facebook
favorite button
member since icon
Sinds december 2025
Leraar sinds december 2025
Ontdek de kracht van jouw stem, zangcoaching en stembevrijding afgestemd op jou
course price icon
Van 64 € /h
arrow icon
Mijn naam is Esmae, zangeres en zangdocent uit Den Haag. Al sinds jonge leeftijd sta ik op het podium en werk ik met mijn stem als instrument voor expressie, verbinding en plezier. In mijn zanglessen staat jouw unieke stem centraal wie jij bent, wat jij voelt en wat jij wilt laten klinken.

Ik bied zowel zanglessen als stembevrijding aan. De lessen stembevrijding zijn gericht op het loslaten van spanning, het vergroten van zelfvertrouwen en het vrij durven gebruiken van je stem, zonder oordeel of prestatiedruk. Of je nu wilt werken aan techniek, expressie, podiumervaring of simpelweg vrijer wilt zingen: de lessen worden volledig afgestemd op jouw wensen en niveau.

Mijn kracht ligt in persoonlijke begeleiding, creatief coachen en het helpen ontdekken van jouw eigen klank, stijl en stem. Of je nu net begint of al langer zingt, we bouwen stap voor stap aan jouw ontwikkeling in een veilige en inspirerende omgeving.
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Leeftijd
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken door te werken aan klankvorming. Hierdoor kunnen de stembanden vrijer bewegen, zodat je minder snel moe wordt bij het zingen. Je stem wordt voller en je kunt hogere en lagere tonen zingen.

Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepaal jij zelf wat voor soort muziek je gaat zingen. Of je nu alleen zingt onder de douche of dat je bv. in een koor zit en je tegen bepaalde moeilijkheden op loopt in het algemeen of bij een bepaald stuk? Neem dan gerust je koorpartij mee naar de les en dan kijken we samen hoe we dat makkelijker voor je kunnen maken. We werken aan repertoire waar jij van houdt. Ook kunnen we samen een ontdekkingsreis maken naar jouw favoriete muziek.


WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal je merken dat het zingen makkelijker wordt. Bovendien is zingen goed voor ontspanning, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!


JE EIGEN INSTRUMENT
Als zanger of zangeres heb je alvast één voordeel ten opzichte van instrumentalisten: je hoeft geen (duur) instrument te kopen. Jij hebt je instrument altijd bij je, maar... je moet wel goed voor je instrument zorgen!
verified badge
Mijn naam is Carmen en ik ben operazangeres. Ik heb gestudeerd aan het PI Chaykovsky Conservatorium in Moskou en het beroemde Santa Cecilia Conservatorium in Rome. Ik heb vele masterclasses gevolgd in Rusland, Italië en Oostenrijk bij onder andere Edda Moser, Renata Scotto en Nino Machaidze. Ik was ook solist in het Vaticaankoor.

Sinds enkele jaren werk ik als zangleraar in Brussel. Ik bied cursussen aan in het Engels, Frans, Russisch en Italiaans. Ik geef les aan kinderen vanaf 6 jaar (beginners of meer ervaren). Ik bied een breed scala aan ademhalings- en zangtechnieken.

Muzikaal,
verified badge
Nee, we vinden niet dat kunnen zingen absoluut noodzakelijk is voor acteurs. Niet elke acteur of actrice heeft ambitie om ook in een musical mee te spelen en er wordt niet in elke serie of film gezongen. Toch is vocalcoaching een goed idee... of je nu wilt leren zingen of niet!

Met jouw cursusgeld kan je wanneer je maar wilt meedoen aan eender welke van onze cursussen. Zo kan je niet alleen leren acteren, maar ook proeven van onze cursussen debat- en presentatietechnieken (onze tv-cursus), communicatie, zang, improvisatie, 'physical acting', leugendetectie, hypnose, regie, of schrijven! Natuurlijk blijft wel gelden: hoe meer je 1 bepaalde cursus volgt, hoe sneller je vooruitgaat.

Meer info

Wie ambitie heeft als zanger(es) of wie zijn of haar vaardigheden wil uitbreiden om zo gemakkelijker een rol in de wacht te kunnen slepen, komt al snel bij zanglessen terecht... maar ook wie niet van plan is om ooit songs ten berde te brengen, heeft veel baat bij vocalcoaching.

