Privélessen
in Den Haag

van32.00EUR/ u
Bijles wiskunde B, wiskunde A, natuurkunde, Nederlands, biologie, economie, etc. , voor vmbo, havo en vwo
Ik geef bijles in verschillende vakken op middelbaar niveau, in o.a. wiskunde, natuurkunde, biologie, Nederlands, Engels en economie.
Ik geef al jaren bijles in verschillende vakken aan leerlingen van alle leeftijden.
Zelf studeer ik op het moment linguistics aan de Universiteit van Amsterdam. Op het vwo volgde ik een natuur&techniek-profiel, waardoor ik ook alles afweet van wiskunde en natuurkunde zoals die vakken op middelbaar niveau onderwezen worden.
Ik geef al jaren bijles in verschillende vakken aan leerlingen van alle leeftijden.
Zelf studeer ik op het moment linguistics aan de Universiteit van Amsterdam. Op het vwo volgde ik een natuur&techniek-profiel, waardoor ik ook alles afweet van wiskunde en natuurkunde zoals die vakken op middelbaar niveau onderwezen worden.
Locatie
Les via webcam
Op een locatie gekozen door de leraar : Stationsweg, Den Haag, Nederland






|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
School
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 30 minuten 45 minuten 60 minuten 90 minuten 120 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands, Engels, Spaans |
Over
Hoi, ik ben Femke. Ik geef bijles in verschillende vakken op middelbaar niveau (o.a. wiskunde, natuurkunde, biologie, economie, Nederlands, Engels) en op basisschoolniveau (rekenen, lezen, schrijven, etc). Ik geef ook lessen Nederlands aan anderstaligen.Ik geef al jaren les aan leerlingen van alle leeftijden. Sinds januari 2021 ben ik ook ingeschreven bij de KvK en ben ik een officiële (bijles)docent.
Ook heb ik veel ervaring als oppas en als au pair, dus ik ben het gewend om met kinderen te werken en ik vind het ontzettend leuk om ze te helpen om vooruit te komen en ze te helpen inzien hoeveel ze eigenlijk kunnen!
Daarnaast heb ik ook met veel plezier al vele lessen Nederlands aan volwassenen gegeven.
Opleiding
Ik heb Linguistics (taalwetenschap) gestudeerd aan de Universiteit van Amsterdam. Bij deze studie heb ik onder andere veel geleerd over eerste-taalverwerving (hoe kinderen hun moedertaal leren) en tweede-taalverwerving (hoe mensen een nieuwe taal erbij leren).Voor mijn vwo-dimploma heb ik een natuur&techniek-profiel gevolgd, vandaar dat ik ook veel ervaring heb met bijvoorbeeld wiskunde en natuurkunde zoals het op de middelbare school gegeven wordt. Deze vakken vind ik ook heel leuk!
Leservaring
Ik heb al veel (bij)les gegeven, aan leerlingen van alle leeftijden op verschillende gebieden. Alles bij elkaar heb ik meer dan 1500 uur ervaring in lesgeven.Sinds januari 2021 ben ik ook ingeschreven bij de KvK (chamber of commerce) en ben ik een officiële en professionele (bijles)docent.
Ik help leerlingen op middelbaar niveau onder andere met wiskunde, natuurkunde, scheikunde, Engels, Nederlands, biologie en economie.
Basisschoolleerlingen help ik met lezen, schrijven, rekenen en citotoets-training.
Ook help ik kinderen en volwassenen bij het leren van Nederlands.
Beoordelingen (32)
Perfect
Very child friendly private lesson.
She has been nice and polite. Our daughter loved the lesson. She looks forward for the next session. Very recommendable teacher.
First class done! My kids enjoyed the class, I hope they can learn dutch faster with her help! :)
Femke is a great teacher. She is very calm and patient, and also listens to my goals and organises classes around helping me to achieve them. I have improved a lot under her guidance. Can happily recommend her!
...
Ik bied persoonlijle begeleiding bij het oefenen voor de pabo rekentoets.
Ik geef al jaren bijlessen en lessen in verschillende vakken en onderwerpen aan leerlingen van alle leeftijden.
Zelf heb ik net mijn bachelordiploma linguistics aan de Universiteit van Amsterdam gehaald. Op het vwo volgde ik een natuur&techniek-profiel, waardoor ik ook veel over wiskunde heb geleerd. Ook heb ik mezelf verdiept in wat de onderwerpen zijn van de pabo rekentoets, zodat ik goed kan helpen met de verschillende soorten opgaven.
