facebook
favorite button
1/7
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds mei 2020
Leraar sinds mei 2020
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Zingen met vertrouwen en met een gezonde stem nu.
course price icon
Van 52 € /h
arrow icon
Dus je kwam naar karaoke, dronk een paar glazen en klaar om te zingen, de volgende dag zag je je video door jou gepubliceerd op Instagram en oh God !!!! Hoe kan ik deze verwijderen?
Of ben je een professionele zanger, heb je een tijdje een geweldige prestatie gehad, maar dan gebeurt er iets met je stem, het kraakt, klinkt raar, je hoest constant wanneer je begint te roeien of de overgang tussen registers is niet goed?
Of zing je alleen onder de douche of in de auto en geniet je van veel gezang en wil je ergens zingen voor iemand, maar gek, bang om alleen te zingen?
Of ben je een trotse bruid / bruidegom en wil je een huwelijkslied maken en alle gasten verbluffend maken en je man / vrouw houdt nog een keer van je?
Of je hoort de hele tijd van je moeder dat je doof bent en je hoeft alleen maar 'druk' van het toilet te schreeuwen en je zult nooit zingen, maar je wilt wanhopig een band organiseren en daar zingen en schreeuwen als een hel en om je stem niet al te verliezen bij de eerste repetitie?
Of misschien ben je docent op school of universiteit of fitnesstrainer of presentator en heb je na elke les, training, presentatie last van stemmoeheid en moet je een paar dagen herstellen...
Herken je jezelf in een van deze situaties? Dan ben je hier aan het juiste adres!
Ik doe lessen op maat voor uw behoeften, we bouwen de stem helemaal opnieuw op, laten hem beter, sterker en gezonder klinken. We helpen je vocale vaardigheden te leren en het potentieel ervan te begrijpen.
Boek mij en laten we nu leuke lessen nemen!
Extra informatie
Zet je telefoon of laptop zo neer dat ik je van boven tot heupen kan zien en het is ideaal als je je audio-garnituur zou gebruiken.
Wees bereid om kleine dagelijkse opdrachten van 5-10 minuten te maken.
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Kateryna Vinitsky - stemcoach, zanger, songwriter, producer.
Eigenaar van Singing Birds Vocal Studio in Rotterdam
Hoofdrichting: gezonde stemopbouw voor zangers en sprekers in het openbaar, waarbij alle mentale en spierblokkades worden verwijderd voor betere stem- en podiumprestaties.
Technieken: belcanto, complete stemtechniek, spraakniveau, yoga-ademhaling voor een sterkere stem.
Vocaal: pop, musical, elektronische danszang, achtergrondzang en de harmonisatie ervan, openbare toespraken.
Als docent die uit Oekraïne kwam en de Nederlandse les al geleerd heeft, combineer ik in mijn stemlessen een sterke doelmotivatie, duidelijke en begrijpelijke uitleg en gezellige tijd.
Mijn belangrijkste specialisatie, stemmen na mechanische of mentale beschadigende processen.
Als jij:
Hoor de hele tijd “je kunt niet zingen;
Verloor uw stem door geschreeuw;
Je stem verloren vanwege niet-professionele stemopleiding;
Stem verloren door ziekte;
Je stem verloren of kan het niet beter maken vanwege mentale blokkades;
Bang om op het podium te staan en op te treden (of in het openbaar te spreken);
U bent tussen de 6 en 106 jaar oud.
Dan kan ik je misschien helpen met mijn eigen methoden.
Ik gebruik verschillende uitleg voor verschillende mensen en situaties en werk met het probleem totdat het samen met diepe spierontspanning en mentale vrijheid is opgelost.
Met kinderen leren we stemmen door middel van games.
Op basis van uw wensen en doelen maken we een plan voor uw zanglessen.
Misschien wil je een specifiek of je eigen coversong maken, maar weet je niet waar je moet beginnen, of wil je je stem vanaf het begin vinden of herstellen? Dan zullen we samen uw ware doel vinden en eraan werken.
Maar het betekent niet dat je lessen saai zullen zijn als een routine. We zullen veel plezier beleven, dus kom met comfortabele kleding en schoenen om je eigen stemvrijheid te krijgen.
Een paar feiten over de leraar:
In 2012 werd Kate's single "Stereo Radio" ondersteund door David Guetta.
In 2015 steunde ze met haar single “Whisper My Name” een beweging die het syndroom van Down accepteerde.
Kate studeerde Oekraïense folk- en opera-zangtechnieken samen met koordirectie, wat haar leidde naar Koorgroepen coaching en leiderschap in Rotterdam vanaf 2018
In 2015 studeerde Kate de geluidstechniek in SAE Rotterdam, wat nu helpt bij het leren en begrijpen van betere spraakopname en het gebruik van podiummicrofoons voor haar studenten.
Van 2001 tot heden treedt Kate op met verschillende muzikanten en produceert ze haar eigen nummers in electropop stijl.
Ook speelt ze als DJ en combineert ze mixen met live zang.

