facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds september 2018
Leraar sinds september 2018
repeat students icon
2 herhaalleerlingen
Vertrouwde keuze voor 2 terugkerende leerling
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Deutsch-Duitse tedesco voor Italiaanse expats van niveau A1 tot niveau C2 voor volwassenen, tieners en kinderen of elke leeftijd.
course price icon
Van 27 € /h
arrow icon
Ontdek nieuwe grammaticastructuren, lees- en luisteractiviteiten om begripsvaardigheden te ontwikkelen, nieuwe grammaticastructuren te introduceren en woordenschatdiscussies uit te breiden over actuele gebeurtenissen of culturele aspecten van het land van de taalstudie, grote ruimte voor conversatie.
Ik gebruik het leerboek, maar niet alleen! Ik zorg altijd voor extra materiaal om het boek compleet te maken en de les ook interactiever te maken dankzij online platforms.
Extra informatie
Internetverbinding
Locatie
location type icon
Online vanuit Italië
Over
Percorso guidato alla scoperta di nuove strutture grammaticali
Attività di lettura e ascolto per sviluppare le capacità di comprensione, introdurre nuove strutture grammaticali e ampliare il vocabolario
Discussioni riguardo a fatti di attualità o aspetti culturali del paese della lingua che si sta studiando
Ampio spazio per la conversazione
Utilizzo il libro di testo, ma non solo! Fornisco semper materiali extra per completare il libro e rendere la lezione più interattiva.
Opleiding
TAALINSTRUCTEUR, laureata presso l'università degli studi di Bari, offro aiuto compiti e ripetizioni a ragazzi di scuola elementare e medie in tutte le materie, e ripetizioni di lingue straniere (inglese, francese, tedesco, russo, spagnolo e olandese) di scuola superiore e universitari. Abilitata all 'insegnamento di italiano per stranieri.
Esperienza pregressa di 10 anni.
Sono flessibile nella disponibilità e lavoro anche via skype.
Leservaring
Insegnante di Italiano per Stranieri abilitata, insegno presso scuole ed aziende a stranieri a partire dai 16 anni in classi di massimo 10 studenti.
Coördinatrice van de didactiek en insegnante di tedesco presso un'accademia online, con classi di max 20 studenti, dal livello a1 al livello c2.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
45 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Duits
Frans
Russisch
Italiaans
Spaans
Nederlands
Vaardigheden
Duits voor volwassenen
School
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Doei!

Mijn naam is Maria, mijn moedertaal is Italiaans en ik geef Italiaans als tweede taal online met interactief materiaal dat ik persoonlijk voor mijn studenten maak.

Ik ben in 2014 begonnen met lesgeven na mijn masteropleiding Vreemde Talen in 2010 en Taalkunde, Letterkunde en Italiaanse Beschaving in 2013 en heb in die 6 jaar ervaring opgedaan met lesgeven, individueel of in kleine groepen, op alle niveaus (beginner, halfgevorderd, gevorderd). ) en voor Italiaanse liefhebbers van alle leeftijden.

Ik ben een fulltime docent en bied één-op-één interactieve online lessen aan, afgestemd op jouw behoeften en interesses.

Correctie, focus op kleine fouten, leren of Italiaanse gebaren; minimaal gemiddeld niveau).

Aarzel niet om mij te schrijven voor meer informatie!

Ik hoop nieuws van je te krijgen! :)

Maria
Lees meer
Ontdek nieuwe grammaticale structuren Lees- en luisteractiviteiten om begripsvaardigheden te ontwikkelen, nieuwe grammaticale structuren te introduceren en de woordenschat uit te breiden Discussies over actuele gebeurtenissen of culturele aspecten van het land van de taal STUDIES, grote ruimte voor conversatie
Ik gebruik het leerboek, maar niet alleen! Ik zorg altijd voor extra materiaal om het boek compleet te maken en de les interactiever te maken, ook dankzij online platforms.
Lees meer
Toon meer
arrow icon
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Mijn specialisatie reikt van het aanleren van basisuitdrukkingen in het Duits, Engels en Nederlands tot de meer complexere zinnen en zegswijzen, heel functioneel gericht met ondersteuning van woordenschat en grammatica, gericht naar tieners en volwassenen (ook voor bedrijven).