Vaak moet je lang op de set staan en dan is het belangrijk om jouw stem goed te gebruiken, zodat die niet vermoeid wordt en je na urenlange opnames even krachtig kunt praten als ervoor. Tenslotte is het erg handig om verschillende effecten te kunnen zetten op jouw stem. Denk maar aan het rasperige van Gollum in The Lord of the Rings, de blaffende uiteenzettingen van Samson, de volle stem van Kabouter Plop of de gegromde beledigingen die worden uitgewisseld in The Chronicles of Sabrina. Oordeelkundig gebruikte stemeffecten kunnen niet alleen personages meer kleur geven, ze zijn soms essentieel of komen bijna automatisch voort uit emotionele momenten. Ze correct kunnen gebruiken en er controle over behouden zonder dat je jouw stembanden beschadigt, is dus essentieel.

Wat je zoal leert

Net zoals dat bij bijna al onze cursussen het geval is, leren we je technieken uit verschillende benaderingen aan. Voor onze zanglessen zijn dat Speech Level Singing (SLS), Estill Voice Training (EVT) en Complete Vocal Technique (CVT).

Hier enkele dingen die de revue passeren:

• De overeenkomsten en verschillen tussen de drie grote zangtechnieken
• Steun gebruiken
• Het strottenhoofd, de lippen en andere organen die helpen met de stemproductie onder controle houden
• Necessary twang toevoegen
• Wel of geen lucht toevoegen
• Verschillende vocale modi (bij CVT): neutral, curbing, overdrive en edge.
• Allerlei verschillende stemeffecten, waaronder: creaking, distortion, grunting, rattling, screaming, vibrato en ornamentatie
• Voor acteurs: relatie tussen stemkleur, effecten en het spelen van allerlei personages
• Voor acteurs: de relatie tussen stemkle

Extra’s

• Hulp bij de cv
• Hulp bij opnames
• Hulp bij het kiezen van de juiste apparatuur
• Hulp met het vinden van audities
• Syllabus met pdf van het boek Complete Vocal Technique

Deelnemen doe je wanneer je maar wilt!
verified badge
Als Italiaanse operazangeres help ik al jaren zangers met de juiste uitspraak van het repertoire dat ze zingen en help ik hen de taal op een duidelijke manier vorm te geven, wat ook het zingen ten goede komt.

Onze les bestaat uit spreken, uitspraakoefeningen en zingen.
We beginnen de les met het lezen van de tekst en het vinden van de juiste richting en nadruk.
We zullen ons concentreren op de geluiden en hoe ze te produceren.
In het tweede deel van de les gaan we al het bovenstaande toepassen op de zang!
verified badge
[EN below]

Heb je een passie voor muziek en droom je ervan om te leren zingen, piano te spelen, je eigen songs te schrijven, of zelfs de magie van muziekproductie te ontdekken in Logic Pro X? Zoek niet verder!

We kunnen samen op zoek naar de perfecte lesinhoud die speciaal op jou is afgestemd, zodat ik altijd kan bieden wat jij verlangt. Meerdere interesses? – dan kunnen we zelfs verschillende disciplines combineren voor een nog rijker leertraject. Het lesmateriaal is doordrenkt met mijn persoonlijke ervaringen als beroepsmuzikant in de pop-industrie, kennis uit vroegere klassieke piano- en theorielessen, zanglessen en de inzichten die ik heb opgedaan tijdens mijn afgeronde studie aan het Conservatorium van Amsterdam (Pop).

Verwacht een professionele aanpak tijdens de les, gecombineerd met een gezellige en unieke leservaring die speciaal voor jou is ontworpen.

-

Are you passionate about music and do you dream of learning to sing, play the piano, write your own songs, or dive into the enchanting world of music production using Logic Pro X? Look no further!

Together, let's embark on a journey to tailor the perfect lesson content to your desires, ensuring that I can always provide exactly what you're looking for. Multiple interests? – then we can even combine various disciplines for a more enriching learning experience. The teaching material is infused with my personal experiences as professional musician in the pop industry, insights from earlier classical piano and theory classes, singing lessons and the knowledge acquired from my studies at the Conservatorium van Amsterdam (Pop).

Expect a professional approach during the lesson, paired with a warm and distinctive learning experience crafted just for you.
verified badge
Ben je een beginnende zanger(es) of al meer ervaren en wil je technisch of interpretatief meer bijleren? Zou je graag wat zekerder staan op audities/podium? Kan je geen noten lezen of heb je zelfs nog nooit iets met muziek gedaan? Dan help ik je daar graag bij. Samen zoeken we naar de methode die het beste bij je past en naar jouw unieke stem.
verified badge
Ik geef zangles aan studenten van alle niveau’s en leeftijden. Ik heb tot doel elke leerling te helpen hun unieke stem te ontdekken en te leren gebruiken op een gezonde manier.
Ik bied face-to-face lessen in Antwerpen, zowel als online lessen, aan.
verified badge
Zoek jij een gepassioneerde zangleraar? Zoek niet verder!