Kateryna doet de volgende lessen:
Zanglessen voor kinderen en volwassenen
Spreken in het openbaar
Kinderen popkoor
Ontwikkeling van vroege muziek kinderen van 0 - 4 jaar
Rotterdam Expat Pop Choir
Opleiding
SAE - Rotterdam, Nederland - Geluid, muziekproductie. Bachelordiploma
2014-2015

Kiev's Nationale Universiteit voor Cultuur en Kunst, Oekraïne - Faculteit Muziekkunst. Specialisatie Academisch vocaal. Pop vocaal.
2005-2006

Kherson College of Culture, Oekraïne - Faculteit Folk Music Art. Specialisatie Organisator van culturele evenementen, dirigent.
2001 - 2004

aanvullende opleiding (cursussen ZELFSTUDIE): Cathrine Sadolin - "Complete Vocal Technique". Seth Riggs - "Speech Level Singing"
Leservaring
Kherson College van E. Malanyuk, Oekraïne - Docent muziek, hoofd zang en modestudio's
2004-2005
Leerde muziek op de universiteit voor kinderen tussen 7 en 16 jaar oud.
In één academiejaar is het gelukt om een kleine kinderpopgroep (6 personen), een tienerkoor en solisten voor te bereiden. 3 van de solisten namen deel aan lokale, nationale en internationale vocale wedstrijden en wonnen verschillende prijzen waaronder Grand Prix.


Kateryna Sikoza, Oekraïne - Nederland - Privé zangcoach
2005 - 2012
Werkte voornamelijk met volwassen studenten tussen de 16 en 30 jaar, en hielp hen om hun vocale vaardigheden vanaf het begin te ontwikkelen. Er waren voornamelijk mensen die nog nooit zongen.
Een van de studenten werd achtergrondzangeres van het Vinitsky-project, waar ze nog steeds verloofd is.

Oranje Creatief,
Nederland
eigenaar van Singing Birds Voice Studio
Zangcoach
2012 tot heden
- Sinds september 2017 koorleider popkoor in internationale school De Blijberg.
- Sinds mei 2018 eigenaar en hoofdzangleraar in Singing Birds Voice Studio (Rotterdam).
- In januari 2017 opende 4 popkoorstudio's voor volwassenen en kinderen in Rotterdam.
Hielp om vocale vaardigheden en vocaal bereik te verbeteren tot 6 volwassen zangers zonder eerdere zangervaring.
Werkte als zangcoach voor kinderen van de kunstacademie in Utrecht (popzang).
-Beheer van jeugdkoor van 12 kinderen in Russisch-orthodoxe kerk in Rotterdam (academische zang).
Vocale coaching voor een academisch koor voor volwassenen (16 - 55 jaar).
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
45 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Russisch
Oekraïens
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Of heb je geprobeerd je eigen liedidee op te nemen en kon dat niet, omdat je opname totaal anders was dan wat je in je hoofd hoort?
Of heeft je moeder of vriendin je verteld dat je doof klinkt en dat je beter helemaal niet kunt zingen?
Of misschien heb je geprobeerd YouTube-leraren te volgen, maar blijf je vocaal op hetzelfde punt?
Dan help ik je misschien bij online zanglessen of offline als je in Rotterdam woont.

- KAN eigenlijk muziek horen,
- Kan zingen
- Kan je liedje schrijven
- Je KUNT YouTube-goeroes beter begrijpen en hun tips op je stem toepassen.
Bij lessen help ik mensen te begrijpen hoe HUN stem precies werkt, wat voor potentieel erin zit, hoe ze hun eigen manier en geluid kunnen vinden, hoe ze op een gezonde manier kunnen zingen. Hoe je die hoge noten bereikt, het bereik vergroot, hoe je lage noten dieper en rijker maakt.
Het wordt leuk en productief. Al tijdens de eerste 10 lessen zul je de aanzienlijke vooruitgang kunnen horen.
Lessen in ZOOM of offline na 3 maart in Rotterdam.

Je stemcoach - Kateryna

Specialisatie - vocale coaching en vocaal herstel na mechanische verwondingen of ziekte.
Haar methode is het mixen van verschillende wereldberoemde technieken zoals spraakniveau, Estil methode, Complete Vocale techniek, yoga ademhaling en ontspanningstechnieken en het werken met mentale blokkades.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben Ai, een sopraan. Ik geef zangles.
Ik heb mijn studie afgerond aan:
Kyoto Universiteit voor Kunst/Bachelor of Arts
Royal College of Music / Master of Music Performance
Koninklijk Conservatorium Den Haag / Oude Muziek Zang

Ik heb een officieel onderwijscertificaat in Japan en daarnaast ruime ervaring met lesgeven en optreden.
Ik wil de muziek graag met u delen!
verified badge
Mijn naam is Egita en ik ben een professionele zanger en een vocale leraar. Ik begon mijn muziekstudie in Riga, Letland op 9-jarige leeftijd.
In 2006 voltooide ik studies als koordirigent en ging ik naar de Jazeps Vitols Letlandse muziekacademie in de klassieke zang- en onderwijsafdeling.
In 2010 behaalde ik de bachelor klassiek zingen en ook een professionele kwalificatie als zangleraar.
In hetzelfde jaar begon ik mijn stemstudies in Conservatorium Maastricht met prof. Axel Everaert.
In 2014 ben ik afgestudeerd als Master in Klassieke Zang en Master in Opera.
Tijdens mijn studie in Riga, Letland, heb ik als zangdocent gewerkt in de Vidzemes Jurmalas muziek- en kunstacademie, evenals privé-studenten.
Ook toen ik naar Maastricht kwam, tijdens mijn ontwikkeling als professionele zanger, bleef ik zingend lesgeven.
Ik neem regelmatig deel aan verschillende cursussen, masterclasses en festivals en ik heb een actief speelschema.
verified badge
Houd je van zingen? Of loop je de hele dag met liedjes in je hoofd? Kom dan op zangles bij Deborah online of in Amstelveen Westwijk. We zingen liedjes uit verschillende landen en tijden. Ook gaan we aan de slag met verschillende ritmes, noten en toonoefeningen.

Als je bezig bent met zingen kan je zelfs een heel ander gevoel hebben en je kunt ervoor zorgen dat je de rest van de dag extra energie hebt.

Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken ..

Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepalen we samen wat voor soort muziek je gaat zingen. Ook maken we samen een ontdekkingsreis naar jouw favoriete muziek.


WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal dat zijn. Also is singing good for relaxation, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!
verified badge
I am a classical/opera singer with a Bachelor's and two Master's degrees in singing. I have 6 years of music teaching experience especially with ages 6-18 and I give singing lessons for classical but also pop style.
If you have questions don't hesitate to contact me.

Looking forward to working with you!
Vasiliki

Ik ben een klassieke/opera zangeres met een Bachelor en twee Master diploma's in zang. Ik heb 6 jaar muziekles ervaring vooral met leeftijden 6-18 en ik geef zangles voor klassiek maar ook popstijl.
Als je vragen hebt aarzel dan niet om contact met mij op te nemen.

Tot snel!
Vasiliki
verified badge
Mijn naam is Carmen en ik ben operazangeres. Ik heb gestudeerd aan het PI Chaykovsky Conservatorium in Moskou en het beroemde Santa Cecilia Conservatorium in Rome. Ik heb vele masterclasses gevolgd in Rusland, Italië en Oostenrijk bij onder andere Edda Moser, Renata Scotto en Nino Machaidze. Ik was ook solist in het Vaticaankoor.

Sinds enkele jaren werk ik als zangleraar in Brussel. Ik bied cursussen aan in het Engels, Frans, Russisch en Italiaans. Ik geef les aan kinderen vanaf 6 jaar (beginners of meer ervaren). Ik bied een breed scala aan ademhalings- en zangtechnieken.

Muzikaal,
verified badge
Suzanne geeft pop en musical zangles. Tijdens de lessen werkt Suzanne niet vanuit 1 bepaalde methode. Ze kijkt naar wat de leerling nodig heeft en past de lessen daarop aan. Daarnaast is ontspanning en plezier erg belangrijk en is jezelf kunnen zijn en je eigen verhaal kunnen vertellen het ultieme doel.

'Het vertellen van een verhaal is wat mij betreft het aller-belangrijkste tijdens het zingen. Als je weet wat je zingt zal de luisteraar jou veel beter begrijpen en komt jouw stem en verhaal nog meer binnen. Juist als beginnende zanger of zangeres is het vertellen van een verhaal erg belangrijk. Misschien dat je nog niet helemaal tevreden of zeker bent over jouw zangstem. Dit heeft tijd nodig, je kan nog veel leren. Wel heb je invloed hoe jouw stem en verhaal overkomen. Sommige stemmen raken en die stemmen worden onthouden.'

Tijdens de zangles ga je opzoek naar je eigen zangstem.
Dit wordt gedaan vanuit de spreekstem en op deze manier kan iedereen leren zingen.
In de les(sen) gaan we gezamenlijk opzoek naar jou stembereik en de daarbij passende nummers.
Een les start altijd met een opwarming van de stem met diverse toepasselijke oefeningen en daarna is er ruimte voor het zingen van een liedje.

Wat kan ik jou leren?

- Durven zingen (daarin je eigen stem ontdekken)
- Basis kennis zang: ademhaling, mondstand, ademsteun
- Tekst beleving (hoe vertel je een verhaal met een liedje)
- Diverse technieken/effecten: gebruik kop/borststem, belten, twang
verified badge
Ik ben een Italiaanse sopraan, afgestudeerd aan de Dutch National Opera Academy. Ik werk als solist als freelance zangeres en geef al jaren zangles aan leerlingen van verschillende niveaus en leeftijden.
Het belangrijkste tijdens mijn lessen is om de leerling te helpen een gezonde en comfortabele manier van zingen te vinden!
Tijdens het eerste deel van de les zullen we ons concentreren op techniek en ademhaling, terwijl we ons tijdens het tweede deel van de les zullen concentreren op het repertoire dat we samen met de student hebben gekozen, waarbij we het aspect van de techniek toepassen waar we eerder in de les aan hebben gewerkt .
verified badge
Nee, we vinden niet dat kunnen zingen absoluut noodzakelijk is voor acteurs. Niet elke acteur of actrice heeft ambitie om ook in een musical mee te spelen en er wordt niet in elke serie of film gezongen. Toch is vocalcoaching een goed idee... of je nu wilt leren zingen of niet!

Met jouw cursusgeld kan je wanneer je maar wilt meedoen aan eender welke van onze cursussen. Zo kan je niet alleen leren acteren, maar ook proeven van onze cursussen debat- en presentatietechnieken (onze tv-cursus), communicatie, zang, improvisatie, 'physical acting', leugendetectie, hypnose, regie, of schrijven! Natuurlijk blijft wel gelden: hoe meer je 1 bepaalde cursus volgt, hoe sneller je vooruitgaat.

Meer info

Wie ambitie heeft als zanger(es) of wie zijn of haar vaardigheden wil uitbreiden om zo gemakkelijker een rol in de wacht te kunnen slepen, komt al snel bij zanglessen terecht... maar ook wie niet van plan is om ooit songs ten berde te brengen, heeft veel baat bij vocalcoaching.

Vaak moet je lang op de set staan en dan is het belangrijk om jouw stem goed te gebruiken, zodat die niet vermoeid wordt en je na urenlange opnames even krachtig kunt praten als ervoor. Tenslotte is het erg handig om verschillende effecten te kunnen zetten op jouw stem. Denk maar aan het rasperige van Gollum in The Lord of the Rings, de blaffende uiteenzettingen van Samson, de volle stem van Kabouter Plop of de gegromde beledigingen die worden uitgewisseld in The Chronicles of Sabrina. Oordeelkundig gebruikte stemeffecten kunnen niet alleen personages meer kleur geven, ze zijn soms essentieel of komen bijna automatisch voort uit emotionele momenten. Ze correct kunnen gebruiken en er controle over behouden zonder dat je jouw stembanden beschadigt, is dus essentieel.

