facebook
favorite button
member since icon
Sinds december 2020
Leraar sinds december 2020
Spaans Niveau 2 - voor mensen met een beginnersniveau
course price icon
Van 13 € /h
arrow icon
Spaans voor mensen die reeds wat niveau hebben maar graag hun conversatieskills willen verbeteren. Ik let vooral op uitspraak en woordenschat. Ook grammatica wordt herhaald. Lessen zijn op woensdagavond en duren drie uur met een kleine pauze. Deze cursus is bedoeld voor cursisten die al over een basiskennis van het Spaans beschikken en hun vaardigheden verder willen ontwikkelen. Tijdens de lessen breiden we de woordenschat en grammaticale kennis verder uit en besteden we veel aandacht aan spreken, luisteren, lezen en schrijven.

De focus ligt op het praktisch gebruiken van het Spaans in herkenbare situaties uit het dagelijks leven, zoals reizen, vrije tijd, werk, boodschappen doen en gesprekken voeren. Daarnaast maken de cursisten kennis met de cultuur en gewoonten van Spaanstalige landen.

Na deze cursus kunnen cursisten zich vlotter uitdrukken in eenvoudige gesprekken, meer Spaanse teksten en gesprekken begrijpen en met meer vertrouwen communiceren in het Spaans.
Extra informatie
Les is online. Deze cursus is geschikt voor studenten die al een basiskennis van het Spaans hebben. Je hoeft nog niet vlot Spaans te spreken, maar enige kennis van basiswoordenschat en eenvoudige grammatica is aanbevolen.

Tijdens de lessen wordt actieve deelname aangemoedigd. We oefenen regelmatig in duo’s of kleine groepjes, zodat je zoveel mogelijk de kans krijgt om Spaans te spreken en je zelfvertrouwen op te bouwen.

Breng iets mee om notities te maken. Eventueel lesmateriaal en aanvullende oefeningen worden tijdens de cursus meegedeeld of ter beschikking gesteld.

Het belangrijkste is dat je zin hebt om Spaans te leren en niet bang bent om fouten te maken. ¡Hasta pronto!
Locatie
location type icon
Online vanuit België
Over
Ik heb ervaring in lesgeven in avondschool Spaans, Engels en Nederlands zowel beginners als gevorderden . Ik hou ervan de mensen kennis bij te brengen en focus mijn lessen vooral op conversatie en woordenschat
Opleiding
Vertaler Tolk en daarnaast ook bedrijfsbeheer ( Hogeschool Gent ) . Ik heb ook een lerarenopleiding genoten die ik nu in de parktijk kan omzetten. Dit doe ik graag
Leservaring
10 jaar ervaring in verschillende scholen les gegeven zowel in Spanje als in België heb ik verschillende talen onderwezen aan verschillende niveau's
Leeftijd
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Spaans
Vaardigheden
Spaans voor volwassenen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Deze les is bedoeld voor beginners die nog geen kennis hebben van het Nederlands en de taal nodig hebben . Tijdens de les focus ik vooral op woordenschat maar ook conversatie komen ter sprake . Ik hanteer hierbij mijn eigen materiaal zodat iedereen makkelijk kan meevolgen. Deze cursus is bedoeld voor iedereen die Nederlands wil leren en nog weinig of geen voorkennis heeft. Stap voor stap bouwen we een basis op waarmee je het Nederlands beter leert begrijpen en gebruiken in het dagelijks leven.

Tijdens de lessen werken we aan de belangrijkste vaardigheden: spreken, luisteren, lezen en schrijven. Je leert praktische woordenschat en eenvoudige grammatica die je meteen kunt gebruiken in herkenbare situaties, zoals jezelf voorstellen, boodschappen doen, de weg vragen, een afspraak maken, praten over familie en werk en eenvoudige gesprekken voeren.

Er is veel aandacht voor uitspraak en mondelinge communicatie. Aan de hand van praktische oefeningen, korte dialogen en alledaagse situaties krijg je regelmatig de kans om zelf Nederlands te spreken. Fouten maken hoort daarbij helemaal bij het leerproces.

Na verloop van tijd zul je eenvoudige gesprekken beter kunnen begrijpen en voeren, korte teksten kunnen lezen en schrijven en je met meer vertrouwen in het Nederlands kunnen uitdrukken.