Met meer dan 15 jaar zangervaring en een afgeronde bachelor, master, en postgraduaat in klassieke zang en opera zou ik wel eens jouw ideale keuze kunnen zijn! Ik heb al ervaring opgedaan in professionele concerten en operaproducties in België, Duitsland en Nederland!

Naast klassieke muziek ben ik ook niet vreemd van lichte/pop muziek, dus daar mag je zeker ook altijd mee afkomen! Mijn lessen zijn gericht op een positieve en ondersteunende leeromgeving. Samen verkennen we de basisprincipes en lossen we uitdagingen op in een ontspannen en aandachtige sfeer.

Of je nu een beginner bent of je zangtalent wilt verfijnen, ik help je graag jouw vocale doelen te bereiken.

Aarzel zeker niet me te contacteren! Hopelijk tot binnenkort!
-
Are you looking for a passionate singing teacher? Look no further!

With over 15 years of singing experience and a completed bachelor's, completed master's degree and postgraduate in classical singing and opera, I could be your ideal choice! I have already gained experience in professional concerts and opera productions in Belgium, Germany and the Netherlands!

Besides classical music, I'm no stranger to light/pop music either, so you're certainly always welcome to bring that to a lesson as well! My lessons focus on a positive and supportive learning environment. Together we'll explore the basics and solve challenges in a relaxed and attentive atmosphere.

Whether you are a beginner or want to refine your singing talent, I am happy to help you reach your vocal goals.

Definitely don't hesitate to contact me! Hope to see you soon!
verified badge
- Verbeteren of ontwikkelen van je techniek ( basis, lage/hoge noten,,...)
- Nummers zingen dat je leuk vindt
- Voor jong en oud van alle niveaus
- Werken aan présence, tekstinterpretatie
- Pop, Jazz, R&B, Soul,Funk
- Helpen met het schrijven van lyrics
- Repetitie ruimte met opname mogelijkheden


Improve or develop your technique (basic, low/high notes,...)
- Sing songs you like
- For young and old of all levels
- Working on presence, text interpretation
- Pop, Jazz, R&B, Soul, Funk
- Help with writing lyrics
- Rehearsal room with recording options
verified badge
Welkom in de opwindende wereld van zingen! Maak je klaar om je stem te verkennen als nooit tevoren. Van het beheersen van de adembeheersing tot het uiten van emoties door middel van liedjes, mijn lessen zijn ontworpen om u te helpen uw volledige potentieel te bereiken. Of je nu een beginner of een doorgewinterde zanger bent, ga met mij mee op een leuke en transformerende reis naar de kunst van het zingen!
verified badge
Ik geloof dat iedereen kan zingen en dat het een van de meest bijzondere en leuke dingen is om te doen!

Hallo allemaal!
Mijn naam is Marion en ik kom uit Frankrijk. Ik ben al muzikant zolang ik me kan herinneren. Ik begon als kind als trompettist. Ik speelde in allerlei soorten orkesten en had veel plezier met dit instrument, maar het was niets vergeleken met mijn liefde voor zingen! Daarom heb ik besloten om professioneel operazangeres te worden en wil ik mijn passie voor zingen delen!

Wat bied ik aan?
Klassieke zanglessen voor alle niveaus, met de nadruk op opera, liederen, oratoria en koorrepertoire.
Ik woon in Utrecht. Je bent van harte welkom bij mij thuis, maar ik kom ook graag naar de studenten.
De lessen worden in het Engels of het Frans gegeven, maar ik spreek ook een beetje Nederlands.

Wat ga je leren?
De fundamentele elementen van klassiek zingen, zoals ademhaling, houding en resonantie, maar ook stijlen, uitspraak, interpretatie en repertoire. Een belangrijk aspect dat ik in een zangles wil behandelen, is hoe je je eigen stem kunt vinden, zowel technisch als interpretatief.
Ik kan je ook begeleiden bij alles wat met solfège te maken heeft, bijvoorbeeld hoe je een partituur gebruikt en leest of hoe je een liedje uit het hoofd leert.

