facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds september 2020
Leraar sinds september 2020
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Drums en beat maken lessen - Ritmische muziektheorie
course price icon
Van 52 € /h
arrow icon
Akoestische drumlessen, elektronische drums - ritmische solfeggio leren, beat maken (Ableton Live, GarageBand, IPad Music)

Leer je eigen geluiden te creëren, je muzikale universum, ritmische grondbeginselen ... bevestigde en gepassioneerde leraar ... ontspannen, ontspannen sfeer
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Elsene, Brussel, België
  • In de omgeving van Brussel, België
  • In de omgeving van Waterloo, België
Over
Gepassioneerd door muziek en drums, speel ik al meer dan 30 jaar - ik kreeg de kans om trainingen te volgen in de beste muziekscholen en wijdde me af en toe aan het overbrengen van mijn passie aan iedereen die geïnteresseerd zou zijn - Sinds 2 jaar probeer ik integreer de wereld van electro in mijn spel om mijn eigen ritmische reeksen te creëren die beschreven kunnen worden als "cinematografische" stijl -
Opleiding
Niet relevant voor het doel van deze advertentie

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercise ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatir. velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."
Leservaring
Niet relevant voor het doel van deze advertentie

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercise ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatir. velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Frans
Engels
Nederlands
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
De lessen drums, gitaar en bas worden gegeven in de studio.

U profiteert meteen van een aangepaste persoonlijke ondersteuning, een ideale infrastructuur, een professionele uitrusting vanaf uw eerste afspraak.

Een praktijkgerichte methode

Gegeven door muzikanten met een geweldige ervaring, lessen zijn voor iedereen, beginners welkom.

Ze zijn gericht op oefenen, moderne technieken, van het meeste plezier voor de jongste tot de echte 'coaching' voor drummers, gitaristen, bassisten en gevorderden.
verified badge
Ik heb reeds 15 jaar ervaring als professionele muzikant met meer dan 40 opgenomen albums en concerten in de hele wereld. Ik heb veel verschillende muziekstijlen gespeeld en een formele opleiding genoten: Bachelor in Jazz-slagwerk van de Koninklijk Conservatorium in Den Haag, NL. Mijn lessen focussen zich op een complete basis (techniek, "sound", tempo, woordenschat van de muziek) om verschillende muziekstijlen te kunnen spelen. Afhankelijk van de wens van de student kan de les evenwel meer specifiek zijn.
verified badge
Heeft u ideeën in uw hoofd, maar heeft u de stap nog niet gewaagd? Of je nu een beginnende of een ervaren muzikant bent, ik raad je aan om in de productie te duiken met een op maat gemaakte cursus over Ableton Live-software.

Ik ben al meer dan 10 jaar een gepassioneerd muzikant en producer (getrainde gitarist), en ik ben hier om je te helpen alle subtiliteiten van Ableton te ontdekken en onder de knie te krijgen.

Wie moet aanwezig zijn:

- Je bent een beginner en je wilt de interface ontdekken tijdens het componeren van je eerste nummer.
- U bent een gemiddelde of ervaren gebruiker en wilt uw vaardigheden perfectioneren en meer geavanceerde technieken leren.

Wat je kunt verwachten:

Voor beginners :
> Ontdekking van de Ableton Live-interface tijdens het maken van je eerste compositie
> Praktische aanpak zonder theoretische overbelasting
> Optimalisatie van de cursus volgens uw doelstelling en uw muzikale wensen
> Terbeschikkingstelling van bronnen (pakketten, sjablonen, presets, enz.)

Voor gemiddelde en gevorderde gebruikers:
> Diepgaande analyse van uw composities met gepersonaliseerde feedback
> Zwakke punten opgelost en bestaande nummers verbeterd
> Nieuwe productietechnieken verkennen, tips, snelkoppelingen en sjablonen delen
> Sectie over sampling, geluidsontwerp en mixen

Voorbeelden van behandelde onderwerpen:

- Interface: je leert navigeren tussen Audio en MIDI, de juiste tools/plugins gebruiken, sjablonen maken en essentiële snelkoppelingen gebruiken.
- Opnemen: ik leg je uit hoe ik te werk ga om stemmen of instrumenten goed op te nemen en tegelijkertijd de akoestiek van je kamer te optimaliseren.
- Compositie: leren virtuele instrumenten te gebruiken, kennismaking met geluidsontwerp en verkenning van creatieve compositietechnieken (geen muziektheorie nodig).
- Arrangement: structureer een stuk effectief zoals de profs om overtolligheid te voorkomen.
- Mixen: controle van effecten, integratie van externe plug-ins, mixtechnieken.

