facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds april 2020
Leraar sinds april 2020
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Muziekgeschiedenislessen (muziekgenres, het leven van componisten, historische achtergrond) - Alle niveaus en profielen
course price icon
Van 52 € /h
arrow icon
Wil je de muziek waar je naar luistert of studeert beter begrijpen? Wil je meer weten over de artistieke achtergrond van een bepaalde componist? Of wil je gewoon meer weten over muziekgeschiedenis? Het begrijpen van de historische context achter de muzikale creatie geeft een bredere kennis van het repertoire.
Ik bied iedereen online en offline lessen Muziekgeschiedenis aan:
Conservatoriumstudenten (ondersteuning voor examens, essays en lessen), musici (klassiek en niet-klassiek) en eventuele muziekliefhebbers.
Ik pas mijn lesmethode aan de behoeften van elke student aan.
Extra informatie
Ik zal van tevoren het studiemateriaal voor de lessen verstrekken. U hoeft geen boeken te kopen.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • 1067 MZ Amsterdam, Netherlands
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
De Spaanse cellist Maximiliano verhuisde in 2008 naar Amsterdam om te studeren bij Maarten Mostert en Dmitry Ferschtman. Vanaf 2010 begon hij zijn studie oude muziek en barokcello bij Viola de Hoog terwijl hij tegelijkertijd cellist Anner Bijlsma leerde kennen. De relatie met Bijlsma omvatte niet alleen lessen en adviezen gedurende een periode van negen jaar, maar leverde hem ook een onvergetelijk stempel op. In 2016 ontving hij samen met andere cellisten de Anner Bijlsma Award, een prijs die hij op de Cello Biënnale Amsterdam ontving voor zijn onderzoek naar de oorsprong van de cello in Italië.
Opleiding
Master oude muziek, Conservatorium van Amsterdam (AHK) 2014
Bachelor cello, Conservatorium van Amsterdam (AHK) 2012
Superieure muziek, Conservatorio Superior de Música de Málaga, 2007
Leservaring
Anner Bijlsma Award, 2014, Cello Biënnale Amsterdam
Cello docent bij DUMS (De Utrechtse Muziekschool) vanaf 2021
Cello docent bij het Leerorkest project vanaf 2016
Cello docent aan de Vioolschool Haarlem vanaf 2018
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Spaans
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Heb je altijd al cello willen leren vanaf nul en nooit de kans gehad om te beginnen, of wil je je reeds aangeleerde vaardigheden verbeteren? Dan kan ik je zeker helpen! Ik ben een Spaanse cellist gevestigd in Amsterdam sinds 2008 met meer dan 10 jaar ervaring in lesgeven.

Ik bied lessen aan voor alle leeftijden en niveaus, in het Engels, Nederlands en Spaans.

Hier is een korte samenvatting van de lessen die ik aanbied:

1. Cello- en / of barokcello-lessen: Alle niveaus.
De lessen zullen gericht zijn op twee basiselementen: techniek van het instrument en het ontwikkelen van muzikale vaardigheden.

2. Muziektheorie: beginners.
Basiskennis van muziek, zoals het lezen van notities, regels en analyse. Dit veld is net zo belangrijk als het leren van het instrument, omdat het een aanvulling vormt op het proces in muziekuitvoeringen.

3. Muziekgeschiedenis: alle niveaus
De lessen geven een volledig begrip van de historische ontwikkeling van muziek, met een volledige historische context van kunst, politiek en samenleving. Deze lessen zijn een belangrijk punt voor studenten van conservatoria en musici om hun muziekkennis aan te vullen.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Basgitaarlessen met een holistieke, "all-round" character.

We gaan op de lessen samen oefenen en we gaan hier jouw allerliefste liedjes voor gebruiken. Ik geloof dat als je met een stuk muziek diepe emotionele contact hebt, wordt de leerproces ook sneller, gezelliger en vloeiender!

Onze belangrijkste thema's:

- techniek en overzicht van de bas (waar?)
- algemene muziekleer, gehoortraining (waarom?)
- creatieve improvisatie en compositie (wat?)
- ritme, tempo, frasering en gevoel (hoe?)

Voor volwassenen en tieners duren de lessen 1 uur. Voor alle niveaus vanaf absoluut beginner tot conservatorium niveau.
verified badge
Ik help beginnende, gevorderde en gevorderde songwriters hun songwritingroutine vast te stellen en / of te verfijnen.
Met behulp van mijn eigen boek over het onderwerp (zonder extra kosten) en een verscheidenheid aan interessante opdrachten, werk ik met u samen om u de beste songwriter te maken die u maar kunt zijn!
Sommige basistheorieën en instrumentale vaardigheden zijn nodig, maar ik kan je ook helpen dit voor je te krijgen.
verified badge
Ik ben al meer dan 25 jaar pianoleraar. Dit is iets waar ik erg gepassioneerd over ben en waar ik echt van geniet.
Mijn doel is om de interesses van de studenten te combineren met een programma dat ik als docent nodig vind om techniek en vaardigheden te verbeteren en te ontwikkelen. Persoonlijk heb ik ook piano aan mijn kinderen gegeven, dus ik begrijp hoe belangrijk het is dat pianolessen interessant en opwindend zijn.
Ik studeerde aan het Tsjaikovski Conservatorium in Moskou. Jarenlang had ik mijn eigen muziektheaterstudio.
Ik heb een Hoffmann-vleugel en geef het liefst les bij mij thuis. Hoewel ik flexibel ben en ook bij u thuis kan komen.
verified badge
Hoi,

