van30.00EUR/ h
Bijles en huiswerkbegeleiding voor Engels, Nederlands & wiskunde
--------------Unavailable at this time/Momenteel niet beschikbaar -----------------
Als ervaren private tutor kan ik helpen bij aardrijkskunde (onderbouw), biologie (onderbouw), Duits, Engels, Frans, geschiedenis, Griekse en Latijnse cultuur, Latijn, maatschappijleer 1, Nederlands & wiskunde A/C.
Ik help al bijna 12 jaar vooral middelbare scholieren bij deze vakken; basisschoolleerlingen kan ik natuurlijk ook helpen met Engels, rekenen en taal.
Als ervaren private tutor kan ik helpen bij aardrijkskunde (onderbouw), biologie (onderbouw), Duits, Engels, Frans, geschiedenis, Griekse en Latijnse cultuur, Latijn, maatschappijleer 1, Nederlands & wiskunde A/C.
Ik help al bijna 12 jaar vooral middelbare scholieren bij deze vakken; basisschoolleerlingen kan ik natuurlijk ook helpen met Engels, rekenen en taal.
Locatie
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Pijnacker, Nederland
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Hoofddorp, Nederland
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Montfoort, Nederland






|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands, Engels |
Over
Ervaren private tutor voor aardrijkskunde (onderbouw), biologie (onderbouw), Duits, Engels, Frans, geschiedenis, Griekse en Latijnse cultuur, Latijn, maatschappijleer 1, Nederlands & wiskunde A/C.Ik help al bijna 12 jaar vooral middelbare scholieren bij deze vakken; basisschoolleerlingen kan ik natuurlijk ook helpen met Engels, rekenen en taal.
Opleiding
Ik heb na de basisschool en het gymnasium (profiel C&M) de universiteit doorlopen en een bachelor in Oudheidkunde behaald, gevolgd door en master in Ancient Studies.Leservaring
Sinds 2006 private tutor, sinds 2017 werkzaam bij NCOI als Test Centre Administrator. Daarnaast geef ik bijles en huiswerkbegeleiding voor enkele bedrijven.Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Abdelaziz snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | Zondag om 17:00 | ||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds juli 2018
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Linkedin82 verbindingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | Zondag om 17:00 | ||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Bijles aan huis in wiskunde/natuurkunde/wetenschappen voor het (IB) of Britse curriculum (IGCSE en A-levels).
Welkom bij mijn bijles wiskunde, natuurkunde en wetenschap, speciaal ontworpen voor jonge geesten die zich voorbereiden op IB MYP, IGCSE en GCSE-examens. Als gepassioneerde leerling en toegewijde tutor, zet ik me in om studenten te helpen deze boeiende onderwerpen niet alleen te begrijpen, maar ook een liefde voor ze te ontwikkelen. Dit is wat u kunt verwachten van mijn bijlessessies
Gepersonaliseerd leren: Elke leerling is uniek en ik geloof in het afstemmen van mijn lesmethoden op de individuele behoeften van elke leerling. Ik oordeel niet; in plaats daarvan concentreer ik me op het begrijpen van hun sterke punten en verbeterpunten om een ondersteunende en aanmoedigende leeromgeving te creëren.
Conceptanalyse: Ik verdeel complexe onderwerpen in eenvoudigere, beter beheersbare delen, waardoor het voor studenten gemakkelijker wordt om uitdagende concepten te begrijpen en een sterke basis in natuurkunde en wetenschap op te bouwen.
Student-Centred Approach: Ik vind het leuk om studenten les te geven en streef er voortdurend naar om hun nieuwsgierigheid en passie voor leren aan te wakkeren. Ik streef ernaar om elke les boeiend en plezierig te maken, en studenten te helpen de echte toepassingen van wat ze leren te herkennen.
