Vergelijkbare lessen
Caroline
Nederlands voor anderstaligen en moedertaalsprekersNederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie - schrijven - voorbereiding op de ITNA
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.
Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans
De prijs voor een les geldt voor 1 persoon.
Pelin
Dutch Inburgering Examen with Naar Nederland book and Dutch for beginners, specific exams,translation from English to Dutch and vice versaI provide lessons for the Dutch Nationalisation exam and the exam book Naar Nederland with Cd. In this lesson, students learn about history, geography and basic vocabulary which are the contents of the exam. They learn how to respond to basic questions. Besides prep.for citizenship exam ,I prepare students for driving license exam in Dutch and translation from English into Dutch and vice versa.Online lessons via webcam,Skype or Zoom.
Serdane
Nederlandse cursussen voor middelbare school / volwassen studentenMijn naam is Serdane en ik bied cursussen Nederlands aan middelbare en volwassen studenten aan die moeite hebben met het ontwikkelen van een werkmethode die bij hen past. Extravert en bubbels ... en vooral veel humor!
Ik denk dat taalonderwijs in de eerste plaats gaat over het ontwikkelen van een geschikte leermethode. Sommigen leren de talen intuïtief door zichzelf in het bad van het gesprek te gooien. Anderen daarentegen moeten op een rigoureuze manier worden blootgesteld aan de grammaticale concepten voordat ze het gesprek beginnen. Er zijn zoveel manieren om te leren dat er studenten zijn ... Daarom pas ik mijn cursussen aan aan ieders behoeften, en het belangrijkste is dat ik studenten probeer te laten ontdekken wat voor hen werkt. hem zodat hij zelfstandig verder kan gaan.
Na een tweetalige opleiding en een deel van mijn opleiding in het Nederlands heb ik de taal perfect beheersen. Na de middelbare school in Saint-Boniface, heb ik een dubbele tweetalige bachelor (rechten) en economie gedaan aan de Saint-Louis University, daarna een graad in de rechten aan de UCL (voltooid in juni 2018). inclusief een Erasmus in het Duits aan de universiteit van Wenen. Door deze gevarieerde carrière kon ik een solide werkmethode ontwikkelen.
Mijn expertisegebieden:
- Versterking
- Inhaalslag
- Grammaticale beoordelingen
- Conversatiecursus
- Werkwijze (organisatie, schema van herzieningen, enz.)
Mijn prijs omvat een volledige bijles (privélessen, de mogelijkheid om vragen te stellen buiten de lesuren, schrijven en vragen corrigeren, enz.).
Liesbet
Nederlandse les voor anderstaligen en (anderstalige) kinderenAls anderstalige ouders is het zeker niet gemakkelijk om jullie kinderen Nederlands bij te brengen of te helpen met het vloeiender worden van de nieuwe taal. Wie wil wat extra oefening voor z´n kinderen? Graag kan ik jullie daarbij helpen. Als hun woordenschat steeds uitgebreider wordt en hun zinnen steeds vloeiender worden, zullen uw kinderen steeds meer zelfvertrouwen krijgen. Het goed beheersen van de Nederlandse taal is zowel nu als ook later zeker in hun voordeel.
Hebben uw kinderen nood aan wat hulp bij hun huistaken, met name met hun Nederlands, dan kan ik daar graag bij helpen.
Ook als anderstalige volwassenen is het soms moeilijk om genoeg oefening te hebben. Daarom zijn ook volwassenen die willen vorderingen maken in het spreken van de Nederlandse taal hier welkom! We kunnen samen de alledaagse taal met elkaar oefenen. Converseren is de beste manier om een nieuwe taal te leren.
Carina
Leer Nederlandse of Vlaamse taal van een moedertaalspreker.Gezellige privélessen voor iedereen
Ik probeer mijn online lessen zo gezellig mogelijk te maken. Ik gebruik het videoconferentiesysteem, zodat ik mijn studenten kan zien en zij mij kunnen zien; we kunnen praten, we maken de oefeningen samen, ik leg alle grammatica uit, en als mijn studenten enige twijfel of vragen hebben, leg ik het mondeling uit, waarvan ik denk dat het gemakkelijker te begrijpen is.
Het is alsof we naast elkaar in een kantoor zitten. Het enige wat we niet kunnen doen, is koffie drinken terwijl we studeren.