Aanpassingsvermogen: afhankelijk van je voortgang, je drijfveren en je muzikale voorkeuren, pas ik de cursus voortdurend aan om de specifieke aspecten te bereiken die je wilt verkennen of versterken.

Als je geïnteresseerd bent, stuur me dan een bericht en ik beantwoord al je vragen :)
verified badge
Hoi

Ik ben een Nederlandse drummer gevestigd in Brussel sinds 2015 en geef al 12 jaar drumles.
Vanaf september 2023 geef ik les aan het Conservatorium van Maastricht in Nederland.

Graag deel ik mijn passie en kennis van drums en muziek met je. Ik sta open om te werken met een individuele benadering van de smaak van elke student. Zo kan ik voor elke leerling een leerplan maken, waarbij ik me altijd aanpast aan de doelen die we samen stellen.

Onderwerpen kunnen verschillende muziekstijlen, improvisatie, techniek etc. zijn.

Ik kan lesgeven in mijn eigen studio in het centrum van Brussel of bij jou thuis komen.

De lessen zijn in het Engels of Nederlands.

Neem gerust contact met mij op voor meer informatie.
verified badge
Ik ben een drummer met meer dan 10 jaar ervaring.
Drumlessen geef ik al ca. 5 jaar.

De lessen zijn zeer flexibel en gericht naar wat de student wilt leren. Naast het drummen richt ik graag aandacht op theorie en techniek, dit zijn namelijk de bouwstenen om een goede drummer te worden.

De lessen worden aan huis geven.
verified badge
Ik ben Thijs (30) een ervaren drummer en muzikant, met een breed pallet aan muzikale interesses. Jazz drums studerend aan onder de vleugels van Lander Gyselinck aan het KASK/Conservatorium in Gent. Daarnaast heb ik masterclasses en lessen gevolgd van/bij Joey Baron (V.S.), Kendrick Scott (V.S.), Corey Fonville (V.S.) en Stéphane Galland (BE). Ik ben daarnaast actief in verschillende bands/groepen.

Mijn lessen, afhankelijk van het niveau, focussen zich op zowel de fundamentele bouwstenen van drummen als zowel op muziek in zijn geheel. Deze bouwstenen samen met de interesses van de leerling vormen het lesprogramma, zodat deze zo goed mogelijk aansluit op de wensen van de leerling. Daarnaast geef ik ook les in muziektheorie/notenleer. Sommige aspecten hiervan komen ook aanbod tijdens de drumlessen.

Het is uiteindelijk jij die er het meeste plezier van gaat beleven, dus daar richt ik me dan ook op! Voor vragen of meer informatie, aarzel niet en stuur me een bericht. Let's kick it!
verified badge
Pop/rock/jazz/Latin drumlessen in Brussel voor studenten van alle niveaus. De lessen zijn gebaseerd op wat de leerling wil leren, of het nu gaat om technische, theoretische of specifieke liedjes.
Ik behaalde een masterdiploma drummen aan het Conservatorium van Leuven (Luca School of Arts) en heb 5 jaar ervaring als muziekleraar.

Pop/rock/jazz/Latin drumlessen in Brussel voor studenten van alle niveaus. de lessen zijn gebaseerd op wat de leerling wil leren, of het nu gaat om technische, theoretische of zelfs zeer specifieke liedjes.
Ik ben afgestudeerd als master in drums aan het Conservatorium van Leuven (Luca School of Arts) en heb 5 jaar ervaring als docent.

Pop/rock/jazz/Latin drumlessen in Brussel voor studenten van alle niveaus. De lessen zijn gebaseerd op wat de leerling wil leren, of het nu gaat om technische, theoretische of zelfs zeer specifieke liedjes.
Ik behaalde een masterdiploma drums aan het Conservatorium van Leuven (Luca School of Arts) en heb 5 jaar leservaring.
verified badge
Mijn naam is Elliott en ik geef nu ongeveer 13 jaar drum- en percussieles. Ik heb twee masterdiploma's: één in slagwerk en één in muziekpedagogiek. Ik kom uit Canada, dus ik spreek Engels en Frans als moedertaal en ik spreek ook Duits (C2) en Nederlands (B1).