Gedeelde strategieën: Als student die zich succesvol heeft gekwalificeerd voor het Engineering Entrance-examen en momenteel in het buitenland studeert met een volledig gefinancierde beurs, breng ik mijn eigen leerstrategieën en studietechnieken mee. Deze bewezen methoden zullen studenten helpen hun academische doelen te bereiken.
Continue verbetering: Ik leer en groei altijd, net als mijn studenten. Deze mindset van continue verbetering, die ik actief promoot, inspireert en motiveert studenten om het beste uit zichzelf te halen. Het stelt mij in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste educatieve trends en technieken, zodat mijn studenten de best mogelijke begeleiding krijgen.
Ondersteunende omgeving: Ik moedig studenten aan om vragen te stellen, hoe triviaal ze ook lijken. Door een vriendelijke en comfortabele sfeer te creëren, zorg ik ervoor dat studenten zich op hun gemak voelen en openstaan om hun twijfels en nieuwsgierigheid te uiten, wat leidt tot een dieper begrip van de onderwerpen.
🇬🇧🇺🇸Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 📚🗣️🤑✈️
🇫🇷 Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇬🇧
✨ Wil je vloeiender Engels spreken, of het nu gaat om reizen, werk of het behalen van een examen? Deze cursus is iets voor jou!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en gepassioneerde docent met jarenlange ervaring in het lesgeven van talen. Hier leer je Engels op een praktische, motiverende en effectieve manier.
👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik geef persoonlijke, zorgzame en dynamische lessen.
💬 Tijdens mijn lessen praten we vanaf het begin: geen angst meer, geen stilte meer — alleen nuttig en levendig Engels!
🌍 Kies je route:
✈️ Engels voor reizen
→ Communiceer op de luchthaven, in een hotel, restaurant, in het openbaar vervoer...
→ Leer de uitdrukkingen die moedertaalsprekers daadwerkelijk gebruiken.
→ Ga op avontuur zonder taalangst!
💼 Professioneel Engels
→ Woordenschat en structuren voor vergaderingen, presentaties, e-mails, onderhandelingen...
→ Inhoud afgestemd op uw branche.
→ Krijg zelfvertrouwen en geef je carrière een boost.
🎓 Examenvoorbereiding (IELTS, TOEFL, Cambridge...)
→ Gepersonaliseerde training voor de tests.
→ Strategieën, oefentoetsen, gerichte correcties.
→ Doel: met sereniteit slagen!
💬 Conversatielessen
→ Verschillende thema's: cultuur, maatschappij, reizen, actualiteit, dagelijks leven...
→ Verbeter uw taalvaardigheid in een ondersteunende omgeving.
→ Correcties, woordenschat, uitspraak, zelfvertrouwen: het staat er allemaal!
🎁 Kleine bonus:
Vanaf uw eerste reservering krijgt u direct toegang tot een privé virtueel klaslokaal met alle cursusmaterialen:
interactieve bronnen, grammatica- en woordenschatbladen, leesbegripsoefeningen, schriftelijke en mondelinge expressieactiviteiten, enz.
✨ Klaar om je Engels te transformeren? Begin nu!
Nederlands spelenderwijs leren voor kinderen t/m 11 jaar
Om kinderen les te geven, moet je je kunnen verplaatsen in de gedachtegang van een kind. Hoe hou je ze tijdens de les "geprikkeld"?! Ik geef op een speelse manier les, waarbij ze leren zonder dat ze daar echt erg in hebben. Ik doe dat door middel van plaatjes, video's, divers materiaal die ik tijdens de les gebruik en ook liedjes die we samen oefenen en zingen. Nieuwsgierig geworden, kom een kijkje nemen en kijk of je kind het leuk vindt! Groetjes Carolina.
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)
Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen.
We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur.
Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen.
Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!
Voorbereiding (Inburgerings)examen/ Preparation (integration) exam / Exam training
Are you preparing for the civic integration exam/ het inburgeringsexamen? I would be happy to help you pass the exam successfully. We will use practice exams to get you more comfortable with the questions and I'll give you tips. We will also look into the grammar points that are necessary for the exam. We will work on all 4 aspects: speaking skills, writing skills. reading skills and listening skills.
