van42.00EUR/ h
Nederlands (eerst graad): spelling, grammatica, leerstrategieën
Ik geef bijlessen Nederlands aan leerlingen van het secundair onderwijs (eerste graad) die voor dit vak leerproblemen ondervinden. Dat doe ik door middel van bijkomende uitleg en extra oefeningen. Deze zijn steevast op maat van de individuele leerling en afgestemd op zijn of haar specifieke probleem.
Ik werk accuraat en speel kort op de bal. Mijn lessen zijn interactief en gestructureerd. Ik hanteer verschillende leerstrategieën en ga samen met de leerling op zoek naar de beste manier om inzicht in de leerstof te krijgen. Ik heb reeds 11 jaar ervaring.
Ik werk accuraat en speel kort op de bal. Mijn lessen zijn interactief en gestructureerd. Ik hanteer verschillende leerstrategieën en ga samen met de leerling op zoek naar de beste manier om inzicht in de leerstof te krijgen. Ik heb reeds 11 jaar ervaring.
Extra informatie
Breng je lesmateriaal mee.Locatie
Op een locatie gekozen door de leraar : Sint-Elooisstraat, Oostkamp, België








|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
School
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Gevorderden |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands |
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Jolien snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | Zaterdag om 3:00 | Zondag om 3:00 | |||||
4 | Zaterdag om 4:00 | Zondag om 4:00 | |||||
5 | Zaterdag om 5:00 | Zondag om 5:00 | |||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | Woensdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | |||||
9 | Woensdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | |||||
10 | Woensdag om 10:00 | ||||||
11 | Woensdag om 11:00 | ||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 42€Bij de leraar thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds januari 2024
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | Zaterdag om 3:00 | Zondag om 3:00 | |||||
4 | Zaterdag om 4:00 | Zondag om 4:00 | |||||
5 | Zaterdag om 5:00 | Zondag om 5:00 | |||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | Woensdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | |||||
9 | Woensdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | |||||
10 | Woensdag om 10:00 | ||||||
11 | Woensdag om 11:00 | ||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 42€Bij de leraar thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Oostkamp
Vergelijkbare lessen
Arno
Wiskunde Natuurkunde Scheikunde Latijn Portugees Spaans Frans Italiaans Nederlands Engels DuitsAl sinds het Gymnasium geef ik bijles Wiskunde, Natuurkunde, Scheikunde, Latijn en taalcusussen latijnse talen Portugees Spaans Frans en Italiaans van niveau basis of beginner tot niveau Gymnasium. Voor Basisschoolleerlingen ook rekenen bijvoorbeeld met breuken en procenten en alle andere modules. Ook nederlandse grammatica en spelling.
Jaume
SPAANSE BIJLESSEN VOOR BEGINNERS EN/OF GEVORDERDENLeer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!
Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.
In de lessen behandelen we:
Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.
Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
Soukaina
Engels en Nederlands docent voor kinderen onder de 17 jaarEngels is een wereld taal en daarom erg belangrijk om te leren voor de toekomst van uw kind. Door het op jonge leeftijd te leren zal veel in zijn of haar voordeel komen op bijvoorbeeld werk en school gebied, maar ook op het gebied van reizen en internationale vrienden maken.
Heeft uw kind nog moeite met Nederlands spreken, dan kan ik daar ook bij helpen.
Liesbet
Perzische les / Nederlandse les voor anderstaligen en (anderstalige) kinderenAls anderstalige ouders is het zeker niet gemakkelijk om jullie kinderen Nederlands bij te brengen of te helpen met het vloeiender worden van de nieuwe taal. Wie wil wat extra oefening voor z ́n kinderen? Graag kan ik jullie daarbij helpen. Als hun woordenschat steeds uitgebreider wordt en hun zinnen steeds vloeiender worden, zullen uw kinderen steeds meer zelfvertrouwen krijgen. Het goed beheersen van de Nederlandse taal is zowel nu als ook later zeker in hun voordeel.
Hebben uw kinderen nood aan wat hulp bij hun huistaken, met name met hun Nederlands, dan kan ik daar graag bij helpen.
Ook als anderstalige volwassenen is het soms moeilijk om genoeg oefening te hebben. Daarom zijn ook volwassenen die willen vorderingen maken in het spreken van de Nederlandse taal hier welkom! We kunnen samen de alledaagse taal met elkaar oefenen. Converseren is de beste manier om een nieuwe taal te leren.
Wil iemand Perzisch leren? Dan ben ik erbij om u te helpen daarbij. Ik werk ook hier vooral op communicatie.
Andrea
Tweetalige docent | Gespecialiseerd in conversatie Engels en SpaansAls tweetalige docent met 5 jaar ervaring, ben ik gespecialiseerd in het helpen van studenten om zelfvertrouwen op te bouwen in het spreken van Spaans en Engels. Mijn sessies richten zich op het uitbreiden van de woordenschat, het begrijpen van culturele nuances en het beheersen van essentiële grammatica om vloeiende en natuurlijke gesprekken mogelijk te maken.
Ik heb een diploma in taalonderwijs en een Cambridge-certificering, wat ervoor zorgt dat mijn lessen zowel effectief als professioneel gestructureerd zijn. Elke sessie is gepersonaliseerd, interactief en ontworpen met een directe, praktische benadering die studenten helpt om wat ze leren direct toe te passen. Mijn doel is om een comfortabele leeromgeving te creëren waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om te spreken en zichzelf uit te drukken in hun nieuwe taal.
