Privélessen
in Tilburg
van14.00EUR/ u
Wiskunde basis voor formules, bijles over formules
Wiskunde kan heel lastig zijn voor jongeren maar ook voor ouderen. Het lastige aan wiskunde zijn de formules die je moet onthouden en hoe je bepaalde dingen moet omrekenen. Als je deze formules niet kent ga je op een gegeven moment vastlopen omdat deze steeds terugkomen bij nieuwe hoofdstukken. Daarom wil ik u helpen om de basis van wiskunde te leren kennen.
Locatie
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Tilburg, Nederland
Les via webcam






|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands |
Over
Mijn naam is Romy en ik ben 17 jaar. Op de middelbare school heb ik 4 jaar lang wiskunde gehad en ik was (niet om op te scheppen) altijd een van de beste uit de klas. Ik snapte wiskunde altijd heel snel ik wil dat jou ook leren. Als je de formule eenmaal snapt is het heel makkelijk om het toe te passen en wordt jij ook een pro in wiskunde. Ik hou van een gezellig praatje en leuke grapjes tussendoor dus als jij sociale leerling bent ben je bij mij zeker op het goede adress!Opleiding
Ik doe nu al 2 jaar de opleiding AV specialist in Tilburg. Hier leer ik vooral met een camera omgaan en heel de voor- en na productie van een film. Ook leren we alles over geluid en licht zodat we onze filmpjes zo mooi mogelijk kunnen laten overkomen.Leservaring
Mijn ervaring op gebied van wiskunde is dat ik altijd gemiddeld een 8-9 had. Ik hielp altijd andere klasgenoten als ze iets niet snapte en heb zelfs vriendinnen bijles gegeven.Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Romy snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 14€Les via webcam
van 18€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds januari 2023
- Geverifieerd telefoonnummer
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 14€Les via webcam
van 18€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Tilburg
Vergelijkbare lessen
Stefano
Tutorial in (pre)Algebra and Calculus aimed at Economics and Business Studies
My tutorials are aimed at helping you have a better understanding of the basics of economics and increase your grades in your School or University courses.
They are tailored to your doubts and topics you struggle most with in a "hands-on" approach.
Taught topics include:
-Equations, Inequalities and how to solve them
-Functions, what they are and how to plot them
-Derivation, complete and partial
-Integration
-Polynomials, Exponentials, Logarithms and how to work with them
Stijn
Natuurkunde en wiskunde bijles (physics and math tutoring)
*for English see below*
Ik ben een Applied Physics MSc student met een BSc in technische natuurkunde. Tijdens mijn studie heb ik veel ervaring opgedaan in natuur- en wiskunde en verder heb ik veel ervaring met bijles geven in deze vakken voor WO, HAVO en VMBO studenten.
Tijdens de eerste sessie discussiëren we het lesmateriaal en de eventuele moeilijkheden daarvan. Aan de hand van dit gesprek maak ik een op maat gemaakt lesplan om jou zo goed mogelijk te helpen.
I am an Applied Physics MSc student with a BSc in Applied Physics. I gained a lot of experience in physics and mathematics during my studies and I also have a lot of experience tutoring these subjects.
We discuss the teaching material and any difficulties during the first session. Based on this conversation, I will create a tailored lesson plan to help you in the best possible way.
Natalie
Frans en andere mogelijke lessen die ik kan geven.
Bij taalles : conversatie en dictee om niveau van de leerling te bepalen. Bekijken op welk niveau de leerling moet voldoen op school. Basis grammatica en woordenschat herhalen.
Wiskunde: niveau leerling bepalen a.d.h.v. informatie uit school en basisoefeningen van mezelf.
Bij alle lessen het niveau van de leerling optrekken tot het gewenste schoolniveau. Eventueel in samenspraak met de leerkracht op school.
Een leer- en werkmethode aanleren zodat er een regelmaat in het studeren ontstaat.
Ik geef alle vakken tot en met 1ste graad middelbaar. Vanaf dat niveau geen wiskunde en exacte wetenschappen meer.
Ook universitaire bijles en thesisbegeleiding heb ik ervaring mee.
Ik heb zelf een universitair niveau en een pedagogisch diploma.
