facebook
favorite button
member since icon
Sinds augustus 2025
Leraar sinds augustus 2025
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Zelfverzekerd in het Nederlands: Van dagelijks gebruik tot professionele vaardigheden
course price icon
Van 35 € /h
arrow icon
Ik geef Nederlands aan volwassenen en jongvolwassenen in verschillende contexten, waarbij ik me richt op zowel algemene taalverwerving als professionele communicatie. Mijn aanpak is leerlinggericht en interactief. Ik combineer communicatieve methoden met gestructureerde grammatica en woordenschatontwikkeling, waarbij ik de lessen altijd aanpas aan de behoeften en doelen van mijn leerlingen.

Bij CVO en LIGO werk ik met diverse groepen leerlingen, vaak met een multiculturele en meertalige achtergrond. Ik leg de nadruk op praktische taalvaardigheden die leerlingen in hun dagelijks leven kunnen toepassen, zoals spreken, luisteren en functioneel schrijven. Ik integreer ook culturele aspecten van de Nederlandstalige samenleving om leerlingen te helpen niet alleen de taal te leren, maar ook de context te begrijpen waarin die taal wordt gebruikt.

Aan de VUB geef ik les in professioneel Nederlands, wat betekent dat ik studenten voorbereid op academische en professionele situaties. Hierbij richt ik me op formeel schrijven, presenteren, academische woordenschat en communicatie op de werkvloer. Ik stimuleer actieve participatie, groepswerk en taakgericht leren om realistische situaties te simuleren.

Op alle niveaus en in alle onderwijsinstellingen geloof ik in het creëren van een inclusieve en ondersteunende klasomgeving, waar leerlingen zich vrij voelen om met taal te experimenteren. Ik gebruik digitale tools, authentiek materiaal en persoonlijke feedback om de leerresultaten te maximaliseren en leerlingen te motiveren om zowel vloeiend als correct Nederlands te leren spreken.
Locatie
location type icon
Online vanuit België
Over
Ik ben een open en vriendelijke docent die een positieve en ondersteunende leeromgeving creëert. Ik geloof dat het leren van een nieuwe taal het beste werkt wanneer leerlingen zich op hun gemak voelen om vragen te stellen, fouten te maken en dingen uit te proberen. Mijn lessen zijn interactief, creatief en aangepast aan de behoeften en het tempo van elke leerling.
Ik moedig leerlingen graag aan om actief deel te nemen en Nederlands te gebruiken in zinvolle, praktijkgerichte situaties. Of je nu je dagelijkse communicatie wilt verbeteren, je wilt voorbereiden op professionele situaties of gewoon meer zelfvertrouwen wilt krijgen, ik begeleid je met geduld, creativiteit en enthousiasme.
Opleiding
Master in de logopedie, KU Leuven (afgestudeerd 2022)
Master in de journalistiek, KU Leuven (grad. 2023)
Educatieve master in het onderwijs van Nederlands als tweede taal (NT2), KU Leuven (graduaat 2025)
Leservaring
Ik heb ruime ervaring met het lesgeven van Nederlands aan volwassenen en jongvolwassenen in verschillende contexten. Bij LIGO en het CVO werk ik met diverse groepen cursisten, waarbij ik me richt op communicatieve vaardigheden voor het dagelijks leven en werk. Aan de VUB geef ik les in professioneel Nederlands en help ik studenten bij het ontwikkelen van academische en werkgerelateerde communicatievaardigheden.
Met een achtergrond in logopedie en journalistiek breng ik een sterke expertise in taal, communicatie en pedagogiek mee. Mijn lesstijl is interactief, studentgericht en afgestemd op de specifieke doelen en behoeften van elke leerling.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Vaardigheden
Nederlands voor volwassenen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Laten we samen het leren van een nieuwe taal leuk maken!

Ik ben een enthousiaste docente met universitaire graad en 25 jaar werkervaring in Nederland. Ik bied Nederlandse en Turkse les voor beginners en gevorderden. Ik ben geboren en getogen in Turkije. Ik heb bij verschillende taalscholen en bedrijven uitgebreide ervaring opgebouwd als:
- Docente NT2 (Nederlands als tweede taal) voor buitenlanders 🇳🇱
- Docente Turks voor volwassenen en kinderen 🇹🇷
- Docente inburgeringscursus en trainingen voor het inburgeringsexamen

Lessons are also offered in English. 🇬🇧

Het lesmateriaal wordt digitaal verzonden en is inclusief bij het lestarief.

