Petra
Betrouwbare leraar
FavouritesMarkeer als favoriet
FavouritesMarkeer als favoriet
van40.00EUR/ u

Leer Frans in een ontspannen sfeer op de manier die jou past

Frans voor de vakantie, werk, emigratie of gewoon voor het plezier om het beter onder de knie te krijgen... We dompelen ons onder in deze mooie taal in mijn studio in de tuin. In overleg bepalen we het leerdoel en de werkwijze die het beste bij je past.

Extra informatie

Neem, als je ze hebt, eerder gebruikte methodes mee.

Locatie

Op een locatie gekozen door de leraar : Laan van Nieuw Oosteinde, Voorburg, Nederland

|
Use ⊞+wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Frans als tweede taal, Frans voor volwassenen
Leeftijd:
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands, Frans, Italiaans, Engels

Over

Plezier hebben in wat je doet en dus ook in het leren van een vreemde taal staat voor mij voorop. Ik vind 't belangrijk om je te leren kennen zodat ik je datgene kan leren wat je ook echt nodig hebt en interessant vind. De lessen pas ik zoveel mogelijk aan op de leerling, maar als je liever op basis van een bestaande lesmethode wilt leren, dan kan dat ook.

Opleiding

Franse taal en letterkunde aan de Universiteit Groningen en Hogeschool Rotterdam. In 2002 ben ik een opleiding tot loopbaanbegeleider gaan volgen. Ik heb het frans als werk weer opgepakt in de Covid-tijd.

Leservaring

Ik heb een aantal franse films vertaald toen ik voor een filmondertitelingsbedrijf werkte in de vorige eeuw. Daarnaast heb ik ook franse lessen in de avonduren gegeven.

Beoordelingen (9)

Vorige week de eerste kennismaking gehad. Positief en enthousiast erover. Ik zie uit naar les 2.
Goede begeleiding in een plezierige sfeer. Volledig toespitst op de wensen van de student.
Liza vond het heel leuk 👍🏼
Petra helpt mij met mijn Frans op een leuke en ontspannen manier.Ze speelt in op mijn niveau en legt duidelijk uit hoe de Franse taal werkt (bv met grammatica).
De les wordt gegeven op plezierige, informele wijze, maar 'to the point'. Dit sprak mij erg aan.
...

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Petra snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3              
4  Maandag om 4:00  Dinsdag om 4:00  Woensdag om 4:00  Donderdag om 4:00      
5  Maandag om 5:00  Dinsdag om 5:00  Woensdag om 5:00  Donderdag om 5:00      
6  Maandag om 6:00  Dinsdag om 6:00  Woensdag om 6:00  Donderdag om 6:00      
7  Maandag om 7:00  Dinsdag om 7:00  Woensdag om 7:00  Donderdag om 7:00      
8  Maandag om 8:00  Dinsdag om 8:00  Woensdag om 8:00  Donderdag om 8:00      
9  Maandag om 9:00  Dinsdag om 9:00  Woensdag om 9:00  Donderdag om 9:00      
10  Maandag om 10:00  Dinsdag om 10:00  Woensdag om 10:00  Donderdag om 10:00      
11  Maandag om 11:00  Dinsdag om 11:00  Woensdag om 11:00  Donderdag om 11:00      
12  Maandag om 12:00  Dinsdag om 12:00  Woensdag om 12:00  Donderdag om 12:00      
13  Maandag om 13:00  Dinsdag om 13:00  Woensdag om 13:00  Donderdag om 13:00      
14              
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 40€Bij de leraar thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds maart 2020
  • 3 herhaalleerlingen
  • Geverifieerd telefoonnummer