Ik heet Benjamin en ik ben 16 jaar oud. Ik geef gitaarles en vind het erg leuk om mensen de gitaar te leren bespelen. Ik geef jouw als leerling de kans om zelf liedjes uit te kiezen, maar ik vind het natuurlijk ook leuk om mijn leerlingen te inspireren. Van fingerstyle tot hard rock vind ik alles leuk om aan te leren. Ik ben zelf heel erg in de rockscene te vinden en houd van artiesten als The Rolling Stones en Bob Dylan. Ik zou het wel fijn vinden als je aangeeft waar je zelf in wilt groeien op de gitaar. Ik geef les in akoestische en elektrische gitaar, dus daar heb je als leerling gelukkig alle vrijheid in. Ik geef mijn lessen fysiek en online (ligt eraan wat beter werkt voor jou). Als je het thuis wilt, vind ik dat ook goed. Dus heb jij altijd al gitaar willen spelen, en kan je hem echt niet laten liggen? Laat het weten en wordt een echte artiest!
verified badge
Hallo, mijn naam is Jim. Ik ben een producer van elektronische muziek met een masterdiploma Muziek van de Fontys Hogeschool voor de Kunsten (Rockacademie) in Tilburg. Muziek is altijd mijn manier geweest om de wereld te verkennen – door middel van ruwe veldopnames, synthese en emotionele verhalen. In de afgelopen 12 jaar heb ik een compleet, zelfvoorzienend creatief proces ontwikkeld: van concept tot compositie, sounddesign tot vocale productie, mixage, mastering en liveoptredens. Mijn passie is om anderen te helpen dezelfde technische vaardigheden van begin tot eind te ontwikkelen, zodat ze hun eigen muzikale visie volledig tot leven kunnen brengen.

Als Malvae heb ik al mijn werk geschreven, gezongen, opgenomen, geproduceerd, gemixt, gemasterd en uitgevoerd. Mijn muziek bereikte nummer 17 in de Spotify Viral 50-hitlijsten in de VS, verzamelde miljoenen streams en was te horen in internationale filmproducties, waaronder King of the Streets en Netflix' Terrace House Japan. Een van de meest vormende momenten in mijn carrière was mijn albumproject Amazonas, waarvoor ik het Amazone-regenwoud introk om natuurlijke geluiden op te nemen en te manipuleren. 90% van dat album is volledig gebaseerd op deze veldopnames, die door middel van gedetailleerde synthese en geavanceerd sounddesign zijn omgevormd tot een samenhangende sonische reis. Die ervaring heeft een grote invloed gehad op hoe ik mijn muziek benader en hoe ik sounddesign en compositie doceer.

Ik heb shows geheadlinerd in iconische podia zoals de Melkweg Amsterdam met meeslepende, zelfgebouwde audiovisuele livesets met Ableton Live, modulaire apparatuur, sequencers en Resolume voor live geïntegreerde visuals. Ik heb mijn eigen evenementen gecureerd en opgetreden in podia zoals de A'dam Tower en OT301. Ik geef ook les in studio's zoals Wisseloord in Hilversum, waar ik studenten begeleid bij de technische en creatieve raakvlakken tussen geluid en performance.

Geselecteerde werken en samenwerkingen:

Mijn EP Like Bees to a Hive begon als een soundscape voor de collectie Final Orders, Please van modemerk Lobomar, die gepresenteerd werd in het Wereldmuseum Amsterdam. Ik werkte samen met de Zuid-Afrikaanse dichteres Julia-Beth Harris en integreerde haar gesproken woord in een naadloze, sfeervolle release. Van sequentiële Prophet 6-texturen tot ADX1-drummachinelagen en gedetailleerde veldopnames, ik verzorgde elke laag, van concept tot multitrackproductie tot het uiteindelijke liveoptreden in Londen.

Mijn Chrysalis EP, uitgebracht als een limited edition zwaargewicht rood vinyl, ging nog een stap verder en combineerde etherische vocalen, analoge rauwheid en unieke texturen tot een emotioneel rijke release. Ik leidde persoonlijk elk onderdeel van de technische en creatieve uitvoering van het project, van arrangement en vocale productie tot de eindmix, mastering en voorbereiding van de vinylpers.

Naast mijn eigen projecten heb ik gewerkt als vocal producer en mix engineer, onder andere aan Esther Veen's EP Before I Go. Hierbij verzorgde ik de opnames, complexe vocale lagen, creatieve verwerking, productie, multivocale arrangementen en de eindmix om een gepolijst, krachtig geluid af te leveren.

Over de lessen:

Mijn sessies zijn volledig afgestemd op jouw ervaringsniveau en doelen en gebaseerd op echte muziekproductie. Of je nu net begint of je technische vaardigheden wilt verdiepen, je leert hoe je professionele workflows ontwikkelt en de creatieve onafhankelijkheid om af te maken wat je begint.

We kunnen het volgende onderzoeken:

- Geavanceerde workflows voor muziekproductie en creatieve strategieën ontwikkelen
- Opname, compositie, arrangement en storytelling door middel van geluid
- Full-stack mixen en masteren – van slaapkameropstellingen tot professionele levering
- Synthese en sampling – van de basis van het vormgeven van geluid tot manipulatie op hoog niveau
- Multi-vocale productie, vocale opname, bewerking, layering, FX en creatieve verwerkingstechnieken
- Je muziek vertalen naar een meeslepende liveset met Ableton Live
- Muziektheorie praktisch toepassen in elektronische, filmische en hedendaagse muziek

Lessen zijn online of in mijn studio in Amsterdam beschikbaar. Voor online studenten gebruik ik hoogwaardige realtime tools waarmee we kunnen samenwerken met audio in volledige resolutie, rechtstreeks vanuit je DAW – geen beperkingen op schermdeling, gewoon echt werk in realtime.

