus
Wetenschap: Natuurkunde, biologie en scheikunde (organische chemie) worden stap voor stap uitgelegd.
Talen: Engels en Nederlands, met de nadruk op grammatica, woordenschat, schrijven en conversatie.
Of je nu hulp nodig hebt bij het onder de knie krijgen van moeilijke concepten, het voorbereiden op examens of het bijhouden van je huiswerk, ik pas mijn lessen aan op jouw behoeften en maak het leren zo boeiend mogelijk.

Lessen zijn zowel online als in persoon beschikbaar (afhankelijk van de locatie).

Hier worden alle niveaus behandeld: internationaal curriculum, VWO, MAVO, HAVO, basisschool, etc.
verified badge
Heb jij of heeft uw kind bijles nodig voor wiskunde of 1 van de economie vakken dan ben ik daar voor. Ik ben student economie aan de Erasmus universiteit Rotterdam, 21 jaar. Maar wil jij jouw kind op de basischool net dat stapje extra laten zetten dat kan ook.
verified badge
Ik bied persoonlijke bijles aan voor IB Wiskunde: Analyse & Benaderingen (SL) voor studenten in het IB Diploma-programma. Ik geef al drie jaar bijles en bied IB-ondersteuning, zowel online als in persoon. Ik focus op het creëren van een persoonlijke les die aansluit bij de individuele student en die theorie en praktijk op de juiste manier combineert.

Ik heb zelf het IB-diploma behaald met een 7 voor Wiskunde AA SL en een totaalscore van 39 punten. Ik woon in Rotterdam en ben beschikbaar voor zowel fysieke lessen in de buurt als online.

Wat ik aanbied:
Individuele lessen (online of in persoon)
Stapsgewijze begeleiding bij IB Math AA SL-onderwerpen
Examenvoorbereiding, oefeningen met oude examenvragen en strategieën voor beoordelingsschema's
Ondersteuning bij interne beoordelingen (IA) en studieplanning
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Quirijn