De lessen worden opgebouwd in een rustig en toegankelijk tempo, met voldoende ruimte voor herhaling, vragen en extra oefening.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
¡Hola a todos!

Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :)

Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en heb lesgegeven aan de Universidad Nacional de Salta in Argentinië. Ik heb ook een specifieke ELE-trainingscertificering behaald aan de Universidad Europea Madrid en ben gecertificeerd als DELE-examinator door het Instituto Cervantes.

Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon die altijd graag nieuwe dingen leert en zich continu blijft bijscholen. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is.

Ik kan een cursus op maat voor u samenstellen, afgestemd op uw kennis, behoeften, interesses en wensen. In meer dan 20 jaar lesgeven heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan studiemateriaal op maat voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben door Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd. Ik kan u dus garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren.

In de loop der jaren heb ik met een breed scala aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van absolute beginners tot gevorderden die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook bij de voorbereiding op de DELE-examens, wat ik in het verleden met uitstekende resultaten heb gedaan.

Ik ben dol op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Grammatica zal bij mij nooit een probleem zijn; bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en er plezier in zult hebben! :-D

Ik bespreek graag met u hoe u het beste vanaf nul kunt leren of uw Spaans in korte tijd kunt verbeteren.

Stuur mij gerust een berichtje :)

¡Hasta pronto!
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
Hallo! Mijn naam is Emilia en ik ben een ervaren taalbegeleider en vertaler van / naar het Bulgaars, Spaans, Engels en Nederlands. Mijn grootste passie is vreemde talen en ik heb deze passie doorgegeven aan veel van mijn studenten door de jaren heen. Met meer dan 15 jaar onderwijservaring, een hoog niveau van geduld en toewijding aan mijn werk, en een groot aantal gelukkige studenten, ben ik hier om u te helpen Spaans te leren in uw eigen tempo en gemak. Ik hoop snel van je te horen! Met vriendelijke groet, Emilia
verified badge
Bij SpaansNed Leer je en praat je Spaans met mij "Aprende y habla español conmigo". Privé of groepslessen. Face to face lessen in de regio van Maastricht. Online lessen zijn uiteraard ook mogelijk.

Mijn moedertaal is Spaans en ik ben afgestudeerd docent Spaans ELE. Ik heb ruime ervaring met lesgeven en ik doe dat met enorm veel plezier.
Het belangrijkste voor mij om te beginnen is te weten wat het doel en het niveau van de student is. Daarna kiezen we samen een lesmethode.
Ik leer je alle vaardigheden op verschillende manieren (spelletjes, video's, boeken...) De les wordt nooit saai. We praten Spaans vanaf dag één. “Si hablas a una persona en una lengua que entiende, las palabras irán a su cabeza. Si le hablas en su propia lengua, las palabras irán a su corazón” - Nelson Mandela.
De lessen zijn bedoeld voor kinderen of volwassenen die Spaans willen leren als tweede of vreemde taal (vanaf niveau 0 tot C1)
verified badge
Ik help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen.
Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat
Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend.
Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis.
Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie.
Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.
verified badge
🇪🇸 Spreek vol zelfvertrouwen Spaans — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇪🇸

✨ Wil je Spaans leren op een leuke, praktische manier, met de nadruk op echte communicatie? Dan ben je hier aan het juiste adres!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en ervaren docent Spaans en ik begeleid je stap voor stap om vol zelfvertrouwen Spaans te spreken – of het nu voor reizen, werk, examens of alledaagse gesprekken is.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila, en ik heb al veel studenten geholpen hun potentieel in het Spaans te ontdekken met een communicatieve, positieve en persoonlijke aanpak.
💬 In mijn lessen spreken we vanaf dag één — je zult de taal op een natuurlijke en effectieve manier gaan gebruiken.

🧭 Kies je focus:
✈️ Spaans voor op reis
→ Leer essentiële zinnen, dagelijkse uitdrukkingen en culturele tips.
→ Wees er klaar voor om zonder taalbarrières van je reizen te genieten.
→ Spreek vol zelfvertrouwen in elk Spaanssprekend land!