I would like to hear what your current level of Dutch is, so we can make a proper planning for you.
Ben je je aan het voorbereiden op het inburgeringsexamen? Ik help je graag om het examen succesvol te halen! Samen maken we oefenexamens, zodat je vertrouwd raakt met de vragen, en ik geef je handige tips. We behandelen ook de grammaticale onderwerpen die nodig zijn voor het examen. Daarnaast werken we aan alle vier de onderdelen: spreekvaardigheid, schrijfvaardigheid, leesvaardigheid en luistervaardigheid.
Ik hoor graag wat je huidige niveau van het Nederlands is, zodat we een goede planning kunnen maken die bij jou past.
Zelfverzekerd in het Nederlands: Van dagelijks gebruik tot professionele vaardigheden
Ik geef Nederlands aan volwassenen en jongvolwassenen in verschillende contexten, waarbij ik me richt op zowel algemene taalverwerving als professionele communicatie. Mijn aanpak is leerlinggericht en interactief. Ik combineer communicatieve methoden met gestructureerde grammatica en woordenschatontwikkeling, waarbij ik de lessen altijd aanpas aan de behoeften en doelen van mijn leerlingen.
Bij CVO en LIGO werk ik met diverse groepen leerlingen, vaak met een multiculturele en meertalige achtergrond. Ik leg de nadruk op praktische taalvaardigheden die leerlingen in hun dagelijks leven kunnen toepassen, zoals spreken, luisteren en functioneel schrijven. Ik integreer ook culturele aspecten van de Nederlandstalige samenleving om leerlingen te helpen niet alleen de taal te leren, maar ook de context te begrijpen waarin die taal wordt gebruikt.
Aan de VUB geef ik les in professioneel Nederlands, wat betekent dat ik studenten voorbereid op academische en professionele situaties. Hierbij richt ik me op formeel schrijven, presenteren, academische woordenschat en communicatie op de werkvloer. Ik stimuleer actieve participatie, groepswerk en taakgericht leren om realistische situaties te simuleren.
Op alle niveaus en in alle onderwijsinstellingen geloof ik in het creëren van een inclusieve en ondersteunende klasomgeving, waar leerlingen zich vrij voelen om met taal te experimenteren. Ik gebruik digitale tools, authentiek materiaal en persoonlijke feedback om de leerresultaten te maximaliseren en leerlingen te motiveren om zowel vloeiend als correct Nederlands te leren spreken.
Wiskunde / stat / proba, natuurkunde / scheikunde en bio, bij jou thuis, bij mij of op afstand
Frans-Belgische docent geeft (ook in het nederlands!), voor secundair en hoger, privélessen wiskunde (inclusief financiën), kansrekening en statistiek, natuurkunde/scheikunde/bio (voor natuurkunde/scheikunde/bio: alleen secundair niveau, tot 'in 5de Belg), Gaat, indien nodig, naar uw huis (Brussel + Waals en Vlaams-Brabant), voor dan minimum 2 uur. Geweldige ervaring en veel oefeningen! Mogelijkheid tot leren op afstand (Skype, Facebook, enz.). Voor Frankrijk: alleen cursussen voor afstandsonderwijs.
Voor wiskunde in het bijzonder: ik geef veel lessen (voor alle middelbare scholen tot wiskunde 6 en hoger) over factorisatie, 1e en 2e graads vergelijkingen (met studie van parabolen), limieten, afgeleiden, integralen, exponentiëlen en logaritmen, en trigonometrie . Ook word ik af en toe ingeschakeld voor analytische meetkunde in de ruimte (vergelijkingen van lijnen en vlakken).
In statistiek en waarschijnlijkheden: beschrijvende en inferentiële statistiek (univariate en bivariate) (met betrouwbaarheidsintervallen en hypothesetoetsen), voor secundair en hoger onderwijs.