Wat is mijn filosofie over zingen en pedagogiek?
Ik geloof dat de beste manier om een vaardigheid te ontwikkelen en te verbeteren is wanneer leerlingen zich op een veilige plek voelen waar ze durven te experimenteren, maar ook plezier kunnen hebben. Dit is een essentieel onderdeel van het muziekmaken en ik probeer elke les plezier en plezier te bieden!

Ik hoop dat we elkaar binnenkort spreken voor een les.
Als u vragen heeft, neem dan gerust contact met mij op. Ik praat graag met u!
Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten!

Over mij:
Ik begon mijn muzikale studies in mijn thuisland Frankrijk, aan het Conservatoire de Caen en het Conservatoire de Rennes, voordat ik naar Nederland kwam waar ik mijn
bachelor zang aan Het Conservatorium van Amsterdam in juni 2018.
Twee jaar later studeerde ik af aan de Nederlandse Opera Academie waar
Ik vertolkte de rol van Tigrane in Händels Radamisto, The Countess of
Dunmow in Berkeley's A Dinner Engagement, Arsace in Graun's Cesare en Cleopatra en Fiordiligi in Mozarts Così fan tutte.
Tegenwoordig ben ik freelance sopraan en werk ik in Nederland en België als soliste en koorzangeres. Ik werk regelmatig mee aan producties van het koor van de Nationale Opera in Amsterdam, Opera Ballet Vlaanderen in Antwerpen of het Groot Omroepkoor in Hilversum.
Ik was een van de laureaten van de editie 2020/2021 van de Nederlandse Klassieke
Talent Tour & Award en onlangs won ik de Handel Choir Jubilee Award.
verified badge
Breng je stem tot leven – zangcoaching die bij je past!

Hoi, ik ben Kaan, een zanger en zangcoach uit België met jarenlange training en een passie om anderen te helpen hun vocale potentieel te ontsluiten. Met ervaring in een breed scala aan stijlen - klassiek, pop, Turkse muziek en musicaltheater - stem ik elke les af op jouw unieke stem en doelen.

Mijn aanpak richt zich op:
• Zangtechniek: ademhalingscontrole, toonhoogte, toon, gemengde stem en meer.
• Zelfvertrouwen opbouwen: overwin obstakels en leer op je eigen stem te vertrouwen.
• Geniet van de reis: zingen moet even vreugdevol als transformerend zijn.

Er is geen 'one-size-fits-all'-aanpak voor zingen. Ik maak gepersonaliseerde plannen die passen bij jouw behoeften, en we werken samen om uitdagingen stap voor stap te doorbreken.

Lessen zijn zowel online als in persoon beschikbaar, waardoor het voor iedereen makkelijk is om mee te doen, ongeacht waar je bent. Of je nu net begint of je vaardigheden wilt verfijnen, ik ben er om je te begeleiden.

Klaar om de volgende stap te zetten in je vocale reis? Laten we je stem laten schitteren!

Neem contact met mij op om uw eerste sessie te boeken of voor meer informatie.

Lessen zijn beschikbaar in: Nederlands, Engels of Turks.
verified badge
Hallo allemaal!
Mijn naam is Ignazio en ik ben een professioneel gitarist, zanger en gediplomeerd muziekleraar met internationale ervaring.

Ik ga privélessen geven in Warschau voor studenten van alle leeftijden en niveaus.

Wat ik aanbied:

Individuele gitaarlessen (elektrisch & akoestisch)

Zangles (moderne stijlen en zang voor muzikanten)

Muziektheorie, compositie, productie en gehoortraining

Lessen afgestemd op jouw persoonlijke doelen – van beginners tot gevorderde muzikanten

Waarom zou u bij mij studeren?

Meer dan 15 jaar ervaring in lesgeven en optredens

Internationale achtergrond, vloeiend in Engels, Italiaans en Frans (momenteel bezig met het leren van Pools)

Moderne aanpak gecombineerd met solide muzikale fundamenten

Vriendelijke, motiverende en professionele omgeving

Plaats:
Lessen in mijn thuisstudio in Mokotow, of online via Zoom / Google Meet.

