facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds december 2025
Leraar sinds december 2025
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Spaans voor iedereen. Ik kom uit Spanje en spreek 5 talen en leer er steeds meer. Ik weet hoe ik talen kan leren en lesgeven.
course price icon
Van 38 € /h
arrow icon
Wil je op vakantie naar Spanje of Zuid-Amerika en je als een echte local gedragen? Ik ben jij, ik heb een goed ontworpen framework en een ongewone manier om talen te leren. Als je wilt, kan ik dat met je delen, maar ik kan je ook helpen met alles wat je nodig hebt, van studeren voor een toets of examen tot gewoon het oefenen van de taal.
Locatie
location type icon
Online vanuit Zwitserland
Over
Ik heb te maken gehad met leraren die een hekel hadden aan lesgeven.

Ik houd ervan om dingen te vereenvoudigen en ter zake te komen.

Dingen makkelijker maken
Opleiding
Professionele technische graad in muzieklesgeven met de specialisatie piano.
Leservaring
Meer dan 10 jaar spelen en lesgeven.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Spaans
Catalaans
Nederlands
Vaardigheden
Spaans voor volwassenen
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Ik ben een professioneel pianiste en ben afgestudeerd aan het conservatorium van Catarroja in Valencia, Spanje. Ik speel niet alleen traditioneel piano, maar ben ook erg gepassioneerd door jazz, blues en andere genres. Ik heb opgetreden als solopianist, met kleine bezettingen, met bigbands en heb zelfs een videoclip opgenomen die viraal is gegaan.
Ik heb zelfs met grote namen gespeeld, zoals Igor Gruppman. En nu ben ik hier in Zürich, klaar om je te helpen je muzikale vaardigheden naar een hoger niveau te tillen.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
¡Hola a todos!

Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :)

Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en heb lesgegeven aan de Universidad Nacional de Salta in Argentinië. Ik heb ook een specifieke ELE-trainingscertificering behaald aan de Universidad Europea Madrid en ben gecertificeerd als DELE-examinator door het Instituto Cervantes.

Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon die altijd graag nieuwe dingen leert en zich continu blijft bijscholen. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is.

Ik kan een cursus op maat voor u samenstellen, afgestemd op uw kennis, behoeften, interesses en wensen. In meer dan 20 jaar lesgeven heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan studiemateriaal op maat voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben door Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd. Ik kan u dus garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren.

In de loop der jaren heb ik met een breed scala aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van absolute beginners tot gevorderden die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook bij de voorbereiding op de DELE-examens, wat ik in het verleden met uitstekende resultaten heb gedaan.

Ik ben dol op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Grammatica zal bij mij nooit een probleem zijn; bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en er plezier in zult hebben! :-D

Ik bespreek graag met u hoe u het beste vanaf nul kunt leren of uw Spaans in korte tijd kunt verbeteren.

Stuur mij gerust een berichtje :)

¡Hasta pronto!
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
Hallo! Mijn naam is Emilia en ik ben een ervaren taaldocent en vertaler van/naar het Bulgaars, Spaans, Engels en Nederlands. Mijn grootste passie zijn vreemde talen en die passie heb ik door de jaren heen aan veel van mijn studenten doorgegeven. Met meer dan 15 jaar leservaring, een grote dosis geduld en toewijding, en een groot aantal tevreden studenten, help ik je graag om Spaans te leren in je eigen tempo en op een manier die jou uitkomt. Welkom in mijn les :-) Met vriendelijke groet, Emilia
verified badge
Ik ben Laura, een Spaanse vrouw woonachtig in Den Haag. Sinds 2014 geef ik als privéleraar les en help ik middelbare scholieren met hun huiswerk en studiemethoden. Ik heb ervaring als taalleraar op verschillende scholen in Madrid (buitenschoolse activiteiten) voor kinderen tussen 3 en 10 jaar oud. Ik werk sinds 2019 als docent Spaans in verschillende landen en help talloze studenten hun spreek-, luister- en schrijfvaardigheid te verbeteren.