My specialization ranges from learning basic expressions in German, English and Dutch to the more complex sentences and expressions, very functionally oriented with support of vocabulary and grammar, aimed at teenagers and adults (also for companies).

Meine Spezialisierung reicht vom Erlernen grundlegender Ausdrücke in Deutsch, Englisch und Niederländisch bis zu komplexeren Sätzen und Ausdrücken, die sehr funktional orientiert sind und Vokabeln und Grammatik unterstützen, richtet sich an Jugendliche und Erwachsene (auch für Firmen)
verified badge
Leer vandaag nog Duits en verbeter je carrière!
Kan lessen afstemmen op uw favoriete veld / onderwerp / beroep.
We zullen alle aspecten behandelen die nodig zijn voor een succesvolle voltooiing. Dit omvat lezen, schrijven, begrip, grammatica, interviewvragen / situaties (mondeling en schriftelijk).
verified badge
Tweetalige Frans-Duitse managementingenieur, ik geef al enkele jaren privélessen in talen, wetenschappen en wiskunde. Ik vind het heerlijk om mijn passie voor deze velden door te geven en de leermethode vast te stellen die is aangepast aan elke student.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen voor meer informatie.

Stephanie
verified badge
Kan uw kind bij de Nederlandse of Engelse taal wat extra uitleg, motivatie, training gebruiken? Neem dan contact met mij op!

Ik geef bijles aan leerlingen van vmbo, havo en aan vwo-onderbouw. Ik ben in het bezit van een diploma HEAO Economische Linguïstiek en heb ruime ervaring in privéles geven en met lesgeven vis Skype.
De opgegeven beschikbare lestijden zijn een indicatie. Het is raadzaam een tijdstip met mij af te spreken voor u boekt.
Omdat ik zowel korte- als langetermijnprojecten heb, is er meestal wel snel plaats. Lessen buiten de reguliere lestijden (bv. in verband met intensieve examentraining) in overleg. De genoemde tarieven zijn tarieven middelbare school.
VOOR TARIEVEN VOOR VOLWASSENEN ZIE MIJN ANDERE ADVERTENTIES
verified badge
Hi!

Ik heet Fariël. Ik ben ik vloeiend in de talen Frans, Engels, Nederlands en Duits. Ik heb mijn bachelor in Business op de universiteit van Neuchâtel gehaald in Zwitserland en ben daardoor vloeiend in het Frans. Tevens heb ik een master diploma in Music Business in Londen gehaald. Daarvoor heb ik ook gestudeerd in Berlijn, Parijs en Bristol (elk 3 maanden).

In de eerste les bespreken we waar u zich op wilt concentreren (of het nu gaat om uitspraak, grammatica, woordenschat...). Ik zal uw niveau testen door eenvoudigweg een gesprek te voeren, waarna we samen zullen zoeken naar de beste manier om de taal te leren.
verified badge
Ik bied daar waar nodig extra begeleiding en passende ondersteuning op het gebied van met name de Engelse taal, maar ook Duits of NT2 behoort tot de mogelijkheden. Alle lessen betreffen lessen op maat.

Bijlessen/Taallessen Engels/Duits en NT2 op alle niveaus, tevens kinderen/jong volwassenen met leerproblemen (dyslexie, problemen korte termijngeheugen, leerachterstanden). Tevens examentrainingen Engels en Duits: tips en trucs voor het omgaan met examenteksten

Taalbegeleiding Nederlands voor anderstalige kinderen: ondersteuning van de school/leerkracht en het individueel helpen van leerlingen met hun achterstand op het gebied van taal
verified badge
Afgestudeerd in Germaanse talen, drietalig Nederlands-Duits-Frans, help ik je vooruit, ongeacht je niveau. Alleen oefenen telt!

Tijdens een eerste gesprek analyseer ik uw niveau, uw behoeften en samen bepalen we uw doelstellingen.
Hierna pas ik de lessen aan met zoveel mogelijk scenario's en begripsoefeningen.

Gestructureerd en methodisch ondersteun ik jou in jouw ontwikkeling.