Als je gitaar wilt leren spelen, je stem wilt verbeteren of beide wilt combineren, help ik je graag om je doelen te bereiken.
verified badge
Hey! Ik ben DAM VAN, zangeres en geef lessen in bijberoep. Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding in 2015. Bij mij kan je terecht voor het leren van notenleer, zangtechnieken, podiumskills, en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee aan de slag wilt, en we vliegen er meteen in! Muzikale groeten, DAM VAN
verified badge
Muziek componeren, leren zingen of gitaar spelen. Hier bied ik lessen aan op een toegankelijke en leuke manier om je zelfvertrouwen in zingen te vergroten en gitaar te leren spelen (akoestisch en elektrisch).

In deze lessen zal ik je begeleiden door

- Deel tips en trucs vanuit het perspectief van een autodidactische muzikant;
-muziektheorie;
- Wij begeleiden je op je muzikale pad.
- leren gitaar spelen
- basisprincipes van zangtechnieken
message icon
Contacteer Esmae
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken door te werken aan klankvorming. Hierdoor kunnen de stembanden vrijer bewegen, zodat je minder snel moe wordt bij het zingen. Je stem wordt voller en je kunt hogere en lagere tonen zingen.

Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepaal jij zelf wat voor soort muziek je gaat zingen. Of je nu alleen zingt onder de douche of dat je bv. in een koor zit en je tegen bepaalde moeilijkheden op loopt in het algemeen of bij een bepaald stuk? Neem dan gerust je koorpartij mee naar de les en dan kijken we samen hoe we dat makkelijker voor je kunnen maken. We werken aan repertoire waar jij van houdt. Ook kunnen we samen een ontdekkingsreis maken naar jouw favoriete muziek.


WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal je merken dat het zingen makkelijker wordt. Bovendien is zingen goed voor ontspanning, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!


JE EIGEN INSTRUMENT
Als zanger of zangeres heb je alvast één voordeel ten opzichte van instrumentalisten: je hoeft geen (duur) instrument te kopen. Jij hebt je instrument altijd bij je, maar... je moet wel goed voor je instrument zorgen!
verified badge
Mijn naam is Carmen en ik ben operazangeres. Ik heb gestudeerd aan het PI Chaykovsky Conservatorium in Moskou en het beroemde Santa Cecilia Conservatorium in Rome. Ik heb vele masterclasses gevolgd in Rusland, Italië en Oostenrijk bij onder andere Edda Moser, Renata Scotto en Nino Machaidze. Ik was ook solist in het Vaticaankoor.

Sinds enkele jaren werk ik als zangleraar in Brussel. Ik bied cursussen aan in het Engels, Frans, Russisch en Italiaans. Ik geef les aan kinderen vanaf 6 jaar (beginners of meer ervaren). Ik bied een breed scala aan ademhalings- en zangtechnieken.

Muzikaal,
verified badge
Nee, we vinden niet dat kunnen zingen absoluut noodzakelijk is voor acteurs. Niet elke acteur of actrice heeft ambitie om ook in een musical mee te spelen en er wordt niet in elke serie of film gezongen. Toch is vocalcoaching een goed idee... of je nu wilt leren zingen of niet!

Met jouw cursusgeld kan je wanneer je maar wilt meedoen aan eender welke van onze cursussen. Zo kan je niet alleen leren acteren, maar ook proeven van onze cursussen debat- en presentatietechnieken (onze tv-cursus), communicatie, zang, improvisatie, 'physical acting', leugendetectie, hypnose, regie, of schrijven! Natuurlijk blijft wel gelden: hoe meer je 1 bepaalde cursus volgt, hoe sneller je vooruitgaat.

Meer info

Wie ambitie heeft als zanger(es) of wie zijn of haar vaardigheden wil uitbreiden om zo gemakkelijker een rol in de wacht te kunnen slepen, komt al snel bij zanglessen terecht... maar ook wie niet van plan is om ooit songs ten berde te brengen, heeft veel baat bij vocalcoaching.

Vaak moet je lang op de set staan en dan is het belangrijk om jouw stem goed te gebruiken, zodat die niet vermoeid wordt en je na urenlange opnames even krachtig kunt praten als ervoor. Tenslotte is het erg handig om verschillende effecten te kunnen zetten op jouw stem. Denk maar aan het rasperige van Gollum in The Lord of the Rings, de blaffende uiteenzettingen van Samson, de volle stem van Kabouter Plop of de gegromde beledigingen die worden uitgewisseld in The Chronicles of Sabrina. Oordeelkundig gebruikte stemeffecten kunnen niet alleen personages meer kleur geven, ze zijn soms essentieel of komen bijna automatisch voort uit emotionele momenten. Ze correct kunnen gebruiken en er controle over behouden zonder dat je jouw stembanden beschadigt, is dus essentieel.