Ik heb Voeding en Diëtetiek (4 jaar bachelor) gestudeerd aan de Complutense Universiteit van Madrid. Later, en bepaald door mijn liefde voor talen, heb ik de BA in Taalkunde afgerond aan de Universiteit Leiden, na de specialisatie Hersenen en Cognitie, die zich richt op hoe taal en tweede taal leren op neuraal niveau werkt.

Afhankelijk van het doel is de leer- of lesmethode anders. Normaal gesproken maak ik de eerste dag kennis met de student en praten we over wat hij of zij verwacht en waar we meer aandacht aan moeten besteden. Van daaruit organiseer en structureer ik een leerplan om de gewenste doelen (luisteren, spreken, schrijven, etc) of niveau (A1, A2, B1, B2, C1, C2) te bereiken.
verified badge
Bij SpaansNed Leer je en praat je Spaans met mij "Aprende y habla español conmigo". Privé of groepslessen. Face to face lessen in de regio van Maastricht. Online lessen zijn uiteraard ook mogelijk.

Mijn moedertaal is Spaans en ik ben afgestudeerd docent Spaans ELE. Ik heb ruime ervaring met lesgeven en ik doe dat met enorm veel plezier.
Het belangrijkste voor mij om te beginnen is te weten wat het doel en het niveau van de student is. Daarna kiezen we samen een lesmethode.
Ik leer je alle vaardigheden op verschillende manieren (spelletjes, video's, boeken...) De les wordt nooit saai. We praten Spaans vanaf dag één. “Si hablas a una persona en una lengua que entiende, las palabras irán a su cabeza. Si le hablas en su propia lengua, las palabras irán a su corazón” - Nelson Mandela.
De lessen zijn bedoeld voor kinderen of volwassenen die Spaans willen leren als tweede of vreemde taal (vanaf niveau 0 tot C1)
verified badge
Ik help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen.
Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat
Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend.
Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis.
Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie.
Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.
verified badge
🇪🇸 Spreek vol zelfvertrouwen Spaans — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇪🇸

✨ Wil je Spaans leren op een leuke, praktische manier, met de nadruk op echte communicatie? Dan ben je hier aan het juiste adres!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en ervaren docent Spaans en ik begeleid je stap voor stap om vol zelfvertrouwen Spaans te spreken – of het nu voor reizen, werk, examens of alledaagse gesprekken is.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila, en ik heb al veel studenten geholpen hun potentieel in het Spaans te ontdekken met een communicatieve, positieve en persoonlijke aanpak.
💬 In mijn lessen spreken we vanaf dag één — je zult de taal op een natuurlijke en effectieve manier gaan gebruiken.

🧭 Kies je focus:
✈️ Spaans voor op reis
→ Leer essentiële zinnen, dagelijkse uitdrukkingen en culturele tips.
→ Wees er klaar voor om zonder taalbarrières van je reizen te genieten.
→ Spreek vol zelfvertrouwen in elk Spaanssprekend land!

💼 Spaans voor zakelijk gebruik
→ Verbeter je professionele communicatie in het Spaans.
→ Woordenschat voor vergaderingen, presentaties en e-mails.
→ Vergroot je zelfvertrouwen en professionaliteit in internationale omgevingen.

🎓 Examenvoorbereiding (DELE, SIELE, IB...)
→ Lessen gericht op exameninhoud en -strategie.
→ Oefentests, gerichte correcties en persoonlijke ondersteuning.
→ Verminder stress en ga vol zelfvertrouwen je examen in.

💬 Gespreksboost
→ Oefen met natuurlijk en vloeiend spreken.
→ Onderwerpen: cultuur, dagelijks leven, nieuws, reizen, meningen — u kiest!
→ Live correcties en tips om authentieker te klinken.

📚 Ook beschikbaar: Algemeen Spaans (A1–C2)
Gestructureerde grammatica en woordenschat gecombineerd met veel praktische spreekoefeningen.

🎁 SPECIALE BONUS
Zodra je je eerste les boekt, krijg je direct toegang tot een privéleslokaal met alle benodigde materialen:
Interactieve tools, woordenlijsten, grammatica-uitleg, oefeningen en leuke extra's helpen je om in je eigen tempo vooruit te komen.

