van26.00EUR/ h
Taal hulp voor beginners: ik help je graag! Leer Nederlands op je eigen Tempo
Mijn naam is Anna, ik ben 18 jaar en ik volg de opleiding Helpende Zorg en Welzijn. Naast mijn studie bied ik oefen gesprekken in het Nederlands aan voor nieuwkomers.
Met deze gesprekken help ik je om de taal beter te spreken en meer zelfvertrouwen te krijgen in het dagelijks gebruik van het Nederlands. Ik ben beschikbaar in het weekend en de tijden zijn bespreekbaar.
Het geeft me veel voldoening om anderen te ondersteunen en samen te werken aan jouw taalontwikkeling.
Met deze gesprekken help ik je om de taal beter te spreken en meer zelfvertrouwen te krijgen in het dagelijks gebruik van het Nederlands. Ik ben beschikbaar in het weekend en de tijden zijn bespreekbaar.
Het geeft me veel voldoening om anderen te ondersteunen en samen te werken aan jouw taalontwikkeling.
Extra informatie
Breng je eigen laptop of telefoon meeLocatie
Les via webcam
Algemene info
Nederlands voor volwassenen, School
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 30 minuten 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands |
Over
Hoi! Ik ben Anna, 18 jaar en ik volg de opleiding Helpende Zorg en Welzijn. Vanuit mijn passie om anderen te helpen en mijn interesse in taal, bied ik Taalmaatje-lessen aan voor nieuwkomers in Nederland.Ik help je graag met het oefenen van Nederlands: spreken, luisteren, eenvoudige grammatica en alledaagse gesprekken. Of je nu beter wilt communiceren op je werk, school of gewoon in het dagelijks leven, ik pas de lessen aan jouw niveau en tempo aan.
Mijn lessen zijn laagdrempelig, geduldig en vooral gericht op zelfvertrouwen opbouwen in het spreken van Nederlands. We oefenen op een manier die bij jou past – via leuke gesprekken, praktische opdrachten of het bespreken van situaties uit jouw dagelijks leven.
Wil je starten of heb je vragen? Stuur me gerust een berichtje!
Opleiding
Ik volg de opleiding Helpende Zorg en Welzijn op mbo-niveau. Tijdens deze opleiding leer ik hoe ik mensen kan ondersteunen in hun dagelijkse leven, bijvoorbeeld in de zorg of welzijnssector. Communicatie en persoonlijke aandacht zijn belangrijke onderdelen van mijn studie – dat komt ook goed van pas in mijn werk als taalmaatje.Leservaring
Ik heb ervaring als taalmaatje via de app Taally. Daar help ik nieuwkomers met het oefenen van de Nederlandse taal door middel van gesprekken en taalopdrachten. Hierdoor heb ik geleerd hoe ik anderen op een geduldige en duidelijke manier kan ondersteunen bij het leren van Nederlands.Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Anna snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) Chicago
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | Zondag om 10:00 | ||||||
11 | Zondag om 11:00 | ||||||
12 | Zaterdag om 12:00 | ||||||
13 | Zaterdag om 13:00 | ||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 26€Les via webcam
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds mei 2025
- Verbonden met Google
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) Chicago
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | Zondag om 10:00 | ||||||
11 | Zondag om 11:00 | ||||||
12 | Zaterdag om 12:00 | ||||||
13 | Zaterdag om 13:00 | ||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 26€Les via webcam
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
online via webcam
Vergelijkbare lessen
Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuningWil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.
Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
Maxime
Leer Nederlands, Frans of Engels met een gepassioneerde en ervaren docentWil je je taalvaardigheden verbeteren voor school, werk of reizen? Of je nu een beginner bent of je voorbereidt op examens, ik bied persoonlijke taallessen in het Nederlands, Frans en Engels, afgestemd op jouw doelen en niveau.
Ik heb jarenlange ervaring met het bestuderen en onderwijzen van deze talen in academische settings, waaronder IGCSE- en IB-programma's. Ik ben zeer vertrouwd met de vereisten en kan je helpen je woordenschat uit te breiden, de grammatica onder de knie te krijgen en je spreekvertrouwen te verbeteren door middel van gestructureerde, plezierige lessen.
Wat ik aanbied:
- Boeiende en interactieve lessen
- Examenvoorbereiding (IGCSE, IB, schoolbeoordelingen)
- Ondersteuning bij spreken, schrijven en begrijpen
- Lessen voor kinderen, tieners en volwassenen
- Flexibiliteit om zich aan te passen aan uw tempo en behoeften
Of je nu vloeiender wilt leren spreken, betere cijfers wilt halen of gewoon meer zelfvertrouwen wilt krijgen in gesprekken: ik help je graag.
Laten we samen aan jouw taalreis beginnen. Stuur me een berichtje en boek vandaag nog je eerste les!
Marouane
Nederlands – Begrijpend Lezen, Woordenschat en Taalvaardigheid (NT2)Nederlands NT2 – Begrijpend Lezen, Woordenschat en Taalvaardigheid
Wil je beter Nederlands leren begrijpen, lezen en gebruiken? In mijn NT2-lessen help ik je stap voor stap met het verbeteren van je taalvaardigheid. Of je nu net begint met Nederlands of al wat ervaring hebt: ik pas de les aan op jouw niveau en leerdoelen.