Wat je zoal leert

Net zoals dat bij bijna al onze cursussen het geval is, leren we je technieken uit verschillende benaderingen aan. Voor onze zanglessen zijn dat Speech Level Singing (SLS), Estill Voice Training (EVT) en Complete Vocal Technique (CVT).

Hier enkele dingen die de revue passeren:

• De overeenkomsten en verschillen tussen de drie grote zangtechnieken
• Steun gebruiken
• Het strottenhoofd, de lippen en andere organen die helpen met de stemproductie onder controle houden
• Necessary twang toevoegen
• Wel of geen lucht toevoegen
• Verschillende vocale modi (bij CVT): neutral, curbing, overdrive en edge.
• Allerlei verschillende stemeffecten, waaronder: creaking, distortion, grunting, rattling, screaming, vibrato en ornamentatie
• Voor acteurs: relatie tussen stemkleur, effecten en het spelen van allerlei personages
• Voor acteurs: de relatie tussen stemkle

Extra’s

• Hulp bij de cv
• Hulp bij opnames
• Hulp bij het kiezen van de juiste apparatuur
• Hulp met het vinden van audities
• Syllabus met pdf van het boek Complete Vocal Technique

Deelnemen doe je wanneer je maar wilt!
verified badge
Als Italiaanse operazangeres help ik al jaren zangers met de juiste uitspraak van het repertoire dat ze zingen en help ik hen de taal op een duidelijke manier vorm te geven, wat ook het zingen ten goede komt.

Onze les bestaat uit spreken, uitspraakoefeningen en zingen.
We beginnen de les met het lezen van de tekst en het vinden van de juiste richting en nadruk.
We zullen ons concentreren op de geluiden en hoe ze te produceren.
In het tweede deel van de les gaan we al het bovenstaande toepassen op de zang!
verified badge
[EN below]

Heb je een passie voor muziek en droom je ervan om te leren zingen, piano te spelen, je eigen songs te schrijven, of zelfs de magie van muziekproductie te ontdekken in Logic Pro X? Zoek niet verder!

We kunnen samen op zoek naar de perfecte lesinhoud die speciaal op jou is afgestemd, zodat ik altijd kan bieden wat jij verlangt. Meerdere interesses? – dan kunnen we zelfs verschillende disciplines combineren voor een nog rijker leertraject. Het lesmateriaal is doordrenkt met mijn persoonlijke ervaringen als beroepsmuzikant in de pop-industrie, kennis uit vroegere klassieke piano- en theorielessen, zanglessen en de inzichten die ik heb opgedaan tijdens mijn afgeronde studie aan het Conservatorium van Amsterdam (Pop).

Verwacht een professionele aanpak tijdens de les, gecombineerd met een gezellige en unieke leservaring die speciaal voor jou is ontworpen.

-

Are you passionate about music and do you dream of learning to sing, play the piano, write your own songs, or dive into the enchanting world of music production using Logic Pro X? Look no further!

Together, let's embark on a journey to tailor the perfect lesson content to your desires, ensuring that I can always provide exactly what you're looking for. Multiple interests? – then we can even combine various disciplines for a more enriching learning experience. The teaching material is infused with my personal experiences as professional musician in the pop industry, insights from earlier classical piano and theory classes, singing lessons and the knowledge acquired from my studies at the Conservatorium van Amsterdam (Pop).

Expect a professional approach during the lesson, paired with a warm and distinctive learning experience crafted just for you.
verified badge
Ben je een beginnende zanger(es) of al meer ervaren en wil je technisch of interpretatief meer bijleren? Zou je graag wat zekerder staan op audities/podium? Kan je geen noten lezen of heb je zelfs nog nooit iets met muziek gedaan? Dan help ik je daar graag bij. Samen zoeken we naar de methode die het beste bij je past en naar jouw unieke stem.
verified badge
Ik geef zangles aan studenten van alle niveau’s en leeftijden. Ik heb tot doel elke leerling te helpen hun unieke stem te ontdekken en te leren gebruiken op een gezonde manier.
Ik bied face-to-face lessen in Antwerpen, zowel als online lessen, aan.
verified badge
Zoek jij een gepassioneerde zangleraar? Zoek niet verder!

Met meer dan 15 jaar zangervaring en een afgeronde bachelor, master, en postgraduaat in klassieke zang en opera zou ik wel eens jouw ideale keuze kunnen zijn! Ik heb al ervaring opgedaan in professionele concerten en operaproducties in België, Duitsland en Nederland!