💼 Spaans voor zakelijk gebruik
→ Verbeter je professionele communicatie in het Spaans.
→ Woordenschat voor vergaderingen, presentaties en e-mails.
→ Vergroot je zelfvertrouwen en professionaliteit in internationale omgevingen.

🎓 Examenvoorbereiding (DELE, SIELE, IB...)
→ Lessen gericht op exameninhoud en -strategie.
→ Oefentests, gerichte correcties en persoonlijke ondersteuning.
→ Verminder stress en ga vol zelfvertrouwen je examen in.

💬 Gespreksboost
→ Oefen met natuurlijk en vloeiend spreken.
→ Onderwerpen: cultuur, dagelijks leven, nieuws, reizen, meningen — u kiest!
→ Live correcties en tips om authentieker te klinken.

📚 Ook beschikbaar: Algemeen Spaans (A1–C2)
Gestructureerde grammatica en woordenschat gecombineerd met veel praktische spreekoefeningen.

🎁 SPECIALE BONUS
Zodra je je eerste les boekt, krijg je direct toegang tot een privéleslokaal met alle benodigde materialen:
Interactieve tools, woordenlijsten, grammatica-uitleg, oefeningen en leuke extra's helpen je om in je eigen tempo vooruit te komen.

✨ Laten we van jouw Spaanse leerreis een plezierige, praktische en echt effectieve ervaring maken!
////
Spreek vol zelfvertrouwen Spaans — Reizen | Werk | Examens | Gesprekken

✨ Wil je Spaans leren op een praktische, leuke en op realistische communicatie gerichte manier? Dan ben je hier aan het juiste adres!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en ervaren docent Spaans en ik zal je stap voor stap begeleiden om vol zelfvertrouwen Spaans te spreken – of het nu voor reizen, werk, examens of gewoon dagelijkse communicatie is.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila, en ik heb al veel studenten geholpen hun potentieel in het Spaans te ontwikkelen door middel van een communicatieve, positieve en persoonlijke aanpak.
💬 In mijn cursussen spreken we vanaf de eerste dag – je zult de taal op een natuurlijke en effectieve manier gaan gebruiken.

🧭 Kies je doel:
✈️ Spaans voor op reis
→ Leer essentiële zinnen, alledaagse uitdrukkingen en culturele tips.
→ Maak je klaar om zonder taalbarrières van je reizen te genieten.
→ Spreek vloeiend in elk Spaanstalig land!

💼 Professionele Spanjaard
→ Verbeter je professionele communicatie in het Spaans.
→ Woordenschat voor vergaderingen, presentaties en e-mails.
→ Vergroot je zelfvertrouwen en professionaliteit in een internationale omgeving.

🎓 Examenvoorbereiding (DELE, SIELE, IB...)
→ Cursussen gericht op exameninhoud en -strategieën.
→ Praktische tests, gepersonaliseerde correcties en individuele opvolging.
→ Verminder stress en ga vol zelfvertrouwen naar het examen.

💬 Gesprekslessen
→ Oefen met vloeiend en natuurlijk spreken.
→ Onderwerpen: cultuur, dagelijks leven, actualiteiten, reizen, meningen — u kiest!
→ Live correcties en tips om authentieker te klinken.

📚 Ook beschikbaar: Algemeen Spaans (A1–C2)
Gestructureerde cursussen die grammatica, woordenschat en intensieve communicatieve oefeningen combineren.

🎁 SPECIALE BONUS
Zodra je je eerste les boekt, krijg je direct toegang tot een privéleslokaal met al het benodigde materiaal:
Interactieve tools, woordenlijsten, grammatica-uitleg, oefeningen en leuke extra's om in je eigen tempo vooruit te komen.