✨ Laten we van jouw Spaanse leerreis een plezierige, praktische en echt effectieve ervaring maken!
////
Spreek vol zelfvertrouwen Spaans — Reizen | Werk | Examens | Gesprekken

✨ Wil je Spaans leren op een praktische, leuke en op realistische communicatie gerichte manier? Dan ben je hier aan het juiste adres!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en ervaren docent Spaans en ik zal je stap voor stap begeleiden om vol zelfvertrouwen Spaans te spreken – of het nu voor reizen, werk, examens of gewoon dagelijkse communicatie is.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila, en ik heb al veel studenten geholpen hun potentieel in het Spaans te ontwikkelen door middel van een communicatieve, positieve en persoonlijke aanpak.
💬 In mijn cursussen spreken we vanaf de eerste dag – je zult de taal op een natuurlijke en effectieve manier gaan gebruiken.

🧭 Kies je doel:
✈️ Spaans voor op reis
→ Leer essentiële zinnen, alledaagse uitdrukkingen en culturele tips.
→ Maak je klaar om zonder taalbarrières van je reizen te genieten.
→ Spreek vloeiend in elk Spaanstalig land!

💼 Professionele Spanjaard
→ Verbeter je professionele communicatie in het Spaans.
→ Woordenschat voor vergaderingen, presentaties en e-mails.
→ Vergroot je zelfvertrouwen en professionaliteit in een internationale omgeving.

🎓 Examenvoorbereiding (DELE, SIELE, IB...)
→ Cursussen gericht op exameninhoud en -strategieën.
→ Praktische tests, gepersonaliseerde correcties en individuele opvolging.
→ Verminder stress en ga vol zelfvertrouwen naar het examen.

💬 Gesprekslessen
→ Oefen met vloeiend en natuurlijk spreken.
→ Onderwerpen: cultuur, dagelijks leven, actualiteiten, reizen, meningen — u kiest!
→ Live correcties en tips om authentieker te klinken.

📚 Ook beschikbaar: Algemeen Spaans (A1–C2)
Gestructureerde cursussen die grammatica, woordenschat en intensieve communicatieve oefeningen combineren.

🎁 SPECIALE BONUS
Zodra je je eerste les boekt, krijg je direct toegang tot een privéleslokaal met al het benodigde materiaal:
Interactieve tools, woordenlijsten, grammatica-uitleg, oefeningen en leuke extra's om in je eigen tempo vooruit te komen.

✨ Maak van je Spaanse leerervaring een plezierige, praktische en echt effectieve ervaring!
verified badge
Ik ben sinds 2018 docent Spaans. Ik heb lesgegeven op een privéschool in Turkije en heb ook gewerkt voor het Cervantes Instituut in Istanbul. Momenteel werk ik voor het Cervantes Instituut in Brussel. Ik heb ervaring met alle leeftijden en beschik over veel lesmateriaal en hulpmiddelen die ik graag met je deel. Als je je Spaanse taalvaardigheid wilt verbeteren of het DELE-examen wilt afleggen, kan ik je ook helpen, aangezien ik examinator ben op alle niveaus. Mijn lessen zijn voornamelijk gericht op spreken. We geven af en toe uitleg over grammatica, maar het grootste deel van de tijd zullen we spreken om de geleerde stof te verbeteren.
verified badge
Hoi! Ik ben Tanja.
Ik ben geboren in Italië, maar heb de laatste twee jaar van mijn leven de wereld rondgereisd, voornamelijk in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten en Centraal-Azië, waar ik op afstand heb gereisd en gewerkt.

Ik ben een professionele docent met 7 jaar ervaring. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen en panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
Ik heb een taaldiploma, ben gecertificeerd in internationaal recht en ben taalcoach. Taalcoach betekent dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe je nieuwe talen leert!
Ik volg jouw hele leertraject nauwlettend, om het maximale uit jouw vaardigheden te halen!
Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik, na jaren studeren, polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn grootste passie is het leren van andere talen. Vanuit mijn ervaring kan ik veel van de problemen die gepaard gaan met het leren van een vreemde taal begrijpen. Mijn lessen zijn gebaseerd op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPSLESSEN mogelijk!
Tot snel! :-)
verified badge
Tijdens de les beantwoord ik graag al uw vragen, of ze nu over de Spaanse grammatica of cultuur gaan.
Laat me weten wat je huidige niveau Spaans is en waar je je op wilt richten. Als je een specifieke interesse hebt, deel die dan zodat we onze tijd samen optimaal kunnen benutten.
Ik help je ook graag met huiswerkopdrachten. Mijn doel is om je uit te dagen zonder je te overweldigen.