Mijn eigen muzikale pad begon vaak met het samenvoegen van de geluiden die ik in de wereld tegenkwam, of het nu uit verre regenwouden of uit mijn eigen stem kwam, tot iets persoonlijks en expressiefs.
Zo heb ik mijn eigen sound gevonden. Ik help jou graag om die van jou te vinden.

(En maak je geen zorgen, we hoeven er niet voor naar het einde van de wereld te reizen. Ik laat je zien hoe je de geluiden die je al hebt, kunt omzetten in iets dat echt van jou is.)

Of je nu net begint of klaar bent om je verder te verdiepen, ik help je graag groeien door middel van gestructureerd, creatief en technisch onderbouwd elektronisch muziekonderwijs.
verified badge
Wil je al een tijd piano leren spelen of wil je je kind piano leren spelen? Mijn naam is Faye, en ik speel piano vanaf mijn 6de. Ik heb een achtergrond in verschillende muziek stylen waaronder Klassiek, Jazz en world, Improvisation en Compositie. Sinds 5 jaar deel ik graag mijn passie voor muziek met andere.

Ik bied een een fijne basis aan leerlingen aan de gebieden van muziek theorie, ritme, gehoor training en gehoor spelen, stylen orientatie, noten lezen, akkoorden spelen, piano technique en meer.
verified badge
Hallo, ik ben Daniel, een enthousiaste en toegewijde gitaarleraar die ervan houdt om de doelen van zijn leerlingen te bereiken. Door mijn 6 jaar ervaring in gitaarles te combineren met de interesses van mijn studenten, help ik mijn studenten op de meest boeiende manier vooruitgang te boeken.

Ik bied mijn studenten basiskennis van techniek en theorie om ervoor te zorgen dat ze goede gewoonten ontwikkelen, waardoor ze gebruik kunnen maken van de bijna oneindige bronnen online wanneer ze willen spelen en meer willen leren in hun vrije tijd en later in het leven . Ik geloof dat een goede leraar iemand is die zijn leerlingen in staat stelt om zelfstandig en met plezier en passie voor hun instrument verder te gaan.

Leer je favoriete liedjes, demystificeer muziektheorie, leer hoe liedjes worden geschreven (en krijg hulp bij het schrijven van je eigen liedjes), leer liedjes op gehoor spelen, verken een scala aan genres... Ik kijk ernaar uit je te helpen met je eigen muzikale reis!
verified badge
Mijn doel is om je te helpen een zelfverzekerde gitarist te worden door techniek, muzikaal inzicht en de muziek die je inspireert te combineren. Of je nu je favoriete nummers wilt leren, je techniek wilt verbeteren, improvisatievaardigheden wilt ontwikkelen, verschillende muziekstijlen wilt ontdekken of een solide basis in muziektheorie wilt leggen, ik help je graag stap voor stap je doelen te bereiken.

De lessen combineren structuur met flexibiliteit, waardoor je in je eigen tempo kunt vorderen. Neem gerust contact met me op als je vragen hebt.
verified badge
Ik behandel theorie en nummers soms samen en soms apart. We passen de lessen aan op jouw niveau en wat je leuk vindt om te leren spelen. Aandacht aan techniek en theoretische kennis staan centraal — ik wil je de basis goed bijbrengen om je zo economisch mogelijk te laten spelen.

Ik geef nu 5 jaar gitaarles aan een verscheidenheid aan leerlingen. Lessen zijn voor iedereen: van beginnend gitarist tot gevorderd niveau kan ik je op weg helpen!

— Alle stijlen: rock, jazz, blues, fusion, bigband, metal, klassiek — Theorie én nummers spelen in balans
— Lessen afgestemd op jouw niveau en smaak
— Lessen duren 45 min, maar kunnen langer in overleg

Boek eenvoudig een les via hamishgitaar.nl


— ENGLISH —


I cover theory and songs — sometimes together, sometimes separately — depending on what works best for you. Lessons are tailored to your level and what you enjoy learning. Technique and theoretical knowledge are central: I want to give you a solid foundation so you can play as efficiently as possible.

I have been teaching guitar for 5 years to a wide range of students. Lessons are for everyone — from complete beginner to advanced, I can help you progress!

— All styles: rock, jazz, blues, fusion, big band, metal, classical — Balance of theory and playing real songs
— Lessons tailored to your level and taste
— Lessons are 45 min, longer by arrangement

Book a lesson easily at hamishgitaar.nl
verified badge
Hallo

Ik ben een professionele basgitarist en woon in Amsterdam. Ik heb een passie voor lesgeven en het delen van de kennis die ik heb opgedaan tijdens mijn studie aan verschillende scholen en die ik heb gehoord van de muzikanten die ik bewonder. Ik heb mijn bachelordiploma behaald aan de Koninklijke Muziekacademie in Denemarken en mijn masterdiploma aan het Conservatorium van Amsterdam in 2024.

Ik geef les in contrabas, elektrische bas en compositie.

Muzikaal gezien probeer ik zo open mogelijk te zijn. Voor mij maakt het niet uit of het free jazz, traditionele jazz, pop of metal is, zolang het maar goed voelt.

Ik ben de leider van mijn eigen band, waarin we jazz en indierock combineren. Ons debuutalbum verschijnt dit najaar.