✨ Maak van je Spaanse leerervaring een plezierige, praktische en echt effectieve ervaring!
verified badge
Ik ben sinds 2018 docent Spaans. Ik heb lesgegeven op een privéschool in Turkije en heb ook gewerkt voor het Cervantes Instituut in Istanbul. Momenteel werk ik voor het Cervantes Instituut in Brussel. Ik heb ervaring met alle leeftijden en beschik over veel lesmateriaal en hulpmiddelen die ik graag met je deel. Als je je Spaanse taalvaardigheid wilt verbeteren of het DELE-examen wilt afleggen, kan ik je ook helpen, aangezien ik examinator ben op alle niveaus. Mijn lessen zijn voornamelijk gericht op spreken. We geven af en toe uitleg over grammatica, maar het grootste deel van de tijd zullen we spreken om de geleerde stof te verbeteren.
verified badge
Hoi! Ik ben Tanja.
Ik ben geboren in Italië, maar heb de laatste twee jaar van mijn leven de wereld rondgereisd, voornamelijk in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten en Centraal-Azië, waar ik op afstand heb gereisd en gewerkt.

Ik ben een professionele docent met 7 jaar ervaring. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen en panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
Ik heb een taaldiploma, ben gecertificeerd in internationaal recht en ben taalcoach. Taalcoach betekent dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe je nieuwe talen leert!
Ik volg jouw hele leertraject nauwlettend, om het maximale uit jouw vaardigheden te halen!
Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik, na jaren studeren, polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn grootste passie is het leren van andere talen. Vanuit mijn ervaring kan ik veel van de problemen die gepaard gaan met het leren van een vreemde taal begrijpen. Mijn lessen zijn gebaseerd op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPSLESSEN mogelijk!
Tot snel! :-)
verified badge
Tijdens de les beantwoord ik graag al uw vragen, of ze nu over de Spaanse grammatica of cultuur gaan.
Laat me weten wat je huidige niveau Spaans is en waar je je op wilt richten. Als je een specifieke interesse hebt, deel die dan zodat we onze tijd samen optimaal kunnen benutten.
Ik help je ook graag met huiswerkopdrachten. Mijn doel is om je uit te dagen zonder je te overweldigen.

Boek gerust een proefles van 30 minuten om te kijken of mijn lesmethode bij u past.

De vermelde prijzen gelden voor een les voor één persoon.
verified badge
Ik woonde 5 jaar op de Canarische Eilanden en leerde er vloeiend Spaans spreken, schrijven en lezen.
Ik help je graag verder om hetzelfde te kunnen op een manier die veel vlotter en leuker is dan in een klaslokaal.
Want een taal kan je veel makkelijker leren in het land zelf. Ik leerde Arabisch in Dubai en Egypte op 1 jaar tijd. Terwijl ik Frans leerde in een klaslokaal op 14 jaar tijd.
verified badge
In the first lesson, I will ask you about yourself, your reason for taking English/Spanish lessons, and what you want to improve in. I will then introduce myself and explain my typical class structure. We will next spend 10 minutes on what I call a "warm-up", which involves presenting an image with an interesting story behind it and asking you to describe it and guess what's going on in the photo. I find this exercise especially useful for the first lesson because I consider it a more accurate way of assessing a student's strengths and weaknesses than standard small talk. After this, I choose a pre-prepared lesson suited to your level, goals, and interests, which is usually built around a short article excerpt and discussion questions. Throughout the class, I correct mistakes as much as possible without over-correcting, and suggest more advanced vocabulary and grammatical structures where possible. In the last 5 minutes, we will talk about your preferences and plan for future classes, and if you're open to it, I send homework. This is usually an article or video to reflect on and discuss in the next class, or a grammar topic to review with a few exercises, preparing you for a deeper reflection in the next class.
verified badge
Wil je Spaans leren, je spreekvaardigheid verbeteren of gewoon meer zelfvertrouwen krijgen om Spaans te spreken? Dan help ik je graag!
Ik geef al vier jaar Spaanse les aan kinderen, tieners en volwassenen, van beginners tot gevorderden. Mijn lessen zijn persoonlijk, praktisch en vooral gericht op communicatie. We oefenen met echte situaties, gesprekken, rollenspellen en leuke interactieve oefeningen, zodat je vanaf de eerste les Spaans kunt gebruiken.
Ik pas elke les aan jouw niveau, doelen en manier van leren aan. Of je nu Spaans wilt leren vanaf nul, hulp nodig hebt voor school, je voorbereidt op een examen, Spaans nodig hebt voor werk of gewoon wilt kunnen praten tijdens je volgende vakantie: we maken de lessen passend bij jou.
Mijn doel is dat je je comfortabel voelt in de les en stap voor stap meer vertrouwen krijgt om Spaans te spreken. :)

