

van44.00EUR/ u
Examentraining Frans vmbo havo vwo - online of op locatie
Stress voor het eindexamen leesvaardigheid Frans? Geen zorgen! Ik kan je helpen.
Ik weet precies waar je op moet letten en leer je hoe de je opgaven goed leest en waar je het juiste antwoord kunt vinden. Stuur mij een bericht en we bespreken hoe ik je kan helpen!
Ik weet precies waar je op moet letten en leer je hoe de je opgaven goed leest en waar je het juiste antwoord kunt vinden. Stuur mij een bericht en we bespreken hoe ik je kan helpen!
Extra informatie
De examentraining kan online of op locatie.Locatie
Op een locatie gekozen door de leraar : Straussplaats, Zwijndrecht, Nederland
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Dordrecht, Nederland
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Rotterdam, Nederland






|
Use ⊞+wheel to zoom!
Beoordelingen (7)
Perfecte les, waar je veel van op steekt en leert!
Bertine is erg vriendelijk en enthousiast, ze geeft op een leuke manier les. Praat rustig zodat ze goed te volgen is.
Ze geeft ons gezin tegelijkertijd les wat een uitdaging is omdat we alle vier op een ander niveau zitten maar dit geeft geen problemen.
Een geweldig leuke eerste les waardoor ik al weer uitkijk naar de volgende.
Op een ontspannen manier veel gepraat waarbij Bertine hielp en een goede uitleg gaf als ik het niet wist.
Zeer duidelijk en ervaren lerares. Neemt de tijd en houdt rekening met je eigen niveau
Bertine, is zeer kundig en ervaren als docent. Ze weet de stof op begrijpelijk en persoonlijk niveau over te brengen waardoor ze eenieder op eigen level les kan geven. Daarnaast is er ook ruimte voor een hoop lol tijdens de lessen.
...
Voilà ! Ton professeur de français, diplômé en FLE (Med)
Elke les is afgestemd op jouw leerwensen. Of het nu gaat om het oefenen van de vaardigheden voor werk, studie of gewoon omdat je het leuk vindt om Frans te leren, het voorbereiden op een Delf examen, de Franse taal leren vanaf het begin of kennis activeren, samen maken we een leerplan.
De lessen zijn actief en alleen theoretisch waar nodig om basiskennis te verwerven.
Ik heb jarenlange ervaring met lesgeven op middelbare scholen en individuele- en groepstrainingen bij bedrijven (in-company).
De lessen zijn gebaseerd op de niveaus van het ERK (Europees Referentie Kader).
De lessen zijn ook online, via Skype of Zoom, te volgen!
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Bertine snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 44€Bij de leraar thuis
van 46€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds januari 2020
- 3 herhaalleerlingen
- Geverifieerd telefoonnummer
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 44€Bij de leraar thuis
van 46€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Lucie
Franse les (ONLINE) - Franse cursus (ONLINE)
NL - Hallo, ik ben Lucie en ik help je graag om Frans te leren, of het nu helemaal opnieuw is of om je te helpen verbeteren. Ik vind het heerlijk om mijn studenten te laten spreken, omdat ik er sterk van overtuigd ben dat oefenen de sleutel is om een taal te leren en je kennis te verbeteren. Ik structureer mijn lessen altijd volgens onderwerpen op basis van dagelijkse situaties (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, winkelen/boodschappen doen, naar de dokter gaan, beroepstaal, enz.). We nemen de grammatica, woordenschat en uitspraak door. Als je halfgevorderd bent, doen we ook enkele lessen over begrijpend lezen. We brengen zowel de grammatica als de woordenschat in de praktijk. En hey, ik kan in het Engels lesgeven als je wilt!
FR - Hallo, ik ben Lucie en ik zou je graag helpen om Frans te leren, of het nu van nul is of om je kennis te verbeteren. Ik hou ervan mijn studenten aan het praten te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van kennis. Tijdens de eerste les zullen we zowel je doelen als je niveau bespreken, zodat ik een les voor je kan maken. Ik structureer mijn lessen altijd volgens thema's die gebaseerd zijn op het echte leven (hoe ik me voor kan stellen, hoe ik een afspraak kan maken, boodschappen doen, naar de dokter gaan, Frans op het werk, enz.). We zullen samen grammatica, woordenschat en uitspraak bekijken. Als je een halfgevorderde bent, zullen we ook tekstlessen geven. We gaan zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. De lessen vinden plaats via Zoom of Google Meet. Voordat u een les boekt, dient u mij een bericht te sturen om de beschikbaarheid te bevestigen.
Jaume
SPAANSE BIJLESSEN VOOR BEGINNERS EN/OF GEVORDERDEN
In mijn lessen zal ik je Spaans aanleren. Afhankelijk van je doel, niveau en tempo passen we de lessen aan. Ik geef mijn les in het Engels, maar mijn moedertaal is Spaans.
