facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds maart 2025
Leraar sinds maart 2025
repeat students icon
2 herhaalleerlingen
Vertrouwde keuze voor 2 terugkerende leerling
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Lessons for understanding & speaking the Turkish / English / Dutch languages
course price icon
Van 19 € /h
arrow icon
Whether you're interested in developing your reading or writing skills, boosting your grammar, improving your pronunciation or just casual conversations in a foreign language, i've got you. First up we'll be discussing your expectations from these classes and I'll plan something from there on depending on your needs and aims. If you have any questions during class or have a specific subject you want to learn, you're of course free to let me know. See you at our class :)

Okuma/yazma becerilerinizi ilerletmek, dil bilginizi geliştirmek, telaffuzunuzu bir üst seviyeye taşımak veya yabancı bir dilde diyalog kurmak olsun, hiç sıkıntınız olmasın. Derslerle alakalı beklentilerinizi konuştuktan sonra ihtiyaç ve hedeflerinize göre bir plan oluşturup buradan yürüyeceğiz. Ders esnasında sorunuz olur, özellikle öğrenmek istediğiniz bir konu olur söyleyin yeter. Görüşmek dileğiyle :D

Of je nou wilt vooruitkomen met je lezen en schrijven, je grammar of uitspraak verbeteren, of gewoon converseren in een vreemde taal, je bevindt je op de juiste plek. Aanvankelijk zullen we over je verwachtingen gaan en daarna zal ik een plan voorbereiden, dat het beste zal uitkomen afhankelijk van je behoeften en doelen. Als je vragen hebt tijdens de les of graag een bepaalde onderwerp wilt leren, is dat volkomen prima. Zie ik je tijdens les ;)
Extra informatie
Online only
Locatie
location type icon
Online vanuit Turkije
Over
Hoi. Ik ben half Turks en half Nederlands, en daardoor tweetalig opgevoed.
Turks is mijn moedertaal en ik woon in Turkije, momenteel in Ankara.
Ik ben aangenomen op de Hacettepe Universiteit als beste van mijn afdeling en studeer Engelse taal en literatuur.
Ik heb ervaring als vertaler Nederlands-Turks voor een notaris.
Opleiding
Studeert Engelse taal en literatuur aan de Hacettepe Universiteit. Heeft 8 jaar basiskennis Nederlands gehad. Gaat een cursus pedagogische vorming volgen aan genoemde universiteit.
Leservaring
Studeert Engelse taal en literatuur aan de Hacettepe Universiteit. Heb 8 jaar basiskennis Nederlands gehad. Ik heb ervaring als vertaler Nederlands naar > Turks.
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Turks
Vaardigheden
Engels als tweede taal (esl)
School
Engels voor volwassenen
Nederlands voor volwassenen
School
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur, journalist en expert op het gebied van recht en beleid. Ik ben gespecialiseerd in lesgeven, voorbereiding op sollicitatiegesprekken en examens, consultancy en tekstcorrectie voor een breed scala aan professionals en studenten in België, onder andere in de juridische, academische, beleids- en andere sectoren.

Tot mijn huidige en voormalige klantenkring behoren professionals en politici van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR en diverse ngo's, naast diplomaten, artsen, journalisten en ingenieurs, en een breed scala aan andere beroepsgroepen, evenals traditionele studenten. Ik heb meer dan 50 terugkerende studenten gehad via Apprentus (dat onlangs zijn algoritme heeft aangepast om alleen de laatste zes maanden weer te geven).

Vanuit het perspectief van een echte moedertaalspreker geef ik les in zowel educatief als zakelijk Engels op een veelzijdige manier. Dit omvat een breed scala aan onderwerpen, waaronder begrijpend lezen, conversatie, grammatica en situationele vaardigheden, naast het werken aan algemene taalvaardigheden en accenttraining. Ook kan ik uitgebreide hulp en training bieden voor de EPSO-, IELTS- en TOEFL-examens.

Ik heb ook diverse academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, bewerkt of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten.

Ik heb mijn hele jeugd en volwassen leven in de Verenigde Staten doorgebracht, voordat ik mijn master in politieke wetenschappen en Europese politiek aan de KU Leuven behaalde. Daarnaast heb ik ook bachelordiploma's in politieke wetenschappen en geschiedenis. Ik beschik over uitgebreide kennis van en ervaring met de Engelse grammatica en literatuur, en heb zowel in het verleden als nu werkervaring in de journalistiek (mededingingsrecht en Europees beleid bij het Policy and Regulatory Report) en in de Europese en Amerikaanse politiek.