Ya tengo ganas de conocerte!
verified badge
Het Spaans wordt in veel landen gesproken en is de meest gesproken moedertaal ter wereld. Of het nu gaat om vakantie, school of de universiteit, ik kan je van alles leren, aangezien het ook mijn moedertaal is. Mijn lessen vinden uitsluitend online plaats en je kunt je eigen oefeningen meenemen of we zoeken samen oefeningen op internet.
verified badge
¡Hola! My name is Daniela and I am a Spanish teacher and musician from Costa Rica. A bit about me: I have been living in the Netherlands for almost 7 years. I have spent 3 of those years teaching Spanish mostly to Dutch people, but also to people from other nationalities. I am a professional musician as well who specialises in Latin-Caribbean Music, and that's why I like to always give my language lessons a cultural approach! As a teacher I have more than 8 years of experience teaching both music and Spanish, and I like to have a positive enforcement approach with my students, focusing on the process and looking at the individual needs of everybody! If you are curious and want to start learning Spanish, just leave me a message. ¡Vamos!
verified badge
Hoe zien mijn lessen eruit?

- Op jou afgestemd: de lessen worden gevormd rond jouw doelen, interesses en behoeften. Ik stel een leerplan op dat bij jou past.

- Praktisch en relevant: We gebruiken realistische materialen en activiteiten die ik heb ontwikkeld om je te helpen alledaagse situaties te oefenen en te leren hoe Spanjaarden daadwerkelijk spreken.

- Leuk en interactief: kan rollenspellen, spelletjes, lezen en gesprekken omvatten. Als er iets is wat je niet leuk vindt, kunnen we dat weglaten! We werken samen om de juiste balans tussen activiteiten voor jou te vinden.

- Ik zorg voor al het lesmateriaal: audio, teksten, video's, activiteiten en woordenlijsten.

- Ontspannen en in je eigen tempo: ik introduceer nieuwe inhoud geleidelijk, zodat je je nooit overweldigd voelt. We gaan niet 50 nieuwe woorden in één les leren! 10-15 nieuwe woorden leren is al een geweldige prestatie!
message icon
Contacteer Jo
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
¡Hola a todos!

Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :)

Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en heb lesgegeven aan de Universidad Nacional de Salta in Argentinië. Ik heb ook een specifieke ELE-trainingscertificering behaald aan de Universidad Europea Madrid en ben gecertificeerd als DELE-examinator door het Instituto Cervantes.

Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon die altijd graag nieuwe dingen leert en zich continu blijft bijscholen. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is.

Ik kan een cursus op maat voor u samenstellen, afgestemd op uw kennis, behoeften, interesses en wensen. In meer dan 20 jaar lesgeven heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan studiemateriaal op maat voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben door Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd. Ik kan u dus garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren.

In de loop der jaren heb ik met een breed scala aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van absolute beginners tot gevorderden die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook bij de voorbereiding op de DELE-examens, wat ik in het verleden met uitstekende resultaten heb gedaan.

Ik ben dol op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Grammatica zal bij mij nooit een probleem zijn; bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en er plezier in zult hebben! :-D

Ik bespreek graag met u hoe u het beste vanaf nul kunt leren of uw Spaans in korte tijd kunt verbeteren.

Stuur mij gerust een berichtje :)

¡Hasta pronto!
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
Hallo! Mijn naam is Emilia en ik ben een ervaren taalbegeleider en vertaler van / naar het Bulgaars, Spaans, Engels en Nederlands. Mijn grootste passie is vreemde talen en ik heb deze passie doorgegeven aan veel van mijn studenten door de jaren heen. Met meer dan 15 jaar onderwijservaring, een hoog niveau van geduld en toewijding aan mijn werk, en een groot aantal gelukkige studenten, ben ik hier om u te helpen Spaans te leren in uw eigen tempo en gemak. Ik hoop snel van je te horen! Met vriendelijke groet, Emilia
verified badge
Bij SpaansNed Leer je en praat je Spaans met mij "Aprende y habla español conmigo". Privé of groepslessen. Face to face lessen in de regio van Maastricht. Online lessen zijn uiteraard ook mogelijk.