Bijles Rekenen voor MBO + HBO (waaronder Wiscat-, Landelijke Kennistoets LKT- en andere Pabo-rekentoetsen)
Als bevoegd wiskundedocent geef ik online 1-op-1 bijles Rekenen:
- op MBO-niveau, ter voorbereiding van MBO-rekentoetsen;
- op HBO-niveau, waaronder de Wiscat-rekentoets, de Landelijke Kennis-rekentoets (LKT) en andere Pabo-rekentoetsen.
Stap voor stap nemen we de leerstof samen door, zodat je het goed onder de knie krijgt. Rekenen leer je door te doen! Het geeft mij veel voldoening als de student mooie cijfers haalt.
Ook bijles in de avonden, weekenden en schoolvakanties.
Nederlands als vreemde taal. Maatwerk aanpak. Online lessen volgens jouw behoeften + PPT en audio-opname in elke les!
Hallo
Ik ben Katleen en mijn moedertaal is Nederlands. Sinds 2000 geef ik les in Nederlands als vreemde taal. Over mij, mijn taal en onderwijsvaardigheden:
Ik heb een masterdiploma in toegepaste taalkunde, gespecialiseerd in vertalen Engels/Spaans en een bachelordiploma in lesgeven, evenals een bachelordiploma in NLP-coaching. Ik ben geboren in België maar opgegroeid in Amsterdam, dus ik ben zeer bekend met de Vlaamse en Nederlandse cultuur. Ik kan u Nederlands leren met een persoonlijke aanpak, afhankelijk van uw persoonlijke en/of professionele behoeften. Je leert correct Nederlands spreken en kunt communiceren met Nederlandstaligen uit Vlaanderen en Nederland en elders. Maak je klaar om je te verdiepen in de fascinerende wereld van de Nederlandstalige gemeenschappen. Je zult zien dat het erg leuk is om Nederlands te leren! Soorten anderstaligen aan wie ik Nederlands heb geleerd: zakenmensen, acteurs, studenten uit het hoger en middelbaar onderwijs, artsen, werkzoekenden, jij (?)...
Tot snel voor Nederlands!
Best regards,
Katleen
PS: ik praat ook met je in het Frans. Als je samen met mij online Nederlands wilt leren, neem dan contact met mij op via dit platform.
Een bientôt pour le néerlandais sur Zoom! Ik spreek ook Spaans! Tot snel voor de Nederlander!
Изучение голландскогo языка для русскоязычных - Nederlands voor Russischtalige
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
Let's learn (more) English! Online of bij u thuis.
Gecertificeerd (TEFL) moedertaalspreker Engels die (online) lessen geeft om uw Engelse taalbehoeften te ondersteunen.
Met een focus op UW persoonlijke communicatieve taaltraining, zullen we samen uw eigen behoeften en doelstellingen voor succes vaststellen!
Ik zal de inhoud van uw Engelse lessen op maat maken om ervoor te zorgen dat we uw volledige potentieel kunnen bereiken en al uw doelen kunnen bereiken.
Van absolute beginners tot gevorderd zakelijk Engels, laat mij je ondersteunen op jouw persoonlijke reis.
Nederlandse lessen voor expats / basisexamen inburgering
Hallo! Ik ben Mahmood en ik woon momenteel in Gouda (Zuid-Holland). Ik ben enige tijd geleden naar Nederland gekomen. Als Expat weet ik hoe moeilijk het is om een nieuwe taal te leren, vooral de Nederlandse taal met zijn moeilijke uitspraken en zinsstructuren. Als Expat begrijp ik veel beter wat de uitdagingen zijn die andere Expats moeten doorstaan om Nederlands te leren
Ik ben gespecialiseerd in het voorbereiden van expats en andere immigranten op het basisexamen inburgering (Basisexamen Inburgering). Ik kan ook lesgeven in de Nederlandse sociale cultuur en geschiedenis van Nederland.
Ook geef ik Nederlands tot A2 niveau of aan de mensen die graag Nederlands leren als hobby.