In de lessen behandelen we grammatica en vocabulair. En verscheidene praktische oefeningen.
Leerlingen die bijles nodig hebben, net als volwassenen die vloeiend Spaans willen leren kunnen bij mij terecht.
Tijdens van de coronavirus situatie, zullen de lessen worden gegeven via skype.
Voor meer informatie, stuur me een bericht :)
Domitilla Roero
Language classes in italian, french and english for all ages!
Hello there! I am a university student at Erasmus University and would be thrilled to help others learn the languages I am comfortable and confident speaking! I am Italian and would happily teach such a dear to me! Moreover, I have always studied in a French-speaking school, making me fluent in both languages and prepared to juggle and learn languages myself. Additionally, I have been studying English since I was four and am currently studying for my bachelor's degree in English! I have certificates for all the languages I speak, and as I have, been learning multiple languages since a young age, I consider myself fit to help others understand them too! The structure of lessons would be customized to the wants and needs of my students, and therefore we would set goals together and work towards them!
Below are all my langauge certificates and grades!
italian: terza media 9/10, maturita' italiana 100/100
french: baccalaureat 18/20, in the subject french writing (17/20) speaking (20/20)
english: literature GCSE 8/9, IELTS certificate 8 (level C1)
Khalid
Arabisch (Marokkaans Arabisch) studeer de taal op je gemak.
Zoveel kinderen en volwassenen die in Nederland wonen, kunnen geen Arabisch spreken (Marokkaans Arabisch dialect) Ik kan je helpen vloeiend Arabisch te spreken. Ik kan je de grammatica leren en ook hoe je Arabisch kunt lezen als je dat wilt.
Ik kan ook kinderen offline of online lesgeven. Laat een bericht achter als je een les wilt volgen, tot snel :)
NB. Als je Frans of Engels wilt studeren, kan ik je helpen met de hulp die je nodig hebt.
Sandrine
Cours debutanten, beginners lessen, Franse beginners
Klein groep van 3 beginners. 12 lessen van 2,5 (30 uren)
Na deze tijd de leerling redt zich wel in een paar situatie in Frankrijk : zoals in het restaurant, in een station...kan voorstellen en vragen stellen....
ik pas me ook aan een specifieke vraag van de leerling.
De lessen worden op woensdag (middag avond) en/of zaterdag (ochtend) gegeven.
très amicalement, Sandrine
Bruno
Franse, Spaanse, Italiaanse lessen voor alle niveaus!
Hallo daar. Met ervaring in het onderwijzen van Italiaans in Frankrijk en een Master in Franse en Spaanse taal- en letterkunde aan de Universiteit van Bologna. Ik ben beschikbaar en flexibel met de uren, ik ben geduldig en vriendelijk. Ik heb vreemde talen gestudeerd van 10 tot 25 jaar oud. Dan wil ik ze graag met je delen en je helpen met huiswerk, werk, om je niveau te verbeteren of gewoon om onder alle omstandigheden een basisgesprek te kunnen voeren. Ik sluit aan bij uw behoeften, lessen kunnen worden gestructureerd.
In groepen of individueel.
Ik bied A1-A2 B1-B2 C1-C2 niveaus aan in het Italiaans, Frans en Spaans. Tot ziens bij de volgende lessen!
Kamal
lessen in het frans, spreken, schrijven, lezen en luisteren.
Ik ben kamal ik woon in Rotterdam, ik geef kooklessen in frans en arabisch en engels, ik doe het ook graag in het spaans en (mokkaans arabisch)! Vraag het maar aan de heksentaal die je wilt!
IK BEN PAPA VOOR 2 KINDEREN, IK BEN BEZIG MET MEDITERANEEN KEUKEN! LATEN WE IETS LEUK DOEN
Olivier
Wiskundebijles door econometristen van dPT Wiskunde
Bijles wiskunde nodig? Wij bieden meer dan dat!
Mohammad
Bijles: STEM-lessen van een derdejaars student premed en werktuigbouwkunde
Ik ben een derdejaars student pre-med aan het Erasmus University College en een tweede jaar werktuigbouwkunde aan de TU Delft. Ik ben bedreven in het lesgeven in het Engels en kan dingen in het Nederlands uitleggen, maar in een iets langzamer tempo omdat het mijn tweede taal is. Ik kan in wezen alle STEM-vakken met een opzegtermijn van een week bijles geven vanwege mijn cursussen op bijna alle gebieden, maar hier is een lijst waar ik me het prettigst bij voel: wiskunde, natuurkunde, biologie (geen plantenbiologie sorry), scheikunde, informatica (Matlab en Python) , principes van technisch ontwerp (inclusief SolidWorks) en economie. Mijn eerdere ervaring met lesgeven is zowel op universitair niveau als onderwijs- en onderzoeksassistent Gedragseconomie, en als parttime docent biologie, en wiskunde op een middelbare school.