Mijn moedertaal is Spaans en ik ben afgestudeerd docent Spaans ELE. Ik heb ruime ervaring met lesgeven en ik doe dat met enorm veel plezier.
Het belangrijkste voor mij om te beginnen is te weten wat het doel en het niveau van de student is. Daarna kiezen we samen een lesmethode.
Ik leer je alle vaardigheden op verschillende manieren (spelletjes, video's, boeken...) De les wordt nooit saai. We praten Spaans vanaf dag één. “Si hablas a una persona en una lengua que entiende, las palabras irán a su cabeza. Si le hablas en su propia lengua, las palabras irán a su corazón” - Nelson Mandela.
De lessen zijn bedoeld voor kinderen of volwassenen die Spaans willen leren als tweede of vreemde taal (vanaf niveau 0 tot C1)
verified badge
Ik help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen.
Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat
Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend.
Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis.
Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie.
Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.
verified badge
🇪🇸 Spreek vol zelfvertrouwen Spaans — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇪🇸

✨ Wil je Spaans leren op een leuke, praktische manier, met de nadruk op echte communicatie? Dan ben je hier aan het juiste adres!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en ervaren docent Spaans en ik begeleid je stap voor stap om vol zelfvertrouwen Spaans te spreken – of het nu voor reizen, werk, examens of alledaagse gesprekken is.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila, en ik heb al veel studenten geholpen hun potentieel in het Spaans te ontdekken met een communicatieve, positieve en persoonlijke aanpak.
💬 In mijn lessen spreken we vanaf dag één — je zult de taal op een natuurlijke en effectieve manier gaan gebruiken.

🧭 Kies je focus:
✈️ Spaans voor op reis
→ Leer essentiële zinnen, dagelijkse uitdrukkingen en culturele tips.
→ Wees er klaar voor om zonder taalbarrières van je reizen te genieten.
→ Spreek vol zelfvertrouwen in elk Spaanssprekend land!

💼 Spaans voor zakelijk gebruik
→ Verbeter je professionele communicatie in het Spaans.
→ Woordenschat voor vergaderingen, presentaties en e-mails.
→ Vergroot je zelfvertrouwen en professionaliteit in internationale omgevingen.

🎓 Examenvoorbereiding (DELE, SIELE, IB...)
→ Lessen gericht op exameninhoud en -strategie.
→ Oefentests, gerichte correcties en persoonlijke ondersteuning.
→ Verminder stress en ga vol zelfvertrouwen je examen in.

💬 Gespreksboost
→ Oefen met natuurlijk en vloeiend spreken.
→ Onderwerpen: cultuur, dagelijks leven, nieuws, reizen, meningen — u kiest!
→ Live correcties en tips om authentieker te klinken.

📚 Ook beschikbaar: Algemeen Spaans (A1–C2)
Gestructureerde grammatica en woordenschat gecombineerd met veel praktische spreekoefeningen.

🎁 SPECIALE BONUS
Zodra je je eerste les boekt, krijg je direct toegang tot een privéleslokaal met alle benodigde materialen:
Interactieve tools, woordenlijsten, grammatica-uitleg, oefeningen en leuke extra's helpen je om in je eigen tempo vooruit te komen.

✨ Laten we van jouw Spaanse leerreis een plezierige, praktische en echt effectieve ervaring maken!
////
Spreek vol zelfvertrouwen Spaans — Reizen | Werk | Examens | Gesprekken

✨ Wil je Spaans leren op een praktische, leuke en op realistische communicatie gerichte manier? Dan ben je hier aan het juiste adres!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en ervaren docent Spaans en ik zal je stap voor stap begeleiden om vol zelfvertrouwen Spaans te spreken – of het nu voor reizen, werk, examens of gewoon dagelijkse communicatie is.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila, en ik heb al veel studenten geholpen hun potentieel in het Spaans te ontwikkelen door middel van een communicatieve, positieve en persoonlijke aanpak.
💬 In mijn cursussen spreken we vanaf de eerste dag – je zult de taal op een natuurlijke en effectieve manier gaan gebruiken.