Ik geef zowel één op één als groepen les (ik geef korting voor groepen).
Wat kan ik je leren? :
- Lees en schrijf in het Nederlands
- Klinkt als een native speaker
- Neem deel aan basisgesprekken en gebruik dagelijkse zinnen
- Begrijp en neem kennis van basisgesprekken
Mijn lesmethode:
i) Discussie starten
In het begin zullen we uw niveau en doelstellingen bespreken. Op deze manier kan ik u efficiënt de hulp bieden die u nodig hebt.
ii) Open communicatie
Ik heb een open manier van lesgeven waarin ik studenten aanmoedig me te blijven vertellen wat hun problemen zijn of waar ze willen verbeteren. Mijn ervaring is dat dit veel tijd bespaart en de lessen ook leuker maakt.
iii) Vereenvoudigen in plaats van compliceren
Ik kan goed luisteren en begrijpen waarom studenten problemen hebben met bepaalde problemen. Wat ik het beste vind, is ingewikkelde dingen op een eenvoudige manier uitleggen.
Les in wiskunde/natuurkunde, elk niveau, VMBO - universitair, online of in Velp, door een ervaren wiskundedocent.
Iedereen leert anders. Ik geef daarom les zoals jij dat wilt. Jij bepaalt wat je wilt leren en hoe, onder andere wanneer jouw les plaatsvindt en hoe lang de les duurt.
Ik geef wiskunde en/of natuurkunde/NASK aan iedereen die wil, ongeacht leeftijd of niveau, online of bij mij thuis in Velp. Je kunt bijles of een cursus volgen. Je kunt werken richting een examen/tentamen of gewoon leren vanuit interesse. Ik kan je helpen met je dyscalculie of met jou helemaal de diepte in duiken. Er is van alles mogelijk. Ik zorg eventueel ook voor passend lesmateriaal.
Wat wiskunde betreft, heb ik ervaring met alle klassen van VMBO, HAVO en VWO, maar ook HBO en universiteit. Ik heb ervaring met wiskunde A, B, C en D, en met allerlei wiskunde die meestal niet op de middelbare school wordt gegeven, zoals cryptografie, lineaire algebra, groepentheorie, gevorderde analyse/calculus, geschiedenis van de wiskunde, topologie, knopentheorie en meer. Ook hierin kun je bij mij les volgen. Wat natuurkunde/NASK betreft, heb ik ervaring met alle klassen van VMBO, HAVO en VWO.
Ik ben afgestudeerd wiskundedocent. Ik heb al meer dan 10 jaar ervaring in het onderwijs en geef onder andere al een aantal jaar wiskunde, natuurkunde en andere vakken op een kleine middelbare school, waar ik ook teamlid ben. Ik schrijf lesmateriaal, dat op diverse scholen in het middelbare en hogere onderwijs gebruikt wordt. Ik heb veel ervaring met vernieuwend onderwijs en het één op één lesgeven.
Heb je interesse of vragen? Neem dan gerust contact op.
Naast wiskunde en natuurkunde kan je ook bij mij terecht voor lessen creatief schrijven, muziektheorie en kunstgeschiedenis.
Spaanse en Engelse lessen voor alle niveaus. Een nieuwe taal leren!
Hallo, mijn naam is Laura, mijn taal is Spaans, maar ik heb ook een goed niveau Engels (C2 Cambridge) omdat ik ben opgegroeid in een internationale omgeving.
Ik vind het leuk om mijn taalkennis met andere mensen te delen en te zien hoe mijn studenten elke dag verbeteren.
In mijn lessen pas ik me aan de doelstellingen en behoeften van elke leerling aan, maar voor mij is het belangrijkste dat mijn leerlingen leren en plezier hebben tijdens mijn lessen.
Bent u geïnteresseerd in mijn cursussen, neem dan vrijblijvend contact met mij op!
Bijles in het Nederlands, Engels, Frans en Duits, volledig gecertificeerd TESOL/TEFL
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL
* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.
Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.
Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.
Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.
Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.