Ik ben ook sessiemuzikant in verschillende bands.

Wat compositie betreft, heb ik ervaring met het componeren voor reguliere jazzgroepen, bigbands, strijkkwartetten en ongebruikelijke samenstellingen zoals mijn band met drie gitaren en drie blazers.

Enkele gedachten over lesgeven:

Ik geloof dat het allerbelangrijkste bij het lesgeven een goede relatie met elkaar is en dat we er vooral plezier in hebben. Als we niet van het proces genieten, leren we niets.
Je moet je op je gemak voelen om te zeggen hoe je je voelt en wat je wel/niet wilt leren. Dankzij die openheid kan ik het onderwijs afstemmen en het curriculum zo samenstellen dat het aansluit bij jouw behoeften en je tegelijkertijd uitdaagt om nieuwe dingen te ontdekken.

Als je dit leest, ben ik blij dat je de tijd hebt genomen om alles door te lezen, en hopelijk kunnen we elkaar ontmoeten en over muziek praten!
verified badge
Leer fluit spelen, op jouw manier!

Elke student is uniek, en jouw lessen zouden dat ook moeten zijn! Ik maak gepersonaliseerde cursussen die zijn afgestemd op jouw doelen, of je nu een beginner bent, een terugkerende speler, of je voorbereidt op examens en audities.

✨ Nieuw op de fluit? We beginnen helemaal bij het begin met duidelijke, zachte begeleiding.
🎵 Kom je terug na jaren afwezigheid? Pak de draad weer op waar je gebleven was, of het nu 5, 10 of 20 jaar geleden is, ik help je om je liefde voor het spelen te herontdekken.
🏆 Voorbereiden op examens of audities? Met 32 jaar ervaring in lesgeven en een achtergrond als jurylid, kan ik je helpen om optimaal te presteren.

Ik hou van wat ik doe en help je graag op je muzikale reis!
verified badge
Ik geef vioolles aan kinderen en volwassenen, beginners en gevorderden.

Iedere leerling is uniek. Naast het ontwikkelen van een goede techniek kom ik graag de muzikale wensen en dromen van de leerling tegemoet. Viool leren spelen doe je samen!

Vanaf de eerste les geef ik veel aandacht aan het samen spelen, want samen musiceren is het leukste wat er is!

Naast de indiviuele lessen steun ik het spelen van mijn leerlingen bij orkesten, ensembles en bands. Ook zijn er meerdere mogelijkheden op te treden met begeleiding van een professionele pianist. Een keer per jaar organiseer ik met een aantal leerlingen een video-opnamedag voor wedstrijden en concoursen. Mijn leerlingen halen prijzen binnen, in Nederland en internationaal.

Naast de individuele lessen geef ik een SNUFFELCURSUS ' MIJN KLEINE VIOOL' voor kinderen, leeftijd 3-5. Deze cursus bestaat uit 10 lessen voor kleine kinderen, om kennis te maken met muziek en de viool. Ik geef deze cursus ook aan Engels- en Duitstalige kinderen.

Ik geef vioolles in vier verschillende talen: Nederlands, Duits, Engels en Italiaans.

Mogelijk zijn ook vioollessen aan huis.

Over Mij:
Ik ben violiste verbonden aan Nationale Opera&Ballet in Amsterdam. Ik heb met veel orkesten in binnen-en buitenland gewerkt. Daarnaast speel ik kamermuziek en braziliaanse choro ( Duo Chorinho, met Alvaro Rovira Ruiz gitaar). Ik heb een internationale opleiding genoten aan de conservatoria van Hamburg, Rome en Amsterdam.

Sinds meer dan 30 jaar ben ik werkzaam als viooldocente; ook internationaal: o.a. een masterclass voor Braziliaanse vioolstudenten aan de universiteit van Minas Gerais, Brazilie.
verified badge
Mijn naam is Gerrit, en ik bied muziek en gitaarles aan beginners en gemiddelde spelers.
Ik speel 15 jaar gitaar, waarvan 2 jaar op het conservatorium. Momenteel volg ik de studie muziekwetenschap aan de UvA. Ik ben vooral gericht op het spelen van de gitaar, maar ik kan ook kennis opbrengen op het gebied van muziektheorie, muziekproductie en compositie. Vooral het plezier hebben in het maken van muziek staat bij mij centraal.
Ik maak ook mijn eigen muziek, dus mensen die al een beetje gitaar kunnen spelen en dit willen uitbreiden om hun eigen liedjes te schrijven zijn ook welkom! Dit kunnen we uiteindelijk opnemen in de computer, en er eigen muziek van maken.
verified badge
Deze lessen muziektheorie worden gegeven door een Chileense jazzcomponist met uitgebreide ervaring in jazz en populaire muziek. De lessen zijn gericht op het bieden van een solide en gestructureerd begrip van de fundamentele instrumenten die nodig zijn om muziek te lezen, analyseren en begrijpen, op een heldere en praktische manier.

De lessen behandelen kerngebieden zoals muzieknotatie en noten lezen, harmonie, ritmische concepten, formele analyse en harmonische en melodische analyse toegepast op jazz en populaire muziek. Door een combinatie van theoretische uitleg en praktische voorbeelden ontwikkelen studenten het vermogen om te begrijpen hoe muziek is opgebouwd en hoe de verschillende elementen op elkaar inwerken.