Ik integreer alledaagse scenario's die je uitdagen om nieuwe woordenschat te gebruiken en tegelijkertijd je culturele bewustzijn te vergroten. Mijn directe, heldere aanpak van zinsstructuur en grammatica zorgt ervoor dat je interactief en efficiënt leert.
Bent u bezig met het voorbereiden van een reis, het imponeren van collega's of het ontmoeten van nieuwe mensen? Ik stem mijn lesplannen af op uw behoeften en doelen.
Ik ben benieuwd naar je doelen! Laten we bespreken wat je wilt verbeteren of leren. Stel gerust vragen.
Caroline
Nederlands voor anderstaligen (ook ITNA ) en moedertaalsprekersNederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.
Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)
De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.
De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuningWil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.
Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
Florence
Leraar secundair, tweetalig FR-NL en afgestudeerd in tolk geeft privélessen in het Nederlands en EngelsDe methodologie die voor mijn privélessen is gekozen, past zich aan de specifieke behoeften van de student aan, van de jongste (leert lezen) tot de meest ervaren: voorbereiding op een examen, een reis naar het buitenland, een heroriëntatie professioneel, ... de cursussen kunnen variëren van een conversatietafel tot een meer academische structuur met de nadruk op grammatica, vervoeging en woordenschat, of toch gebaseerd zijn op het thema van een bepaalde professionele sector.
Rina
Tijd om Nederlands te leren ( Nederlands voor Russischtalige)De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
Stefan
Nederlands voor professionals en expats, afgestemd op uw doelen!Ik ben een native speaker Nederlands met een achtergrond in lesgeven en jarenlange ervaring in het helpen van mensen van over de hele wereld om hun taalvaardigheden te verbeteren. Als expat begrijp ik de uitdagingen van het leren van een nieuwe taal terwijl je werkt en het dagelijkse leven in een ander land leidt.
Of u nu zelfverzekerder wilt zijn op het werk, contact wilt maken met de lokale bevolking of gewoon wilt genieten van het leven in een Nederlandstalige omgeving, ik pas onze lessen aan op uw behoeften, voorkeuren en schema. Ik richt me op praktisch taalgebruik en duidelijke voortgang, zodat u direct uw Nederlands kunt gebruiken.
Ik heb een onderwijsbevoegdheid en kan grammatica en taalconcepten uitleggen in het Nederlands, Engels, Frans of Duits, als dat nuttig voor u is.
Hala
Lessen voor iedereen die snel Nederlands wil lerenTijdens mijn Nederlandse taallessen verzorg ik boeiende en interactieve sessies die zijn afgestemd op de behoeften van alle leerlingen, inclusief kinderen. Ik gebruik verschillende lesmethoden, zoals spelletjes, liedjes en verhalen, om het leerproces leuk en effectief te maken. Of je nu een beginner bent of je taalvaardigheid wilt verbeteren, mijn lessen zijn flexibel en aangepast aan jouw tempo en leerstijl. Samen gaan we op reis om de Nederlandse taal op een leuke en dynamische manier onder de knie te krijgen!
Emir
Lessons for understanding & speaking the Turkish / English / Dutch languagesWhether you're interested in developing your reading or writing skills, boosting your grammar, improving your pronunciation or just casual conversations in a foreign language, i've got you. First up we'll be discussing your expectations from these classes and I'll plan something from there on depending on your needs and aims. If you have any questions during class or have a specific subject you want to learn, you're of course free to let me know. See you at our class :)
Okuma/yazma becerilerinizi ilerletmek, dil bilginizi geliştirmek, telaffuzunuzu bir üst seviyeye taşımak veya yabancı bir dilde diyalog kurmak olsun, hiç sıkıntınız olmasın. Derslerle alakalı beklentilerinizi konuştuktan sonra ihtiyaç ve hedeflerinize göre bir plan oluşturup buradan yürüyeceğiz. Ders esnasında sorunuz olur, özellikle öğrenmek istediğiniz bir konu olur söyleyin yeter. Görüşmek dileğiyle :D
Of je nou wilt vooruitkomen met je lezen en schrijven, je grammar of uitspraak verbeteren, of gewoon converseren in een vreemde taal, je bevindt je op de juiste plek. Aanvankelijk zullen we over je verwachtingen gaan en daarna zal ik een plan voorbereiden, dat het beste zal uitkomen afhankelijk van je behoeften en doelen. Als je vragen hebt tijdens de les of graag een bepaalde onderwerp wilt leren, is dat volkomen prima. Zie ik je tijdens les ;)
Chaimae
Online bijles voor taalvakken(Duits, Engels en Nederlands) in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb Duits, Engels en Nederlands op VWO niveau afgerond.
Yoshka
Les in Nederlands, Nederlands als tweede taal en EngelsIk ben gespecialiseerd in het lesgeven in Nederlands, NT2 en Engels. Ik kan jou helpen jouw Nederlands of/en of Engels naar een hoger niveau te tillen.
In de lessen zal ik gaan kijken naar jouw behoeftes en wensen. Aan de hand daarvan gaan we samen doelen stellen en gaan we er samen voor zorgen dat jij deze doelen gaat halen!
Carola
Nederlandse conversatie voor kinderen en volwassenen, om te lezen, te schrijven en de taal te begrijpen.In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.