Wat je zoal leert

Net zoals dat bij bijna al onze cursussen het geval is, leren we je technieken uit verschillende benaderingen aan. Voor onze zanglessen zijn dat Speech Level Singing (SLS), Estill Voice Training (EVT) en Complete Vocal Technique (CVT).

Hier enkele dingen die de revue passeren:

• De overeenkomsten en verschillen tussen de drie grote zangtechnieken
• Steun gebruiken
• Het strottenhoofd, de lippen en andere organen die helpen met de stemproductie onder controle houden
• Necessary twang toevoegen
• Wel of geen lucht toevoegen
• Verschillende vocale modi (bij CVT): neutral, curbing, overdrive en edge.
• Allerlei verschillende stemeffecten, waaronder: creaking, distortion, grunting, rattling, screaming, vibrato en ornamentatie
• Voor acteurs: relatie tussen stemkleur, effecten en het spelen van allerlei personages
• Voor acteurs: de relatie tussen stemkle

Extra’s

• Hulp bij de cv
• Hulp bij opnames
• Hulp bij het kiezen van de juiste apparatuur
• Hulp met het vinden van audities
• Syllabus met pdf van het boek Complete Vocal Technique

Deelnemen doe je wanneer je maar wilt!
verified badge
Ben je een beginnende zanger(es) of al meer ervaren en wil je technisch of interpretatief meer bijleren? Zou je graag wat zekerder staan op audities/podium? Kan je geen noten lezen of heb je zelfs nog nooit iets met muziek gedaan? Dan help ik je daar graag bij. Samen zoeken we naar de methode die het beste bij je past en naar jouw unieke stem.
verified badge
Zoek jij een gepassioneerde zangleraar? Zoek niet verder!

Met meer dan 15 jaar zangervaring en een afgeronde bachelor, master, en postgraduaat in klassieke zang en opera zou ik wel eens jouw ideale keuze kunnen zijn! Ik heb al ervaring opgedaan in professionele concerten en operaproducties in België, Duitsland en Nederland!

Naast klassieke muziek ben ik ook niet vreemd van lichte/pop muziek, dus daar mag je zeker ook altijd mee afkomen! Mijn lessen zijn gericht op een positieve en ondersteunende leeromgeving. Samen verkennen we de basisprincipes en lossen we uitdagingen op in een ontspannen en aandachtige sfeer.

Of je nu een beginner bent of je zangtalent wilt verfijnen, ik help je graag jouw vocale doelen te bereiken.

Aarzel zeker niet me te contacteren! Hopelijk tot binnenkort!
-
Are you looking for a passionate singing teacher? Look no further!

With over 15 years of singing experience and a completed bachelor's, completed master's degree and postgraduate in classical singing and opera, I could be your ideal choice! I have already gained experience in professional concerts and opera productions in Belgium, Germany and the Netherlands!

Besides classical music, I'm no stranger to light/pop music either, so you're certainly always welcome to bring that to a lesson as well! My lessons focus on a positive and supportive learning environment. Together we'll explore the basics and solve challenges in a relaxed and attentive atmosphere.

Whether you are a beginner or want to refine your singing talent, I am happy to help you reach your vocal goals.

Definitely don't hesitate to contact me! Hope to see you soon!
verified badge
Welkom in de opwindende wereld van zingen! Maak je klaar om je stem te verkennen als nooit tevoren. Van het beheersen van de adembeheersing tot het uiten van emoties door middel van liedjes, mijn lessen zijn ontworpen om u te helpen uw volledige potentieel te bereiken. Of je nu een beginner of een doorgewinterde zanger bent, ga met mij mee op een leuke en transformerende reis naar de kunst van het zingen!
verified badge
Ik geloof dat iedereen kan zingen en dat het een van de meest bijzondere en leuke dingen is om te doen!

Hallo allemaal!
Mijn naam is Marion en ik kom uit Frankrijk. Ik ben al muzikant zolang ik me kan herinneren. Ik begon als kind als trompettist. Ik speelde in allerlei soorten orkesten en had veel plezier met dit instrument, maar het was niets vergeleken met mijn liefde voor zingen! Daarom heb ik besloten om professioneel operazangeres te worden en wil ik mijn passie voor zingen delen!

Wat bied ik aan?
Klassieke zanglessen voor alle niveaus, met de nadruk op opera, liederen, oratoria en koorrepertoire.
Ik woon in Utrecht. Je bent van harte welkom bij mij thuis, maar ik kom ook graag naar de studenten.
De lessen worden in het Engels of het Frans gegeven, maar ik spreek ook een beetje Nederlands.

Wat ga je leren?
De fundamentele elementen van klassiek zingen, zoals ademhaling, houding en resonantie, maar ook stijlen, uitspraak, interpretatie en repertoire. Een belangrijk aspect dat ik in een zangles wil behandelen, is hoe je je eigen stem kunt vinden, zowel technisch als interpretatief.
Ik kan je ook begeleiden bij alles wat met solfège te maken heeft, bijvoorbeeld hoe je een partituur gebruikt en leest of hoe je een liedje uit het hoofd leert.

Wat is mijn filosofie over zingen en pedagogiek?
Ik geloof dat de beste manier om een vaardigheid te ontwikkelen en te verbeteren is wanneer leerlingen zich op een veilige plek voelen waar ze durven te experimenteren, maar ook plezier kunnen hebben. Dit is een essentieel onderdeel van het muziekmaken en ik probeer elke les plezier en plezier te bieden!