🧭 Kies je doel:
✈️ Spaans voor op reis
→ Leer essentiële zinnen, alledaagse uitdrukkingen en culturele tips.
→ Maak je klaar om zonder taalbarrières van je reizen te genieten.
→ Spreek vloeiend in elk Spaanstalig land!

💼 Professionele Spanjaard
→ Verbeter je professionele communicatie in het Spaans.
→ Woordenschat voor vergaderingen, presentaties en e-mails.
→ Vergroot je zelfvertrouwen en professionaliteit in een internationale omgeving.

🎓 Examenvoorbereiding (DELE, SIELE, IB...)
→ Cursussen gericht op exameninhoud en -strategieën.
→ Praktische tests, gepersonaliseerde correcties en individuele opvolging.
→ Verminder stress en ga vol zelfvertrouwen naar het examen.

💬 Gesprekslessen
→ Oefen met vloeiend en natuurlijk spreken.
→ Onderwerpen: cultuur, dagelijks leven, actualiteiten, reizen, meningen — u kiest!
→ Live correcties en tips om authentieker te klinken.

📚 Ook beschikbaar: Algemeen Spaans (A1–C2)
Gestructureerde cursussen die grammatica, woordenschat en intensieve communicatieve oefeningen combineren.

🎁 SPECIALE BONUS
Zodra je je eerste les boekt, krijg je direct toegang tot een privéleslokaal met al het benodigde materiaal:
Interactieve tools, woordenlijsten, grammatica-uitleg, oefeningen en leuke extra's om in je eigen tempo vooruit te komen.

✨ Maak van je Spaanse leerervaring een plezierige, praktische en echt effectieve ervaring!
verified badge
Ik ben sinds 2018 docent Spaans. Ik heb lesgegeven op een privéschool in Turkije en heb ook gewerkt voor het Cervantes Instituut in Istanbul. Momenteel werk ik voor het Cervantes Instituut in Brussel. Ik heb ervaring met alle leeftijden en beschik over veel lesmateriaal en hulpmiddelen die ik graag met je deel. Als je je Spaanse taalvaardigheid wilt verbeteren of het DELE-examen wilt afleggen, kan ik je ook helpen, aangezien ik examinator ben op alle niveaus. Mijn lessen zijn voornamelijk gericht op spreken. We geven af en toe uitleg over grammatica, maar het grootste deel van de tijd zullen we spreken om de geleerde stof te verbeteren.
verified badge
Hoi! Ik ben Tanja.
Ik ben geboren in Italië, maar heb de laatste twee jaar van mijn leven de wereld rondgereisd, voornamelijk in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten en Centraal-Azië, waar ik op afstand heb gereisd en gewerkt.

Ik ben een professionele docent met 7 jaar ervaring. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen en panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
Ik heb een taaldiploma, ben gecertificeerd in internationaal recht en ben taalcoach. Taalcoach betekent dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe je nieuwe talen leert!
Ik volg jouw hele leertraject nauwlettend, om het maximale uit jouw vaardigheden te halen!
Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik, na jaren studeren, polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn grootste passie is het leren van andere talen. Vanuit mijn ervaring kan ik veel van de problemen die gepaard gaan met het leren van een vreemde taal begrijpen. Mijn lessen zijn gebaseerd op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPSLESSEN mogelijk!
Tot snel! :-)
verified badge
Tijdens de les beantwoord ik graag al uw vragen, of ze nu over de Spaanse grammatica of cultuur gaan.
Laat me weten wat je huidige niveau Spaans is en waar je je op wilt richten. Als je een specifieke interesse hebt, deel die dan zodat we onze tijd samen optimaal kunnen benutten.
Ik help je ook graag met huiswerkopdrachten. Mijn doel is om je uit te dagen zonder je te overweldigen.

Boek gerust een proefles van 30 minuten om te kijken of mijn lesmethode bij u past.