De inhoud wordt aangepast aan het niveau en de achtergrond van elke student, of het nu gaat om beginners die een basis leggen of meer gevorderde muzikanten die hun analytische vaardigheden en theoretische kennis willen verdiepen. De nadruk ligt op duidelijkheid, consistentie en concrete muzikale toepassingen in plaats van louter abstracte theorie.

Deze lessen zijn bedoeld om het muzikaal begrip te versterken, de lees- en analysevaardigheden te verbeteren en betrouwbare hulpmiddelen aan te reiken ter ondersteuning van uitvoering, compositie en improvisatie.
verified badge
Hallo! Ik ben Dafne, een Nederlands-Italiaanse harpiste en docente met tien jaar leservaring aan diverse instellingen, basisscholen en buurtprojecten in heel Nederland. Ik heb zowel een bachelor- als een masterdiploma van het Conservatorium van Amsterdam.

Mijn lessen zijn afgestemd op elke individuele leerling en ik heb ervaring met lesgeven aan alle leeftijden en niveaus. Ik focus op het opbouwen van een solide technische en muzikale basis, help leerlingen met examenvoorbereiding, muziektheorie en houding, en ondersteun tegelijkertijd degenen die hun creativiteit en zelfexpressie willen ontdekken en willen genieten van een leuke, ontspannende ervaring met de harp.

Lesactiviteiten

De lessen kunnen verschillende activiteiten omvatten:

Het leren en verkennen van verschillende repertoirestijlen

Improviseren en zelf composities maken

Het ontwikkelen van ritme, techniek en muziektheorie.

Ontdek de harp via leuke, kindvriendelijke leermethoden.

Elke les wordt afgestemd op de leeftijd, het niveau en de interesses van de leerling, waardoor leren boeiend en plezierig is voor zowel kinderen als volwassenen.

Je kunt gerust een proefles boeken en neem contact met me op als je vragen hebt!
message icon
Contacteer Maximiliano
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Basgitaarlessen met een holistieke, "all-round" character.

We gaan op de lessen samen oefenen en we gaan hier jouw allerliefste liedjes voor gebruiken. Ik geloof dat als je met een stuk muziek diepe emotionele contact hebt, wordt de leerproces ook sneller, gezelliger en vloeiender!

Onze belangrijkste thema's:

- techniek en overzicht van de bas (waar?)
- algemene muziekleer, gehoortraining (waarom?)
- creatieve improvisatie en compositie (wat?)
- ritme, tempo, frasering en gevoel (hoe?)

Voor volwassenen en tieners duren de lessen 1 uur. Voor alle niveaus vanaf absoluut beginner tot conservatorium niveau.
verified badge
Ik help beginnende, gevorderde en gevorderde songwriters hun songwritingroutine vast te stellen en / of te verfijnen.
Met behulp van mijn eigen boek over het onderwerp (zonder extra kosten) en een verscheidenheid aan interessante opdrachten, werk ik met u samen om u de beste songwriter te maken die u maar kunt zijn!
Sommige basistheorieën en instrumentale vaardigheden zijn nodig, maar ik kan je ook helpen dit voor je te krijgen.
verified badge
Ik ben al meer dan 25 jaar pianoleraar. Dit is iets waar ik erg gepassioneerd over ben en waar ik echt van geniet.
Mijn doel is om de interesses van de studenten te combineren met een programma dat ik als docent nodig vind om techniek en vaardigheden te verbeteren en te ontwikkelen. Persoonlijk heb ik ook piano aan mijn kinderen gegeven, dus ik begrijp hoe belangrijk het is dat pianolessen interessant en opwindend zijn.
Ik studeerde aan het Tsjaikovski Conservatorium in Moskou. Jarenlang had ik mijn eigen muziektheaterstudio.
Ik heb een Hoffmann-vleugel en geef het liefst les bij mij thuis. Hoewel ik flexibel ben en ook bij u thuis kan komen.
verified badge
Hoi,

Ik heet Benjamin en ik ben 16 jaar oud. Ik geef gitaarles en vind het erg leuk om mensen de gitaar te leren bespelen. Ik geef jouw als leerling de kans om zelf liedjes uit te kiezen, maar ik vind het natuurlijk ook leuk om mijn leerlingen te inspireren. Van fingerstyle tot hard rock vind ik alles leuk om aan te leren. Ik ben zelf heel erg in de rockscene te vinden en houd van artiesten als The Rolling Stones en Bob Dylan. Ik zou het wel fijn vinden als je aangeeft waar je zelf in wilt groeien op de gitaar. Ik geef les in akoestische en elektrische gitaar, dus daar heb je als leerling gelukkig alle vrijheid in. Ik geef mijn lessen fysiek en online (ligt eraan wat beter werkt voor jou). Als je het thuis wilt, vind ik dat ook goed. Dus heb jij altijd al gitaar willen spelen, en kan je hem echt niet laten liggen? Laat het weten en wordt een echte artiest!
verified badge
Hallo, mijn naam is Jim. Ik ben een producer van elektronische muziek met een masterdiploma Muziek van de Fontys Hogeschool voor de Kunsten (Rockacademie) in Tilburg. Muziek is altijd mijn manier geweest om de wereld te verkennen – door middel van ruwe veldopnames, synthese en emotionele verhalen. In de afgelopen 12 jaar heb ik een compleet, zelfvoorzienend creatief proces ontwikkeld: van concept tot compositie, sounddesign tot vocale productie, mixage, mastering en liveoptredens. Mijn passie is om anderen te helpen dezelfde technische vaardigheden van begin tot eind te ontwikkelen, zodat ze hun eigen muzikale visie volledig tot leven kunnen brengen.