Ik voel me op mijn gemak bij het lesgeven in elke stijl van drums of percussie op elk niveau. Ik kan alles leren, van notatie, zichtlezen, improvisatie, geavanceerde technieken, enz.

Tijdens onze lessen leren we de basis van het drummen (de eerste beginselen), werken we aan coördinatie en werken we samen om muziek te leren die jij leuk vindt.
verified badge
Basisbeginselen van computermuziek: Ableton + (indien nodig) Adobe audition + Audacity
Inhoud van de Ableton-cursus: gebruik de geluidsbank en effecten die in het programma zijn verwerkt, voeg je eigen geluiden, audiotracks en Midi-tracks toe, transformeer audiotrack naar Midi-track (en andersom), enkele interessante effecten (op geluid, op 1 track of op alle tracks) met parameterinstellingen, opnemen met Ableton, loops maken, werken in de Sessieweergave en Arrangementenweergave, geluiden splitsen, mixen, exporteren, je werk automatiseren voor live optredens, etc.
verified badge
Als muziekproducer werk ik al heel lang met ABLETON maar heb ook ervaring met software als PRO-TOOLS, LOGIC, ...

Ik kijk naar jou individuele vraag en bouw hierop verder. Ik heb ervaring met zowel Live Sets ineens boxen als mixing ,sound FX en Foley voor film en TV. Een Ableton les kan gaan van: Liveset uitbouwen op basis van backingtracks, live-looping, live-launching van tracks, midiprolrammeren, songschrijven, songstructuur, audio-postproductie, podcast monteren, ...
verified badge
Ben je klaar om de magie van muziek te ontdekken?
Samen verkennen we jouw muzikale wensen en doelen. Of je nu specifieke vragen hebt, je techniek wilt aanscherpen, of graag met je favoriete nummers wilt meespelen, ik sta voor je klaar. Neem contact op, dan gaan we samen aan de slag!
verified badge
NL
Mijn naam is Arno, ik ben al sinds mijn 16de bezig met het draaien en componeren van muziek. Mijn passie is geluid en techniek. Ik ben begonnen met analoogapparatuur, zoals de Akai MPC2000XL. Ik heb mijn studies afgemaakt in SAE Brussel (Bachelor of Arts and Sounds) en heb een paar extra diploma's behaald in live recording en music business. Ik werk nu vooral in IT en in mijn vrije tijd produceer ik muziek en doe ik opnames van artiesten. Ik kan je helpen met samplen, Ableton mixing and recording, DJ zowel met vinyl als CDJ's. Ik heb alle materiaal staan dat ik eventueel kan meenemen naar jou, of we kunnen bij mij lessen volgen.

ENG
My name is Arno, I have been spinning and composing music since I was 16 years old. My passion is sound and technology. I started with analog equipment, such as the Akai MPC2000XL. I finished my studies in SAE Brussels (Bachelor of Arts and Sounds) and got some additional degrees in live recording and music business. I now work mostly in IT and in my spare time I produce music and do recording of artists. I can help you with sampling, Ableton mixing and recording, DJ both with vinyl and CDJs. I have all the equipment that I can possibly bring to you, or we can take lessons at my place.

Gear:
Elektron Digitakt
Akai MPC2000XL
Akai S950
Ensoniq EPS
Yamaha DX7
Roland 303
Roland 909
Juno Alpha
Pioneer XDJ1000mk2
Technics 1200 mk2
Pioneer DJM mengpaneel
Ableton
Plugins
verified badge
Ik geef les in alles wat met elektronische muziek te maken heeft, zowel theoretisch als praktisch: DJ'en, digitale en analoge productie, audio-opname, mixen, componeren, enzovoort.
Mijn cursussen worden aangepast aan de verwachtingen en behoeften van ieder individu. Naast de videolessen kan ik je ook direct in mijn studio ontvangen, zodat je direct op mijn apparatuur kunt oefenen (mengtafel, draaitafels, synthesizer, modulair, drumcomputer, effectenmachine, piano, etc.). Voor degenen die in Brussel wonen,
Als u dat wenst, kan ik ook bij u thuis langskomen.
verified badge
Hallo! Ik ben Justin, een 17-jarige drummer die graag de vreugde van muziek met anderen deelt. Mijn beginnersdrumlessen zijn perfect voor kinderen en tieners die net beginnen en op een leuke, ondersteunende manier de basisbeginselen van het drummen willen leren.