Ik hoop dat we elkaar binnenkort spreken voor een les.
Als u vragen heeft, neem dan gerust contact met mij op. Ik praat graag met u!
Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten!

Over mij:
Ik begon mijn muzikale studies in mijn thuisland Frankrijk, aan het Conservatoire de Caen en het Conservatoire de Rennes, voordat ik naar Nederland kwam waar ik mijn
bachelor zang aan Het Conservatorium van Amsterdam in juni 2018.
Twee jaar later studeerde ik af aan de Nederlandse Opera Academie waar
Ik vertolkte de rol van Tigrane in Händels Radamisto, The Countess of
Dunmow in Berkeley's A Dinner Engagement, Arsace in Graun's Cesare en Cleopatra en Fiordiligi in Mozarts Così fan tutte.
Tegenwoordig ben ik freelance sopraan en werk ik in Nederland en België als soliste en koorzangeres. Ik werk regelmatig mee aan producties van het koor van de Nationale Opera in Amsterdam, Opera Ballet Vlaanderen in Antwerpen of het Groot Omroepkoor in Hilversum.
Ik was een van de laureaten van de editie 2020/2021 van de Nederlandse Klassieke
Talent Tour & Award en onlangs won ik de Handel Choir Jubilee Award.
verified badge
🎤 Zangles – Vind je stem en word eigenaar van je geluid 🌟
Beschikbaar online of persoonlijk

Droom je ervan om met meer zelfvertrouwen, controle en emotionele diepgang te zingen? Of wil je de unieke stem ontdekken die echt bij jou past?

Tijdens deze zanglessen, zowel online als in persoon, concentreren we ons op het versterken van je stem, het verdiepen van je expressie en het helpen je op een authentieke en krachtige manier te verbinden met je geluid. Of je nu een beginner bent of al zingt en je vaardigheden wilt verfijnen, elke les is afgestemd op jouw stem, doelen en stijl.

Wat je leert:

- Hoe u uw stem veilig en effectief kunt gebruiken
- Het uitbreiden van uw stembereik en het verbeteren van uw stemcontrole
- Ademhalingscontrole, houding en stemuithoudingsvermogen
- Zangtechnieken zoals belting, kopstem, gemengde stem en meer
- Zingen met emotie, verhalen vertellen en intentie
- Zelfvertrouwen, podiumuitstraling en muzikaliteit
- Het vinden en ontwikkelen van je unieke vocale identiteit en geluid

Deze sessies zijn gebaseerd op een warme, intuïtieve aanpak, waarbij professionele zangopleiding wordt gecombineerd met inzichten uit mijn achtergrond als popartiest en afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam (Pop). We werken technisch, maar altijd in dienst van wat jij wilt uitdrukken.

Of je nu voor jezelf zingt, voor anderen of op een podium: dit is jouw plek om je stem te ontdekken, te groeien en volledig tot zijn recht te laten komen.
verified badge
Hallo allemaal!
Mijn naam is Ignazio en ik ben een professioneel gitarist, zanger en gediplomeerd muziekleraar met internationale ervaring.

Ik ga privélessen geven in Warschau voor studenten van alle leeftijden en niveaus.

Wat ik aanbied:

Individuele gitaarlessen (elektrisch & akoestisch)

Zangles (moderne stijlen en zang voor muzikanten)

Muziektheorie, compositie, productie en gehoortraining

Lessen afgestemd op jouw persoonlijke doelen – van beginners tot gevorderde muzikanten

Waarom zou u bij mij studeren?

Meer dan 15 jaar ervaring in lesgeven en optredens

Internationale achtergrond, vloeiend in Engels, Italiaans en Frans (momenteel bezig met het leren van Pools)

Moderne aanpak gecombineerd met solide muzikale fundamenten

Vriendelijke, motiverende en professionele omgeving

Plaats:
Lessen in mijn thuisstudio in Mokotow, of online via Zoom / Google Meet.

Als je gitaar wilt leren spelen, je stem wilt verbeteren of beide wilt combineren, help ik je graag om je doelen te bereiken.
verified badge
Hey! Ik ben DAM, zangeres en geef lessen in bijberoep. Je kan mijn eigen muziek ook online terugvinden, eigen releases onder DAM VAN alsook een vocal lead medewerking voor Random High hun EP genaamd Henry. Je hebt me op vtm misschien zien verschijnen als de amazone bij I Can See Your Voice, als Anouk in Starstruck, en als mezelf bij The Voice Van Vlaanderen.
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding in 2015. Bij mij kan je terecht voor het leren van notenleer, zangtechnieken, podiumskills, en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee aan de slag wilt, en we vliegen er meteen in! Muzikale groeten, DAM VAN
message icon
Contacteer Kateryna
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben Ai, een sopraan. Ik geef zangles.
Ik heb mijn studie afgerond aan:
Kyoto Universiteit voor Kunst/Bachelor of Arts
Royal College of Music / Master of Music Performance
Koninklijk Conservatorium Den Haag / Oude Muziek Zang

Ik heb een officieel onderwijscertificaat in Japan en daarnaast ruime ervaring met lesgeven en optreden.
Ik wil de muziek graag met u delen!
verified badge
Mijn naam is Egita en ik ben een professionele zanger en een vocale leraar. Ik begon mijn muziekstudie in Riga, Letland op 9-jarige leeftijd.
In 2006 voltooide ik studies als koordirigent en ging ik naar de Jazeps Vitols Letlandse muziekacademie in de klassieke zang- en onderwijsafdeling.
In 2010 behaalde ik de bachelor klassiek zingen en ook een professionele kwalificatie als zangleraar.
In hetzelfde jaar begon ik mijn stemstudies in Conservatorium Maastricht met prof. Axel Everaert.
In 2014 ben ik afgestudeerd als Master in Klassieke Zang en Master in Opera.
Tijdens mijn studie in Riga, Letland, heb ik als zangdocent gewerkt in de Vidzemes Jurmalas muziek- en kunstacademie, evenals privé-studenten.
Ook toen ik naar Maastricht kwam, tijdens mijn ontwikkeling als professionele zanger, bleef ik zingend lesgeven.
Ik neem regelmatig deel aan verschillende cursussen, masterclasses en festivals en ik heb een actief speelschema.
verified badge
Houd je van zingen? Of loop je de hele dag met liedjes in je hoofd? Kom dan op zangles bij Deborah online of in Amstelveen Westwijk. We zingen liedjes uit verschillende landen en tijden. Ook gaan we aan de slag met verschillende ritmes, noten en toonoefeningen.