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3              
4  Maandag om 4:00  Dinsdag om 4:00  Woensdag om 4:00  Donderdag om 4:00      
5  Maandag om 5:00  Dinsdag om 5:00  Woensdag om 5:00  Donderdag om 5:00      
6  Maandag om 6:00  Dinsdag om 6:00  Woensdag om 6:00  Donderdag om 6:00      
7  Maandag om 7:00  Dinsdag om 7:00  Woensdag om 7:00  Donderdag om 7:00      
8  Maandag om 8:00  Dinsdag om 8:00  Woensdag om 8:00  Donderdag om 8:00      
9  Maandag om 9:00  Dinsdag om 9:00  Woensdag om 9:00  Donderdag om 9:00      
10  Maandag om 10:00  Dinsdag om 10:00  Woensdag om 10:00  Donderdag om 10:00      
11  Maandag om 11:00  Dinsdag om 11:00  Woensdag om 11:00  Donderdag om 11:00      
12  Maandag om 12:00  Dinsdag om 12:00  Woensdag om 12:00  Donderdag om 12:00      
13  Maandag om 13:00  Dinsdag om 13:00  Woensdag om 13:00  Donderdag om 13:00      
14              
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 40€Bij de leraar thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier


Louis
Frans lessen (Mondeling en Schriftelijk) "Beheers het Frans met Persoonlijke en Dynamische Cursussen"
Als Franstalige student die is ontstaan door de Franse taal en cultuur, ben ik ervan overtuigd dat ik boeiende en inspirerende minder kan aanbieden. Mijn hoog niveau van Frans en mijn betrouwbaarheid in het Nederlands stellen me in staat om een unieke leerervaring te creëren voor mijn studenten. Ik ben altijd gefascineerd geweest door de nuances van de Franse taal, van grammatica tot rijk vocabulaire, en ik kijk vanuit deze passie met jullie te delen. Mijn belangrijkste doel is om Frans toegankelijk te leren, interactief en leuk te maken. Mijn pedagogische aanpak legt de nadruk op schrijven, lezen, luisteren en vooral mondelinge expressie. Dankzij mijn betrouwbaarheid in het Nederlands kan ik een sterke verbinding met jullie opbouw en het begrip van Franse concepten volgen. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verfijnen, ik pas me aan jouw individuele behoefte aan om je snel vooruit te helpen.

Romanie
Bijles Latijn, Frans en Nederlands voor lagere school, 1ste en 2de graad middelbaar studenten
Hallo, bent u om zoek naar iemand om uw zoon/dochter extra uitleg te geven over de leerstof van de lagere school, 1ste of 2de graad middelbaar onderwijs? Dan help ik graag! Ik ben een enthousiaste 17-jarige die uw kind heel graag zou bijstaan in zijn/haar studies. Door mijn richting clil-latwetwisk6 kan ik veel diverse vakken geven. Zowel online als op locatie help ik graag. Stuur gerust een berichtje voor meer informatie! Met vriendelijke groeten, Romanie

Marie
Bijlessen Frans : Vaardigheden, bootcamp Grammatica of zakelijk Frans
Heb je ondersteuning nodig voor Frans? Heb je moeite met het begrijpen of het lezen? Wil je je spreek- of schrijfvaardigheden verbeteren, dan ben je bij de juiste persoon. Ook het zakelijke Frans is mijn stokpaardje. Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met het geven van motiverende Franse lessen op elk niveau. Gezien ik native speaker ben, is het mijn wens om je motivatie en je kennis van de taal van Molière te verbeteren. Neem gerust vrijblijvend contact op en stuur mij een mailtje met je vraag.

Lucie
Franse les (ONLINE) - Franse cursus (ONLINE)
NL - Hallo, ik ben Lucie en ik help je graag om Frans te leren, of het nu helemaal opnieuw is of om je te helpen verbeteren. Ik vind het heerlijk om mijn studenten te laten spreken, omdat ik er sterk van overtuigd ben dat oefenen de sleutel is om een taal te leren en je kennis te verbeteren. Ik structureer mijn lessen altijd volgens onderwerpen op basis van dagelijkse situaties (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, winkelen/boodschappen doen, naar de dokter gaan, beroepstaal, enz.). We nemen de grammatica, woordenschat en uitspraak door. Als je halfgevorderd bent, doen we ook enkele lessen over begrijpend lezen. We brengen zowel de grammatica als de woordenschat in de praktijk. En hey, ik kan in het Engels lesgeven als je wilt! FR - Hallo, ik ben Lucie en ik zou je graag helpen om Frans te leren, of het nu van nul is of om je kennis te verbeteren. Ik hou ervan mijn studenten aan het praten te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van kennis. Tijdens de eerste les zullen we zowel je doelen als je niveau bespreken, zodat ik een les voor je kan maken. Ik structureer mijn lessen altijd volgens thema's die gebaseerd zijn op het echte leven (hoe ik me voor kan stellen, hoe ik een afspraak kan maken, boodschappen doen, naar de dokter gaan, Frans op het werk, enz.). We zullen samen grammatica, woordenschat en uitspraak bekijken. Als je een halfgevorderde bent, zullen we ook tekstlessen geven. We gaan zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. De lessen vinden plaats via Zoom of Google Meet. Voordat u een les boekt, dient u mij een bericht te sturen om de beschikbaarheid te bevestigen.