Boek gerust een proefles van 30 minuten om te kijken of mijn lesmethode bij u past.

De vermelde prijzen gelden voor een les voor één persoon.
verified badge
Ik woonde 5 jaar op de Canarische Eilanden en leerde er vloeiend Spaans spreken, schrijven en lezen.
Ik help je graag verder om hetzelfde te kunnen op een manier die veel vlotter en leuker is dan in een klaslokaal.
Want een taal kan je veel makkelijker leren in het land zelf. Ik leerde Arabisch in Dubai en Egypte op 1 jaar tijd. Terwijl ik Frans leerde in een klaslokaal op 14 jaar tijd.
verified badge
In the first lesson, I will ask you about yourself, your reason for taking English/Spanish lessons, and what you want to improve in. I will then introduce myself and explain my typical class structure. We will next spend 10 minutes on what I call a "warm-up", which involves presenting an image with an interesting story behind it and asking you to describe it and guess what's going on in the photo. I find this exercise especially useful for the first lesson because I consider it a more accurate way of assessing a student's strengths and weaknesses than standard small talk. After this, I choose a pre-prepared lesson suited to your level, goals, and interests, which is usually built around a short article excerpt and discussion questions. Throughout the class, I correct mistakes as much as possible without over-correcting, and suggest more advanced vocabulary and grammatical structures where possible. In the last 5 minutes, we will talk about your preferences and plan for future classes, and if you're open to it, I send homework. This is usually an article or video to reflect on and discuss in the next class, or a grammar topic to review with a few exercises, preparing you for a deeper reflection in the next class.
verified badge
Het Spaans wordt in veel landen gesproken en is de meest gesproken moedertaal ter wereld. Of het nu gaat om vakantie, school of de universiteit, ik kan je van alles leren, aangezien het ook mijn moedertaal is. Mijn lessen vinden uitsluitend online plaats en je kunt je eigen oefeningen meenemen of we zoeken samen oefeningen op internet.
verified badge
¡Hola! My name is Daniela and I am a Spanish teacher and musician from Costa Rica. A bit about me: I have been living in the Netherlands for almost 7 years. I have spent 3 of those years teaching Spanish mostly to Dutch people, but also to people from other nationalities. I am a professional musician as well who specialises in Latin-Caribbean Music, and that's why I like to always give my language lessons a cultural approach! As a teacher I have more than 8 years of experience teaching both music and Spanish, and I like to have a positive enforcement approach with my students, focusing on the process and looking at the individual needs of everybody! If you are curious and want to start learning Spanish, just leave me a message. ¡Vamos!
verified badge
Verbeter je Engels met een ervaren en TEFL-gecertificeerde docent!

Met een officieel TEFL-certificaat van 120 uur en meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven van Engels, heb ik gewerkt met kinderen, tieners en volwassenen. Ik heb studenten geholpen hun vaardigheden te ontwikkelen in een ondersteunende, boeiende en praktische leeromgeving.

Ik heb ook ervaring met het geven van interne trainingen in zakelijk Engels, waarbij ik professionals help hun communicatieve vaardigheden te verbeteren voor vergaderingen, presentaties, sollicitatiegesprekken, onderhandelingen en dagelijkse interacties op de werkvloer.

Wat kun je van mijn lessen verwachten?

Persoonlijk leren: lessen aangepast aan uw niveau, doelstellingen en tempo.
Examenvoorbereiding voor de officiële Cambridge-examens, IELTS en APTIS. Niveaus A2-C1.
Gespreksvaardigheden en spreekvloeiendheid: Bouw zelfvertrouwen op en communiceer natuurlijker.
Grammatica en woordenschat: Duidelijke uitleg en praktische oefeningen.
Zakelijk Engels: Verbeter uw professionele communicatie voor vergaderingen, presentaties, e-mails en sollicitatiegesprekken.
Engels voor kinderen en tieners: Boeiende activiteiten die leren leuk en effectief maken.
Praktisch Engels voor alledaags gebruik: leer de taal die je nodig hebt voor werk, studie, reizen en dagelijkse situaties.

