
van52.00EUR/ u
Begrijpend lezen, eindtoetstraining, groep 8, basisschool
Wil je vaardigheden leren om teksten goed te lezen, te begrijpen en de vragen juist te beantwoorden? Volg dan deze training.
Iedere week worden andere teksten behandeld. Wanneer je je aanmeldt voor deze les, krijg je de digitale lesmaterialen toegestuurd. Tijdens de les wordt de tekst gelezen, de leesstrategieën behandeld en worden de vragen besproken.
De materialen die gebruikt worden tijdens deze les zijn afkomstig van de Citotraining en de IEP toets, waardoor je goed voorbereid wordt.
De les wordt alleen in het Nederlands gegeven. Wil je liever op een ander moment. Stuur me een berichtje dan kunnen we kijken naar jouw voorkeuren.
Iedere week worden andere teksten behandeld. Wanneer je je aanmeldt voor deze les, krijg je de digitale lesmaterialen toegestuurd. Tijdens de les wordt de tekst gelezen, de leesstrategieën behandeld en worden de vragen besproken.
De materialen die gebruikt worden tijdens deze les zijn afkomstig van de Citotraining en de IEP toets, waardoor je goed voorbereid wordt.
De les wordt alleen in het Nederlands gegeven. Wil je liever op een ander moment. Stuur me een berichtje dan kunnen we kijken naar jouw voorkeuren.
Extra informatie
Online lesLocatie
Op een locatie gekozen door de leraar : Cannabichstraat, Tilburg, Nederland
Les via webcam









|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands, Engels |
Over
Domme vragen bestaan niet, wat soms wel jammer is, is dat leerlingen hun vragen niet altijd durven te stellen, waardoor ze vastlopen.Ik ben een docent die erg goed kan luisteren naar de leerlingen en kan zien wat ze nodig hebben om verder te groeien. Daarnaast kan ik erg goed in stapjes uitleggen en kan ik je structuur (en denkstappen) aanbieden om opdrachten zelfstandig te kunnen maken.
Geen een leerling is hetzelfde, daardoor kan ik op verschillende manieren uitleggen, net zo lang en net zo vaak tot jij het snapt.
Opleiding
Master Educational Needs, behaaldAfgestudeerd in NT2
Lerarenopleiding Algemene Ecnomie HBO, behaald
Rekencoach certificaat voor basis, vo en vmbo
Kindercoaching
Leservaring
Gedurende 4 jaar heb ik in het buitenland (Sint- Maarten en Sint- Eustatius) gewerkt als Remedial Teacher en docent rekenen. Hierdoor heb ik veel ervaring met Leerlingen van een niet-Nederlandse achtergrond. Doordat vaak niet alle woorden begrepen worden, wordt het voor deze leerlingen erg moeilijk om verhaaltjes sommen te maken. Zonde, want met de juiste uitleg komen ze er zeker wel! Daarnaast heb ik gewerkt in het basisonderwijs, voortgezetonderwijs en het mbo. Hierdoor kan ik je extra goed begeleiden in wat jij nodig hebt om succesvol naar het vervolgonderwijs te komen.Daarnaast heb ik gewerkt op het vmbo als docent rekenen en docent economie. Op dit moment geef ik lessen rekenen en remedial teaching binnen het NT2 onderwijs.
Beoordelingen (3)
Good explanation and exercises.
Very useful. Fiona set a good base for the fundamentals of the language.
Fiona is a very patient, friendly and professional teacher.
Wil jij je goed voorbereiden op de eindtoets voor het vak rekenen? Meld je dan nu aan!
Je maakt tijdens de les de officiële (oefen) rekenopgaven van het Cito en de IEP, waardoor je goed voorbereid bent tijdens de echte toets. Vaak moet je even wennen aan het soort vragen die gesteld worden. Tijdens de les krijg je uitleg over de verschillende vragen en de rekenstrategieën die je kunt toepassen. Voorafgaand aan de les krijg je de opdrachten die in de les gemaakt worden digitaal. Tijdens de les lezen we de opgaven, maken we deze en bespreken we de opdrachten.
De lessen worden gegeven in het Nederlands. Komt de dag en het tijdstip je niet uit, stuur me dan even een berichtje. Dan kijken we samen even naar de mogelijkheden.
