facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds mei 2022
Leraar sinds mei 2022
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Nederlandse les voor anderstalige KINDEREN en JONGEREN en VOLWASSENEN
course price icon
Van 17 € /h
arrow icon
NL
Goeiemorgen? Goedenavond?

Ben je een absolute beginner? Of heb je al wat ervaring in het Nederlands, maar wil je jouw niveau tot een hoger niveau of heb je hulp nodig als anderstalige met je nederlandstalig huiswerk? Dan ben jij op het juiste adres️!

Mijn naam is Benita en Nederlands is mijn moedertaal. Ik heb 4 jaar ervaring in het lesgeven op een taalschool in Brussel en ben gespecialiseerd in het lesgeven aan JONGE en TIENER studenten maar heb ook al enkele privétrajecten met VOLWASSENEN achter de rug. Mijn lessen zijn aangepast aan jouw niveau en zijn leuk en visueel aantrekkelijk, zodat je die woorden ECHT onthoudt.

In mijn lessen kun je powerpoints, teksten, audiostukken en gesprekken verwachten die de (jonge) leerling boeien en het leren van TAAL LEUK maken!

Aarzel niet om mij te contacteren!

Locatie
location type icon
Online vanuit België
Over
Mijn naam is Benita en ik woon op dit moment in Zweden voor mijn masterstudie! Ik ben begonnen met werken met kinderen en jongeren via KAZOU, dat zomerkampen georganiseerd en ben dan 4 jaar geleden begonnen met het geven van lessen aan anderstaligen in Brussel!
--------------------------
Mijn naam is Benita en ik woon momenteel in Zweden voor mijn masterstudie! Ik begon met kinderen en jongeren te werken via KAZOU, dat zomerkampen organiseert, en 4 jaar geleden begon ik les te geven aan niet-moedertaalsprekers in Brussel!
Opleiding
Attest van animator in het jeugdwerk: opmerkelijk in november 2019, hier betekenis ik op creatieve manier omgaan met kinderen en jongeren en heb hier daarna ook enkele taalkampen gegeven door organisaties als jocrevak en Level Up.
-------------------------
Certificaat als animator jeugdwerk: behaald in november 2019, hier heb ik op een creatieve manier met kinderen en jongeren leren omgaan en heb vervolgens ook meerdere taalkampen gegeven bij organisaties als jocrevak en Level Up.
Leservaring
Ik heb 4 jaar gewerkt bij Level Up (taalschool) in Brussel, een school die zich focust op het leren van talen op een leuke en interactieve manier, zodat talen leren een echte hobby kan zijn!
--------------------------
Ik heb 4 jaar gewerkt bij Level Up (talenschool) in Brussel, een school die zich richt op het leren van talen op een leuke en interactieve manier, zodat talen leren een echte hobby kan worden!
Leeftijd
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Laten we samen het leren van een nieuwe taal leuk maken!

Ik ben een enthousiaste docente met universitaire graad en 25 jaar werkervaring in Nederland. Ik bied Nederlandse en Turkse les voor beginners en gevorderden. Ik ben geboren en getogen in Turkije. Ik heb bij verschillende taalscholen en bedrijven uitgebreide ervaring opgebouwd als:
- Docente NT2 (Nederlands als tweede taal) voor buitenlanders 🇳🇱
- Docente Turks voor volwassenen en kinderen 🇹🇷
- Docente inburgeringscursus en trainingen voor het inburgeringsexamen

Lessons are also offered in English. 🇬🇧

Het lesmateriaal wordt digitaal verzonden en is inclusief bij het lestarief.

Hopelijk tot snel! Yakında görüşürüz! Hope to see you soon!
verified badge
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.

Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)

De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.

De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
verified badge
Ik geef bijles in verschillende vakken van de middelbare school, o.a. wiskunde, natuurkunde en Nederlands.

Ik heb zelf linguistics gestudeerd, maar op het vwo volgde ik een natuur&techniek-profiel, waardoor ik ook alles afweet van de vakken wiskunde en natuurkunde zoals die op de middelbare school onderwezen worden.

Op het moment heb ik alleen nog tijd beschikbaar doordeweeks in de ochtend of vroege middag, daar heb ik het tarief voor verlaagd.
verified badge
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
verified badge
De methodologie die voor mijn privélessen is gekozen, past zich aan de specifieke behoeften van de student aan, van de jongste (leert lezen) tot de meest ervaren: voorbereiding op een examen, een reis naar het buitenland, een heroriëntatie professioneel, ... de cursussen kunnen variëren van een conversatietafel tot een meer academische structuur met de nadruk op grammatica, vervoeging en woordenschat, of toch gebaseerd zijn op het thema van een bepaalde professionele sector.
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Hallo!

Ik ben een leraar in Tokio. Mijn lessen zijn met name geschikt voor degenen die hun uitspraak en/of hun woordenschat moeten oefenen.

In mijn lessen kunnen ook culturele aspecten van de taal en de Nederlandse samenleving aan bod komen. Ze zouden ideaal zijn om te helpen met oriëntatie voordat u op reis gaat of naar Nederland verhuist. Als u geïnteresseerd bent in het land en zijn gebruiken, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen.