Tijdens mijn lessen zullen studenten:
🎵 Leer hoe je drumsticks vasthoudt en eenvoudige ritmes speelt
🎶 Ontdek verschillende beats en liedjes
🧠 Bouw coördinatie, timing en zelfvertrouwen op
💥 Veel plezier bij het ontdekken van hun eigen muziekstijl

Elke les is gemakkelijk te volgen en ontworpen om beginners te helpen zich op hun gemak te voelen en enthousiast te worden over het bespelen van de drums. Ervaring is niet nodig – neem gewoon je enthousiasme mee en laten we knallen!
Video thumbnail
Play icon
Xavier's video
message icon
Contacteer Xavier
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
De lessen drums, gitaar en bas worden gegeven in de studio.

U profiteert meteen van een aangepaste persoonlijke ondersteuning, een ideale infrastructuur, een professionele uitrusting vanaf uw eerste afspraak.

Een praktijkgerichte methode

Gegeven door muzikanten met een geweldige ervaring, lessen zijn voor iedereen, beginners welkom.

Ze zijn gericht op oefenen, moderne technieken, van het meeste plezier voor de jongste tot de echte 'coaching' voor drummers, gitaristen, bassisten en gevorderden.
verified badge
Ik heb reeds 15 jaar ervaring als professionele muzikant met meer dan 40 opgenomen albums en concerten in de hele wereld. Ik heb veel verschillende muziekstijlen gespeeld en een formele opleiding genoten: Bachelor in Jazz-slagwerk van de Koninklijk Conservatorium in Den Haag, NL. Mijn lessen focussen zich op een complete basis (techniek, "sound", tempo, woordenschat van de muziek) om verschillende muziekstijlen te kunnen spelen. Afhankelijk van de wens van de student kan de les evenwel meer specifiek zijn.
verified badge
Heeft u ideeën in uw hoofd, maar heeft u de stap nog niet gewaagd? Of je nu een beginnende of een ervaren muzikant bent, ik raad je aan om in de productie te duiken met een op maat gemaakte cursus over Ableton Live-software.

Ik ben al meer dan 10 jaar een gepassioneerd muzikant en producer (getrainde gitarist), en ik ben hier om je te helpen alle subtiliteiten van Ableton te ontdekken en onder de knie te krijgen.

Wie moet aanwezig zijn:

- Je bent een beginner en je wilt de interface ontdekken tijdens het componeren van je eerste nummer.
- U bent een gemiddelde of ervaren gebruiker en wilt uw vaardigheden perfectioneren en meer geavanceerde technieken leren.

Wat je kunt verwachten:

Voor beginners :
> Ontdekking van de Ableton Live-interface tijdens het maken van je eerste compositie
> Praktische aanpak zonder theoretische overbelasting
> Optimalisatie van de cursus volgens uw doelstelling en uw muzikale wensen
> Terbeschikkingstelling van bronnen (pakketten, sjablonen, presets, enz.)

Voor gemiddelde en gevorderde gebruikers:
> Diepgaande analyse van uw composities met gepersonaliseerde feedback
> Zwakke punten opgelost en bestaande nummers verbeterd
> Nieuwe productietechnieken verkennen, tips, snelkoppelingen en sjablonen delen
> Sectie over sampling, geluidsontwerp en mixen

Voorbeelden van behandelde onderwerpen:

- Interface: je leert navigeren tussen Audio en MIDI, de juiste tools/plugins gebruiken, sjablonen maken en essentiële snelkoppelingen gebruiken.
- Opnemen: ik leg je uit hoe ik te werk ga om stemmen of instrumenten goed op te nemen en tegelijkertijd de akoestiek van je kamer te optimaliseren.
- Compositie: leren virtuele instrumenten te gebruiken, kennismaking met geluidsontwerp en verkenning van creatieve compositietechnieken (geen muziektheorie nodig).
- Arrangement: structureer een stuk effectief zoals de profs om overtolligheid te voorkomen.
- Mixen: controle van effecten, integratie van externe plug-ins, mixtechnieken.

Aanpassingsvermogen: afhankelijk van je voortgang, je drijfveren en je muzikale voorkeuren, pas ik de cursus voortdurend aan om de specifieke aspecten te bereiken die je wilt verkennen of versterken.