Marcel
Voor gemotiveerde studenten die Frans willen leren met een glimlach ;-)
Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.

Sandhya
Franse lessen voor volwassenen (niveau A1 - C1), privé- en groepslessen
Ik creëer een leerervaring (inhoud en tempo) aangepast aan uw behoeften: vloeiend spreken, DELF / DALF-testvoorbereiding, of gewoon om gesprekken te voeren om te helpen bij reizen of verhuizen. We kunnen onze lessen volgen in een ontspannen sfeer en genieten van verschillende aspecten van het leren van een taal. Het gaat niet alleen om het onthouden van complexe vervoegingen! Ik werk met verschillende online bronnen, die allemaal na de les met je worden gedeeld. Voor structuur en om voortgang te meten werk ik ook met bepaalde boeken afhankelijk van het niveau en de behoefte. Tenzij je je op specifieke vaardigheden wilt concentreren, probeer ik tijdens de sessie spreken, luisteren en lezen op te nemen, terwijl schrijfoefeningen als huiswerk worden gegeven. Grammaticapunten worden behandeld als en wanneer ze naar voren komen.

Elfriede
Leer de prachtige Franse taal en cultuur kennen in al zijn facetten!
Frans is natuurlijk een prachtige, zangerige taal. Wie wil die niet leren? Ik help je daar graag mee. We gaan in ons hoofd alvast op reis naar Frankrijk en oefenen de situaties die je daar tegen zult komen. Afhankelijk van jouw doelen en jouw niveau, kunnen we alle kanten op. Wil je nu eindelijk in de vakantie een gesprek met de lokale bevolking kunnen voeren? Dan werken we daaraan. Heb je een huis in Frankrijk en wil je met alle klusjesmannen kunnen praten, dan gaan we daarmee aan de slag. En doe je veel zaken met Franstalige landen, dan kiezen we een methode zakelijk Frans en gaan we oefenen met de situaties waarin je de taal nodig hebt. Kortom, we kunnen alle kanten op! Omdat het Frans zo'n zangerige taal is en de uitspraak soms moeilijk is, werk ik graag met chansons. Door mee te zingen leer je de uitspraak vanzelf en de tekst van de liederen kunnen de basis zijn voor een grammaticaal onderwerp of een sociaal onderwerp om over te spreken. Ook werk ik aan een cursus met het chanson als basis. Ik vertel je hier graag meer over.

Susan
PRAKTISCH FRANS / Nous allons pratiquer le français
*Het is universeel:   -Spreken is moeilijker dan lezen of verstaan   -Regels en structuren zijn gemakkelijker te leren dan toe te passen  -Taalcodes van onze moedertaal blijven ons ook beïnvloeden  
 *WAT IK TE BIEDEN HEB: -Aandacht voor de specifieke normen van het huidige Frans:   sleutelzinnen, zinswendingen, woordvolgorde, formuleringen, register van de taal, gebruik van specifieke grammaticale items, idioom, intonatie, uitspraak, andere tips en trucs   -Interactieve training gericht op realistische contexten en onderwerpen waar jij je voor interesseert.  -Authentiek cursusmateriaal (media, video's, pers, films, liedjes, etc.)  -Continu feedback   -Hulp bij specifieke doelstellingen:   Digitale communicatie (persoonlijk en professioneel)   Franse vaktaal m.b.t. administratie of juridische zaken, bankzaken en onroerend goed Examen, vertalingen, tekstredactie 