Hopelijk tot snel! Yakında görüşürüz! Hope to see you soon!
verified badge
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.

Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)

De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.

De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
verified badge
Heb je bijles nodig, wil je je huidige niveau verbeteren of een nieuwe taal leren?
Zoek niet verder! Ik bied 100% taallessen op maat in het Frans, Engels en Spaans, volledig afgestemd op jouw niveau en leerdoelen.

Voor wie is dit bedoeld?

beginners

-Iedereen die zijn huidige niveau wil verbeteren
- Ondersteuning voor school-, werk- of uitwisselingsprogramma's

Wat krijg je?
-Gecertificeerde leraar
-Grote flexibiliteit om lessen in te plannen
-Ervaren en gepassioneerde tutor met meer dan 5 jaar ervaring in online lesgeven

Ik heb al veel studenten geholpen met het succesvol behalen van hun examens en met de voorbereiding op verschillende taaldoelen (referenties zijn op aanvraag beschikbaar).

Neem vandaag nog contact met me op voor meer informatie of om een sessie in te plannen. Ik zorg ervoor dat je met vertrouwen en plezier een nieuwe taal leert, of je huidige kennis verbetert met gegarandeerd resultaat.

(Beschikbaar voor zowel kinderen als volwassenen!)
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
Om kinderen les te geven, moet je je kunnen verplaatsen in de gedachtegang van een kind. Hoe hou je ze tijdens de les "geprikkeld"?! Ik geef op een speelse manier les, waarbij ze leren zonder dat ze daar echt erg in hebben. Ik doe dat door middel van plaatjes, video's, divers materiaal die ik tijdens de les gebruik en ook liedjes die we samen oefenen en zingen. Nieuwsgierig geworden, kom een kijkje nemen en kijk of je kind het leuk vindt! Groetjes Carolina.
verified badge
Hallo!

Ik ben een leraar in Tokio. Mijn lessen zijn met name geschikt voor degenen die hun uitspraak en/of hun woordenschat moeten oefenen.

In mijn lessen kunnen ook culturele aspecten van de taal en de Nederlandse samenleving aan bod komen. Ze zouden ideaal zijn om te helpen met oriëntatie voordat u op reis gaat of naar Nederland verhuist. Als u geïnteresseerd bent in het land en zijn gebruiken, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen.

日本語少し出来ます。宜しくお願いいたします。
verified badge
Heb je moeite met het leren van Nederlands of wil je het sneller leren spreken? Met meer dan 3 jaar ervaring bied ik effectieve en persoonlijke lessen Nederlands aan, ontworpen om je te helpen snel en vol vertrouwen te leren. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verbeteren, ik stem elke les af op jouw behoeften en leerstijl. Van het beheersen van basiswoordenschat en grammatica tot het oefenen van conversatie, mijn aanpak zorgt ervoor dat je in korte tijd echte vooruitgang boekt!
verified badge
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien een nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.

Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdek je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
verified badge
Als uw persoonlijke taalcoach richt ik mij op:
- Praktische communicatie: Spreek met zelfvertrouwen in situaties uit het echte leven.
- Gepersonaliseerde lessen: afgestemd op uw niveau, doelen en leerstijl.
- Duidelijke uitleg: Grammatica en woordenschat zijn gemakkelijk te begrijpen.
- Motivatie en voortgang: Ik zorg ervoor dat je geïnspireerd blijft en vooruit blijft gaan.
- Of je je nu voorbereidt op je studie, werk of het dagelijks leven in België, ik help je je stem te vinden en te genieten van het leerproces. De lessen zijn interactief, ondersteunend en altijd gericht op wat voor jou het belangrijkst is.

👉 Boek vandaag nog een les en ontdek hoe leuk en effectief taalonderwijs kan zijn!
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
verified badge
Uitleg les
Deze Nederlandse lessen zijn praktisch en interactief, met focus op grammatica, woordenschat en real-life situaties. Je leert stap voor stap en past de taal meteen toe in school, werk en dagelijks leven.
Het is echt de beste manier om de nederlandse taal te beheersen.
message icon
Contacteer Renee
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Laten we samen het leren van een nieuwe taal leuk maken!