日本語少し出来ます。宜しくお願いいたします。
verified badge
Mijn naam is Ron, een toegewijde docent Nederlands, woonachtig in Suriname. Oorspronkelijk opgeleid als HVAC-monteur met de intentie om de erfenis van mijn vader voort te zetten, ben ik tijdens de pandemie overgestapt naar het lesgeven nadat ik mijn passie voor taalonderwijs had ontdekt. Deze overstap stelde me in staat om thuis te werken en tegelijkertijd contact te houden met cursisten wereldwijd. Met een vriendelijke en flexibele aanpak geef ik prioriteit aan het creëren van boeiende, persoonlijke lessen die het vertrouwen in conversatie Nederlands bevorderen. Naast het lesgeven ben ik trots op mijn gezinsleven als gelukkig getrouwde professional die voldoening vindt in het helpen van anderen om hun taaldoelen te bereiken.
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
verified badge
Leer Nederlands op een praktische en ontspannen manier!
In mijn lessen combineren we grammatica, uitspraak en woordenschat met alledaagse situaties, zodat je meteen kunt oefenen wat je leert.
De lessen zijn geschikt voor beginners én gevorderden die hun Nederlands willen verbeteren voor werk, studie of dagelijks gebruik.
Ik gebruik interactieve oefeningen, korte dialogen en duidelijke voorbeelden. Samen werken we aan jouw persoonlijke leerdoelen, zodat je snel meer zelfvertrouwen krijgt in het spreken en schrijven.
Boek een proefles en ontdek hoe leuk en effectief leren Nederlands kan zijn!
verified badge
Ik geef Nederlandse lessen die zijn aangepast aan zowel beginners als mensen die al enige basiskennis hebben.

Ik heb een B2-niveau Nederlands, bevestigd door een certificaat, waarmee ik de taal op een duidelijke, gestructureerde en toegankelijke manier kan onderwijzen.

Het doel is om het leren eenvoudig, progressief en motiverend te maken, door stap voor stap de essentiële basisbeginselen van de taal te behandelen.

Elke cursus is als volgt opgebouwd:

- nuttige alledaagse woordenschat
Grammatica eenvoudig uitgelegd
- basisvervoeging
- Mondeling en schriftelijk begrip
- Gespreksoefeningen om snel vloeiend te worden in het spreken

Ik pas me aan het tempo en de doelstellingen van elke student aan (school, werk of zelfstudie), in een ontspannen en stimulerende omgeving.

Het doel is om effectief vooruitgang te boeken en tegelijkertijd meer zelfvertrouwen te krijgen in het spreken.
verified badge
Hoi! Ik ben een 17-jarige tweetalige student uit Spanje en spreek vloeiend Nederlands en Engels. Ik zit in mijn laatste jaar van mijn A-levels (VWO) en heb mijn IGCSE’s al afgerond op een britse school. Hierna wil ik graag een opleiding tot leraar volgen.

Ik geef online Engelse lessen aan kinderen op basisschoolniveau. Ik kan helpen met spreken, lezen, woordenschat, uitspraak, grammatica en Engels voor school. Ik kan de lessen in het Engels geven en waar nodig in het Nederlands uitleggen.

Mijn lessen zijn ontspannen en aangepast aan het niveau en de leeftijd van ieder kind. Ik wil Engels vooral leuk maken en kinderen helpen om meer zelfvertrouwen te krijgen. 😊

**English**

Hi! I’m a 17-year-old bilingual student living in Spain, and I speak fluent Dutch and English. I’m currently in my final year of A-levels and have already completed my IGCSEs at a british school. After school, I would like to study to become a teacher.

I offer online English lessons for primary-school children. I can help with speaking, reading, vocabulary, pronunciation, grammar and school English. Lessons can be taught in English, with explanations in Dutch when needed.

My lessons are relaxed and adapted to each child’s age and level. I want to make learning English enjoyable and help children become more confident. 😊
message icon
Contacteer Benita
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Laten we samen het leren van een nieuwe taal leuk maken!

Ik ben een enthousiaste docente met universitaire graad en 25 jaar werkervaring in Nederland. Ik bied Nederlandse en Turkse les voor beginners en gevorderden. Ik ben geboren en getogen in Turkije. Ik heb bij verschillende taalscholen en bedrijven uitgebreide ervaring opgebouwd als:
- Docente NT2 (Nederlands als tweede taal) voor buitenlanders 🇳🇱
- Docente Turks voor volwassenen en kinderen 🇹🇷
- Docente inburgeringscursus en trainingen voor het inburgeringsexamen

Lessons are also offered in English. 🇬🇧

Het lesmateriaal wordt digitaal verzonden en is inclusief bij het lestarief.

Hopelijk tot snel! Yakında görüşürüz! Hope to see you soon!
verified badge
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.

Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)

De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.

De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
verified badge
Ik geef bijles in verschillende vakken van de middelbare school, o.a. wiskunde, natuurkunde en Nederlands.

Ik heb zelf linguistics gestudeerd, maar op het vwo volgde ik een natuur&techniek-profiel, waardoor ik ook alles afweet van de vakken wiskunde en natuurkunde zoals die op de middelbare school onderwezen worden.