Ik geef lessen Nederlands, aangepast aan het niveau en de wensen van de leerling. De lessen kunnen geheel in het Nederlands gegeven worden of met uitleg in het Engels.
Als je me een bericht stuurt kunnen we samen de mogelijkheden doornemen.
Tambien puedo dar las clases con explicación en español.
Ik geef lessen Nederlands aan kinderen, aangepast aan het niveau van het kind, de leeftijd en de doelen die bereikt wensen te worden. De lessen kunnen volledig in het Nederlands gegeven worden, of met uitleg en vertalingen in het Engels waar nodig (als het kind Engels spreekt). Bij jonge kinderen maak ik veel gebruik van onder andere vrolijke afbeeldingen, spelletjes en liedjes om de taal spelenderwijs te leren. Dit werkt uit ervaring ook prima online, via videogesprekken.
Als u me een bericht stuurt kunnen we samen de mogelijkheden doornemen.
Tambien puedo dar las clases con traducciones en español.
Kan uw kind wat extra steun gebruiken met bijvoorbeeld rekenen, (begrijpend) lezen of schrijven, dan bied ik graag mijn hulp aan.
Ik geef al een paar jaar met veel plezier bijles aan kinderen van verschillende leeftijden. Ook heb ik veel ervaring als oppas en als au pair, dus ik ben het gewend om met kinderen te werken en ze te helpen om vooruit te komen en ze te helpen inzien hoeveel ze eigenlijk kunnen!
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Femke snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 32€Bij de leraar thuis
van 32€Les via webcam
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds juli 2019
- 10 herhaalleerlingen
- Geverifieerd telefoonnummer
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 32€Bij de leraar thuis
van 32€Les via webcam
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Den Haag
Vergelijkbare lessen
Pelin
Dutch Inburgering Examen ,Business Dutch for expats, and Dutch for beginners, specific exams,Nt2 Staatsexamen
I provide lessons for the Nt2 Staatsexamen and Dutch Nationalisation exam (Inburgering examen)and Business Dutch for ex-pats and people who want to learn everyday Dutch. In the citizenship exam course, students learn about history, geography and basic vocabulary which are the contents of the exam. They learn how to respond to basic questions. Besides preparatory lessons for (Inburgering examen ,citizenship exam ,I teach Business Dutch( Zakelijk Nederlands) to expats. Online lessons are delivered through Google meet and Ms Teams and other online platforms. The lessons are conducted online as well as at a location in The Hague. Both private and group lessons are available.
I take pride in saying that all my students who I prepared for Dutch exams passed their exams with high scores:)
Arita
Nederlandse taal voor kinderen, jongvolwassenen en volwassenen
Hallo,
Ik ben Arita.
Als voltijd NT2 leerkracht geef ik met plezier dagelijks les in het basisonderwijs, aan kinderen van 6 tot 12. En daarnaast geef ik ook volwassenen bijles. Uiteraard op een ander niveau. Ik geef dus passend onderwijs en werk op jouw niveau, zodat je de lesstof direct de volgende dag in je werk/schoolsituatie kan toepassen.
Bij mij krijg je een officiële leertraject waarin we thema's zullen afvinken en jij dus heel goed overzicht hebt van wat je aan het leren bent.
Mijn doel is om je zo snel mogelijk actief mee te laten draaien op school of werk.
F.
Wiskunde/Nederlands/examen voorbereidingen/oefeningen/proeftoetsen
Ik ben flexibel in het geven van les zowel online als fysiek. Samen gaan we mooie resultaten halen.
Ik ben flexibel in het geven van les zowel online als fysiek. Samen gaan we mooie resultaten halen.
Ik ben flexibel in het geven van les zowel online als fysiek. Samen gaan we mooie resultaten halen.
Vishwa
Bijles Natuurkunde / Wetenschap / Wiskunde - IGCSE / IB MYP en DP
Ik ben een interactieve leraar met 5 jaar ervaring. Mijn manier van lesgeven is vriendelijk en open, maar duidelijk en direct. Ik gebruik veel materialen en interactieve simulaties en conceptueel leren waar mogelijk. Mijn vaardigheden in het onderwijs zijn ongelooflijk sterk en worden elke keer dat ik bijles geef beter. Gezien de eerdere situatie met Covid. Online lesgeven is een tweede natuur geworden en ik help je ook graag online te leren.
Lesmethode:
Om een leerling effectief les te geven, kan het niet zomaar een kwestie zijn van aantekeningen maken of dezelfde stof steeds opnieuw doornemen. Studenten hebben tijd nodig om concepten met elkaar te verbinden door onderwerpen vanuit verschillende hoeken te benaderen. Het vergt oefening en vaardigheid om leren in een klaslokaal interessant te maken. Ik heb die vaardigheden gedurende vele jaren ontwikkeld en blijf dit proberen terwijl ik zelf lesgeef en leer!