Als Malvae heb ik al mijn werk geschreven, gezongen, opgenomen, geproduceerd, gemixt, gemasterd en uitgevoerd. Mijn muziek bereikte nummer 17 in de Spotify Viral 50-hitlijsten in de VS, verzamelde miljoenen streams en was te horen in internationale filmproducties, waaronder King of the Streets en Netflix' Terrace House Japan. Een van de meest vormende momenten in mijn carrière was mijn albumproject Amazonas, waarvoor ik het Amazone-regenwoud introk om natuurlijke geluiden op te nemen en te manipuleren. 90% van dat album is volledig gebaseerd op deze veldopnames, die door middel van gedetailleerde synthese en geavanceerd sounddesign zijn omgevormd tot een samenhangende sonische reis. Die ervaring heeft een grote invloed gehad op hoe ik mijn muziek benader en hoe ik sounddesign en compositie doceer.

Ik heb shows geheadlinerd in iconische podia zoals de Melkweg Amsterdam met meeslepende, zelfgebouwde audiovisuele livesets met Ableton Live, modulaire apparatuur, sequencers en Resolume voor live geïntegreerde visuals. Ik heb mijn eigen evenementen gecureerd en opgetreden in podia zoals de A'dam Tower en OT301. Ik geef ook les in studio's zoals Wisseloord in Hilversum, waar ik studenten begeleid bij de technische en creatieve raakvlakken tussen geluid en performance.

Geselecteerde werken en samenwerkingen:

Mijn EP Like Bees to a Hive begon als een soundscape voor de collectie Final Orders, Please van modemerk Lobomar, die gepresenteerd werd in het Wereldmuseum Amsterdam. Ik werkte samen met de Zuid-Afrikaanse dichteres Julia-Beth Harris en integreerde haar gesproken woord in een naadloze, sfeervolle release. Van sequentiële Prophet 6-texturen tot ADX1-drummachinelagen en gedetailleerde veldopnames, ik verzorgde elke laag, van concept tot multitrackproductie tot het uiteindelijke liveoptreden in Londen.

Mijn Chrysalis EP, uitgebracht als een limited edition zwaargewicht rood vinyl, ging nog een stap verder en combineerde etherische vocalen, analoge rauwheid en unieke texturen tot een emotioneel rijke release. Ik leidde persoonlijk elk onderdeel van de technische en creatieve uitvoering van het project, van arrangement en vocale productie tot de eindmix, mastering en voorbereiding van de vinylpers.

Naast mijn eigen projecten heb ik gewerkt als vocal producer en mix engineer, onder andere aan Esther Veen's EP Before I Go. Hierbij verzorgde ik de opnames, complexe vocale lagen, creatieve verwerking, productie, multivocale arrangementen en de eindmix om een gepolijst, krachtig geluid af te leveren.

Over de lessen:

Mijn sessies zijn volledig afgestemd op jouw ervaringsniveau en doelen en gebaseerd op echte muziekproductie. Of je nu net begint of je technische vaardigheden wilt verdiepen, je leert hoe je professionele workflows ontwikkelt en de creatieve onafhankelijkheid om af te maken wat je begint.

We kunnen het volgende onderzoeken:

- Geavanceerde workflows voor muziekproductie en creatieve strategieën ontwikkelen
- Opname, compositie, arrangement en storytelling door middel van geluid
- Full-stack mixen en masteren – van slaapkameropstellingen tot professionele levering
- Synthese en sampling – van de basis van het vormgeven van geluid tot manipulatie op hoog niveau
- Multi-vocale productie, vocale opname, bewerking, layering, FX en creatieve verwerkingstechnieken
- Je muziek vertalen naar een meeslepende liveset met Ableton Live
- Muziektheorie praktisch toepassen in elektronische, filmische en hedendaagse muziek

Lessen zijn online of in mijn studio in Amsterdam beschikbaar. Voor online studenten gebruik ik hoogwaardige realtime tools waarmee we kunnen samenwerken met audio in volledige resolutie, rechtstreeks vanuit je DAW – geen beperkingen op schermdeling, gewoon echt werk in realtime.

Mijn eigen muzikale pad begon vaak met het samenvoegen van de geluiden die ik in de wereld tegenkwam, of het nu uit verre regenwouden of uit mijn eigen stem kwam, tot iets persoonlijks en expressiefs.
Zo heb ik mijn eigen sound gevonden. Ik help jou graag om die van jou te vinden.

(En maak je geen zorgen, we hoeven er niet voor naar het einde van de wereld te reizen. Ik laat je zien hoe je de geluiden die je al hebt, kunt omzetten in iets dat echt van jou is.)

Of je nu net begint of klaar bent om je verder te verdiepen, ik help je graag groeien door middel van gestructureerd, creatief en technisch onderbouwd elektronisch muziekonderwijs.
verified badge
Wil je al een tijd piano leren spelen of wil je je kind piano leren spelen? Mijn naam is Faye, en ik speel piano vanaf mijn 6de. Ik heb een achtergrond in verschillende muziek stylen waaronder Klassiek, Jazz en world, Improvisation en Compositie. Sinds 5 jaar deel ik graag mijn passie voor muziek met andere.

Ik bied een een fijne basis aan leerlingen aan de gebieden van muziek theorie, ritme, gehoor training en gehoor spelen, stylen orientatie, noten lezen, akkoorden spelen, piano technique en meer.
verified badge
Hallo, ik ben Daniel, een enthousiaste en toegewijde gitaarleraar die ervan houdt om de doelen van zijn leerlingen te bereiken. Door mijn 6 jaar ervaring in gitaarles te combineren met de interesses van mijn studenten, help ik mijn studenten op de meest boeiende manier vooruitgang te boeken.