Als je bezig bent met zingen kan je zelfs een heel ander gevoel hebben en je kunt ervoor zorgen dat je de rest van de dag extra energie hebt.

Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken ..

Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepalen we samen wat voor soort muziek je gaat zingen. Ook maken we samen een ontdekkingsreis naar jouw favoriete muziek.


WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal dat zijn. Also is singing good for relaxation, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!
verified badge
I am a classical/opera singer with a Bachelor's and two Master's degrees in singing. I have 6 years of music teaching experience especially with ages 6-18 and I give singing lessons for classical but also pop style.
If you have questions don't hesitate to contact me.

Looking forward to working with you!
Vasiliki

Ik ben een klassieke/opera zangeres met een Bachelor en twee Master diploma's in zang. Ik heb 6 jaar muziekles ervaring vooral met leeftijden 6-18 en ik geef zangles voor klassiek maar ook popstijl.
Als je vragen hebt aarzel dan niet om contact met mij op te nemen.

Tot snel!
Vasiliki
verified badge
Mijn naam is Carmen en ik ben operazangeres. Ik heb gestudeerd aan het PI Chaykovsky Conservatorium in Moskou en het beroemde Santa Cecilia Conservatorium in Rome. Ik heb vele masterclasses gevolgd in Rusland, Italië en Oostenrijk bij onder andere Edda Moser, Renata Scotto en Nino Machaidze. Ik was ook solist in het Vaticaankoor.

Sinds enkele jaren werk ik als zangleraar in Brussel. Ik bied cursussen aan in het Engels, Frans, Russisch en Italiaans. Ik geef les aan kinderen vanaf 6 jaar (beginners of meer ervaren). Ik bied een breed scala aan ademhalings- en zangtechnieken.

Muzikaal,
verified badge
Suzanne geeft pop en musical zangles. Tijdens de lessen werkt Suzanne niet vanuit 1 bepaalde methode. Ze kijkt naar wat de leerling nodig heeft en past de lessen daarop aan. Daarnaast is ontspanning en plezier erg belangrijk en is jezelf kunnen zijn en je eigen verhaal kunnen vertellen het ultieme doel.

'Het vertellen van een verhaal is wat mij betreft het aller-belangrijkste tijdens het zingen. Als je weet wat je zingt zal de luisteraar jou veel beter begrijpen en komt jouw stem en verhaal nog meer binnen. Juist als beginnende zanger of zangeres is het vertellen van een verhaal erg belangrijk. Misschien dat je nog niet helemaal tevreden of zeker bent over jouw zangstem. Dit heeft tijd nodig, je kan nog veel leren. Wel heb je invloed hoe jouw stem en verhaal overkomen. Sommige stemmen raken en die stemmen worden onthouden.'

Tijdens de zangles ga je opzoek naar je eigen zangstem.
Dit wordt gedaan vanuit de spreekstem en op deze manier kan iedereen leren zingen.
In de les(sen) gaan we gezamenlijk opzoek naar jou stembereik en de daarbij passende nummers.
Een les start altijd met een opwarming van de stem met diverse toepasselijke oefeningen en daarna is er ruimte voor het zingen van een liedje.

Wat kan ik jou leren?

- Durven zingen (daarin je eigen stem ontdekken)
- Basis kennis zang: ademhaling, mondstand, ademsteun
- Tekst beleving (hoe vertel je een verhaal met een liedje)
- Diverse technieken/effecten: gebruik kop/borststem, belten, twang
verified badge
Ik ben een Italiaanse sopraan, afgestudeerd aan de Dutch National Opera Academy. Ik werk als solist als freelance zangeres en geef al jaren zangles aan leerlingen van verschillende niveaus en leeftijden.
Het belangrijkste tijdens mijn lessen is om de leerling te helpen een gezonde en comfortabele manier van zingen te vinden!
Tijdens het eerste deel van de les zullen we ons concentreren op techniek en ademhaling, terwijl we ons tijdens het tweede deel van de les zullen concentreren op het repertoire dat we samen met de student hebben gekozen, waarbij we het aspect van de techniek toepassen waar we eerder in de les aan hebben gewerkt .
verified badge
Nee, we vinden niet dat kunnen zingen absoluut noodzakelijk is voor acteurs. Niet elke acteur of actrice heeft ambitie om ook in een musical mee te spelen en er wordt niet in elke serie of film gezongen. Toch is vocalcoaching een goed idee... of je nu wilt leren zingen of niet!

Met jouw cursusgeld kan je wanneer je maar wilt meedoen aan eender welke van onze cursussen. Zo kan je niet alleen leren acteren, maar ook proeven van onze cursussen debat- en presentatietechnieken (onze tv-cursus), communicatie, zang, improvisatie, 'physical acting', leugendetectie, hypnose, regie, of schrijven! Natuurlijk blijft wel gelden: hoe meer je 1 bepaalde cursus volgt, hoe sneller je vooruitgaat.