Mijn missie is om jou autonoom en zelfverzekerd te maken.
verified badge
Ik geef Duitse les aan middelbare scholieren die tijdens de reguliere lessen op school tegen problemen aanlopen. Heb je extra uitleg nodig over bijvoorbeeld de Duitse grammatica, dan kunnen we daar tijdens de bijles uitgebreid aandacht aan besteden.
verified badge
Ik ben een ervaren docent Duits op middelbare scholen in het buitenland en heb DaF (Duits als vreemde taal) gegeven tijdens verschillende zomercursussen van het Goethe-Institut.

Ik kan u ook helpen met de voorbereiding op de Duitse taaltesten die nodig zijn om in het buitenland te studeren of werken.

Ich hoffe dich kaal kennen zu leren!
verified badge
Ik ben Vertaler-Tolk en heb 25 jaar in de marketing van Amerikaans Petroleum Bedrijf gewerkt.
Mijn talenkennis was heel cruciaal. Na vroegtijdig overlijden van mijn man nog vervangingen gedaan maar na een tijdje private taallessen beginnen geven. Ik heb tot mijn zes jaar Frans gesproken.
verified badge
Duits leren met mij? Praktisch, leuk en resultaatgericht!

Ik ben geboren en getogen in Duitsland, dus ik breng niet alleen de taal bij, maar ook de cultuur en het échte Duitse gevoel. Met 17 jaar ervaring als gediplomeerd docent help ik kinderen, jongeren, volwassenen en senioren op hun eigen tempo vooruit. Ik heb ruime ervaring in het voorbereiden van cursisten op de examens van het Goethe-Institut en Telc, zodat ze vol vertrouwen hun certificaat behalen. Of je nu de basis wilt leren, je uitspraak wilt verbeteren of vloeiender wilt spreken – samen maken we van Duits leren een plezier!
verified badge
Moet of wil je Duits leren? Als ervaren Duits docent, met opleiding in NL en Duitsland en woon-/leefervaring in Duitsland kan ik je hiermee uitstekend helpen!

In de eerste les zullen wij jouw wensen en doelen bespreken en aan de hand hiervan kan en wil ik mijn lessen aanpassen. Dit zodat je echt hetgeen leert wat jij moet en wilt leren; wij focussen ons dus op dat wat jij nodig hebt :)
verified badge
Ik bied taallessen en bijlessen in Duits aan, afgestemd op jouw behoeftes en voorkeuren. Dat kan d.m.v. een lesboek methode, maar ook op een creatief ingevulde wijze. Samen bekijken we waar je staat en bepalen we een doel om richting te geven aan de inhoud van de lessen.
verified badge
Je leert efficiënter, leert meer en ontdekt meer interessante talen. Als je geïnteresseerd bent in een beter begrip van het onderwerp, kun je je kunst snel en consistent beheersen. Mijn leermethode is gebaseerd op grammatica.
Als je meer van de taal afweet, kan ik die met een goede methode leren. Stel dat je in een toneelstuk wilt spelen, wie leert er dan met elkaar communiceren in het Duits? Ook kun je een applicatie gebruiken.
Bouwstenen tijdens de les:
-Het zaaksysteem
-Het werkwoord
-Het artikel
-Het voornaamwoord
-Het zelfstandig naamwoord
-Het bijvoeglijk naamwoord
-Spelling en interpunctie
-De vervangende infinitief
-Het passieve- een inleiding
-De regering van het werkwoord
-Het gebruik van de conjunctief
-Het gesubstantiveerde bijvoeglijk naamwoord
-De vergelijking van het bijvoeglijk naamwoord
-De regering van het adjectief
-Het getallenwoord
-De voorzetsels
verified badge
Hallo! Duits is zeker geen gemakkelijke taal, maar zelfverzekerd kunnen communiceren in het Duits zal je enorm helpen, zowel persoonlijk als professioneel. Ik help je daar graag bij en leer je mijn moedertaal met enthousiasme en leergierigheid. Waar wacht je nog op? Los geht's - lass uns gemeinsam durchstarten (laten wij samen beginnen)!!
message icon
Contacteer Maria
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Mijn specialisatie reikt van het aanleren van basisuitdrukkingen in het Duits, Engels en Nederlands tot de meer complexere zinnen en zegswijzen, heel functioneel gericht met ondersteuning van woordenschat en grammatica, gericht naar tieners en volwassenen (ook voor bedrijven).