Jackie
Bijles voor kinderen in de basisschool (Engels / Nederlands)
In het VK opgeleide gekwalificeerde leraar (5+ jaar ervaring) beschikbaar om basisschoolkinderen te ondersteunen in wiskunde en geletterdheid, en middelbare schoolkinderen in het Engels en Nederlands. Ik geef momenteel les op een internationale school hier in Den Haag en heb toegang tot tal van middelen en methoden om uw kind te helpen. Ik heb ervaring met anderstaligen Engels en kan taalverwervingsvaardigheden ondersteunen. Ik kan ook Nederlands lesgeven (ik ben tweetalig).
Ik ben kalm, heb een goed gevoel voor humor en geloof dat het opbouwen van een goede relatie met een kind de beste manier is om ze te helpen leren.
Oussama
Met vertrouwen de examens Natuurkunde HAVO en VWO ingaan
Als ervaren examendocent voor het vak Natuurkunde weet ik waar HAVO- en VWO leerlingen tegenaan lopen. Natuurkunde is een lastig vak en je zal het alleen snappen door veel te oefenen. Bovendien merk ik vaak tijdens de examentrainingen dat de theorie nog niet begrepen wordt. Vandaar dat ik elke les aanvang met theorie. Ik ga grondig door de theorie en vaak geef ik handige examentips waarmee leerlingen punten kunnen sprokkelen op de examens. Na de theorie geef ik een paar examenopgaven/oefenopgaven op die de leerlingen aanvankelijk zelf maken. Als de opgaven gemaakt zijn, bespreek ik ze met de leerlingen en is er tijd voor vragen.
Sarah
Nederlandse en / of Engelse taallessen. Leer een nieuwe taal met een persoonlijke benadering en enthousiaste leraar.
Als toegewijde leraar bied ik mijn diensten aan aan iedereen (op elk niveau) die de Nederlandse taal wil leren. Ik heb ervaring in het lesgeven aan alle leeftijdsgroepen en ben gemotiveerd om de studenten betrokken en enthousiast te houden. Naast Nederlands spreek ik Engels, Frans, Duits en een beetje Spaans. Ik weet hoe het is om een nieuwe taal te leren en kan me gemakkelijk aanpassen aan verschillende leermethoden.
Nova
Bijles (N&G en N&T + economie) en/of huiswerkbegeleiding
Hoi hoi! Ik ben Nova, 19 jaar oud en momenteel zit ik in mijn tweede jaar van de studie Rechtsgeleerdheid met daarbij een deel Economie aan de Universiteit Leiden.
Bijles:
Ik heb het vwo afgerond met het vakkenpakket N&G en N&T met economie. Ik zou dus kunnen helpen bij het leren van al deze vakken en heb alles dan ook met een ruime voldoende afgerond. Economie en Nederlands lijken me extra leuk om te begeleiden. Verder help ik ook graag basisschoolleerlingen met het maken van hun huiswerk. Ik ben rustig en vriendelijk waardoor ik samen met de leerling op zijn of haar tempo de stof kan doornemen en oefenen.
Huiswerkbegeleiding:
Verder ben ik op school altijd al erg gemotiveerd geweest om voldoendes te halen en dus lijkt het mij heel erg leuk om deze motivatie over te brengen op anderen. Samen met de scholier een planning maken en vooral de manier uitvinden hoe hij of zij het beste zich kan voorbereiden op een toets of examen.
Hulp bij werkstukken:
Ten slotte ben ik door mijn studie rechten nog beter geworden met de Nederlandse taal. Ik biedt dan ook aan om werkstukken na te kijken dan wel te helpen bij het schrijven ervan.
Plaats:
Dit kan in de bibliotheek, online of bij jou thuis.
Ik heb er zin in om jou te helpen met Nederlands, economie of misschien wel Engels of biologie. Mijn voorkeur ligt bij fysieke les of huiswerkbegeleiding, maar dit kan natuurlijk ook online. Stuur me gerust een berichtje bij interesse of eventuele vragen.
Groetjes Nova!
Catharina
Nederlands voor alle niveaus, situaties. Volledige onderdompeling.
Elke klasse is afgestemd op de eisen en / of behoeften van het individu. Wil je carrièremogelijkheden verbeteren; zakelijk Nederlands leren of verbeteren, waar elke klas aandacht aan zal besteden.