Waarom zou je bij mij leren?

Mijn aanpak combineert ervaring, flexibiliteit en praktische communicatie. Ik geloof dat het leren van Engels een plezierige en motiverende ervaring moet zijn, waarbij je je op je gemak voelt om fouten te maken, vragen te stellen en in je eigen tempo vooruit te komen.

Alle lessen vinden online plaats, zodat u vanuit uw eigen huis kunt leren en Engels kunt inpassen in uw schema.

Laten we samenwerken om uw Engelse doelen te bereiken en u te helpen met zelfvertrouwen te communiceren!
message icon
Contacteer Gabriel
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
¡Hola a todos!

Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :)

Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en heb lesgegeven aan de Universidad Nacional de Salta in Argentinië. Ik heb ook een specifieke ELE-trainingscertificering behaald aan de Universidad Europea Madrid en ben gecertificeerd als DELE-examinator door het Instituto Cervantes.

Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon die altijd graag nieuwe dingen leert en zich continu blijft bijscholen. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is.

Ik kan een cursus op maat voor u samenstellen, afgestemd op uw kennis, behoeften, interesses en wensen. In meer dan 20 jaar lesgeven heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan studiemateriaal op maat voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben door Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd. Ik kan u dus garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren.

In de loop der jaren heb ik met een breed scala aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van absolute beginners tot gevorderden die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook bij de voorbereiding op de DELE-examens, wat ik in het verleden met uitstekende resultaten heb gedaan.

Ik ben dol op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Grammatica zal bij mij nooit een probleem zijn; bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en er plezier in zult hebben! :-D

Ik bespreek graag met u hoe u het beste vanaf nul kunt leren of uw Spaans in korte tijd kunt verbeteren.

Stuur mij gerust een berichtje :)

¡Hasta pronto!
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
Hallo! Mijn naam is Emilia en ik ben een ervaren taaldocent en vertaler van/naar het Bulgaars, Spaans, Engels en Nederlands. Mijn grootste passie zijn vreemde talen en die passie heb ik door de jaren heen aan veel van mijn studenten doorgegeven. Met meer dan 15 jaar leservaring, een grote dosis geduld en toewijding, en een groot aantal tevreden studenten, help ik je graag om Spaans te leren in je eigen tempo en op een manier die jou uitkomt. Welkom in mijn les :-) Met vriendelijke groet, Emilia
verified badge
Ik ben Laura, een Spaanse vrouw woonachtig in Den Haag. Sinds 2014 geef ik als privéleraar les en help ik middelbare scholieren met hun huiswerk en studiemethoden. Ik heb ervaring als taalleraar op verschillende scholen in Madrid (buitenschoolse activiteiten) voor kinderen tussen 3 en 10 jaar oud. Ik werk sinds 2019 als docent Spaans in verschillende landen en help talloze studenten hun spreek-, luister- en schrijfvaardigheid te verbeteren.

Ik heb Voeding en Diëtetiek (4 jaar bachelor) gestudeerd aan de Complutense Universiteit van Madrid. Later, en bepaald door mijn liefde voor talen, heb ik de BA in Taalkunde afgerond aan de Universiteit Leiden, na de specialisatie Hersenen en Cognitie, die zich richt op hoe taal en tweede taal leren op neuraal niveau werkt.

Afhankelijk van het doel is de leer- of lesmethode anders. Normaal gesproken maak ik de eerste dag kennis met de student en praten we over wat hij of zij verwacht en waar we meer aandacht aan moeten besteden. Van daaruit organiseer en structureer ik een leerplan om de gewenste doelen (luisteren, spreken, schrijven, etc) of niveau (A1, A2, B1, B2, C1, C2) te bereiken.
verified badge
Bij SpaansNed Leer je en praat je Spaans met mij "Aprende y habla español conmigo". Privé of groepslessen. Face to face lessen in de regio van Maastricht. Online lessen zijn uiteraard ook mogelijk.