Naast de lessen stuur ik altijd wat huiswerk. Ik zal een boek sturen dat we volgen, en de rest van het materiaal wordt ook per e-mail door mij verzonden.
Zodra het mogelijk is, raad ik mijn studenten aan om boeken te gaan lezen in de taal die ze leren, en vanaf het allereerste begin om naar de tv te luisteren. Het is een manier om omringd te zijn door de taal.
Ik sta altijd sterk op het accent, en dit helpt. Ik heb studenten met een perfect accent. Luisteren naar de taal helpt ook om het horen van de geluiden te openen, waardoor het gemakkelijker te begrijpen is. Vanaf het begin begin ik ook met kleine gesprekken in elke les.
Je gelooft misschien dat al mijn studenten heel succesvol zijn met dit soort lessen. Ik heb nu studenten van over de hele wereld. Wat betreft het niveau dat mijn studenten bereiken, hangt het natuurlijk van hen af.
Samen zien we wat uw behoeften zijn en hoe snel u wilt leren.
Wat betreft het aantal lessen per week, adviseer ik dat je er minimaal twee moet hebben. Minder dan twee is erg klein en je hebt een lange pauze tussen de lessen. Het is slecht omdat je geen enkel contact hebt met de taal en het gevoel hebt dat je heel langzaam vooruitgaat.
We kunnen ook lessen in het weekend volgen als dat voor jou gemakkelijker is.
Bart
Nederlands voor Franstaligen, Néerlandais pour les francophonesBen je Franstalig en wil je werken aan je Nederlands om beter te kunnen spreken en/of schrijven? Voulez-vous améliorer votre niveau en néerlandais, pour parler/écrire mieux? Pour décrocher un emploi, passer un examen, ou pour pouvoir mieux gérer vos communications entre collègues ou voisins...?
Eva
Learn Dutch, French, English or German at your own paceFully adjusted to your level and your needs, i will prepare your own material and teach you the specific words and grammar you need.
Also help with translations, reading and writing documents, homework, etc
I have a vast experience teaching all levels, several languages
Emily
Privélessen in het Nederlands (grammatica, vocabulaire, ...)Mogelijkheid van privélessen in het Nederlands. Ik ben tweetalig Frans Nederlands. Ik deed mijn kleuter-, basis- en voortgezet onderwijs in het Nederlands. Ik studeerde in januari 2019 af als leraar in Germaanse talen, door de Normale Katholieke School van Waals-Brabant in Louvain-la-Neuve.
Ik kan privélessen geven in Brussel of Dilbeek. Ik ben gepassioneerd door talen en leer en ik geef deze passie graag door aan anderen.
Siegbert
Handige basiszinnen in een handomdraai en bijles/ voorbereiding test of examenMijn specialisatie reikt van het aanleren van basisuitdrukkingen in het Duits, Engels en Nederlands tot de meer complexere zinnen en zegswijzen, heel functioneel gericht met ondersteuning van woordenschat en grammatica, gericht naar tieners en volwassenen (ook voor bedrijven).
My specialization ranges from learning basic expressions in German, English and Dutch to the more complex sentences and expressions, very functionally oriented with support of vocabulary and grammar, aimed at teenagers and adults (also for companies).
Meine Spezialisierung reicht vom Erlernen grundlegender Ausdrücke in Deutsch, Englisch und Niederländisch bis zu komplexeren Sätzen und Ausdrücken, die sehr funktional orientiert sind und Vokabeln und Grammatik unterstützen, richtet sich an Jugendliche und Erwachsene (auch für Firmen)
Yaxkin
Online privéles Nederlands, nu lagere uurtarievenNederlandse privélessen
Kies een meertalige docent Nederlands om u te helpen uw doel te bereiken
taaldoelen.
Voor Nederlandse integratietests van niveau A1 tot B2 of gewoon om uw taalvaardigheden in het algemeen te verbeteren
Profiteer van privé online lessen door een ervaren, enthousiaste leraar.