Naast klassieke muziek ben ik ook niet vreemd van lichte/pop muziek, dus daar mag je zeker ook altijd mee afkomen! Mijn lessen zijn gericht op een positieve en ondersteunende leeromgeving. Samen verkennen we de basisprincipes en lossen we uitdagingen op in een ontspannen en aandachtige sfeer.

Of je nu een beginner bent of je zangtalent wilt verfijnen, ik help je graag jouw vocale doelen te bereiken.

Aarzel zeker niet me te contacteren! Hopelijk tot binnenkort!
-
Are you looking for a passionate singing teacher? Look no further!

With over 15 years of singing experience and a completed bachelor's, completed master's degree and postgraduate in classical singing and opera, I could be your ideal choice! I have already gained experience in professional concerts and opera productions in Belgium, Germany and the Netherlands!

Besides classical music, I'm no stranger to light/pop music either, so you're certainly always welcome to bring that to a lesson as well! My lessons focus on a positive and supportive learning environment. Together we'll explore the basics and solve challenges in a relaxed and attentive atmosphere.

Whether you are a beginner or want to refine your singing talent, I am happy to help you reach your vocal goals.

Definitely don't hesitate to contact me! Hope to see you soon!
verified badge
- Verbeteren of ontwikkelen van je techniek ( basis, lage/hoge noten,,...)
- Nummers zingen dat je leuk vindt
- Voor jong en oud van alle niveaus
- Werken aan présence, tekstinterpretatie
- Pop, Jazz, R&B, Soul,Funk
- Helpen met het schrijven van lyrics
- Repetitie ruimte met opname mogelijkheden


Improve or develop your technique (basic, low/high notes,...)
- Sing songs you like
- For young and old of all levels
- Working on presence, text interpretation
- Pop, Jazz, R&B, Soul, Funk
- Help with writing lyrics
- Rehearsal room with recording options
verified badge
Welkom in de opwindende wereld van zingen! Maak je klaar om je stem te verkennen als nooit tevoren. Van het beheersen van de adembeheersing tot het uiten van emoties door middel van liedjes, mijn lessen zijn ontworpen om u te helpen uw volledige potentieel te bereiken. Of je nu een beginner of een doorgewinterde zanger bent, ga met mij mee op een leuke en transformerende reis naar de kunst van het zingen!
verified badge
Ik geloof dat iedereen kan zingen en dat het een van de meest bijzondere en leuke dingen is om te doen!

Hallo allemaal!
Mijn naam is Marion en ik kom uit Frankrijk. Ik ben al muzikant zolang ik me kan herinneren. Ik begon als kind als trompettist. Ik speelde in allerlei soorten orkesten en had veel plezier met dit instrument, maar het was niets vergeleken met mijn liefde voor zingen! Daarom heb ik besloten om professioneel operazangeres te worden en wil ik mijn passie voor zingen delen!

Wat bied ik aan?
Klassieke zanglessen voor alle niveaus, met de nadruk op opera, liederen, oratoria en koorrepertoire.
Ik woon in Utrecht. Je bent van harte welkom bij mij thuis, maar ik kom ook graag naar de studenten.
De lessen worden in het Engels of het Frans gegeven, maar ik spreek ook een beetje Nederlands.

Wat ga je leren?
De fundamentele elementen van klassiek zingen, zoals ademhaling, houding en resonantie, maar ook stijlen, uitspraak, interpretatie en repertoire. Een belangrijk aspect dat ik in een zangles wil behandelen, is hoe je je eigen stem kunt vinden, zowel technisch als interpretatief.
Ik kan je ook begeleiden bij alles wat met solfège te maken heeft, bijvoorbeeld hoe je een partituur gebruikt en leest of hoe je een liedje uit het hoofd leert.

Wat is mijn filosofie over zingen en pedagogiek?
Ik geloof dat de beste manier om een vaardigheid te ontwikkelen en te verbeteren is wanneer leerlingen zich op een veilige plek voelen waar ze durven te experimenteren, maar ook plezier kunnen hebben. Dit is een essentieel onderdeel van het muziekmaken en ik probeer elke les plezier en plezier te bieden!

Ik hoop dat we elkaar binnenkort spreken voor een les.
Als u vragen heeft, neem dan gerust contact met mij op. Ik praat graag met u!
Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten!