De vermelde prijzen gelden voor een les voor één persoon.
verified badge
Ik woonde 5 jaar op de Canarische Eilanden en leerde er vloeiend Spaans spreken, schrijven en lezen.
Ik help je graag verder om hetzelfde te kunnen op een manier die veel vlotter en leuker is dan in een klaslokaal.
Want een taal kan je veel makkelijker leren in het land zelf. Ik leerde Arabisch in Dubai en Egypte op 1 jaar tijd. Terwijl ik Frans leerde in een klaslokaal op 14 jaar tijd.
verified badge
In the first lesson, I will ask you about yourself, your reason for taking English/Spanish lessons, and what you want to improve in. I will then introduce myself and explain my typical class structure. We will next spend 10 minutes on what I call a "warm-up", which involves presenting an image with an interesting story behind it and asking you to describe it and guess what's going on in the photo. I find this exercise especially useful for the first lesson because I consider it a more accurate way of assessing a student's strengths and weaknesses than standard small talk. After this, I choose a pre-prepared lesson suited to your level, goals, and interests, which is usually built around a short article excerpt and discussion questions. Throughout the class, I correct mistakes as much as possible without over-correcting, and suggest more advanced vocabulary and grammatical structures where possible. In the last 5 minutes, we will talk about your preferences and plan for future classes, and if you're open to it, I send homework. This is usually an article or video to reflect on and discuss in the next class, or a grammar topic to review with a few exercises, preparing you for a deeper reflection in the next class.
verified badge
Wil je Spaans leren, je spreekvaardigheid verbeteren of gewoon meer zelfvertrouwen krijgen om Spaans te spreken? Dan help ik je graag!
Ik geef al vier jaar Spaanse les aan kinderen, tieners en volwassenen, van beginners tot gevorderden. Mijn lessen zijn persoonlijk, praktisch en vooral gericht op communicatie. We oefenen met echte situaties, gesprekken, rollenspellen en leuke interactieve oefeningen, zodat je vanaf de eerste les Spaans kunt gebruiken.
Ik pas elke les aan jouw niveau, doelen en manier van leren aan. Of je nu Spaans wilt leren vanaf nul, hulp nodig hebt voor school, je voorbereidt op een examen, Spaans nodig hebt voor werk of gewoon wilt kunnen praten tijdens je volgende vakantie: we maken de lessen passend bij jou.
Mijn doel is dat je je comfortabel voelt in de les en stap voor stap meer vertrouwen krijgt om Spaans te spreken. :)

Ya tengo ganas de conocerte!
verified badge
Het Spaans wordt in veel landen gesproken en is de meest gesproken moedertaal ter wereld. Of het nu gaat om vakantie, school of de universiteit, ik kan je van alles leren, aangezien het ook mijn moedertaal is. Mijn lessen vinden uitsluitend online plaats en je kunt je eigen oefeningen meenemen of we zoeken samen oefeningen op internet.
verified badge
¡Hola! My name is Daniela and I am a Spanish teacher and musician from Costa Rica. A bit about me: I have been living in the Netherlands for almost 7 years. I have spent 3 of those years teaching Spanish mostly to Dutch people, but also to people from other nationalities. I am a professional musician as well who specialises in Latin-Caribbean Music, and that's why I like to always give my language lessons a cultural approach! As a teacher I have more than 8 years of experience teaching both music and Spanish, and I like to have a positive enforcement approach with my students, focusing on the process and looking at the individual needs of everybody! If you are curious and want to start learning Spanish, just leave me a message. ¡Vamos!
verified badge
Hoe zien mijn lessen eruit?

- Op jou afgestemd: de lessen worden gevormd rond jouw doelen, interesses en behoeften. Ik stel een leerplan op dat bij jou past.

- Praktisch en relevant: We gebruiken realistische materialen en activiteiten die ik heb ontwikkeld om je te helpen alledaagse situaties te oefenen en te leren hoe Spanjaarden daadwerkelijk spreken.

- Leuk en interactief: kan rollenspellen, spelletjes, lezen en gesprekken omvatten. Als er iets is wat je niet leuk vindt, kunnen we dat weglaten! We werken samen om de juiste balans tussen activiteiten voor jou te vinden.

- Ik zorg voor al het lesmateriaal: audio, teksten, video's, activiteiten en woordenlijsten.

- Ontspannen en in je eigen tempo: ik introduceer nieuwe inhoud geleidelijk, zodat je je nooit overweldigd voelt. We gaan niet 50 nieuwe woorden in één les leren! 10-15 nieuwe woorden leren is al een geweldige prestatie!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Jo