facebook
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van48.00EUR/ h

Duits leren in Utrecht - individuele en effectieve lessen Duits met een gekwalificeerde docent Duits

Ik herken het potentieel in elk van mijn studenten. Met mijn communicatieve onderwijsaanpak heb ik mijn studenten altijd kunnen helpen betere cijfers te halen en/of een examen te halen. Sinds ik in 2018 als privédocent ben begonnen, zijn de prestaties van mijn studenten en het behalen van taalexamens (A1 tot C2) het beste bewijs dat mijn onderwijsconcept werkt.
Ik volg een holistische filosofie in mijn werk als docent Duits. Ik ben ervan overtuigd dat elke student individuele behoeften en leerstijlen heeft waarmee rekening moet worden gehouden. Mijn lessen zijn altijd gericht op het leerdoel van elke individuele klant. Ik hecht veel belang aan een communicatieve aanpak die het praktische gebruik van de taal benadrukt. Mijn doel is om mijn studenten het vermogen te geven om zich authentiek en zelfverzekerd uit te drukken in het Duits, zowel in het dagelijks leven als in professionele situaties. Daarbij integreer ik culturele aspecten om een alomvattend begrip van de Duitse taal en cultuur te bevorderen. Door actieve deelname, kritisch denken en individuele aandacht streef ik ernaar om het volledige potentieel van elke student te realiseren en hen te begeleiden op hun weg naar taalsucces.
Als het niet leuk is, leer je het niet. Daarom is mijn filosofie: plezier hebben tijdens het leren van Duits is het allerbelangrijkste!
Neem vandaag nog contact met me op en laten we samen leren.

Locatie

Op een locatie gekozen door de leraar : Utrecht, Netherlands
Les via webcam

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Duits voor volwassenen
Leeftijd:
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Duits, Engels, Nederlands

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Karen snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  Maandag om 4:00
  Dinsdag om 4:00
  Woensdag om 4:00
  Donderdag om 4:00
  Vrijdag om 4:00
  Zaterdag om 4:00
  Zondag om 4:00
5
  Maandag om 5:00
  Dinsdag om 5:00
  Woensdag om 5:00
  Donderdag om 5:00
  Vrijdag om 5:00
  Zaterdag om 5:00
  Zondag om 5:00
6
  Maandag om 6:00
  Dinsdag om 6:00
  Woensdag om 6:00
  Donderdag om 6:00
  Vrijdag om 6:00
  Zaterdag om 6:00
  Zondag om 6:00
7
  Maandag om 7:00
  Dinsdag om 7:00
  Woensdag om 7:00
  Donderdag om 7:00
  Vrijdag om 7:00
  Zaterdag om 7:00
  Zondag om 7:00
8
  Maandag om 8:00
  Dinsdag om 8:00
  Woensdag om 8:00
  Donderdag om 8:00
  Vrijdag om 8:00
  Zaterdag om 8:00
  Zondag om 8:00
9
  Maandag om 9:00
  Dinsdag om 9:00
  Woensdag om 9:00
  Donderdag om 9:00
  Vrijdag om 9:00
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  Maandag om 10:00
  Dinsdag om 10:00
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  Vrijdag om 10:00
  Zaterdag om 10:00
  Zondag om 10:00
11
  
  
  
  
  
  
  
12
  
  
  
  
  
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 48€Bij de leraar thuis
van 48€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds augustus 2024

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  Maandag om 4:00
  Dinsdag om 4:00
  Woensdag om 4:00
  Donderdag om 4:00
  Vrijdag om 4:00
  Zaterdag om 4:00
  Zondag om 4:00
5
  Maandag om 5:00
  Dinsdag om 5:00
  Woensdag om 5:00
  Donderdag om 5:00
  Vrijdag om 5:00
  Zaterdag om 5:00
  Zondag om 5:00
6
  Maandag om 6:00
  Dinsdag om 6:00
  Woensdag om 6:00
  Donderdag om 6:00
  Vrijdag om 6:00
  Zaterdag om 6:00
  Zondag om 6:00
7
  Maandag om 7:00
  Dinsdag om 7:00
  Woensdag om 7:00
  Donderdag om 7:00
  Vrijdag om 7:00
  Zaterdag om 7:00
  Zondag om 7:00
8
  Maandag om 8:00
  Dinsdag om 8:00
  Woensdag om 8:00
  Donderdag om 8:00
  Vrijdag om 8:00
  Zaterdag om 8:00
  Zondag om 8:00
9
  Maandag om 9:00
  Dinsdag om 9:00
  Woensdag om 9:00
  Donderdag om 9:00
  Vrijdag om 9:00
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  Maandag om 10:00
  Dinsdag om 10:00
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  Vrijdag om 10:00
  Zaterdag om 10:00
  Zondag om 10:00
11
  
  
  
  
  
  
  
12
  
  
  
  
  
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 48€Bij de leraar thuis
van 48€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier

Privélessen

Catharina
Bijles in het Nederlands, Engels, Frans en Duits, volledig gecertificeerd TESOL/TEFL
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL * Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt. * Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen. * Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan. * Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op. Enkele recensies: Chevaan: Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen. Brian: Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd. Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren. Afeisha: Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren. Egle: Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.