Ik verzorg ook tekstcorrectie, redactie, proeflezen en ghostwriting, met wekelijkse en maandelijkse tarieven. Reiskosten zijn inbegrepen.
verified badge
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.

Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)

De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.

De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
verified badge
Ik geef bijles in verschillende vakken van de middelbare school, o.a. wiskunde, natuurkunde en Nederlands.

Ik heb zelf linguistics gestudeerd, maar op het vwo volgde ik een natuur&techniek-profiel, waardoor ik ook alles afweet van de vakken wiskunde en natuurkunde zoals die op de middelbare school onderwezen worden.

Op het moment heb ik alleen nog tijd beschikbaar doordeweeks in de ochtend of vroege middag, daar heb ik het tarief voor verlaagd.
verified badge
De methodologie die voor mijn privélessen is gekozen, past zich aan de specifieke behoeften van de student aan, van de jongste (leert lezen) tot de meest ervaren: voorbereiding op een examen, een reis naar het buitenland, een heroriëntatie professioneel, ... de cursussen kunnen variëren van een conversatietafel tot een meer academische structuur met de nadruk op grammatica, vervoeging en woordenschat, of toch gebaseerd zijn op het thema van een bepaalde professionele sector.
verified badge
Om kinderen les te geven, moet je je kunnen verplaatsen in de gedachtegang van een kind. Hoe hou je ze tijdens de les "geprikkeld"?! Ik geef op een speelse manier les, waarbij ze leren zonder dat ze daar echt erg in hebben. Ik doe dat door middel van plaatjes, video's, divers materiaal die ik tijdens de les gebruik en ook liedjes die we samen oefenen en zingen. Nieuwsgierig geworden, kom een kijkje nemen en kijk of je kind het leuk vindt! Groetjes Carolina.
verified badge
Mijn lessen zullen vooral leuk zijn en ook leerzaam. Ik zal je helpen met je grammatica, je leesvaardigheid en we zullen gesprekken voeren. Huiswerk zal zeker een ding zijn. Ik zal te allen tijde beschikbaar zijn voor uw vragen. Als er een bepaald onderwerp is waar je over wilt praten/leren, laat het me dan weten. Ik kijk ernaar uit.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Bereid u grondig voor op het International English Language Testing System om de Engelse taalvaardigheid te verkrijgen die vereist is voor hoger onderwijs en wereldwijde migratie. Er zijn 2 niveaus; Academisch en algemeen. Elk niveau heeft 4 secties: Lezen, Schrijven, Spreken en Luisteren. Je leert en oefent ze allemaal.
verified badge
Hallo!

Ik ben een leraar in Tokio. Mijn lessen zijn met name geschikt voor degenen die hun uitspraak en/of hun woordenschat moeten oefenen.

In mijn lessen kunnen ook culturele aspecten van de taal en de Nederlandse samenleving aan bod komen. Ze zouden ideaal zijn om te helpen met oriëntatie voordat u op reis gaat of naar Nederland verhuist. Als u geïnteresseerd bent in het land en zijn gebruiken, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen.

日本語少し出来ます。宜しくお願いいたします。
verified badge
Ik heb 17 jaar ervaring als docent Engels en heb in 5 verschillende landen gewerkt. Ik heb mensen voorbereid op de IELTS- of TOEFL-examens. Ik heb hier ervaring mee en ben tevens gecertificeerd TEFL-docent via itoi. Neem gerust contact met me op om je schrijf-, lees- en spreekvaardigheid voor deze examens te verbeteren.
verified badge
Mijn naam is Ron, een toegewijde docent Nederlands, woonachtig in Suriname. Oorspronkelijk opgeleid als HVAC-monteur met de intentie om de erfenis van mijn vader voort te zetten, ben ik tijdens de pandemie overgestapt naar het lesgeven nadat ik mijn passie voor taalonderwijs had ontdekt. Deze overstap stelde me in staat om thuis te werken en tegelijkertijd contact te houden met cursisten wereldwijd. Met een vriendelijke en flexibele aanpak geef ik prioriteit aan het creëren van boeiende, persoonlijke lessen die het vertrouwen in conversatie Nederlands bevorderen. Naast het lesgeven ben ik trots op mijn gezinsleven als gelukkig getrouwde professional die voldoening vindt in het helpen van anderen om hun taaldoelen te bereiken.
verified badge
Ik zal bij de leerlingen thuis lesgeven, ik heb (nog) geen kantoor aan huis.
Ik kan in de regio van Zwijndrecht, Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht, Heerjansdam zonder probleem langskomen.
Het kan zijn voor bijles Engels of Frans of huiswerkbegeleding (VO onderbouw).
Ik kan ook conversatie lessen geven voor Engels, Frans of Nederlands (alle niveaus).
verified badge
Beste leerlingen,

