facebook
favorite button
1/17
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds maart 2026
Leraar sinds maart 2026
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Singing lessons, feedback, audition prep!
course price icon
Van 58 € /h
arrow icon
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Ik ben een singer-songwriter uit Cyprus. Ik studeerde aan het Artez Conservatorium en woon momenteel in Nederland. Ik geef muziekles en treed ook op met mijn eigen muziekprojecten. Mijn passie ligt bij rock en musical.
Opleiding
Ik ben in 2020 begonnen met de studie Jazz en Pop Zang aan het Artez Conservatorium in Arnhem, Nederland, en heb in 2024 mijn bachelordiploma behaald met een 8,5/10.
Leservaring
Ik ben momenteel zangcoach bij KunstWerk, MDM, in Nederland en geef daarnaast privélessen, zowel fysiek als online. Eerder was ik ook zangcoach bij Muzisch Centrum in Nederland en Mukl in Duitsland.
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Grieks
Nederlands
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken.

Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
verified badge
Ik ben een Italiaanse sopraan, afgestudeerd aan de Dutch National Opera Academy. Ik werk als solist als freelance zangeres en geef al jaren zangles aan leerlingen van verschillende niveaus en leeftijden.
Het belangrijkste tijdens mijn lessen is om de leerling te helpen een gezonde en comfortabele manier van zingen te vinden!
Tijdens het eerste deel van de les zullen we ons concentreren op techniek en ademhaling, terwijl we ons tijdens het tweede deel van de les zullen concentreren op het repertoire dat we samen met de student hebben gekozen, waarbij we het aspect van de techniek toepassen waar we eerder in de les aan hebben gewerkt .
verified badge
Hallo! Ik ben Nina een drummer uit Amsterdam.
Op dit moment studeer ik Drums aan het Conservatorium van Amsterdam (Popafdeling).
Ik speel in meerdere bands en verschillende sessie projecten waaronder 45ACIDBABIES en Anna Joan + meer.
Ik werk veel met Hybrid Drums (SPD en triggers) en geef daarin ook les met Ableton.
Ik hou van veel verschillende muziekstijlen dus je bent voor elk genre bij mij wel aan het goede adres!

De studio is gevestigd in de Q-Factory in Amsterdam met twee professionele drumkits en geluidsinstallatie.
Als dit allemaal te ver of om een andere reden niet bereikbaar is zijn er ook lessen thuis en/of online mogelijk!

We kunnen onder andere gaan werken aan:
- Handtechniek (hoe hou ik mijn stokken vast? Of welke stokkentechniek gebruik ik voor verschillende muziekstijlen?)
- Creativiteit (hoe kan ik uiteindelijk zelf vette partijen maken op de drums? Of andere partijen dan waar je in eerste instantie op zou komen?)
- Improvisatie (lekker veel spelen en uitproberen!)
- Timing, meespelen met songs (met click tracks), hoe kan ik speelser worden met de click?
- Ontspannen houding
- Drumnotatie (drumnoten leren lezen)
- Nieuwe fills, grooves en beats
- Sound (hoe stem ik mijn drums? welke drumsound wil ik voor verschillende soorten muziek?)
- Hybrid drums (werken met samples op de SPD en/of triggers) in combinatie met Ableton.

En we gaan natuurlijk veel meespelen op je favoriete nummers!
Ik hoop vooral samen met jou lessen te kunnen maken die aansluiten bij wat jij leuk vind en wat je graag zou willen leren. Alle niveau's en leeftijden zijn welkom!
verified badge
[EN below]

Heb je een passie voor muziek en droom je ervan om te leren zingen, piano te spelen, je eigen songs te schrijven, of zelfs de magie van muziekproductie te ontdekken in Logic Pro X? Zoek niet verder!

We kunnen samen op zoek naar de perfecte lesinhoud die speciaal op jou is afgestemd, zodat ik altijd kan bieden wat jij verlangt. Meerdere interesses? – dan kunnen we zelfs verschillende disciplines combineren voor een nog rijker leertraject. Het lesmateriaal is doordrenkt met mijn persoonlijke ervaringen als beroepsmuzikant in de pop-industrie, kennis uit vroegere klassieke piano- en theorielessen, zanglessen en de inzichten die ik heb opgedaan tijdens mijn afgeronde studie aan het Conservatorium van Amsterdam (Pop).

Verwacht een professionele aanpak tijdens de les, gecombineerd met een gezellige en unieke leservaring die speciaal voor jou is ontworpen.