Op het moment heb ik alleen nog tijd beschikbaar doordeweeks in de ochtend of vroege middag, daar heb ik het tarief voor verlaagd.
verified badge
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
verified badge
De methodologie die voor mijn privélessen is gekozen, past zich aan de specifieke behoeften van de student aan, van de jongste (leert lezen) tot de meest ervaren: voorbereiding op een examen, een reis naar het buitenland, een heroriëntatie professioneel, ... de cursussen kunnen variëren van een conversatietafel tot een meer academische structuur met de nadruk op grammatica, vervoeging en woordenschat, of toch gebaseerd zijn op het thema van een bepaalde professionele sector.
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Hallo!

Ik ben een leraar in Tokio. Mijn lessen zijn met name geschikt voor degenen die hun uitspraak en/of hun woordenschat moeten oefenen.

In mijn lessen kunnen ook culturele aspecten van de taal en de Nederlandse samenleving aan bod komen. Ze zouden ideaal zijn om te helpen met oriëntatie voordat u op reis gaat of naar Nederland verhuist. Als u geïnteresseerd bent in het land en zijn gebruiken, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen.

日本語少し出来ます。宜しくお願いいたします。
verified badge
Mijn naam is Ron, een toegewijde docent Nederlands, woonachtig in Suriname. Oorspronkelijk opgeleid als HVAC-monteur met de intentie om de erfenis van mijn vader voort te zetten, ben ik tijdens de pandemie overgestapt naar het lesgeven nadat ik mijn passie voor taalonderwijs had ontdekt. Deze overstap stelde me in staat om thuis te werken en tegelijkertijd contact te houden met cursisten wereldwijd. Met een vriendelijke en flexibele aanpak geef ik prioriteit aan het creëren van boeiende, persoonlijke lessen die het vertrouwen in conversatie Nederlands bevorderen. Naast het lesgeven ben ik trots op mijn gezinsleven als gelukkig getrouwde professional die voldoening vindt in het helpen van anderen om hun taaldoelen te bereiken.
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
verified badge
Leer Nederlands op een praktische en ontspannen manier!
In mijn lessen combineren we grammatica, uitspraak en woordenschat met alledaagse situaties, zodat je meteen kunt oefenen wat je leert.
De lessen zijn geschikt voor beginners én gevorderden die hun Nederlands willen verbeteren voor werk, studie of dagelijks gebruik.
Ik gebruik interactieve oefeningen, korte dialogen en duidelijke voorbeelden. Samen werken we aan jouw persoonlijke leerdoelen, zodat je snel meer zelfvertrouwen krijgt in het spreken en schrijven.
Boek een proefles en ontdek hoe leuk en effectief leren Nederlands kan zijn!
verified badge
Ik geef Nederlandse lessen die zijn aangepast aan zowel beginners als mensen die al enige basiskennis hebben.

Ik heb een B2-niveau Nederlands, bevestigd door een certificaat, waarmee ik de taal op een duidelijke, gestructureerde en toegankelijke manier kan onderwijzen.

Het doel is om het leren eenvoudig, progressief en motiverend te maken, door stap voor stap de essentiële basisbeginselen van de taal te behandelen.

Elke cursus is als volgt opgebouwd:

- nuttige alledaagse woordenschat
Grammatica eenvoudig uitgelegd
- basisvervoeging
- Mondeling en schriftelijk begrip
- Gespreksoefeningen om snel vloeiend te worden in het spreken

Ik pas me aan het tempo en de doelstellingen van elke student aan (school, werk of zelfstudie), in een ontspannen en stimulerende omgeving.

Het doel is om effectief vooruitgang te boeken en tegelijkertijd meer zelfvertrouwen te krijgen in het spreken.
verified badge
Hoi! Ik ben een 17-jarige tweetalige student uit Spanje en spreek vloeiend Nederlands en Engels. Ik zit in mijn laatste jaar van mijn A-levels (VWO) en heb mijn IGCSE’s al afgerond op een britse school. Hierna wil ik graag een opleiding tot leraar volgen.

Ik geef online Engelse lessen aan kinderen op basisschoolniveau. Ik kan helpen met spreken, lezen, woordenschat, uitspraak, grammatica en Engels voor school. Ik kan de lessen in het Engels geven en waar nodig in het Nederlands uitleggen.

Mijn lessen zijn ontspannen en aangepast aan het niveau en de leeftijd van ieder kind. Ik wil Engels vooral leuk maken en kinderen helpen om meer zelfvertrouwen te krijgen. 😊

**English**

Hi! I’m a 17-year-old bilingual student living in Spain, and I speak fluent Dutch and English. I’m currently in my final year of A-levels and have already completed my IGCSEs at a british school. After school, I would like to study to become a teacher.

I offer online English lessons for primary-school children. I can help with speaking, reading, vocabulary, pronunciation, grammar and school English. Lessons can be taught in English, with explanations in Dutch when needed.

My lessons are relaxed and adapted to each child’s age and level. I want to make learning English enjoyable and help children become more confident. 😊
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Benita