Tijdens mijn bijlessen zet ik me in om zowel studenten als volwassenen te helpen hun leerdoelen te bereiken. Dit betekent dat ik met je samenwerk totdat je de stof echt begrijpt, zonder extra kosten in rekening te brengen voor de ondersteuning die je nodig hebt.

Hieronder vindt u enkele van mijn specialiteiten:

- Cambridge- en IELTS-voorbereiding: Ik ben gespecialiseerd in het helpen van cursisten bij de voorbereiding op de Cambridge- en IELTS-examens. Van luisteren, spreken, lezen tot schrijven, ik deel de tips en technieken die ik heb gebruikt om in 2024 een IELTS-score van 7,5 te behalen.

- Vietnamese taal: Ik bied cursussen Vietnamees aan, van basislessen voor reizigers tot gespecialiseerde, gepersonaliseerde lessen die zijn ontworpen om u te helpen zelfverzekerd Vietnamees te spreken.

Wiskunde en natuurwetenschappen: Ik geef bijles aan leerlingen van de middelbare school in wiskunde, natuurwetenschappen, scheikunde en biologie. Mijn hoofdvak is Internationale Lerarenopleiding voor het Voortgezet Onderwijs, met een specialisatie in natuurwetenschappelijk onderwijs.

-Academisch schrijven: Ik bied ook ondersteuning bij academisch schrijven op B2-C1-niveau, van rapporten en essays tot onderzoeksverslagen.
verified badge
Hoi! Ik ben een 17-jarige tweetalige student uit Spanje en overleg Nederlands en Engels. Ik zit in mijn laatste jaar van mijn A-levels (VWO) en heb mijn IGCSE's afgerond op een britse school. Hierna wil ik graag een opleiding tot leraar volgen.

Ik geef online Engelse les aan kinderen op basisschoolniveau. Ik kan helpen met spreken, lezen, woordenschat, uitspraak, grammatica en Engels voor school. Ik kan de vermindering in het Engels geven en waar nodig in het Nederlands vergroten.

Mijn lessen zijn ontspannen en aangepast aan het niveau en de leeftijd van ieder soort. Ik wil Engels vooral leuk maken en kinderen helpen om meer zelfvertrouwen te krijgen. 😊

**Engels**

Hallo! Ik ben een 17-jarige tweetalige studente die in Spanje woont en vloeiend Nederlands en Engels spreekt. Ik zit momenteel in mijn laatste jaar van de A-levels (eindexamen middelbare school) en heb mijn IGCSE's (Intermediate Gitarist Certificate of Education) al behaald aan een Britse school. Na mijn middelbare school wil ik graag een lerarenopleiding volgen.

Ik geef online Engelse lessen voor basisschoolkinderen. Ik kan helpen met spreken, lezen, woordenschat, uitspraak, grammatica en schoolengels. De lessen kunnen in het Engels worden gegeven, met uitleg in het Nederlands indien nodig.

Mijn lessen zijn ontspannen en aangepast aan de leeftijd en het niveau van elk kind. Ik wil het leren van Engels leuk maken en kinderen helpen meer zelfvertrouwen te krijgen. 😊
message icon
Contacteer Emir
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur, journalist en expert op het gebied van recht en beleid. Ik ben gespecialiseerd in lesgeven, voorbereiding op sollicitatiegesprekken en examens, consultancy en tekstcorrectie voor een breed scala aan professionals en studenten in België, onder andere in de juridische, academische, beleids- en andere sectoren.

Tot mijn huidige en voormalige klantenkring behoren professionals en politici van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR en diverse ngo's, naast diplomaten, artsen, journalisten en ingenieurs, en een breed scala aan andere beroepsgroepen, evenals traditionele studenten. Ik heb meer dan 50 terugkerende studenten gehad via Apprentus (dat onlangs zijn algoritme heeft aangepast om alleen de laatste zes maanden weer te geven).