Roland
Bijles wiskunde/calculus/natuurkunde voor middelbare scholieren en universiteitsstudenten
Wiskunde, calculus en natuurkunde kunnen soms overweldigend zijn, vooral als de theorie of oplossingsmethode onduidelijk is. Ik ben cum laude afgestudeerd Luchtvaart- en Ruimtevaarttechniek aan de TU Delft en help sinds 2017 andere leerlingen met hun problemen. Met mijn rustige en stapsgewijze uitleg wordt een tweede kijk op de oplossingsprocedure gegeven, wat vaak ontbreekt. Ik geef bijles in diverse wiskunde- en natuurkundevakken op zowel het middelbaar als het middelbaar onderwijs, maar ook op wetenschappelijk bachelorniveau. Dit kan theorie/oefeningsgericht zijn, maar ook examenvoorbereiding.
Romanie
vakantie-/zomerlessen voor jongeren tem het 4de middelbaar
Hallo,
bent u om zoek naar iemand om uw zoon/dochter extra uitleg te geven over de leerstof van de lagere school, 1ste of 2de graad middelbaar onderwijs? Dan help ik graag!
Ik ben een enthousiaste 17-jarige die uw kind heel graag zou bijstaan in zijn/haar studies. Door mijn richting clil-latwetwisk6 kan ik veel diverse vakken geven. Zowel online als bij mij thuis help ik graag. Daarnaast ben ik in de vakanties en specifiek de zomervakantie vrij uw kind bij te scholen!
Stuur gerust een berichtje voor meer informatie!
Met vriendelijke groeten,
Romanie
Max
Wiskundebegeleiding door Econometrie Student: High School and University Level /Wiksunde bijles van Econometrie student: Middelbaar en Universiteit
Hallo, ik ben Max! Als student Econometrie met een diepgewortelde passie voor wiskunde, vind ik het geweldig om mijn kennis te delen en studenten te helpen uitblinken in hun wiskundecursussen. Of je nu worstelt met wiskunde op de middelbare school of vakken op universitair niveau aanpakt, ik ben er om je te helpen. Bovendien bied ik doorlopende ondersteuning en begeleiding buiten onze lessen, dus je kunt me altijd bereiken op WhatsApp als je hulp nodig hebt.
Mike
Wiskunde op een leuke en serieuze manier (lager-middelbaar onderwijs) fr/nl
Heb jij problemen bij wiskunde? Weet je niet hoe je oefeningen of bewijzen moet maken? Dan kan ik ik zeker helpen. Kom je om zaken bij te schaven of kom je voor nieuwe zaken te leren dan ben je aan het juiste adres en help ik jou met veel plezier in passie verder.
Marie
Huiswerk begeleiding voor leeringen van het lager onderwijs
Als leerkracht lager onderwijs in opleiding help ik graag een handje bij het begeleiden van huiswerk. Dit bij jou thuis of via de webcam. Ik help bij het afwerken van huiswerk en bepaalde moeilijkheden. Ik kan mij verplaatsen door Gent en Moerbeke-Waas of via online les.
Narayan
Wiskundelessen voor het toelatingsexamen Grade 7/Grade 10 en Grade 11 Athénée de Luxembourg
Wiskundecursus (vooral vanuit het perspectief van het toelatingsexamen) gegeven door een afgestudeerde ingenieur met meer dan 14 jaar leservaring in wiskunde tot aan het bachelorniveau. Daarnaast heb ik ruim 3 jaar ervaring in het lesgeven en begeleiden van gestandaardiseerde toetsen zoals de GRE en SAT. Ik kan je helpen deze gestandaardiseerde cursussen (GRE, SAT en zelfs TOEFL) effectiever te leren.
Ik bied wiskundelessen aan voor studenten van verschillende niveaus, waaronder bachelorstudenten, IB-studenten (Math SL en Math HL), studenten op A-niveau, studenten op Europees S6- en S7-niveau, GCSE-studenten en IGCSE-studenten.
Ik verzorg ook wetenschappelijke cursussen in natuurkunde en scheikunde voor studenten tot het Europese hoger secundair niveau, evenals voor studenten op IB- en A-niveau. Daarnaast bied ik biologielessen aan voor studenten tot het Europese secundaire niveau, GCSE-niveau en IGCSE-niveau.
Momenteel geef ik les aan een uiteenlopende groep studenten, waaronder:
- GCSE-studenten
- IGCSE-studenten
- IB-studenten
-Europese scholieren
- AS/A-niveau studenten
- Lycée Vauban-studenten
- Studenten van het Athénée de Luxembourg
Ik bied ook huiswerkhulp aan scholieren, en de voortgang van leerlingen kan worden beoordeeld door middel van periodieke tests volgens de vereisten van ouders of de leerlingen zelf.