My specialization ranges from learning basic expressions in German, English and Dutch to the more complex sentences and expressions, very functionally oriented with support of vocabulary and grammar, aimed at teenagers and adults (also for companies).

Meine Spezialisierung reicht vom Erlernen grundlegender Ausdrücke in Deutsch, Englisch und Niederländisch bis zu komplexeren Sätzen und Ausdrücken, die sehr funktional orientiert sind und Vokabeln und Grammatik unterstützen, richtet sich an Jugendliche und Erwachsene (auch für Firmen)
verified badge
Leer vandaag nog Duits en verbeter je carrière!
Kan lessen afstemmen op uw favoriete veld / onderwerp / beroep.
We zullen alle aspecten behandelen die nodig zijn voor een succesvolle voltooiing. Dit omvat lezen, schrijven, begrip, grammatica, interviewvragen / situaties (mondeling en schriftelijk).
verified badge
Tweetalige Frans-Duitse managementingenieur, ik geef al enkele jaren privélessen in talen, wetenschappen en wiskunde. Ik vind het heerlijk om mijn passie voor deze velden door te geven en de leermethode vast te stellen die is aangepast aan elke student.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen voor meer informatie.

Stephanie
verified badge
Kan uw kind bij de Nederlandse of Engelse taal wat extra uitleg, motivatie, training gebruiken? Neem dan contact met mij op!

Ik geef bijles aan leerlingen van vmbo, havo en aan vwo-onderbouw. Ik ben in het bezit van een diploma HEAO Economische Linguïstiek en heb ruime ervaring in privéles geven en met lesgeven vis Skype.
De opgegeven beschikbare lestijden zijn een indicatie. Het is raadzaam een tijdstip met mij af te spreken voor u boekt.
Omdat ik zowel korte- als langetermijnprojecten heb, is er meestal wel snel plaats. Lessen buiten de reguliere lestijden (bv. in verband met intensieve examentraining) in overleg. De genoemde tarieven zijn tarieven middelbare school.
VOOR TARIEVEN VOOR VOLWASSENEN ZIE MIJN ANDERE ADVERTENTIES
verified badge
Hi!

Ik heet Fariël. Ik ben ik vloeiend in de talen Frans, Engels, Nederlands en Duits. Ik heb mijn bachelor in Business op de universiteit van Neuchâtel gehaald in Zwitserland en ben daardoor vloeiend in het Frans. Tevens heb ik een master diploma in Music Business in Londen gehaald. Daarvoor heb ik ook gestudeerd in Berlijn, Parijs en Bristol (elk 3 maanden).

In de eerste les bespreken we waar u zich op wilt concentreren (of het nu gaat om uitspraak, grammatica, woordenschat...). Ik zal uw niveau testen door eenvoudigweg een gesprek te voeren, waarna we samen zullen zoeken naar de beste manier om de taal te leren.
verified badge
Ik bied daar waar nodig extra begeleiding en passende ondersteuning op het gebied van met name de Engelse taal, maar ook Duits of NT2 behoort tot de mogelijkheden. Alle lessen betreffen lessen op maat.

Bijlessen/Taallessen Engels/Duits en NT2 op alle niveaus, tevens kinderen/jong volwassenen met leerproblemen (dyslexie, problemen korte termijngeheugen, leerachterstanden). Tevens examentrainingen Engels en Duits: tips en trucs voor het omgaan met examenteksten

Taalbegeleiding Nederlands voor anderstalige kinderen: ondersteuning van de school/leerkracht en het individueel helpen van leerlingen met hun achterstand op het gebied van taal
verified badge
Afgestudeerd in Germaanse talen, drietalig Nederlands-Duits-Frans, help ik je vooruit, ongeacht je niveau. Alleen oefenen telt!

Tijdens een eerste gesprek analyseer ik uw niveau, uw behoeften en samen bepalen we uw doelstellingen.
Hierna pas ik de lessen aan met zoveel mogelijk scenario's en begripsoefeningen.