-

Are you passionate about music and do you dream of learning to sing, play the piano, write your own songs, or dive into the enchanting world of music production using Logic Pro X? Look no further!

Together, let's embark on a journey to tailor the perfect lesson content to your desires, ensuring that I can always provide exactly what you're looking for. Multiple interests? – then we can even combine various disciplines for a more enriching learning experience. The teaching material is infused with my personal experiences as professional musician in the pop industry, insights from earlier classical piano and theory classes, singing lessons and the knowledge acquired from my studies at the Conservatorium van Amsterdam (Pop).

Expect a professional approach during the lesson, paired with a warm and distinctive learning experience crafted just for you.
verified badge
Heb je moeite met noten lezen? Hoor je graag muziek, maar snap je niets van maatsoorten, toonsoorten of akkoorden? Muziektheorie klinkt vaak abstract, maar met de juiste uitleg en concrete voorbeelden wordt het ineens een stuk logischer, en zelfs leuk :)

Voor wie?
- Beginnende of gevorderde muzikanten die beter willen begrijpen wat ze doen.
- Leerlingen die zich voorbereiden op muziektheorie-examens (bv. muziekschool, toelatingsproeven).
- Zelfstandige artiesten/producers die hun muzikale kennis willen verdiepen.
- Iedereen die nieuwsgierig is naar de taal achter muziek.

Wat mag je verwachten?
- Heldere uitleg, op jouw tempo.
- Theorie meteen toepasbaar gemaakt met voorbeelden aan de piano.
- Extra aandacht voor inzicht in plaats van droge regels uit het hoofd leren.
- Bijles volledig afgestemd op jouw niveau en doel (klassiek, pop, songwriting, productie, ...).

Over mij
Ik behaalde een diploma in graad 8 muziektheorie en ook graad 8 piano bij de Royal Schools of Music. Daarbovenop heb ik ook een diploma in audio-engineering van het Hofa college. Ik ben zelf actief als muziekartiest en producer. Dankzij die combinatie van klassieke scholing en praktijkervaring weet ik hoe belangrijk het is om theorie begrijpelijk, concreet en muzikaal te maken. Ik gebruik mijn eigen piano tijdens de lessen om alles visueel en auditief te verduidelijken.

Mogelijke onderwerpen:
- Noten leren lezen.
- Toonladders, akkoorden & harmonie.
- Vormleer en analyse (klassiek, jazz of pop).
- Ritmiek, maatsoorten & tempo.
- Muziektheorie voor producers/songwriters.
- Songwriting.
- Voorbereiding op examens of toelatingsproeven.

Praktisch
- 1-op-1 les, online of live (als je niet te ver woont).
- Ik voorzie materiaal, of we werken met wat jij nodig hebt.
- Geen voorkennis vereist. Lessen aangepast aan jouw niveau.

🎶 Stuur gerust een berichtje met je vragen of doelen. Dan bekijken we samen hoe ik je het beste kan helpen.
verified badge
Ik geef celloles aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus: van absolute beginners tot diegenen die zich voorbereiden op audities voor het conservatorium. Mijn doel is om stap voor stap je techniek en muzikaliteit op te bouwen, zodat je altijd uitgedaagd wordt, maar nooit overweldigd raakt.

Een typische les bestaat uit een mix van techniek (houding, strijkstokbeheersing, toonvorming), repertoire dat is afgestemd op jouw niveau en smaak, en – als je dat wilt – muziektheorie en noten lezen. Ik stel tijdens elke les duidelijke doelen voor de korte termijn met je vast en bespreek regelmatig je voortgang, zodat je altijd weet waar je naartoe werkt en waarom.

Ik heb ervaring met het lesgeven aan leerlingen met dyslexie en ADHD, en ik pas mijn tempo en uitleg aan zodat de lessen duidelijk en prettig blijven in plaats van stressvol. Ben je een absolute beginner? Geen zorgen – ik heb lesgegeven aan mensen die nog nooit een cello hebben vastgehouden, en we beginnen precies waar jij bent.

Even iets over mijn achtergrond: ik heb een master in muziek behaald aan het Conservatorium van Amsterdam, waar ik studeerde bij Ella van Poucke, en ik ben cum laude afgestudeerd aan het Conservatorium en de Universiteit van Thessaloniki. Met mijn kwartet won ik de eerste prijs en de prijs van de jonge jury tijdens het Storioni Festival Competition 2026, en ik heb opgetreden in zalen zoals het Concertgebouw Amsterdam, het Muziekgebouw Amsterdam en het Muziekgebouw Eindhoven.