Laurie
Cours en ligne. Professeur de FLE diplômée, la technologie au service de l'apprentissage.
LES TECHNOLOGIES AU SERVICE DE L'APPRENTISSAGE. Bonjour, Je m'appelle Laurie et je suis professeur de FLE indépendante, diplômée en Langues and Littératures françaises et romanes depuis 2012. Een ervaring die je kunt ervaren in het leven (à l'étranger et en Belgique). J'ai créé LangMethode, méthode d'apprentissage pour les cours en ligne. Je prépare les élèves aux examens DELF, DALF, TCF, FIDE, examen d'admission, enz. depuis plusieurs années. Le cours inclut: -Le matériel (artikelen, video's, oefeningen à partir d'images et de textes, théorie grammaticale, liens vers les exercices…). J'utilise google doc, l'idéal est donc d'avoir une adresse gmail pour pouvoir y accéder. -La correctie van oefeningen en auteurs van cours (les uitdrukkingen écrites sont corrigées en dehors du cours, ou avec l'élève, en fonction de ses besoins). -L'accès à une applicatie (gratuitement) pour étudier le vocabulaire sur votre smartphone. -Une fiche de vocabulaire - prononciation - grammaire / conjugaison, envoyée après chaque cours. -Si nécessaire, un enregistrement du vocabulaire (pour les débutants). -La réalisation d'exercices en ligne et de tests à partir des fiches de vocabulaires envoyées. -De la motivatie, des rires, de la bonne humeur :-) Ma méthode: -Elle est basée sur l'oral. -Pour la grammaire, gebruik een methode voor het automatiseren van orale structuren. -Nous travaillons la prononciation avec la méthode verbotonal (exercices pour poser sa voix, pour la rythmique, etc.). Je te ferai même peut-être chanter! :-) -Tout passe par l'oral avant de passer par l'écrit mais je m'adapte évidemment aux besoins des élèves. -Le cours est un peu différent pour les enfants et adolescents: j'utilise des jeux interactifs et des cartes via la webcam. Een bientôt! Laurie NB: Mogelijkheid tot facturering voor lesgevers en ondernemers.

Bernard
Bijlessen Frans met methode die vanaf de basis opbouwt
Is de Franse taal je struikelblok? Dan wil ik jouw ezelsbrug zijn! Ik ben niet alleen leraar Frans, maar ook geboren in Frankrijk. Als native speaker kan ik iedereen van jong tot oud helpen de Franse taal te beheersen. Zowel huiswerkbegeleiding als voorbereiding op examens, sollicitaties of werkgerelateerde problemen, verbeteren van de uitspraak, het taalbegrip en de uitbreiding van de woordenschat. Aarzel niet om mij een e-mail te sturen!

Joke
Frans examentraining, bijles, conversatie, grammatica
Ik ben eerstegraads docente Frans en heb jarenlange ervaring in het begeleiden van leerlingen op alle niveaus. Ik geef ondersteunende lessen conversatie en grammatica, zowel voor scholieren als voor volwassenen. U kunt bij mij Frans leren in kleine groepen of privé.

Robert
Frans leren met een franstalige docent, 7 dagen op 7
Hallo aan jullie allemaal ! Ik heet u welkom op mijn profiel. Jij wilt graag Frans leren en ik wil jou ook graag Frans leren. Gelukkig is Frans mijn moedertaal. Ik woon in Brussel waar ik veel cursussen Frans heb gegeven aan Franstaligen en ook aan niet-Franstaligen in het kader van FLE (Frans als vreemde taal), meestal face-to-face en ook een beetje afstandsonderwijs. Ik wil het gebruik van afstandsonderwijs uitbreiden. Vandaar mijn aanwezigheid op deze site. Mijn grootste wens is om u te helpen zoveel mogelijk vooruitgang te boeken in het Frans. Daartoe maak ik gebruik van een oordeelkundige combinatie van mondelinge en schriftelijke uitwisselingen. Ik maak gebruik van deze gesprekken om grammaticale begrippen te introduceren en je woordenschat uit te breiden. Dit alles in een leuke en vriendelijke sfeer! Je zult je veel in het Frans moeten uitdrukken, want mijn niveau van het Nederlands is gemiddeld. In feite spreek ik het in een "normaal" tempo, maar met een beperktere woordenschat en uitdrukkingen dan de uwe. Dit kan in het begin een beetje frustrerend lijken, maar het is een echt voordeel voor u, omdat het u dwingt om u zo veel mogelijk in het Frans uit te drukken! Het is allemaal in uw voordeel! Neem zo snel mogelijk contact met me op, zodat we een vruchtbare samenwerking kunnen beginnen.