Over mij:
Ik begon mijn muzikale studies in mijn thuisland Frankrijk, aan het Conservatoire de Caen en het Conservatoire de Rennes, voordat ik naar Nederland kwam waar ik mijn
bachelor zang aan Het Conservatorium van Amsterdam in juni 2018.
Twee jaar later studeerde ik af aan de Nederlandse Opera Academie waar
Ik vertolkte de rol van Tigrane in Händels Radamisto, The Countess of
Dunmow in Berkeley's A Dinner Engagement, Arsace in Graun's Cesare en Cleopatra en Fiordiligi in Mozarts Così fan tutte.
Tegenwoordig ben ik freelance sopraan en werk ik in Nederland en België als soliste en koorzangeres. Ik werk regelmatig mee aan producties van het koor van de Nationale Opera in Amsterdam, Opera Ballet Vlaanderen in Antwerpen of het Groot Omroepkoor in Hilversum.
Ik was een van de laureaten van de editie 2020/2021 van de Nederlandse Klassieke
Talent Tour & Award en onlangs won ik de Handel Choir Jubilee Award.
verified badge
Breng je stem tot leven – zangcoaching die bij je past!

Hoi, ik ben Kaan, een zanger en zangcoach uit België met jarenlange training en een passie om anderen te helpen hun vocale potentieel te ontsluiten. Met ervaring in een breed scala aan stijlen - klassiek, pop, Turkse muziek en musicaltheater - stem ik elke les af op jouw unieke stem en doelen.

Mijn aanpak richt zich op:
• Zangtechniek: ademhalingscontrole, toonhoogte, toon, gemengde stem en meer.
• Zelfvertrouwen opbouwen: overwin obstakels en leer op je eigen stem te vertrouwen.
• Geniet van de reis: zingen moet even vreugdevol als transformerend zijn.

Er is geen 'one-size-fits-all'-aanpak voor zingen. Ik maak gepersonaliseerde plannen die passen bij jouw behoeften, en we werken samen om uitdagingen stap voor stap te doorbreken.

Lessen zijn zowel online als in persoon beschikbaar, waardoor het voor iedereen makkelijk is om mee te doen, ongeacht waar je bent. Of je nu net begint of je vaardigheden wilt verfijnen, ik ben er om je te begeleiden.

Klaar om de volgende stap te zetten in je vocale reis? Laten we je stem laten schitteren!

Neem contact met mij op om uw eerste sessie te boeken of voor meer informatie.

Lessen zijn beschikbaar in: Nederlands, Engels of Turks.
verified badge
Hallo allemaal!
Mijn naam is Ignazio en ik ben een professioneel gitarist, zanger en gediplomeerd muziekleraar met internationale ervaring.

Ik ga privélessen geven in Warschau voor studenten van alle leeftijden en niveaus.

Wat ik aanbied:

Individuele gitaarlessen (elektrisch & akoestisch)

Zangles (moderne stijlen en zang voor muzikanten)

Muziektheorie, compositie, productie en gehoortraining

Lessen afgestemd op jouw persoonlijke doelen – van beginners tot gevorderde muzikanten

Waarom zou u bij mij studeren?

Meer dan 15 jaar ervaring in lesgeven en optredens

Internationale achtergrond, vloeiend in Engels, Italiaans en Frans (momenteel bezig met het leren van Pools)

Moderne aanpak gecombineerd met solide muzikale fundamenten

Vriendelijke, motiverende en professionele omgeving

Plaats:
Lessen in mijn thuisstudio in Mokotow, of online via Zoom / Google Meet.

Als je gitaar wilt leren spelen, je stem wilt verbeteren of beide wilt combineren, help ik je graag om je doelen te bereiken.
verified badge
Hey! Ik ben DAM VAN, zangeres en geef lessen in bijberoep. Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding in 2015. Bij mij kan je terecht voor het leren van notenleer, zangtechnieken, podiumskills, en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee aan de slag wilt, en we vliegen er meteen in! Muzikale groeten, DAM VAN
verified badge
Muziek componeren, leren zingen of gitaar spelen. Hier bied ik lessen aan op een toegankelijke en leuke manier om je zelfvertrouwen in zingen te vergroten en gitaar te leren spelen (akoestisch en elektrisch).

In deze lessen zal ik je begeleiden door

- Deel tips en trucs vanuit het perspectief van een autodidactische muzikant;
-muziektheorie;
- Wij begeleiden je op je muzikale pad.
- leren gitaar spelen
- basisprincipes van zangtechnieken
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Esmae