De lessen kunnen in het Engels, Nederlands, Duits of Grieks worden gegeven, in Amsterdam of online. Neem contact met me op en vertel me iets over je doelen – dan stem ik onze eerste les daarop af.

Als u geïnteresseerd bent, kunt u gerust contact met mij opnemen als u vragen heeft.
verified badge
Hey! Ik ben DAM VAN, zangeres en geef lessen in bijberoep. Je kan mijn eigen muziek ook online terugvinden, eigen releases onder DAM VAN alsook een vocal lead medewerking voor Random High hun EP genaamd Henry. Je hebt me op vtm misschien zien verschijnen als de amazone bij I Can See Your Voice, als Anouk in Starstruck, en als mezelf bij The Voice Van Vlaanderen.
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding in 2015. Bij mij kan je terecht voor het leren van notenleer, zangtechnieken, podiumskills, en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee aan de slag wilt, en we vliegen er meteen in! Muzikale groeten, DAM VAN
verified badge
Ik geef gitaarles op maat voor beginners (elektrisch en folk).

Samen werken we aan techniek, ritme, akkoorden, solo's en het leren van je favoriete nummers, afgestemd op jouw doelen.

Mijn aanpak is praktisch en gericht op echte muziek: leren door te spelen, snel vooruitgang boeken en plezier hebben in elke fase.

Stijlen die aan bod komen: rock, blues en akoestische begeleiding.

De cursussen zijn beschikbaar in het Frans of Engels.
verified badge
De muzikale reis van elke leerling is anders, en je lessen zouden dat ook moeten zijn.
Met meer dan 5 jaar ervaring in het lesgeven van piano aan leerlingen van alle niveaus (van complete beginners tot gevorderde leerlingen op weg naar het conservatorium en gepensioneerden die de muziek herontdekken) worden de lessen opgebouwd rond jouw doelen, tempo en interesses. Of je nu voor het eerst piano speelt, je voorbereidt op een toelatingsexamen voor het conservatorium, of na jaren teruggrijpt naar het instrument, elke leerling krijgt een plan op maat, afgestemd op waar hij of zij nu staat en naartoe wil.
De eerste les draait om elkaar leren kennen: het huidige niveau, de doelen en wat je muzikaal enthousiast maakt, zodat er vanaf dag één een duidelijk en realistisch plan opgesteld kan worden. Daarna wordt er structureel en haalbaar geoefend, met concrete, uitvoerbare doelen tussen de lessen door, en met verschillende hulpmiddelen en materialen die onderweg worden aangereikt. De lessen kunnen bij mij thuis plaatsvinden of, indien gewenst, bij jou thuis.
Als docent probeer ik flexibel te blijven ten opzichte van wat mijn leerlingen willen ontdekken: ik merk dat leerlingen vaak enthousiast zijn over allerlei genres, en hoewel mijn eigen opleiding klassiek is, help ik net zo graag een leerling met jazzstandards en improvisatie als dat hen enthousiast maakt, naast meer traditioneel repertoire.
Referenties van voormalige leerlingen zijn op aanvraag beschikbaar (al aanwezig op andere platforms).
verified badge
Coaching speelt een essentiële rol bij het leren goed zingen. Door samen te werken met iemand die daadwerkelijk ervaring heeft als uitvoerend artiest, krijg je toegang tot vaardigheden, inzichten en een dieper begrip van hoe de stem daadwerkelijk werkt – zaken die moeilijk in je eentje te ontwikkelen zijn.

De afgelopen 16 jaar heb ik me volledig ondergedompeld in de operawereld en opgetreden op nationale operapodia over de hele wereld. Momenteel vervolg ik mijn studie aan het Conservatorium Maastricht, waar ik les krijg van uitzonderlijke docenten met meer dan 30 jaar ervaring in de klassieke zang. Deze voortdurende training zorgt ervoor dat ik zowel de artistieke als de technische basisvaardigheden nauwlettend in de gaten houd en deze in elke les toepas.
verified badge
Rather than a fixed curriculum, I build a custom syllabus for each student based on their needs, goals, and current level. In designing lessons, I draw on my own experience both as a self-taught musician and as an academically trained one — combining structured, conservatory-level methods with the flexibility that comes from having found my own way into this field first.

Lessons are shaped in pace and format to what actually works for the student in front of me — whether that means working note-by-note through an audition piece, or building broader theoretical fluency over a longer stretch of time.
verified badge
Wil je je favoriete nummers spelen, de klassieke gitaartechniek onder de knie krijgen of muziektheorie begrijpen zonder de frustratie van generieke online tutorials? Ontdek een gepersonaliseerde methode die volledig is afgestemd op jouw doelen en muzikale smaak!