Georgette
Duits , Engels, Frans en Spaans voor beginnelingen, gemiddeld en gevorderden
Ik help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen. Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend. Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis. Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie. Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.

Richelle
Duits voor gevorderden - lezen, luisteren, schrijven, spreken, vocabulaire en grammatica
Moet of wil je Duits leren? Als ervaren Duits docent, met opleiding in NL en Duitsland en woon-/leefervaring in Duitsland kan ik je hiermee uitstekend helpen! In de eerste les zullen wij jouw wensen en doelen bespreken en aan de hand hiervan kan en wil ik mijn lessen aanpassen. Dit zodat je echt hetgeen leert wat jij moet en wilt leren; wij focussen ons dus op dat wat jij nodig hebt :)

Monique
Taallessen en bijlessen Engels, Duits en NT2 (Nederlands voor anderstaligen)
Ik bied daar waar nodig extra begeleiding en passende ondersteuning op het gebied van met name de Engelse taal, maar ook Duits of NT2 behoort tot de mogelijkheden. Alle lessen betreffen lessen op maat. Bijlessen/Taallessen Engels/Duits en NT2 op alle niveaus, tevens kinderen/jong volwassenen met leerproblemen (dyslexie, problemen korte termijngeheugen, leerachterstanden). Tevens examentrainingen Engels en Duits: tips en trucs voor het omgaan met examenteksten Taalbegeleiding Nederlands voor anderstalige kinderen: ondersteuning van de school/leerkracht en het individueel helpen van leerlingen met hun achterstand op het gebied van taal

Irene
Duitse taallessen, testvoorbereiding DaF / Goethe Zertifikat A1-C2
Ik ben een ervaren docent Duits op middelbare scholen in het buitenland en heb DaF (Duits als vreemde taal) gegeven tijdens verschillende zomercursussen van het Goethe-Institut. Ik kan u ook helpen met de voorbereiding op de Duitse taaltesten die nodig zijn om in het buitenland te studeren of werken. Ich hoffe dich kaal kennen zu leren!

Stephanie
Leer / Verbeter uw Duits en Frans (mondeling/schriftelijk)
Tweetalige Frans-Duitse managementingenieur, ik geef al enkele jaren privélessen in talen, wetenschappen en wiskunde. Ik vind het heerlijk om mijn passie voor deze velden door te geven en de leermethode vast te stellen die is aangepast aan elke student. Aarzel niet om contact met mij op te nemen voor meer informatie. Stephanie

Dagmar
Talen leren, praktisch en snel: Duits, Nederlands, Engels
Tijdens onze lessen leer je op een snelle en praktische manier een nieuwe taal. De taallessen worden volledig aangepast aan uw niveau en uw doel. Met mijn 25 jaar ervaring als lesgeefster voor kinderen en volwassenen voel ik direct aan welke lesstijl het best bij u past. Sinds 17 jaar geef ik hier in Kaapverdie les aan lokale studenten om hen voor te bereiden op de verplichte Europese taalexamens, zodat ze hun visum voor Europa/Engeland/VS kunnen aanvragen. (MVV examen Nederlands, TELC examen Duits, TOEFL examen Engels)

Paula
Duitse lessen, Nederlandse lessen, bijles
Ik bied Duitse en Nederlandse lessen en bijles aan. Als moedertaalspreker van Duits en Nederlands en afgestudeerd aan een Engelstalige school en opleiding, heb ik ruime ervaring en specialistische kennis in deze talen. Ook heb ik ervaring met het lesgeven aan kinderen en jongeren in de vorm van bijles.