Meer info

Wie ambitie heeft als zanger(es) of wie zijn of haar vaardigheden wil uitbreiden om zo gemakkelijker een rol in de wacht te kunnen slepen, komt al snel bij zanglessen terecht... maar ook wie niet van plan is om ooit songs ten berde te brengen, heeft veel baat bij vocalcoaching.

Vaak moet je lang op de set staan en dan is het belangrijk om jouw stem goed te gebruiken, zodat die niet vermoeid wordt en je na urenlange opnames even krachtig kunt praten als ervoor. Tenslotte is het erg handig om verschillende effecten te kunnen zetten op jouw stem. Denk maar aan het rasperige van Gollum in The Lord of the Rings, de blaffende uiteenzettingen van Samson, de volle stem van Kabouter Plop of de gegromde beledigingen die worden uitgewisseld in The Chronicles of Sabrina. Oordeelkundig gebruikte stemeffecten kunnen niet alleen personages meer kleur geven, ze zijn soms essentieel of komen bijna automatisch voort uit emotionele momenten. Ze correct kunnen gebruiken en er controle over behouden zonder dat je jouw stembanden beschadigt, is dus essentieel.

Wat je zoal leert

Net zoals dat bij bijna al onze cursussen het geval is, leren we je technieken uit verschillende benaderingen aan. Voor onze zanglessen zijn dat Speech Level Singing (SLS), Estill Voice Training (EVT) en Complete Vocal Technique (CVT).

Hier enkele dingen die de revue passeren:

• De overeenkomsten en verschillen tussen de drie grote zangtechnieken
• Steun gebruiken
• Het strottenhoofd, de lippen en andere organen die helpen met de stemproductie onder controle houden
• Necessary twang toevoegen
• Wel of geen lucht toevoegen
• Verschillende vocale modi (bij CVT): neutral, curbing, overdrive en edge.
• Allerlei verschillende stemeffecten, waaronder: creaking, distortion, grunting, rattling, screaming, vibrato en ornamentatie
• Voor acteurs: relatie tussen stemkleur, effecten en het spelen van allerlei personages
• Voor acteurs: de relatie tussen stemkle

Extra’s

• Hulp bij de cv
• Hulp bij opnames
• Hulp bij het kiezen van de juiste apparatuur
• Hulp met het vinden van audities
• Syllabus met pdf van het boek Complete Vocal Technique

Deelnemen doe je wanneer je maar wilt!
verified badge
Ben je een beginnende zanger(es) of al meer ervaren en wil je technisch of interpretatief meer bijleren? Zou je graag wat zekerder staan op audities/podium? Kan je geen noten lezen of heb je zelfs nog nooit iets met muziek gedaan? Dan help ik je daar graag bij. Samen zoeken we naar de methode die het beste bij je past en naar jouw unieke stem.
verified badge
Zoek jij een gepassioneerde zangleraar? Zoek niet verder!

Met meer dan 15 jaar zangervaring en een afgeronde bachelor, master, en postgraduaat in klassieke zang en opera zou ik wel eens jouw ideale keuze kunnen zijn! Ik heb al ervaring opgedaan in professionele concerten en operaproducties in België, Duitsland en Nederland!

Naast klassieke muziek ben ik ook niet vreemd van lichte/pop muziek, dus daar mag je zeker ook altijd mee afkomen! Mijn lessen zijn gericht op een positieve en ondersteunende leeromgeving. Samen verkennen we de basisprincipes en lossen we uitdagingen op in een ontspannen en aandachtige sfeer.

Of je nu een beginner bent of je zangtalent wilt verfijnen, ik help je graag jouw vocale doelen te bereiken.

Aarzel zeker niet me te contacteren! Hopelijk tot binnenkort!
-
Are you looking for a passionate singing teacher? Look no further!

With over 15 years of singing experience and a completed bachelor's, completed master's degree and postgraduate in classical singing and opera, I could be your ideal choice! I have already gained experience in professional concerts and opera productions in Belgium, Germany and the Netherlands!

Besides classical music, I'm no stranger to light/pop music either, so you're certainly always welcome to bring that to a lesson as well! My lessons focus on a positive and supportive learning environment. Together we'll explore the basics and solve challenges in a relaxed and attentive atmosphere.

Whether you are a beginner or want to refine your singing talent, I am happy to help you reach your vocal goals.

Definitely don't hesitate to contact me! Hope to see you soon!
verified badge
Welkom in de opwindende wereld van zingen! Maak je klaar om je stem te verkennen als nooit tevoren. Van het beheersen van de adembeheersing tot het uiten van emoties door middel van liedjes, mijn lessen zijn ontworpen om u te helpen uw volledige potentieel te bereiken. Of je nu een beginner of een doorgewinterde zanger bent, ga met mij mee op een leuke en transformerende reis naar de kunst van het zingen!
verified badge
Ik geloof dat iedereen kan zingen en dat het een van de meest bijzondere en leuke dingen is om te doen!

Hallo allemaal!
Mijn naam is Marion en ik kom uit Frankrijk. Ik ben al muzikant zolang ik me kan herinneren. Ik begon als kind als trompettist. Ik speelde in allerlei soorten orkesten en had veel plezier met dit instrument, maar het was niets vergeleken met mijn liefde voor zingen! Daarom heb ik besloten om professioneel operazangeres te worden en wil ik mijn passie voor zingen delen!

Wat bied ik aan?
Klassieke zanglessen voor alle niveaus, met de nadruk op opera, liederen, oratoria en koorrepertoire.
Ik woon in Utrecht. Je bent van harte welkom bij mij thuis, maar ik kom ook graag naar de studenten.
De lessen worden in het Engels of het Frans gegeven, maar ik spreek ook een beetje Nederlands.