• 100% Gepersonaliseerde Lessen: Een gestructureerd en boeiend studieplan ontworpen voor snelle, plezierige en effectieve vooruitgang.

• Volledige Ondersteuning: Exclusief lesmateriaal, op maat gemaakte oefeningen en doorlopende ondersteuning via WhatsApp/Telegram voor vragen en videofeedback tussen de lessen door.

• Internationale Ervaring: Ik heb studenten uit heel Brazilië en de wereld geholpen hun doelen te bereiken — of je nu akoestische gitaar wilt spelen als hobby of het klassieke gitaarrepertoire onder de knie wilt krijgen.

• Compleet Leerproces: Praktische theorie, geavanceerde technieken en een breed scala aan muzikale stijlen om je eigen unieke repertoire op te bouwen.
verified badge
Leren pianospelen is een uitdaging, maar ook ontzettend leuk! Ik zorg ervoor dat mijn leerlingen snel leren, zodat ze hun doelen bereiken en hun favoriete stukken kunnen spelen. Tijdens mijn bachelor- en masterstudie heb ik me gespecialiseerd in jazz en improvisatiemuziek, maar ik heb ook ervaring met het lesgeven en spelen van klassiek repertoire en alles daartussenin. Afhankelijk van je doelen en je favoriete muziekgenres, stel ik een persoonlijk lesplan op dat zich richt op de muziek die je daadwerkelijk wilt spelen en de oefeningen die je nodig hebt om dat te bereiken.
verified badge
Mijn gitaarlessen zijn voor kinderen, tieners en volwassenen van alle niveaus, van beginner tot gev Gevorderd.

Mijn jarenlange en diepgaande muzikale en pedagogische opleiding stelt me in staat mijn methode aan te passen aan elke leerling en elke situatie, met respect voor hun individualiteit en ondersteuning bij het bereiken van hun doelen.

Ik kan ook studenten ondersteunen die zich willen voorbereiden op examens of toelatings- en evaluatiewedstrijden bij muziekacademies of conservatoria, door werk aan te bieden dat is aangepast aan de eisen van het programma en de doelstellingen van elke individuele student.

Ik geef ook lessen in oude muziek op historische snaarinstrumenten: luit, theorbe, barokgitaar en romantische gitaar.

Er worden ook cursussen aangeboden in muziektheorie en solfège, evenals cursussen in muziekgeschiedenis.
verified badge
ONTDEK HET PLEZIER VAN MUZIEK MAKEN DOOR ZOWEL DE GITAAR ALS JE STEM TE BEHEERSEN!

Heb je er altijd al van gedroomd om met een gitaar te gaan zitten en je favoriete liedjes perfect te zingen, maar vond je het lastig om je handen en stem tegelijkertijd te coördineren? Of wil je misschien beide vaardigheden afzonderlijk verbeteren? Dan is deze cursus speciaal voor jou ontworpen.

Als muzikant weet ik dat gitaarspelen en zingen tegelijk een speciaal soort ritme en spiergeheugen vereist. In deze persoonlijke lessen gaan we niet alleen saaie oefeningen doen, maar ook muziek spelen waar je echt van houdt.

🎸 Wat we gaan behandelen:
GITAARESSENTIALS: Akkoordvormen, vloeiende overgangen, ritme, tokkelpatronen en fingerpicking.

ZANGTECHNIEK: Ademhalingstechniek, toonhoogteprecisie, het vergroten van je stembereik en het vinden van je eigen unieke klank.

DE "COMBO"-COÖRDINATIE: Gespecialiseerde technieken om je handen los te koppelen van je stem, zodat je tegelijkertijd kunt spelen en zingen zonder de maat te verliezen.

LIEDINTERPRETATIE: Hoe arrangeer je liedjes zodat ze passen bij je persoonlijke stijl en stembereik?

🌟 WAAROM VOOR DEZE CURSUS KIEZEN?

Twee-in-één voordeel: u krijgt hoogwaardige gitaarles en zangcoaching gecombineerd in één les.

100% OP MAAT GEMAAKT: Of je nu een absolute beginner bent die nog nooit een gitaar heeft aangeraakt, of een gevorderde zanger(es) die zichzelf wil begeleiden, elke les wordt aangepast aan jouw tempo en doelen.

ALLE GENRES ZIJN WELKOM: Van pop, rock en folk tot indie en akoestische covers.
📍 Praktische details:
Niveaus: Van absolute beginners tot gemiddeld.

