Ik geef privélessen aan mensen die Nederlands willen leren, het eens willen proberen of het gewoon willen leren.
Van 36 € /h
Ik geef graag privélessen aan iedereen die Nederlands wil leren, het eens wil proberen of het gewoon wil leren. Ik ben geboren en getogen in Nederland, dus ik spreek vloeiend Nederlands. Ik heb van jongs af aan Turks geleerd, dus ik spreek en begrijp het ook goed. Ik help je graag met het leren van Nederlands. We kunnen samen werken aan woordenschat, leesvaardigheid, spreekvaardigheid, grammatica, examenvoorbereiding, huiswerkbegeleiding en nog veel meer.
Extra informatie
Online
Locatie
Online vanuit Nederland
Over
Mijn naam is Suzan en ik ben 19 jaar oud. Ik zit in vwo 6 en ik geef graag bijles aan iedereen die moeite heeft met een vak, moeite heeft met leren of concentratie, of extra ondersteuning wil. Ik kan hulp bieden door vragen te beantwoorden, stof te verduidelijken, te herhalen, te helpen met huiswerk of het leren, en ondersteuning te bieden bij het maken van opdrachten. Ik zal mijn best doen om u of uw kind zo effectief mogelijk te helpen met datgene waar extra aandacht voor nodig is.
Opleiding
Ik zit in vwo 6 met het profiel Economie en Maatschappij, en volg de vakken Wiskunde, Engels, Nederlands, Frans, Economie, Bedrijfseconomie, Aardrijkskunde en Geschiedenis. Ik bied bijles aan in de vakken Aardrijkskunde, Geschiedenis, Engels, Nederlands, Wiskunde en Economie.
Leservaring
Ik heb ervaring met het geven van bijles aan havo-leerlingen. Ik heb bijles gegeven in de vakken Aardrijkskunde, Wiskunde A en Economie.
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Turks
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
36 € /h
Voor degenen die Nederlands moeten, proberen of willen leren, bied ik graag bijles aan. Ik ben geboren en getogen in Nederland, dus ik spreek vloeiend Nederlands. Ik leer al Engels sinds de basisschool, dus ik spreek ook vloeiend Engels. Ik help je graag bij het leren van de Nederlandse taal. We kunnen onze woordenschat, leesvaardigheid, spreekvaardigheid, grammatica en meer oefenen en verbeteren.
Ik zit momenteel in vwo 6. Ik beheers Engels zeer goed en geef graag bijles op verschillende niveaus, van basisschool tot en met hoger onderwijs. Ik kan helpen met:
- Leesvaardigheid
- Spreekvaardigheid
- Grammatica
- Woordenschat
- Toetsvoorbereiding
- Cito-voorbereiding
- Ondersteuning bij huiswerk en leren
Bent u of is uw kind op zoek naar effectieve en vriendelijke bijles voor Engels? Neem dan gerust contact met mij op.
- Leesvaardigheid
- Spreekvaardigheid
- Grammatica
- Woordenschat
- Toetsvoorbereiding
- Cito-voorbereiding
- Ondersteuning bij huiswerk en leren
Bent u of is uw kind op zoek naar effectieve en vriendelijke bijles voor Engels? Neem dan gerust contact met mij op.
Toon meer
Good-fit Leraar Garantie