Mijn moedertaal is Spaans en ik ben afgestudeerd docent Spaans ELE. Ik heb ruime ervaring met lesgeven en ik doe dat met enorm veel plezier.
Het belangrijkste voor mij om te beginnen is te weten wat het doel en het niveau van de student is. Daarna kiezen we samen een lesmethode.
Ik leer je alle vaardigheden op verschillende manieren (spelletjes, video's, boeken...) De les wordt nooit saai. We praten Spaans vanaf dag één. “Si hablas a una persona en una lengua que entiende, las palabras irán a su cabeza. Si le hablas en su propia lengua, las palabras irán a su corazón” - Nelson Mandela.
De lessen zijn bedoeld voor kinderen of volwassenen die Spaans willen leren als tweede of vreemde taal (vanaf niveau 0 tot C1)
verified badge
Ik help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen.
Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat
Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend.
Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis.
Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie.
Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.
verified badge
🇪🇸 Spreek vol zelfvertrouwen Spaans — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇪🇸

✨ Wil je Spaans leren op een leuke, praktische manier, met de nadruk op echte communicatie? Dan ben je hier aan het juiste adres!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en ervaren docent Spaans en ik begeleid je stap voor stap om vol zelfvertrouwen Spaans te spreken – of het nu voor reizen, werk, examens of alledaagse gesprekken is.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila, en ik heb al veel studenten geholpen hun potentieel in het Spaans te ontdekken met een communicatieve, positieve en persoonlijke aanpak.
💬 In mijn lessen spreken we vanaf dag één — je zult de taal op een natuurlijke en effectieve manier gaan gebruiken.

🧭 Kies je focus:
✈️ Spaans voor op reis
→ Leer essentiële zinnen, dagelijkse uitdrukkingen en culturele tips.
→ Wees er klaar voor om zonder taalbarrières van je reizen te genieten.
→ Spreek vol zelfvertrouwen in elk Spaanssprekend land!

💼 Spaans voor zakelijk gebruik
→ Verbeter je professionele communicatie in het Spaans.
→ Woordenschat voor vergaderingen, presentaties en e-mails.
→ Vergroot je zelfvertrouwen en professionaliteit in internationale omgevingen.

🎓 Examenvoorbereiding (DELE, SIELE, IB...)
→ Lessen gericht op exameninhoud en -strategie.
→ Oefentests, gerichte correcties en persoonlijke ondersteuning.
→ Verminder stress en ga vol zelfvertrouwen je examen in.

💬 Gespreksboost
→ Oefen met natuurlijk en vloeiend spreken.
→ Onderwerpen: cultuur, dagelijks leven, nieuws, reizen, meningen — u kiest!
→ Live correcties en tips om authentieker te klinken.

📚 Ook beschikbaar: Algemeen Spaans (A1–C2)
Gestructureerde grammatica en woordenschat gecombineerd met veel praktische spreekoefeningen.

🎁 SPECIALE BONUS
Zodra je je eerste les boekt, krijg je direct toegang tot een privéleslokaal met alle benodigde materialen:
Interactieve tools, woordenlijsten, grammatica-uitleg, oefeningen en leuke extra's helpen je om in je eigen tempo vooruit te komen.

✨ Laten we van jouw Spaanse leerreis een plezierige, praktische en echt effectieve ervaring maken!
////
Spreek vol zelfvertrouwen Spaans — Reizen | Werk | Examens | Gesprekken

✨ Wil je Spaans leren op een praktische, leuke en op realistische communicatie gerichte manier? Dan ben je hier aan het juiste adres!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en ervaren docent Spaans en ik zal je stap voor stap begeleiden om vol zelfvertrouwen Spaans te spreken – of het nu voor reizen, werk, examens of gewoon dagelijkse communicatie is.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila, en ik heb al veel studenten geholpen hun potentieel in het Spaans te ontwikkelen door middel van een communicatieve, positieve en persoonlijke aanpak.
💬 In mijn cursussen spreken we vanaf de eerste dag – je zult de taal op een natuurlijke en effectieve manier gaan gebruiken.