LEEFTIJDEN: Alle leeftijden welkom (kinderen, tieners en volwassenen).

LOCATIE: Beschikbaar voor online lessen via webcam, of persoonlijk bij [Mijn huis / Uw huis in [Stad/Regio]].

Laten we samen aan jouw muzikale reis beginnen. Boek vandaag nog je eerste les!

Steve Towler
message icon
Contacteer Ioanna
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken.

Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
verified badge
Ik ben een Italiaanse sopraan, afgestudeerd aan de Dutch National Opera Academy. Ik werk als solist als freelance zangeres en geef al jaren zangles aan leerlingen van verschillende niveaus en leeftijden.
Het belangrijkste tijdens mijn lessen is om de leerling te helpen een gezonde en comfortabele manier van zingen te vinden!
Tijdens het eerste deel van de les zullen we ons concentreren op techniek en ademhaling, terwijl we ons tijdens het tweede deel van de les zullen concentreren op het repertoire dat we samen met de student hebben gekozen, waarbij we het aspect van de techniek toepassen waar we eerder in de les aan hebben gewerkt .
verified badge
Hallo! Ik ben Nina een drummer uit Amsterdam.
Op dit moment studeer ik Drums aan het Conservatorium van Amsterdam (Popafdeling).
Ik speel in meerdere bands en verschillende sessie projecten waaronder 45ACIDBABIES en Anna Joan + meer.
Ik werk veel met Hybrid Drums (SPD en triggers) en geef daarin ook les met Ableton.
Ik hou van veel verschillende muziekstijlen dus je bent voor elk genre bij mij wel aan het goede adres!

De studio is gevestigd in de Q-Factory in Amsterdam met twee professionele drumkits en geluidsinstallatie.
Als dit allemaal te ver of om een andere reden niet bereikbaar is zijn er ook lessen thuis en/of online mogelijk!

We kunnen onder andere gaan werken aan:
- Handtechniek (hoe hou ik mijn stokken vast? Of welke stokkentechniek gebruik ik voor verschillende muziekstijlen?)
- Creativiteit (hoe kan ik uiteindelijk zelf vette partijen maken op de drums? Of andere partijen dan waar je in eerste instantie op zou komen?)
- Improvisatie (lekker veel spelen en uitproberen!)
- Timing, meespelen met songs (met click tracks), hoe kan ik speelser worden met de click?
- Ontspannen houding
- Drumnotatie (drumnoten leren lezen)
- Nieuwe fills, grooves en beats
- Sound (hoe stem ik mijn drums? welke drumsound wil ik voor verschillende soorten muziek?)
- Hybrid drums (werken met samples op de SPD en/of triggers) in combinatie met Ableton.

En we gaan natuurlijk veel meespelen op je favoriete nummers!
Ik hoop vooral samen met jou lessen te kunnen maken die aansluiten bij wat jij leuk vind en wat je graag zou willen leren. Alle niveau's en leeftijden zijn welkom!
verified badge
[EN below]

Heb je een passie voor muziek en droom je ervan om te leren zingen, piano te spelen, je eigen songs te schrijven, of zelfs de magie van muziekproductie te ontdekken in Logic Pro X? Zoek niet verder!

We kunnen samen op zoek naar de perfecte lesinhoud die speciaal op jou is afgestemd, zodat ik altijd kan bieden wat jij verlangt. Meerdere interesses? – dan kunnen we zelfs verschillende disciplines combineren voor een nog rijker leertraject. Het lesmateriaal is doordrenkt met mijn persoonlijke ervaringen als beroepsmuzikant in de pop-industrie, kennis uit vroegere klassieke piano- en theorielessen, zanglessen en de inzichten die ik heb opgedaan tijdens mijn afgeronde studie aan het Conservatorium van Amsterdam (Pop).

Verwacht een professionele aanpak tijdens de les, gecombineerd met een gezellige en unieke leservaring die speciaal voor jou is ontworpen.

-

Are you passionate about music and do you dream of learning to sing, play the piano, write your own songs, or dive into the enchanting world of music production using Logic Pro X? Look no further!

Together, let's embark on a journey to tailor the perfect lesson content to your desires, ensuring that I can always provide exactly what you're looking for. Multiple interests? – then we can even combine various disciplines for a more enriching learning experience. The teaching material is infused with my personal experiences as professional musician in the pop industry, insights from earlier classical piano and theory classes, singing lessons and the knowledge acquired from my studies at the Conservatorium van Amsterdam (Pop).