In mijn vrije tijd speel ik graag tennis en drink ik graag een drankje met mijn vrienden. Hopelijk tot snel in de klas!
J
Economie VMBO HAVO en VWO bijles/huiswerkbegeleiding/examentraining
Ervaren economie docent die werkzaam is op een middelbare school. Lesgevend aan vmbo havo en vwo klassen er zeer ervaren in het geven van bijlessen en examentrainingen.
Lessen kunnen gegeven worden aan huis of op bijles locatie in Rotterdam centrum (Blaak).
Astrid
Nederlandse bijles / Huiswerkbegeleiding / creatief schrijven / commercieel schrijven / redigeren
Hi!
Ik ben Astrid, een creatief schrijfster uit het kleurrijke Rotterdam.
Ik ben gespecialiseerd in het geven van bijles in de Nederlandse taal, het opfrissen van grammatica & spelling en het voorzien van huiswerkbegeleiding voor kinderen, en eventueel voor studenten.
Daarnaast geef ik ook privéles en groepsles in commercieel schrijven, creatief schrijven , en het redigeren en proeflezen van teksten. Dit voor personen vanaf 18 jaar
Marie Hautot
Bijlessen Frans voor leerlingen, voor volwassenen, test en examen voorbereiden, groep lessen voor bedrijven.
Les worden op maat voorbereid. Het ligt aan het niveau van de "leerling" maar ook aan de doel.
Les van minimum 30 minuten tot 1 uur met een minimum van 6 lessen - dat is de minimum om je doel te kunnen bereiken.
Ik woon in Rotterdam en ben heel flexibel, ik kom op alle locatie en op alle tijden.
Ik heb een universitaire niveau en veel professionele ervaringen en kan op verschillende gebieden lesgeven.
Rita
Frans praten en lezen met woordenschat en grammatica lessen
Wil je op een leuke en interessante manier een nieuwe taal leren? Waarom geen frans? Frankrijk ligt op slechts enkele kilometers afstand van Nederland!
Frans is mijn moedertaal en ik ben altijd dol geweest op het leren van nieuwe talen.
Ik kan je leren hoe je gemakkelijk en snel Frans kunt leren.
Ik beheer grammatica, vocabulaire, lees- en schrijfmethoden.
Als student weet ik hoe moeilijk het lijkt om een nieuwe taal te leren.
Daarom vind ik het interessant om geleidelijk nieuwe items in de lessen te implementeren.
We kunnen beginnen met het luisteren en bestuderen van Franse video's om de uitspraak te begrijpen en een algemeen idee te hebben over hoe je je vocabulaire moet lezen en verrijken. Als ik het gevoel heb dat je zelfverzekerder bent geworden, kunnen we ons gaan richten op grammatica, het lastigste deel van de Franse taal.
Ik denk dat we plezier moeten hebben in leren. Mijn lessen aanpassen aan uw behoeften is mijn prioriteit!
Alexander
Engels lessen voor iedereen (beginners, gemiddeld en gevorderd) thuis of online
Wil jij graag je Engels verbeteren of heb je uitleg nodig bij grammatica? Dan ben je aan het juiste adres. Ik heb mijn masterstudie werktuigbouwkunde gevolgd in het Engels en ik spreek de Engelse taal vloeiend. De lesmethode hangt af van de student. Heeft de student een lesmethode gekregen van school dan zal tijdens de bijles gewerkt worden met deze lesmethode. Indien dit niet het geval is dan zal gewerkt worden met een lesmethode die ik heb aangeschaft. Tijdens de lessen wordt niet alleen aandacht besteed aan spelling en woordenschat, maar ook uitspraak. Dit laatste mist bij veel cursussen en bijlessen. Ik zal jou helpen om je uitspraak te verbeteren!
Luca
Bijles voor basis en middelbare scholieren in Amsterdam, VMBO1 tm 5VWO
Beste basis of middelbare scholier,
Ben jij opzoek naar bijles, omdat je moeite hebt met een bepaald vak, dan kan ik je misschien wel helpen. Ik ben Luca en ik doe dit jaar eindexamen op het Cygnus Gymnasium. Ik heb de pakketten natuur&gezondheid en natuur&techniek. Ik geef al enige tijd bijles en ik doe dit voor de volgende vakken;
Basisschool: Alle vakken voor alle leerjaren.
Middelbare school:
Biologie; tm 4 vwo
Duits; tm 6 vwo
Grieks; tm 5 vwo
Natuurkunde; tm 4 vwo
Scheikunde; tm 4 vwo
Wiskunde; tm 5 vwo
Ik geef bijles in omgeving Amsterdam of online. Laat me maar weten als ik jou kan helpen!