Vanuit het perspectief van een echte moedertaalspreker geef ik les in zowel educatief als zakelijk Engels op een veelzijdige manier. Dit omvat een breed scala aan onderwerpen, waaronder begrijpend lezen, conversatie, grammatica en situationele vaardigheden, naast het werken aan algemene taalvaardigheden en accenttraining. Ook kan ik uitgebreide hulp en training bieden voor de EPSO-, IELTS- en TOEFL-examens.

Ik heb ook diverse academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, bewerkt of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten.

Ik heb mijn hele jeugd en volwassen leven in de Verenigde Staten doorgebracht, voordat ik mijn master in politieke wetenschappen en Europese politiek aan de KU Leuven behaalde. Daarnaast heb ik ook bachelordiploma's in politieke wetenschappen en geschiedenis. Ik beschik over uitgebreide kennis van en ervaring met de Engelse grammatica en literatuur, en heb zowel in het verleden als nu werkervaring in de journalistiek (mededingingsrecht en Europees beleid bij het Policy and Regulatory Report) en in de Europese en Amerikaanse politiek.

Ik verzorg ook tekstcorrectie, redactie, proeflezen en ghostwriting, met wekelijkse en maandelijkse tarieven. Reiskosten zijn inbegrepen.
verified badge
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.

Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)

De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.

De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
verified badge
Ik geef bijles in verschillende vakken van de middelbare school, o.a. wiskunde, natuurkunde en Nederlands.

Ik heb zelf linguistics gestudeerd, maar op het vwo volgde ik een natuur&techniek-profiel, waardoor ik ook alles afweet van de vakken wiskunde en natuurkunde zoals die op de middelbare school onderwezen worden.

Op het moment heb ik alleen nog tijd beschikbaar doordeweeks in de ochtend of vroege middag, daar heb ik het tarief voor verlaagd.
verified badge
De methodologie die voor mijn privélessen is gekozen, past zich aan de specifieke behoeften van de student aan, van de jongste (leert lezen) tot de meest ervaren: voorbereiding op een examen, een reis naar het buitenland, een heroriëntatie professioneel, ... de cursussen kunnen variëren van een conversatietafel tot een meer academische structuur met de nadruk op grammatica, vervoeging en woordenschat, of toch gebaseerd zijn op het thema van een bepaalde professionele sector.
verified badge
Om kinderen les te geven, moet je je kunnen verplaatsen in de gedachtegang van een kind. Hoe hou je ze tijdens de les "geprikkeld"?! Ik geef op een speelse manier les, waarbij ze leren zonder dat ze daar echt erg in hebben. Ik doe dat door middel van plaatjes, video's, divers materiaal die ik tijdens de les gebruik en ook liedjes die we samen oefenen en zingen. Nieuwsgierig geworden, kom een kijkje nemen en kijk of je kind het leuk vindt! Groetjes Carolina.
verified badge
Mijn lessen zullen vooral leuk zijn en ook leerzaam. Ik zal je helpen met je grammatica, je leesvaardigheid en we zullen gesprekken voeren. Huiswerk zal zeker een ding zijn. Ik zal te allen tijde beschikbaar zijn voor uw vragen. Als er een bepaald onderwerp is waar je over wilt praten/leren, laat het me dan weten. Ik kijk ernaar uit.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Bereid u grondig voor op het International English Language Testing System om de Engelse taalvaardigheid te verkrijgen die vereist is voor hoger onderwijs en wereldwijde migratie. Er zijn 2 niveaus; Academisch en algemeen. Elk niveau heeft 4 secties: Lezen, Schrijven, Spreken en Luisteren. Je leert en oefent ze allemaal.
verified badge
Hallo!

Ik ben een leraar in Tokio. Mijn lessen zijn met name geschikt voor degenen die hun uitspraak en/of hun woordenschat moeten oefenen.

In mijn lessen kunnen ook culturele aspecten van de taal en de Nederlandse samenleving aan bod komen. Ze zouden ideaal zijn om te helpen met oriëntatie voordat u op reis gaat of naar Nederland verhuist. Als u geïnteresseerd bent in het land en zijn gebruiken, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen.