Ik bied mijn studenten basiskennis van techniek en theorie om ervoor te zorgen dat ze goede gewoonten ontwikkelen, waardoor ze gebruik kunnen maken van de bijna oneindige bronnen online wanneer ze willen spelen en meer willen leren in hun vrije tijd en later in het leven . Ik geloof dat een goede leraar iemand is die zijn leerlingen in staat stelt om zelfstandig en met plezier en passie voor hun instrument verder te gaan.

Leer je favoriete liedjes, demystificeer muziektheorie, leer hoe liedjes worden geschreven (en krijg hulp bij het schrijven van je eigen liedjes), leer liedjes op gehoor spelen, verken een scala aan genres... Ik kijk ernaar uit je te helpen met je eigen muzikale reis!
verified badge
Mijn doel is om je te helpen een zelfverzekerde gitarist te worden door techniek, muzikaal inzicht en de muziek die je inspireert te combineren. Of je nu je favoriete nummers wilt leren, je techniek wilt verbeteren, improvisatievaardigheden wilt ontwikkelen, verschillende muziekstijlen wilt ontdekken of een solide basis in muziektheorie wilt leggen, ik help je graag stap voor stap je doelen te bereiken.

De lessen combineren structuur met flexibiliteit, waardoor je in je eigen tempo kunt vorderen. Neem gerust contact met me op als je vragen hebt.
verified badge
Ik behandel theorie en nummers soms samen en soms apart. We passen de lessen aan op jouw niveau en wat je leuk vindt om te leren spelen. Aandacht aan techniek en theoretische kennis staan centraal — ik wil je de basis goed bijbrengen om je zo economisch mogelijk te laten spelen.

Ik geef nu 5 jaar gitaarles aan een verscheidenheid aan leerlingen. Lessen zijn voor iedereen: van beginnend gitarist tot gevorderd niveau kan ik je op weg helpen!

— Alle stijlen: rock, jazz, blues, fusion, bigband, metal, klassiek — Theorie én nummers spelen in balans
— Lessen afgestemd op jouw niveau en smaak
— Lessen duren 45 min, maar kunnen langer in overleg

Boek eenvoudig een les via hamishgitaar.nl


— ENGLISH —


I cover theory and songs — sometimes together, sometimes separately — depending on what works best for you. Lessons are tailored to your level and what you enjoy learning. Technique and theoretical knowledge are central: I want to give you a solid foundation so you can play as efficiently as possible.

I have been teaching guitar for 5 years to a wide range of students. Lessons are for everyone — from complete beginner to advanced, I can help you progress!

— All styles: rock, jazz, blues, fusion, big band, metal, classical — Balance of theory and playing real songs
— Lessons tailored to your level and taste
— Lessons are 45 min, longer by arrangement

Book a lesson easily at hamishgitaar.nl
verified badge
Hallo

Ik ben een professionele basgitarist en woon in Amsterdam. Ik heb een passie voor lesgeven en het delen van de kennis die ik heb opgedaan tijdens mijn studie aan verschillende scholen en die ik heb gehoord van de muzikanten die ik bewonder. Ik heb mijn bachelordiploma behaald aan de Koninklijke Muziekacademie in Denemarken en mijn masterdiploma aan het Conservatorium van Amsterdam in 2024.

Ik geef les in contrabas, elektrische bas en compositie.

Muzikaal gezien probeer ik zo open mogelijk te zijn. Voor mij maakt het niet uit of het free jazz, traditionele jazz, pop of metal is, zolang het maar goed voelt.

Ik ben de leider van mijn eigen band, waarin we jazz en indierock combineren. Ons debuutalbum verschijnt dit najaar.

Ik ben ook sessiemuzikant in verschillende bands.

Wat compositie betreft, heb ik ervaring met het componeren voor reguliere jazzgroepen, bigbands, strijkkwartetten en ongebruikelijke samenstellingen zoals mijn band met drie gitaren en drie blazers.

Enkele gedachten over lesgeven:

Ik geloof dat het allerbelangrijkste bij het lesgeven een goede relatie met elkaar is en dat we er vooral plezier in hebben. Als we niet van het proces genieten, leren we niets.
Je moet je op je gemak voelen om te zeggen hoe je je voelt en wat je wel/niet wilt leren. Dankzij die openheid kan ik het onderwijs afstemmen en het curriculum zo samenstellen dat het aansluit bij jouw behoeften en je tegelijkertijd uitdaagt om nieuwe dingen te ontdekken.

Als je dit leest, ben ik blij dat je de tijd hebt genomen om alles door te lezen, en hopelijk kunnen we elkaar ontmoeten en over muziek praten!
verified badge
Leer fluit spelen, op jouw manier!

Elke student is uniek, en jouw lessen zouden dat ook moeten zijn! Ik maak gepersonaliseerde cursussen die zijn afgestemd op jouw doelen, of je nu een beginner bent, een terugkerende speler, of je voorbereidt op examens en audities.

✨ Nieuw op de fluit? We beginnen helemaal bij het begin met duidelijke, zachte begeleiding.
🎵 Kom je terug na jaren afwezigheid? Pak de draad weer op waar je gebleven was, of het nu 5, 10 of 20 jaar geleden is, ik help je om je liefde voor het spelen te herontdekken.
🏆 Voorbereiden op examens of audities? Met 32 jaar ervaring in lesgeven en een achtergrond als jurylid, kan ik je helpen om optimaal te presteren.