Ik ben een enthousiaste docente met universitaire graad en 25 jaar werkervaring in Nederland. Ik bied Nederlandse en Turkse les voor beginners en gevorderden. Ik ben geboren en getogen in Turkije. Ik heb bij verschillende taalscholen en bedrijven uitgebreide ervaring opgebouwd als:
- Docente NT2 (Nederlands als tweede taal) voor buitenlanders 🇳🇱
- Docente Turks voor volwassenen en kinderen 🇹🇷
- Docente inburgeringscursus en trainingen voor het inburgeringsexamen

Lessons are also offered in English. 🇬🇧

Het lesmateriaal wordt digitaal verzonden en is inclusief bij het lestarief.

Hopelijk tot snel! Yakında görüşürüz! Hope to see you soon!
verified badge
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.

Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)

De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.

De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
verified badge
Heb je bijles nodig, wil je je huidige niveau verbeteren of een nieuwe taal leren?
Zoek niet verder! Ik bied 100% taallessen op maat in het Frans, Engels en Spaans, volledig afgestemd op jouw niveau en leerdoelen.

Voor wie is dit bedoeld?

beginners

-Iedereen die zijn huidige niveau wil verbeteren
- Ondersteuning voor school-, werk- of uitwisselingsprogramma's

Wat krijg je?
-Gecertificeerde leraar
-Grote flexibiliteit om lessen in te plannen
-Ervaren en gepassioneerde tutor met meer dan 5 jaar ervaring in online lesgeven

Ik heb al veel studenten geholpen met het succesvol behalen van hun examens en met de voorbereiding op verschillende taaldoelen (referenties zijn op aanvraag beschikbaar).

Neem vandaag nog contact met me op voor meer informatie of om een sessie in te plannen. Ik zorg ervoor dat je met vertrouwen en plezier een nieuwe taal leert, of je huidige kennis verbetert met gegarandeerd resultaat.

(Beschikbaar voor zowel kinderen als volwassenen!)
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
Om kinderen les te geven, moet je je kunnen verplaatsen in de gedachtegang van een kind. Hoe hou je ze tijdens de les "geprikkeld"?! Ik geef op een speelse manier les, waarbij ze leren zonder dat ze daar echt erg in hebben. Ik doe dat door middel van plaatjes, video's, divers materiaal die ik tijdens de les gebruik en ook liedjes die we samen oefenen en zingen. Nieuwsgierig geworden, kom een kijkje nemen en kijk of je kind het leuk vindt! Groetjes Carolina.
verified badge
Hallo!

Ik ben een leraar in Tokio. Mijn lessen zijn met name geschikt voor degenen die hun uitspraak en/of hun woordenschat moeten oefenen.

In mijn lessen kunnen ook culturele aspecten van de taal en de Nederlandse samenleving aan bod komen. Ze zouden ideaal zijn om te helpen met oriëntatie voordat u op reis gaat of naar Nederland verhuist. Als u geïnteresseerd bent in het land en zijn gebruiken, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen.

日本語少し出来ます。宜しくお願いいたします。
verified badge
Heb je moeite met het leren van Nederlands of wil je het sneller leren spreken? Met meer dan 3 jaar ervaring bied ik effectieve en persoonlijke lessen Nederlands aan, ontworpen om je te helpen snel en vol vertrouwen te leren. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verbeteren, ik stem elke les af op jouw behoeften en leerstijl. Van het beheersen van basiswoordenschat en grammatica tot het oefenen van conversatie, mijn aanpak zorgt ervoor dat je in korte tijd echte vooruitgang boekt!
verified badge
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien een nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.

Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdek je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
verified badge
Als uw persoonlijke taalcoach richt ik mij op:
- Praktische communicatie: Spreek met zelfvertrouwen in situaties uit het echte leven.
- Gepersonaliseerde lessen: afgestemd op uw niveau, doelen en leerstijl.
- Duidelijke uitleg: Grammatica en woordenschat zijn gemakkelijk te begrijpen.
- Motivatie en voortgang: Ik zorg ervoor dat je geïnspireerd blijft en vooruit blijft gaan.
- Of je je nu voorbereidt op je studie, werk of het dagelijks leven in België, ik help je je stem te vinden en te genieten van het leerproces. De lessen zijn interactief, ondersteunend en altijd gericht op wat voor jou het belangrijkst is.

👉 Boek vandaag nog een les en ontdek hoe leuk en effectief taalonderwijs kan zijn!
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
verified badge
Uitleg les
Deze Nederlandse lessen zijn praktisch en interactief, met focus op grammatica, woordenschat en real-life situaties. Je leert stap voor stap en past de taal meteen toe in school, werk en dagelijks leven.
Het is echt de beste manier om de nederlandse taal te beheersen.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Renee