日本語少し出来ます。宜しくお願いいたします。
verified badge
Ik heb 17 jaar ervaring als docent Engels en heb in 5 verschillende landen gewerkt. Ik heb mensen voorbereid op de IELTS- of TOEFL-examens. Ik heb hier ervaring mee en ben tevens gecertificeerd TEFL-docent via itoi. Neem gerust contact met me op om je schrijf-, lees- en spreekvaardigheid voor deze examens te verbeteren.
verified badge
Mijn naam is Ron, een toegewijde docent Nederlands, woonachtig in Suriname. Oorspronkelijk opgeleid als HVAC-monteur met de intentie om de erfenis van mijn vader voort te zetten, ben ik tijdens de pandemie overgestapt naar het lesgeven nadat ik mijn passie voor taalonderwijs had ontdekt. Deze overstap stelde me in staat om thuis te werken en tegelijkertijd contact te houden met cursisten wereldwijd. Met een vriendelijke en flexibele aanpak geef ik prioriteit aan het creëren van boeiende, persoonlijke lessen die het vertrouwen in conversatie Nederlands bevorderen. Naast het lesgeven ben ik trots op mijn gezinsleven als gelukkig getrouwde professional die voldoening vindt in het helpen van anderen om hun taaldoelen te bereiken.
verified badge
Ik zal bij de leerlingen thuis lesgeven, ik heb (nog) geen kantoor aan huis.
Ik kan in de regio van Zwijndrecht, Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht, Heerjansdam zonder probleem langskomen.
Het kan zijn voor bijles Engels of Frans of huiswerkbegeleding (VO onderbouw).
Ik kan ook conversatie lessen geven voor Engels, Frans of Nederlands (alle niveaus).
verified badge
Beste leerlingen,

Tijdens mijn bijlessen zet ik me in om zowel studenten als volwassenen te helpen hun leerdoelen te bereiken. Dit betekent dat ik met je samenwerk totdat je de stof echt begrijpt, zonder extra kosten in rekening te brengen voor de ondersteuning die je nodig hebt.

Hieronder vindt u enkele van mijn specialiteiten:

- Cambridge- en IELTS-voorbereiding: Ik ben gespecialiseerd in het helpen van cursisten bij de voorbereiding op de Cambridge- en IELTS-examens. Van luisteren, spreken, lezen tot schrijven, ik deel de tips en technieken die ik heb gebruikt om in 2024 een IELTS-score van 7,5 te behalen.

- Vietnamese taal: Ik bied cursussen Vietnamees aan, van basislessen voor reizigers tot gespecialiseerde, gepersonaliseerde lessen die zijn ontworpen om u te helpen zelfverzekerd Vietnamees te spreken.

Wiskunde en natuurwetenschappen: Ik geef bijles aan leerlingen van de middelbare school in wiskunde, natuurwetenschappen, scheikunde en biologie. Mijn hoofdvak is Internationale Lerarenopleiding voor het Voortgezet Onderwijs, met een specialisatie in natuurwetenschappelijk onderwijs.

-Academisch schrijven: Ik bied ook ondersteuning bij academisch schrijven op B2-C1-niveau, van rapporten en essays tot onderzoeksverslagen.
verified badge
Hoi! Ik ben een 17-jarige tweetalige student uit Spanje en overleg Nederlands en Engels. Ik zit in mijn laatste jaar van mijn A-levels (VWO) en heb mijn IGCSE's afgerond op een britse school. Hierna wil ik graag een opleiding tot leraar volgen.

Ik geef online Engelse les aan kinderen op basisschoolniveau. Ik kan helpen met spreken, lezen, woordenschat, uitspraak, grammatica en Engels voor school. Ik kan de vermindering in het Engels geven en waar nodig in het Nederlands vergroten.

Mijn lessen zijn ontspannen en aangepast aan het niveau en de leeftijd van ieder soort. Ik wil Engels vooral leuk maken en kinderen helpen om meer zelfvertrouwen te krijgen. 😊

**Engels**

Hallo! Ik ben een 17-jarige tweetalige studente die in Spanje woont en vloeiend Nederlands en Engels spreekt. Ik zit momenteel in mijn laatste jaar van de A-levels (eindexamen middelbare school) en heb mijn IGCSE's (Intermediate Gitarist Certificate of Education) al behaald aan een Britse school. Na mijn middelbare school wil ik graag een lerarenopleiding volgen.

Ik geef online Engelse lessen voor basisschoolkinderen. Ik kan helpen met spreken, lezen, woordenschat, uitspraak, grammatica en schoolengels. De lessen kunnen in het Engels worden gegeven, met uitleg in het Nederlands indien nodig.

Mijn lessen zijn ontspannen en aangepast aan de leeftijd en het niveau van elk kind. Ik wil het leren van Engels leuk maken en kinderen helpen meer zelfvertrouwen te krijgen. 😊
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Emir