🧭 Kies je doel:
✈️ Spaans voor op reis
→ Leer essentiële zinnen, alledaagse uitdrukkingen en culturele tips.
→ Maak je klaar om zonder taalbarrières van je reizen te genieten.
→ Spreek vloeiend in elk Spaanstalig land!

💼 Professionele Spanjaard
→ Verbeter je professionele communicatie in het Spaans.
→ Woordenschat voor vergaderingen, presentaties en e-mails.
→ Vergroot je zelfvertrouwen en professionaliteit in een internationale omgeving.

🎓 Examenvoorbereiding (DELE, SIELE, IB...)
→ Cursussen gericht op exameninhoud en -strategieën.
→ Praktische tests, gepersonaliseerde correcties en individuele opvolging.
→ Verminder stress en ga vol zelfvertrouwen naar het examen.

💬 Gesprekslessen
→ Oefen met vloeiend en natuurlijk spreken.
→ Onderwerpen: cultuur, dagelijks leven, actualiteiten, reizen, meningen — u kiest!
→ Live correcties en tips om authentieker te klinken.

📚 Ook beschikbaar: Algemeen Spaans (A1–C2)
Gestructureerde cursussen die grammatica, woordenschat en intensieve communicatieve oefeningen combineren.

🎁 SPECIALE BONUS
Zodra je je eerste les boekt, krijg je direct toegang tot een privéleslokaal met al het benodigde materiaal:
Interactieve tools, woordenlijsten, grammatica-uitleg, oefeningen en leuke extra's om in je eigen tempo vooruit te komen.

✨ Maak van je Spaanse leerervaring een plezierige, praktische en echt effectieve ervaring!
verified badge
Ik ben sinds 2018 docent Spaans. Ik heb lesgegeven op een privéschool in Turkije en heb ook gewerkt voor het Cervantes Instituut in Istanbul. Momenteel werk ik voor het Cervantes Instituut in Brussel. Ik heb ervaring met alle leeftijden en beschik over veel lesmateriaal en hulpmiddelen die ik graag met je deel. Als je je Spaanse taalvaardigheid wilt verbeteren of het DELE-examen wilt afleggen, kan ik je ook helpen, aangezien ik examinator ben op alle niveaus. Mijn lessen zijn voornamelijk gericht op spreken. We geven af en toe uitleg over grammatica, maar het grootste deel van de tijd zullen we spreken om de geleerde stof te verbeteren.
verified badge
Hoi! Ik ben Tanja.
Ik ben geboren in Italië, maar heb de laatste twee jaar van mijn leven de wereld rondgereisd, voornamelijk in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten en Centraal-Azië, waar ik op afstand heb gereisd en gewerkt.

Ik ben een professionele docent met 7 jaar ervaring. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen en panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
Ik heb een taaldiploma, ben gecertificeerd in internationaal recht en ben taalcoach. Taalcoach betekent dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe je nieuwe talen leert!
Ik volg jouw hele leertraject nauwlettend, om het maximale uit jouw vaardigheden te halen!
Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik, na jaren studeren, polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn grootste passie is het leren van andere talen. Vanuit mijn ervaring kan ik veel van de problemen die gepaard gaan met het leren van een vreemde taal begrijpen. Mijn lessen zijn gebaseerd op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPSLESSEN mogelijk!
Tot snel! :-)
verified badge
Tijdens de les beantwoord ik graag al uw vragen, of ze nu over de Spaanse grammatica of cultuur gaan.
Laat me weten wat je huidige niveau Spaans is en waar je je op wilt richten. Als je een specifieke interesse hebt, deel die dan zodat we onze tijd samen optimaal kunnen benutten.
Ik help je ook graag met huiswerkopdrachten. Mijn doel is om je uit te dagen zonder je te overweldigen.

Boek gerust een proefles van 30 minuten om te kijken of mijn lesmethode bij u past.