Expect a professional approach during the lesson, paired with a warm and distinctive learning experience crafted just for you.
verified badge
Heb je moeite met noten lezen? Hoor je graag muziek, maar snap je niets van maatsoorten, toonsoorten of akkoorden? Muziektheorie klinkt vaak abstract, maar met de juiste uitleg en concrete voorbeelden wordt het ineens een stuk logischer, en zelfs leuk :)

Voor wie?
- Beginnende of gevorderde muzikanten die beter willen begrijpen wat ze doen.
- Leerlingen die zich voorbereiden op muziektheorie-examens (bv. muziekschool, toelatingsproeven).
- Zelfstandige artiesten/producers die hun muzikale kennis willen verdiepen.
- Iedereen die nieuwsgierig is naar de taal achter muziek.

Wat mag je verwachten?
- Heldere uitleg, op jouw tempo.
- Theorie meteen toepasbaar gemaakt met voorbeelden aan de piano.
- Extra aandacht voor inzicht in plaats van droge regels uit het hoofd leren.
- Bijles volledig afgestemd op jouw niveau en doel (klassiek, pop, songwriting, productie, ...).

Over mij
Ik behaalde een diploma in graad 8 muziektheorie en ook graad 8 piano bij de Royal Schools of Music. Daarbovenop heb ik ook een diploma in audio-engineering van het Hofa college. Ik ben zelf actief als muziekartiest en producer. Dankzij die combinatie van klassieke scholing en praktijkervaring weet ik hoe belangrijk het is om theorie begrijpelijk, concreet en muzikaal te maken. Ik gebruik mijn eigen piano tijdens de lessen om alles visueel en auditief te verduidelijken.

Mogelijke onderwerpen:
- Noten leren lezen.
- Toonladders, akkoorden & harmonie.
- Vormleer en analyse (klassiek, jazz of pop).
- Ritmiek, maatsoorten & tempo.
- Muziektheorie voor producers/songwriters.
- Songwriting.
- Voorbereiding op examens of toelatingsproeven.

Praktisch
- 1-op-1 les, online of live (als je niet te ver woont).
- Ik voorzie materiaal, of we werken met wat jij nodig hebt.
- Geen voorkennis vereist. Lessen aangepast aan jouw niveau.

🎶 Stuur gerust een berichtje met je vragen of doelen. Dan bekijken we samen hoe ik je het beste kan helpen.
verified badge
Ik geef celloles aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus: van absolute beginners tot diegenen die zich voorbereiden op audities voor het conservatorium. Mijn doel is om stap voor stap je techniek en muzikaliteit op te bouwen, zodat je altijd uitgedaagd wordt, maar nooit overweldigd raakt.

Een typische les bestaat uit een mix van techniek (houding, strijkstokbeheersing, toonvorming), repertoire dat is afgestemd op jouw niveau en smaak, en – als je dat wilt – muziektheorie en noten lezen. Ik stel tijdens elke les duidelijke doelen voor de korte termijn met je vast en bespreek regelmatig je voortgang, zodat je altijd weet waar je naartoe werkt en waarom.

Ik heb ervaring met het lesgeven aan leerlingen met dyslexie en ADHD, en ik pas mijn tempo en uitleg aan zodat de lessen duidelijk en prettig blijven in plaats van stressvol. Ben je een absolute beginner? Geen zorgen – ik heb lesgegeven aan mensen die nog nooit een cello hebben vastgehouden, en we beginnen precies waar jij bent.

Even iets over mijn achtergrond: ik heb een master in muziek behaald aan het Conservatorium van Amsterdam, waar ik studeerde bij Ella van Poucke, en ik ben cum laude afgestudeerd aan het Conservatorium en de Universiteit van Thessaloniki. Met mijn kwartet won ik de eerste prijs en de prijs van de jonge jury tijdens het Storioni Festival Competition 2026, en ik heb opgetreden in zalen zoals het Concertgebouw Amsterdam, het Muziekgebouw Amsterdam en het Muziekgebouw Eindhoven.

De lessen kunnen in het Engels, Nederlands, Duits of Grieks worden gegeven, in Amsterdam of online. Neem contact met me op en vertel me iets over je doelen – dan stem ik onze eerste les daarop af.