Ingrid
ONLINE LESSEN ENGELS OF DUITS voor middelbare scholieren
Kan uw kind bij de Nederlandse of Engelse taal wat extra uitleg, motivatie, training gebruiken? Neem dan contact met mij op! Ik geef bijles aan leerlingen van vmbo, havo en aan vwo-onderbouw. Ik ben in het bezit van een diploma HEAO Economische Linguïstiek en heb ruime ervaring in privéles geven en met lesgeven vis Skype. De opgegeven beschikbare lestijden zijn een indicatie. Het is raadzaam een tijdstip met mij af te spreken voor u boekt. Omdat ik zowel korte- als langetermijnprojecten heb, is er meestal wel snel plaats. Lessen buiten de reguliere lestijden (bv. in verband met intensieve examentraining) in overleg. De genoemde tarieven zijn tarieven middelbare school. VOOR TARIEVEN VOOR VOLWASSENEN ZIE MIJN ANDERE ADVERTENTIES

Fariël
Zelfzekerder in Frans, Engels of Duits: Taallessen voor spreken, lezen en schrijven
Hi! Ik heet Fariël. Ik ben ik vloeiend in de talen Frans, Engels, Nederlands en Duits. Ik heb mijn bachelor in Business op de universiteit van Neuchâtel gehaald in Zwitserland en ben daardoor vloeiend in het Frans. Tevens heb ik een master diploma in Music Business in Londen gehaald. Daarvoor heb ik ook gestudeerd in Berlijn, Parijs en Bristol (elk 3 maanden). In de eerste les bespreken we waar u zich op wilt concentreren (of het nu gaat om uitspraak, grammatica, woordenschat...). Ik zal uw niveau testen door eenvoudigweg een gesprek te voeren, waarna we samen zullen zoeken naar de beste manier om de taal te leren.

Jacques
Privélessen Duits, persoonlijk of via Teams/Skype.
Afgestudeerd in Germaanse talen, drietalig Nederlands-Duits-Frans, help ik je vooruit, ongeacht je niveau. Alleen oefenen telt! Tijdens een eerste gesprek analyseer ik uw niveau, uw behoeften en samen bepalen we uw doelstellingen. Hierna pas ik de lessen aan met zoveel mogelijk scenario's en begripsoefeningen. Gestructureerd en methodisch ondersteun ik jou in jouw ontwikkeling. Mijn missie is om jou autonoom en zelfverzekerd te maken.

Maria
Deutsch-Duitse tedesco voor Italiaanse expats van niveau A1 tot niveau C2 voor volwassenen, tieners en kinderen of elke leeftijd.
Ontdek nieuwe grammaticastructuren, lees- en luisteractiviteiten om begripsvaardigheden te ontwikkelen, nieuwe grammaticastructuren te introduceren en woordenschatdiscussies uit te breiden over actuele gebeurtenissen of culturele aspecten van het land van de taalstudie, grote ruimte voor conversatie. Ik gebruik het leerboek, maar niet alleen! Ik zorg altijd voor extra materiaal om het boek compleet te maken en de les ook interactiever te maken dankzij online platforms.

Siegbert
Handige basiszinnen in een handomdraai en bijles/ voorbereiding test of examen
Mijn specialisatie reikt van het aanleren van basisuitdrukkingen in het Duits, Engels en Nederlands tot de meer complexere zinnen en zegswijzen, heel functioneel gericht met ondersteuning van woordenschat en grammatica, gericht naar tieners en volwassenen (ook voor bedrijven). My specialization ranges from learning basic expressions in German, English and Dutch to the more complex sentences and expressions, very functionally oriented with support of vocabulary and grammar, aimed at teenagers and adults (also for companies). Meine Spezialisierung reicht vom Erlernen grundlegender Ausdrücke in Deutsch, Englisch und Niederländisch bis zu komplexeren Sätzen und Ausdrücken, die sehr funktional orientiert sind und Vokabeln und Grammatik unterstützen, richtet sich an Jugendliche und Erwachsene (auch für Firmen)

Ernst
Bijles Duits & Examentraining. Grammatica, Leestraining, Conversatietraining
Ik spreek vloeiend Duits en heb ervaring met lesgeven. Ik ben in Luxemburg opgegroeid, waar ik vanaf 4-jarige leeftijd al ondergedompeld werd in de Duitse taal, en spreek het op moedertaalniveau. Tot mijn 15e jaar gebruikte ik Duits dagelijks, en nu lees ik nog veel in het Duits gebruik het in gesprekken met vrienden. Aan de universiteit van Leuven deed ik nog een jaar taal- en letterkunde om mij de taal ook academisch te onderbouwen. Ik kan Duits lesgeven voor alle middelbare schoolniveau's en leeftijden. Examentraining op maat kan in overleg. Daarnaast is de les ook open voor mensen die de taal willen leren. Verder spreek ik ook frans, dus er is een combinatiemogelijkheid voor examentraining voor deze twee talen.

Mohamed
Eén-op-één Duitse taallessen van een polyglot
Bent u op zoek naar iemand die precies weet hoe hij u Duits kan laten SPREKEN? En dat in slechts 5 uur? Zoek niet verder, ik zal de vaardigheden en kennis die ik heb opgedaan tijdens mijn jeugd in Duitsland en tijdens mijn werk in de vertaal- en onderwijssector toepassen, zodat u de beste ervaring ooit krijgt.