De vermelde prijzen gelden voor een les voor één persoon.
verified badge
Ik woonde 5 jaar op de Canarische Eilanden en leerde er vloeiend Spaans spreken, schrijven en lezen.
Ik help je graag verder om hetzelfde te kunnen op een manier die veel vlotter en leuker is dan in een klaslokaal.
Want een taal kan je veel makkelijker leren in het land zelf. Ik leerde Arabisch in Dubai en Egypte op 1 jaar tijd. Terwijl ik Frans leerde in een klaslokaal op 14 jaar tijd.
verified badge
In the first lesson, I will ask you about yourself, your reason for taking English/Spanish lessons, and what you want to improve in. I will then introduce myself and explain my typical class structure. We will next spend 10 minutes on what I call a "warm-up", which involves presenting an image with an interesting story behind it and asking you to describe it and guess what's going on in the photo. I find this exercise especially useful for the first lesson because I consider it a more accurate way of assessing a student's strengths and weaknesses than standard small talk. After this, I choose a pre-prepared lesson suited to your level, goals, and interests, which is usually built around a short article excerpt and discussion questions. Throughout the class, I correct mistakes as much as possible without over-correcting, and suggest more advanced vocabulary and grammatical structures where possible. In the last 5 minutes, we will talk about your preferences and plan for future classes, and if you're open to it, I send homework. This is usually an article or video to reflect on and discuss in the next class, or a grammar topic to review with a few exercises, preparing you for a deeper reflection in the next class.
verified badge
Het Spaans wordt in veel landen gesproken en is de meest gesproken moedertaal ter wereld. Of het nu gaat om vakantie, school of de universiteit, ik kan je van alles leren, aangezien het ook mijn moedertaal is. Mijn lessen vinden uitsluitend online plaats en je kunt je eigen oefeningen meenemen of we zoeken samen oefeningen op internet.
verified badge
¡Hola! My name is Daniela and I am a Spanish teacher and musician from Costa Rica. A bit about me: I have been living in the Netherlands for almost 7 years. I have spent 3 of those years teaching Spanish mostly to Dutch people, but also to people from other nationalities. I am a professional musician as well who specialises in Latin-Caribbean Music, and that's why I like to always give my language lessons a cultural approach! As a teacher I have more than 8 years of experience teaching both music and Spanish, and I like to have a positive enforcement approach with my students, focusing on the process and looking at the individual needs of everybody! If you are curious and want to start learning Spanish, just leave me a message. ¡Vamos!
verified badge
Verbeter je Engels met een ervaren en TEFL-gecertificeerde docent!

Met een officieel TEFL-certificaat van 120 uur en meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven van Engels, heb ik gewerkt met kinderen, tieners en volwassenen. Ik heb studenten geholpen hun vaardigheden te ontwikkelen in een ondersteunende, boeiende en praktische leeromgeving.

Ik heb ook ervaring met het geven van interne trainingen in zakelijk Engels, waarbij ik professionals help hun communicatieve vaardigheden te verbeteren voor vergaderingen, presentaties, sollicitatiegesprekken, onderhandelingen en dagelijkse interacties op de werkvloer.

Wat kun je van mijn lessen verwachten?

Persoonlijk leren: lessen aangepast aan uw niveau, doelstellingen en tempo.
Examenvoorbereiding voor de officiële Cambridge-examens, IELTS en APTIS. Niveaus A2-C1.
Gespreksvaardigheden en spreekvloeiendheid: Bouw zelfvertrouwen op en communiceer natuurlijker.
Grammatica en woordenschat: Duidelijke uitleg en praktische oefeningen.
Zakelijk Engels: Verbeter uw professionele communicatie voor vergaderingen, presentaties, e-mails en sollicitatiegesprekken.
Engels voor kinderen en tieners: Boeiende activiteiten die leren leuk en effectief maken.
Praktisch Engels voor alledaags gebruik: leer de taal die je nodig hebt voor werk, studie, reizen en dagelijkse situaties.

Waarom zou je bij mij leren?

Mijn aanpak combineert ervaring, flexibiliteit en praktische communicatie. Ik geloof dat het leren van Engels een plezierige en motiverende ervaring moet zijn, waarbij je je op je gemak voelt om fouten te maken, vragen te stellen en in je eigen tempo vooruit te komen.

Alle lessen vinden online plaats, zodat u vanuit uw eigen huis kunt leren en Engels kunt inpassen in uw schema.

Laten we samenwerken om uw Engelse doelen te bereiken en u te helpen met zelfvertrouwen te communiceren!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Gabriel