Als u geïnteresseerd bent, kunt u gerust contact met mij opnemen als u vragen heeft.
verified badge
Hey! Ik ben DAM VAN, zangeres en geef lessen in bijberoep. Je kan mijn eigen muziek ook online terugvinden, eigen releases onder DAM VAN alsook een vocal lead medewerking voor Random High hun EP genaamd Henry. Je hebt me op vtm misschien zien verschijnen als de amazone bij I Can See Your Voice, als Anouk in Starstruck, en als mezelf bij The Voice Van Vlaanderen.
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding in 2015. Bij mij kan je terecht voor het leren van notenleer, zangtechnieken, podiumskills, en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee aan de slag wilt, en we vliegen er meteen in! Muzikale groeten, DAM VAN
verified badge
Ik geef gitaarles op maat voor beginners (elektrisch en folk).

Samen werken we aan techniek, ritme, akkoorden, solo's en het leren van je favoriete nummers, afgestemd op jouw doelen.

Mijn aanpak is praktisch en gericht op echte muziek: leren door te spelen, snel vooruitgang boeken en plezier hebben in elke fase.

Stijlen die aan bod komen: rock, blues en akoestische begeleiding.

De cursussen zijn beschikbaar in het Frans of Engels.
verified badge
De muzikale reis van elke leerling is anders, en je lessen zouden dat ook moeten zijn.
Met meer dan 5 jaar ervaring in het lesgeven van piano aan leerlingen van alle niveaus (van complete beginners tot gevorderde leerlingen op weg naar het conservatorium en gepensioneerden die de muziek herontdekken) worden de lessen opgebouwd rond jouw doelen, tempo en interesses. Of je nu voor het eerst piano speelt, je voorbereidt op een toelatingsexamen voor het conservatorium, of na jaren teruggrijpt naar het instrument, elke leerling krijgt een plan op maat, afgestemd op waar hij of zij nu staat en naartoe wil.
De eerste les draait om elkaar leren kennen: het huidige niveau, de doelen en wat je muzikaal enthousiast maakt, zodat er vanaf dag één een duidelijk en realistisch plan opgesteld kan worden. Daarna wordt er structureel en haalbaar geoefend, met concrete, uitvoerbare doelen tussen de lessen door, en met verschillende hulpmiddelen en materialen die onderweg worden aangereikt. De lessen kunnen bij mij thuis plaatsvinden of, indien gewenst, bij jou thuis.
Als docent probeer ik flexibel te blijven ten opzichte van wat mijn leerlingen willen ontdekken: ik merk dat leerlingen vaak enthousiast zijn over allerlei genres, en hoewel mijn eigen opleiding klassiek is, help ik net zo graag een leerling met jazzstandards en improvisatie als dat hen enthousiast maakt, naast meer traditioneel repertoire.
Referenties van voormalige leerlingen zijn op aanvraag beschikbaar (al aanwezig op andere platforms).
verified badge
Coaching speelt een essentiële rol bij het leren goed zingen. Door samen te werken met iemand die daadwerkelijk ervaring heeft als uitvoerend artiest, krijg je toegang tot vaardigheden, inzichten en een dieper begrip van hoe de stem daadwerkelijk werkt – zaken die moeilijk in je eentje te ontwikkelen zijn.

De afgelopen 16 jaar heb ik me volledig ondergedompeld in de operawereld en opgetreden op nationale operapodia over de hele wereld. Momenteel vervolg ik mijn studie aan het Conservatorium Maastricht, waar ik les krijg van uitzonderlijke docenten met meer dan 30 jaar ervaring in de klassieke zang. Deze voortdurende training zorgt ervoor dat ik zowel de artistieke als de technische basisvaardigheden nauwlettend in de gaten houd en deze in elke les toepas.
verified badge
Rather than a fixed curriculum, I build a custom syllabus for each student based on their needs, goals, and current level. In designing lessons, I draw on my own experience both as a self-taught musician and as an academically trained one — combining structured, conservatory-level methods with the flexibility that comes from having found my own way into this field first.

Lessons are shaped in pace and format to what actually works for the student in front of me — whether that means working note-by-note through an audition piece, or building broader theoretical fluency over a longer stretch of time.
verified badge
Wil je je favoriete nummers spelen, de klassieke gitaartechniek onder de knie krijgen of muziektheorie begrijpen zonder de frustratie van generieke online tutorials? Ontdek een gepersonaliseerde methode die volledig is afgestemd op jouw doelen en muzikale smaak!

• 100% Gepersonaliseerde Lessen: Een gestructureerd en boeiend studieplan ontworpen voor snelle, plezierige en effectieve vooruitgang.

• Volledige Ondersteuning: Exclusief lesmateriaal, op maat gemaakte oefeningen en doorlopende ondersteuning via WhatsApp/Telegram voor vragen en videofeedback tussen de lessen door.