Opmerking:
Houd er rekening mee dat hoewel sommige van mijn studenten cursussen in het Frans, Duits of Zweeds volgen, mijn voornaamste onderwijstaal Engels is. Omdat het onderwerp wiskunde is, is het over het algemeen gemakkelijk om de taak te begrijpen, en ik leg de antwoorden in het Engels uit.
Kollol
Wiskundelessen (Boswell-Beta / CCVX (VWO) Wiskunde A / B / C / IB / GCSE A-niveaus / SAT)
Ik ben gespecialiseerd (> 5 jaar ervaring) in het begeleiden van wiskunde voor school (elk niveau, maar bij voorkeur op een hoger niveau), inclusief competitieve examens zoals de SAT, GRE, GMAT en de IIT-JEE.
Deze les is bedoeld om te trainen
1) middelbare scholieren die VWO of een IB-curriculum volgen, die problemen hebben met het volgen van wiskunde op school of universiteit,
2) Iedereen die het VWO Math-A / B / C toelatingsexamen wil afleggen bij Boswell of CCVX en daarvoor wil trainen.
Persoonlijk ben ik momenteel werkzaam als kwantitatieve onderzoeker van aandelenmarkten, en daarom is analytische wiskunde ook een deel van mijn werk.
De lessen kunnen rigoureus of inschikkelijk zijn, afhankelijk van de student. Er zullen periodieke voortgangsbeoordelingen en tests zijn en ik zal ervoor zorgen dat de student zijn / haar gewenste doelen bereikt.
Susan
Wiskunde, Economie, Bedrijfseconomie, Geschiedenis, Scriptiebegeleiding
- Wiskunde A, Geschiedenis op alle niveaus van het voortgezet onderwijs
- Economie, Bedrijfseconomie op alle niveaus van het voortgezet onderwijs, tevens ook HBO/Universitair
- Scriptiebegeleiding alle niveaus van het voortgezet onderwijs, tevens ook HBO/Universitair (economische onderwerpen)
Peter
Wiskunde (Calculus, Analyse, Algebra,...) en fysica (Mechanica, Thermodynamica, Elektromagnetisme)
Ik geef les in wiskunde en fysica van verschillende niveaus.
Ik begin altijd met een inleiding die vooral gefocust is op zeer simpele concepten die dan gevolgd worden door instap oefeningen.
Hierna breid ik de leerstof uit waarbij dan ook gevorderde oefeningen aanbod komen.
Yogesh
OMPT voorbereidingscursus voor toelatingsexamens voor de universiteit
Als wiskundefanaat doe ik graag dingen die met wiskunde te maken hebben. Om die reden vind ik het fijn om mijn wiskundige kennis met anderen te delen. Ik zou graag wiskundeonderwijs geven aan middelbare scholieren of universiteitsstudenten (HAVO, HBO, VWO) met mijn ervaring van meer dan 10 jaar.
De meeste Nederlandse universiteiten vragen OMPT-A OMPT-E OMPT-F of OMPT-D (online wiskunde plaatsingstoets) voor specifieke bacheloropleidingen.
Als u OMPT (online wiskunde plaatsingstest) moet behalen, kan ik u helpen.
Mijn lessen zijn veelomvattend, duidelijk en persoonsgebonden. Ik zorg ervoor dat de studenten snel leren met een minimum aan lessen.
Johan
Bijles Wiskunde en Fysica aan middelbaar studenten
Ik geef bijles aan studenten uit het middelbaar (2de-6de) die betere resultaten willen in wiskunde en fysica/natuurkunde. Meer dan 90% van de door mij geholpen studenten bereiken hun doelstelling.
Ik ben master in wiskunde en wetenschappen en ben reeds 15 jaar actief.
De lessen gaan voornamelijk online door, alsof ik naast jou zat.
Heb je interesse of een vraag, stuur gerust een bericht.
Femke
Bijles wiskunde B, wiskunde A, natuurkunde, Nederlands, biologie, economie, etc., voor vmbo, havo en vwo
Ik geef bijles in verschillende vakken op middelbaar niveau, in o.a. wiskunde, natuurkunde, biologie, Nederlands, Engels en economie.
Ik geef al jaren bijles in verschillende vakken aan leerlingen van alle leeftijden.
Zelf studeer ik op het moment linguistics aan de Universiteit van Amsterdam. Op het vwo volgde ik een natuur&techniek-profiel, waardoor ik ook alles afweet van wiskunde en natuurkunde zoals die vakken op middelbaar niveau onderwezen worden.