Wat ga je leren?
De fundamentele elementen van klassiek zingen, zoals ademhaling, houding en resonantie, maar ook stijlen, uitspraak, interpretatie en repertoire. Een belangrijk aspect dat ik in een zangles wil behandelen, is hoe je je eigen stem kunt vinden, zowel technisch als interpretatief.
Ik kan je ook begeleiden bij alles wat met solfège te maken heeft, bijvoorbeeld hoe je een partituur gebruikt en leest of hoe je een liedje uit het hoofd leert.

Wat is mijn filosofie over zingen en pedagogiek?
Ik geloof dat de beste manier om een vaardigheid te ontwikkelen en te verbeteren is wanneer leerlingen zich op een veilige plek voelen waar ze durven te experimenteren, maar ook plezier kunnen hebben. Dit is een essentieel onderdeel van het muziekmaken en ik probeer elke les plezier en plezier te bieden!

Ik hoop dat we elkaar binnenkort spreken voor een les.
Als u vragen heeft, neem dan gerust contact met mij op. Ik praat graag met u!
Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten!

Over mij:
Ik begon mijn muzikale studies in mijn thuisland Frankrijk, aan het Conservatoire de Caen en het Conservatoire de Rennes, voordat ik naar Nederland kwam waar ik mijn
bachelor zang aan Het Conservatorium van Amsterdam in juni 2018.
Twee jaar later studeerde ik af aan de Nederlandse Opera Academie waar
Ik vertolkte de rol van Tigrane in Händels Radamisto, The Countess of
Dunmow in Berkeley's A Dinner Engagement, Arsace in Graun's Cesare en Cleopatra en Fiordiligi in Mozarts Così fan tutte.
Tegenwoordig ben ik freelance sopraan en werk ik in Nederland en België als soliste en koorzangeres. Ik werk regelmatig mee aan producties van het koor van de Nationale Opera in Amsterdam, Opera Ballet Vlaanderen in Antwerpen of het Groot Omroepkoor in Hilversum.
Ik was een van de laureaten van de editie 2020/2021 van de Nederlandse Klassieke
Talent Tour & Award en onlangs won ik de Handel Choir Jubilee Award.
verified badge
🎤 Zangles – Vind je stem en word eigenaar van je geluid 🌟
Beschikbaar online of persoonlijk

Droom je ervan om met meer zelfvertrouwen, controle en emotionele diepgang te zingen? Of wil je de unieke stem ontdekken die echt bij jou past?

Tijdens deze zanglessen, zowel online als in persoon, concentreren we ons op het versterken van je stem, het verdiepen van je expressie en het helpen je op een authentieke en krachtige manier te verbinden met je geluid. Of je nu een beginner bent of al zingt en je vaardigheden wilt verfijnen, elke les is afgestemd op jouw stem, doelen en stijl.

Wat je leert:

- Hoe u uw stem veilig en effectief kunt gebruiken
- Het uitbreiden van uw stembereik en het verbeteren van uw stemcontrole
- Ademhalingscontrole, houding en stemuithoudingsvermogen
- Zangtechnieken zoals belting, kopstem, gemengde stem en meer
- Zingen met emotie, verhalen vertellen en intentie
- Zelfvertrouwen, podiumuitstraling en muzikaliteit
- Het vinden en ontwikkelen van je unieke vocale identiteit en geluid

Deze sessies zijn gebaseerd op een warme, intuïtieve aanpak, waarbij professionele zangopleiding wordt gecombineerd met inzichten uit mijn achtergrond als popartiest en afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam (Pop). We werken technisch, maar altijd in dienst van wat jij wilt uitdrukken.

Of je nu voor jezelf zingt, voor anderen of op een podium: dit is jouw plek om je stem te ontdekken, te groeien en volledig tot zijn recht te laten komen.
verified badge
Hallo allemaal!
Mijn naam is Ignazio en ik ben een professioneel gitarist, zanger en gediplomeerd muziekleraar met internationale ervaring.

Ik ga privélessen geven in Warschau voor studenten van alle leeftijden en niveaus.

Wat ik aanbied:

Individuele gitaarlessen (elektrisch & akoestisch)

Zangles (moderne stijlen en zang voor muzikanten)

Muziektheorie, compositie, productie en gehoortraining

Lessen afgestemd op jouw persoonlijke doelen – van beginners tot gevorderde muzikanten

Waarom zou u bij mij studeren?

Meer dan 15 jaar ervaring in lesgeven en optredens

Internationale achtergrond, vloeiend in Engels, Italiaans en Frans (momenteel bezig met het leren van Pools)

Moderne aanpak gecombineerd met solide muzikale fundamenten

Vriendelijke, motiverende en professionele omgeving

Plaats:
Lessen in mijn thuisstudio in Mokotow, of online via Zoom / Google Meet.

Als je gitaar wilt leren spelen, je stem wilt verbeteren of beide wilt combineren, help ik je graag om je doelen te bereiken.
verified badge
Hey! Ik ben DAM, zangeres en geef lessen in bijberoep. Je kan mijn eigen muziek ook online terugvinden, eigen releases onder DAM VAN alsook een vocal lead medewerking voor Random High hun EP genaamd Henry. Je hebt me op vtm misschien zien verschijnen als de amazone bij I Can See Your Voice, als Anouk in Starstruck, en als mezelf bij The Voice Van Vlaanderen.
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding in 2015. Bij mij kan je terecht voor het leren van notenleer, zangtechnieken, podiumskills, en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee aan de slag wilt, en we vliegen er meteen in! Muzikale groeten, DAM VAN
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Kateryna