Chaima
Wiskunde, natuurkunde, scheikunde, Franse en Spaanse lessen
Ik ben een wiskundestudent aan de VU Amsterdam en ik bied hulp bij wiskunde, scheikunde, natuurkunde, Spaans (mijn moedertaal), Engels en Frans. De lessen kunnen persoonlijk bij u thuis of online worden gegeven, afhankelijk van uw behoeften. Ik ben flexibel en kan me aanpassen aan verschillende lesmethoden, met als uiteindelijk doel een grondig en volledig begrip van de onderwerpen te bereiken. De gebruikte methodologie zal worden afgestemd op individuele voorkeuren, waardoor een vertrouwensrelatie en welzijn wordt opgebouwd. Regelmatige monitoring en follow-up zullen worden geïmplementeerd om een constant tempo te behouden en kennisverwerving te optimaliseren. De afgelopen vijf jaar heb ik als privéleraar gewerkt voor een bureau in Brussel, waar ik zowel persoonlijke als online bijles gaf. Deze ervaring heeft me geduld en consistentie geleerd. Ik ben toegewijd om anderen te helpen en streef ernaar om hun perspectieven te overwegen om de meest geschikte oplossingen voor alle betrokkenen te vinden.

Amélie
Cursussen in het Frans, Nederlands, Engels, wiskunde, geschiedenis, internationale betrekkingen, recht, wetenschap en aardrijkskunde.
Ik ben een Belgische (Vlaamse) en Franse student die onlangs een master Internationaal Recht aan de Universiteit van Amsterdam heeft afgerond. Ik voltooide mijn bachelor Internationale Betrekkingen aan de Universiteit van Genève (magna cum laude) en bracht ook zes maanden op uitwisseling door aan UCSB (University of California, Santa Barbara). Daarnaast ging ik voor mijn middelbare school naar een internationale middelbare school in Frankrijk, waar ik me specialiseerde in wetenschappen en een score van 18/20 behaalde op het laatste wetenschappelijke baccalaureaat. De lessen op deze school werden gegeven in het Frans, Engels, Nederlands en Spaans. Hier is een overzicht van mijn eerdere bijleservaring: 2021/2022: Ik werkte bij "bijlesthuis", een Nederlandse bijlesinstelling, waar ik voornamelijk Frans, Nederlands en Engels onderwees aan volwassen leerlingen die hun taalvaardigheid wilden verbeteren. In diezelfde periode heb ik via Apprentus ook lessen gegeven aan andere studenten. 2021: Via Apprentus en andere websites heb ik verschillende jongere leerlingen (5-15 jaar) in Bern en Genève geholpen om hun vaardigheden in vakken als wiskunde en Frans te verbeteren. 2017/2020: Ik werkte drie jaar bij een bijlesinstelling in Genève, ARA genaamd, waar ik voornamelijk Frans, wiskunde en Engels onderwees. Gedurende deze tijd heb ik ook twee jaar gewerkt op een privéschool genaamd Florimont, waar ik leerlingen van 11-16 jaar ondersteunde bij verschillende vakken door hen te helpen met hun huiswerk. Ik kan Frans, Nederlands en Engels onderwijzen, en ik geniet enorm van het lesgeven en het helpen van studenten bij hun vooruitgang en het verwerven van nieuwe vaardigheden. Als persoon ben ik flexibel, rustig en positief. Ik ben verheugd je te ontmoeten en kijk ernaar uit om met je samen te werken! Amelie

Laura
Frans bijles door een gekwalificeerde leraar
Hallo ! Ik ben drie jaar docent Frans geweest op een middelbare school. Gepassioneerd door talen help ik graag anderen te leren. Ik heb meerdere jaren ervaring in privélessen met jongeren en volwassenen. Voor de FLE-cursussen probeer ik tijdens de cursus alleen Frans te spreken. De voortgang is dus sneller. Ik wissel "klassieke" grammaticalessen af met leuke activiteiten. Voor de allerkleinsten of degenen die dat wensen, kan de cursus worden gebaseerd op games. De cursus past zich aan de interesses van de student aan en wordt op maat gemaakt, afhankelijk van zijn behoeften en leeftijd.