Gestructureerd en methodisch ondersteun ik jou in jouw ontwikkeling.


Mijn missie is om jou autonoom en zelfverzekerd te maken.
verified badge
Ik geef Duitse les aan middelbare scholieren die tijdens de reguliere lessen op school tegen problemen aanlopen. Heb je extra uitleg nodig over bijvoorbeeld de Duitse grammatica, dan kunnen we daar tijdens de bijles uitgebreid aandacht aan besteden.
verified badge
Ik ben een ervaren docent Duits op middelbare scholen in het buitenland en heb DaF (Duits als vreemde taal) gegeven tijdens verschillende zomercursussen van het Goethe-Institut.

Ik kan u ook helpen met de voorbereiding op de Duitse taaltesten die nodig zijn om in het buitenland te studeren of werken.

Ich hoffe dich kaal kennen zu leren!
verified badge
Ik ben Vertaler-Tolk en heb 25 jaar in de marketing van Amerikaans Petroleum Bedrijf gewerkt.
Mijn talenkennis was heel cruciaal. Na vroegtijdig overlijden van mijn man nog vervangingen gedaan maar na een tijdje private taallessen beginnen geven. Ik heb tot mijn zes jaar Frans gesproken.
verified badge
Duits leren met mij? Praktisch, leuk en resultaatgericht!

Ik ben geboren en getogen in Duitsland, dus ik breng niet alleen de taal bij, maar ook de cultuur en het échte Duitse gevoel. Met 17 jaar ervaring als gediplomeerd docent help ik kinderen, jongeren, volwassenen en senioren op hun eigen tempo vooruit. Ik heb ruime ervaring in het voorbereiden van cursisten op de examens van het Goethe-Institut en Telc, zodat ze vol vertrouwen hun certificaat behalen. Of je nu de basis wilt leren, je uitspraak wilt verbeteren of vloeiender wilt spreken – samen maken we van Duits leren een plezier!
verified badge
Moet of wil je Duits leren? Als ervaren Duits docent, met opleiding in NL en Duitsland en woon-/leefervaring in Duitsland kan ik je hiermee uitstekend helpen!

In de eerste les zullen wij jouw wensen en doelen bespreken en aan de hand hiervan kan en wil ik mijn lessen aanpassen. Dit zodat je echt hetgeen leert wat jij moet en wilt leren; wij focussen ons dus op dat wat jij nodig hebt :)
verified badge
Ik bied taallessen en bijlessen in Duits aan, afgestemd op jouw behoeftes en voorkeuren. Dat kan d.m.v. een lesboek methode, maar ook op een creatief ingevulde wijze. Samen bekijken we waar je staat en bepalen we een doel om richting te geven aan de inhoud van de lessen.
verified badge
Je leert efficiënter, leert meer en ontdekt meer interessante talen. Als je geïnteresseerd bent in een beter begrip van het onderwerp, kun je je kunst snel en consistent beheersen. Mijn leermethode is gebaseerd op grammatica.
Als je meer van de taal afweet, kan ik die met een goede methode leren. Stel dat je in een toneelstuk wilt spelen, wie leert er dan met elkaar communiceren in het Duits? Ook kun je een applicatie gebruiken.
Bouwstenen tijdens de les:
-Het zaaksysteem
-Het werkwoord
-Het artikel
-Het voornaamwoord
-Het zelfstandig naamwoord
-Het bijvoeglijk naamwoord
-Spelling en interpunctie
-De vervangende infinitief
-Het passieve- een inleiding
-De regering van het werkwoord
-Het gebruik van de conjunctief
-Het gesubstantiveerde bijvoeglijk naamwoord
-De vergelijking van het bijvoeglijk naamwoord
-De regering van het adjectief
-Het getallenwoord
-De voorzetsels
verified badge
Hallo! Duits is zeker geen gemakkelijke taal, maar zelfverzekerd kunnen communiceren in het Duits zal je enorm helpen, zowel persoonlijk als professioneel. Ik help je daar graag bij en leer je mijn moedertaal met enthousiasme en leergierigheid. Waar wacht je nog op? Los geht's - lass uns gemeinsam durchstarten (laten wij samen beginnen)!!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Maria