Leraar spreekt vloeiend Engels, Duits, Spaans en Frans
Lessen online tijdens de uitbraak van Corona
Lessen op het moment van uw gemak gedurende de dag / avond
Lessen zo vaak als je wilt, geen langdurige inzet
Volg lessen op jouw snelheid en jouw niveau
Gericht op het verbeteren van uw gespreksvaardigheden
Training voor Nederlandse integratie-examens voor alle niveaus, A1 tot B2
Als u andere dan privélessen wilt, vraag dan een offerte aan voor de les
Sabine
Engels, Nederlands: begeleiding voor kinderen, tieners, volwassenenSnelle en effectieve hulp in het Engels en Nederlands voor kinderen, tieners of volwassenen. Cursussen op basis van studentendoelstellingen, examenvoorbereiding of andere.
De voortgang is snel omdat ik de problemen richt en help ze te verhelpen. Meer dan 25 jaar ervaring in het voortgezet onderwijs en privélessen.
Ik heb een licentie in Germaanse talen (AESS, UCLouvain-cd-master in Engels-Nederlandse talen). Ik heb meer dan 25 jaar ervaring in het algemeen secundair en technisch secretariaat en in verschillende taalcursussen voor tieners en avondlessen voor volwassenen. Ik gaf ook lessen op de basisschool.
Lucie
Privélessen in het Engels, Frans en NederlandsIk ben afgestudeerd aan een bachelor in de letteren (Engels-Spaans) en een master in meertalige communicatie en internationale relaties. Ik geef momenteel privelessen in het Frans, Engels en Nederlands.
Ik kreeg de kans om voor verschillende non-profitorganisaties (Schola ULB, CIFA, Youth Club en ABEF) te werken aan schoolondersteuning in het Nederlands, Engels en Frans, naast het geven van Franse lessen aan een volwassen publiek. Ik werk momenteel ook als een Engelse trainer bij Bruxelles Formation.
Ik zou het leuk vinden om je te helpen of je kind te helpen!
CURSUS ENGLISH - BEGINNER EN TUSSENTIJDS OF SCHOOL NIVEAU
FRANSE CURSUS - VLUCHT, VOLWASSENEN EN SCHOOLVERSTERKING (COMMUNICATIE, GRAMMAR EN SPRAAK)
CURSUS VAN HET NEDERLANDS - SCHOOL & BEGINNER
CEB EN CE1D VOORBEREIDING
Afgestudeerd in talen en literatuur (Engels-Spaans) en met een master's degree in meertalige communicatie en internationale betrekkingen, geef ik privélessen in het Frans, Engels en Nederlands. Tot nu toe heb ik de kans gehad om in verschillende verenigingen te werken om studenten te helpen slagen. Ik heb Franse lessen gegeven aan volwassenen. Ik werk momenteel als docent Engels bij Bruxelles Formation.
Ik help u graag of uw kind!
FRANÇAIS LESSEN - BEGINNER EN INTERMEDIAIR
FRANSE LESSEN - VLOT, VOLWASSENEN, SCHOLAREN (COMMUNICATIE, GRAMMAR EN SPELLING)
NEDERLANDSE LESSEN - ALLEEN SCHOLARS EN BEGINNERS
HULP MET CEB EN CE1D
Jannes
Privélessen Nederlands van linguïst / vertaler (alle niveaus)Privélessen Nederlands, aangepast aan de behoeften van de student. We kunnen grammatica doen, luisteren, schrijven, spreken, spelletjes spelen ... Alles is mogelijk!
Het leren van het leren van een taal kan moeilijk zijn, maar samen kunnen we het interessant en leuk maken. Ik geef les op alle niveaus.
Artemisia
Nederlands alle niveaus - lager, middelbaar, universitairWat uw behoeften of tekortkomingen ook zijn, ik zal een oplossing vinden om u te helpen verbeteren!
Voorbereidingen voor het behalen van examens, sollicitatiegesprek, gesprekstafel, intensieve grammaticacursus, verdediging van het geheugen, ... Alles is mogelijk!
Adriaan
Nederlands voor alle niveaus, voor kinderen, tieners en volwassenen.Ik geef Nederlands les aan beginners, gevorderden en gevorderden. Ik kom uit Rotterdam, dus ik ben een Nederlandse moedertaalspreker. Tijdens de lessen schrijf ik alle informatie over een Google-document. Na elke sessie geef ik huiswerk voor de volgende sessie. Tussen twee sessies kunnen studenten me altijd vragen stellen over de dingen die we in de les hebben besproken. Ik ben tweetalig Spaans / Nederlands, dus ik kan Spaans, Engels, maar ook Duits als brugtaal gebruiken.