• Internationale Ervaring: Ik heb studenten uit heel Brazilië en de wereld geholpen hun doelen te bereiken — of je nu akoestische gitaar wilt spelen als hobby of het klassieke gitaarrepertoire onder de knie wilt krijgen.

• Compleet Leerproces: Praktische theorie, geavanceerde technieken en een breed scala aan muzikale stijlen om je eigen unieke repertoire op te bouwen.
verified badge
Leren pianospelen is een uitdaging, maar ook ontzettend leuk! Ik zorg ervoor dat mijn leerlingen snel leren, zodat ze hun doelen bereiken en hun favoriete stukken kunnen spelen. Tijdens mijn bachelor- en masterstudie heb ik me gespecialiseerd in jazz en improvisatiemuziek, maar ik heb ook ervaring met het lesgeven en spelen van klassiek repertoire en alles daartussenin. Afhankelijk van je doelen en je favoriete muziekgenres, stel ik een persoonlijk lesplan op dat zich richt op de muziek die je daadwerkelijk wilt spelen en de oefeningen die je nodig hebt om dat te bereiken.
verified badge
Mijn gitaarlessen zijn voor kinderen, tieners en volwassenen van alle niveaus, van beginner tot gev Gevorderd.

Mijn jarenlange en diepgaande muzikale en pedagogische opleiding stelt me in staat mijn methode aan te passen aan elke leerling en elke situatie, met respect voor hun individualiteit en ondersteuning bij het bereiken van hun doelen.

Ik kan ook studenten ondersteunen die zich willen voorbereiden op examens of toelatings- en evaluatiewedstrijden bij muziekacademies of conservatoria, door werk aan te bieden dat is aangepast aan de eisen van het programma en de doelstellingen van elke individuele student.

Ik geef ook lessen in oude muziek op historische snaarinstrumenten: luit, theorbe, barokgitaar en romantische gitaar.

Er worden ook cursussen aangeboden in muziektheorie en solfège, evenals cursussen in muziekgeschiedenis.
verified badge
ONTDEK HET PLEZIER VAN MUZIEK MAKEN DOOR ZOWEL DE GITAAR ALS JE STEM TE BEHEERSEN!

Heb je er altijd al van gedroomd om met een gitaar te gaan zitten en je favoriete liedjes perfect te zingen, maar vond je het lastig om je handen en stem tegelijkertijd te coördineren? Of wil je misschien beide vaardigheden afzonderlijk verbeteren? Dan is deze cursus speciaal voor jou ontworpen.

Als muzikant weet ik dat gitaarspelen en zingen tegelijk een speciaal soort ritme en spiergeheugen vereist. In deze persoonlijke lessen gaan we niet alleen saaie oefeningen doen, maar ook muziek spelen waar je echt van houdt.

🎸 Wat we gaan behandelen:
GITAARESSENTIALS: Akkoordvormen, vloeiende overgangen, ritme, tokkelpatronen en fingerpicking.

ZANGTECHNIEK: Ademhalingstechniek, toonhoogteprecisie, het vergroten van je stembereik en het vinden van je eigen unieke klank.

DE "COMBO"-COÖRDINATIE: Gespecialiseerde technieken om je handen los te koppelen van je stem, zodat je tegelijkertijd kunt spelen en zingen zonder de maat te verliezen.

LIEDINTERPRETATIE: Hoe arrangeer je liedjes zodat ze passen bij je persoonlijke stijl en stembereik?

🌟 WAAROM VOOR DEZE CURSUS KIEZEN?

Twee-in-één voordeel: u krijgt hoogwaardige gitaarles en zangcoaching gecombineerd in één les.

100% OP MAAT GEMAAKT: Of je nu een absolute beginner bent die nog nooit een gitaar heeft aangeraakt, of een gevorderde zanger(es) die zichzelf wil begeleiden, elke les wordt aangepast aan jouw tempo en doelen.

ALLE GENRES ZIJN WELKOM: Van pop, rock en folk tot indie en akoestische covers.
📍 Praktische details:
Niveaus: Van absolute beginners tot gemiddeld.

LEEFTIJDEN: Alle leeftijden welkom (kinderen, tieners en volwassenen).

LOCATIE: Beschikbaar voor online lessen via webcam, of persoonlijk bij [Mijn huis / Uw huis in [Stad/Regio]].

Laten we samen aan jouw muzikale reis beginnen. Boek vandaag nog je eerste les!

Steve Towler
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Ioanna