Afhankelijk van waar jij extra hulp in kunt gebruiken. Samen kijken we wat jou doel is en hoe jij je doel kunt bereiken. Je kunt hulp krijgen voor rekenen en taal. Maar ook in begrijpend lezen of in cursief leren schrijven of het uitbreiden van je woordenschat. Voor kinderen van een niet- Nederlandse achtergrond biedt ik ook extra Nt2 lessen aan.
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Fiona snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 52€Bij de leraar thuis
van 52€Les via webcam
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds februari 2021
- 1 herhaalleerling
- Geverifieerd telefoonnummer
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 52€Bij de leraar thuis
van 52€Les via webcam
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Catharina
Nederlands voor alle niveaus, situaties. Volledige onderdompeling.
Elke klasse is afgestemd op de eisen en / of behoeften van het individu. Wil je carrièremogelijkheden verbeteren; zakelijk Nederlands leren of verbeteren, waar elke klas aandacht aan zal besteden.
Want die kennen het Nederlands al; uitbreiding van bestaande kennis samen met een dieper cultureel begrip en inzicht.
Alle studenten krijgen vooraf lesrooster ter beoordeling (afhankelijk van de tijd).
De nadruk ligt op totale onderdompeling op een leuke en begrijpelijke manier, zonder belangrijke aspecten zoals grammatica, etc. weg te laten.
ENKELE BEOORDELINGEN:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.
Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.
Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.
Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
Rina
Tijd om Nederlands te leren ( Nederlands voor Russischtalige)
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
Carl
ABN (Standaard Nederlands Niveau) Zakelijke en sociale Nederlandse gesprekken
Gepensioneerde HR-manager en mondiaal leiderschapsconsulent die u begeleidt om zelfverzekerd Nederlands te spreken op ABN-niveau (Standaard Nederlands) voor werk en sociale doeleinden. Wij maken gebruik van uw zakelijke en maatschappelijke uitdagingen om strikt vertrouwelijk uw Nederlandse gesprekken te oefenen.
Marcel
Dynamische Nederlandse les met een glimlachende moedertaalspreker! ;-)
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkelt zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
Lucie
Engelse, Franse en Nederlandse academische versterkingscursussen + CEB- en CE1D-voorbereiding
Als uw kind problemen heeft op school, zou ik het graag willen helpen om het te overwinnen.
Ik kreeg de kans om te werken in verschillende non-profitorganisaties (Schola ULB, Youth Club, CIFA, ABEF) waar ik jonge adolescenten hielp hun onderwerp in het Frans, Engels en Nederlands te begrijpen. Ik heb ze ook geholpen met de voorbereiding op hun examens, waaronder de CEB en CE1D.
We zullen samen aan hun lessen werken, we zullen de woordenschat en grammatica die ze nodig hebben herzien en we zullen aan hun moeilijkheden werken om ze te overwinnen.
Gezien de huidige situatie geef ik alleen online les.
Agnieszka
Online lessen Pools en Nederlands als tweede taal volwassenen/kinderen
Leer snel en effectief Nederlands en/of Pools! Ik ben een ervaren lerares maar heb zelf ook ervaring met het leren van een vreemde taal in een vreemd land. Zo herken ik de uitdagingen die het leren van een compleet vreemde taal met zich mee kan brengen en kan je daarom tijdens de dynamische lessen effectief motiveren om door te gaan.
Lesmateriaal aanwezig voor niveau's beginner/gemiddeld/gevorderden. Dynamische lessen met oefeningen voor luisteren, lezen en spreken. De lessen bestaan over het algemeen uit de volgende onderdelen die ik voorbereid op basis van het niveau en wensen van de leerling:
- start van de les en vaststellen van doelen voor de les
- luister-, lees- en spreekoefeningen
- Nederlandse/Poolse cultuur en spreekwoorden
- uitspraak van klanken
- grammaticaregels
- een gesprek voeren
- samenvatting van de les en huiswerk
Daarbij maak ik gebruik van:
- cursusmateriaal Nederlands/Pools (boeken)
- visuele hulpmiddelen zoals afbeeldingen, video's en flashcards
- online bronnen als oefenmateriaal zoals krantenartikelen
Carola
Nederlandse conversatie voor kinderen en volwassenen, om te lezen, te schrijven en de taal te begrijpen.
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
Marcelo
Nederlands leren in korte tijd - ervaren coach (20 jaar ervaring) Staatsexamen NT2 trainer - geïnspireerd om Nederlands te leren aan expats
Een gekwalificeerde taalcoach met 22 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.
Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.
In januari 2024 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).
We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist.
Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.
Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.
Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.
Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.
Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1
Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.
Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.
Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 22 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.
Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
Griet
Nederlandse les voor anderstaligen (met cursus indien gewenst)
Ik heb reeds Nederlandse les aan anderstaligen gegeven als sociaal werker bij Hobo, een dagcentrum voor dak- en thuisloze mensen te Brussel. Hiernaast wil ik ook privélessen Nederlands aanbieden. Ik kan een cursus voorzien of we kunnen een cursus naar keuze van de student volgen.
Rosemarie
Nederlandse les kinderen en volwassenen / Basis Nederlands voor anderstaligen (beginners) en kinderen (4-9 jaar). Huiswerkbegeleiding.
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
Le néerlandais is een langue maternelle en parle couramment l'anglais. Je peux enseigner in anglais en néerlandais.
Je parle aussi français et allemand.
Je bent op jezelf en flexibel met meerdere uitzendkrachten.
Irma
Voorbereiding Inburgeringsexamen/ Inburgeren/ Voorbereiding inburgeringsexamen
Bereidt u zich voor op het inburgeringsexamen/het inburgeringsexamen? Ik help je graag met het slagen voor het examen. We zullen oefenexamens gebruiken om je vertrouwd te maken met de vragen en ik geef je tips. Ook gaan we in op de grammaticale punten die nodig zijn voor het examen. We werken aan alle 4 aspecten: spreekvaardigheid, schrijfvaardigheid. leesvaardigheid en luistervaardigheid.
Graag hoor ik wat uw huidige niveau Nederlands is, zodat we een goede planning voor u kunnen maken.
De vermelde prijzen zijn voor een les voor 1 persoon.
Aylin
Turks en NT2 (Nederlands als tweede taal) voor volwassenen
Enthousiaste docente met universitaire graad en 20 jaar werkervaring in Nederland biedt Nederlandse en Turkse les voor beginners en gevorderden. Ik ben geboren en getogen in Turkije. Ik heb uitgebreide ervaring opgebouwd als docente NT2 (Nederlands als tweede taal) voor buitenlanders en Turks voor volwassenen op verschillende taalscholen en bedrijven.
Caroline
Nederlands voor anderstaligen (ook ITNA ) en moedertaalsprekers
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.
Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)
De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.
De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
Astrid
Cursussen Nederlands voor jonge professionals en bijles
Nederlands is mijn moedertaal, ik ben Nederlands en biedt je de mogelijkheid om je niveau Nederlands te verbeteren door te focussen op conversatie - uitspraak - jezelf goed leren uitdrukken - overtuigende verlegenheid om te spreken. Uiteraard ook bijles - uitleg grammatica - teksten lezen en begrijpen - schrijven en schrijven. Sollicitatiegesprekken voorbereiden, het niveau van het Nederlands voor professioneel gebruik naar een hoger niveau tillen, met universiteitsstudenten werken om zich voor te bereiden op hun Nederlandse examens etc etc. Ik pas mijn lessen aan aan de behoeften van elke leerling. Met gevorderden bespreken we het nieuws uit krantenartikelen.
Ik spreek vloeiend Frans, Engels en Italiaans. Ik ben advocaat van opleiding met 30 jaar ervaring in internationaal zakendoen. Het uiteindelijke doel van mijn lessen: van het Nederlands houden en je voorbereiden op je toekomst!
Ronald
NT2 en/of Nederlands (eventueel ondersteuning voor je thesis - ik heb twee titels: MA en MEd). Ik was '(Nova-)docent van het jaar (2019)'.
Nederlands? Zeg het maar ... voorbereiding examens? Prima. Wil je wat weten over spelling? Vraag maar. Grotere woordenschat? Oefenen met spreken/presentatie geven? Grammatica? Natuurlijk.
Ik geef en gaf les aan (semi) analfabeten en academici, en voel me bij allen thuis.
Feedback van een studente (niet- Apprentus): "Dag Ronald
Wat ga ik onze fijne lessen enorm hard missen [...].
Wat geeft u op een enorme warme en fijne manier les, ik heb er elke seconde van genoten.
[...] Bedankt voor deze leerrijke tijd en de mooie woorden die ik van u heb mogen ontvangen.
Met vriendelijke groet"
[naam bekend]