Als je geïnteresseerd bent, stuur me dan een bericht en ik beantwoord al je vragen :)
verified badge
Hoi

Ik ben een Nederlandse drummer gevestigd in Brussel sinds 2015 en geef al 12 jaar drumles.
Vanaf september 2023 geef ik les aan het Conservatorium van Maastricht in Nederland.

Graag deel ik mijn passie en kennis van drums en muziek met je. Ik sta open om te werken met een individuele benadering van de smaak van elke student. Zo kan ik voor elke leerling een leerplan maken, waarbij ik me altijd aanpast aan de doelen die we samen stellen.

Onderwerpen kunnen verschillende muziekstijlen, improvisatie, techniek etc. zijn.

Ik kan lesgeven in mijn eigen studio in het centrum van Brussel of bij jou thuis komen.

De lessen zijn in het Engels of Nederlands.

Neem gerust contact met mij op voor meer informatie.
verified badge
Ik ben een drummer met meer dan 10 jaar ervaring.
Drumlessen geef ik al ca. 5 jaar.

De lessen zijn zeer flexibel en gericht naar wat de student wilt leren. Naast het drummen richt ik graag aandacht op theorie en techniek, dit zijn namelijk de bouwstenen om een goede drummer te worden.

De lessen worden aan huis geven.
verified badge
Ik ben Thijs (30) een ervaren drummer en muzikant, met een breed pallet aan muzikale interesses. Jazz drums studerend aan onder de vleugels van Lander Gyselinck aan het KASK/Conservatorium in Gent. Daarnaast heb ik masterclasses en lessen gevolgd van/bij Joey Baron (V.S.), Kendrick Scott (V.S.), Corey Fonville (V.S.) en Stéphane Galland (BE). Ik ben daarnaast actief in verschillende bands/groepen.

Mijn lessen, afhankelijk van het niveau, focussen zich op zowel de fundamentele bouwstenen van drummen als zowel op muziek in zijn geheel. Deze bouwstenen samen met de interesses van de leerling vormen het lesprogramma, zodat deze zo goed mogelijk aansluit op de wensen van de leerling. Daarnaast geef ik ook les in muziektheorie/notenleer. Sommige aspecten hiervan komen ook aanbod tijdens de drumlessen.

Het is uiteindelijk jij die er het meeste plezier van gaat beleven, dus daar richt ik me dan ook op! Voor vragen of meer informatie, aarzel niet en stuur me een bericht. Let's kick it!
verified badge
Pop/rock/jazz/Latin drumlessen in Brussel voor studenten van alle niveaus. De lessen zijn gebaseerd op wat de leerling wil leren, of het nu gaat om technische, theoretische of specifieke liedjes.
Ik behaalde een masterdiploma drummen aan het Conservatorium van Leuven (Luca School of Arts) en heb 5 jaar ervaring als muziekleraar.

Pop/rock/jazz/Latin drumlessen in Brussel voor studenten van alle niveaus. de lessen zijn gebaseerd op wat de leerling wil leren, of het nu gaat om technische, theoretische of zelfs zeer specifieke liedjes.
Ik ben afgestudeerd als master in drums aan het Conservatorium van Leuven (Luca School of Arts) en heb 5 jaar ervaring als docent.

Pop/rock/jazz/Latin drumlessen in Brussel voor studenten van alle niveaus. De lessen zijn gebaseerd op wat de leerling wil leren, of het nu gaat om technische, theoretische of zelfs zeer specifieke liedjes.
Ik behaalde een masterdiploma drums aan het Conservatorium van Leuven (Luca School of Arts) en heb 5 jaar leservaring.
verified badge
Mijn naam is Elliott en ik geef nu ongeveer 13 jaar drum- en percussieles. Ik heb twee masterdiploma's: één in slagwerk en één in muziekpedagogiek. Ik kom uit Canada, dus ik spreek Engels en Frans als moedertaal en ik spreek ook Duits (C2) en Nederlands (B1).

Ik voel me op mijn gemak bij het lesgeven in elke stijl van drums of percussie op elk niveau. Ik kan alles leren, van notatie, zichtlezen, improvisatie, geavanceerde technieken, enz.