Je oefent met:
Begrijpend lezen van teksten uit de praktijk (brieven, nieuws, formulieren)
Woordenschat vergroten, met aandacht voor context en uitspraak
Basisgrammatica en zinsopbouw
Spreken en luisteren in dagelijkse situaties
Schrijven van korte teksten, e-mails of sollicitatiebrieven
Mijn lessen zijn duidelijk, rustig opgebouwd en gericht op zelfvertrouwen. We gebruiken echte voorbeelden uit het dagelijks leven en oefenen actief.
Of je je wilt voorbereiden op een inburgeringsexamen, beter Nederlands wilt spreken op je werk of je kind wil ondersteunen op school – samen zorgen we voor resultaat.
Catharina
Bijles in het Nederlands, Engels, Frans en Duits, volledig gecertificeerd TESOL/TEFLVolledig gecertificeerde TEFL / TESOL
* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.
Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.
Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.
Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.
Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
Rina
Изучение голландскогo языка для русскоязычных - Nederlands voor RussischtaligeDe taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
Joost
Nederlands voor persoonlijke en professionele doeleinden, voor beginners en gevorderden.Al tien jaar werk ik dagelijks met volwassenen die Nederlands als nieuwe taal leren. Met mijn specialisatie op het gebied van Nederlands als vreemde taal help ik je op een praktische en doelgerichte manier om je taalvaardigheid en je zelfredzaamheid in een Nederlandstalige omgeving te versterken.
Naast mijn werk als docent werk ik ook als leertrajectbegeleider. Die ervaring neem ik mee in mijn online lespraktijk.
Chaimae
Online bijles voor taalvakken(Duits, Engels en Nederlands) in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb Duits, Engels en Nederlands op VWO niveau afgerond.
Carola
Nederlandse conversatie voor kinderen en volwassenen, om te lezen, te schrijven en de taal te begrijpen.In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
Marcel
Dynamische Nederlandse les met een glimlachende moedertaalspreker! ;-)Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
Rosemarie
Nederlandse lessen voor volwassenen / Basis Nederlands voor anderstaligen (beginners)Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
Irma
Voorbereiding (Inburgerings)examen/ Preparation (integration) exam / Exam trainingAre you preparing for the civic integration exam/ het inburgeringsexamen? I would be happy to help you pass the exam successfully. We will use practice exams to get you more comfortable with the questions and I'll give you tips. We will also look into the grammar points that are necessary for the exam. We will work on all 4 aspects: speaking skills, writing skills. reading skills and listening skills.
I would like to hear what your current level of Dutch is, so we can make a proper planning for you.
Ben je je aan het voorbereiden op het inburgeringsexamen? Ik help je graag om het examen succesvol te halen! Samen maken we oefenexamens, zodat je vertrouwd raakt met de vragen, en ik geef je handige tips. We behandelen ook de grammaticale onderwerpen die nodig zijn voor het examen. Daarnaast werken we aan alle vier de onderdelen: spreekvaardigheid, schrijfvaardigheid, leesvaardigheid en luistervaardigheid.
Ik hoor graag wat je huidige niveau van het Nederlands is, zodat we een goede planning kunnen maken die bij jou past.
Carolina
Nederlands spelenderwijs leren voor kinderen t/m 11 jaarOm kinderen les te geven, moet je je kunnen verplaatsen in de gedachtegang van een kind. Hoe hou je ze tijdens de les "geprikkeld"?! Ik geef op een speelse manier les, waarbij ze leren zonder dat ze daar echt erg in hebben. Ik doe dat door middel van plaatjes, video's, divers materiaal die ik tijdens de les gebruik en ook liedjes die we samen oefenen en zingen. Nieuwsgierig geworden, kom een kijkje nemen en kijk of je kind het leuk vindt! Groetjes Carolina.
Marcelo
Nederlands leren in korte tijd - ervaren coach (24 jaar ervaring) Staatsexamen NT2 trainer - geïnspireerd om Nederlands te leren aan expatsEen gekwalificeerde taalcoach met 24 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.
Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.
In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).
We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !
Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.
Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.
Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.
Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.
Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1
Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.
Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.
Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 24 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.
Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
Astrid
Nederlandse lessen voor jonge professionals en academische/universitaire ondersteuningNederlands is mijn moedertaal, ik ben Nederlands en ik stel voor dat je je niveau van het Nederlands verbetert door te focussen op conversatie - uitspraak - jezelf goed leren uitdrukken - overtuigende verlegenheid om te spreken. Uiteraard ook academische ondersteuning - grammatica uitleg - teksten lezen en begrijpen - schrijven en redigeren. Voorbereiden op sollicitatiegesprekken, het niveau Nederlands voor professioneel gebruik naar een hoger niveau tillen, samenwerken met universiteitsstudenten ter voorbereiding op hun examens Nederlands etc etc. Ik pas mijn lessen aan de behoeften van elke leerling aan. Met gevorderden bespreken we het nieuws aan de hand van krantenartikelen.
Ik spreek vloeiend Frans, Engels en Italiaans. Ik ben advocaat van opleiding met 30 jaar ervaring in internationaal zakendoen. Het uiteindelijke doel van mijn lessen: van het Nederlands houden en je voorbereiden op je toekomst!
Frederic
Privélessen Frans-Engels-Nederlands (alle niveaus en alle leeftijden)Met een diploma vertaling geef ik al meer dan 20 jaar taalcursussen (in het bedrijfsleven en in de schoolwereld). Deze cursussen worden geheel aangepast aan jouw wensen en jouw niveau. Talen zijn een echte passie en gegarandeerd resultaat, in een goed humeur!