Ik hou van wat ik doe en help je graag op je muzikale reis!
verified badge
Ik geef vioolles aan kinderen en volwassenen, beginners en gevorderden.

Iedere leerling is uniek. Naast het ontwikkelen van een goede techniek kom ik graag de muzikale wensen en dromen van de leerling tegemoet. Viool leren spelen doe je samen!

Vanaf de eerste les geef ik veel aandacht aan het samen spelen, want samen musiceren is het leukste wat er is!

Naast de indiviuele lessen steun ik het spelen van mijn leerlingen bij orkesten, ensembles en bands. Ook zijn er meerdere mogelijkheden op te treden met begeleiding van een professionele pianist. Een keer per jaar organiseer ik met een aantal leerlingen een video-opnamedag voor wedstrijden en concoursen. Mijn leerlingen halen prijzen binnen, in Nederland en internationaal.

Naast de individuele lessen geef ik een SNUFFELCURSUS ' MIJN KLEINE VIOOL' voor kinderen, leeftijd 3-5. Deze cursus bestaat uit 10 lessen voor kleine kinderen, om kennis te maken met muziek en de viool. Ik geef deze cursus ook aan Engels- en Duitstalige kinderen.

Ik geef vioolles in vier verschillende talen: Nederlands, Duits, Engels en Italiaans.

Mogelijk zijn ook vioollessen aan huis.

Over Mij:
Ik ben violiste verbonden aan Nationale Opera&Ballet in Amsterdam. Ik heb met veel orkesten in binnen-en buitenland gewerkt. Daarnaast speel ik kamermuziek en braziliaanse choro ( Duo Chorinho, met Alvaro Rovira Ruiz gitaar). Ik heb een internationale opleiding genoten aan de conservatoria van Hamburg, Rome en Amsterdam.

Sinds meer dan 30 jaar ben ik werkzaam als viooldocente; ook internationaal: o.a. een masterclass voor Braziliaanse vioolstudenten aan de universiteit van Minas Gerais, Brazilie.
verified badge
Mijn naam is Gerrit, en ik bied muziek en gitaarles aan beginners en gemiddelde spelers.
Ik speel 15 jaar gitaar, waarvan 2 jaar op het conservatorium. Momenteel volg ik de studie muziekwetenschap aan de UvA. Ik ben vooral gericht op het spelen van de gitaar, maar ik kan ook kennis opbrengen op het gebied van muziektheorie, muziekproductie en compositie. Vooral het plezier hebben in het maken van muziek staat bij mij centraal.
Ik maak ook mijn eigen muziek, dus mensen die al een beetje gitaar kunnen spelen en dit willen uitbreiden om hun eigen liedjes te schrijven zijn ook welkom! Dit kunnen we uiteindelijk opnemen in de computer, en er eigen muziek van maken.
verified badge
Deze lessen muziektheorie worden gegeven door een Chileense jazzcomponist met uitgebreide ervaring in jazz en populaire muziek. De lessen zijn gericht op het bieden van een solide en gestructureerd begrip van de fundamentele instrumenten die nodig zijn om muziek te lezen, analyseren en begrijpen, op een heldere en praktische manier.

De lessen behandelen kerngebieden zoals muzieknotatie en noten lezen, harmonie, ritmische concepten, formele analyse en harmonische en melodische analyse toegepast op jazz en populaire muziek. Door een combinatie van theoretische uitleg en praktische voorbeelden ontwikkelen studenten het vermogen om te begrijpen hoe muziek is opgebouwd en hoe de verschillende elementen op elkaar inwerken.

De inhoud wordt aangepast aan het niveau en de achtergrond van elke student, of het nu gaat om beginners die een basis leggen of meer gevorderde muzikanten die hun analytische vaardigheden en theoretische kennis willen verdiepen. De nadruk ligt op duidelijkheid, consistentie en concrete muzikale toepassingen in plaats van louter abstracte theorie.

Deze lessen zijn bedoeld om het muzikaal begrip te versterken, de lees- en analysevaardigheden te verbeteren en betrouwbare hulpmiddelen aan te reiken ter ondersteuning van uitvoering, compositie en improvisatie.
verified badge
Hallo! Ik ben Dafne, een Nederlands-Italiaanse harpiste en docente met tien jaar leservaring aan diverse instellingen, basisscholen en buurtprojecten in heel Nederland. Ik heb zowel een bachelor- als een masterdiploma van het Conservatorium van Amsterdam.

Mijn lessen zijn afgestemd op elke individuele leerling en ik heb ervaring met lesgeven aan alle leeftijden en niveaus. Ik focus op het opbouwen van een solide technische en muzikale basis, help leerlingen met examenvoorbereiding, muziektheorie en houding, en ondersteun tegelijkertijd degenen die hun creativiteit en zelfexpressie willen ontdekken en willen genieten van een leuke, ontspannende ervaring met de harp.

Lesactiviteiten

De lessen kunnen verschillende activiteiten omvatten:

Het leren en verkennen van verschillende repertoirestijlen

Improviseren en zelf composities maken

Het ontwikkelen van ritme, techniek en muziektheorie.

Ontdek de harp via leuke, kindvriendelijke leermethoden.

Elke les wordt afgestemd op de leeftijd, het niveau en de interesses van de leerling, waardoor leren boeiend en plezierig is voor zowel kinderen als volwassenen.

Je kunt gerust een proefles boeken en neem contact met me op als je vragen hebt!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Maximiliano