Want die kennen het Nederlands al; uitbreiding van bestaande kennis samen met een dieper cultureel begrip en inzicht.
Alle studenten krijgen vooraf lesrooster ter beoordeling (afhankelijk van de tijd).
De nadruk ligt op totale onderdompeling op een leuke en begrijpelijke manier, zonder belangrijke aspecten zoals grammatica, etc. weg te laten.
ENKELE BEOORDELINGEN:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.
Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.
Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.
Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
Roland
Bijles wiskunde/calculus/natuurkunde voor middelbare scholieren en universiteitsstudenten
Wiskunde, calculus en natuurkunde kunnen soms overweldigend zijn, vooral als de theorie of oplossingsmethode onduidelijk is. Ik ben cum laude afgestudeerd Luchtvaart- en Ruimtevaarttechniek aan de TU Delft en help sinds 2017 andere leerlingen met hun problemen. Met mijn rustige en stapsgewijze uitleg wordt een tweede kijk op de oplossingsprocedure gegeven, wat vaak ontbreekt. Ik geef bijles in diverse wiskunde- en natuurkundevakken op zowel het middelbaar als het middelbaar onderwijs, maar ook op wetenschappelijk bachelorniveau. Dit kan theorie/oefeningsgericht zijn, maar ook examenvoorbereiding.
Romanie
Online bijles verschillende vakken voor 1ste of 2de graad middelbare scholieren
Hallo,
bent u om zoek naar iemand om uw zoon/dochter extra uitleg te geven over de leerstof van de lagere school, 1ste of 2de graad middelbaar onderwijs? Dan help ik graag!
Ik ben een enthousiaste 17-jarige die uw kind heel graag zou bijstaan in zijn/haar studies. Door mijn richting clil-latwetwisk6 kan ik veel diverse vakken geven.
Stuur gerust een berichtje voor meer informatie!
Met vriendelijke groeten,
Romanie
Max
Wiskundebegeleiding door Econometrie Student: High School and University Level /Wiksunde bijles van Econometrie student: Middelbaar en Universiteit
Hallo, ik ben Max! Als student Econometrie met een diepgewortelde passie voor wiskunde, vind ik het geweldig om mijn kennis te delen en studenten te helpen uitblinken in hun wiskundecursussen. Of je nu worstelt met wiskunde op de middelbare school of vakken op universitair niveau aanpakt, ik ben er om je te helpen. Bovendien bied ik doorlopende ondersteuning en begeleiding buiten onze lessen, dus je kunt me altijd bereiken op WhatsApp als je hulp nodig hebt.
Petra
Engelse- en Nederlandse Conversatie & Educatie lessen voor Basis, Intermediate en Gevorderden
Jouw kennis van de Engelse taal uitbreiden, verbeteren en meer zelfvertrouwen krijgen? Dat kan! Met mijn afwisselende lessen conversatie, afgewisseld met lezen, luisteren en korte testen bouwen we spelenderwijs aan een betere uitspraak en begrip. De lessen worden aangepast aan jouw behoeften en we kunnen zeker ook aan specifieke doelen werken.
Ik heb meer dan 40 jaar ervaring met de Engelse taal, heb > 16 jaar gewoond in Zuid West Engeland en vele jaren gewerkt in het bedrijfsleven zowel in de UK als in Nederland. Met veel -hands on- ervaring met de taal en het intern verbeteren van het taalgebruik van de internationale collega's (Thailand, Filippijnen, Nederlanders etc).heb ik nu ook een TEFL/TESOL Teaching Certificate en heb mij inmiddels toegelegd op lesgeven.
Ook geef ik graag les en bijles in de Nederlandse taal voor anderstaligen en help u graag bij het verbreden van kennis van niet alleen de taal maar ook Nederlandse gewoonten en tradities.
Mike
Wiskunde op een leuke en serieuze manier (lager-middelbaar onderwijs) fr/nl
Heb jij problemen bij wiskunde? Weet je niet hoe je oefeningen of bewijzen moet maken? Dan kan ik ik zeker helpen. Kom je om zaken bij te schaven of kom je voor nieuwe zaken te leren dan ben je aan het juiste adres en help ik jou met veel plezier in passie verder.
Marie
Huiswerk begeleiding voor leeringen van het lager onderwijs
Als leerkracht lager onderwijs in opleiding help ik graag een handje bij het begeleiden van huiswerk. Dit bij jou thuis of via de webcam. Ik help bij het afwerken van huiswerk en bepaalde moeilijkheden. Ik kan mij verplaatsen door Gent en Moerbeke-Waas of via online les.