Tijdens onze lessen leren we de basis van het drummen (de eerste beginselen), werken we aan coördinatie en werken we samen om muziek te leren die jij leuk vindt.
verified badge
Basisbeginselen van computermuziek: Ableton + (indien nodig) Adobe audition + Audacity
Inhoud van de Ableton-cursus: gebruik de geluidsbank en effecten die in het programma zijn verwerkt, voeg je eigen geluiden, audiotracks en Midi-tracks toe, transformeer audiotrack naar Midi-track (en andersom), enkele interessante effecten (op geluid, op 1 track of op alle tracks) met parameterinstellingen, opnemen met Ableton, loops maken, werken in de Sessieweergave en Arrangementenweergave, geluiden splitsen, mixen, exporteren, je werk automatiseren voor live optredens, etc.
verified badge
Als muziekproducer werk ik al heel lang met ABLETON maar heb ook ervaring met software als PRO-TOOLS, LOGIC, ...

Ik kijk naar jou individuele vraag en bouw hierop verder. Ik heb ervaring met zowel Live Sets ineens boxen als mixing ,sound FX en Foley voor film en TV. Een Ableton les kan gaan van: Liveset uitbouwen op basis van backingtracks, live-looping, live-launching van tracks, midiprolrammeren, songschrijven, songstructuur, audio-postproductie, podcast monteren, ...
verified badge
Ben je klaar om de magie van muziek te ontdekken?
Samen verkennen we jouw muzikale wensen en doelen. Of je nu specifieke vragen hebt, je techniek wilt aanscherpen, of graag met je favoriete nummers wilt meespelen, ik sta voor je klaar. Neem contact op, dan gaan we samen aan de slag!
verified badge
NL
Mijn naam is Arno, ik ben al sinds mijn 16de bezig met het draaien en componeren van muziek. Mijn passie is geluid en techniek. Ik ben begonnen met analoogapparatuur, zoals de Akai MPC2000XL. Ik heb mijn studies afgemaakt in SAE Brussel (Bachelor of Arts and Sounds) en heb een paar extra diploma's behaald in live recording en music business. Ik werk nu vooral in IT en in mijn vrije tijd produceer ik muziek en doe ik opnames van artiesten. Ik kan je helpen met samplen, Ableton mixing and recording, DJ zowel met vinyl als CDJ's. Ik heb alle materiaal staan dat ik eventueel kan meenemen naar jou, of we kunnen bij mij lessen volgen.

ENG
My name is Arno, I have been spinning and composing music since I was 16 years old. My passion is sound and technology. I started with analog equipment, such as the Akai MPC2000XL. I finished my studies in SAE Brussels (Bachelor of Arts and Sounds) and got some additional degrees in live recording and music business. I now work mostly in IT and in my spare time I produce music and do recording of artists. I can help you with sampling, Ableton mixing and recording, DJ both with vinyl and CDJs. I have all the equipment that I can possibly bring to you, or we can take lessons at my place.

Gear:
Elektron Digitakt
Akai MPC2000XL
Akai S950
Ensoniq EPS
Yamaha DX7
Roland 303
Roland 909
Juno Alpha
Pioneer XDJ1000mk2
Technics 1200 mk2
Pioneer DJM mengpaneel
Ableton
Plugins
verified badge
Ik geef les in alles wat met elektronische muziek te maken heeft, zowel theoretisch als praktisch: DJ'en, digitale en analoge productie, audio-opname, mixen, componeren, enzovoort.
Mijn cursussen worden aangepast aan de verwachtingen en behoeften van ieder individu. Naast de videolessen kan ik je ook direct in mijn studio ontvangen, zodat je direct op mijn apparatuur kunt oefenen (mengtafel, draaitafels, synthesizer, modulair, drumcomputer, effectenmachine, piano, etc.). Voor degenen die in Brussel wonen,
Als u dat wenst, kan ik ook bij u thuis langskomen.
verified badge
Hallo! Ik ben Justin, een 17-jarige drummer die graag de vreugde van muziek met anderen deelt. Mijn beginnersdrumlessen zijn perfect voor kinderen en tieners die net beginnen en op een leuke, ondersteunende manier de basisbeginselen van het drummen willen leren.

Tijdens mijn lessen zullen studenten:
🎵 Leer hoe je drumsticks vasthoudt en eenvoudige ritmes speelt
🎶 Ontdek verschillende beats en liedjes
🧠 Bouw coördinatie, timing en zelfvertrouwen op
💥 Veel plezier bij het ontdekken van hun eigen muziekstijl

Elke les is gemakkelijk te volgen en ontworpen om beginners te helpen zich op hun gemak te voelen en enthousiast te worden over het bespelen van de drums. Ervaring is niet nodig – neem gewoon je enthousiasme mee en laten we knallen!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Xavier